Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK

Tek Tekma:2. BODIFIT-ov tek na Stari grad 2019 - TPOK Datum:24.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
KP - DEKLICE-Ž
1 . 1 Dolinšek Viktorija Ženski SLO Šola 07:08:00
2 . 2 Puškar Maša Ženski SLO KGT Papež 10:13:00
3 . 4 POROVNE LANA Ženski SLO TB 11:00:00
3 . 3 MIKUŠ Maša Ženski SLO KGT Papež 11:00:00
KP - DEčKI-M
1 . 6 Romšak Nik Moški SLO Šola 06:30:00
2 . 7 BUŽAN LEON Pešovski Moški SLO KGT Papež 0.28125
3 . 8 Česen Nal Moški SLO KGT Papež 07:04:00
4 . 9 Pavlin Filip Moški SLO TB 07:19:00
5 . 10 Černelič Matic Moški SLO KGT Papež 07:53:00
6 . 11 HRIBAR Jošt Moški SLO FA 08:06:00
7 . 12 Pavlin Ažbe Moški SLO / 08:50:00
8 . 13 Puškar Žan Moški SLO / 0.40625
9 . 14 KLADNIK Volf Moški SLO KGT Papež 10:37:00
KP- STAREJšI DEčKI-M
1 . 15 Poljanšek Izak Moški SLO Šola 06:03:00
2 . 16 TREBUŠAK Žan Moški SLO FA 06:06:00
3 . 17 Dacar Jaka Moški SLO FA 08:59:00
KP - STAREJšE DEKLICE-Ž
1 . 5 Kranjec Zoja Ženski SLO Šola 09:20:00
KP - MLADINKE-Ž
1 . 147 Močnik Eva Ženski SLO TSK LOGATEC/SLOMARATON TEAM 0:25:53
KP - MLADINCI-M
1 . 143 Uršič Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:18:17
2 . 130 Močnik Martin Moški SLO TSK LOGATEC / SLO MARATON TEAM 0:20:00
3 . 144 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:20:44
KP - ČLANICE-Ž
1 . 149 Lončarek Anja Ženski SLO PULSE PERFORMENCE 0:23:13
1 . 188 Knez Tadeja Ženski SLO 0:25:36
2 . 151 Dacar Darja Ženski SLO DRUŠTVO ADDIKO 0:25:39
2 . 154 Ahačič Dominika Ženski SLO GIBIT 0:23:33
3 . 190 Kanižar Joži Ženski SLO TELOVADNICA JANJA 0:27:53
3 . 148 Marolt Katja Ženski SLO TSK JUB DOL 0:24:02
4 . 152 Bohorč Saša Ženski SLO 0:27:55
5 . 146 Pezdirc Katarina Ženski SLO 0:28:33
6 . 191 Kuhar Sonja Ženski SLO MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE 0:29:20
7 . 189 Žibert Darinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:29:59
8 . 203 Miklič Tanja Ženski SLO 0:38:24
KP - ČLANI A-M
1 . 202 Florjanič Marko Moški SLO ŠD SUHADOLE 0:17:14
2 . 136 Vogrin David Moški SLO 0:18:56
3 . 132 Malovrh Matevž Moški SLO TSK BLED 0:19:52
4 . 129 Orehek Jure Moški SLO 0:20:04
5 . 138 Avbelj Luka Moški SLO 0:20:14
6 . 198 Potočnik Uroš Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:37
7 . 141 Golob Urban Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:20:49
8 . 142 Škrbinc Sašo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:21:33
9 . 145 Mali Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:21:43
10 . 128 Sladič Matej Moški SLO 0:21:52
11 . 140 Rener Simon Moški SLO BREZ KLUBA 0:22:16
12 . 137 Božič Žiga Moški SLO 0:23:10
13 . 139 Todorovič Grega Moški SLO BREZ KLUBA 0:23:38
14 . 201 VEHOVEC Gregor Moški SLO 0:25:23
15 . 133 Krumpak Aleš Moški SLO 0:25:27
16 . 193 Stele Gregor Moški SLO BODIFIT TEKAŠKA ŠOLA 0:26:32
KP - ČLANI B-M
1 . 186 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:17:33
2 . 184 Bertoncelj Uroš Moški SLO ŠD KOLOKA 0:17:45
3 . 177 Osolnik Gregor Moški SLO AMBROž TEAM 0:19:21
4 . 185 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:19:30
5 . 176 Osolnik Damjan Moški SLO 0:19:58
6 . 183 Pikel Jernej Moški SLO BREZ KLUBA 0:20:25
7 . 179 Kostanjevec Stojan Moški SLO PEDAGOšKA FAKULTETA 0:22:33
8 . 181 Iglič Robert Moški SLO ŠD PRESERJE PRI RADOMLJAH 0:23:06
9 . 200 KURINČIČ Simon Moški SLO 0:23:25
10 . 182 Bohorč Miha Moški SLO 0:24:03
11 . 197 LETNAR Peter Moški SLO 0:24:09
12 . 175 Železnik Franci Moški SLO 0:25:20
13 . 187 Kuhar Igor Moški SLO MODRA šOLA TEKA Z AC LOVšE 0:27:23
14 . 180 Končar Boštjan Moški SLO 0:27:31
KP - VETERANI A-M
1 . 160 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK -ON RUNNING 0:16:14
2 . 158 Močnik Metod Moški SLO SLO MARATON TEAM 0:19:46
3 . 161 Kveder Lado Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:21
4 . 199 Urh Vladimir Moški SLO 0:21:27
5 . 162 Bajec Herman Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:45
6 . 196 Cimerman Stane Moški SLO ŠD LOKA PRI MENGšU 0:23:17
7 . 163 Škrbinc Miran Moški SLO ŠD ŠMARTNO 0:24:27
8 . 164 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:25:41
9 . 156 Vrankar Lojze Moški SLO A SMO, A NISMO? 0:27:30
10 . 157 Senegačnik Marjan Moški SLO PULSE PERFORMANCE 0:31:31
11 . 159 Kušar Vinko Moški SLO 0:32:48
KP - VETERANI B-M
1 . 172 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:21:05
2 . 169 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE-GRAJSKA TERASA 0:22:49
3 . 194 Ručigaj Zdravc Moški SLO 0:25:55
4 . 173 Mali Karol Moški SLO KGT PAPEŽ KAMNIK 0:26:39
5 . 170 Jelenc Vid Moški SLO KD MENGEŠ 0:28:25
6 . 171 Petek Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 0:29:18
7 . 192 Horvat Miha Moški SLO 0:35:59
KP - VETERANKE-Ž
1 . 167 Bogataj Helena Ženski SLO 0:24:40
2 . 168 Milič Marinka Ženski SLO ŠKD MEKINJE 0:25:51
3 . 165 Žlogar Ivica Ženski SLO PULSE PERFORMANCE 0:26:00
4 . 174 Cvišič Dragica Ženski SLO LJ. TEKAČI 0:28:27
5 . 166 Kušar Andreja Ženski SLO A SMO, A NISMO? 0:32:47

Komentarji