Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2019 - CICI

Cici Tekma:Triatlon Ankaran 2019 - CICI Datum:25.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca Več
CICIBANI-M
1 . 13 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:43 2019TZS068 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:43
Licenca: 2019TZS068
2 . 7 SARDEI FEDERICO
HSV Triathlon Kaernten
Moški ITA HSV Triathlon Kaernten 0:01:49 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:49
Licenca:
3 . 12 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:50 2019TZS055 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:50
Licenca: 2019TZS055
4 . 5 JESENKO Florian
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:01:51 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:51
Licenca:
5 . 208 ROTTI ELIA
Moški ITA 0:01:53 >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:53
Licenca:
6 . 11 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:01:58 2019TZS052 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:01:58
Licenca: 2019TZS052
7 . 25 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:12 2019TZS523 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:12
Licenca: 2019TZS523
8 . 211 HUMAR MAKS
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:02:15 2019TZS447 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:02:15
Licenca: 2019TZS447
CICIBANKE-Ž
1 . 27 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 0:01:45 2019TZS098 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:45
Licenca: 2019TZS098
2 . 20 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:01:48 2019TZS422 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:48
Licenca: 2019TZS422
3 . 16 Saračević Una
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:01:58 2018-0430 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:58
Licenca: 2018-0430
4 . 6 PUCHER SARAH
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:01:59 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:01:59
Licenca:
5 . 15 Babin Ema
Triatlon Kluba Matulji
Ženski CRO Triatlon Kluba Matulji 0:02:00 2018-0449 >
Klub Triatlon Kluba Matulji
Država CRO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:02:00
Licenca: 2018-0449
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 17 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:03:29 2019TZS454 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:29
Licenca: 2019TZS454
2 . 2 ZANIN ALVISE
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Moški ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE 0:03:35 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:35
Licenca:
3 . 28 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 0:03:46 2019TZS105 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:03:46
Licenca: 2019TZS105
4 . 26 Medvedec Matija Stefan
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:02 2019TZS513 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:02
Licenca: 2019TZS513
5 . 22 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:03 2019TZS525 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:03
Licenca: 2019TZS525
6 . 4 FLORIAN Luca
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:04 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:04
Licenca:
7 . 195 MOSSHAMMER MAXI
HSV Triathlon Kaernten
Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:12 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:12
Licenca:
8 . 19 Prezelj Jaka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:04:35 2019TZS444 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:35
Licenca: 2019TZS444
9 . 3 Belluco Thomas
Cus padova
Moški ITA Cus padova 0:04:51 >
Klub Cus padova
Država ITA
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:04:51
Licenca:
10 . 198 Primosich Michael
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:05:01 2019TZS293 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Časi:
Rezultat: 0:05:01
Licenca: 2019TZS293
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 23 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:31 2019TZS527 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:31
Licenca: 2019TZS527
2 . 1 CAMUFFO ELISA
ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Ženski ITA ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE 0:03:56 >
Klub ASD PAVANELLO EROI DEL PIAVE
Država ITA
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:03:56
Licenca:
3 . 24 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:04:08 2019TZS520 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:08
Licenca: 2019TZS520
4 . 9 WUKSCH Sophie
HSV Triathlon Kaernten
Ženski AUT HSV Triathlon Kaernten 0:04:39 >
Klub HSV Triathlon Kaernten
Država AUT
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:39
Licenca:
5 . 18 Hribar Anja
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:04:41 2019TZS462 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Časi:
Rezultat: 0:04:41
Licenca: 2019TZS462

Komentarji

 

Mobile content