Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Duatlon Ribnica 20192019 - cici

Cici Tekma:Duatlon Duatlon Ribnica 20192019 - cici Datum:06.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 135 Lovrenčič Marko Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS351 0:05:49
2 . 141 Mlakar Jaka Moški SLO TK Utrip 0:05:50
3 . 134 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS357 0:05:56
4 . 143 Zupan Čanč Luka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS363 0:06:02
5 . 98 Podobnik Matevž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:06:08
6 . 105 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:19
6 . 186 Rebernik Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS354 0:06:19
8 . 89 Mihajlovič Svit Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:06:30
8 . 90 Mihelič Tine Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:06:30
10 . 150 Jurman Bine Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:06:36
11 . 159 Pajek Ažbe Moški SLO TK Utrip 2019TZS652 0:06:43
12 . 157 Meh Tevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS353 0:06:49
13 . 85 Križan Bor Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 0:06:53
14 . 95 Pahulje Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:59
15 . 123 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:07:04
16 . 118 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:07:10
17 . 119 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:07:14
18 . 142 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS359 0:07:16
19 . 96 Pajnič Sven Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS066 0:07:18
20 . 79 Dejak Nal Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:22
21 . 149 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:07:27
22 . 104 ŠKULJ Oskar Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:28
23 . 153 Dolinar Urban Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:07:38
24 . 187 Rebernik Miha Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS355 0:07:39
25 . 166 černelič Matej Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:42
26 . 162 URH Ažbe Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS423 0:07:45
27 . 78 Bubnjić Lan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:54
28 . 87 Krže Tristan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS046 0:07:57
29 . 138 Čampa Maks Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS345 0:07:58
30 . 102 štanfelj Gal Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:59
31 . 165 HUMAR MAKS Moški SLO TK Trisport 0:08:13
32 . 93 Mlakar Oskar Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:14
33 . 103 Vukan Jan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS060 0:08:15
34 . 92 Mitev Aleks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:30
35 . 83 Koritnik Kristijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS040 0:08:38
36 . 88 Merhar Etian Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:42
CICIBANKE-Ž
1 . 147 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:06:21
2 . 163 SIMIČAK LARA Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 0:06:23
3 . 164 Černelič Manca Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:25
4 . 91 Mihelič Maša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS054 0:06:58
5 . 121 Valič Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS530 0:07:41
6 . 116 škrlj Vida Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 0:07:54
7 . 179 Stebe Stela Ženski SLO TK Utrip 0:07:57
8 . 106 MAVRIN Kali Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:20
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 152 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:05:40
2 . 130 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 0:05:45
3 . 151 Verbič Miha Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:05:46
4 . 133 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS356 0:05:53
5 . 140 Mlakar Nace Moški SLO TK Utrip 0:06:00
6 . 146 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:06:08
7 . 80 Dejak David Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:06:12
8 . 145 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:06:14
9 . 99 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:06:15
10 . 94 Ocepek Maj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:17
11 . 120 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 0:06:22
12 . 144 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 0:06:23
13 . 132 Zamida Mark Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS362 0:06:26
14 . 180 Štebe Liam Moški SLO TK Utrip 0:06:33
15 . 189 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 0:06:41
16 . 161 GAŠPERŠIČ Jakob Moški SLO TK Utrip 0:06:44
17 . 139 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS346 0:06:51
18 . 190 JURČIČ Anej Moški SLO ŠD Posavje 2019TZS648 0:06:56
19 . 97 Pleše Žan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS069 0:07:06
20 . 101 Rus Nik Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS072 0:07:30
21 . 82 Kaučič Timotej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS038 0:07:56
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 183 Verneker Ana Vita Ženski SLO 0:05:35
2 . 114 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:05:43
3 . 100 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:05:50
4 . 84 KRŽAN Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:54
5 . 148 Unk Lepojič Alja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS104 0:06:17
6 . 115 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:06:29
7 . 86 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:06:32
8 . 126 Valič Ela Ženski SLO Triatlon klib eklimas Ajdovščina 2019TZS653 0:07:16
9 . 117 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:07:39

Komentarji