Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Duatlon Ribnica 2019 - cici

Cici Tekma:Duatlon Duatlon Ribnica 20192019 - cici Datum:06.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca _empty_ Časi Rezultat Več
CICIBANI-M
1 . 135 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 0:05:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS351
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:49
2 . 141 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:05:50 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:50
3 . 134 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 0:05:56 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS357
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:56
4 . 143 Zupan Čanč Luka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS363 0:06:02 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS363
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:02
5 . 98 Podobnik Matevž
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS068 0:06:08 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS068
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:08
6 . 105 Majdič Jure
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS050 0:06:19 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS050
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:19
6 . 186 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS354 0:06:19 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS354
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:19
8 . 89 Mihajlovič Svit
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS052 0:06:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS052
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:30
8 . 90 Mihelič Tine
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS055 0:06:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS055
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:30
10 . 150 Jurman Bine
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS099 0:06:36 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS099
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:36
11 . 159 Pajek Ažbe
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 0:06:43 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS652
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:43
12 . 157 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 0:06:49 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS353
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:49
13 . 85 Križan Bor
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS582 0:06:53 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS582
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:53
14 . 95 Pahulje Matej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:59
15 . 123 Lulik Nai
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS523 0:07:04 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS523
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:04
16 . 118 Kerševan Matic
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS536 0:07:10 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS536
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:10
17 . 119 Kerševan Matija
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS535 0:07:14 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS535
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:14
18 . 142 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS359 0:07:16 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS359
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:16
19 . 96 Pajnič Sven
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS066 0:07:18 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS066
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:18
20 . 79 Dejak Nal
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:22 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:22
21 . 149 Mori Nik
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:07:27 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS095
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:27
22 . 104 ŠKULJ Oskar
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:28 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:28
23 . 153 Dolinar Urban
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS096 0:07:38 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS096
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:38
24 . 187 Rebernik Miha
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS355 0:07:39 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS355
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:39
25 . 166 černelič Matej
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:07:42 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:42
26 . 162 URH Ažbe
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS423 0:07:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS423
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:45
27 . 78 Bubnjić Lan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:54
28 . 87 Krže Tristan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS046 0:07:57 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS046
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:57
29 . 138 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS345 0:07:58 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS345
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:58
30 . 102 štanfelj Gal
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:07:59 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:59
31 . 165 HUMAR MAKS
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS447 0:08:13 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS447
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:13
32 . 93 Mlakar Oskar
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:14 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:14
33 . 103 Vukan Jan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS060 0:08:15 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS060
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:15
34 . 92 Mitev Aleks
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:30
35 . 83 Koritnik Kristijan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS040 0:08:38 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS040
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:38
36 . 88 Merhar Etian
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:42 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:42
CICIBANKE-Ž
1 . 147 Martinšek Enja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:06:21 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS098
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:21
2 . 163 SIMIČAK LARA
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS422 0:06:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS422
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:23
3 . 164 Černelič Manca
TK Trisport Exoterm
Ženski SLO TK Trisport Exoterm 0:06:25 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:25
4 . 91 Mihelič Maša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS054 0:06:58 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS054
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:58
5 . 121 Valič Lia
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS530 0:07:41 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS530
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:41
6 . 116 škrlj Vida
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:07:54 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:54
7 . 179 Stebe Stela
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 0:07:57 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:57
8 . 106 MAVRIN Kali
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:08:20 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:08:20
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 152 Mori Maks
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:05:40 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS100
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:40
2 . 130 DEŽMAN Luka
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS454 0:05:45 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS454
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:45
3 . 151 Verbič Miha
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS107 0:05:46 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS107
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:46
4 . 133 Seliškar Lovro
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS356 0:05:53 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS356
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:53
5 . 140 Mlakar Nace
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:06:00 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:00
6 . 146 Martinšek Tian
TK Ljubljana
Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:06:08 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS105
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:08
7 . 80 Dejak David
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:06:12 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS036
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:12
8 . 145 MEŽNAR ŽAN
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS417 0:06:14 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS417
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:14
9 . 99 Prelesnik France
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:06:15 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS070
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:15
10 . 94 Ocepek Maj
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:06:17 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:17
11 . 120 Brecelj Brin
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS525 0:06:22 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS525
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:22
12 . 144 Zupančič Izak
TK Trisport Exoterm
Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS455 0:06:23 >
Klub TK Trisport Exoterm
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS455
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:23
13 . 132 Zamida Mark
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 0:06:26 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS362
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:26
14 . 180 Štebe Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 0:06:33 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:33
15 . 189 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 0:06:41 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS480
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:41
16 . 161 Gašperič Jakob
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 0:06:44 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS651
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:44
17 . 139 Čampa Matevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS346 0:06:51 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS346
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:51
18 . 190 Jurčič Anej
ŠD POSAVJE
Moški SLO ŠD POSAVJE 2019TZS648 0:06:56 >
Klub ŠD POSAVJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS648
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:56
19 . 97 Pleše Žan
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS069 0:07:06 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS069
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:06
20 . 101 Rus Nik
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS072 0:07:30 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS072
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:30
21 . 82 Kaučič Timotej
TK Inles Riko Ribnica
Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS038 0:07:56 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2019TZS038
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:56
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 183 Verneker Ana Vita
Ženski SLO 0:05:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:35
2 . 114 Kovač Kim
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS527 0:05:43 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS527
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:43
3 . 100 Prelesnik Tinkara
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:05:50 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS071
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:50
4 . 84 KRŽAN Mia
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:05:54 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca:
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:05:54
5 . 148 Unk Lepojič Alja
TK Ljubljana
Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS104 0:06:17 >
Klub TK Ljubljana
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS104
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:17
6 . 115 Lulik Mei
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS520 0:06:29 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS520
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:29
7 . 86 Kromar Urša
TK Inles Riko Ribnica
Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:06:32 >
Klub TK Inles Riko Ribnica
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS044
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:06:32
8 . 126 Valič Ela
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS653 0:07:16 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS653
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:16
9 . 117 Kerševan Sara
TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS524 0:07:39 >
Klub TK EKLIMAS AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2019TZS524
_empty_:
Časi:
Rezultat: 0:07:39

Komentarji

 

Mobile content