Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Logatec 2019 - SUPER POKAL

Super pokal Tekma:Duatlon Logatec 2019 - SUPER POKAL Datum:27.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 164 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS440 0:15:02 (0:16) 0:31:05 (0:22) 0:05:53 0:52:41
2 . 122 Lavrenčič Tine Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS495 0:15:04 (0:26) 0:30:56 (0:22) 0:05:57 0:52:47
3 . 148 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:15:11 (0:20) 0:30:57 (0:20) 0:06:04 0:52:54
4 . 166 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS415 0:15:10 (0:18) 0:30:57 (0:18) 0:06:16 0:53:00
5 . 145 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:15:12 (0:18) 0:30:58 (0:20) 0:06:15 0:53:04
6 . 184 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK Triatlon Lajf 2019TZS081 0:15:12 (0:19) 0:30:54 (0:19) 0:06:36 0:53:22
7 . 168 Mandič Mark Moški SLO TK Utrip 2019TZS482 0:15:52 (0:22) 0:31:33 (0:21) 0:06:28 0:54:40
8 . 146 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:16:41 (0:19) 0:30:41 (0:21) 0:06:46 0:54:51
9 . 144 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:16:56 (0:18) 0:30:24 (0:22) 0:06:58 0:55:00
10 . 147 Mavric Mrak Filip Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS137 0:16:55 (0:19) 0:30:35 (0:20) 0:06:56 0:55:07
11 . 117 Temlin Matej Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 2019TZS586 0:17:14 (0:21) 0:30:12 (0:21) 0:07:04 0:55:14
12 . 129 Škulj Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS062 0:16:43 (0:21) 0:30:44 (0:30) 0:07:01 0:55:22
13 . 119 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 0:16:43 (0:23) 0:30:45 (0:23) 0:07:08 0:55:24
14 . 149 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS170 0:17:18 (0:20) 0:30:09 (0:24) 0:07:21 0:55:33
15 . 159 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS419 0:16:56 (0:22) 0:30:32 (0:19) 0:07:37 0:55:48
16 . 160 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS432 0:17:17 (0:22) 0:30:11 (0:21) 0:07:40 0:55:53
17 . 158 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS424 0:18:11 (0:21) 0:31:55 (0:17) 0:07:19 0:58:05
18 . 121 Bone Marko Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS499 0:18:12 (0:23) 0:31:59 (0:18) 0:07:14 0:58:09
19 . 156 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS649 0:18:10 (0:27) 0:31:57 (0:23) 0:07:13 0:58:12
20 . 163 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS405 0:18:12 (0:24) 0:31:56 (0:23) 0:07:21 0:58:18
20 . 127 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS049 0:17:17 (0:21) 0:33:00 (0:26) 0:07:11 0:58:18
22 . 167 Cipot Boštjan Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 2019TZS585 0:17:15 (0:30) 0:32:48 (0:26) 0:07:19 0:58:20
23 . 161 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS460 0:18:04 (0:22) 0:31:59 (0:20) 0:07:38 0:58:25
24 . 35 Adamič Marko Moški SLO Trenert športno društvo 2019TZS369 0:18:09 (0:21) 0:32:05 (0:21) 0:07:34 0:58:32
25 . 142 Čubrilo Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:17:47 (0:19) 0:32:27 (0:23) 0:07:50 0:58:47
26 . 154 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:18:12 (0:23) 0:32:00 (0:23) 0:07:50 0:58:50
27 . 157 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS466 0:18:13 (0:24) 0:31:53 (0:24) 0:07:58 0:58:54
28 . 143 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:17:18 (0:29) 0:32:49 (0:27) 0:07:54 0:58:59
29 . 165 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS399 0:18:15 (0:18) 0:31:57 (0:21) 0:08:14 0:59:08
29 . 120 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 0:17:50 (0:29) 0:32:18 (0:24) 0:08:06 0:59:08
31 . 173 Verbič Črt Moški SLO TK Utrip 2019TZS488 0:18:10 (0:21) 0:32:06 (0:25) 0:08:09 0:59:13
32 . 169 Mandič Pero Moški SLO TK Utrip 2019TZS664 0:17:28 (0:26) 0:34:43 (0:28) 0:07:42 1:00:48
33 . 114 Antolin Zoran Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 2019TZS587 0:18:12 (0:41) 0:34:11 (0:26) 0:07:56 1:01:29
34 . 175 Pezdir Roman Moški SLO Trenert športno društvo 2019TZS374 0:19:12 (0:39) 0:33:06 (0:31) 0:08:15 1:01:45
35 . 22 Hauptman Matej Moški SLO TK Utrip 2019TZS485 0:19:02 (0:36) 0:33:28 (0:31) 0:08:20 1:01:58
36 . 137 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 0:19:26 (0:34) 0:34:22 (0:26) 0:08:06 1:02:56
37 . 126 Fajfar Stane Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS037 0:19:48 (0:23) 0:34:15 (0:32) 0:08:15 1:03:16
38 . 131 Ložnar Enej Moški SLO TK Logatec 2019TZS378 0:20:08 (0:30) 0:33:47 (0:27) 0:08:52 1:03:45
39 . 116 Rac Radovan Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 2019TZS584 0:21:04 (0:58) 0:35:15 (0:41) 0:08:52 1:06:52
40 . 123 Vidmar Denis Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS501 0:21:21 (0:43) 0:35:16 (0:29) 0:09:12 1:07:03
41 . 115 Buzeti štefan Moški SLO ŠD Team Turbo Tropovci 2019TZS588 0:20:17 (0:28) 0:37:29 (0:22) 0:08:36 1:07:13
42 . 178 Moškon Bor Moški SLO 0:23:59 (0:42) 0:32:42 (0:45) 0:10:00 1:08:09
43 . 135 Pozvek Jože Moški SLO TK Logatec 2019TZS382 0:21:34 (0:55) 0:35:36 (0:54) 0:09:25 1:08:26
44 . 140 Marenče Jan Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS352 0:20:48 (0:42) 0:37:12 (0:47) 0:09:09 1:08:39
45 . 77 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS196 0:22:26 (0:40) 0:35:36 (0:33) 0:10:13 1:09:29
46 . 111 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS197 0:21:32 (0:46) 0:39:15 (0:41) 0:09:17 1:11:33
47 . 130 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:21:57 (0:42) 0:39:24 (0:35) 0:09:10 1:11:50
48 . 139 Črešnar Rok Moški SLO TK Novo mesto 2019TZS334 0:22:36 (0:30) 0:40:13 (0:27) 0:09:46 1:13:34
DNF49 . 171 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK Utrip 2019TZS622 0:18:08 () () DNF
DNF49 . 170 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 2019TZS623 () () DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 124 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:17:08 (0:20) 0:34:25 (0:19) 0:07:03 0:59:18
2 . 125 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 0:17:54 (0:23) 0:34:06 (0:21) 0:07:30 1:00:17
3 . 141 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo mesto 2019TZS343 0:18:21 (0:20) 0:33:41 (0:26) 0:08:12 1:01:03
4 . 151 Pluško Lana Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS138 0:19:57 (0:22) 0:36:54 (0:23) 0:08:12 1:05:51
5 . 172 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip 2019TZS475 0:20:53 (0:26) 0:35:55 (0:25) 0:08:16 1:05:57
6 . 155 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS451 0:21:23 (0:20) 0:35:33 (0:28) 0:08:53 1:06:39
7 . 150 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:21:22 (0:20) 0:37:31 (0:27) 0:09:01 1:08:43
8 . 152 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 0:21:37 (0:22) 0:39:20 (0:51) 0:09:09 1:11:21
9 . 162 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2019TZS404 0:25:00 (0:21) 0:36:45 (0:26) 0:10:20 1:12:55
10 . 132 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:23:11 (0:25) 0:42:04 (0:31) 0:09:25 1:15:37
11 . 128 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:24:20 (0:33) 0:40:43 (0:35) 0:10:29 1:16:42

Komentarji