Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 - U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 - U23+Elite Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
U23+ELITE-M
1 . 2 Braidot Daniele
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:12 7 -- 00:11:28 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006444723
Čas vožnje: 01:24:12
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:11:28
2 . 3 Pettinà Nicholas
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:26:07 7 00:01:55 00:11:39 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006447248
Čas vožnje: 01:26:07
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:01:55
Best lap: 00:11:39
3 . 9 Pellegrini Lorenzo
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10013492478 01:26:18 7 00:02:06 00:11:40 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013492478
Čas vožnje: 01:26:18
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:02:06
Best lap: 00:11:40
4 . 1 Braidot Luca
C.S. CARABINIERI
Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:27:55 7 00:03:43 00:11:40 >
Klub C.S. CARABINIERI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10006120074
Čas vožnje: 01:27:55
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:03:43
Best lap: 00:11:40
5 . 24 Taffarel Nicola
TORPADO URSUS
Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:28:02 7 00:03:50 00:12:10 >
Klub TORPADO URSUS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011037469
Čas vožnje: 01:28:02
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:03:50
Best lap: 00:12:10
6 . 6 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:28:37 7 00:04:25 00:11:57 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007708046
Čas vožnje: 01:28:37
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:04:25
Best lap: 00:11:57
7 . 11 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:29:06 7 00:04:54 00:12:20 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
Čas vožnje: 01:29:06
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:04:54
Best lap: 00:12:20
8 . 22 Rota Luciano
scuola mtb san paolo d'argon
Moški ITA scuola mtb san paolo d'argon 10023559866 01:30:18 7 00:06:06 00:12:27 >
Klub scuola mtb san paolo d'argon
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559866
Čas vožnje: 01:30:18
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:06
Best lap: 00:12:27
9 . 19 Ceolin Federico
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10011230055 01:30:50 7 00:06:38 00:12:20 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
Čas vožnje: 01:30:50
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:38
Best lap: 00:12:20
10 . 17 Govekar Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:31:04 7 00:06:52 00:12:11 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Čas vožnje: 01:31:04
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:06:52
Best lap: 00:12:11
11 . 36 Tacconi Simone
LUGAGNANO OFF ROAD
Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10048980334 01:33:25 7 00:09:13 00:12:54 >
Klub LUGAGNANO OFF ROAD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10048980334
Čas vožnje: 01:33:25
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:13
Best lap: 00:12:54
12 . 20 Klemenčič Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:33:46 7 00:09:34 00:12:12 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
Čas vožnje: 01:33:46
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:34
Best lap: 00:12:12
13 . 38 Olivetti Simone
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10009824060 01:33:48 7 00:09:36 00:12:48 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10009824060
Čas vožnje: 01:33:48
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:36
Best lap: 00:12:48
14 . 7 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:34:09 7 00:09:57 00:12:27 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:34:09
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:09:57
Best lap: 00:12:27
15 . 31 Giuffredi Federico
Pedale Fidentino race team
Moški ITA Pedale Fidentino race team 10029870728 01:35:03 7 00:10:51 00:12:42 >
Klub Pedale Fidentino race team
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029870728
Čas vožnje: 01:35:03
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:10:51
Best lap: 00:12:42
16 . 10 Mihalkovits Lukas
ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM
Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 01:35:21 7 00:11:09 00:13:17 >
Klub ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10013974246
Čas vožnje: 01:35:21
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:11:09
Best lap: 00:13:17
17 . 16 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:37:09 7 00:12:57 00:12:36 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas vožnje: 01:37:09
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:12:57
Best lap: 00:12:36
18 . 35 Marzani Marco
LUGAGNANO OFF ROAD
Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:37:17 7 00:13:05 00:13:27 >
Klub LUGAGNANO OFF ROAD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023559563
Čas vožnje: 01:37:17
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:13:05
Best lap: 00:13:27
19 . 33 Peterstorfer Tobias
URC WALS-SIEZENHEIM
Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10009880442 01:37:38 7 00:13:26 00:13:00 >
Klub URC WALS-SIEZENHEIM
Država AUT
Spol: Moški
Licenca: 10009880442
Čas vožnje: 01:37:38
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:13:26
Best lap: 00:13:00
20 . 5 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:38:15 7 00:14:03 00:12:27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas vožnje: 01:38:15
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:14:03
Best lap: 00:12:27
21 . 34 Cucchi Matteo
ELIOS CODE FACTORY RACING
Moški ITA ELIOS CODE FACTORY RACING 10011013019 01:39:06 7 00:14:54 00:12:47 >
Klub ELIOS CODE FACTORY RACING
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011013019
Čas vožnje: 01:39:06
No. Laps: 7
Zaostanek: 00:14:54
Best lap: 00:12:47
22 . 25 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:25:30 6 -1 00:12:42 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:25:30
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:12:42
23 . 27 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:29:24 6 -1 00:13:24 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Čas vožnje: 01:29:24
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:13:24
24 . 32 Felice Thomas
ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 01:32:00 6 -1 00:14:29 >
Klub ASD JAMS BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10053843468
Čas vožnje: 01:32:00
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:14:29
25 . 18 Toljan Josip
BBK ORLOV KRUG
Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:33:01 6 -1 00:14:24 >
Klub BBK ORLOV KRUG
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10059240914
Čas vožnje: 01:33:01
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:14:24
26 . 26 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:42:21 6 -1 00:15:10 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574562
Čas vožnje: 01:42:21
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:15:10
27 . 30 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:45:06 3 -4 00:14:16 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 00:45:06
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:14:16
DNF 13 Da Canal Alex
Team Rudy Project XCR
Moški ITA Team Rudy Project XCR 10011181959 01:22:01 6 -1 00:12:15 >
Klub Team Rudy Project XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011181959
Čas vožnje: 01:22:01
No. Laps: 6
Zaostanek: -1
Best lap: 00:12:15
DNF 4 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 00:36:46 3 -4 00:11:57 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 00:36:46
No. Laps: 3
Zaostanek: -4
Best lap: 00:11:57
DNF 29 Mancu Benjamin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:39:12 2 -5 00:18:53 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002050
Čas vožnje: 00:39:12
No. Laps: 2
Zaostanek: -5
Best lap: 00:18:53
DNF 23 Trabalza Alessio
Vallerbike ASD
Moški ITA Vallerbike ASD 10033096582 00:12:21 1 -6 00:12:21 >
Klub Vallerbike ASD
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10033096582
Čas vožnje: 00:12:21
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 00:12:21
DNS 8 Burcak Tomas
PROEFEKT TEAM
Moški SVK PROEFEKT TEAM 10046096606 01:24:30 1 -6 01:24:30 >
Klub PROEFEKT TEAM
Država SVK
Spol: Moški
Licenca: 10046096606
Čas vožnje: 01:24:30
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:24:30
DNS 12 Andre Gallis Thibaut
PASSION VTT VENELLES
Moški FRA PASSION VTT VENELLES 10011184686 01:24:32 1 -6 01:24:32 >
Klub PASSION VTT VENELLES
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10011184686
Čas vožnje: 01:24:32
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:24:32
DNS 21 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRST
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 10015635572 01:24:36 1 -6 01:24:36 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRST
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 01:24:36
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:24:36
DNS 37 Wayer Benjamin
Cycling Team Friuli
Moški HUN Cycling Team Friuli 10032966745 01:24:39 1 -6 01:24:39 >
Klub Cycling Team Friuli
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10032966745
Čas vožnje: 01:24:39
No. Laps: 1
Zaostanek: -6
Best lap: 01:24:39

Komentarji

 

Mobile content