Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 - U23+Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Kočevje UCI C1 2019 SLOXCUP UCI C1 - U23+Elite Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap
U23+ELITE-M
1 . 2 Braidot Daniele Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006444723 01:24:12 7 -- 00:11:28
2 . 3 Pettinà Nicholas Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006447248 01:26:07 7 00:01:55 00:11:39
3 . 9 Pellegrini Lorenzo Moški ITA VALLERBIKE ASD 10013492478 01:26:18 7 00:02:06 00:11:40
4 . 1 Braidot Luca Moški ITA C.S. CARABINIERI 10006120074 01:27:55 7 00:03:43 00:11:40
5 . 24 Taffarel Nicola Moški ITA TORPADO URSUS 10011037469 01:28:02 7 00:03:50 00:12:10
6 . 6 Dimic Gregor Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10007708046 01:28:37 7 00:04:25 00:11:57
7 . 11 Rolland Bastien Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:29:06 7 00:04:54 00:12:20
8 . 22 Rota Luciano Moški ITA SCUOLA MTB SAN PAOLO D'ARGON 10023559866 01:30:18 7 00:06:06 00:12:27
9 . 19 Ceolin Federico Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 01:30:50 7 00:06:38 00:12:20
10 . 17 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 01:31:04 7 00:06:52 00:12:11
11 . 36 Tacconi Simone Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10048980334 01:33:25 7 00:09:13 00:12:54
12 . 20 Klemenčič Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:33:46 7 00:09:34 00:12:12
13 . 38 Olivetti Simone Moški ITA VALLERBIKE ASD 10009824060 01:33:48 7 00:09:36 00:12:48
14 . 7 Ivartnik david Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:34:09 7 00:09:57 00:12:27
15 . 31 Giuffredi Federico Moški ITA PEDALE FIDENTINO RACE TEAM 10029870728 01:35:03 7 00:10:51 00:12:42
16 . 10 Mihalkovits Lukas Moški AUT ASKÖ MK FACTORY RACING TEAM 10013974246 01:35:21 7 00:11:09 00:13:17
17 . 16 Brancati Alberto Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:37:09 7 00:12:57 00:12:36
18 . 35 Marzani Marco Moški ITA LUGAGNANO OFF ROAD 10023559563 01:37:17 7 00:13:05 00:13:27
19 . 33 Peterstorfer Tobias Moški AUT URC WALS-SIEZENHEIM 10009880442 01:37:38 7 00:13:26 00:13:00
20 . 5 Krajnc Gregor Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:38:15 7 00:14:03 00:12:27
21 . 34 Cucchi Matteo Moški ITA ELIOS CODE FACTORY RACING 10011013019 01:39:06 7 00:14:54 00:12:47
22 . 25 Štajnar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:25:30 6 -1 00:12:42
23 . 27 Keržan Žiga Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:29:24 6 -1 00:13:24
24 . 32 Felice Thomas Moški ITA ASD JAMS BIKE TEAM BUJA 10053843468 01:32:00 6 -1 00:14:29
25 . 18 Toljan Josip Moški CRO BBK ORLOV KRUG 10059240914 01:33:01 6 -1 00:14:24
26 . 26 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:42:21 6 -1 00:15:10
27 . 30 Lozar Matjaž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 00:45:06 3 -4 00:14:16
DNF 13 Da Canal Alex Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011181959 01:22:01 6 -1 00:12:15
DNF 4 Naglič Rok Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 00:36:46 3 -4 00:11:57
DNF 29 Mancu Benjamin Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:39:12 2 -5 00:18:53
DNF 23 Trabalza Alessio Moški ITA VALLERBIKE ASD 10033096582 00:12:21 1 -6 00:12:21
DNS 8 Burcak Tomas Moški SVK PROEFEKT TEAM 10046096606 01:24:30 1 -6 01:24:30
DNS 12 Andre Gallis Thibaut Moški FRA PASSION VTT VENELLES 10011184686 01:24:32 1 -6 01:24:32
DNS 21 Furlani Gianluca Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:24:36 1 -6 01:24:36
DNS 37 Wayer Benjamin Moški HUN CYCLING TEAM FRIULI 10032966745 01:24:39 1 -6 01:24:39

Komentarji