Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokal

Super pokal Tekma:DP Triatlon za pokal Istre 2019 - super pokal Datum:01.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
MOšKI-M
1 . 240 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS440 0:10:29 (0:32) 0:27:33 (1:10) 0:16:21 0:56:06
2 . 212 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 0:10:41 (0:32) 0:28:43 (1:15) 0:15:22 0:56:35
3 . 184 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS081 0:10:43 (0:29) 0:28:43 (1:11) 0:15:37 0:56:46
4 . 216 Klenovšek Urh Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS144 0:10:39 (0:41) 0:28:35 (1:14) 0:16:05 0:57:15
5 . 200 Majdič Jure Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS050 0:10:24 (0:36) 0:27:34 (1:11) 0:18:00 0:57:47
6 . 196 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 0:10:26 (0:35) 0:27:36 (1:14) 0:18:13 0:58:06
7 . 202 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 0:11:36 (0:38) 0:28:27 (1:11) 0:16:23 0:58:17
8 . 211 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 0:11:38 (0:40) 0:28:22 (1:11) 0:17:02 0:58:55
9 . 239 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS432 0:11:37 (0:40) 0:28:26 (1:12) 0:17:00 0:58:57
10 . 235 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS407 0:11:08 (0:31) 0:29:01 (1:12) 0:17:17 0:59:12
11 . 250 Mandič Mark Moški SLO TK Utrip 2019TZS482 0:10:56 (0:29) 0:29:15 (1:16) 0:18:08 1:00:06
12 . 210 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 0:11:13 (0:34) 0:28:51 (1:09) 0:18:19 1:00:09
13 . 218 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS170 0:12:18 (0:35) 0:28:30 (1:19) 0:17:36 1:00:19
14 . 182 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 0:10:59 (0:31) 0:29:22 (1:14) 0:19:36 1:01:43
15 . 204 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS073 0:10:51 (0:39) 0:29:17 (1:17) 0:19:41 1:01:48
16 . 256 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 2019TZS623 0:11:41 (0:41) 0:29:14 (1:17) 0:19:45 1:02:40
17 . 231 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS399 0:11:55 (0:49) 0:27:58 (1:14) 0:21:00 1:02:57
18 . 198 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS042 0:13:24 (0:36) 0:30:02 (1:22) 0:17:32 1:02:59
19 . 237 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS419 0:14:07 (0:37) 0:29:59 (1:05) 0:17:40 1:03:30
20 . 406 CANEVA Matteo Moški ITA 0:13:58 (0:43) 0:30:05 (1:19) 0:17:24 1:03:32
21 . 173 Stefanini Matteo Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:14:08 (0:37) 0:30:05 (1:14) 0:18:06 1:04:11
22 . 201 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS056 0:13:28 (0:41) 0:29:55 (1:26) 0:18:52 1:04:24
23 . 207 Rizmal Jurij Moški SLO TK Krško 2019TZS204 0:14:09 (0:57) 0:30:59 (1:10) 0:17:46 1:05:03
24 . 213 Čubrilo Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS135 0:11:16 (0:40) 0:28:48 (1:23) 0:23:00 1:05:10
25 . 246 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS466 0:11:47 (0:48) 0:31:29 (1:22) 0:20:01 1:05:29
26 . 222 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS687 0:14:04 (0:30) 0:30:19 (1:25) 0:19:27 1:05:46
27 . 171 DI ENRICO Ragogna Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:59 (0:42) 0:30:05 (1:13) 0:20:00 1:06:01
28 . 135 ZECCHIN Massimo Moški ITA ASD Rari Nantes Trieste 0:13:32 (0:44) 0:30:31 (1:19) 0:20:07 1:06:15
29 . 244 Obreza Leon Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS460 0:12:56 (0:42) 0:31:12 (1:18) 0:20:12 1:06:21
30 . 208 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 0:10:41 (0:40) 0:30:25 (1:20) 0:23:19 1:06:27
31 . 236 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS408 0:14:57 (1:24) 0:30:45 (1:24) 0:18:12 1:06:44
32 . 251 Torkar Gregor Moški SLO TK Utrip 2019TZS483 0:15:31 (0:44) 0:30:49 (1:28) 0:18:23 1:06:58
33 . 253 Verbič Črt Moški SLO TK Utrip 2019TZS488 0:11:30 (0:40) 0:31:56 (1:06) 0:21:56 1:07:10
34 . 226 Zavec Matevz Moški SLO TK Maraton Ptuj 0:15:39 (0:54) 0:30:37 (1:26) 0:18:40 1:07:17
35 . 127 Martinčič Darjan Moški SLO 3K Šport 2019TZS316 0:14:55 (0:39) 0:31:32 (1:23) 0:19:02 1:07:32
36 . 243 Pančur Miha Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS450 0:13:25 (1:05) 0:30:21 (1:38) 0:21:04 1:07:36
37 . 133 GRATTON Andrea Moški ITA asd Gorizia triathlon 0:14:01 (0:58) 0:31:19 (1:35) 0:20:07 1:08:02
38 . 242 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS448 0:15:37 (0:45) 0:31:47 (1:19) 0:18:45 1:08:14
39 . 199 Lavrič Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS048 0:14:44 (0:51) 0:30:29 (1:32) 0:20:51 1:08:29
40 . 134 SACCHI Antonio Moški ITA ASD RARI NANTES 0:15:15 (1:04) 0:30:54 (1:31) 0:19:43 1:08:30
41 . 169 CARBONI Marco Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:34 (0:45) 0:30:35 (1:19) 0:22:23 1:08:37
42 . 164 KOBILICA Alen Moški SLO Društvo Vidim cilj 2019TZS001 () (1:42) 0:19:55 1:09:01
43 . 137 Rotti Manuele Moški ITA BoramultisporTrieste 0:16:53 (0:45) 0:32:00 (1:14) 0:18:57 1:09:52
44 . 217 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS159 0:16:40 (1:22) 0:31:47 (1:26) 0:18:51 1:10:08
45 . 232 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS400 0:14:15 (0:54) 0:32:08 (1:34) 0:21:37 1:10:30
46 . 126 Flajs Rok Moški SLO 3K Šport 2019TZS300 0:15:03 (1:08) 0:32:09 (1:46) 0:20:25 1:10:33
47 . 162 De Cillia Alessandro Moški ITA CUS Udine 0:16:53 (0:36) 0:32:09 (1:16) 0:19:46 1:10:42
48 . 277 KREVATIN Stefano Moški ITA 0:16:03 (2:02) 0:31:55 (1:31) 0:19:12 1:10:45
49 . 183 Petrič Slavko Moški SLO ŠDP 2019TZS027 0:14:46 (0:52) 0:31:37 (1:39) 0:22:15 1:11:11
50 . 228 Marenče Jan Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS352 0:14:00 (0:53) 0:32:30 (1:35) 0:22:15 1:11:15
51 . 150 PICCOLI Enrico Moški ITA BoramultisporTrieste 0:16:46 (1:17) 0:31:59 (2:01) 0:19:31 1:11:35
52 . 195 Centa Albin Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS033 0:16:51 (0:48) 0:32:01 (1:28) 0:20:37 1:11:48
53 . 408 Adamič Marko Moški SLO TRENERT ŠD 2019TZS369 0:14:53 (1:02) 0:31:11 (1:18) 0:23:33 1:11:58
54 . 172 ORLANDO Luigi Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:44 (1:00) 0:32:32 (1:35) 0:23:11 1:12:04
55 . 407 CANEVA Marco Moški ITA 0:15:44 (1:11) 0:31:31 (1:38) 0:22:01 1:12:07
56 . 234 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS406 0:16:48 (1:11) 0:32:01 (1:33) 0:20:42 1:12:17
57 . 260 Marolt Klemen Moški SLO TLS 0:15:49 (1:26) 0:32:46 (1:41) 0:20:41 1:12:25
58 . 138 COSULICH PECINE De Moški ITA BoramultisporTrieste 0:16:13 (1:21) 0:32:14 (1:44) 0:21:08 1:12:43
59 . 185 Majcen Boris Moški SLO ŠRK Celje 2019TZS019 0:13:48 (1:00) 0:32:27 (1:53) 0:24:05 1:13:15
60 . 223 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2019TZS375 0:17:26 (1:03) 0:34:03 (1:27) 0:19:21 1:13:23
61 . 193 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 0:16:38 (1:21) 0:31:56 (1:48) 0:21:59 1:13:44
62 . 287 STANCICH Dario Moški ITA 0:17:04 (0:46) 0:32:10 (1:33) 0:22:56 1:14:30
63 . 283 Pavlič Marko Moški SLO 0:18:29 (0:36) 0:34:39 (1:33) 0:20:12 1:15:30
64 . 131 PETRONIO Franco Moški SLO Amd beli kamen 0:18:38 (1:15) 0:33:06 (1:48) 0:21:36 1:16:24
65 . 128 Podgornik Bojan Moški SLO 3K Šport 2019TZS320 0:19:32 (1:27) 0:32:39 (1:44) 0:21:02 1:16:25
66 . 146 Favento Stefano Moški ITA BoramultisporTrieste 0:18:45 (1:23) 0:33:31 (1:35) 0:21:11 1:16:26
67 . 174 MICHELOTTO Andrea Moški ITA run ran run 0:20:54 (0:53) 0:31:51 (1:34) 0:21:28 1:16:42
68 . 180 MRAMOR MARJAN Moški SLO ŠD Turbo M 2019TZS225 0:20:05 (1:48) 0:31:49 (1:56) 0:21:24 1:17:04
69 . 203 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS061 0:19:07 (1:58) 0:32:48 (1:38) 0:21:33 1:17:07
70 . 280 MORGANTI Luca Moški ITA 0:17:08 (1:04) 0:34:22 (1:51) 0:22:52 1:17:19
71 . 225 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 0:18:39 (1:21) 0:34:26 (1:32) 0:21:33 1:17:33
72 . 170 BRADASCHIA Maurizio Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:16:04 (1:31) 0:34:47 (2:00) 0:23:14 1:17:38
73 . 147 SCHIAVON Giacomo Moški ITA BoramultisporTrieste 0:19:43 (0:38) 0:35:41 (1:16) 0:20:23 1:17:44
74 . 265 KOBAU Alessandro Moški ITA Wartsila 0:19:55 (1:19) 0:33:24 (2:00) 0:21:47 1:18:26
75 . 191 Vizin Vasja Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:19:36 (0:50) 0:32:36 (1:43) 0:23:43 1:18:29
76 . 129 PERPAR Marko Moški SLO 50bike 0:20:18 (1:15) 0:32:11 (1:52) 0:22:54 1:18:32
77 . 140 BERTOCCHI Alessandro Moški ITA BoramultisporTrieste 0:17:31 (1:36) 0:34:11 (2:03) 0:23:28 1:18:50
78 . 409 RODI Fabio Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:19:41 (1:26) 0:33:30 (1:34) 0:23:04 1:19:19
79 . 145 Bratina Raffaele Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:21 (1:15) 0:33:07 (1:57) 0:22:52 1:19:33
80 . 259 Rogan Franc Moški SLO TK Velenje 2019TZS597 0:19:16 (1:42) 0:33:34 (1:52) 0:23:13 1:19:39
81 . 272 BERNETTI Adriano Moški ITA 0:18:36 (1:22) 0:41:05 (1:18) 0:17:23 1:19:45
82 . 179 Vižintin Alan Moški SLO ŠD Centaver () () 0:25:02 1:20:10
83 . 220 Trkman Andrej Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS195 0:18:55 (1:48) 0:33:08 (2:14) 0:24:36 1:20:43
84 . 141 PASE Corrado Moški ITA BoramultisporTrieste 0:18:56 (1:27) 0:36:02 (1:49) 0:22:46 1:21:02
85 . 157 NOVEL Fabrizio Moški ITA BoramultisporTrieste 0:25:40 (1:25) 0:33:39 (1:44) 0:18:42 1:21:12
86 . 165 FUK Paolo Moški ITA Go Tri Team 0:17:14 (1:18) 0:34:37 (2:23) 0:25:46 1:21:21
87 . 161 Koren Rok Moški SLO Brezmejni 0:17:29 (1:02) 0:34:10 (1:54) 0:27:40 1:22:17
88 . 153 COSOLA Giulio Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:31 (1:22) 0:33:45 (1:36) 0:25:16 1:22:32
89 . 149 PASE Gabriele Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:30 (1:11) 0:35:39 (1:31) 0:24:57 1:23:49
90 . 159 VALERI Gianmaria Moški ITA BoramultisporTrieste 0:18:29 (1:19) 0:38:38 (1:53) 0:25:24 1:25:46
91 . 163 Musigh Marco Moški ITA CUS Udine 0:21:26 (1:15) 0:38:19 (2:10) 0:23:31 1:26:43
92 . 176 Penna Luca Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS274 0:24:36 (1:30) 0:36:22 (1:51) 0:22:27 1:26:48
93 . 400 ILC Gregor Moški SLO Društvo za pljučno hipertenzijo Slo. 0:19:01 (2:59) 0:36:29 (2:16) 0:26:09 1:26:56
94 . 130 DA LUCIO Rodda Moški ITA A3 TRIATHLON 0:17:22 (1:15) 0:34:34 (3:00) 0:30:47 1:27:01
95 . 281 OZMEC Leon Moški SLO 0:21:30 (1:29) 0:39:24 (1:35) 0:23:12 1:27:12
96 . 155 KRASKOVIC Tomislav Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:03 (1:45) 0:36:36 (1:46) 0:23:12 1:27:24
97 . 136 GIBERNA Paolo Moški ITA BoramultisporTrieste 0:19:26 (1:43) 0:36:43 (2:22) 0:27:31 1:27:47
98 . 279 Mlekuš Peter Moški SLO 0:24:21 (1:34) 0:37:06 (1:58) 0:23:26 1:28:27
99 . 156 MARCELLO Alessandro Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:07 (1:46) 0:36:30 (1:36) 0:27:40 1:31:40
100 . 178 Kocjančič Simon Moški SLO ŠD Centaver 0:19:51 (1:59) 0:37:44 (1:49) 0:32:14 1:33:40
101 . 245 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS463 0:23:54 (1:44) 0:38:03 (1:56) 0:28:37 1:34:16
102 . 273 Gasparini Paolo Moški ITA 0:23:43 (1:43) 0:39:02 (1:46) 0:29:00 1:35:16
103 . 282 PAHOR Tomaž Moški SLO 0:26:46 (2:18) 0:39:44 (2:02) 0:24:28 1:35:20
104 . 139 Carella Enrico Moški ITA BoramultisporTrieste 0:20:02 (2:13) 0:40:41 (2:35) 0:30:32 1:36:06
105 . 152 BARBIANI Luca Moški ITA BoramultisporTrieste 0:24:24 (3:37) 0:40:42 (1:15) 0:27:14 1:37:14
106 . 263 HERGOUTH Anton Moški AUT Tristyria Graz 0:25:49 (2:13) 0:34:23 (2:32) 0:33:51 1:38:50
107 . 158 SAVELLA Nicola Moški ITA BoramultisporTrieste 0:25:54 (3:19) 0:42:42 (1:34) 0:25:20 1:38:51
DNF108 . 181 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 0:10:18 (0:36) 0:31:26 () DNF
DNF108 . 255 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK Utrip 2019TZS622 0:11:42 (0:59) 0:31:22 (1:18) DNF
DNF108 . 230 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS397 0:14:42 (1:07) 0:44:18 () DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 194 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 0:12:29 (0:34) 0:32:00 (1:11) 0:16:33 1:02:49
2 . 266 Medić Vida Ženski SLO 0:11:43 (0:33) 0:32:48 (1:19) 0:17:16 1:03:42
3 . 205 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS075 0:12:32 (0:45) 0:31:49 (1:16) 0:17:24 1:03:48
4 . 254 Klemenc Maruša Ženski SLO TK Utrip 2019TZS492 0:12:47 (0:38) 0:31:39 (1:16) 0:19:40 1:06:03
5 . 215 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS140 0:12:53 (0:34) 0:31:38 (1:17) 0:20:16 1:06:40
6 . 249 Pogačar Neža Ženski SLO TK Utrip 2019TZS475 0:11:29 (0:42) 0:32:54 (1:26) 0:20:11 1:06:44
7 . 177 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3Šport 2019TZS683 0:14:39 (0:40) 0:32:35 (1:14) 0:19:45 1:08:56
8 . 168 Mandl Nina Ženski SLO Multisport klub Krško 2019TZS470 0:12:24 (0:36) 0:34:27 (1:26) 0:21:12 1:10:07
9 . 209 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 0:14:41 (0:37) 0:32:39 (1:20) 0:21:03 1:10:22
10 . 227 Seliškar Ana Ženski SLO TK Novo Mesto 2019TZS343 0:16:11 (0:58) 0:31:35 (1:49) 0:20:03 1:10:38
11 . 166 Biffis Daniela Ženski SLO Liger Team 0:16:55 (0:55) 0:34:15 (1:28) 0:20:49 1:14:23
12 . 175 ĐUKIĆ Iva Ženski SLO Sporticus 0:16:40 (0:46) 0:34:41 (1:15) 0:21:03 1:14:27
13 . 233 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS404 0:12:36 (1:36) 0:33:42 (1:13) 0:25:39 1:14:48
14 . 278 Merlach Jessica Ženski ITA 0:14:25 (1:21) 0:32:52 (1:33) 0:24:41 1:14:54
15 . 238 Žnidar Tjaša Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS429 0:15:23 (0:52) 0:34:30 (1:36) 0:22:46 1:15:08
16 . 151 LORENZI Stella Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:17:04 (0:57) 0:34:49 (1:26) 0:21:29 1:15:46
17 . 252 Torkar Saša Ženski SLO TK Utrip 2019TZS484 0:19:03 (0:54) 0:34:25 (1:28) 0:20:13 1:16:05
18 . 214 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS136 0:16:13 (0:54) 0:35:01 (1:29) 0:23:06 1:16:44
19 . 276 KOMPAN Tanja Ženski SLO 0:18:39 (1:12) 0:35:37 (1:36) 0:20:29 1:17:35
20 . 262 Maček Mateja Ženski SLO Triatlon klub 3KM 2019TZS567 0:18:11 (0:52) 0:35:23 (1:27) 0:23:17 1:19:12
21 . 206 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 0:16:48 (1:02) 0:36:33 (1:33) 0:23:14 1:19:13
22 . 284 Pinzelli Valentina Ženski ITA 0:19:03 (0:59) 0:35:26 (1:41) 0:22:23 1:19:34
23 . 142 Varesano Caterina Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:16:57 (1:28) 0:35:57 (1:48) 0:24:22 1:20:35
24 . 190 Poznič Jerca Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:20:33 (0:47) 0:36:08 (1:37) 0:21:40 1:20:47
25 . 144 VECCHIET Roberta Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:16:54 (1:27) 0:36:03 (1:32) 0:27:15 1:23:13
26 . 219 Medved Barbara Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS172 0:23:01 (1:09) 0:35:28 (1:32) 0:22:25 1:23:37
27 . 258 Perc Jana Ženski SLO TK Velenje 2019TZS596 0:18:15 (1:27) 0:35:27 (1:52) 0:26:43 1:23:47
28 . 264 DESCOVICH Valentina Ženski ITA Venezia Triathlon 0:19:57 (1:32) 0:38:10 (1:44) 0:22:56 1:24:21
29 . 275 Jamšek Mateja Ženski SLO 0:23:31 (1:33) 0:37:28 (2:27) 0:21:48 1:26:49
30 . 154 GIBERNA Giulia Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:19:53 (1:12) 0:38:30 (1:53) 0:26:25 1:27:54
31 . 148 HROVATIN Erika Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:21:10 (1:49) 0:39:27 (2:06) 0:25:47 1:30:21
32 . 270 BENCO Carlotta Ženski ITA 0:19:17 (0:58) 0:40:46 (1:48) 0:29:09 1:32:01
33 . 247 Nograšek Neža Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS675 0:18:11 (1:01) 0:42:09 (1:32) 0:29:10 1:32:05
34 . 285 Scaboro Claudia Ženski ITA 0:24:38 (1:54) 0:37:34 (2:07) 0:28:43 1:34:58
35 . 143 Rupena Eva Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:23:02 (1:20) 0:40:45 (2:19) 0:31:13 1:38:41
36 . 267 BAUCI Caterina Ženski ITA 0:20:57 (2:30) 0:43:33 (1:47) 0:30:19 1:39:08
DNF37 . 224 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2019TZS384 0:32:23 (2:07) 0:20:16 () DNF
DNF37 . 160 Venturini Donatella Ženski ITA BoramultisporTrieste 0:34:58 () () DNF
DNF37 . 188 Strnad Petra Ženski SLO TK Arnold profi 0:22:56 (1:03) () DNF

Komentarji