Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: DP Triatlon za pokal Istre 2019 - cici pokal

Cici Tekma:DP Triatlon za pokal Istre 2019 - cici pokal Datum:01.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
CICIBANI-M
1 . 40 Seliškar Rok Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS357 0:01:53
2 . 404 Turšič Luka Moški SLO TK Utrip 2019TZS619 0:02:01
3 . 4 MICHELOTTO Diego Moški ITA run ran run 0:02:04
4 . 32 Mori Nik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS095 0:02:11
5 . 41 Meh Tevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS353 0:02:14
6 . 21 Kerševan Matic Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS536 0:02:15
7 . 1 SCHIAVON Adam Moški ITA Fincantieri Wärtsilä 0:02:16
8 . 9 Pulko Tomas Moški SLO TK Arnold profi 0:02:21
9 . 19 Lulik Nai Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS523 0:02:24
10 . 38 Šepec Jaka Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS359 0:02:26
10 . 20 Kerševan Matija Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS535 0:02:26
12 . 28 Žagar Filip Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:27
13 . 39 Čampa Maks Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS345 0:02:28
14 . 405 MARINO Jacop Moški SLO 0:02:32
15 . 2 CARBONI Nicolo Moški SLO Pallanuoto Trieste 0:02:33
CICIBANKE-Ž
1 . 31 Martinšek Enja Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS098 0:01:54
2 . 51 PODOBNIK Manca Ženski SLO TK Utrip 0:02:04
3 . 8 KATERN Katarina Ženski SLO ŠD 3Šport 0:02:05
4 . 54 Pogačar Manca Ženski SLO 0:02:15
5 . 402 MARINO Nicola Ženski SLO 0:02:16
6 . 16 Valič Lia Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS530 0:02:19
7 . 18 škrlj Vida Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 0:02:20
8 . 3 D’OSTUNI Margherita Ženski SLO Rari Nantes Trieste 0:02:36
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 30 Mori Maks Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS100 0:04:25
2 . 35 Špoljar Marko Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS361 0:04:26
3 . 7 FINK Aleksej Moški SLO ŠD 3Šport 0:04:30
4 . 37 Seliškar Lovro Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS356 0:04:32
5 . 50 Mandič Maj Moški SLO TK Utrip 2019TZS480 0:04:53
6 . 36 Zamida Mark Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS362 0:04:57
7 . 29 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS105 0:05:05
8 . 25 Prelesnik France Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS070 0:05:06
9 . 44 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS417 0:05:10
10 . 34 Čampa Matevž Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS346 0:05:11
11 . 22 Dejak David Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS036 0:05:22
12 . 15 Brecelj Brin Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS525 0:05:29
13 . 10 Medvedec Matija Stefan Moški SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS513 0:05:38
14 . 49 Ogrin Juš Moški SLO TK Utrip 2019TZS477 0:05:47
15 . 53 JOHNSTON Oscar Moški ITA 0:06:04
16 . 6 Primosich Michael Moški SLO ŠD 3Šport 2019TZS293 0:06:18
17 . 52 JOHNSTON Luka Moški SLO 0:06:27
18 . 33 Bartelj Miha Moški SLO TK Novo Mesto 2019TZS344 0:06:36
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 11 Kovač Kim Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS527 0:04:42
2 . 23 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS071 0:04:54
3 . 24 Kromar Urša Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS044 0:05:11
4 . 13 Lulik Mei Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS520 0:05:39
5 . 46 Hribar Anja Ženski SLO TK Trisport Eksoterm 2019TZS462 0:05:43
6 . 12 Valič Ela Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS653 0:06:26
7 . 14 Kerševan Sara Ženski SLO TK Eklimas Ajdovščina 2019TZS524 0:06:27

Komentarji