Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2019

Multisport pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2019 Datum:09.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca mesto R1 čas R1 T1 čas mesto S čas S T2 čas mesto R2 čas R2 skupni čas
CICIBANI-M
1 . 8 Lovrenčič Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS351 1 1:03.1 0:10.5 1 1:04.2 0:12.4 1 1:28.3 3:58.6
2 . 9 Seliškar Rok Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS357 4 1:05.7 0:15.0 2 1:07.4 0:13.8 4 1:38.3 4:20.4
3 . 10 Majdič Jure Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS249 10 1:12.2 0:10.2 3 1:10.4 0:13.7 7 1:42.8 4:29.5
4 . 11 STROJANŠEK TRISTAN Moški SLO ŠENTVID PRI STIČNI 3 1:04.9 0:08.7 6 1:24.6 0:12.3 10 1:45.7 4:36.5
5 . 12 Rebernik Jaka Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS354 7 1:09.6 0:11.7 5 1:24.1 0:12.6 11 1:46.1 4:44.4
6 . 13 Podobnik Matevž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS068 2 1:04.4 0:11.9 11 1:35.0 0:10.9 9 1:44.7 4:47.1
7 . 14 Jurman Bine Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS099 5 1:07.8 0:16.0 8 1:26.8 0:21.5 2 1:36.2 4:48.6
8 . 15 Turšič Luka Moški SLO TK UTRIP 2019TZS619 9 1:11.5 0:15.7 7 1:26.2 0:22.1 3 1:37.7 4:53.4
9 . 16 Križan Bor Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS582 6 1:09.2 0:11.7 13 1:41.2 0:14.1 5 1:41.5 4:57.9
10 . 17 Pajek Ažbe Moški SLO TK UTRIP 2019TZS652 13 1:16.3 0:20.1 4 1:17.2 0:27.9 8 1:44.3 5:06.0
11 . 18 POHLEN KRISTJAN Moški SLO 8 1:09.8 0:13.2 12 1:39.8 0:29.7 6 1:42.2 5:14.9
12 . 19 SITER IRENEJ Moški SLO ŠDP 12 1:15.4 0:17.1 9 1:32.7 0:25.2 12 1:51.7 5:22.3
13 . 20 Meh Tevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS353 15 1:21.0 0:15.4 17 1:56.5 0:17.3 15 1:59.0 5:49.4
14 . 21 Žagar Filip Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 17 1:22.8 0:17.6 15 1:56.2 0:21.4 14 1:53.4 5:51.6
15 . 22 Pajnič Sven Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS066 11 1:13.7 0:36.0 16 1:56.4 0:20.4 13 1:52.1 5:58.7
16 . 23 Rebernik Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS355 16 1:22.0 0:18.3 18 2:03.3 0:21.8 16 2:01.2 6:06.7
17 . 24 Bunetić Tristan Moški SLO ŠDP 18 1:24.0 0:24.3 14 1:46.3 0:19.7 19 2:19.1 6:13.6
18 . 25 Sikošek Karlo Moški SLO ŠD POSAVJE 14 1:17.9 0:29.0 10 1:34.1 0:54.1 17 2:03.8 6:19.1
19 . 26 Čampa Maks Moški SLO TK NM 2019TZS345 19 1:29.1 0:13.9 19 2:15.5 0:20.0 18 2:03.8 6:22.6
CICIBANKE-Ž
1 . 1 Križan Ela Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 1 1:06.1 0:11.0 1 1:09.5 0:16.6 1 1:44.1 4:27.5
2 . 2 Pogačar Manca Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS688 3 1:18.5 0:21.5 2 1:31.5 0:24.5 2 1:48.8 5:24.9
3 . 3 Šoba Tjaša Ženski SLO ŠDP 2 1:13.2 0:11.8 3 1:46.7 0:17.3 3 1:57.3 5:26.5
MLAJŠI DEČKI-M
1 . 49 Navodnik Grega Moški SLO TK VELENJE 2019TZS592 1 1:36.9 0:12.4 1 3:49.1 0:16.5 1 2:04.7 7:59.8
2 . 50 DEŽMAN Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS454 2 1:39.1 0:09.0 3 4:18.2 0:09.5 3 2:14.2 8:30.2
3 . 51 Špoljar Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS361 4 1:48.5 0:10.1 2 4:10.1 0:13.3 5 2:19.0 8:41.2
4 . 52 JURČIČ Anej Moški SLO ŠDP 2019TZS648 9 1:56.3 0:13.3 4 4:38.8 0:12.9 2 2:14.2 9:15.7
5 . 53 MEŽNAR ŽAN Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS417 7 1:53.9 0:10.9 5 4:49.0 0:13.4 7 2:23.8 9:31.1
6 . 54 Gašperič Jakob Moški SLO TK UTRIP 2019TZS651 5 1:51.1 0:13.4 7 5:00.0 0:11.7 4 2:15.7 9:32.1
7 . 55 Mandič Maj Moški SLO TK UTRIP 2019TZS480 3 1:45.1 0:18.2 6 4:58.1 0:11.2 10 2:36.6 9:49.4
8 . 56 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS362 11 1:57.0 0:10.0 10 5:13.7 0:15.2 6 2:22.3 9:58.5
9 . 57 Prelesnik France Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS070 8 1:55.4 0:11.4 8 5:10.3 0:19.9 8 2:26.2 10:03.5
10 . 58 Daca Matic Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS106 6 1:52.2 0:13.2 11 5:19.5 0:23.3 9 2:30.9 10:19.2
11 . 59 Ogrin Juš Moški SLO TK UTRIP 2019TZS477 13 2:04.3 0:17.1 9 5:11.2 0:16.2 11 2:41.3 10:30.4
12 . 60 Dejak David Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS036 10 1:56.7 0:11.7 12 5:30.4 0:17.3 13 2:45.0 10:41.3
13 . 61 Rus Nik Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS072 12 1:59.6 0:12.5 13 5:34.9 0:21.6 14 2:55.0 11:03.8
14 . 62 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS344 14 2:18.8 0:13.4 14 5:46.6 0:32.3 12 2:42.3 11:33.5
MLAJŠE DEKLICE-Ž
1 . 40 Križan Mia Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2 1:46.4 0:09.5 1 3:51.4 0:10.9 1 2:19.2 8:17.7
2 . 41 STROJANŠEK ISABELA Ženski SLO ŠETVID PRI STIČNI 1 1:42.1 0:09.7 2 3:57.7 0:15.5 2 2:27.4 8:32.6
3 . 42 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS071 3 1:49.2 0:10.8 3 4:28.6 0:10.7 3 2:29.8 9:09.1
4 . 43 Hribar Anja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS462 5 1:51.4 0:10.9 4 5:06.5 0:12.9 5 2:35.5 9:57.3
5 . 44 LEPOJIČ ALJA UNK Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS104 4 1:49.8 0:10.9 5 5:47.8 0:19.1 4 2:34.3 10:42.1
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 182 ILAR Lun Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS625 9 3:45.2 0:12.5 1 6:24.6 0:10.5 8 4:24.8 14:57.8
2 . 183 Belaj Nik Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS427 2 3:20.2 0:09.2 5 7:20.9 0:10.8 4 4:03.9 15:05.1
3 . 184 DEŽMAN Anže Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS453 4 3:33.0 0:10.2 4 7:03.8 0:13.5 6 4:22.3 15:23.1
4 . 185 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2019TZS654 3 3:31.9 0:10.8 6 7:31.8 0:13.0 3 4:03.2 15:30.8
5 . 186 Pilih Arne Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS403 8 3:44.8 0:09.6 3 6:44.0 0:18.3 10 4:47.1 15:44.0
6 . 187 Žagar Jurij Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS064 1 3:16.3 0:12.2 11 8:11.1 0:13.1 1 3:51.9 15:44.7
7 . 188 Ferenčak Luka Moški SLO ŠDP 2019TZS686 11 3:55.7 0:14.2 2 6:41.7 0:19.8 9 4:34.0 15:45.6
8 . 189 Denša Tian Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS110 6 3:34.4 0:12.0 8 7:53.3 0:14.3 2 3:58.0 15:52.2
9 . 190 Medved Jure Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS113 7 3:37.6 0:08.6 9 8:00.6 0:14.9 7 4:24.2 16:26.1
10 . 191 Žagar Matic Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS063 5 3:34.2 0:10.1 12 8:48.6 0:12.2 5 4:13.1 16:58.3
11 . 192 Rifel Nejc Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS467 12 3:56.8 0:11.0 7 7:47.3 0:11.0 11 5:00.6 17:06.8
12 . 193 Majdič Luka Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS420 13 3:57.5 0:13.0 10 8:02.7 0:13.5 12 5:07.2 17:34.0
13 . 194 BOBNAR NEL Moški SLO TK NOVO MESTO 10 3:54.6 0:12.0 13 9:20.1 0:11.4 13 5:37.7 19:16.0
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 160 Pančur Zarja Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS396 1 3:28.4 0:23.0 2 6:52.9 0:11.2 1 4:05.0 15:00.6
2 . 161 Perc Živa Ženski SLO 3K VELENJE 2019TZS595 3 3:44.4 0:10.8 1 6:43.9 0:13.9 3 4:49.5 15:42.6
3 . 162 Kotnik Zoja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS116 2 3:43.5 0:22.0 3 7:27.6 0:15.7 2 4:11.1 16:00.0
4 . 163 Šporn Pija Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS436 4 4:16.3 0:10.6 4 8:31.9 0:10.6 4 5:44.3 18:53.9
5 . 164 KOČAR LINA BELA Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS625 5 4:35.6 0:12.7 5 8:57.5 0:12.1 5 6:08.3 20:06.4
KADETI-M
1 . 199 Tomšič Staš Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS059 1 2:49.3 0:08.9 3 6:17.3 0:11.8 2 3:39.9 13:07.3
2 . 200 Denša Ul Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS125 3 3:05.0 0:09.6 2 6:14.3 0:15.2 3 3:48.0 13:32.1
3 . 201 ILAR NAL Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS456 8 3:32.5 0:09.7 1 5:54.0 0:10.2 5 3:58.6 13:45.2
4 . 202 PAVLIN DAVID ALJOŠA Moški SLO TK UTRIP 2019TZS655 2 3:04.9 0:13.0 7 6:45.3 0:13.3 1 3:33.9 13:50.7
5 . 203 KOCBEK NEVAN VIMOS Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS117 6 3:15.4 0:11.4 5 6:20.5 0:14.7 4 3:49.6 13:51.8
6 . 204 Bojanc Domen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS458 5 3:14.9 0:10.3 4 6:20.3 0:12.8 6 4:07.0 14:05.5
7 . 205 Alenabi Nik Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS119 4 3:07.1 0:09.6 8 6:46.8 0:11.6 7 4:09.8 14:25.0
8 . 206 Čop Aljaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS034 7 3:22.9 0:13.3 6 6:44.5 0:11.2 8 4:11.2 14:43.3
9 . 207 Rakar Lenart Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS441 9 3:39.5 0:11.3 10 6:56.9 0:12.3 10 4:32.8 15:33.0
10 . 208 Berlec Aljaž Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS411 11 3:57.0 0:12.8 9 6:49.5 0:16.0 11 4:54.4 16:09.8
11 . 209 Černelič Maks Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS418 10 3:56.2 0:17.7 11 7:57.0 0:13.8 9 4:23.5 16:48.4
12 . 210 Hribar Matic Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS461 12 4:26.6 0:10.1 12 8:07.9 0:20.5 12 5:35.9 18:41.1
13 . 211 ŠPILAR MATEVŽ Moški SLO TK NOVO MESTO 13 4:40.1 0:16.3 13 10:23.7 0:17.5 13 7:18.8 22:56.5
KADETINJE-Ž
1 . 169 Navodnik Sara Ženski SLO TK VELENJE 2019TZS591 3 3:21.9 0:09.5 2 6:14.9 0:12.0 1 4:10.6 14:09.1
2 . 170 Turšič Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS620 2 3:13.8 0:10.0 4 6:20.3 0:12.2 4 4:26.3 14:22.8
3 . 171 FELTRIN EVA KOSEC Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS088 1 3:13.5 0:17.0 3 6:18.4 0:15.9 3 4:26.3 14:31.3
4 . 172 Pogačar Zala Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS476 5 3:30.6 0:14.0 1 5:57.3 0:12.4 6 4:53.0 14:47.6
5 . 173 Škrjanc Vita Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS414 4 3:22.3 0:11.3 5 6:34.0 0:16.3 5 4:28.6 14:52.7
6 . 174 ŠKUFCA ANA KLARISA Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 8 3:54.3 0:17.6 6 6:49.1 0:12.9 2 4:21.8 15:35.9
7 . 175 Šporn Kim Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS435 6 3:42.7 0:24.1 8 7:28.0 0:14.8 8 5:11.9 17:01.6
8 . 176 Hren Hana Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS124 9 4:01.7 0:15.0 7 7:23.4 0:16.3 9 5:32.7 17:29.2
9 . 177 HAJDINJAK ANA NANA Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS118 7 3:44.1 0:24.9 9 8:15.0 0:19.1 7 4:58.2 17:41.5
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 113 Medved Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS133 1 7:52.9 0:07.7 3 14:50.1 0:12.3 1 9:05.1 32:08.4
2 . 114 Mamič Jakob Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS131 2 7:57.8 0:10.1 2 14:42.5 0:11.3 2 9:14.1 32:15.9
3 . 115 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 4 8:53.9 0:08.4 1 14:06.5 0:09.3 4 9:56.8 33:15.1
4 . 116 Gašparič Nande Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS132 3 8:52.6 0:12.3 4 14:58.7 0:11.9 3 9:16.1 33:31.8
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 92 Bartol Monika Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS030 1 8:11.5 0:15.4 1 15:21.9 0:10.6 1 9:36.1 33:35.6
2 . 93 Pilih Vita Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS404 2 13:02.0 0:13.9 2 17:15.1 0:15.4 2 13:34.5 44:21.1
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 120 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 1 8:13.5 0:10.1 2 13:26.7 0:09.0 1 9:22.3 31:21.8
2 . 121 Dečman Matej Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS035 2 8:57.0 0:08.1 1 13:02.1 0:10.2 2 10:24.4 32:41.9
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 97 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 2 9:46.4 0:12.8 1 15:28.7 0:10.7 1 10:59.9 36:38.7
2 . 98 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS421 1 9:45.3 0:10.9 2 15:33.0 0:10.7 2 11:49.7 37:29.8
ČLANI 1-M
1 . 125 Bau Martin Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS079 3 8:24.4 0:08.5 1 12:07.2 0:10.9 3 9:40.6 30:31.7
2 . 126 Klenovšek Urh Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS144 1 7:56.4 0:10.3 2 13:59.2 0:15.2 1 9:07.9 31:29.2
3 . 127 Obreza Domen Moški SLO TK TRISPORT EXOTERM 2019TZS407 2 8:13.7 0:09.0 3 14:28.7 0:12.4 2 9:26.5 32:30.5
ČLANICE 1-Ž
1 . 102 Mandl Nina Ženski SLO MULTISPORT KRŠKO 2019TZS470 1 9:56.5 0:15.4 1 15:20.4 0:15.9 1 11:15.8 37:04.3
2 . 103 Hočevar Katja Ženski SLO TK LJUBLJANA 2019TZS140 2 9:56.7 0:15.9 2 16:12.6 0:12.1 2 11:50.7 38:28.3
3 . 104 Lavrič Lara Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS047 3 11:35.5 0:26.2 3 21:01.7 0:15.5 3 13:04.4 46:23.5
ČLANICE 2-Ž
1 . 108 MAJDIČ SIMONA DOLINAR Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS075 1 9:20.4 0:13.7 1 15:13.2 0:13.2 1 10:23.2 35:23.9
2 . 109 Podrecca Tea Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS076 2 11:26.0 0:38.9 2 19:55.5 0:23.7 2 12:54.8 45:19.1
VETERANI 1-M
1 . 131 Majdič Tomaž Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS073 1 9:04.9 0:08.7 1 13:58.9 0:14.3 1 10:50.1 34:17.2
2 . 132 Pančur Miha Moški SLO TK TRISPORT 2019TZS450 2 10:24.2 0:13.1 2 17:22.5 0:17.3 3 12:09.3 40:26.6
3 . 133 Pohlen Boštjan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 2019TZS400 3 10:29.9 0:13.9 3 17:42.6 0:20.6 2 12:06.3 40:53.4
VETERANI 2-M
1 . 137 Krajnc Igor Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS178 2 11:40.1 0:12.4 1 21:14.5 0:18.3 2 13:18.7 46:44.2
2 . 138 Lovrenčič Robert Moški SLO TK NM 2019TZS339 1 10:47.0 0:14.3 2 25:02.9 0:18.9 1 11:47.0 48:10.4
VETERANI 5-M
1 . 142 Žagar Toni Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2019TZS061 2 11:16.3 0:15.9 1 21:37.9 0:22.6 1 12:05.1 45:38.0
VETERANI 6-M
1 . 146 Trkman Andrej Moški SLO TK LJUBLJANA 2019TZS195 1 12:00.9 0:13.1 1 21:40.6 0:27.9 1 13:04.5 47:27.2

Komentarji