Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 4. XCM NOVIGRAD 2019 - IMK - staza A

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:4. XCM NOVIGRAD 2019 - IMK - staza A Datum:01.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Gap Več
SENIORI -IK-M
1 . 26 Dimic Gregor
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2:32:27 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:32:27
Gap: -
2 . 19 Sedar Tadej
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 2:49:32 +17:05 >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:49:32
Gap: +17:05
3 . 28 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:50:54 +18:27 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:50:54
Gap: +18:27
4 . 6 Jovanović - Verbanac Alen
Moški CRO 3:04:58 +32:31 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 3:04:58
Gap: +32:31
DNF 21 di Ragogna Raul
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE DNF >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
MASTER A -IK-M
1 . 12 CEFUTA Tomas
Eppinger team
Moški ITA Eppinger team 2:36:34 - >
Klub Eppinger team
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:36:34
Gap: -
2 . 35 Pilski Milo
BK VID ROČIĆ
Moški CRO BK VID ROČIĆ 2:38:08 +01:33 >
Klub BK VID ROČIĆ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:38:08
Gap: +01:33
3 . 10 Bole Miran
TEAM EPPINGER
Moški ITA TEAM EPPINGER 2:40:07 +03:32 >
Klub TEAM EPPINGER
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:40:07
Gap: +03:32
4 . 13 Cucinotta Claudio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 2:44:29 +07:54 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:44:29
Gap: +07:54
5 . 29 Đurđević Andrea
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:46:39 +10:04 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:46:39
Gap: +10:04
6 . 33 PRISTOV Marko
Individual
Moški SLO Individual 3:08:22 +31:47 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:08:22
Gap: +31:47
7 . 25 Milosevic Manuel
BK Novigrad
Moški CRO BK Novigrad 3:12:16 +35:41 >
Klub BK Novigrad
Država CRO
Spol: Moški
Time: 3:12:16
Gap: +35:41
DNF 34 ŠOLAR Miha
Individual
Moški SLO Individual DNF >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
DNF 11 Spadoni Alessio
FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE DNF >
Klub FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
DNF 18 Balantič Marko
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM DNF >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
DNF 37 Sabadin Viktor
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD DNF >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
DNF 38 Svitić Dean
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM DNF >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
MASTER B -IK-M
1 . 1 Tancik Mitja
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2:36:08 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:36:08
Gap: -
2 . 2 Roset Pavao
BGK TUŠKANAC
Moški CRO BGK TUŠKANAC 2:42:14 +06:06 >
Klub BGK TUŠKANAC
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:42:14
Gap: +06:06
3 . 16 Zossi Fabrizio
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 2:42:53 +06:44 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:42:53
Gap: +06:44
4 . 17 Tomat Loris
A.S.D. VALCHIARO'
Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 2:46:57 +10:49 >
Klub A.S.D. VALCHIARO'
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:46:57
Gap: +10:49
5 . 14 Del Piccolo Andrea
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 2:49:35 +13:27 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:49:35
Gap: +13:27
6 . 30 Rijavec Aleš
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2:50:54 +14:45 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:50:54
Gap: +14:45
7 . 5 Nemeček Dejan
ZIPVIT
Moški SLO ZIPVIT 2:54:17 +18:09 >
Klub ZIPVIT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:54:17
Gap: +18:09
8 . 27 Mesić Milan
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 2:54:38 +18:30 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:54:38
Gap: +18:30
9 . 36 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:54:59 +18:50 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:54:59
Gap: +18:50
10 . 22 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 2:59:10 +23:02 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:59:10
Gap: +23:02
11 . 15 Formelli Michele
ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Moški ITA ASD SPORTWAY CYCLING TEAM 2:59:25 +23:16 >
Klub ASD SPORTWAY CYCLING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:59:25
Gap: +23:16
12 . 20 Pevec Evgen
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 3:09:20 +33:12 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:09:20
Gap: +33:12
13 . 9 Zupančič Rok
BAM.BI
Moški SLO BAM.BI 3:12:24 +36:15 >
Klub BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:12:24
Gap: +36:15
14 . 32 Fazzini Massimiliano
A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE 3:19:46 +43:38 >
Klub A.S.D. GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 3:19:46
Gap: +43:38
15 . 31 Brezar Edoardo
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 3:19:46 +43:38 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 3:19:46
Gap: +43:38
MASTER C/D -IK-M
1 . 4 Boben Aleš
MTB TRBOVLJE
Moški SLO MTB TRBOVLJE 2:59:36 - >
Klub MTB TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:59:36
Gap: -
2 . 24 Bonas Drago
Moški CRO 3:12:16 +12:39 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 3:12:16
Gap: +12:39
3 . 8 Leghissa Silvano
FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE
Moški ITA FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE 3:34:26 +34:50 >
Klub FEDERCLUB TRIESTE TECNOEDILE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 3:34:26
Gap: +34:50
SENIORKE -IK-Ž
1 . 3 Kiršić Andrea
Ženski CRO 3:05:54 - >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Time: 3:05:54
Gap: -

Komentarji

 

Mobile content