Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 4. XCM NOVIGRAD 2019 - IMK - staza B

Gorsko kolesarstvo XCM Tekma:4. XCM NOVIGRAD 2019 - IMK - staza B Datum:01.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Gap Več
KADETI -IK-M
1 . 193 Ahačič Gašper
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1:33:26 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:33:26
Gap: -
2 . 191 Starman Gal
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 1:34:33 +01:06 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:34:33
Gap: +01:06
SENIORI -IK-M
1 . 121 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2:08:47 - >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:08:47
Gap: -
2 . 114 Jamšek Rok
Individual
Moški SLO Individual 2:09:02 +00:14 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:09:02
Gap: +00:14
3 . 101 Vitasovič Aleš
KK LAšKO
Moški SLO KK LAšKO 2:10:47 +01:59 >
Klub KK LAšKO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:10:47
Gap: +01:59
MASTER A -IK-M
1 . 109 Hiršman Gregor
Moški SLO 2:07:29 - >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:07:29
Gap: -
2 . 139 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 2:10:20 +02:50 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:10:20
Gap: +02:50
3 . 138 Atanasić Andrej
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:15:03 +07:34 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:15:03
Gap: +07:34
4 . 135 Šmid Miran
Moški SLO 2:17:37 +10:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:17:37
Gap: +10:07
5 . 141 Bernobić Dalibor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:23:04 +15:34 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:23:04
Gap: +15:34
6 . 118 Mali Luka
Moški SLO 2:28:00 +20:30 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:28:00
Gap: +20:30
7 . 137 Gomišček Gaber
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 2:28:00 +20:30 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:28:00
Gap: +20:30
8 . 126 Bec Marko
ŠD Smole
Moški SLO ŠD Smole 2:35:17 +27:48 >
Klub ŠD Smole
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:35:17
Gap: +27:48
9 . 113 MATELIČ Tomaž
Individualno
Moški SLO Individualno 2:35:32 +28:03 >
Klub Individualno
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:35:32
Gap: +28:03
10 . 112 Sulic Mitja
DEŠ FLEŠ
Moški SLO DEŠ FLEŠ 3:18:05 +1:10:36 >
Klub DEŠ FLEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:18:05
Gap: +1:10:36
11 . 161 Djordjević Aleksandar
Moški SLO 3:21:35 +1:14:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:21:35
Gap: +1:14:06
MASTER B -IK-M
1 . 130 Zec Milko
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 2:05:33 - >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:05:33
Gap: -
2 . 108 Starman Jan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2:08:52 +03:19 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:08:52
Gap: +03:19
3 . 156 Volf Tomaž
Moški SLO 2:11:53 +06:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:11:53
Gap: +06:20
4 . 102 Zidarić Goran
BK BUZET
Moški CRO BK BUZET 2:12:22 +06:49 >
Klub BK BUZET
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:12:22
Gap: +06:49
5 . 145 Širca Klemen
Moški SLO 2:15:25 +09:52 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:15:25
Gap: +09:52
6 . 116 Valić Rade
Moški CRO 2:15:41 +10:07 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:15:41
Gap: +10:07
7 . 119 Kiš Albert
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 2:19:13 +13:39 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:19:13
Gap: +13:39
8 . 134 Sladonja Dragan
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 2:20:02 +14:29 >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:20:02
Gap: +14:29
9 . 131 Bastijanić Mario
BBK Groznjan
Moški CRO BBK Groznjan 2:25:23 +19:50 >
Klub BBK Groznjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:25:23
Gap: +19:50
10 . 148 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:27:20 +21:46 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:27:20
Gap: +21:46
11 . 136 kenda boštjan
Moški SLO 2:28:35 +23:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:28:35
Gap: +23:01
12 . 160 Tončić Marko
Moški CRO 2:32:31 +26:57 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:32:31
Gap: +26:57
13 . 133 Pernich Igor
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 2:32:55 +27:21 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:32:55
Gap: +27:21
14 . 132 Orzan Michele
BBK Groznjan
Moški CRO BBK Groznjan 2:40:18 +34:44 >
Klub BBK Groznjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:40:18
Gap: +34:44
15 . 151 MRAK Andrej
Ind
Moški SLO Ind 2:41:35 +36:02 >
Klub Ind
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:41:35
Gap: +36:02
16 . 103 Hrncic Vjekoslav
BK Groznjan
Moški CRO BK Groznjan 2:45:52 +40:19 >
Klub BK Groznjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:45:52
Gap: +40:19
17 . 128 Tržan Boštjan
BLED BIKE FESTIVAL
Moški SLO BLED BIKE FESTIVAL 2:47:13 +41:40 >
Klub BLED BIKE FESTIVAL
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:47:13
Gap: +41:40
18 . 152 Pavšič Boštjan
Ind
Moški SLO Ind 2:48:15 +42:42 >
Klub Ind
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:48:15
Gap: +42:42
19 . 149 Jurman Davor
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:50:16 +44:42 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:50:16
Gap: +44:42
20 . 142 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 2:50:28 +44:55 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:50:28
Gap: +44:55
21 . 125 Kotar Martin
ŠD Smole
Moški SLO ŠD Smole 2:51:37 +46:03 >
Klub ŠD Smole
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:51:37
Gap: +46:03
22 . 192 Vigini Manuel
BBK Groznjan
Moški CRO BBK Groznjan 3:02:34 +57:00 >
Klub BBK Groznjan
Država CRO
Spol: Moški
Time: 3:02:34
Gap: +57:00
23 . 120 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 3:36:27 +1:30:53 >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:36:27
Gap: +1:30:53
24 . 159 Jaklin Marjan
Moški SLO 3:42:37 +1:37:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:42:37
Gap: +1:37:03
DNF 154 JACIN Denis
BK Umag
Moški CRO BK Umag DNF >
Klub BK Umag
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
MASTER C/D -IK-M
1 . 110 BENIC ALFREDO
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 2:08:12 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:08:12
Gap: -
2 . 157 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2:11:48 +03:35 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:11:48
Gap: +03:35
3 . 104 DE ROSSI CARLO
ASD BIKE TEAM 53.3
Moški ITA ASD BIKE TEAM 53.3 2:12:59 +04:46 >
Klub ASD BIKE TEAM 53.3
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:12:59
Gap: +04:46
4 . 155 Hek Mauro
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2:13:20 +05:08 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:13:20
Gap: +05:08
5 . 122 MUROVEC EGON
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 2:16:35 +08:22 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 2:16:35
Gap: +08:22
6 . 123 Bertetić Robert
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2:17:56 +09:43 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:17:56
Gap: +09:43
7 . 115 Sepic Ervin
ODIVIDUAL
Moški CRO ODIVIDUAL 2:20:43 +12:31 >
Klub ODIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:20:43
Gap: +12:31
8 . 143 Felluga Stefano
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 2:23:37 +15:24 >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:23:37
Gap: +15:24
9 . 147 Radović Bazilio
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE 2:24:56 +16:43 >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:24:56
Gap: +16:43
10 . 162 Srblin Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 2:45:12 +36:59 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:45:12
Gap: +36:59
11 . 117 Pušić Željko
Moški CRO 2:51:34 +43:21 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:51:34
Gap: +43:21
12 . 124 Rosini Giuliano
TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Moški ITA TEAM XCTEAM TRIESTE ASD 2:56:11 +47:58 >
Klub TEAM XCTEAM TRIESTE ASD
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:56:11
Gap: +47:58
13 . 158 Jelenc Vid
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 3:54:27 +1:46:15 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 3:54:27
Gap: +1:46:15
DNF 146 Kostadina Valdi
BBK ISTRA BIKE
Moški CRO BBK ISTRA BIKE DNF >
Klub BBK ISTRA BIKE
Država CRO
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
DNF 105 SANTAROSSA LORIS
ASD BIKE TEAM 53.3
Moški ITA ASD BIKE TEAM 53.3 DNF >
Klub ASD BIKE TEAM 53.3
Država ITA
Spol: Moški
Time: DNF
Gap:
SENIORKE -IK-Ž
1 . 144 Capon Roberta
ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 2:14:45 - >
Klub ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
Time: 2:14:45
Gap: -
2 . 129 Zupan Maja
BLED BIKE FESTIVAL
Ženski SLO BLED BIKE FESTIVAL 2:19:11 +04:26 >
Klub BLED BIKE FESTIVAL
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 2:19:11
Gap: +04:26
3 . 127 ŠUBIC Irena
Individual
Ženski SLO Individual 2:41:22 +26:36 >
Klub Individual
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 2:41:22
Gap: +26:36
DNF 150 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD DNF >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
Time: DNF
Gap:
JUNIORI-IK-M
1 . 111 Smolnikar Jakob
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 1:43:56 - >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Time: 1:43:56
Gap: -
2 . 153 Ruba Marko
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2:00:58 +17:01 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Time: 2:00:58
Gap: +17:01
3 . 106 Leghissa Daniel
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 2:12:17 +28:20 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:12:17
Gap: +28:20
4 . 140 Fontanot Luca
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 2:13:55 +29:58 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:13:55
Gap: +29:58
5 . 107 Godnič Jan
CYCLING TEAM FRIULI
Moški ITA CYCLING TEAM FRIULI 2:16:18 +32:21 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Moški
Time: 2:16:18
Gap: +32:21

Komentarji

 

Mobile content