Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Čaven Vertikal KM 2019, Lokavec

Tek - gorski Tekma:Čaven Vertikal KM 2019, Lokavec Datum:28.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap ABS
Z1-Ž
1 . 101 leban jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE 2008 -- -- (1.)
2 . 6 Blatnik Kiara Ženski SLO BLANCA 2010 -- +00:15 (2.)
Z2-Ž
1 . 44 GAJA JEŽ Laban Ženski SLO Ad Posočje 2006 -- -- (1.)
2 . 107 Mlekuž Manca Ženski SLO Tekaško društvo Bovec 2007 -- +00:18 (2.)
Z3-Ž
1 . 50 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica 2004 -- -- (1.)
Z4-Ž
1 . 28 Gonza Špela Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 2001 -- -- (2.)
2 . 47 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale 2001 -- +04:35 (4.)
Z5-Ž
1 . 37 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež/UTVV Race Team 1982 -- -- (1.)
2 . 89 Klinar Tina Ženski SLO KGT Papež 1994 -- +05:55 (3.)
Z6-Ž
1 . 35 Jerala Marjeta Ženski SLO Let\'s dance 1972 1:00:03 -- (7.)
2 . 40 Kosec Nataša Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 1977 1:02:35 +02:31 (8.)
3 . 112 Švigelj Marta Ženski SLO PGT 1970 1:03:16 +03:13 (9.)
4 . 113 Drašler Nataša Ženski SLO 1973 1:10:40 +10:36 (12.)
5 . 24 SIMONA Glavan Ženski SLO Joga soba 1976 1:29:53 +29:49 (13.)
Z7-Ž
1 . 103 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1966 -- -- (5.)
2 . 97 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ 1967 -- +02:02 (6.)
3 . 81 žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 1967 1:04:33 +09:37 (10.)
M1-M
1 . 102 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO AD POSOČJE 2010 -- -- (1.)
M2-M
1 . 132 Šubic Žan Moški SLO Šd Tabor Žiri 2006 -- -- (1.)
2 . 26 ŽIGA Gonza Moški SLO 2006 -- +00:08 (2.)
3 . 83 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež 2006 -- +00:14 (3.)
4 . 75 Trček Luka Moški SLO Tabor Žiri 2007 -- +00:15 (4.)
5 . 82 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež 2007 -- +00:17 (5.)
M3-M
1 . 111 JAN Velkavrh Moški SLO 2004 -- -- (1.)
2 . 84 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež 2004 -- +00:34 (2.)
M4-M
1 . 73 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD Slovenska Bistrica 2002 -- -- (5.)
2 . 87 Habjan Tine Moški SLO KGT Papež 2000 -- +01:43 (11.)
3 . 85 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež 2001 -- +07:08 (25.)
4 . 34 Jerala Filip Moški SLO Let\'s dance 2004 -- +08:29 (31.)
5 . 105 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež 2003 -- +11:16 (41.)
M5-M
1 . 88 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež 1996 -- -- (1.)
2 . 8 Bratina Rok Moški SLO UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA 1994 -- +01:34 (3.)
3 . 90 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež 1990 -- +04:08 (4.)
4 . 76 Ulbl Denis Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza 1981 -- +05:17 (6.)
5 . 79 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 1985 -- +05:24 (7.)
6 . 5 Blatnik Nejc Moški SLO KGT Papež 1990 -- +06:01 (9.)
7 . 62 Plaznik Matic Moški SLO 1993 -- +07:15 (12.)
8 . 92 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež 1986 -- +07:24 (13.)
9 . 100 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK 1983 -- +08:15 (14.)
10 . 46 Likar Anej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1994 -- +10:13 (20.)
11 . 128 Vovk Samo Moški SLO 1988 -- +12:04 (24.)
12 . 93 Razpotnik Simon Moški SLO KGT Papež 1986 -- +12:51 (27.)
13 . 131 MARIO Zanetič Moški SLO 1989 -- +13:00 (28.)
14 . 127 Saksida Marko Moški SLO 1984 -- +13:44 (33.)
15 . 67 Rosa Jernej Moški SLO Triatlon klub Eklimas Ajdovščina 1989 -- +13:55 (34.)
16 . 12 MARKO Curk Moški SLO 1989 -- +14:38 (37.)
17 . 115 EDI Benko Moški SLO 1999 -- +16:00 (38.)
18 . 56 Perme Matevž Moški SLO 1993 -- +16:16 (40.)
19 . 116 ŽAN Žgavc Moški SLO 1999 -- +16:39 (42.)
20 . 74 ALAN Štor Moški SLO Tekači vipavske doline 1990 -- +16:44 (43.)
21 . 54 DANI Nevreden Moški SLO 1997 -- +18:01 (46.)
22 . 7 Bone Marko Moški SLO TKA 1993 -- +18:16 (47.)
23 . 68 Sajovic Blaz Moški SLO proteuslab.com 1989 -- +18:18 (48.)
24 . 139 Tosolini Christian Moški SLO 1990 -- +20:50 (59.)
25 . 41 ROBI Kovač Moški SLO 1997 1:01:29 +22:36 (63.)
26 . 22 Furlan Janez Moški SLO 1986 1:08:55 +30:02 (78.)
27 . 4 LUKA Batagelj Moški SLO 1997 1:11:46 +32:53 (80.)
28 . 42 ANDREJ Kragelj Moški SLO 1983 1:13:11 +34:18 (83.)
M6-M
1 . 104 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS 1971 -- -- (2.)
2 . 95 Globočnik Dušan Moški SLO KGT Papež 1978 -- +05:02 (8.)
3 . 20 ELIS Filipič Moški SLO Endorfin 1977 -- +07:57 (15.)
4 . 59 Pintar Boštjan Moški SLO 1974 -- +08:11 (16.)
5 . 122 Turel Giorgio Moški SLO 1973 -- +08:17 (17.)
6 . 33 Jerala Borut Moški SLO Let\'s dance 1972 -- +10:04 (21.)
7 . 39 Kosec Sebastjan Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza 1974 -- +10:11 (22.)
8 . 125 Mlakar Borut Moški SLO 1974 -- +10:58 (23.)
9 . 108 Bencek Primož Moški SLO 1977 -- +11:44 (26.)
10 . 49 Mamić Andi Moški SLO ENDorFIN 1977 -- +12:39 (29.)
11 . 9 ALAN Braz Moški SLO Atletica Buja 1977 -- +13:02 (32.)
12 . 124 PAVLO Šorli Moški SLO 1972 -- +13:55 (36.)
13 . 19 Farkaš Mitja Moški SLO ŠHD RESISTENIA 1979 -- +17:46 (49.)
14 . 17 Drassich Tibor Moški SLO 1979 -- +17:57 (50.)
15 . 29 Hočevar Primož Moški SLO Meg doo 1972 -- +18:03 (51.)
16 . 114 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska naveza 1970 -- +18:23 (53.)
17 . 63 SEBASTJAN Polanc Moški SLO DLT Filipides 1970 -- +18:37 (55.)
18 . 2 Bajc Aleš Moški SLO 1971 -- +18:45 (56.)
19 . 14 BERNARD Črmelj Moški SLO TD Burja Vipava 1977 -- +19:37 (58.)
20 . 117 UROŠ Kompara Moški SLO 1979 -- +20:13 (60.)
21 . 138 ROBI Mikuž Moški SLO 1976 1:00:45 +21:10 (62.)
22 . 58 FABIO Petrizzo Moški SLO Atletica Buja 1973 1:01:39 +22:04 (64.)
23 . 137 ALJOŠA Poljšak Moški SLO 1976 1:03:03 +23:28 (66.)
24 . 109 DUŠKO Krašna Moški SLO 1972 1:03:43 +24:08 (69.)
25 . 25 Glogovšek Robert Moški SLO 1972 1:05:04 +25:30 (71.)
26 . 48 mali anton Moški SLO ŠKD Sela 1975 1:05:31 +25:56 (73.)
27 . 133 MATEJ Gabrijelčič Moški SLO 1978 1:07:14 +27:40 (75.)
28 . 72 Sulič Primož Moški SLO Zavod za šport Ajdovščina 1977 1:14:15 +34:40 (84.)
M7-M
1 . 78 Vivod Milan Moški SLO TEAM Mozirje 1966 -- -- (10.)
2 . 96 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež 1969 -- +03:12 (18.)
3 . 71 Strnad Simon Moški SLO šd nanos 1967 -- +03:33 (19.)
4 . 129 šebenik Marjan Moški SLO 1967 -- +07:03 (30.)
5 . 70 IVAN Sokol Moški SLO TD Burja Vipava 1968 -- +10:22 (44.)
6 . 119 PIERPAOLO PAZZI de Moški SLO 1968 -- +11:32 (45.)
7 . 57 GORAZD Petkovšek Moški SLO ŠD Metrel 1965 -- +12:28 (52.)
8 . 134 Macuh Peter Moški SLO 1961 -- +12:46 (54.)
9 . 38 Korošec Janez Moški SLO Pustolovec RAJD 1968 1:00:34 +15:15 (61.)
10 . 130 IGOR Cej Moški SLO 1963 1:03:17 +17:58 (67.)
11 . 98 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 1962 1:05:17 +19:58 (72.)
12 . 118 LORENZO Vitale Moški SLO 1966 1:05:44 +20:25 (74.)
13 . 15 Čufer Damijan Moški SLO td burja vipava 1967 1:07:55 +22:35 (76.)
14 . 120 MASSIMILIANO Ferfoglia Moški SLO 1969 1:11:48 +26:29 (81.)
M8-M
1 . 23 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE 1958 -- -- (35.)
2 . 16 Čufer Stanko Moški SLO PGT 1957 -- +02:00 (39.)
3 . 106 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 1959 -- +05:27 (57.)
4 . 123 SLAVKO Prezelj Moški SLO 1956 1:02:40 +09:43 (65.)
5 . 36 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 1956 1:03:27 +10:30 (68.)
6 . 64 Pudgar Danilo Moški SLO TK Burja Vipava 1952 1:04:27 +11:30 (70.)
7 . 61 Plahuta Lučano Moški SLO WOO-DEN 1959 1:08:35 +15:38 (77.)
8 . 110 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone 1956 1:10:41 +17:44 (79.)
9 . 135 FABIJO Surace Moški SLO 1959 1:13:04 +20:07 (82.)
10 . 31 DARKO Hrovatin Moški SLO TD Burja Vipava 1957 1:14:37 +21:40 (85.)
11 . 126 REŠČIČ IGOR Moški SLO 1952 1:33:04 +40:07 (86.)
Z8-Ž
1 . 1 Bajc Tea Ženski SLO Triatlon Ajdovscina 1959 1:07:43 -- (11.)

Komentarji