Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Čaven Vertikal KM - 2019

Tek - gorski Tekma:Čaven Vertikal KM - 2019 Datum:28.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap ABS Več
Z1-Ž
1 . 101 Leban Jež VITA
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- -- (1.) >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 6 Blatnik Kiara
BLANCA
Ženski SLO BLANCA -- +00:15 (2.) >
Klub BLANCA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: +00:15
ABS: (2.)
Z2-Ž
1 . 44 Leban Jež Gaja
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE -- -- (1.) >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 107 Mlekuž Manca
Tekaško društvo Bovec
Ženski SLO Tekaško društvo Bovec -- +00:18 (2.) >
Klub Tekaško društvo Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: +00:18
ABS: (2.)
Z3-Ž
1 . 50 Medja Lucija
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica -- -- (1.) >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
Z4-Ž
1 . 28 Gonza Špela
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- -- (2.) >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (2.)
2 . 47 Mali Nuša
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale -- +04:35 (4.) >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: +04:35
ABS: (4.)
Z5-Ž
1 . 37 Koligar Mojca
KGT Papež/UTVV Race Team
Ženski SLO KGT Papež/UTVV Race Team -- -- (1.) >
Klub KGT Papež/UTVV Race Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 89 Klinar Tina
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- +05:55 (3.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: +05:55
ABS: (3.)
Z6-Ž
1 . 35 Jerala Marjeta
Let's dance
Ženski SLO Let's dance 1:00:03 -- (7.) >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:00:03
Gap: --
ABS: (7.)
2 . 40 Kosec Nataša
TK Šmarnogorska Naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 1:02:35 +02:31 (8.) >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:02:35
Gap: +02:31
ABS: (8.)
3 . 112 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki 1:03:16 +03:13 (9.) >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:03:16
Gap: +03:13
ABS: (9.)
4 . 113 Drašler Nataša
Ženski SLO 1:10:40 +10:36 (12.) >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:10:40
Gap: +10:36
ABS: (12.)
5 . 24 GLAVAN Simona
Joga soba
Ženski SLO Joga soba 1:29:53 +29:49 (13.) >
Klub Joga soba
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:29:53
Gap: +29:49
ABS: (13.)
Z7-Ž
1 . 103 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- (5.) >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (5.)
2 . 97 TROBEC Urška
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- +02:02 (6.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 00:00:00
Gap: +02:02
ABS: (6.)
3 . 81 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance 1:04:33 +09:37 (10.) >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:04:33
Gap: +09:37
ABS: (10.)
M1-M
1 . 102 LEBAN JEŽ SVIT
Ad Posočje
Moški SLO Ad Posočje -- -- (1.) >
Klub Ad Posočje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
M2-M
1 . 132 Šubic Žan
Šd Tabor Žiri
Moški SLO Šd Tabor Žiri -- -- (1.) >
Klub Šd Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 26 Gonza Žiga
Moški SLO -- +00:08 (2.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +00:08
ABS: (2.)
3 . 83 Romšak Nik
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +00:14 (3.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +00:14
ABS: (3.)
4 . 75 Trček Luka
Tabor Žiri
Moški SLO Tabor Žiri -- +00:15 (4.) >
Klub Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +00:15
ABS: (4.)
5 . 82 Pešovski Bužan Leon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +00:17 (5.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +00:17
ABS: (5.)
M3-M
1 . 111 Velkavrh Jon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- (1.) >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 84 Poljanšek Izak
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +00:34 (2.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +00:34
ABS: (2.)
M4-M
1 . 73 ŠPANRING Klemen
AD Slovenska Bistrica
Moški SLO AD Slovenska Bistrica -- -- (5.) >
Klub AD Slovenska Bistrica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (5.)
2 . 87 Habjan Tine
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +01:43 (11.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +01:43
ABS: (11.)
3 . 85 Uršič Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +07:08 (25.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +07:08
ABS: (25.)
4 . 34 Jerala Filip
Let's dance
Moški SLO Let's dance -- +08:29 (31.) >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +08:29
ABS: (31.)
5 . 105 Prelovšek Aleš
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +11:16 (41.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +11:16
ABS: (41.)
M5-M
1 . 88 Bečan Timotej
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- -- (1.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (1.)
2 . 8 Bratina Rok
UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA
Moški SLO UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA -- +01:34 (3.) >
Klub UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +01:34
ABS: (3.)
3 . 90 Bregar Gašper
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +04:08 (4.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +04:08
ABS: (4.)
4 . 76 Ulbl Denis
Tk.šmarnogorska naveza
Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza -- +05:17 (6.) >
Klub Tk.šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +05:17
ABS: (6.)
5 . 79 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- +05:24 (7.) >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +05:24
ABS: (7.)
6 . 5 Blatnik Nejc
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +06:01 (9.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +06:01
ABS: (9.)
7 . 62 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- +07:15 (12.) >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +07:15
ABS: (12.)
8 . 92 Žitnik Urban
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +07:24 (13.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +07:24
ABS: (13.)
9 . 100 Kenda Tomaž
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- +08:15 (14.) >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +08:15
ABS: (14.)
10 . 46 Likar Anej
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- +10:13 (20.) >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +10:13
ABS: (20.)
11 . 128 Vovk Samo
Moški SLO -- +12:04 (24.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +12:04
ABS: (24.)
12 . 93 Razpotnik Simon
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +12:51 (27.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +12:51
ABS: (27.)
13 . 131 ZANETIČ Mario
Moški SLO -- +13:00 (28.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +13:00
ABS: (28.)
14 . 127 Saksida Marko
Moški SLO -- +13:44 (33.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +13:44
ABS: (33.)
15 . 67 Rosa Jernej
Triatlon klub Eklimas Ajdovščina
Moški SLO Triatlon klub Eklimas Ajdovščina -- +13:55 (34.) >
Klub Triatlon klub Eklimas Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +13:55
ABS: (34.)
16 . 12 CURK Marko
Moški SLO -- +14:38 (37.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +14:38
ABS: (37.)
17 . 115 Benko Edi
Moški SLO -- +16:00 (38.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +16:00
ABS: (38.)
18 . 56 Perme Matevž
Moški SLO -- +16:16 (40.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +16:16
ABS: (40.)
19 . 116 ŽGAVC Žan
Moški SLO -- +16:39 (42.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +16:39
ABS: (42.)
20 . 74 ŠTOR Alan
Tekači vipavske doline
Moški SLO Tekači vipavske doline -- +16:44 (43.) >
Klub Tekači vipavske doline
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +16:44
ABS: (43.)
21 . 54 Nevreden Dani
Moški SLO -- +18:01 (46.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:01
ABS: (46.)
22 . 7 Bone Marko
TKA
Moški SLO TKA -- +18:16 (47.) >
Klub TKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:16
ABS: (47.)
23 . 68 Sajovic Blaz
proteuslab.com
Moški SLO proteuslab.com -- +18:18 (48.) >
Klub proteuslab.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:18
ABS: (48.)
24 . 139 Tosolini Christian
Moški ITA -- +20:50 (59.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +20:50
ABS: (59.)
25 . 41 KOVAČ Robi
Moški SLO 1:01:29 +22:36 (63.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:01:29
Gap: +22:36
ABS: (63.)
26 . 22 Furlan Janez
Moški SLO 1:08:55 +30:02 (78.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:08:55
Gap: +30:02
ABS: (78.)
27 . 4 Batagelj Luka
Moški SLO 1:11:46 +32:53 (80.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:11:46
Gap: +32:53
ABS: (80.)
28 . 42 KRAGELJ Andrej
Moški SLO 1:13:11 +34:18 (83.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:13:11
Gap: +34:18
ABS: (83.)
M6-M
1 . 104 Alič Simon
ŠD NANOS PODNANOS
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- (2.) >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (2.)
2 . 95 Globočnik Dušan
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +05:02 (8.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +05:02
ABS: (8.)
3 . 20 FILIPIČ Elis
Endorfin
Moški SLO Endorfin -- +07:57 (15.) >
Klub Endorfin
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +07:57
ABS: (15.)
4 . 59 Pintar Boštjan
Brez kluba
Moški SLO Brez kluba -- +08:11 (16.) >
Klub Brez kluba
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +08:11
ABS: (16.)
5 . 122 Turel Giorgio
Moški ITA -- +08:17 (17.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +08:17
ABS: (17.)
6 . 33 Jerala Borut
Let's dance
Moški SLO Let's dance -- +10:04 (21.) >
Klub Let's dance
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +10:04
ABS: (21.)
7 . 39 Kosec Sebastjan
TK Šmarnogorska Naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza -- +10:11 (22.) >
Klub TK Šmarnogorska Naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +10:11
ABS: (22.)
8 . 125 Mlakar Borut
Moški SLO -- +10:58 (23.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +10:58
ABS: (23.)
9 . 108 Bencek Primož
Moški SLO -- +11:44 (26.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +11:44
ABS: (26.)
10 . 49 Mamić Andi
ENDorFIN
Moški SLO ENDorFIN -- +12:39 (29.) >
Klub ENDorFIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +12:39
ABS: (29.)
11 . 9 BRAZ Alan
Atletica Buja
Moški ITA Atletica Buja -- +13:02 (32.) >
Klub Atletica Buja
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +13:02
ABS: (32.)
12 . 124 ŠORLI Pavlo
Moški SLO -- +13:55 (36.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +13:55
ABS: (36.)
13 . 19 Farkaš Mitja
ŠHD RESISTENIA
Moški ITA ŠHD RESISTENIA -- +17:46 (49.) >
Klub ŠHD RESISTENIA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +17:46
ABS: (49.)
14 . 17 Drassich Tibor
Moški ITA -- +17:57 (50.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +17:57
ABS: (50.)
15 . 29 Hočevar Primož
Meg doo
Moški SLO Meg doo -- +18:03 (51.) >
Klub Meg doo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:03
ABS: (51.)
16 . 114 Drašler Boris
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- +18:23 (53.) >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:23
ABS: (53.)
17 . 63 POLANC Sebastjan
DLT Filipides
Moški SLO DLT Filipides -- +18:37 (55.) >
Klub DLT Filipides
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:37
ABS: (55.)
18 . 2 Bajc Aleš
Moški SLO -- +18:45 (56.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +18:45
ABS: (56.)
19 . 14 ČRMELJ Bernard
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava -- +19:37 (58.) >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +19:37
ABS: (58.)
20 . 117 KOMPARA Uroš
Moški SLO -- +20:13 (60.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +20:13
ABS: (60.)
21 . 138 MIKUŽ Robi
Moški SLO 1:00:45 +21:10 (62.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:45
Gap: +21:10
ABS: (62.)
22 . 58 Petrizzo Fabio
Atletica Buja
Moški ITA Atletica Buja 1:01:39 +22:04 (64.) >
Klub Atletica Buja
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:01:39
Gap: +22:04
ABS: (64.)
23 . 137 POLJŠAK Aljoša
Moški SLO 1:03:03 +23:28 (66.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:03
Gap: +23:28
ABS: (66.)
24 . 109 KRAŠNA Duško
Moški SLO 1:03:43 +24:08 (69.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:43
Gap: +24:08
ABS: (69.)
25 . 25 Glogovšek Robert
Moški SLO 1:05:04 +25:30 (71.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:04
Gap: +25:30
ABS: (71.)
26 . 48 MALI Anton
ŠKD SELA
Moški SLO ŠKD SELA 1:05:31 +25:56 (73.) >
Klub ŠKD SELA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:31
Gap: +25:56
ABS: (73.)
27 . 133 GABRIJELČIČ Matej
Moški SLO 1:07:14 +27:40 (75.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:14
Gap: +27:40
ABS: (75.)
28 . 72 Sulič Primož
Zavod za šport Ajdovščina
Moški SLO Zavod za šport Ajdovščina 1:14:15 +34:40 (84.) >
Klub Zavod za šport Ajdovščina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:15
Gap: +34:40
ABS: (84.)
M7-M
1 . 78 Vivod Milan
TEAM Mozirje
Moški SLO TEAM Mozirje -- -- (10.) >
Klub TEAM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (10.)
2 . 96 Bregar Metod
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež -- +03:12 (18.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +03:12
ABS: (18.)
3 . 71 Strnad Simon
šd nanos
Moški SLO šd nanos -- +03:33 (19.) >
Klub šd nanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +03:33
ABS: (19.)
4 . 129 Šebenik Marjan
Moški SLO -- +07:03 (30.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +07:03
ABS: (30.)
5 . 70 SOKOL Ivan
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava -- +10:22 (44.) >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +10:22
ABS: (44.)
6 . 119 De Pazzi Pierpaolo
Moški ITA -- +11:32 (45.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +11:32
ABS: (45.)
7 . 57 PETKOVŠEK Gorazd
ŠD Metrel
Moški SLO ŠD Metrel -- +12:28 (52.) >
Klub ŠD Metrel
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +12:28
ABS: (52.)
8 . 134 Macuh Peter
Moški SLO -- +12:46 (54.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +12:46
ABS: (54.)
9 . 38 Korošec Janez
Pustolovec RAJD
Moški SLO Pustolovec RAJD 1:00:34 +15:15 (61.) >
Klub Pustolovec RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:34
Gap: +15:15
ABS: (61.)
10 . 130 CEJ Igor
Moški SLO 1:03:17 +17:58 (67.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:17
Gap: +17:58
ABS: (67.)
11 . 98 Sršen Rajko
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:05:17 +19:58 (72.) >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:05:17
Gap: +19:58
ABS: (72.)
12 . 118 VITALE Lorenzo
Moški ITA 1:05:44 +20:25 (74.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:05:44
Gap: +20:25
ABS: (74.)
13 . 15 Čufer Damijan
td burja vipava
Moški SLO td burja vipava 1:07:55 +22:35 (76.) >
Klub td burja vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:07:55
Gap: +22:35
ABS: (76.)
14 . 120 FERFOGLIA Massimiliano
Moški ITA 1:11:48 +26:29 (81.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:11:48
Gap: +26:29
ABS: (81.)
M8-M
1 . 23 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- (35.) >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: --
ABS: (35.)
2 . 16 Čufer Stanko
PGT
Moški SLO PGT -- +02:00 (39.) >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +02:00
ABS: (39.)
3 . 106 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE -- +05:27 (57.) >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 00:00:00
Gap: +05:27
ABS: (57.)
4 . 123 PREZELJ Slavko
Moški SLO 1:02:40 +09:43 (65.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:40
Gap: +09:43
ABS: (65.)
5 . 36 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 1:03:27 +10:30 (68.) >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:03:27
Gap: +10:30
ABS: (68.)
6 . 64 Pudgar Danilo
TK Burja Vipava
Moški SLO TK Burja Vipava 1:04:27 +11:30 (70.) >
Klub TK Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:27
Gap: +11:30
ABS: (70.)
7 . 61 Plahuta Lučano
WOO-DEN
Moški SLO WOO-DEN 1:08:35 +15:38 (77.) >
Klub WOO-DEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:08:35
Gap: +15:38
ABS: (77.)
8 . 110 Kogovšek Stane
Artstone
Moški SLO Artstone 1:10:41 +17:44 (79.) >
Klub Artstone
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:10:41
Gap: +17:44
ABS: (79.)
9 . 135 SURACE Fabijo
Moški ITA 1:13:04 +20:07 (82.) >
Klub
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:13:04
Gap: +20:07
ABS: (82.)
10 . 31 HROVATIN Darko
TD Burja Vipava
Moški SLO TD Burja Vipava 1:14:37 +21:40 (85.) >
Klub TD Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:37
Gap: +21:40
ABS: (85.)
11 . 126 REŠČIČ Igor
Moški SLO 1:33:04 +40:07 (86.) >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:04
Gap: +40:07
ABS: (86.)
Z8-Ž
1 . 1 Bajc Tea
Triatlon Ajdovscina
Ženski SLO Triatlon Ajdovscina 1:07:43 -- (11.) >
Klub Triatlon Ajdovscina
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:07:43
Gap: --
ABS: (11.)

Komentarji

 

Mobile content