Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Čaven Vertikal KM - 2019

Tek - gorski Tekma:Čaven Vertikal KM - 2019 Datum:28.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Gap ABS
Z1-Ž
1 . 101 Leban Jež VITA Ženski SLO AD POSOČJE -- -- (1.)
2 . 6 Blatnik Kiara Ženski SLO BLANCA -- +00:15 (2.)
Z2-Ž
1 . 44 Leban Jež Gaja Ženski SLO AD POSOČJE -- -- (1.)
2 . 107 Mlekuž Manca Ženski SLO Tekaško društvo Bovec -- +00:18 (2.)
Z3-Ž
1 . 50 Medja Lucija Ženski SLO AK Radovljica -- -- (1.)
Z4-Ž
1 . 28 Gonza Špela Ženski SLO AD ŠTAJERSKA -- -- (2.)
2 . 47 Mali Nuša Ženski SLO AK Domžale -- +04:35 (4.)
Z5-Ž
1 . 37 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež/UTVV Race Team -- -- (1.)
2 . 89 Klinar Tina Ženski SLO KGT Papež -- +05:55 (3.)
Z6-Ž
1 . 35 Jerala Marjeta Ženski SLO Let's dance 1:00:03 -- (7.)
2 . 40 Kosec Nataša Ženski SLO TK Šmarnogorska Naveza 1:02:35 +02:31 (8.)
3 . 112 Švigelj Marta Ženski SLO Primorski gorski teki 1:03:16 +03:13 (9.)
4 . 113 Drašler Nataša Ženski SLO 1:10:40 +10:36 (12.)
5 . 24 GLAVAN Simona Ženski SLO Joga soba 1:29:53 +29:49 (13.)
Z7-Ž
1 . 103 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- (5.)
2 . 97 TROBEC Urška Ženski SLO KGT Papež -- +02:02 (6.)
3 . 81 Žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance 1:04:33 +09:37 (10.)
M1-M
1 . 102 LEBAN JEŽ SVIT Moški SLO Ad Posočje -- -- (1.)
M2-M
1 . 132 Šubic Žan Moški SLO Šd Tabor Žiri -- -- (1.)
2 . 26 Gonza Žiga Moški SLO -- +00:08 (2.)
3 . 83 Romšak Nik Moški SLO KGT Papež -- +00:14 (3.)
4 . 75 Trček Luka Moški SLO Tabor Žiri -- +00:15 (4.)
5 . 82 Pešovski Bužan Leon Moški SLO KGT Papež -- +00:17 (5.)
M3-M
1 . 111 Velkavrh Jon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI -- -- (1.)
2 . 84 Poljanšek Izak Moški SLO KGT Papež -- +00:34 (2.)
M4-M
1 . 73 ŠPANRING Klemen Moški SLO AD Slovenska Bistrica -- -- (5.)
2 . 87 Habjan Tine Moški SLO KGT Papež -- +01:43 (11.)
3 . 85 Uršič Nejc Moški SLO KGT Papež -- +07:08 (25.)
4 . 34 Jerala Filip Moški SLO Let's dance -- +08:29 (31.)
5 . 105 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT Papež -- +11:16 (41.)
M5-M
1 . 88 Bečan Timotej Moški SLO KGT Papež -- -- (1.)
2 . 8 Bratina Rok Moški SLO UNIONE SPORTIVA ALDO PALUZZA -- +01:34 (3.)
3 . 90 Bregar Gašper Moški SLO KGT Papež -- +04:08 (4.)
4 . 76 Ulbl Denis Moški SLO Tk.šmarnogorska naveza -- +05:17 (6.)
5 . 79 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- +05:24 (7.)
6 . 5 Blatnik Nejc Moški SLO KGT Papež -- +06:01 (9.)
7 . 62 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- +07:15 (12.)
8 . 92 Žitnik Urban Moški SLO KGT Papež -- +07:24 (13.)
9 . 100 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK -- +08:15 (14.)
10 . 46 Likar Anej Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- +10:13 (20.)
11 . 128 Vovk Samo Moški SLO -- +12:04 (24.)
12 . 93 Razpotnik Simon Moški SLO KGT Papež -- +12:51 (27.)
13 . 131 ZANETIČ Mario Moški SLO -- +13:00 (28.)
14 . 127 Saksida Marko Moški SLO -- +13:44 (33.)
15 . 67 Rosa Jernej Moški SLO Triatlon klub Eklimas Ajdovščina -- +13:55 (34.)
16 . 12 CURK Marko Moški SLO -- +14:38 (37.)
17 . 115 Benko Edi Moški SLO -- +16:00 (38.)
18 . 56 Perme Matevž Moški SLO -- +16:16 (40.)
19 . 116 ŽGAVC Žan Moški SLO -- +16:39 (42.)
20 . 74 ŠTOR Alan Moški SLO Tekači vipavske doline -- +16:44 (43.)
21 . 54 Nevreden Dani Moški SLO -- +18:01 (46.)
22 . 7 Bone Marko Moški SLO TKA -- +18:16 (47.)
23 . 68 Sajovic Blaz Moški SLO proteuslab.com -- +18:18 (48.)
24 . 139 Tosolini Christian Moški ITA -- +20:50 (59.)
25 . 41 KOVAČ Robi Moški SLO 1:01:29 +22:36 (63.)
26 . 22 Furlan Janez Moški SLO 1:08:55 +30:02 (78.)
27 . 4 Batagelj Luka Moški SLO 1:11:46 +32:53 (80.)
28 . 42 KRAGELJ Andrej Moški SLO 1:13:11 +34:18 (83.)
M6-M
1 . 104 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS -- -- (2.)
2 . 95 Globočnik Dušan Moški SLO KGT Papež -- +05:02 (8.)
3 . 20 FILIPIČ Elis Moški SLO Endorfin -- +07:57 (15.)
4 . 59 Pintar Boštjan Moški SLO Brez kluba -- +08:11 (16.)
5 . 122 Turel Giorgio Moški ITA -- +08:17 (17.)
6 . 33 Jerala Borut Moški SLO Let's dance -- +10:04 (21.)
7 . 39 Kosec Sebastjan Moški SLO TK Šmarnogorska Naveza -- +10:11 (22.)
8 . 125 Mlakar Borut Moški SLO -- +10:58 (23.)
9 . 108 Bencek Primož Moški SLO -- +11:44 (26.)
10 . 49 Mamić Andi Moški SLO ENDorFIN -- +12:39 (29.)
11 . 9 BRAZ Alan Moški ITA Atletica Buja -- +13:02 (32.)
12 . 124 ŠORLI Pavlo Moški SLO -- +13:55 (36.)
13 . 19 Farkaš Mitja Moški ITA ŠHD RESISTENIA -- +17:46 (49.)
14 . 17 Drassich Tibor Moški ITA -- +17:57 (50.)
15 . 29 Hočevar Primož Moški SLO Meg doo -- +18:03 (51.)
16 . 114 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- +18:23 (53.)
17 . 63 POLANC Sebastjan Moški SLO DLT Filipides -- +18:37 (55.)
18 . 2 Bajc Aleš Moški SLO -- +18:45 (56.)
19 . 14 ČRMELJ Bernard Moški SLO TD Burja Vipava -- +19:37 (58.)
20 . 117 KOMPARA Uroš Moški SLO -- +20:13 (60.)
21 . 138 MIKUŽ Robi Moški SLO 1:00:45 +21:10 (62.)
22 . 58 Petrizzo Fabio Moški ITA Atletica Buja 1:01:39 +22:04 (64.)
23 . 137 POLJŠAK Aljoša Moški SLO 1:03:03 +23:28 (66.)
24 . 109 KRAŠNA Duško Moški SLO 1:03:43 +24:08 (69.)
25 . 25 Glogovšek Robert Moški SLO 1:05:04 +25:30 (71.)
26 . 48 mali anton Moški SLO ŠKD Sela 1:05:31 +25:56 (73.)
27 . 133 GABRIJELČIČ Matej Moški SLO 1:07:14 +27:40 (75.)
28 . 72 Sulič Primož Moški SLO Zavod za šport Ajdovščina 1:14:15 +34:40 (84.)
M7-M
1 . 78 Vivod Milan Moški SLO TEAM Mozirje -- -- (10.)
2 . 96 Bregar Metod Moški SLO KGT Papež -- +03:12 (18.)
3 . 71 Strnad Simon Moški SLO šd nanos -- +03:33 (19.)
4 . 129 Šebenik Marjan Moški SLO -- +07:03 (30.)
5 . 70 SOKOL Ivan Moški SLO TD Burja Vipava -- +10:22 (44.)
6 . 119 De Pazzi Pierpaolo Moški ITA -- +11:32 (45.)
7 . 57 PETKOVŠEK Gorazd Moški SLO ŠD Metrel -- +12:28 (52.)
8 . 134 Macuh Peter Moški SLO -- +12:46 (54.)
9 . 38 Korošec Janez Moški SLO Pustolovec RAJD 1:00:34 +15:15 (61.)
10 . 130 CEJ Igor Moški SLO 1:03:17 +17:58 (67.)
11 . 98 Sršen Rajko Moški SLO KGT Papež 1:05:17 +19:58 (72.)
12 . 118 VITALE Lorenzo Moški ITA 1:05:44 +20:25 (74.)
13 . 15 Čufer Damijan Moški SLO td burja vipava 1:07:55 +22:35 (76.)
14 . 120 FERFOGLIA Massimiliano Moški ITA 1:11:48 +26:29 (81.)
M8-M
1 . 23 GALIN Bojan Moški SLO ŠKD MEKINJE -- -- (35.)
2 . 16 Čufer Stanko Moški SLO PGT -- +02:00 (39.)
3 . 106 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE -- +05:27 (57.)
4 . 123 PREZELJ Slavko Moški SLO 1:02:40 +09:43 (65.)
5 . 36 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 1:03:27 +10:30 (68.)
6 . 64 Pudgar Danilo Moški SLO TK Burja Vipava 1:04:27 +11:30 (70.)
7 . 61 Plahuta Lučano Moški SLO WOO-DEN 1:08:35 +15:38 (77.)
8 . 110 Kogovšek Stane Moški SLO Artstone 1:10:41 +17:44 (79.)
9 . 135 SURACE Fabijo Moški ITA 1:13:04 +20:07 (82.)
10 . 31 HROVATIN Darko Moški SLO TD Burja Vipava 1:14:37 +21:40 (85.)
11 . 126 REŠČIČ IGOR Moški SLO 1:33:04 +40:07 (86.)
Z8-Ž
1 . 1 Bajc Tea Ženski SLO Triatlon Ajdovscina 1:07:43 -- (11.)

Komentarji