Prijave in naročila ( 1 ) Nedokončano
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tek na Ratitovec 2019 - super pokal

Tek - gorski Tekma:Tek na Ratitovec 2019 - super pokal Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time Več
ABSOLUTNO M-M
1 . 25 Bečan Timotej
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
2 . 155 Cvet Miran
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
3 . 137 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
4 . 232 Kramarič Luka
B3 servis - Adidas terrex
Moški SLO B3 servis - Adidas terrex -- >
Klub B3 servis - Adidas terrex
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
5 . 215 Porenta Primož
AD Olimpik
Moški SLO AD Olimpik -- >
Klub AD Olimpik
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
6 . 214 Alič Simon
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos -- >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
7 . 149 Potočnik Domen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
8 . 138 Lapajne Jošt
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
9 . 152 Globočnik Dušan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
10 . 139 Blatnik Nejc
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
11 . 226 Strnad Simon
ŠD Nanos
Moški SLO ŠD Nanos -- >
Klub ŠD Nanos
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
12 . 194 Kolar Aljaž
TSK LIMA
Moški SLO TSK LIMA -- >
Klub TSK LIMA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
13 . 174 Vogrin David
KD SLOGA 1902 IDRIJA
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA -- >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
14 . 69 Hren Tine
tk smarnogorska naveza
Moški SLO tk smarnogorska naveza -- >
Klub tk smarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
15 . 153 Žitnik Urban
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
16 . 38 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
17 . 80 FILIPIČ Elis
Endorfin
Moški SLO Endorfin -- >
Klub Endorfin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
18 . 55 Pintar Boštjan
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
19 . 76 Štenkler Denis
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
20 . 170 Žlogar Jure
TEK.SI
Moški SLO TEK.SI -- >
Klub TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
21 . 162 Kenda Tomaž
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK -- >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
22 . 172 MERHAR ROBERT
ak Vertikala
Moški SLO ak Vertikala -- >
Klub ak Vertikala
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
23 . 47 Jerala Borut
Let\'s dance
Moški SLO Let\'s dance -- >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
24 . 35 Bregar Metod
KGT-Papež
Moški SLO KGT-Papež -- >
Klub KGT-Papež
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
25 . 168 Puš Sebastjan
AK Krka
Moški SLO AK Krka -- >
Klub AK Krka
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
26 . 193 Pritržnik Robert
TSK LiMa Dynafit
Moški SLO TSK LiMa Dynafit -- >
Klub TSK LiMa Dynafit
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
27 . 77 Mlakar Borut
ŠD Šentviška gora
Moški SLO ŠD Šentviška gora -- >
Klub ŠD Šentviška gora
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
28 . 122 Miyachi Fujio
RUNNING ZUSHI
Moški RUNNING ZUSHI -- >
Klub RUNNING ZUSHI
Država
Spol: Moški
Time: 00:00:00
29 . 183 Močnik Gregor
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
30 . 46 Šifrar Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
31 . 68 Vivod Milan
TIM Mozirje
Moški SLO TIM Mozirje -- >
Klub TIM Mozirje
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
32 . 234 Štiglic Boštjan
TSK Lima
Moški SLO TSK Lima -- >
Klub TSK Lima
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
33 . 225 Thaler Matjaž
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
34 . 79 KNAFELJ SAMO
Salomon
Moški SLO Salomon -- >
Klub Salomon
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
35 . 41 GALIN Bojan
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE -- >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
36 . 18 Smrekar Gabrijel
AVE
Moški SLO AVE -- >
Klub AVE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
37 . 220 Šebenik Marjan
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada -- >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
38 . 21 Mišmaš Brane
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
39 . 84 Podlogar Dušan
ŠD Pokljuka
Moški SLO ŠD Pokljuka -- >
Klub ŠD Pokljuka
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
40 . 82 POLJANŠEK MATEJ
Mat-Boy inštalacije
Moški SLO Mat-Boy inštalacije -- >
Klub Mat-Boy inštalacije
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
41 . 189 KAVČIČ MARJAN
ŠD Dražgoše
Moški SLO ŠD Dražgoše -- >
Klub ŠD Dražgoše
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
42 . 176 ŠORLI PAVLO
PD Podbrdo
Moški SLO PD Podbrdo -- >
Klub PD Podbrdo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
43 . 130 SPANING GVIDO
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
44 . 150 Drašler Boris
TK Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
45 . 240 NEVEDEN DANI
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
46 . 109 Kosec Sebastjan
TK. Šmarnogorska naveza
Moški SLO TK. Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK. Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
47 . 7 RIHTARIČ MARJAN
AD RADENSKA
Moški SLO AD RADENSKA -- >
Klub AD RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
48 . 24 SOLMAN STAŠ
AK Gamsi
Moški SLO AK Gamsi -- >
Klub AK Gamsi
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
49 . 65 Rupar Robert
ŠtepcTrail
Moški SLO ŠtepcTrail -- >
Klub ŠtepcTrail
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
50 . 238 Žnidaršič Aljoša
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
51 . 237 BOŽNAR TOMAŽ
Cempin
Moški SLO Cempin -- >
Klub Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
52 . 17 Primožič Igor
Knaufinsulation
Moški SLO Knaufinsulation -- >
Klub Knaufinsulation
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
53 . 187 Obid Jaka
Podbrdo
Moški SLO Podbrdo -- >
Klub Podbrdo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
54 . 43 Farkaš Mitja
ŠHD RESISTENTIA
Moški SLO ŠHD RESISTENTIA -- >
Klub ŠHD RESISTENTIA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
55 . 63 Jesenko Andrej
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
56 . 177 Benko Edi
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
57 . 224 Homec Stane
ŠD Poljane
Moški SLO ŠD Poljane -- >
Klub ŠD Poljane
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
58 . 54 Jercic Vasja
Pustolovec RAJD
Moški SLO Pustolovec RAJD -- >
Klub Pustolovec RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
59 . 30 Drole Boris
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
60 . 74 JENKO JURE
Scum
Moški SLO Scum -- >
Klub Scum
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
61 . 244 MIKUŽ ROBI
ŠD Hotedrščica
Moški SLO ŠD Hotedrščica -- >
Klub ŠD Hotedrščica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
62 . 125 Tavcar Marko
/
Moški SLO / -- >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
63 . 227 Macuh Peter
Team Grmada
Moški SLO Team Grmada -- >
Klub Team Grmada
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
64 . 89 Kodele Stojan
grzs Tolmin
Moški SLO grzs Tolmin -- >
Klub grzs Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
65 . 161 šaljaj Adi
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
66 . 216 POLJSAK ALJOŠA
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
67 . 51 Batagelj Luka
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
68 . 40 Košir Jože
P.D.Cempin
Moški SLO P.D.Cempin -- >
Klub P.D.Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
69 . 100 Pustovrh Niko
Knaufinsulation-PD Cempin
Moški SLO Knaufinsulation-PD Cempin -- >
Klub Knaufinsulation-PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
70 . 103 Šuligoj Ivan
SSK Ponikve
Moški SLO SSK Ponikve -- >
Klub SSK Ponikve
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
71 . 15 Jamšek Timotej
Zvezda
Moški SLO Zvezda -- >
Klub Zvezda
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
72 . 4 Kržič Slavko
Planinsko deuštvo Cerknica
Moški SLO Planinsko deuštvo Cerknica -- >
Klub Planinsko deuštvo Cerknica
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
73 . 221 HARIE POT
Moški -- >
Klub
Država
Spol: Moški
Time: 00:00:00
74 . 39 Karlin Primož
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
75 . 64 Pudgar Danilo
Burja Vipava
Moški SLO Burja Vipava -- >
Klub Burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
76 . 57 Nikolov Djordje
KRONOS
Moški SLO KRONOS -- >
Klub KRONOS
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
77 . 78 JAN ANDREJ
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
78 . 23 Sakač Damjan
ŠILT
Moški SLO ŠILT -- >
Klub ŠILT
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
79 . 190 Sedej Dejan
CERKNO
Moški SLO CERKNO -- >
Klub CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
80 . 31 Dautović Hari
T.D.Bovec
Moški SLO T.D.Bovec -- >
Klub T.D.Bovec
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
81 . 13 Glogovšek Robert
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
82 . 110 VAJTHAUZER MATEJ
Termiti
Moški SLO Termiti -- >
Klub Termiti
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
83 . 1 Pirc Franci
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum -- >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
84 . 81 Jerman Riko
Torpedo
Moški SLO Torpedo -- >
Klub Torpedo
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
85 . 16 BOŽIČ Danilo
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
86 . 22 Močnik Aleksander
LD Porezen-Cerkno
Moški SLO LD Porezen-Cerkno -- >
Klub LD Porezen-Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
87 . 42 Sršen Rajko
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
88 . 70 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA -- >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
89 . 222 MOČNIK ERIK
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
90 . 107 Kogovšek Stane
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE -- >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
91 . 58 Konec Dejan
Sam svoj gams
Moški SLO Sam svoj gams -- >
Klub Sam svoj gams
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
92 . 19 Frlan Rok
ŠD Poljane
Moški SLO ŠD Poljane -- >
Klub ŠD Poljane
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
93 . 171 JERAJ ŠTEFAN
Gasilci
Moški SLO Gasilci -- >
Klub Gasilci
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
94 . 88 Lavrič Rok
Moški SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
95 . 223 Senegačnik Marjan
Pulse performance
Moški SLO Pulse performance -- >
Klub Pulse performance
Država SLO
Spol: Moški
Time: 00:00:00
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 96 Koligar Mojca
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež -- >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
2 . 218 Trunkelj Barbara
Salomon
Ženski SLO Salomon -- >
Klub Salomon
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
3 . 228 KOSOVELJ MATEJA
AK Gorica
Ženski SLO AK Gorica -- >
Klub AK Gorica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
4 . 101 Ljubi Klara
Atletski klub Krka Novo mesto
Ženski SLO Atletski klub Krka Novo mesto -- >
Klub Atletski klub Krka Novo mesto
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
5 . 151 Drašler Varineja
TK Šmarnogorska naveza
Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza -- >
Klub TK Šmarnogorska naveza
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
6 . 147 Klinar Tina
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
7 . 145 Tušar Mihaela
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos -- >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
8 . 154 Trobec Urša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
9 . 212 Dolinšek Maja
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
10 . 48 Jerala Marjeta
Let\'s dance
Ženski SLO Let\'s dance -- >
Klub Let\'s dance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
11 . 219 Švigelj Marta
Primorski gorski teki
Ženski SLO Primorski gorski teki -- >
Klub Primorski gorski teki
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
12 . 97 DROLE VIDA
PD Podbrdo
Ženski SLO PD Podbrdo -- >
Klub PD Podbrdo
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
13 . 99 Trontelj Marija
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA -- >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
14 . 211 Mihevc Jerneja
KK Završnica
Ženski SLO KK Završnica -- >
Klub KK Završnica
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
15 . 136 Meža Boža
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ -- >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
16 . 210 Plahuta Marta
G-FIT
Ženski SLO G-FIT -- >
Klub G-FIT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
17 . 117 Bajc Tea
TRIATLON KLUB AJDOVŠČIN
Ženski SLO TRIATLON KLUB AJDOVŠČIN -- >
Klub TRIATLON KLUB AJDOVŠČIN
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
18 . 121 Žlogar Ivica
Pulse Performance
Ženski SLO Pulse Performance -- >
Klub Pulse Performance
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
19 . 134 MLINAR NINA
Štepc trail
Ženski SLO Štepc trail -- >
Klub Štepc trail
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
20 . 36 Drobnič Slavka
ŠD Nanos Podnanos
Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos -- >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
21 . 191 Malovrh Špela
PGT
Ženski SLO PGT -- >
Klub PGT
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
22 . 131 PACHOLE MAJDA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
23 . 32 Dautović Vesna
TD-Bovec
Ženski SLO TD-Bovec -- >
Klub TD-Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
24 . 34 PAVLIN ROSVITA
Ženski SLO -- >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00
25 . 33 LAMOVEC URŠKA
Pedagoška fakulteta
Ženski SLO Pedagoška fakulteta -- >
Klub Pedagoška fakulteta
Država SLO
Spol: Ženski
Time: 00:00:00

Komentarji

 

Mobile content