Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Tek na Ratitovec 2019 - super pokal

Tek - gorski Tekma:Tek na Ratitovec 2019 - super pokal Datum:02.06.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Time
ABSOLUTNO M-M
1 . 25 Bečan Timotej Moški SLO KGT PAPEŽ --
2 . 155 Cvet Miran Moški SLO KGT PAPEŽ --
3 . 137 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ --
4 . 232 Kramarič Luka Moški SLO B3 servis - Adidas terrex --
5 . 215 Porenta Primož Moški SLO AD Olimpik --
6 . 214 Alič Simon Moški SLO ŠD Nanos Podnanos --
7 . 149 Potočnik Domen Moški SLO KGT PAPEŽ --
8 . 138 Lapajne Jošt Moški SLO KGT PAPEŽ --
9 . 152 Globočnik Dušan Moški SLO KGT PAPEŽ --
10 . 139 Blatnik Nejc Moški SLO KGT PAPEŽ --
11 . 226 Strnad Simon Moški SLO ŠD Nanos --
12 . 194 Kolar Aljaž Moški SLO TSK LiMa Dynafit --
13 . 174 Vogrin David Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA --
14 . 69 Hren Tine Moški SLO tk smarnogorska naveza --
15 . 153 Žitnik Urban Moški SLO KGT PAPEŽ --
16 . 38 Plaznik Matic Moški SLO Tk Šmarnogorska naveza --
17 . 80 FILIPIČ ELIS Moški SLO Endorfin --
18 . 55 Pintar Boštjan Moški SLO / --
19 . 76 Štenkler Denis Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
20 . 170 Žlogar Jure Moški SLO TEK.SI --
21 . 162 Kenda Tomaž Moški SLO AD OLIMPIK --
22 . 172 MERHAR ROBERT Moški SLO ak Vertikala --
23 . 47 Jerala Borut Moški SLO Let\'s dance --
24 . 35 Bregar Metod Moški SLO KGT-Papež --
25 . 168 Puš Sebastjan Moški SLO AK Krka --
26 . 193 Pritržnik Robert Moški SLO TSK LiMa Dynafit --
27 . 77 Mlakar Borut Moški SLO ŠD Šentviška gora --
28 . 122 Miyachi Fujio Moški RUNNING ZUSHI --
29 . 183 Močnik Gregor Moški SLO --
30 . 46 Šifrar Primož Moški SLO --
31 . 68 Vivod Milan Moški SLO TIM Mozirje --
32 . 234 Štiglic Boštjan Moški SLO TSK Lima --
33 . 225 Thaler Matjaž Moški SLO --
34 . 79 KNAFELJ SAMO Moški SLO Salomon --
35 . 41 GALIN BOJAN Moški SLO ŠKD MEKINJE --
36 . 18 Smrekar Gabrijel Moški SLO AVE --
37 . 220 šebenik Marjan Moški SLO Team Grmada --
38 . 21 Mišmaš Brane Moški SLO --
39 . 84 Podlogar Dušan Moški SLO ŠD Pokljuka --
40 . 82 POLJANŠEK MATEJ Moški SLO Mat-Boy inštalacije --
41 . 189 KAVČIČ MARJAN Moški SLO ŠD Dražgoše --
42 . 176 ŠORLI PAVLO Moški SLO PD Podbrdo --
43 . 130 SPANING GVIDO Moški SLO --
44 . 150 Drašler Boris Moški SLO TK Šmarnogorska naveza --
45 . 240 NEVEDEN DANI Moški SLO --
46 . 109 Kosec Sebastjan Moški SLO TK. Šmarnogorska naveza --
47 . 7 RIHTARIČ MARJAN Moški SLO AD RADENSKA --
48 . 24 SOLMAN STAŠ Moški SLO AK Gamsi --
49 . 65 Rupar Robert Moški SLO ŠtepcTrail --
50 . 238 Žnidaršič Aljoša Moški SLO --
51 . 237 BOŽNAR TOMAŽ Moški SLO Cempin --
52 . 17 Primožič Igor Moški SLO Knaufinsulation --
53 . 187 Obid Jaka Moški SLO Podbrdo --
54 . 43 Farkaš Mitja Moški SLO ŠHD RESISTENTIA --
55 . 63 Jesenko Andrej Moški SLO --
56 . 177 BENKO EDI Moški SLO / --
57 . 224 Homec Stane Moški SLO ŠD Poljane --
58 . 54 Jercic Vasja Moški SLO Pustolovec RAJD --
59 . 30 Drole Boris Moški SLO --
60 . 74 JENKO JURE Moški SLO Scum --
61 . 244 MIKUŽ ROBI Moški SLO ŠD Hotedrščica --
62 . 125 Tavcar Marko Moški SLO / --
63 . 227 Macuh Peter Moški SLO Team Grmada --
64 . 89 Kodele Stojan Moški SLO grzs Tolmin --
65 . 161 šaljaj Adi Moški SLO --
66 . 216 POLJSAK ALJOŠA Moški SLO --
67 . 51 BATAGELJ LUKA Moški SLO --
68 . 40 Košir Jože Moški SLO P.D.Cempin --
69 . 100 Pustovrh Niko Moški SLO Knaufinsulation-PD Cempin --
70 . 103 Šuligoj Ivan Moški SLO SSK Ponikve --
71 . 15 Jamšek Timotej Moški SLO Zvezda --
72 . 4 Kržič Slavko Moški SLO Planinsko deuštvo Cerknica --
73 . 221 HARIE POT Moški --
74 . 39 Karlin Primož Moški SLO --
75 . 64 Pudgar Danilo Moški SLO Burja Vipava --
76 . 57 Nikolov Djordje Moški SLO KRONOS --
77 . 78 JAN ANDREJ Moški SLO --
78 . 23 Sakač Damjan Moški SLO ŠILT --
79 . 190 Sedej Dejan Moški SLO CERKNO --
80 . 31 Dautović Hari Moški SLO T.D.Bovec --
81 . 13 Glogovšek Robert Moški SLO --
82 . 110 VAJTHAUZER MATEJ Moški SLO Termiti --
83 . 1 Pirc Franci Moški SLO Tekaški forum --
84 . 81 Jerman Riko Moški SLO Torpedo --
85 . 16 BOŽIČ Danilo Moški SLO --
86 . 22 Močnik Aleksander Moški SLO LD Porezen-Cerkno --
87 . 42 Sršen Rajko Moški SLO KGT PAPEŽ --
88 . 70 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA --
89 . 222 MOČNIK ERIK Moški SLO --
90 . 107 Kogovšek Stane Moški SLO ARTSTONE --
91 . 58 Konec Dejan Moški SLO Sam svoj gams --
92 . 19 Frlan Rok Moški SLO ŠD Poljane --
93 . 171 JERAJ ŠTEFAN Moški SLO Gasilci --
94 . 88 Lavrič Rok Moški SLO --
95 . 223 Senegačnik Marjan Moški SLO Pulse performance --
ABSOLUTNO Z-Ž
1 . 96 Koligar Mojca Ženski SLO KGT Papež --
2 . 218 Trunkelj Barbara Ženski SLO Salomon --
3 . 228 KOSOVELJ MATEJA Ženski SLO AK Gorica --
4 . 101 Ljubi Klara Ženski SLO Atletski klub Krka Novo mesto --
5 . 151 Drašler Varineja Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
6 . 147 Klinar Tina Ženski SLO KGT PAPEŽ --
7 . 145 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos --
8 . 154 Trobec Urša Ženski SLO KGT PAPEŽ --
9 . 212 Dolinšek Maja Ženski SLO --
10 . 48 Jerala Marjeta Ženski SLO Let\'s dance --
11 . 219 Švigelj Marta Ženski SLO PGT --
12 . 97 DROLE VIDA Ženski SLO PD Podbrdo --
13 . 99 Trontelj Marija Ženski SLO TK Šmarnogorska naveza --
14 . 211 MIHEVC JERNEJA Ženski SLO KK Završnica --
15 . 136 Meža Boža Ženski SLO KGT PAPEŽ --
16 . 210 PLAHUHTA MARTA Ženski SLO G-FIT --
17 . 117 Bajc Tea Ženski SLO TRIATLON KLUB AJDOVŠČIN --
18 . 121 žlogar Ivica Ženski SLO Pulse Performance --
19 . 134 MLINAR NINA Ženski SLO Štepc trail --
20 . 36 Drobnič Slavka Ženski SLO ŠD Nanos Podnanos --
21 . 191 Malovrh Špela Ženski SLO PGT --
22 . 131 PACHOLE MAJDA Ženski SLO --
23 . 32 Dautović Vesna Ženski SLO TD-Bovec --
24 . 34 PAVLIN ROSVITA Ženski SLO --
25 . 33 LAMOVEC URŠKA Ženski SLO Pedagoška fakulteta --

Komentarji