Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: XC Tuhinjski kros-mladi 2012

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XC Tuhinjski kros-mladi Datum:16.09.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Število Krogov Čas Vožnje Zaostanek Najhitrejši krog Zaostanek krogov
HOBI-M
1 . 181 Babnik Primož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 181 5 0:36:47 0:00:00
2 . 183 Svetek Robert Franc Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 183 5 0:40:33 0:03:46
U17-M
1 . 251 Berger Matej Moški SLO Energijateam.com 251 SLO19960205 8 0:44:38 0:00:00
2 . 253 Naglič Rok Moški SLO Kolesarski klub Ravne 253 SLO19960309 8 0:45:53 0:01:15
3 . 254 Tratnik Bajc Miha Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 254 SLO19970204 8 0:48:06 0:03:28
4 . 258 Vrankar Matej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 258 SLO19961121 8 0:48:32 0:03:54
5 . 255 Čibej Simon Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 255 SLO19971210 8 0:49:34 0:04:56
6 . 252 Kristanc Jure Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 252 SLO19960808 8 0:49:49 0:05:11
7 . 259 Svetek Domen Moški SLO Energijateam.com 259 SLO19971201 7 0:46:40 - 1 krog.
8 . 260 Strehar Žiga Moški SLO BREZ 260 7 0:51:32 - 1 krog.
9 . 256 Žvan Grega Moški SLO KK ZAVRŠNICA 256 SLO19970103 6 0:48:20 - 2 krog.
U17-Ž
1 . 351 Sitar Tamara Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 351 SLO19970509 6 0:47:20 0:00:00
2 . 353 Bojanc Nika Ženski SLO BREZ 353 6 0:49:30 0:02:10
U15-M
1 . 131 Govekar Blaž Moški SLO ORBEA GEAX 131 SLO19980528 6 0:36:11 0:00:00
2 . 138 Tratnik Aljaž Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 138 SLO19980813 6 0:36:38 0:00:27
3 . 132 Zupan Ciril Moški SLO KRK SOVA KRANJ 132 6 0:37:37 0:01:26
4 . 133 Mrak Nejc Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 133 SLO19981018 6 0:38:00 0:01:49
5 . 134 Košir Luka Moški SLO Energijateam.com 134 SLO19980219 6 0:40:42 0:04:31
6 . 136 Ivartnik david Moški SLO Energijateam.com 136 SLO19990417 6 0:41:21 0:05:10
7 . 135 Mihalič Anže Moški SLO Energijateam.com 135 SLO19990621 6 0:43:51 0:07:40
8 . 139 Bosman Luka Moški SLO Kolesarski klub Ravne 139 5 0:42:34 - 1 krog.
U15-Ž
1 . 172 Jagodič Eva Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 172 SLO19980711 5 0:42:45 0:00:00
2 . 175 Filipović Ema Ženski CRO BGK TUŠKANAC 175 CRO19990107 5 0:43:35 0:00:50
3 . 173 Kranjec Katja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 173 SLO19990603 4 0:38:18 - 1 krog.
4 . 174 Movrin Ana Ženski SLO Energijateam.com 174 SLO19990528 4 0:40:31 - 1 krog.
U13-M
1 . 94 Anže Skok Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 94 SLO20000915 10 0:23:21 0:00:00
2 . 91 Govekar Matevž Moški SLO ORBEA GEAX 91 SLO20000417 10 0:23:47 0:00:26
3 . 93 Skala Tilen Moški SLO Energijateam.com 93 SLO20000213 10 0:24:45 0:01:24
4 . 92 Šinigoj Tomaž Moški SLO KK RAVNE NA KOROŠKEM 92 SLO20000108 9 0:23:38 - 1 krog.
5 . 96 Lahajnar Matej Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 96 SLO20010910 9 0:23:43 - 1 krog.
6 . 95 Kranjec Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 95 SLO20010504 9 0:24:19 - 1 krog.
7 . 108 Peternel Sergej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 108 9 0:25:21 - 1 krog.
8 . 97 Jagodič Tilen Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 97 SLO20001021 9 0:25:43 - 1 krog.
9 . 98 Novak Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 98 SLO20010104 9 0:26:00 - 1 krog.
10 . 100 Dimic Matic Moški SLO Energijateam.com 100 SLO20010822 9 0:26:15 - 1 krog.
11 . 99 Smolnikar Jakob Moški SLO Energijateam.com 99 SLO20010227 8 0:24:05 - 2 krog.
12 . 105 Prelovšek Gašper Moški SLO Energijateam.com 105 SLO20010221 8 0:24:06 - 2 krog.
13 . 107 Potočnik Žan Moški SLO Energijateam.com 107 SLO20010725 8 0:24:35 - 2 krog.
14 . 106 Kuncic Beno Moški SLO Kolesarski klub Završnica 106 SLO20010517 8 0:26:27 - 2 krog.
U13-Ž
1 . 121 Movrin Vita Ženski SLO Energijateam.com 121 SLO20000612 9 0:25:58 0:00:00
2 . 122 Čibej Barbara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 122 SLO20010507 7 0:24:17 - 2 krog.
3 . 124 Janežič Šana Ženski SLO Energijateam.com 124 SLO20000420 6 0:23:53 - 3 krog.
DNF 123 Lahajnar Klara Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 123
U11-M
1 . 61 Svetličič Peter Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 61 SLO20021128 7 0:17:02 0:00:00
2 . 62 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 62 SLO20020603 7 0:17:05 0:00:03
3 . 63 Pečnik Teo Moški SLO Kolesarski klub Ravne 63 SLO20020331 7 0:18:19 0:01:17
4 . 76 Dolenšek Anže Moški SLO Kolesarski klub Završnica 76 SLO20020117 7 0:18:59 0:01:57
5 . 67 Gnezda Nace Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 67 SLO20030219 7 0:19:32 0:02:30
6 . 64 Žnidar Aljaž Moški SLO Kolesarski klub Završnica 64 SLO20020430 6 0:17:52 - 1 krog.
7 . 65 Govekar Martin Moški SLO ORBEA GEAX 65 SLO20020821 6 0:18:20 - 1 krog.
8 . 73 Belaj Žan Moški SLO KK RAVNE 73 6 0:18:23 - 1 krog.
9 . 69 Felc Maj Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 69 SLO20030608 6 0:18:57 - 1 krog.
10 . 72 Koncilja Urban Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 72 SLO20030624 6 0:19:23 - 1 krog.
11 . 70 Novak David Svit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 70 SLO20031219 6 0:19:56 - 1 krog.
12 . 66 Tratnik Jakob Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 66 SLO20030724 6 0:20:54 - 1 krog.
13 . 195 Skok Aleš Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 195 5 0:17:36 - 2 krog.
14 . 74 Starman Jaka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 74 5 0:19:28 - 2 krog.
15 . 71 Langus Luka Moški SLO KK Završnica 71 SLO20031229 4 0:19:47 - 3 krog.
16 . 194 Adamič Adam Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 194 1 0:03:59 - 6 krog.
U11-Ž
1 . 81 Filipović Jana Ženski CRO BGK TUŠKANAC 81 CRO20020324 5 0:19:33 0:00:00
U9-M
1 . 31 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 31 SLO20050121 12 0:10:52 0:00:00
2 . 38 Smrdel Miha Moški SLO ORBEA GEAX 38 11 0:11:12 - 1 krog.
3 . 34 Kerec Matej Moški SLO Kolesarski klub Završnica 34 SLO20050720 10 0:11:14 - 2 krog.
4 . 37 Babnik Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 37 SLO20050727 10 0:11:38 - 2 krog.
5 . 36 Čibej Jure Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 36 SLO20040603 10 0:11:50 - 2 krog.
6 . 35 Rupnik Žan Moški SLO ORBEA GEAX 35 SLO20050307 10 0:12:11 - 2 krog.
7 . 41 Skok Marcel Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 41 9 0:10:48 - 3 krog.
8 . 33 Jagodič David Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 33 SLO20040422 9 0:10:53 - 3 krog.
9 . 39 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 39 SLO20050402 9 0:11:01 - 3 krog.
10 . 44 Felc Vit Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 44 SLO20050724 9 0:11:13 - 3 krog.
11 . 40 Robič Nal Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 40 SLO20040308 9 0:11:45 - 3 krog.
12 . 51 Starman Gal Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 51 8 0:10:57 - 4 krog.
13 . 42 Bastič Ožbej Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 42 SLO20050419 8 0:11:09 - 4 krog.
14 . 193 Drolc Aljaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 193 7 0:12:00 - 5 krog.
U9-Ž
1 . 52 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 52 SLO20050609 10 0:10:53 - 1 krog.
2 . 54 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 54 SLO20050303 9 0:11:05 - 2 krog.
3 . 53 Čuk Špela Ženski SLO SLOGA 1902 IDRIJA 53 SLO20040512 9 0:12:16 - 2 krog.
4 . 56 Škarja Eva Ženski SLO Energijateam.com 56 SLO20040702 7 0:12:04 - 4 krog.
5 . 55 Movrin Ema Ženski SLO Energijateam.com 55 6 0:11:33 - 5 krog.
U7-M
1 . 3 Boltar Jan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM-GT 3 SLO20060213 9 0:11:43 0:00:00
2 . Gnezda Žan Moški SLO SLOGA 1902 IDRIJA 196 9 0:12:10 0:00:27
3 . 2 Brecelj Job Moški SLO Energijateam.com 2 SLO20070318 7 0:11:22 - 2 krog.
U7-Ž
1 . 21 Langus Ana Ženski SLO Kolesarski klub Završnica 21 SLO20060723 7 0:12:23 0:00:00

Komentarji