Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ježenj - BK MTB Istra Pazin 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ježenj - BK MTB Istra Pazin 2019-2020 Datum:10.11.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
Moški CRO 2 2:51,0 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 2:51,0
Gap: -
2 . 314 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 4:49,3 +01:58.2 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 4:49,3
Gap: +01:58.2
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 6:07,2 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:07,2
Gap: -
2 . 316 Bruni Christian
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 7:36,5 +01:29.2 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:36,5
Gap: +01:29.2
3 . 321 Bobolanović Timon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:43,8 +01:36.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:43,8
Gap: +01:36.6
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 5:37,5 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:37,5
Gap: -
2 . 307 Hlabian Erik
CTF
Moški ITA CTF 5 5:45,9 +00:08.3 >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:45,9
Gap: +00:08.3
3 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 5:48,9 +00:11.3 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:48,9
Gap: +00:11.3
4 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 5:57,7 +00:20.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 5:57,7
Gap: +00:20.1
5 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 6:40,6 +01:03.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 6:40,6
Gap: +01:03.0
6 . 323 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 7:07,1 +01:29.5 >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:07,1
Gap: +01:29.5
7 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 7:18,4 +01:40.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:18,4
Gap: +01:40.8
8 . 325 Šestan Leon
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:41,4 +02:03.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 7:41,4
Gap: +02:03.9
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 3:28,3 - >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 3:28,3
Gap: -
2 . 327 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 2 4:36,9 +01:08.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 4:36,9
Gap: +01:08.5
DNF 326 HRVATIN Agata
Ženski CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 0
Time:
Gap:
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 36:15,1 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 36:15,1
Gap: -
2 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 37:03,3 +00:48.2 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 37:03,3
Gap: +00:48.2
3 . 503 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 42:20,1 +06:05.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 42:20,1
Gap: +06:05.0
4 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 43:25,7 +07:10.6 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 43:25,7
Gap: +07:10.6
5 . 514 Bruni Matteo
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 43:52,0 +07:36.9 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 43:52,0
Gap: +07:36.9
6 . 517 Radetić Franko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 47:00,3 +10:45.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 47:00,3
Gap: +10:45.1
7 . 523 Kramar Aleksej
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 49:26,9 +13:11.8 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 49:26,9
Gap: +13:11.8
8 . 522 Buljić Demian
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 52:12,5 +15:57.3 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 52:12,5
Gap: +15:57.3
9 . 519 Vukas Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 55:12,2 +18:57.1 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 55:12,2
Gap: +18:57.1
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 30:07,6 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 30:07,6
Gap: -
2 . 516 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 31:22,4 +01:14.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:22,4
Gap: +01:14.8
3 . 511 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:58,2 +01:50.6 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 31:58,2
Gap: +01:50.6
4 . 521 BRAJKOVIĆ Aleks
BK MTB Istra Pazin
Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2 33:30,0 +03:22.3 >
Klub BK MTB Istra Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 33:30,0
Gap: +03:22.3
5 . 524 Križanac Diego
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 52:08,2 +22:00.5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 52:08,2
Gap: +22:00.5
DNF 520 CAREK Thomas
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 1 25:59,3 1 LAP >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 25:59,3
Gap: 1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara
CTF
Ženski ITA CTF 2 46:37,4 - >
Klub CTF
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 2
Time: 46:37,4
Gap: -
DNF 526 HRVATIN Leticia
Ženski CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 0
Time:
Gap:
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 133 Peruško Ivan
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:15:17,2 - >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:17,2
Gap: -
2 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:02:47,6 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:47,6
Gap: -1 LAP
3 . 8 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:11:42,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:42,1
Gap: -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:04:22,6 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:04:22,6
Gap: -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 139 Šestan Dylan
Moški CRO 4 1:23:32,2 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:23:32,2
Gap: -
2 . 120 MODRUŠAN Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:06:51,2 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:06:51,2
Gap: -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 68 Baniček Deni
Moški CRO 5 1:02:08,9 - >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:08,9
Gap: -
2 . 87 Berton Alessandro
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:03:11,5 +01:02.5 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:03:11,5
Gap: +01:02.5
3 . 152 Bažon Sandi
BBK GROŽNJAN
Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:04:24,6 +02:15.6 >
Klub BBK GROŽNJAN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:04:24,6
Gap: +02:15.6
4 . 69 Jovanović - Verbanac Alen
Moški CRO 5 1:06:50,1 +04:41.1 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:50,1
Gap: +04:41.1
5 . 109 Minca Massimo
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:07:39,7 +05:30.7 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:07:39,7
Gap: +05:30.7
6 . 57 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:08:08,7 +05:59.7 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:08,7
Gap: +05:59.7
7 . 50 Sulini Diego
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:13:34,3 +11:25.4 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:34,3
Gap: +11:25.4
8 . 58 Kolić Loren
Moški CRO 4 1:02:20,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:20,8
Gap: -1 LAP
9 . 104 Bratović Ivan
BK Poreč
Moški CRO BK Poreč 4 1:05:48,4 -1 LAP >
Klub BK Poreč
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:48,4
Gap: -1 LAP
10 . 124 Jenko Robi
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:11:29,4 -1 LAP >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:29,4
Gap: -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor
JB TEAM NOVO MESTO
Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:01:51,4 - >
Klub JB TEAM NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:01:51,4
Gap: -
2 . 31 Golob Rok
BIKE POINT MALI LOSINJ
Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:02:14,0 +00:22.6 >
Klub BIKE POINT MALI LOSINJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:14,0
Gap: +00:22.6
3 . 96 Klavora Mitja
Moški SLO 5 1:02:14,0 +00:22.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:14,0
Gap: +00:22.6
4 . 128 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:56,3 +01:04.9 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:02:56,3
Gap: +01:04.9
5 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:06:24,4 +04:32.9 >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:06:24,4
Gap: +04:32.9
6 . 136 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 5 1:09:05,6 +07:14.2 >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:05,6
Gap: +07:14.2
7 . 3 Radovčić Nikola
BIKE CENTAR KRK
Moški CRO BIKE CENTAR KRK 5 1:09:26,0 +07:34.6 >
Klub BIKE CENTAR KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:26,0
Gap: +07:34.6
8 . 115 Vascotto Cristian
ASD FEDER Club Trieste
Moški ITA ASD FEDER Club Trieste 5 1:09:29,4 +07:38.0 >
Klub ASD FEDER Club Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:29,4
Gap: +07:38.0
9 . 150 Roce Toni
Moški CRO 5 1:09:31,7 +07:40.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:31,7
Gap: +07:40.3
10 . 129 Štokelj Miha
Izvir Vipava
Moški SLO Izvir Vipava 5 1:12:32,5 +10:41.0 >
Klub Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:32,5
Gap: +10:41.0
11 . 70 Bobolanović Tihomir
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:45,5 +10:54.1 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:45,5
Gap: +10:54.1
12 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:03,7 +12:12.2 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:03,7
Gap: +12:12.2
13 . 134 Seccareccia Boris
BK OPATIJA-2010
Moški CRO BK OPATIJA-2010 5 1:15:05,1 +13:13.7 >
Klub BK OPATIJA-2010
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:05,1
Gap: +13:13.7
14 . 17 Albert Stefan
BKK OTOK KRK
Moški CRO BKK OTOK KRK 5 1:15:55,0 +14:03.5 >
Klub BKK OTOK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:15:55,0
Gap: +14:03.5
15 . 11 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 5 1:16:53,2 +15:01.8 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:16:53,2
Gap: +15:01.8
16 . 144 Grabar Kristian
Moški CRO 4 1:02:24,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:24,8
Gap: -1 LAP
17 . 85 Labinjan Nenad
Moški CRO 4 1:02:31,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:31,2
Gap: -1 LAP
18 . 113 Krizmanić Denis
Moški CRO 4 1:08:20,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:08:20,2
Gap: -1 LAP
19 . 94 Bajrektarević Damir
Moški CRO 4 1:09:06,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:06,2
Gap: -1 LAP
20 . 86 Brnelić Dalibor
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:09:45,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:45,1
Gap: -1 LAP
21 . 141 Gergorić Vedran
Moški CRO 4 1:10:48,3 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:10:48,3
Gap: -1 LAP
22 . 25 Vaška Saša
Moški CRO 4 1:11:02,4 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:02,4
Gap: -1 LAP
23 . 95 Ukušić Dalibor
Moški CRO 4 1:11:09,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:11:09,5
Gap: -1 LAP
24 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:12:05,4 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:05,4
Gap: -1 LAP
25 . 93 Krizmanić Mirjan
Moški CRO 4 1:12:29,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:29,1
Gap: -1 LAP
26 . 9 BRKIĆ Kornelije
BK KRK
Moški CRO BK KRK 4 1:15:39,4 -1 LAP >
Klub BK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:39,4
Gap: -1 LAP
27 . 92 šostar Vanja
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 4 1:20:52,3 -1 LAP >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:20:52,3
Gap: -1 LAP
28 . 18 Remec Davor
Moški SLO 4 1:21:50,9 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:50,9
Gap: -1 LAP
29 . 114 FERENČIĆ Marijan
Moški CRO 4 1:22:42,1 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:42,1
Gap: -1 LAP
30 . 135 Dellabernardina David
BK AXA
Moški CRO BK AXA 3 1:02:17,8 -2 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:17,8
Gap: -2 LAP
31 . 117 Papež Rok
KD MELAMIN
Moški SLO KD MELAMIN 3 1:02:34,7 -2 LAP >
Klub KD MELAMIN
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:02:34,7
Gap: -2 LAP
32 . 90 RIHTER Marko
BBK Krk
Moški CRO BBK Krk 3 1:03:23,8 -2 LAP >
Klub BBK Krk
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:03:23,8
Gap: -2 LAP
33 . 138 LAKOVIĆ Robert
Moški CRO 3 1:16:27,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:16:27,5
Gap: -2 LAP
DNF 82 Pavlesic Edi
BK KRK
Moški CRO BK KRK 1 17:35,2 1 LAP >
Klub BK KRK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 17:35,2
Gap: 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:05:51,3 - >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:05:51,3
Gap: -
2 . 108 Kralj Dean
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:08:10,3 +02:18.9 >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:08:10,3
Gap: +02:18.9
3 . 45 Bruni Mauro
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:09:40,5 +03:49.1 >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:09:40,5
Gap: +03:49.1
4 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:24,0 +04:32.6 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:24,0
Gap: +04:32.6
5 . 119 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:56,8 +05:05.5 >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:10:56,8
Gap: +05:05.5
6 . 132 Glavić Relvis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:46,3 +05:54.9 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:46,3
Gap: +05:54.9
7 . 56 Zupančič Rok
MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:12:26,5 +06:35.2 >
Klub MEBLOJOGI PRO- CONCRETE
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:26,5
Gap: +06:35.2
8 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:12:51,0 +06:59.6 >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:12:51,0
Gap: +06:59.6
9 . 46 Tarallo Alessandro
Nagaye Project
Moški ITA Nagaye Project 5 1:13:24,7 +07:33.3 >
Klub Nagaye Project
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:24,7
Gap: +07:33.3
10 . 36 BIZZOTTO Alessandro
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:13:35,2 +07:43.8 >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:35,2
Gap: +07:43.8
11 . 140 Šestan Danijel
Moški CRO 5 1:13:55,1 +08:03.7 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:55,1
Gap: +08:03.7
12 . 122 Crljenica Manuel
BK PULA
Moški CRO BK PULA 5 1:14:23,4 +08:32.0 >
Klub BK PULA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:23,4
Gap: +08:32.0
13 . 125 COSENZA GENNARO
ASD FEDER Club Trieste
Moški ITA ASD FEDER Club Trieste 5 1:17:08,6 +11:17.2 >
Klub ASD FEDER Club Trieste
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:08,6
Gap: +11:17.2
14 . 110 Iurissevich Daniele
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:02:08,2 -1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:08,2
Gap: -1 LAP
15 . 35 Tramišak Tibor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:02:32,7 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:32,7
Gap: -1 LAP
16 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:02:56,1 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:56,1
Gap: -1 LAP
17 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:03:50,5 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:03:50,5
Gap: -1 LAP
18 . 38 Bortolussi Helmut
A.S.D. G.BARTALI
Moški ITA A.S.D. G.BARTALI 4 1:04:16,4 -1 LAP >
Klub A.S.D. G.BARTALI
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:16,4
Gap: -1 LAP
19 . 51 Tončić Marko
Moški CRO 4 1:05:43,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:43,6
Gap: -1 LAP
20 . 118 PUSTIJANAC Mihael
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:09:50,5 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:50,5
Gap: -1 LAP
21 . 142 Kurtic Alen
Moški CRO 4 1:09:57,8 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:09:57,8
Gap: -1 LAP
22 . 131 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:12:39,0 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:12:39,0
Gap: -1 LAP
23 . 107 VARVARUK Anatoly
BK MTB ISTRA-PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:17:15,3 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA-PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:17:15,3
Gap: -1 LAP
24 . 14 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:18:27,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:18:27,7
Gap: -1 LAP
25 . 80 Dragobratović Kristian
SRK PULS
Moški CRO SRK PULS 4 1:19:23,3 -1 LAP >
Klub SRK PULS
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:19:23,3
Gap: -1 LAP
26 . 97 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 3 1:18:11,5 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:18:11,5
Gap: -2 LAP
DNF 84 FERETIĆ Denis
BBK Krk
Moški CRO BBK Krk 1 20:24,5 1 LAP >
Klub BBK Krk
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 20:24,5
Gap: 1 LAP
DNF 111 Manzin Andrea
MBC TRIESTE
Moški ITA MBC TRIESTE 1 16:57,7 1 LAP >
Klub MBC TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 1
Time: 16:57,7
Gap: 1 LAP
DNF 130 HRVATIN Vlado
Bahrain World tout Cycling Team
Moški CRO Bahrain World tout Cycling Team 2 1:00:59,5 2 LAP >
Klub Bahrain World tout Cycling Team
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 2
Time: 1:00:59,5
Gap: 2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo
G.S. AZZIDA
Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:11:29,1 - >
Klub G.S. AZZIDA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:11:29,1
Gap: -
2 . 143 Radmanović Dario
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:13:20,2 +01:51.0 >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:13:20,2
Gap: +01:51.0
3 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:14:39,2 +03:10.0 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:14:39,2
Gap: +03:10.0
4 . 137 Hek Alfred
BK MTB Istra - Pazin
Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 5 1:17:35,3 +06:06.1 >
Klub BK MTB Istra - Pazin
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 5
Time: 1:17:35,3
Gap: +06:06.1
5 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:02:27,4 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:27,4
Gap: -1 LAP
6 . 106 DE OSCAR WALDERSTEIN
Alabarda bike team
Moški ITA Alabarda bike team 4 1:02:57,1 -1 LAP >
Klub Alabarda bike team
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:02:57,1
Gap: -1 LAP
7 . 61 Mastrangelo Alberto
SC COTTUR ASD
Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:04:31,4 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:04:31,4
Gap: -1 LAP
8 . 100 Bukovac Denis
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:05:46,7 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:46,7
Gap: -1 LAP
9 . 103 Udović Denis
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:05:46,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:46,8
Gap: -1 LAP
10 . 65 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA-PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:05:54,4 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA-PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:05:54,4
Gap: -1 LAP
11 . 126 Pušić Željko
Moški CRO 4 1:14:35,5 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:14:35,5
Gap: -1 LAP
12 . 83 CAPUTO Stefano
Gruppo Bastion bike ASD
Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:15:24,3 -1 LAP >
Klub Gruppo Bastion bike ASD
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:15:24,3
Gap: -1 LAP
13 . 59 Rosini Giuliano
XC TEAM TRIESTE
Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:21:17,1 -1 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:21:17,1
Gap: -1 LAP
14 . 81 SERBLIN Aldo
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 1:22:55,2 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 4
Time: 1:22:55,2
Gap: -1 LAP
15 . 88 Berton Massimo
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:09:04,5 -2 LAP >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:09:04,5
Gap: -2 LAP
16 . 98 BRAJKOVIĆ Pierino
BK Grožnjan
Moški CRO BK Grožnjan 3 1:10:59,1 -2 LAP >
Klub BK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:10:59,1
Gap: -2 LAP
17 . 101 Fabac Patrik
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:15:25,8 -2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
No. Laps: 3
Time: 1:15:25,8
Gap: -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 112 Bonačić Maja
BK CIKLUS
Ženski CRO BK CIKLUS 5 1:15:27,5 - >
Klub BK CIKLUS
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 5
Time: 1:15:27,5
Gap: -
2 . 116 Bordon Maria Teresa
ASD FEDER Club Trieste
Ženski ITA ASD FEDER Club Trieste 4 1:02:13,7 -1 LAP >
Klub ASD FEDER Club Trieste
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:02:13,7
Gap: -1 LAP
3 . 63 Cosliani Donatella
SC COTTUR ASD
Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:13:41,2 -1 LAP >
Klub SC COTTUR ASD
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:13:41,2
Gap: -1 LAP
4 . 102 Marušić Romina
BK NOVIGRAD
Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:16:00,7 -1 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:16:00,7
Gap: -1 LAP
5 . 91 Botter Fiorella
A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:19:23,3 -1 LAP >
Klub A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:19:23,3
Gap: -1 LAP
6 . 64 Cherin Silvana
XC TEAM TRIESTE
Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:11:05,6 -2 LAP >
Klub XC TEAM TRIESTE
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:11:05,6
Gap: -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Juretić Antonela
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:05:54,8 - >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:05:54,8
Gap: -
2 . 62 Mastrangelo Alessia
CYCLING TEAM FRIULI
Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:20:47,2 +14:52.4 >
Klub CYCLING TEAM FRIULI
Država ITA
Spol: Ženski
No. Laps: 4
Time: 1:20:47,2
Gap: +14:52.4
3 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:11:28,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
No. Laps: 3
Time: 1:11:28,8
Gap: -1 LAP

Komentarji

 

Mobile content