Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 2. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ježenj - BK MTB Istra Pazin 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:2. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ježenj - BK MTB Istra Pazin 2019-2020 Datum:10.11.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO 2 2:51,0 -
2 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 2 4:49,3 +01:58.2
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 6:07,2 -
2 . 316 Bruni Christian Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 7:36,5 +01:29.2
3 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:43,8 +01:36.6
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 5 5:37,5 -
2 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 5 5:45,9 +00:08.3
3 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 5:48,9 +00:11.3
4 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 5 5:57,7 +00:20.1
5 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 5 6:40,6 +01:03.0
6 . 323 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 5 7:07,1 +01:29.5
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 5 7:18,4 +01:40.8
8 . 325 Šestan Leon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 7:41,4 +02:03.9
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 2 3:28,3 -
2 . 327 ŠTRUCELJ Stefani Ženski CRO 2 4:36,9 +01:08.5
DNF 326 HRVATIN Agata Ženski CRO 0
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 2 36:15,1 -
2 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 37:03,3 +00:48.2
3 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 42:20,1 +06:05.0
4 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 2 43:25,7 +07:10.6
5 . 514 Bruni Matteo Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 43:52,0 +07:36.9
6 . 517 Radetić Franko Moški CRO BK GROBNIK 2 47:00,3 +10:45.1
7 . 523 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 49:26,9 +13:11.8
8 . 522 Buljić Demian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 52:12,5 +15:57.3
9 . 519 Vukas Nikola Moški CRO BK GROBNIK 2 55:12,2 +18:57.1
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 30:07,6 -
2 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 31:22,4 +01:14.8
3 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:58,2 +01:50.6
4 . 521 BRAJKOVIĆ Aleks Moški CRO BK MTB Istra Pazin 2 33:30,0 +03:22.3
5 . 524 Križanac Diego Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 52:08,2 +22:00.5
DNF 520 CAREK Thomas Moški CRO SRK PULS 1 25:59,3 1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara Ženski ITA CTF 2 46:37,4 -
DNF 526 HRVATIN Leticia Ženski CRO 0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 133 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:15:17,2 -
2 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 4 1:02:47,6 -1 LAP
3 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 4 1:11:42,1 -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:04:22,6 -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 139 Šestan Dylan Moški CRO 4 1:23:32,2 -
2 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:06:51,2 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 68 Baniček Deni Moški CRO 5 1:02:08,9 -
2 . 87 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:03:11,5 +01:02.5
3 . 152 Bažon Sandi Moški CRO BBK GROŽNJAN 5 1:04:24,6 +02:15.6
4 . 69 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO 5 1:06:50,1 +04:41.1
5 . 109 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:07:39,7 +05:30.7
6 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:08:08,7 +05:59.7
7 . 50 Sulini Diego Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:13:34,3 +11:25.4
8 . 58 Kolić Loren Moški CRO 4 1:02:20,8 -1 LAP
9 . 104 Bratović Ivan Moški CRO BK Poreč 4 1:05:48,4 -1 LAP
10 . 124 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:11:29,4 -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:01:51,4 -
2 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:02:14,0 +00:22.6
3 . 96 Klavora Mitja Moški SLO 5 1:02:14,0 +00:22.6
4 . 128 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:56,3 +01:04.9
5 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:06:24,4 +04:32.9
6 . 136 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 5 1:09:05,6 +07:14.2
7 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BIKE CENTAR KRK 5 1:09:26,0 +07:34.6
8 . 115 Vascotto Cristian Moški ITA ASD FEDER Club Trieste 5 1:09:29,4 +07:38.0
9 . 150 Roce Toni Moški CRO 5 1:09:31,7 +07:40.3
10 . 129 Štokelj Miha Moški SLO Izvir Vipava 5 1:12:32,5 +10:41.0
11 . 70 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:45,5 +10:54.1
12 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:03,7 +12:12.2
13 . 134 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 5 1:15:05,1 +13:13.7
14 . 17 Albert Stefan Moški CRO BKK OTOK KRK 5 1:15:55,0 +14:03.5
15 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 5 1:16:53,2 +15:01.8
16 . 144 Grabar Kristian Moški CRO 4 1:02:24,8 -1 LAP
17 . 85 Labinjan Nenad Moški CRO 4 1:02:31,2 -1 LAP
18 . 113 Krizmanić Denis Moški CRO 4 1:08:20,2 -1 LAP
19 . 94 Bajrektarević Damir Moški CRO 4 1:09:06,2 -1 LAP
20 . 86 Brnelić Dalibor Moški CRO BK GROBNIK 4 1:09:45,1 -1 LAP
21 . 141 Gergorić Vedran Moški CRO 4 1:10:48,3 -1 LAP
22 . 25 Vaška Saša Moški CRO 4 1:11:02,4 -1 LAP
23 . 95 Ukušić Dalibor Moški CRO 4 1:11:09,5 -1 LAP
24 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:12:05,4 -1 LAP
25 . 93 Krizmanić Mirjan Moški CRO 4 1:12:29,1 -1 LAP
26 . 9 BRKIĆ Kornelije Moški CRO BK KRK 4 1:15:39,4 -1 LAP
27 . 92 šostar Vanja Moški CRO INDIVIDUAL 4 1:20:52,3 -1 LAP
28 . 18 Remec Davor Moški SLO 4 1:21:50,9 -1 LAP
29 . 114 FERENČIĆ Marijan Moški CRO 4 1:22:42,1 -1 LAP
30 . 135 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 3 1:02:17,8 -2 LAP
31 . 117 Papež Rok Moški SLO KD MELAMIN 3 1:02:34,7 -2 LAP
32 . 90 RIHTER Marko Moški CRO BBK Krk 3 1:03:23,8 -2 LAP
33 . 138 LAKOVIĆ Robert Moški CRO 3 1:16:27,5 -2 LAP
DNF 82 Pavlesic Edi Moški CRO BK KRK 1 17:35,2 1 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:05:51,3 -
2 . 108 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:08:10,3 +02:18.9
3 . 45 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:09:40,5 +03:49.1
4 . 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:24,0 +04:32.6
5 . 119 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:56,8 +05:05.5
6 . 132 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:11:46,3 +05:54.9
7 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:12:26,5 +06:35.2
8 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:12:51,0 +06:59.6
9 . 46 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 5 1:13:24,7 +07:33.3
10 . 36 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:13:35,2 +07:43.8
11 . 140 Šestan Danijel Moški CRO 5 1:13:55,1 +08:03.7
12 . 122 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 5 1:14:23,4 +08:32.0
13 . 125 COSENZA GENNARO Moški ITA ASD FEDER Club Trieste 5 1:17:08,6 +11:17.2
14 . 110 Iurissevich Daniele Moški ITA MBC TRIESTE 4 1:02:08,2 -1 LAP
15 . 35 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:02:32,7 -1 LAP
16 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 4 1:02:56,1 -1 LAP
17 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:03:50,5 -1 LAP
18 . 38 Bortolussi Helmut Moški ITA A.S.D. G.BARTALI 4 1:04:16,4 -1 LAP
19 . 51 Tončić Marko Moški CRO 4 1:05:43,6 -1 LAP
20 . 118 PUSTIJANAC Mihael Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:09:50,5 -1 LAP
21 . 142 Kurtic Alen Moški CRO 4 1:09:57,8 -1 LAP
22 . 131 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:12:39,0 -1 LAP
23 . 107 VARVARUK Anatoly Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:17:15,3 -1 LAP
24 . 14 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:18:27,7 -1 LAP
25 . 80 Dragobratović Kristian Moški CRO SRK PULS 4 1:19:23,3 -1 LAP
26 . 97 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 3 1:18:11,5 -2 LAP
DNF 84 FERETIĆ Denis Moški CRO BBK Krk 1 20:24,5 1 LAP
DNF 111 Manzin Andrea Moški ITA MBC TRIESTE 1 16:57,7 1 LAP
DNF 130 HRVATIN Vlado Moški CRO Bahrain World tout Cycling Team 2 1:00:59,5 2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:11:29,1 -
2 . 143 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:13:20,2 +01:51.0
3 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:14:39,2 +03:10.0
4 . 137 Hek Alfred Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 5 1:17:35,3 +06:06.1
5 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:02:27,4 -1 LAP
6 . 106 DE OSCAR WALDERSTEIN Moški ITA Alabarda bike team 4 1:02:57,1 -1 LAP
7 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:04:31,4 -1 LAP
8 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:05:46,7 -1 LAP
9 . 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 4 1:05:46,8 -1 LAP
10 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:05:54,4 -1 LAP
11 . 126 Pušić Željko Moški CRO 4 1:14:35,5 -1 LAP
12 . 83 CAPUTO Stefano Moški ITA Gruppo Bastion bike ASD 4 1:15:24,3 -1 LAP
13 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:21:17,1 -1 LAP
14 . 81 SERBLIN Aldo Moški CRO BK AXA 4 1:22:55,2 -1 LAP
15 . 88 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:09:04,5 -2 LAP
16 . 98 BRAJKOVIĆ Pierino Moški CRO BK Grožnjan 3 1:10:59,1 -2 LAP
17 . 101 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:15:25,8 -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 112 Bonačić Maja Ženski CRO BK CIKLUS 5 1:15:27,5 -
2 . 116 Bordon Maria Teresa Ženski ITA ASD FEDER Club Trieste 4 1:02:13,7 -1 LAP
3 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:13:41,2 -1 LAP
4 . 102 Marušić Romina Ženski CRO BK NOVIGRAD 4 1:16:00,7 -1 LAP
5 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:19:23,3 -1 LAP
6 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:11:05,6 -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:05:54,8 -
2 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:20:47,2 +14:52.4
3 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:11:28,8 -1 LAP

Komentarji