Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 3. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rabac - Bike Center Rabac 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:3. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Rabac - Bike Center Rabac 2019-2020 Datum:24.11.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Time Gap
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO 1 0:59,2 -
2 . 328 Golja Martin Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1 1:42,0 +00:42.7
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 4:35,0 -
2 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:07,3 +00:32.2
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 3:34,3 -
2 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 2 3:39,0 +00:04.6
3 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 2 3:46,6 +00:12.2
4 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 3:47,6 +00:13.3
5 . 323 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 2 4:34,0 +00:59.6
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 2 4:34,5 +01:00.1
7 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 2 4:47,2 +01:12.8
8 . 325 Šestan Leon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:15,2 +01:40.8
9 . 329 Hudak Matija Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 5:16,2 +01:41.8
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 1 1:05,7 -
2 . 327 ŠTRUCELJ Stefani Ženski CRO 1 1:46,4 +00:40.6
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 1 17:49,2 -
2 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 1 19:01,7 +01:12.4
3 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 1 20:51,8 +03:02.5
4 . 523 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 21:08,3 +03:19.0
5 . 522 Buljić Demian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 24:16,8 +06:27.5
6 . 517 Radetić Franko Moški CRO BK GROBNIK 1 25:20,3 +07:31.1
7 . 528 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 29:46,3 +11:57.0
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 31:36,4 -
2 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:37,0 +00:00.5
3 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 31:37,4 +00:01.0
4 . 508 MARČELJA LOVRO Moški CRO BK CRIKVENICA 2 33:57,1 +02:20.6
5 . 501 Broznić Antonio Moški CRO 2 36:39,5 +05:03.0
6 . 510 Pavušek Bartol Moški CRO BK GROBNIK 1 19:01,0 -1 LAP
7 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 20:14,0 -1 LAP
8 . 527 Matošević Vigo Moški CRO BKE CENTAR RABAC 1 20:44,7 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara Ženski ITA CTF 1 22:25,8 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 160 Peruško Ivan Moški CRO BK AXA 5 1:11:00,7 -
2 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 5 1:21:39,9 +10:39.1
3 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 4 1:14:41,4 -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:11:38,8 -2 LAP
5 . 158 Edelinski Antonio Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:15:27,3 -2 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 164 Bertović Noa Moški CRO BK AXA 5 1:19:29,5 -
2 . 139 Šestan Dylan Moški CRO 4 1:13:58,1 -1 LAP
3 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:14:05,7 -2 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 124 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:04:52,2 -
2 . 87 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:19,6 +01:27.3
3 . 68 Baniček Deni Moški CRO 5 1:07:08,6 +02:16.3
4 . 69 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO 5 1:09:56,0 +05:03.7
5 . 109 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:10:51,1 +05:58.8
6 . 148 Pahljina Dominik Moški CRO BK MAG-RAB 5 1:13:20,4 +08:28.1
7 . 5 RUMAC Antonio Moški CRO Individual 4 1:07:57,7 -1 LAP
8 . 201 Kolić Loren Moški CRO 4 1:08:40,5 -1 LAP
9 . 104 Bratović Ivan Moški CRO BK Poreč 4 1:10:53,2 -1 LAP
10 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 4 1:11:26,2 -1 LAP
11 . 147 BEG Mate Moški CRO BK MAG-RAB 3 1:10:37,8 -2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 5 1:04:44,1 -
2 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:05:04,9 +00:20.7
3 . 96 Klavora Mitja Moški SLO 5 1:07:07,9 +02:23.7
4 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:09:09,6 +04:25.5
5 . 210 Vidovic Sasa Moški CRO BK GROBNIK 5 1:10:32,1 +05:48.0
6 . 150 Roce Toni Moški CRO BIKE CENTER RABAC 5 1:12:21,1 +07:36.9
7 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:12:59,3 +08:15.1
8 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BIKE CENTAR KRK 5 1:14:28,1 +09:44.0
9 . 134 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 5 1:19:36,2 +14:52.0
10 . 85 Labinjan Nenad Moški CRO 5 1:19:43,6 +14:59.5
11 . 146 Pahljina Dino Moški CRO BK MAG-RAB 5 1:19:47,4 +15:03.3
12 . 200 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 5 1:21:41,6 +16:57.4
13 . 163 Albert Stefan Moški CRO BK Campetto 4 1:05:03,9 -1 LAP
14 . 153 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:29,2 -1 LAP
15 . 149 Dumic Tomislav Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:07:49,0 -1 LAP
16 . 94 Bajrektarević Damir Moški CRO 4 1:09:42,3 -1 LAP
17 . 141 Gergorić Vedran Moški CRO 4 1:12:58,9 -1 LAP
18 . 44 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 4 1:13:04,2 -1 LAP
19 . 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:15:47,6 -1 LAP
20 . 151 Ivčić Antonio Moški CRO BK MAG-RAB 4 1:16:22,8 -1 LAP
21 . 25 Vaška Saša Moški CRO 4 1:17:07,9 -1 LAP
22 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:17:18,7 -1 LAP
23 . 18 Remec Davor Moški SLO 4 1:24:50,5 -1 LAP
24 . 157 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 4 1:28:43,4 -1 LAP
25 . 145 Golja Davor Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:12:32,6 -2 LAP
DNF 128 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 54:18,4 4 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 34 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:10:10,5 -
2 . 108 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:13:45,9 +03:35.4
3 . 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:35,1 +04:24.6
4 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:15:32,6 +05:22.1
5 . 46 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 5 1:16:00,4 +05:49.9
6 . 132 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:16:28,9 +06:18.4
7 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:16:54,9 +06:44.4
8 . 36 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:16:56,6 +06:46.1
9 . 154 Brezar Edoardo Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 5 1:17:34,4 +07:23.9
10 . 122 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 5 1:17:47,7 +07:37.2
11 . 171 Vukmir Roberto Moški CRO BK Pula 5 1:19:19,8 +09:09.3
12 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:19:39,2 +09:28.7
13 . 140 Šestan Danijel Moški CRO 5 1:20:14,8 +10:04.3
14 . 161 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:05:46,1 -1 LAP
15 . 60 Perica Ante Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:06:27,4 -1 LAP
16 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:07:47,2 -1 LAP
17 . 162 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:48,5 -1 LAP
18 . 118 PUSTIJANAC Mihael Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:10:08,1 -1 LAP
19 . 51 Tončić Marko Moški CRO 4 1:11:03,1 -1 LAP
20 . 142 Kurtic Alen Moški CRO 4 1:13:21,1 -1 LAP
21 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 4 1:13:44,4 -1 LAP
22 . 14 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:14:05,8 -1 LAP
23 . 159 RUNKO Paolo Moški CRO Individual 4 1:15:31,6 -1 LAP
24 . 84 FERETIĆ Denis Moški CRO BBK KRK 4 1:17:46,8 -1 LAP
25 . 165 Davide Davor Moški CRO 3 1:21:44,2 -2 LAP
26 . 156 Babić Vilim Moški CRO BBK ISTRA BIKE 3 1:35:11,2 -2 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:14:00,6 -
2 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:19:27,2 +05:26.5
3 . 143 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 5 1:20:21,0 +06:20.4
4 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:21:03,5 +07:02.9
5 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:06:23,1 -1 LAP
6 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:07:10,5 -1 LAP
7 . 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:51,2 -1 LAP
8 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:15:17,3 -1 LAP
9 . 126 Pušić Željko Moški CRO 4 1:21:58,9 -1 LAP
10 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:29:21,1 -1 LAP
11 . 101 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:07:23,3 -2 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:18:50,7 -
2 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:05:28,2 -1 LAP
3 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:13:56,3 -1 LAP
DNF 155 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 1 20:40,1 1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:11:25,0 -
2 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:15:55,6 +04:30.6
3 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:21:41,5 +10:16.5

Komentarji