Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 4. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Žminjska boška - BK Žminj 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:4. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Žminjska boška - BK Žminj 2019-2020 Datum:08.12.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas vožnje Gap
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 1 2:59,9 -
2 . 333 DOBLANOVIĆ Teo Moški CRO 1 3:35,3 +00:35.4
3 . 328 Golja Martin Moški CRO BBK ISTRA BIKE 1 4:34,6 +01:34.7
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 330 Bernobić David Moški CRO BK ŽMINJ 2 9:01,4 -
2 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 9:02,7 +00:01.2
3 . 321 Bobolanović Timon Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 11:02,5 +02:01.0
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 2 7:15,0 -
2 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 2 7:36,6 +00:21.6
3 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 2 7:37,0 +00:22.0
4 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 2 7:37,2 +00:22.2
5 . 323 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 2 9:00,9 +01:45.9
6 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 2 9:18,1 +02:03.1
7 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 2 9:35,9 +02:20.9
8 . 331 PETEH Niko Moški CRO BK ŽMINJ 2 9:42,8 +02:27.8
9 . 332 TOMIŠIĆ Ivan Moški CRO 2 10:53,5 +03:38.4
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 1 3:29,7 -
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 1 19:37,4 -
2 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 1 19:42,1 +00:04.6
3 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 1 24:13,9 +04:36.4
4 . 523 Kramar Aleksej Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 32:01,7 +12:24.2
5 . 522 Buljić Demian Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 1 56:33,2 +36:55.7
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 33:26,0 -
2 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 33:30,2 +00:04.1
3 . 508 MARČELJA LOVRO Moški CRO BK CRIKVENICA 2 42:10,6 +08:44.5
4 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 1:06:17,4 +32:51.3
5 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 22:51,9 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 509 HLABIAN Sara Ženski ITA CTF 1 28:57,7 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 4 1:13:12,8 -
2 . 158 Edelinski Antonio Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:11:04,3 -1 LAP
3 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 3 1:27:09,8 -1 LAP
4 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:31:33,2 -1 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 178 Radmanović Luka Moški CRO 4 1:07:22,5 -
2 . 139 Šestan Dylan Moški CRO 4 1:20:39,5 +13:16.9
3 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:11:01,2 -1 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 68 Baniček Deni Moški CRO 5 1:10:11,8 -
2 . 87 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:10:12,2 +00:00.4
3 . 124 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 5 1:10:13,7 +00:01.9
4 . 109 Minca Massimo Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:14:19,8 +04:08.0
5 . 174 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:15:07,2 +04:55.4
6 . 50 Sulini Diego Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:16:49,5 +06:37.7
7 . 57 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 4 1:09:53,1 -1 LAP
8 . 2 De Palo Matteo Moški SLO BARTALI TRIESTE 4 1:24:32,0 -1 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO KEINDL SPORT TEAM-WINTER 5 1:06:48,8 -
2 . 169 Lovše Matej Moški SLO 5 1:08:06,9 +01:18.0
3 . 128 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:08:27,6 +01:38.7
4 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 5 1:08:37,4 +01:48.5
5 . 96 Klavora Mitja Moški SLO 5 1:11:31,1 +04:42.2
6 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 5 1:11:33,0 +04:44.1
7 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:17:06,8 +10:17.9
8 . 70 Bobolanović Tihomir Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:20:43,1 +13:54.2
9 . 44 Brajković Benjamin Moški CRO BK POREČ 5 1:22:28,8 +15:39.9
10 . 153 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:40,7 -1 LAP
11 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:41,6 -1 LAP
12 . 85 Labinjan Nenad Moški CRO 4 1:09:12,9 -1 LAP
13 . 75 Žužić Danijel Moški CRO BBK ISTRA BIKE 4 1:10:29,4 -1 LAP
14 . 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 4 1:17:17,4 -1 LAP
15 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:21:25,3 -1 LAP
16 . 18 Remec Davor Moški SLO 4 1:24:25,1 -1 LAP
17 . 117 Papež Rok Moški SLO KD MELAMIN 4 1:26:36,3 -1 LAP
18 . 145 Golja Davor Moški CRO BBK ISTRA BIKE 4 1:27:33,6 -1 LAP
19 . 157 Judež Andrej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 3 1:08:39,9 -2 LAP
20 . 209 Dellabernardina David Moški CRO BK AXA 3 1:10:24,7 -2 LAP
21 . 168 STEPČIĆ Manuel Moški CRO 3 1:11:22,2 -2 LAP
DNF 175 Doblanović Marko Moški CRO 1 20:13,3 1 LAP
DNF 150 Roce Toni Moški CRO BIKE CENTER RABAC 0
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 170 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:06:51,6 -
2 . 34 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 5 1:13:39,9 +06:48.2
3 . 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:20,9 +07:29.3
4 . 108 Kralj Dean Moški ITA MBC TRIESTE 5 1:16:13,2 +09:21.6
5 . 132 Glavić Relvis Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:17:00,0 +10:08.4
6 . 210 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 5 1:17:11,0 +10:19.4
7 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 5 1:19:09,2 +12:17.6
8 . 36 BIZZOTTO Alessandro Moški ITA SC COTTUR ASD 5 1:19:23,9 +12:32.3
9 . 171 Vukmir Roberto Moški CRO BK Pula 5 1:20:43,9 +13:52.3
10 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 5 1:21:59,2 +15:07.6
11 . 122 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 5 1:22:49,1 +15:57.5
12 . 161 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:40,4 -1 LAP
13 . 119 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:07:40,9 -1 LAP
14 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 4 1:07:44,2 -1 LAP
15 . 162 Bilić Loris Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 1:10:27,2 -1 LAP
16 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 4 1:12:27,2 -1 LAP
17 . 51 Tončić Marko Moški CRO 4 1:13:18,9 -1 LAP
18 . 166 Trdoslavić Zlatko Moški CRO Pula 4 1:13:48,1 -1 LAP
19 . 142 Kurtic Alen Moški CRO 4 1:15:04,2 -1 LAP
20 . 14 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:17:10,8 -1 LAP
21 . 66 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 4 1:17:56,0 -1 LAP
22 . 97 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 3 1:14:46,9 -2 LAP
DNF 80 Dragobratović Kristian Moški CRO SRK PULS 1 20:40,2 1 LAP
DNF 35 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 0
DNF 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 1 20:43,4 1 LAP
DNF 165 Davide Davor Moški CRO 2 1:01:14,9 2 LAP
DNF 140 Šestan Danijel Moški CRO 3 1:04:57,9 3 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G.S. AZZIDA 5 1:16:29,0 -
2 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 5 1:21:15,0 +04:45.9
3 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 4 1:07:17,7 -1 LAP
4 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:08:37,8 -1 LAP
5 . 143 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 1:08:58,6 -1 LAP
6 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 4 1:08:59,7 -1 LAP
7 . 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 4 1:09:04,0 -1 LAP
8 . 19 ANTUNOVIĆ Zoran Moški CRO 4 1:09:32,0 -1 LAP
9 . 137 Hek Alfred Moški CRO BK MTB Istra - Pazin 4 1:12:26,4 -1 LAP
10 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 4 1:15:40,9 -1 LAP
11 . 176 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 4 1:19:52,0 -1 LAP
12 . 15 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 4 1:20:04,7 -1 LAP
13 . 99 Radović Bazilio Moški CRO BBK ISTRABIKE 4 1:20:20,5 -1 LAP
14 . 126 Pušić Željko Moški CRO 4 1:23:58,1 -1 LAP
15 . 81 SERBLIN Aldo Moški CRO BK AXA 4 1:26:49,9 -1 LAP
16 . 101 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 3 1:09:27,7 -2 LAP
17 . 167 BARTOLUSSI Franco Moški ITA ASD BARTALI 3 1:10:58,9 -2 LAP
18 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:14:07,2 -2 LAP
19 . 88 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:19:23,3 -2 LAP
DNF 173 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra Pazin 3 1:01:31,3 3 LAP
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 112 Bonačić Maja Ženski CRO BK CIKLUS 4 1:07:41,5 -
2 . 172 TOROS Daniela Ženski CRO G.S. AZZIDA 4 1:14:21,8 +06:40.3
3 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 4 1:25:16,7 +17:35.1
4 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 3 1:07:42,7 -1 LAP
5 . 16 Novak Alenka Ženski SLO 3 1:11:23,3 -1 LAP
6 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 3 1:20:07,2 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:14:33,1 -
2 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 4 1:15:42,5 +01:09.4
3 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 4 1:30:22,6 +15:49.5

Komentarji