Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Roč - BK Buzet 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:7. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Roč - BK Buzet 2019-2020 Datum:16.02.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub No. Laps Čas vožnje Zaostanek
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 5 2:48,3 -
2 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 3 3:17,7 -2 LAP
3 . 276 Simonič Alen Moški SLO 3 3:18,2 -2 LAP
4 . 354 PRENKPALAJ Martin Moški CRO 2 2:52,2 -3 LAP
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 335 Remon Marcos Moški LJUBLJANA MIGIMIGI 4 8:06,5 -
2 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 4 8:13,3 +00:06.8
3 . 278 Dragičević Luka Moški CRO BK MONTES 4 8:29,0 +00:22.4
4 . 356 Dejak Urban Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 8:56,5 +00:49.9
5 . 358 Ivanović Robert Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 3 7:09,7 -1 LAP
6 . 277 BLAŠKOVIĆ Matija Moški CRO BK ŽMINJ 3 7:42,1 -1 LAP
7 . 316 Bruni Christian Moški ITA XC TEAM TRIESTE 3 7:54,0 -1 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 355 Dejak Lenart Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 4 7:03,8 -
2 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 4 7:22,6 +00:18.7
3 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 4 7:34,4 +00:30.5
4 . 307 Hlabian Erik Moški ITA CTF 4 7:49,4 +00:45.5
5 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 4 7:52,9 +00:49.0
6 . 279 Goreta Filip Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 4 7:53,4 +00:49.5
7 . 280 ZUBAN Roko Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 4 8:22,5 +01:18.6
8 . 359 JAGARČEC Benjamin Moški CRO VERGO BIKE ACADEMY 3 7:12,2 -1 LAP
9 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 3 7:47,6 -1 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 353 Pevec Kaja Ženski SLO ENERGIJATEAM.COM 5 2:49,0 -
2 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 4 2:56,4 -1 LAP
3 . 357 Štrucelj Stefani Ženski CRO 4 3:30,7 -1 LAP
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 3 25:43,5 -
2 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 3 33:20,8 +07:37.2
3 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 3 34:37,1 +08:53.6
4 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 3 37:11,2 +11:27.6
5 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 3 38:12,1 +12:28.5
6 . 519 Vukas Nikola Moški CRO BK GROBNIK 3 38:15,5 +12:32.0
7 . 514 Bruni Matteo Moški ITA XC TEAM TRIESTE 2 25:50,7 -1 LAP
8 . 556 HRVATIN Alex Moški CRO BK Buzet 2 37:22,1 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 3 27:36,7 -
2 . 553 Azzini Leonardo Maria Moški ITA ASD TEAM GRANZON 3 28:44,4 +01:07.7
3 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 3 29:32,4 +01:55.7
4 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 3 32:46,7 +05:10.0
5 . 555 HRVATIN Kevin Moški CRO BK Buzet 3 38:29,4 +10:52.7
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 554 Nadu Lena Ženski CRO BK MONTES 3 36:43,5 -
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 8 1:03:56,9 -
2 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 6 1:05:24,2 -2 LAP
3 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:11:25,4 -3 LAP
4 . 158 Edelinski Antonio Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:14:01,2 -3 LAP
5 . 247 ABDIU Gerard Moški CRO BK Buzet 4 1:18:40,0 -4 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 547 Jurišević Carlo Moški CRO BK VERTIGO 8 58:53,3 -
2 . 266 KOVAČEVIĆ Borna Moški CRO Fužine 6 1:05:25,1 -2 LAP
3 . 139 Šestan Dylan Moški CRO 5 59:29,7 -3 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 262 Bilić Anthony Moški CRO 8 58:54,6 -
2 . 52 Kovačević Sandy Moški CRO BK LOOD 8 1:02:23,7 +03:29.1
3 . 242 Braida Edoardo Moški ITA TRIVIUM FROGGY TEAM 8 1:03:34,4 +04:39.8
4 . 87 Berton Alessandro Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 8 1:04:44,1 +05:49.5
5 . 174 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 8 1:04:47,5 +05:52.9
6 . 69 Jovanović - Verbanac Alen Moški CRO 7 1:00:22,0 -1 LAP
7 . 250 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 7 1:03:32,4 -1 LAP
8 . 201 Baldas Paolo Moški CRO BK Poreč 7 1:04:50,8 -1 LAP
9 . 261 Dimeski Petar Moški CRO 6 1:01:59,6 -2 LAP
10 . 258 Brandis Denis Moški CRO BK OSIJEK 2010 6 1:04:58,6 -2 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 1 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 8 59:48,8 -
2 . 248 Galić Jurica Moški CRO BK MONTES 8 1:03:37,0 +03:48.1
3 . 343 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 8 1:03:51,5 +04:02.6
4 . 251 Dejak Janez Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 8 1:04:43,9 +04:55.0
5 . 31 Golob Rok Moški SLO BIKE POINT MALI LOSINJ 8 1:06:56,8 +07:07.9
6 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 8 1:06:58,0 +07:09.2
7 . 207 ZILLE FABIO Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 7 1:01:12,7 -1 LAP
8 . 346 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 7 1:01:27,1 -1 LAP
9 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:01:53,4 -1 LAP
10 . 136 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 7 1:01:59,9 -1 LAP
11 . 259 Bernardi Alex Moški ITA BANDO CYCLING TEAM 7 1:02:54,8 -1 LAP
12 . 245 Hiršman Gregor Moški SLO 7 1:03:44,0 -1 LAP
13 . 347 Bavcon Nejc Moški SLO IZVIR VIPAVA 7 1:04:08,3 -1 LAP
14 . 244 JURČIĆ Davor Moški CRO BK Crikvenica 6 59:26,2 -2 LAP
15 . 153 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 6 1:00:33,5 -2 LAP
16 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 6 1:01:35,1 -2 LAP
17 . 67 Štrucelj Štefan Moški CRO 6 1:02:46,8 -2 LAP
18 . 18 Remec Davor Moški SLO 6 1:02:57,5 -2 LAP
19 . 94 Bajrektarević Damir Moški CRO 6 1:03:24,0 -2 LAP
20 . 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 6 1:05:27,7 -2 LAP
21 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 6 1:05:37,8 -2 LAP
22 . 93 Krizmanić Mirjan Moški CRO 6 1:05:40,9 -2 LAP
23 . 25 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:07:09,9 -2 LAP
24 . 117 Papež Rok Moški SLO KD MELAMIN 6 1:08:57,9 -2 LAP
25 . 255 Ivanović Ivan Moški CRO 5 59:50,5 -3 LAP
26 . 199 PRENKPALAJ Patrik Moški CRO BK Rijeka 5 1:00:50,5 -3 LAP
27 . 145 Golja Davor Moški CRO BBK ISTRA BIKE 5 1:04:14,5 -3 LAP
28 . 187 TERLEVIĆ Denis Moški CRO 5 1:05:24,9 -3 LAP
29 . 191 STEPČIĆ Manuel Moški CRO 4 1:00:27,5 -4 LAP
DNF 134 Seccareccia Boris Moški CRO BK OPATIJA-2010 4 37:02,5 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 186 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 8 1:02:26,5 -
2 . 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 8 1:06:59,0 +04:32.4
3 . 219 Marchesic Alessandro Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 7 59:45,6 -1 LAP
4 . 227 Pevec Evgen Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 7 1:00:32,4 -1 LAP
5 . 119 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:03:06,3 -1 LAP
6 . 154 Brezar Edoardo Moški ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 7 1:03:26,3 -1 LAP
7 . 56 Zupančič Rok Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 7 1:03:29,6 -1 LAP
8 . 49 Kajfes Boris Moški CRO BK CAMPETTO 7 1:04:10,5 -1 LAP
9 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 7 1:04:35,2 -1 LAP
10 . 45 Bruni Mauro Moški ITA XC TEAM TRIESTE 7 1:04:42,3 -1 LAP
11 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 7 1:05:01,4 -1 LAP
12 . 46 Tarallo Alessandro Moški ITA Nagaye Project 7 1:05:57,1 -1 LAP
13 . 188 Peteh Emil Moški CRO 7 1:06:02,3 -1 LAP
14 . 140 Šestan Danijel Moški CRO 7 1:06:18,3 -1 LAP
15 . 256 ZUBAN Dino Moški CRO 7 1:06:58,2 -1 LAP
16 . 161 Sobot Filip Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 7 1:07:08,2 -1 LAP
17 . 243 Blečić Ivan Moški CRO 7 1:07:31,7 -1 LAP
18 . 265 SMOLICA Antun Moški CRO BK Umag 7 1:08:13,4 -1 LAP
19 . 122 Crljenica Manuel Moški CRO BK PULA 6 59:44,4 -2 LAP
20 . 162 Bilić Loris Moški CRO VILLA MIHAELA / MIRACOLINA BIKE BAR 6 59:46,6 -2 LAP
21 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 6 1:01:51,0 -2 LAP
22 . 131 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 6 1:02:59,9 -2 LAP
23 . 51 Tončić Marko Moški CRO 6 1:03:05,0 -2 LAP
24 . 66 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 6 1:04:15,8 -2 LAP
25 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 6 1:05:43,3 -2 LAP
26 . 257 Goreta Boris Moški CRO BK MONTES 6 1:08:04,1 -2 LAP
27 . 249 PAULIN Daniel Moški CRO Bikearound 6 1:10:34,2 -2 LAP
28 . 84 FERETIĆ Denis Moški CRO BBK KRK 5 59:32,2 -3 LAP
29 . 252 Minatelli Maurizio Moški ITA 5 1:00:55,2 -3 LAP
30 . 97 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 5 1:01:28,8 -3 LAP
31 . 267 ŠIFNER Ronaldo Moški CRO 5 1:01:52,9 -3 LAP
32 . 254 Mastrovic Vjeko Moški CRO 5 1:08:26,8 -3 LAP
33 . 165 Davide Davor Moški CRO 4 1:11:14,3 -4 LAP
DNF 264 SORČIĆ Roberto Moški CRO 1 15:08,5 LAP
DNF 171 Vukmir Roberto Moški CRO BK Pula 5 59:50,8 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 48 Inguscio Maurizio Moški ITA GS AZZIDA 7 1:00:58,0 -
2 . 105 Milocco Giancarlo Moški ITA G:S: AZZIDA 7 1:05:48,7 +04:50.6
3 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 7 1:07:13,7 +06:15.6
4 . 348 Radmanović Dario Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 1:08:20,1 +07:22.0
5 . 179 Barilani Gianluca Moški ITA TEAM TODESCO ASD 7 1:08:30,7 +07:32.6
6 . 100 Bukovac Denis Moški CRO BK NOVIGRAD 7 1:08:36,9 +07:38.8
7 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 6 1:01:03,3 -1 LAP
8 . 538 Tiefengraber Igor Moški SLO KD ALPE SIS 6 1:01:16,1 -1 LAP
9 . 61 Mastrangelo Alberto Moški ITA SC COTTUR ASD 6 1:02:13,3 -1 LAP
10 . 537 Kovačić Dalibor Moški SLO BK BIKEAROUND 6 1:05:29,1 -1 LAP
11 . 176 Bertetić Robert Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 6 1:10:20,4 -1 LAP
12 . 126 Pušić Željko Moški CRO 5 59:28,4 -2 LAP
13 . 173 Zorko Davor Moški CRO BK MTB Istra Pazin 5 59:40,4 -2 LAP
14 . 241 Dekleva Andrej Moški SLO MTB.SI 5 59:48,9 -2 LAP
15 . 59 Rosini Giuliano Moški ITA XC TEAM TRIESTE 5 1:05:11,9 -2 LAP
16 . 101 Fabac Patrik Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:13:13,7 -2 LAP
17 . 88 Berton Massimo Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 4 1:10:02,6 -3 LAP
DNS 263 VIDOVIĆ Marijan Moški CRO 0
SENIORKE 30+ GOD. (30+ W)-Ž
1 . 155 Capon Roberta Ženski ITA ASD GRUPPO GENERALI TRIESTE 6 1:00:07,3 -
2 . 63 Cosliani Donatella Ženski ITA SC COTTUR ASD 6 1:08:28,4 +08:21.1
3 . 260 Moro Elisa Ženski ITA ZEROBIKE 6 1:08:36,4 +08:29.1
4 . 83 FEDELE DANIELA Ženski ITA Gruppo Bastion bike ASD 6 1:08:54,9 +08:47.6
5 . 253 Varjačić željka Ženski CRO BK MONTES 5 1:02:03,5 -1 LAP
6 . 91 Botter Fiorella Ženski ITA A.S.D. TEAM VELOCIRAPTORS 5 1:06:09,3 -1 LAP
7 . 64 Cherin Silvana Ženski ITA XC TEAM TRIESTE 4 1:10:39,9 -2 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 215 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 7 1:03:52,7 -
2 . 246 Nadu Anja Ženski CRO BK MONTES 7 1:04:05,7 +00:12.9
3 . 7 Juretić Antonela Ženski CRO BK GROBNIK 6 1:02:14,1 -1 LAP
4 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 5 59:43,8 -2 LAP
5 . 62 Mastrangelo Alessia Ženski ITA CYCLING TEAM FRIULI 5 1:09:37,3 -2 LAP

Komentarji