Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ronjgi - KBBXS Adrenalina 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:8. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ronjgi - KBBXS Adrenalina 2019-2020 Datum:08.03.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Čas vožnje Gap
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val Moški CRO BK CAMPETTO 3 5:05,3 -
2 . 276 Simonič Adam Moški SLO / 3 5:30,6 +00:25.2
3 . 314 Brnelić Gabrijel Moški CRO BK GROBNIK 2 6:03,7 -1 LAP
DNS 354 PRENKPALAJ Martin Moški CRO 0
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 301 Mlakar Tine Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 11:34,8 -
2 . 310 Lampe Ožbej Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 12:46,0 +01:11.2
3 . 295 EŠKINJA Toma Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 4:32,0 -5 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 312 Kuhar Noa Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 9:28,9 -
2 . 339 Mlakar Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 9:29,2 +00:00.3
3 . 309 Lampe Urban Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 9:40,4 +00:11.5
4 . 306 Licul Antonio Moški CRO BK GROBNIK 7 10:02,8 +00:33.9
5 . 308 Pilčić Filip Moški CRO BK GROBNIK 6 10:04,3 -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel Moški CRO BK GROBNIK 6 10:43,8 -1 LAP
7 . 334 ZOHIL JAKOV Moški CRO BK ŽMINJ 5 9:29,4 -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 296 šekulja Emily Ženski CRO 3 6:09,4 -
2 . 357 Štrucelj Stefani Ženski CRO 3 6:15,0 +00:05.5
3 . 299 ABRAMOVIĆ Korina Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 6:20,0 +00:10.6
4 . 324 Nižić Nicole Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 7:04,1 +00:54.6
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 29:20,9 -
2 . 560 FABBRO ETTORE Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 30:23,8 +01:02.8
3 . 515 Turčić Marko Moški CRO BK NOVIGRAD 2 37:56,5 +08:35.6
4 . 506 Jugović Dominik Moški CRO BK GROBNIK 1 19:57,0 -1 LAP
5 . 503 Mikuličić Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 23:20,8 -1 LAP
6 . 507 Bozanić Ivano Moški CRO BK GROBNIK 1 23:37,1 -1 LAP
7 . 519 Vukas Nikola Moški CRO BK GROBNIK 1 25:39,3 -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 558 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 27:09,5 -
2 . 561 Starman Gal Moški SLO Calcit bike team 2 27:37,8 +00:28.3
3 . 518 Vorkapić Erik Moški CRO BK GROBNIK 2 29:37,6 +02:28.0
4 . 511 Sandić David Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:16,4 +04:06.8
5 . 553 Azzini Leonardo Maria Moški ITA ASD TEAM GRANZON 2 31:38,4 +04:28.8
6 . 516 Ivanović Neo Moški CRO BK GROBNIK 2 33:25,1 +06:15.5
7 . 501 Broznić Antonio Moški CRO 2 38:11,8 +11:02.3
8 . 504 Grubišić Patrik Moški CRO BK GROBNIK 1 21:57,2 -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 557 Perusin Bianca Ženski ITA GCD PEDALE MANZANESE 2 33:05,5 -
2 . 559 Tambosco Ilaria Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 36:25,5 +03:20.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano Moški ITA ASD TEAM GRANZON 5 1:06:29,7 -
2 . 270 Dellamea Assi Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:08:38,9 +02:09.2
3 . 24 Margetić Matko Moški CRO BK GROBNIK 4 1:11:23,1 -1 LAP
4 . 273 Stipić Eric Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:14:54,0 -1 LAP
5 . 287 Frank David Moški CRO 3 58:37,8 -2 LAP
6 . 284 Hrabar Sandro Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:01:51,5 -2 LAP
7 . 288 Bariša Dorian Moški CRO 3 1:07:24,5 -2 LAP
8 . 8 Živković Sebastian Moški CRO BK GROBNIK 3 1:11:39,7 -2 LAP
9 . 271 širola Teo Moški CRO 3 1:17:39,0 -2 LAP
10 . 158 Edelinski Antonio Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:26,2 -2 LAP
11 . 121 Pucko Ivan Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 1:04:20,0 -3 LAP
12 . 272 Drmešić Karlo Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 1:09:18,2 -3 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 268 Nadalutti Valentino Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:00:35,4 -
2 . 291 Smolic Alen Moški CRO BK OPUšTENO 3 1:11:51,0 -2 LAP
3 . 293 Vlah Antonio Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:15:33,2 -2 LAP
4 . 120 MODRUŠAN Lukas Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:25,1 -2 LAP
DNF 294 Grbac Dominik Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 53:18,0 LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 283 Meštrić Matija Moški CRO BK Maraton 5 56:11,0 -
2 . 206 Corazzin Moreno Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:03:29,7 +07:18.6
3 . 52 Kovačević Sandy Moški CRO BK LOOD 5 1:04:13,0 +08:01.9
4 . 174 Legović Martin Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:21,6 +08:10.6
5 . 250 Žužić Diego Moški CRO BK POREČ 5 1:08:57,7 +12:46.6
6 . 282 Mavrin Božidar Moški CRO BK MURA AVANTURA 5 1:13:39,8 +17:28.8
7 . 285 Jerković Marko Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:02:53,6 -1 LAP
8 . 290 Lolić Borna Moški CRO 3 1:11:54,9 -2 LAP
9 . 300 Rukavina Ante Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:16:45,6 -2 LAP
DNF 292 Smolić Sandi Moški CRO 3 56:59,9 LAP
DNF 200 Matek Lovro Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN PAZIN 1 17:19,9 LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 343 Grubišić Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:34,2 -
2 . 214 Horvat Luka Moški CRO BK OSIJEK 2010 5 1:05:38,2 +03:04.0
3 . 207 ZILLE FABIO Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 5 1:07:17,8 +04:43.6
4 . 136 Macan Ronald Moški CRO BK AXA 4 57:06,1 -1 LAP
5 . 78 Simčič Gregor Moški SLO KK ČRNOMELJ 4 57:09,0 -1 LAP
6 . 22 Dundović Saša Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 57:17,4 -1 LAP
7 . 346 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 58:39,8 -1 LAP
8 . 347 Bavcon Nejc Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:00:31,2 -1 LAP
9 . 298 Babić Đulijano Moški CRO 4 1:01:11,2 -1 LAP
10 . 245 Hiršman Gregor Moški SLO 4 1:02:27,7 -1 LAP
11 . 3 Radovčić Nikola Moški CRO BIKE CENTAR KRK 4 1:04:17,4 -1 LAP
12 . 13 Brnelić Hrvoje Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:44,9 -1 LAP
13 . 11 Pilčić Ivica Moški CRO BK GROBNIK 4 1:10:46,7 -1 LAP
14 . 72 Trinajstić Danko Moški CRO NEMA LABAVO 4 1:12:39,5 -1 LAP
15 . 144 Grabar Kristian Moški CRO INDIVIDUAL 3 56:52,0 -2 LAP
16 . 25 Vaška Saša Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:00:31,6 -2 LAP
17 . 153 Španjol Luka Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:01:01,9 -2 LAP
18 . 195 Zorec Danijel Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:01:50,2 -2 LAP
19 . 199 PRENKPALAJ Patrik Moški CRO BK Rijeka 3 1:02:34,0 -2 LAP
20 . 274 Galić Davor Moški CRO 3 1:06:25,7 -2 LAP
DNF 43 Horvat Bojan Moški CRO BK POREČ 3 50:34,4 LAP
DNF 286 Dominković Saša Moški CRO BK NOVIGRAD 1 43:58,2 LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 127 Božić Igor Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:36,7 -
2 . 119 Pustijanac Mario Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 57:13,0 -1 LAP
3 . 29 Milat Erik Moški CRO BK CAMPETTO 4 59:57,6 -1 LAP
4 . 210 Starman Jan Moški SLO Calcit bike team 4 1:01:04,9 -1 LAP
5 . 74 Zec Milko Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:04:40,6 -1 LAP
6 . 27 Kuhar Bojan Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:12:19,7 -1 LAP
7 . 131 Galić Siniša Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:13:26,7 -1 LAP
8 . 360 Penko Peter Moški SLO 4 1:14:18,7 -1 LAP
9 . 6 Požarić Dorian Moški CRO 3 56:52,2 -2 LAP
10 . 66 Balenović Goran Moški CRO BK Crikvenica 3 57:07,9 -2 LAP
11 . 177 Zohil Ivan Moški CRO BK ŽMINJ 3 57:40,2 -2 LAP
12 . 35 Tramišak Tibor Moški CRO BK CRIKVENICA 3 59:31,2 -2 LAP
13 . 84 FERETIĆ Denis Moški CRO BBK KRK 3 1:05:13,6 -2 LAP
14 . 97 Ban Tom Moški SLO BK POREČ 3 1:08:51,5 -2 LAP
DNF 165 Davide Davor Moški CRO 1 32:09,1 LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 269 Nadalutti Massimo Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 4 57:04,8 -
2 . 79 Marassi Giovanni Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:05:35,9 +08:31.0
3 . 103 Udović Denis Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:34,8 +10:30.0
4 . 123 Moškun Zdravko Moški SLO 4 1:09:23,5 +12:18.6
5 . 65 Gomojić Ćiro Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 3 1:00:15,7 -1 LAP
6 . 289 Vranjes Ljubo Moški CRO 3 1:04:04,6 -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 215 Braida Lucrezia Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 4 1:00:07,5 -
2 . 4 Mlakar Daša Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:03:25,7 +03:18.1
3 . 281 Filipović Jana Ženski CRO BK BIKER 4 1:04:17,3 +04:09.8
4 . 275 Filipović Ema Ženski CRO BK BIKER 4 1:09:22,2 +09:14.6
5 . 12 Pilčić Valentina Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:03:01,7 -1 LAP

Komentarji