Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ronjgi - KBBXS Adrenalina 2019-2020

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:8. kolo GIANT MTB ZLIK / XC Ronjgi - KBBXS Adrenalina 2019-2020 Datum:08.03.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Laps Čas vožnje Gap Več
DO 7 GOD. M (U7 M)-M
1 . 313 Milat Val
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 3 5:05,3 - >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 5:05,3
Gap: -
2 . 276 Simonič Adam
/
Moški SLO / 3 5:30,6 +00:25.2 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 5:30,6
Gap: +00:25.2
3 . 314 Brnelić Gabrijel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 6:03,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 6:03,7
Gap: -1 LAP
DNS 354 PRENKPALAJ Martin
Moški CRO 0 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 0
Čas vožnje:
Gap:
DO 9 GOD. M (U9 M)-M
1 . 301 Mlakar Tine
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 11:34,8 - >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 11:34,8
Gap: -
2 . 310 Lampe Ožbej
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 12:46,0 +01:11.2 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 12:46,0
Gap: +01:11.2
3 . 295 EŠKINJA Toma
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 4:32,0 -5 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 4:32,0
Gap: -5 LAP
DO 11 GOD. M (U11 M)-M
1 . 312 Kuhar Noa
BK MTB ISTRA PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA PAZIN 7 9:28,9 - >
Klub BK MTB ISTRA PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 9:28,9
Gap: -
2 . 339 Mlakar Jakob
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 9:29,2 +00:00.3 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 9:29,2
Gap: +00:00.3
3 . 309 Lampe Urban
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 7 9:40,4 +00:11.5 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 9:40,4
Gap: +00:11.5
4 . 306 Licul Antonio
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 7 10:02,8 +00:33.9 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 7
Čas vožnje: 10:02,8
Gap: +00:33.9
5 . 308 Pilčić Filip
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 10:04,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Čas vožnje: 10:04,3
Gap: -1 LAP
6 . 305 Abramović Pavel
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 6 10:43,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 6
Čas vožnje: 10:43,8
Gap: -1 LAP
7 . 334 ZOHIL JAKOV
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 5 9:29,4 -2 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 9:29,4
Gap: -2 LAP
DO 11 GOD. Ž (U11 W)-Ž
1 . 296 šekulja Emily
Ženski CRO 3 6:09,4 - >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Čas vožnje: 6:09,4
Gap: -
2 . 357 Štrucelj Stefani
Ženski CRO 3 6:15,0 +00:05.5 >
Klub
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Čas vožnje: 6:15,0
Gap: +00:05.5
3 . 299 ABRAMOVIĆ Korina
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 6:20,0 +00:10.6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Čas vožnje: 6:20,0
Gap: +00:10.6
4 . 324 Nižić Nicole
BBK TEAM RODEO
Ženski CRO BBK TEAM RODEO 3 7:04,1 +00:54.6 >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Čas vožnje: 7:04,1
Gap: +00:54.6
DO 13 GOD. M (U13 M)-M
1 . 531 Leo Simone
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 2 29:20,9 - >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 29:20,9
Gap: -
2 . 560 FABBRO ETTORE
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 30:23,8 +01:02.8 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 30:23,8
Gap: +01:02.8
3 . 515 Turčić Marko
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 2 37:56,5 +08:35.6 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 37:56,5
Gap: +08:35.6
4 . 506 Jugović Dominik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 19:57,0 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 19:57,0
Gap: -1 LAP
5 . 503 Mikuličić Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 23:20,8 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 23:20,8
Gap: -1 LAP
6 . 507 Bozanić Ivano
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 23:37,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 23:37,1
Gap: -1 LAP
7 . 519 Vukas Nikola
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 25:39,3 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 25:39,3
Gap: -1 LAP
DO 15 GOD. M (U15 M)-M
1 . 558 Jere Jakob
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 2 27:09,5 - >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 27:09,5
Gap: -
2 . 561 Starman Gal
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 2 27:37,8 +00:28.3 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 27:37,8
Gap: +00:28.3
3 . 518 Vorkapić Erik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 29:37,6 +02:28.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 29:37,6
Gap: +02:28.0
4 . 511 Sandić David
BK MTB ISTRA - PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA - PAZIN 2 31:16,4 +04:06.8 >
Klub BK MTB ISTRA - PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 31:16,4
Gap: +04:06.8
5 . 553 Azzini Leonardo Maria
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 2 31:38,4 +04:28.8 >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 31:38,4
Gap: +04:28.8
6 . 516 Ivanović Neo
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 2 33:25,1 +06:15.5 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 33:25,1
Gap: +06:15.5
7 . 501 Broznić Antonio
Moški CRO 2 38:11,8 +11:02.3 >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 38:11,8
Gap: +11:02.3
8 . 504 Grubišić Patrik
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 1 21:57,2 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 21:57,2
Gap: -1 LAP
DO 15 GOD. Ž (U15 W)-Ž
1 . 557 Perusin Bianca
GCD PEDALE MANZANESE
Ženski ITA GCD PEDALE MANZANESE 2 33:05,5 - >
Klub GCD PEDALE MANZANESE
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 2
Čas vožnje: 33:05,5
Gap: -
2 . 559 Tambosco Ilaria
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Ženski ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 2 36:25,5 +03:20.0 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 2
Čas vožnje: 36:25,5
Gap: +03:20.0
KADETI 15-16 GOD. (U17 M)-M
1 . 216 Di Gaspero Cristiano
ASD TEAM GRANZON
Moški ITA ASD TEAM GRANZON 5 1:06:29,7 - >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:06:29,7
Gap: -
2 . 270 Dellamea Assi
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:08:38,9 +02:09.2 >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:38,9
Gap: +02:09.2
3 . 24 Margetić Matko
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:11:23,1 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:11:23,1
Gap: -1 LAP
4 . 273 Stipić Eric
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:14:54,0 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:54,0
Gap: -1 LAP
5 . 287 Frank David
Moški CRO 3 58:37,8 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 58:37,8
Gap: -2 LAP
6 . 284 Hrabar Sandro
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:01:51,5 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:01:51,5
Gap: -2 LAP
7 . 288 Bariša Dorian
Moški CRO 3 1:07:24,5 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:07:24,5
Gap: -2 LAP
8 . 8 Živković Sebastian
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 3 1:11:39,7 -2 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:39,7
Gap: -2 LAP
9 . 271 širola Teo
Moški CRO 3 1:17:39,0 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:17:39,0
Gap: -2 LAP
10 . 158 Edelinski Antonio
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:26,2 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:18:26,2
Gap: -2 LAP
11 . 121 Pucko Ivan
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 2 1:04:20,0 -3 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 1:04:20,0
Gap: -3 LAP
12 . 272 Drmešić Karlo
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 1:09:18,2 -3 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 1:09:18,2
Gap: -3 LAP
JUNIORI 17-18 GOD. (U19 M)-M
1 . 268 Nadalutti Valentino
ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Moški ITA ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 5 1:00:35,4 - >
Klub ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:00:35,4
Gap: -
2 . 291 Smolic Alen
BK OPUšTENO
Moški CRO BK OPUšTENO 3 1:11:51,0 -2 LAP >
Klub BK OPUšTENO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:51,0
Gap: -2 LAP
3 . 293 Vlah Antonio
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:15:33,2 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:15:33,2
Gap: -2 LAP
4 . 120 MODRUŠAN Lukas
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:18:25,1 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:18:25,1
Gap: -2 LAP
DNF 294 Grbac Dominik
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 2 53:18,0 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 2
Čas vožnje: 53:18,0
Gap: LAP
SENIORI 19-29 GOD. (U30 M)-M
1 . 283 Meštrić Matija
BK Maraton
Moški CRO BK Maraton 5 56:11,0 - >
Klub BK Maraton
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 56:11,0
Gap: -
2 . 206 Corazzin Moreno
DELIZIA BIKE TEAM
Moški ITA DELIZIA BIKE TEAM 5 1:03:29,7 +07:18.6 >
Klub DELIZIA BIKE TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:03:29,7
Gap: +07:18.6
3 . 52 Kovačević Sandy
BK LOOD
Moški CRO BK LOOD 5 1:04:13,0 +08:01.9 >
Klub BK LOOD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:13,0
Gap: +08:01.9
4 . 174 Legović Martin
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 5 1:04:21,6 +08:10.6 >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:04:21,6
Gap: +08:10.6
5 . 250 Žužić Diego
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 5 1:08:57,7 +12:46.6 >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:08:57,7
Gap: +12:46.6
6 . 282 Mavrin Božidar
BK MURA AVANTURA
Moški CRO BK MURA AVANTURA 5 1:13:39,8 +17:28.8 >
Klub BK MURA AVANTURA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:13:39,8
Gap: +17:28.8
7 . 285 Jerković Marko
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 4 1:02:53,6 -1 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:53,6
Gap: -1 LAP
8 . 290 Lolić Borna
Moški CRO 3 1:11:54,9 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:11:54,9
Gap: -2 LAP
9 . 300 Rukavina Ante
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:16:45,6 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:16:45,6
Gap: -2 LAP
DNF 292 Smolić Sandi
Moški CRO 3 56:59,9 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 56:59,9
Gap: LAP
DNF 200 Matek Lovro
BK MERIDIANA KAMEN PAZIN
Moški CRO BK MERIDIANA KAMEN PAZIN 1 17:19,9 LAP >
Klub BK MERIDIANA KAMEN PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 17:19,9
Gap: LAP
MASTER A 30-39 GOD. (U40 M)-M
1 . 343 Grubišić Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:02:34,2 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:02:34,2
Gap: -
2 . 214 Horvat Luka
BK OSIJEK 2010
Moški CRO BK OSIJEK 2010 5 1:05:38,2 +03:04.0 >
Klub BK OSIJEK 2010
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:05:38,2
Gap: +03:04.0
3 . 207 ZILLE FABIO
ASD ACIDO LATTICO TEAM
Moški ITA ASD ACIDO LATTICO TEAM 5 1:07:17,8 +04:43.6 >
Klub ASD ACIDO LATTICO TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:07:17,8
Gap: +04:43.6
4 . 136 Macan Ronald
BK AXA
Moški CRO BK AXA 4 57:06,1 -1 LAP >
Klub BK AXA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 57:06,1
Gap: -1 LAP
5 . 78 Simčič Gregor
KK ČRNOMELJ
Moški SLO KK ČRNOMELJ 4 57:09,0 -1 LAP >
Klub KK ČRNOMELJ
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 57:09,0
Gap: -1 LAP
6 . 22 Dundović Saša
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 57:17,4 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 57:17,4
Gap: -1 LAP
7 . 346 Simonič Valentin
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 58:39,8 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 58:39,8
Gap: -1 LAP
8 . 347 Bavcon Nejc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 4 1:00:31,2 -1 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:31,2
Gap: -1 LAP
9 . 298 Babić Đulijano
Moški CRO 4 1:01:11,2 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:11,2
Gap: -1 LAP
10 . 245 Hiršman Gregor
Moški SLO 4 1:02:27,7 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:02:27,7
Gap: -1 LAP
11 . 3 Radovčić Nikola
BIKE CENTAR KRK
Moški CRO BIKE CENTAR KRK 4 1:04:17,4 -1 LAP >
Klub BIKE CENTAR KRK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:17,4
Gap: -1 LAP
12 . 13 Brnelić Hrvoje
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:08:44,9 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:08:44,9
Gap: -1 LAP
13 . 11 Pilčić Ivica
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:10:46,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:10:46,7
Gap: -1 LAP
14 . 72 Trinajstić Danko
NEMA LABAVO
Moški CRO NEMA LABAVO 4 1:12:39,5 -1 LAP >
Klub NEMA LABAVO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:39,5
Gap: -1 LAP
15 . 144 Grabar Kristian
INDIVIDUAL
Moški CRO INDIVIDUAL 3 56:52,0 -2 LAP >
Klub INDIVIDUAL
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 56:52,0
Gap: -2 LAP
16 . 25 Vaška Saša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 3 1:00:31,6 -2 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:00:31,6
Gap: -2 LAP
17 . 153 Španjol Luka
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 3 1:01:01,9 -2 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:01:01,9
Gap: -2 LAP
18 . 195 Zorec Danijel
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 3 1:01:50,2 -2 LAP >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:01:50,2
Gap: -2 LAP
19 . 199 PRENKPALAJ Patrik
BK Rijeka
Moški CRO BK Rijeka 3 1:02:34,0 -2 LAP >
Klub BK Rijeka
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:02:34,0
Gap: -2 LAP
20 . 274 Galić Davor
Moški CRO 3 1:06:25,7 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:06:25,7
Gap: -2 LAP
DNF 43 Horvat Bojan
BK POREČ
Moški CRO BK POREČ 3 50:34,4 LAP >
Klub BK POREČ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 50:34,4
Gap: LAP
DNF 286 Dominković Saša
BK NOVIGRAD
Moški CRO BK NOVIGRAD 1 43:58,2 LAP >
Klub BK NOVIGRAD
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 43:58,2
Gap: LAP
MASTER B 40-49 GOD. (U50 M)-M
1 . 127 Božić Igor
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 5 1:10:36,7 - >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 5
Čas vožnje: 1:10:36,7
Gap: -
2 . 119 Pustijanac Mario
ADRENALINA MTB TEAM
Moški CRO ADRENALINA MTB TEAM 4 57:13,0 -1 LAP >
Klub ADRENALINA MTB TEAM
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 57:13,0
Gap: -1 LAP
3 . 29 Milat Erik
BK CAMPETTO
Moški CRO BK CAMPETTO 4 59:57,6 -1 LAP >
Klub BK CAMPETTO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 59:57,6
Gap: -1 LAP
4 . 210 Starman Jan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 4 1:01:04,9 -1 LAP >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:01:04,9
Gap: -1 LAP
5 . 74 Zec Milko
BBK Grožnjan
Moški CRO BBK Grožnjan 4 1:04:40,6 -1 LAP >
Klub BBK Grožnjan
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:40,6
Gap: -1 LAP
6 . 27 Kuhar Bojan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 4 1:12:19,7 -1 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:12:19,7
Gap: -1 LAP
7 . 131 Galić Siniša
BBK TEAM RODEO
Moški CRO BBK TEAM RODEO 4 1:13:26,7 -1 LAP >
Klub BBK TEAM RODEO
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:13:26,7
Gap: -1 LAP
8 . 360 Penko Peter
Moški SLO 4 1:14:18,7 -1 LAP >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:14:18,7
Gap: -1 LAP
9 . 6 Požarić Dorian
Moški CRO 3 56:52,2 -2 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 56:52,2
Gap: -2 LAP
10 . 66 Balenović Goran
BK Crikvenica
Moški CRO BK Crikvenica 3 57:07,9 -2 LAP >
Klub BK Crikvenica
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 57:07,9
Gap: -2 LAP
11 . 177 Zohil Ivan
BK ŽMINJ
Moški CRO BK ŽMINJ 3 57:40,2 -2 LAP >
Klub BK ŽMINJ
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 57:40,2
Gap: -2 LAP
12 . 35 Tramišak Tibor
BK CRIKVENICA
Moški CRO BK CRIKVENICA 3 59:31,2 -2 LAP >
Klub BK CRIKVENICA
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 59:31,2
Gap: -2 LAP
13 . 84 FERETIĆ Denis
BBK KRK
Moški CRO BBK KRK 3 1:05:13,6 -2 LAP >
Klub BBK KRK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:05:13,6
Gap: -2 LAP
14 . 97 Ban Tom
BK POREČ
Moški SLO BK POREČ 3 1:08:51,5 -2 LAP >
Klub BK POREČ
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:08:51,5
Gap: -2 LAP
DNF 165 Davide Davor
Moški CRO 1 32:09,1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 1
Čas vožnje: 32:09,1
Gap: LAP
MASTER C-D 50+ GOD. (50+ M)-M
1 . 269 Nadalutti Massimo
ASD WILD PURCIT TEAM
Moški ITA ASD WILD PURCIT TEAM 4 57:04,8 - >
Klub ASD WILD PURCIT TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 57:04,8
Gap: -
2 . 79 Marassi Giovanni
A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Moški ITA A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA 4 1:05:35,9 +08:31.0 >
Klub A.S.D. BIKE & RUN GORIZIA
Država ITA
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:05:35,9
Gap: +08:31.0
3 . 103 Udović Denis
BK GROBNIK
Moški CRO BK GROBNIK 4 1:07:34,8 +10:30.0 >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:07:34,8
Gap: +10:30.0
4 . 123 Moškun Zdravko
Moški SLO 4 1:09:23,5 +12:18.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:23,5
Gap: +12:18.6
5 . 65 Gomojić Ćiro
BK MTB ISTRA-PAZIN
Moški CRO BK MTB ISTRA-PAZIN 3 1:00:15,7 -1 LAP >
Klub BK MTB ISTRA-PAZIN
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:00:15,7
Gap: -1 LAP
6 . 289 Vranjes Ljubo
Moški CRO 3 1:04:04,6 -1 LAP >
Klub
Država CRO
Spol: Moški
Laps: 3
Čas vožnje: 1:04:04,6
Gap: -1 LAP
JUNIORKE 15-29 GOD. (U30 W)-Ž
1 . 215 Braida Lucrezia
ASD TEAM GRANZON
Ženski ITA ASD TEAM GRANZON 4 1:00:07,5 - >
Klub ASD TEAM GRANZON
Država ITA
Spol: Ženski
Laps: 4
Čas vožnje: 1:00:07,5
Gap: -
2 . 4 Mlakar Daša
MBK ČRNI VRH
Ženski SLO MBK ČRNI VRH 4 1:03:25,7 +03:18.1 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Ženski
Laps: 4
Čas vožnje: 1:03:25,7
Gap: +03:18.1
3 . 281 Filipović Jana
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 4 1:04:17,3 +04:09.8 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Čas vožnje: 1:04:17,3
Gap: +04:09.8
4 . 275 Filipović Ema
BK BIKER
Ženski CRO BK BIKER 4 1:09:22,2 +09:14.6 >
Klub BK BIKER
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 4
Čas vožnje: 1:09:22,2
Gap: +09:14.6
5 . 12 Pilčić Valentina
BK GROBNIK
Ženski CRO BK GROBNIK 3 1:03:01,7 -1 LAP >
Klub BK GROBNIK
Država CRO
Spol: Ženski
Laps: 3
Čas vožnje: 1:03:01,7
Gap: -1 LAP

Komentarji

 

Mobile content