Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Izvir - Državno prvenstvo 2019/2020 - PSLO

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma:Ciklokros Izvir - Državno prvenstvo 2019/2020 - PSLO Datum:11.01.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Best lap
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 10 Korošec Rok Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10007386128 00:52:18 9 -- 00:05:37
2 . 9 Govekar Matevž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017582444 00:53:03 9 00:00:45 00:05:46
3 . 1 Štajnar Mihael Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017564458 00:54:12 9 00:01:54 00:05:49
4 . 3 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:54:43 9 00:02:25 00:05:59
5 . 7 Avbelj Blaž Moški SLO LJUBLJANA GUSTO SANTIC 10017563448 00:55:22 9 00:03:04 00:06:07
6 . 5 Jenko Robi Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10006686718 00:57:15 9 00:04:57 00:06:13
7 . 8 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:57:45 9 00:05:27 00:06:18
8 . 2 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:52:26 8 -1 00:06:03
9 . 4 Ravbar Jan Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10017629126 00:52:39 8 -1 00:06:10
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 82 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:42:35 7 -- 00:05:59
2 . 84 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:47:14 7 00:04:39 00:06:31
3 . 83 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:47:48 7 00:05:13 00:06:38
4 . 85 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 00:41:38 6 -1 00:06:44
5 . 118 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 00:06:40 1 -6 00:06:40
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 61 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:44:07 7 -- 00:06:07
2 . 64 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:44:26 7 00:00:19 00:06:06
3 . 69 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:45:20 7 00:01:13 00:06:22
4 . 68 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 00:47:19 7 00:03:12 00:06:33
5 . 67 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:48:10 7 00:04:03 00:06:42
6 . 62 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677 00:42:16 6 -1 00:06:25
7 . 66 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:43:32 6 -1 00:07:04
8 . 70 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:44:53 6 -1 00:07:20
9 . 71 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:45:26 6 -1 00:07:25
10 . 72 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 00:46:22 6 -1 00:07:27
ŽENSKE-Ž
1 . 91 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 00:41:38 6 -- 00:06:53
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
1 . 21 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:55:22 9 -- 00:05:46
2 . 24 Ropas Nejc Moški SLO BIKEREPUBLIC 10088494801 00:55:31 9 00:00:09 00:06:06
3 . 129 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:57:38 9 00:02:16 00:06:16
4 . 26 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:54:50 8 -1 00:06:37
5 . 25 Grbec Gašper Moški SLO KK POSTOJNA 10017569815 00:56:19 8 -1 00:06:51
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
1 . 35 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:56:32 9 -- 00:06:09
2 . 30 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:56:41 9 00:00:09 00:06:08
3 . 34 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:57:24 9 00:00:52 00:06:16
4 . 32 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:58:07 9 00:01:35 00:06:14
5 . 33 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:55:38 8 -1 00:06:45
6 . 31 Čeh Bor Moški SLO LETI VILI 10017589114 00:55:33 7 -2 00:07:38
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
1 . 41 Ločnikar Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017586080 00:56:57 9 -- 00:06:14
2 . 44 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SIS 10017585979 00:57:21 9 00:00:24 00:06:14
3 . 43 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:51:32 8 -1 00:06:22
4 . 42 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:52:08 8 -1 00:06:10
5 . 46 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 00:54:38 8 -1 00:06:26
6 . 47 Vukan Slavko Moški SLO KK TROPOVCI 10053944815 00:51:48 7 -2 00:07:13
7 . 48 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT 10017644987 00:54:17 7 -2 00:07:07
DNF 49 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 01:06:37 7 -2 00:06:15
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 56 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:55:20 8 -- 00:06:41
2 . 57 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:19 7 -1 00:07:00
DEčKI A-M
1 . 102 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:35:40 5 -- 00:06:52
2 . 104 Bešter Gašper Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:37:33 5 00:01:53 00:07:27
3 . 101 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:38:48 5 00:03:08 00:06:43
4 . 103 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:39:55 5 00:04:15 00:07:53
DEčKI B-M
1 . 107 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:37:22 5 -- 00:07:23
2 . 106 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:36:23 4 -1 00:08:53
3 . 108 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:39:22 4 -1 00:09:38
DEčKI C-M
1 . 112 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:35:53 4 -- 00:08:46
2 . 111 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:42:41 4 00:06:48 00:10:01

Komentarji