Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Intersportov kronometer - Maraton Franja

Cestno kolesarstvo Tekma:Intersportov kronometer - Maraton Franja Datum:07.06.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub 9km 18km 27km 36km Licenca
REKREATIVCI - MOšKI-M
1 . 253 DAVID PLEŠE Moški SLO TK Velenje 0:11:32.8 0:23:38.3
2 . 200 PETER HAVAS Moški HUN Cervelo Team Prolog 0:11:47.1 0:24:43.3
3 . 244 SIMON TOMEC Moški SLO rekreativni center team simon 0:12:21.6 0:25:12.6
4 . 216 Glavnik Dejan Moški SLO BikeRepublic 0:12:09.5 0:25:17.1
5 . 214 Mori Mitja Moški SLO Triatlonski klub Ljubljana 0:12:27.8 0:25:39.7
6 . 252 ZOLTAN HORVATH Moški HUN Cervelo Team Prolog-JKE 0:12:29.7 0:25:50.3
7 . 197 Kovač Marjan Moški SLO 4MK 0:12:12.7 0:25:51.3
8 . 243 CARSTEN GERHARDT Moški DEU RC Victoria Neheim 0:12:38.5 0:26:00.0
9 . 268 ZOLTÁN LENGYEL Moški HUN Pécsi Junior KE 0:12:47.9 0:26:01.1
10 . 198 MICHAEL RICHTER Moški DEU Columbus Cycling Team 0:12:39.5 0:26:16.0
11 . 192 HAKAN SENÖZ Moški TUR Yalova Belediye Spor Klubü 0:12:40.0 0:26:24.6
12 . 251 JERNEJ STIBILJ Moški SLO KKD MUSLAUF 0:13:00.6 0:26:30.0
13 . 164 AXEL SAUTTER Moški DEU RSF Überlingen 0:12:32.2 0:26:39.0
14 . 165 DR. IMHOF MARKUS Moški DEU NSP Ghost experience 0:12:35.9 0:26:45.8
15 . 220 VILI VELKOVRH Moški SLO 0:12:54.9 0:27:01.5
16 . 241 MARKO MLAKAR Moški SLO MDM 0:13:14.7 0:27:03.4
17 . 272 MARIO SAJKO Moški SLO KK Metliška črnina 0:13:17.2 0:27:03.5
18 . 2 ALEN KOBILICA Moški SLO 0:27:05.1
19 . 240 JANOS PETER VAJDA Moški HUN Alpinbike Team Giant 0:13:03.8 0:27:06.8
20 . 217 TOMI MARTINJAK Moški SLO tkl 0:13:00.2 0:27:08.9
21 . 219 ALEŠ LAZAR Moški SLO Orbea DOS 2014 0:13:08.8 0:27:23.3
22 . 195 DENIS ĆURČINSKI Moški CRO BK Dinamo 0:13:08.5 0:27:25.4
23 . 172 PETER JANKOVICS Moški HUN 0:12:59.0 0:27:37.7
24 . 196 MARKO KADIVEC Moški SLO KD Avanturist 0:13:33.2 0:27:38.2
25 . 249 GORAZD TEŽAK Moški SLO KK Metliška črnina 0:13:42.9 0:27:50.0
26 . 250 Korelc Matej Moški SLO KK Encijan 0:13:43.5 0:27:56.2
27 . 246 Kovač Anže Moški SLO Zavarovalnica Triglav 0:13:30.3 0:28:00.9
28 . 190 SALIH BAHAD DÜNER Moški TUR Yalova Belediye Spor Klubü 0:13:20.6 0:28:05.0
29 . 215 IVAN ŠVALJ Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 0:13:55.7 0:28:18.4
30 . 242 UROŠ JAKŠA Moški SLO KKD MUSLAUF 0:13:47.3 0:28:20.4
31 . 134 BRYAN TAYLOR Moški AUT Midland CC 0:13:18.2 0:28:21.2
32 . 64 MATIC ZAJC Moški SLO ADRIA MOBIL 0:14:15.3 0:28:28.5 SLO19950714
33 . 248 Kutoša David Moški SLO Polet 0:14:03.1 0:28:29.7
34 . 148 Ošep Dani Moški SLO 0:13:35.2 0:28:49.5
35 . 245 MIHA PETAVS Moški SLO Kolesarska sekcija Komarji 0:13:44.2 0:28:55.1
36 . 266 MIHA ZAJEC Moški SLO ZAJEC TRANSPORT 0:14:07.2 0:28:55.6
37 . 150 MARJAN MRAMOR Moški SLO MDM 0:13:32.5 0:28:58.3
38 . 191 GLITTENBERG FRANK Moški DEU RV Pfeil Magstadt 0:13:37.2 0:29:14.5
39 . 271 GAŠPER ŽILAVEC Moški SLO gozilla.si 0:14:21.9 0:29:20.0
40 . 267 ROK DOKL Moški SLO KD SPRINT NOVO MESTO 0:14:25.1 0:29:34.5
41 . 218 Lipovec Simon Moški SLO 0:14:05.8 0:29:35.3
42 . 171 VALENTIN ERJAVEC Moški SLO Avtotehna VIS 0:14:00.2 0:29:36.1
43 . 170 MIRO CEPEC Moški SLO SKB 0:14:17.1 0:30:12.3
44 . 247 URBAN OCEPEK Moški SLO ŠD Infinity 0:14:35.9 0:30:18.9
45 . 146 SLAVKO LEGAT Moški SLO MDM 0:14:19.2 0:30:20.9
46 . 169 IGOR PIRNAT Moški SLO 0:14:33.6 0:30:58.9
47 . 194 SEBASTJAN RODICA Moški SLO 0:15:30.2 0:32:57.5
48 . 166 ANDREJ DRAŠLER Moški SLO AD-racing 0:15:49.5 0:33:29.7
REKREATIVCI - žENSKE-Ž
1 . 105 SEEG ANNIKA Ženski DEU RV Pfeil Magstadt 0:13:24.2 0:28:35.1
2 . 106 SZILVIA ÁNYOS Ženski HUN Bianchi Club KE 0:14:41.4 0:31:31.3
3 . 97 VESNA PENKO Ženski SLO OŠ Sostro 0:16:10.2 0:34:02.3
MASTER A-M
1 . 256 Lovše Matej Moški SLO TUŠMOBIL 0:11:40.8 0:23:44.7 SLO19831114
2 . 265 TOMI CURK Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:12:06.7 0:24:52.4 SLO19800818
3 . 257 DEJAN VRAČIČ Moški SLO TEAM KORAK NAPREJ - EKOMARATON.SI 0:12:16.1 0:25:04.8 SLO19810603
4 . 258 Ribič Zoran Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:12:22.7 0:25:28.5 SLO19800127
5 . 262 Stubelj Aleš Moški SLO KK Pantal 0:12:28.1 0:25:38.3 SLO19830618
6 . 254 VANTUR MIHAEL Moški SLO Tušmobil 0:12:34.6 0:25:44.9 SLO19790718
7 . 264 SAMIR HANDANAGIĆ Moški SLO E.LECLERC SLOVENIJA 0:12:46.1 0:26:28.8 SLO19800412
8 . 259 SAŠO KITEK Moški SLO BikeRepublic 0:12:58.1 0:26:33.8 SLO19790220
9 . 261 Porenta Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:43.9 0:28:01.3 SLO19830108
10 . 260 Holc Andrej Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:13:37.7 0:28:30.2 SLO19830318
11 . 255 KLEMEN VERK Moški SLO KD ROG 0:14:03.3 0:28:34.8 SLO19801023
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 40 NEJC ROGINA Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:12:57.8 0:26:07.0 SLO19970205
2 . 47 MITJA ZUPANČIČ Moški SLO ADRIA MOBIL 0:13:29.5 0:26:54.8 SLO19980701
3 . 48 GREGOR MATIJA ČERNE Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:13:33.9 0:27:22.0 SLO19980520
4 . 39 JAKA PRIMOŽIČ Moški SLO Sava Kranj 0:13:45.7 0:27:36.2 SLO19981208
5 . 53 Jerman Žiga Moški SLO Kolesarsko društvo Rog 0:13:56.7 0:27:46.0 SLO19980626
6 . 32 Čuk Žiga Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:13:46.0 0:27:50.0 SLO19971013
7 . 55 TIM ROŠKAR Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:13:56.8 0:27:56.3 SLO19980626
8 . 56 GORAZD PER Moški SLO ADRIA MOBIL 0:13:54.3 0:27:58.1 SLO19970305
9 . 31 VITO PETRIČ Moški SLO ADRIA MOBIL 0:13:53.1 0:27:59.0 SLO19970517
10 . 38 ŠTEFAN HABE Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:14:08.5 0:28:04.6 SLO19971229
11 . 50 MATIC KATRAŠNIK Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:14:00.9 0:28:12.2 SLO19981005
12 . 37 JAKA OVEN Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:14:00.2 0:28:15.0 SLO19980930
13 . 24 SIMON ISKRA Moški SLO ADRIA MOBIL 0:14:03.0 0:28:25.2 SLO19971209
14 . 57 TADEJ KOSOVEL Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:14:16.8 0:28:29.9 SLO19970622
15 . 59 ŽAN ANDREJAŠ Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:13:53.9 0:28:31.2 SLO19970107
16 . 28 TILEN FINKŠT Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:14:04.0 0:28:35.0 SLO19970706
17 . 54 ŽIGA HORVAT Moški SLO Kolesarski klub Tropovci 0:14:21.1 0:28:50.8 SLO19980913
18 . 42 JAKA PAULIČ Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:14:26.3 0:28:56.5 SLO19981129
19 . 58 PATRIK KOMEL Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:14:18.0 0:28:57.6 SLO19970102
20 . 33 ŽIGA JELAVIČ Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:14:29.5 0:29:05.5 SLO19970105
21 . 25 MATEVŽ SEVER Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:14:19.1 0:29:07.3 SLO19970514
22 . 45 Laharnar Luka Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:14:26.4 0:29:08.4 SLO19980826
23 . 30 ANŽE JON USTAR Moški SLO KD Radenska 0:14:32.8 0:29:13.6 SLO19970214
24 . 49 LUKA KRAMBERGER Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:14:52.0 0:29:21.2 SLO19980127
25 . 23 Čibej Simon Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 0:14:22.0 0:29:21.5 SLO19971210
26 . 43 MATEJ ŠKAFAR Moški SLO Kolesarski klub Tropovci 0:14:20.6 0:29:24.7 SLO19970408
27 . 29 EDIN KIČIN Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:14:57.4 0:30:03.6 SLO19980511
28 . 36 TILEN MAROLT Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:15:08.8 0:30:28.2 SLO19980304
29 . 52 ŽIGA STRMŠEK Moški SLO KK TBP LENART 0:15:19.7 0:30:35.3 SLO19980216
30 . 46 CENE CEBEK Moški SLO KK TBP LENART 0:15:04.5 0:30:36.6 SLO19980828
31 . 35 MATEJ BREZNIK Moški SLO KK TBP LENART 0:16:08.8 0:32:26.1 SLO19981023
32 . 51 POGAČAR TADEJ Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:14:17.3 0:41:46.7 SLO19980921
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 91 DAVID PER Moški SLO ADRIA MOBIL 0:11:33.7 0:23:57.9 SLO19950213
2 . 70 JON BOŽIČ Moški SLO ADRIA MOBIL 0:12:06.1 0:24:34.6 SLO19961116
3 . 89 BLAŽ ŠUŠTAR Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:11:41.3 0:24:47.4 SLO19950825
4 . 69 KRISTJAN KUMAR Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:12:10.9 0:25:02.3 SLO19960310
5 . 84 ŽIGA RUČIGAJ Moški SLO KD RADENSKA ROG 0:12:11.3 0:25:11.9 SLO19951110
6 . 80 JURE STEPIŠNIK Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:12:26.2 0:25:25.0 SLO19960924
7 . 90 LUKA KOVAČIČ Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:12:10.6 0:25:31.6 SLO19951229
8 . 81 MATIC ŠIREC Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:12:14.6 0:25:35.4 SLO19950724
9 . 87 MATIC ŠAFARIČ KOLAR Moški SLO ROG 0:12:12.0 0:25:39.2 SLO19950728
10 . 85 DOMEN NOVAK Moški SLO ADRIA MOBIL 0:12:11.5 0:25:44.4 SLO19950712
11 . 86 MATIC VEBER Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:12:10.0 0:25:58.2 SLO19961122
12 . 68 MIHA POLJANEC Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:12:45.4 0:25:58.3 SLO19950330
13 . 71 ALEN PLAJNŠEK Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:12:31.3 0:25:58.9 SLO19960610
14 . 82 ŽAN JERKIČ Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:12:18.2 0:26:05.4 SLO19960925
15 . 74 IZIDOR PENKO Moški SLO Radenska 0:12:42.3 0:26:09.7 SLO19960725
16 . 83 MIHA TOMAŽIN Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:12:34.7 0:26:18.2 SLO19960722
17 . 72 TOMAS ŠKERGET Moški SLO KK TBP LENART 0:12:42.4 0:26:20.0 SLO19961023
18 . 88 GAŠPER KATRAŠNIK Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:12:43.0 0:26:26.1 SLO19950620
19 . 66 MITJA MOHORKO Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:12:58.2 0:26:26.8 SLO19961113
20 . 77 LUKA ČOTAR Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:12:48.3 0:26:33.8 SLO19960421
21 . 62 MARTIN KRANJC Moški SLO Kolesarski klub Hit Casinos 0:13:04.4 0:26:36.7 SLO19961121
22 . 63 TIM ZUBANOVIČ Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:13:18.0 0:26:43.9 SLO19960605
23 . 67 PRIMOŽ KMETIČ Moški SLO KK TBP LENART 0:13:10.6 0:26:55.5 SLO19961223
24 . 60 MANUEL BEDENIK Moški SLO PERUTNINA PTUJ 0:13:12.1 0:26:56.4 SLO19960322
25 . 78 JERNEJ ŠVAB Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:12:51.6 0:26:56.8 SLO19950826
26 . 79 ANŽE PAZLAR Moški SLO KK GREGA BOLE BLED 0:12:47.9 0:27:05.9 SLO19960407
27 . 65 Kovač Mike Moški SLO Radenska KD Življenje 0:13:38.4 0:27:25.0 SLO19960921
28 . 76 ROK SLEKOVEC Moški SLO KK TBP LENART 0:13:43.0 0:28:40.6 SLO19950512
29 . 61 DOMINIK RIBIČ Moški SLO KK TBP LENART 0:14:15.3 0:29:01.8 SLO19960904
MLAJŠE MLADINKE-M
1 . 21 EVA SKAZA Moški SLO KK TBP LENART 0:14:54.8 0:30:20.6 SLO19970531
2 . 20 KATJA JERETINA Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:15:00.3 0:30:24.6 SLO19970523
3 . 18 POLONA KLEMENČIČ Moški SLO Kolesarski klub Sava Kranj 0:15:53.7 0:32:25.7 SLO19970416
4 . 17 ANA MAJNIK Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:16:39.9 0:33:27.7 SLO19980705
5 . 19 ŠPELA FRAS Moški SLO KK TBP LENART 0:16:57.8 0:34:58.9 SLO19980405
6 . 15 HAJDI ZAJC Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:17:01.9 0:35:06.9 SLO19981215
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 22 Bojanc Nika Ženski SLO ADRIA MOBIL 0:15:45.2 0:31:47.4 SLO19951204
ŽENSKE A-Ž
1 . 114 Svetlik Danijela Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:41.0 0:26:52.0 SLO19801020
2 . 109 Voglar Irena Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:13:18.2 0:28:21.6 SLO19820704
3 . 112 Dolinar Nina Ženski SLO E.LECLERC - Klub POLET 0:13:39.6 0:28:58.2 SLO19790520
4 . 113 Oblak Karla Ženski SLO KD Mobilni 0:14:08.2 0:30:05.3 SLO19850927
5 . 111 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:50.7 0:31:50.0 SLO19900212
6 . 107 ANJA RUGELJ Ženski SLO Bicikel.com 0:14:29.8 0:31:54.6 SLO19860625
7 . 110 TADEJA. KOMEL Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 0:15:17.8 0:32:20.3 SLO19840410
ŽENSKE B-Ž
1 . 104 ANDREJA JAGODIC Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:13:17.7 0:28:02.4 SLO19750115
2 . 101 Ceglar Vida Ženski SLO Bicikel.com 0:14:28.4 0:30:32.8 SLO19640328
3 . 98 Bezjak Andreja Ženski SLO KK BIKE EK-HALOZE 0:14:16.4 0:30:37.4 SLO1968
4 . 100 Mijovič Mojca Ženski SLO ŠD TINJE 0:14:36.8 0:30:41.6 SLO19670715
5 . 103 ADRIANA REJC BUHOVAC Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:14:27.1 0:30:58.9 SLO19721021
6 . 102 JELKA RAKUŠ Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:36.6 0:31:19.9 SLO19640304
7 . 99 KATRIN PODLOGAR Ženski SLO BICIKEL 0:17:00.7 0:37:19.0 SLO
ŽENSKE C-Ž
1 . 92 VIDA URŠIČ Ženski SLO ŠD BAM.BI 0:14:46.1 0:31:39.3 SLO19530608
2 . 95 Trojar Andreja Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:15:09.4 0:32:11.6 SLO19610921
3 . 94 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 0:15:05.4 0:32:35.3 SLO19600514
4 . 96 SAŠA VRBANČIČ Ženski SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:15:32.2 0:33:15.3 SLO19630503
5 . 93 Veršnik Zdenka Ženski SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:19:19.4 0:42:14.0 SLO1970092
AMATERJI -M
1 . 289 Fujs Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:12:03.6 0:24:45.5 SLO19900121
2 . 290 Porenta Primož Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:12:17.3 0:24:54.3 SLO19880430
3 . 287 Sikošek Gregor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:12:27.3 0:25:06.0 SLO19841117
4 . 278 NIK ŠULER Moški SLO KD Rog 0:12:30.1 0:25:06.8 SLO19931016
5 . 273 SIMON NOVAK Moški SLO KD ALPE 0:12:40.9 0:25:31.5 SLO19840127
6 . 286 Kulišić Tomislav Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:12:50.4 0:25:41.6 CRO19850113
7 . 275 MITJA ROK Moški SLO KK PANTAL 0:12:41.6 0:25:41.9 SLO19840811
8 . 280 Hrovat Jan Moški SLO Uni Team CULT 0:12:47.8 0:25:54.1 SLO19880716
9 . 284 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:12:57.2 0:26:06.7 SLO19850428
10 . 288 PRIMOŽ OBAL Moški SLO ŠD Team turbo Tropovci 0:12:40.7 0:26:15.8 SLO19900925
11 . 285 Lozar Rok Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:57.7 0:26:30.0 SLO19880822
12 . 283 Šilak Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 0:13:11.6 0:26:37.9 SLO19850129
13 . 282 Petovar Jernej Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 0:13:05.1 0:26:51.9 SLO19850508
14 . 276 SIMON TAJČMAN Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:14:28.8 0:29:21.8 SLO19840106
MASTER B-M
1 . 238 Tekavec Gregor Moški SLO TUŠMOBIL 0:11:07.8 0:22:40.5 SLO19740910
2 . 239 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 0:11:11.1 0:23:00.4 SLO19761110
3 . 237 Kopše Igor Moški SLO Team Korak Naprej - Ekomaraton.si 0:11:14.4 0:23:01.4 SLO19740813
4 . 235 Hančič Klemen Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:11:49.5 0:24:18.0 SLO19751029
5 . 236 Dacar Boštjan Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:11:57.2 0:24:21.3 SLO19740923
6 . 221 Belina Aleš Moški SLO ŠD Energija 0:11:53.4 0:24:30.6 SLO19760501
7 . 223 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE 0:12:12.5 0:25:00.7 SLO19761119
8 . 234 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 0:12:08.0 0:25:07.5 SLO19750501
9 . 233 Štrbenc Igor Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:12:29.8 0:25:34.9 SLO19740128
10 . 230 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:22.6 0:25:44.0 SLO19750517
11 . 231 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:26.9 0:25:47.8 SLO19740709
12 . 232 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:29.5 0:26:13.7 SLO19770208
13 . 227 DANIJEL DERVARIČ Moški SLO KK Izvir Vipava 0:13:06.7 0:26:51.8 SLO19750311
14 . 226 Primožič Peter Moški SLO KD Alpe 0:13:36.6 0:27:20.0 SLO19780124
15 . 229 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:13:19.4 0:27:28.0 SLO19751204
16 . 224 DAMJAN GRMŠEK Moški SLO Fortis - Krško 0:13:57.1 0:28:26.7 SLO19770823
MASTER C-M
1 . 210 Grilj Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:11:49.8 0:24:26.4 SLO19700815
2 . 212 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 0:11:50.9 0:24:30.7 SLO19730206
3 . 211 Poglavc Alojz Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:12:02.9 0:24:52.0 SLO19710915
4 . 209 Schell Andrej Moški SLO BikeRepublic, kolesarski klub 0:12:20.0 0:25:38.2 SLO19730620
5 . 208 Ukmar Aleš Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:39.3 0:26:02.2 SLO19701204
6 . 202 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:39.9 0:26:41.8 SLO19690511
7 . 207 Jeretina Primož Moški SLO KD MENGEŠ 0:13:02.8 0:27:01.7 SLO19690704
8 . 205 NERMIN MAHMUTOVIĆ Moški SLO KK ZAVRŠNICA 0:13:10.2 0:27:42.3 SLO19710827
9 . 201 ROBERT JENKO Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:16.5 0:28:01.0 SLO19720319
10 . 206 Muhič Zvone Moški SLO SPRINT NOVO MESTO 0:13:39.1 0:28:23.2 SLO19690105
11 . 204 STANE PETAVS Moški SLO RADENSKA KD ŽIVLJENJE 0:13:48.8 0:28:41.9 SLO19690508
12 . 203 ROBERT KOCMUT Moški SLO ŠD TINJE 0:14:12.4 0:29:29.3 SLO19700104
MASTER D-M
1 . 186 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:11:48.9 0:24:50.0 SLO19660129
2 . 185 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE 0:11:49.8 0:25:05.2 SLO19670428
3 . 187 SuliČ Andrej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:01.8 0:25:32.6 SLO19650507
4 . 188 Vidic Oton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:10.2 0:25:51.3 SLO19680820
5 . 184 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:25.5 0:26:33.2 SLO19660606
6 . 180 Pezdir Roman Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:12:47.5 0:26:55.2 SLO19650827
7 . 179 FRANC BAJEC Moški SLO KK Postojna 0:12:39.5 0:26:58.6 SLO19660530
8 . 182 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:48.8 0:27:01.4 SLO19640821
9 . 173 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:00.8 0:27:11.7 SLO19641226
10 . 174 SIMON KREJAN Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 0:12:51.3 0:27:12.1 SLO19650302
11 . 181 Adamič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:12:49.7 0:27:19.4 SLO19670809
12 . 177 Kalan Aleš Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 0:12:55.7 0:27:25.4 SLO19680609
13 . 176 Gorjanec Dušan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:13:05.3 0:27:43.5 SLO19671222
14 . 183 Trampuž Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:57.1 0:28:08.0 SLO19660220
MASTER E-M
1 . 162 Zagorec Ivan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 0:12:00.0 0:25:11.2 SLO19630811
2 . 163 Brecelj Miloš Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:12:00.4 0:25:11.5 SLO19590302
3 . 160 BRANKO BOJANC Moški SLO KD SPRINT 0:12:09.8 0:25:24.8 SLO19630708
4 . 161 Debeljak Janez Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:09.0 0:25:46.0 SLO19620908
5 . 155 PRIMOZ ČERIN Moški SLO BVG GULC 0:12:20.3 0:26:14.0 SLO19620531
6 . 159 BRANKO NOVAK Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:36.0 0:26:28.3 SLO19620213
7 . 158 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:46.1 0:27:08.4 SLO19590313
8 . 156 Brvar Jože Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:12:52.5 0:27:12.2 SLO19630604
9 . 157 MARIJAN GROS Moški SLO Gorenjski Glas 0:13:16.2 0:27:38.0 SLO19601211
10 . 153 Juvan Miran Moški SLO Energijateam.com 0:13:10.6 0:28:08.6 SLO19590808
11 . 154 Rožič Darko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:38.4 0:29:03.3 SLO19610204
12 . 149 EDVARD DETIČEK Moški SLO CVS MOBILE SPORTSTYLE 0:13:39.2 0:29:28.6 SLO19620112
13 . 151 Hadžić Muradif Moški SLO KK Soča 0:14:25.6 0:30:34.9 SLO19590610
MASTER F-M
1 . 144 BOJAN ROPRET Moški SLO ŠD BAM.BI 0:12:05.7 0:25:33.7 SLO19570817
2 . 143 Skubic Borislav Moški SLO ŠD TURBO M 0:12:19.7 0:26:03.7 SLO19581024
3 . 145 Slak Boštjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:18.1 0:26:11.3 SLO19580214
4 . 142 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:12:29.0 0:26:36.4 SLO19540626
5 . 141 Čuden Marjan Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:13:01.1 0:27:24.9 SLO19570501
6 . 139 Suhadolnik Jani Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 0:12:49.4 0:27:27.2 SLO19580331
7 . 140 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 0:13:01.4 0:27:34.8 SLO19550113
8 . 137 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 0:13:15.5 0:28:31.5 SLO19570402
9 . 138 Fabjan Boris Moški SLO KK Izvir Vipava 0:13:10.7 0:28:34.2 SLO19571120
10 . 136 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:53.4 0:32:02.0 SLO19540714
11 . 135 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:56.5 0:32:14.3 SLO19561215
MASTER G-M
1 . 132 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 0:12:36.5 0:26:39.3 SLO19530130
2 . 131 Mihovec Matej Moški SLO ŠD TURBO M 0:12:45.6 0:27:19.9 SLO19511103
3 . 129 Florjančič Srečko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:49.9 0:29:26.4 SLO19510709
4 . 127 Govekar Ivan Moški SLO ŠD BAM.BI 0:14:16.8 0:30:18.5 SLO19500801
MASTER H-M
1 . 123 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 0:12:22.3 0:26:37.7 SLO19470823
2 . 125 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:12:41.7 0:27:15.5 SLO19481206
3 . 124 JANEZ OTONIČAR Moški SLO KK Postojna 0:13:12.5 0:27:44.2 SLO19480309
4 . 120 Končina Rafael Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 0:13:27.8 0:28:17.0 SLO19450917
5 . 122 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:35.3 0:28:49.4 SLO19471107
6 . 121 Benko Ivan Peter Moški SLO KK ROG FRANEK 0:15:19.3 0:33:27.7 SLO19460623
MASTER I-M
1 . 116 Hafner Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:13:27.5 0:28:36.2 SLO19400317
2 . 119 Kotnik Herbert Moški SLO KD MENGEŠ 0:13:27.6 0:28:46.7 SLO19430309
3 . 118 Mikuž Franc Moški SLO IZVIR VIPAVA 0:14:01.7 0:29:53.8 SLO19430801
4 . 115 Bahar Milan Moški SLO KK Postojna 0:14:03.2 0:30:29.9 SLO19380218
5 . 117 Danevčič Anton Moški SLO KD BRDA DOBROVO 0:14:54.8 0:32:27.9 SLO19410420
U23-M
1 . 293 MATEJ MOHORIČ Moški SLO KK SAVA 0:11:48.5 0:23:42.1 0:36:17.8 0:47:46.8 SLO19941019
2 . 299 JAN POLANC Moški SLO Radenska Continental cycling team 0:11:34.6 0:23:25.6 0:36:08.3 0:47:59.5 SLO19920506
2 . 9 URŠKA KALAN Moški SLO E.Leclerc Klub Polet 0:14:28.4 0:29:37.9 SLO19940325
3 . 292 MARKO PAVLIČ Moški SLO KD Rog 0:12:07.0 0:23:57.1 0:37:01.8 0:48:57.3 SLO19930209
4 . 297 LUKA PIBERNIK Moški SLO Radenska 0:11:51.1 0:24:13.3 0:37:38.3 0:49:53.5 SLO19931023
5 . 295 ANDREJ RAJŠP Moški SLO KD Rog 0:12:06.7 0:24:24.5 0:38:05.0 0:50:28.8 SLO19920726
6 . 291 TADEJ LOGAR Moški SLO KK SAVA 0:12:24.3 0:25:02.1 0:38:22.6 0:50:51.9 SLO19940117
U23-Ž
1 . 3 Perše Tina Ženski SLO Calcit bike team 0:14:16.0 0:28:18.7 SLO19941014

Komentarji