Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 U23Elite

Gorsko kolesarstvo XCO Tekma:XCO Završnica 2019 SLOXCUP UCI C2 U23Elite Datum:14.04.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje No. Laps Zaostanek Best lap Več
U23+ELITE-M
1 . 2 Naglič Rok
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009079180 01:32:45 6 -- 00:14:52 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009079180
Čas vožnje: 01:32:45
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:00:00
Best lap: 00:14:52
2 . 1 DMYTRO TITARENKO
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10006764722 01:34:34 6 00:01:49 00:15:26 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10006764722
Čas vožnje: 01:34:34
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:01:49
Best lap: 00:15:26
3 . 44 Krajnc Gregor
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008196783 01:35:15 6 00:02:30 00:15:25 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10008196783
Čas vožnje: 01:35:15
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:02:30
Best lap: 00:15:25
4 . 5 Hribovšek Boštjan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017604571 01:35:21 6 00:02:36 00:15:35 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017604571
Čas vožnje: 01:35:21
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:02:36
Best lap: 00:15:35
5 . 41 Aymeric Barthel
TEAM MOSELLE CULTURE VELO METZ
Moški FRA TEAM MOSELLE CULTURE VELO METZ 10015694681 01:35:56 6 00:03:11 00:15:32 >
Klub TEAM MOSELLE CULTURE VELO METZ
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015694681
Čas vožnje: 01:35:56
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:03:11
Best lap: 00:15:32
6 . 7 Bonetto Edoardo
VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS
Moški ITA VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS 10007423110 01:37:07 6 00:04:22 00:15:50 >
Klub VITTORIA-BRIGHT RACING SHOCKS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10007423110
Čas vožnje: 01:37:07
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:04:22
Best lap: 00:15:50
7 . 13 Da Canal Alex
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011181959 01:37:17 6 00:04:32 00:15:36 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011181959
Čas vožnje: 01:37:17
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:04:32
Best lap: 00:15:36
8 . 16 Dal Piva Lorenzo
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10008832943 01:37:38 6 00:04:53 00:15:54 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008832943
Čas vožnje: 01:37:38
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:04:53
Best lap: 00:15:54
9 . 17 Charmes Theo
TEAM CYCLISTE DU GOLFE
Moški FRA TEAM CYCLISTE DU GOLFE 10015697210 01:37:49 6 00:05:04 00:15:41 >
Klub TEAM CYCLISTE DU GOLFE
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10015697210
Čas vožnje: 01:37:49
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:05:04
Best lap: 00:15:41
10 . 18 Weiss Hugo
TEAM MONKEY'S SAUCE/KENNY RACING
Moški FRA TEAM MONKEY'S SAUCE/KENNY RACING 10026646385 01:37:54 6 00:05:09 00:15:47 >
Klub TEAM MONKEY'S SAUCE/KENNY RACING
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10026646385
Čas vožnje: 01:37:54
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:05:09
Best lap: 00:15:47
11 . 37 Pinato Davide
TEAM PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10008650057 01:38:52 6 00:06:07 00:15:45 >
Klub TEAM PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10008650057
Čas vožnje: 01:38:52
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:06:07
Best lap: 00:15:45
12 . 26 MARTINUZZI Christian
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10029882953 01:39:53 6 00:07:08 00:16:09 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10029882953
Čas vožnje: 01:39:53
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:07:08
Best lap: 00:16:09
13 . 45 Ivartnik david
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10016125222 01:40:14 6 00:07:29 00:16:20 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10016125222
Čas vožnje: 01:40:14
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:07:29
Best lap: 00:16:20
14 . 10 Rolland Bastien
SC BRIANCON
Moški FRA SC BRIANCON 10012287961 01:40:47 6 00:08:02 00:16:36 >
Klub SC BRIANCON
Država FRA
Spol: Moški
Licenca: 10012287961
Čas vožnje: 01:40:47
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:02
Best lap: 00:16:36
15 . 36 Pavan Marco
GIAI TEAM A.S.D.
Moški ITA GIAI TEAM A.S.D. 10023491461 01:41:07 6 00:08:22 00:16:05 >
Klub GIAI TEAM A.S.D.
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10023491461
Čas vožnje: 01:41:07
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:22
Best lap: 00:16:05
16 . 24 Štajnar Mihael
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017564458 01:41:12 6 00:08:27 00:16:26 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017564458
Čas vožnje: 01:41:12
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:27
Best lap: 00:16:26
17 . 9 Logar Tadej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10007928520 01:41:31 6 00:08:46 00:16:21 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10007928520
Čas vožnje: 01:41:31
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:08:46
Best lap: 00:16:21
18 . 12 Skuzin Matej
BBK POžEGA
Moški CRO BBK POžEGA 10008607015 01:41:47 6 00:09:02 00:16:38 >
Klub BBK POžEGA
Država CRO
Spol: Moški
Licenca: 10008607015
Čas vožnje: 01:41:47
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:09:02
Best lap: 00:16:38
19 . 3 VOLODYMYR KOZLOVSKYY
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10009839420 01:42:09 6 00:09:24 00:16:40 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10009839420
Čas vožnje: 01:42:09
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:09:24
Best lap: 00:16:40
20 . 19 Brancati Alberto
U.C. CAPRIVESI
Moški ITA U.C. CAPRIVESI 10011064246 01:43:24 6 00:10:39 00:16:13 >
Klub U.C. CAPRIVESI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011064246
Čas vožnje: 01:43:24
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:10:39
Best lap: 00:16:13
21 . 20 Dalla Pria Andrea
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014209672 01:43:43 6 00:10:58 00:16:34 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014209672
Čas vožnje: 01:43:43
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:10:58
Best lap: 00:16:34
22 . 22 Tauceri Federico
ASD SALESE FACTORY TEAM
Moški ITA ASD SALESE FACTORY TEAM 10011183171 01:43:47 6 00:11:02 00:16:51 >
Klub ASD SALESE FACTORY TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011183171
Čas vožnje: 01:43:47
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:11:02
Best lap: 00:16:51
23 . 38 SEGAT SIMONE
CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Moški ITA CUBE CRAZY VICTORIA BIKE 10013694764 01:44:13 6 00:11:28 00:16:39 >
Klub CUBE CRAZY VICTORIA BIKE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10013694764
Čas vožnje: 01:44:13
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:11:28
Best lap: 00:16:39
24 . 25 Klemenčič Miha
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017578000 01:45:17 6 00:12:32 00:16:14 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017578000
Čas vožnje: 01:45:17
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:12:32
Best lap: 00:16:14
25 . 4 Lukan Pavlo
UKRAINE NATIONAL TEAM
Moški UKR UKRAINE NATIONAL TEAM 10011083040 01:45:52 6 00:13:07 00:17:13 >
Klub UKRAINE NATIONAL TEAM
Država UKR
Spol: Moški
Licenca: 10011083040
Čas vožnje: 01:45:52
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:13:07
Best lap: 00:17:13
26 . 23 VANTAGGIATO Ramon
ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Moški ITA ASD TEAM VELOCIRAPTORS 10030362091 01:46:53 6 00:14:08 00:16:34 >
Klub ASD TEAM VELOCIRAPTORS
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10030362091
Čas vožnje: 01:46:53
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:14:08
Best lap: 00:16:34
27 . 39 Lenzi Alberto
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349011 01:47:20 6 00:14:35 00:17:27 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349011
Čas vožnje: 01:47:20
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:14:35
Best lap: 00:17:27
28 . 27 Dragar Blaž
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10010904194 01:47:46 6 00:15:01 00:16:54 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10010904194
Čas vožnje: 01:47:46
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:15:01
Best lap: 00:16:54
29 . 33 Furlani Gianluca
A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE 10015635572 01:48:00 6 00:15:15 00:17:29 >
Klub A.S.D. FEDERCLUB TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015635572
Čas vožnje: 01:48:00
No. Laps: 6
Zaostanek: 00:15:15
Best lap: 00:17:29
30 . 35 Sylvester Balázs
FEMAT-ZKSE
Moški HUN FEMAT-ZKSE 10023646762 01:36:40 5 -1 00:17:28 >
Klub FEMAT-ZKSE
Država HUN
Spol: Moški
Licenca: 10023646762
Čas vožnje: 01:36:40
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:17:28
31 . 30 Keržan Žiga
ENERGIJATEAM.COM
Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017649334 01:36:40 5 -1 00:19:03 >
Klub ENERGIJATEAM.COM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017649334
Čas vožnje: 01:36:40
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:19:03
32 . 31 Jagodič Tilen
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017574562 01:18:17 4 -2 00:18:58 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017574562
Čas vožnje: 01:18:17
No. Laps: 4
Zaostanek: -2
Best lap: 00:18:58
33 . 34 Hirci Jernej
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017652667 01:02:57 3 -3 00:20:37 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017652667
Čas vožnje: 01:02:57
No. Laps: 3
Zaostanek: -3
Best lap: 00:20:37
34 . 43 Fedegari Davide
FOUR ES RACING TEAM
Moški ITA FOUR ES RACING TEAM 10031610058 01:07:01 3 -3 00:22:09 >
Klub FOUR ES RACING TEAM
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10031610058
Čas vožnje: 01:07:01
No. Laps: 3
Zaostanek: -3
Best lap: 00:22:09
35 . 32 Mancu Benjamin
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059002050 00:49:36 2 -4 00:24:20 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10059002050
Čas vožnje: 00:49:36
No. Laps: 2
Zaostanek: -4
Best lap: 00:24:20
DNF 42 Pettigiani Martino
TEAM PIEMONTE FCI
Moški ITA TEAM PIEMONTE FCI 10015778042 00:39:26 2 -4 00:19:24 >
Klub TEAM PIEMONTE FCI
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10015778042
Čas vožnje: 00:39:26
No. Laps: 2
Zaostanek: -4
Best lap: 00:19:24
DNF 40 Roccon Andrea
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10014349415 00:37:49 2 -4 00:18:27 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10014349415
Čas vožnje: 00:37:49
No. Laps: 2
Zaostanek: -4
Best lap: 00:18:27
DNF 8 Belak Jure
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10009164359 00:34:55 2 -4 00:17:00 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10009164359
Čas vožnje: 00:34:55
No. Laps: 2
Zaostanek: -4
Best lap: 00:17:00
DNF 6 Kobes Lukáš
SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Moški CZE SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM 10008822435 00:47:22 3 -3 00:15:38 >
Klub SKIBIKECENTRUM.CZ TEAM
Država CZE
Spol: Moški
Licenca: 10008822435
Čas vožnje: 00:47:22
No. Laps: 3
Zaostanek: -3
Best lap: 00:15:38
DNF 15 Ceolin Federico
TEAM RUDY PROJECT XCR
Moški ITA TEAM RUDY PROJECT XCR 10011230055 02:27:42 5 -1 00:15:47 >
Klub TEAM RUDY PROJECT XCR
Država ITA
Spol: Moški
Licenca: 10011230055
Čas vožnje: 02:27:42
No. Laps: 5
Zaostanek: -1
Best lap: 00:15:47
DNS 29 Lozar Matjaž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017583757 02:09:08 1 -5 02:09:08 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017583757
Čas vožnje: 02:09:08
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 02:09:08
DNS 21 Govekar Matevž
MBK ČRNI VRH
Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 02:09:06 1 -5 02:09:06 >
Klub MBK ČRNI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 10017582444
Čas vožnje: 02:09:06
No. Laps: 1
Zaostanek: -5
Best lap: 02:09:06

Komentarji

 

Mobile content