Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ciklokros Izvir 2019/2020 - zimska liga

Cestno kolesarstvo - ciklokros Tekma: Ciklokros Izvir 2019/2020 - zimska liga Datum:11.01.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Št. krogov Zaostanek Best lap
CICI DIRKA (OTROCI DO 10 LET)-M
1 . 123 Dakskobler Miha Moški SLO MBK ČRNI VRH 00:10:47 7 -- 00:00:35
2 . 114 Remon Marcos Moški ESP LJUBLJANA MIGIMIGI 00:11:28 7 00:00:41 00:00:35
3 . 125 UKMAR Jaka Moški SLO KK NOVA GORICA 00:11:50 7 00:01:03 00:00:35
4 . 124 UKMAR Matic Moški SLO KK NOVA GORICA 00:11:51 7 00:01:04 00:01:38
6 . 115 Simonič Adam Moški SLO 00:11:29 6 -1 00:01:41
7 . 117 SIMONIČ Žiga Moški SLO 00:11:51 6 -1 00:01:45
8 . 126 PIŽENT Izak Moški SLO 00:12:13 4 -3 00:03:00
9 . 122 Bajc Oskar Moški SLO 00:12:15 4 -3 00:03:00
10 . 121 SAKSIDA Lukas Moški SLO 00:06:52 1 -6 00:06:52
CICI DIRKA (OTROCI DO 10 LET)-Ž
5 . 120 BOŽNAR IZA PROSEN Ženski SLO KK KRANJ 00:12:04 7 00:01:17 00:01:37
ČLANI (LICENCE ELITE IN U23)-M
1 . 10 Korošec Rok Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10007386128 00:52:18 9 -- 00:05:37
2 . 9 Govekar Matevž Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582444 00:53:03 9 00:00:45 00:05:46
3 . 1 Štajnar Mihael Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017564458 00:54:12 9 00:01:54 00:05:49
4 . 3 Čemažar Nik Moški SLO KK KRANJ 10015332246 00:54:43 9 00:02:25 00:05:59
5 . 7 Avbelj Blaž Moški SLO Ljubljana Gusto Santic 10017563448 00:55:22 9 00:03:04 00:06:07
6 . 5 Jenko Robi Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10006686718 00:57:15 9 00:04:57 00:06:13
7 . 8 Primožič Jaka Moški SLO KK KRANJ 10014992241 00:57:45 9 00:05:27 00:06:18
8 . 2 Zupančič Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10008745037 00:52:26 8 -1 00:06:03
9 . 4 Ravbar Jan Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 10017629126 00:52:39 8 -1 00:06:10
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 128 Žle Blaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:41:31 7 -- 00:05:44
2 . 81 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554556 00:42:00 7 00:00:29 00:05:53
3 . 82 Kralj Fabijan Moški SLO KK PANTAL 10062011272 00:42:35 7 00:01:04 00:05:59
4 . 89 Mamič Jakob Moški SLO 00:45:31 7 00:04:00 00:06:18
5 . 88 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 00:46:58 7 00:05:27 00:06:34
6 . 84 Cvjetičanin Maks Moški SLO KK KRANJ 10079745805 00:47:14 7 00:05:43 00:06:31
7 . 83 Jablanovec Luka Moški SLO KK TROPOVCI 10017585070 00:47:48 7 00:06:17 00:06:38
8 . 87 Sluga Matevž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10077873402 00:47:51 7 00:06:20 00:06:14
9 . 85 Medved Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 10086226213 00:41:38 6 -1 00:06:44
10 . 118 Jeromel Vid Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580626 00:06:40 1 -6 00:06:40
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 61 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:44:07 7 -- 00:06:07
2 . 64 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 00:44:26 7 00:00:19 00:06:06
3 . 74 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 00:44:50 7 00:00:43 00:06:09
4 . 69 Gladek Marcel Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017588811 00:45:20 7 00:01:13 00:06:22
5 . 68 Gregorčič Natan Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050151812 00:47:19 7 00:03:12 00:06:33
6 . 67 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 00:48:10 7 00:04:03 00:06:42
7 . 62 Skok Marcel Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017653677 00:42:16 6 -1 00:06:25
8 . 73 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 00:43:30 6 -1 00:07:08
9 . 66 Flajs Maj Moški SLO KK KRANJ 10017615180 00:43:32 6 -1 00:07:04
10 . 70 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 00:44:53 6 -1 00:07:20
11 . 71 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 00:45:26 6 -1 00:07:25
12 . 72 ČUK Enej Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017564256 00:46:22 6 -1 00:07:27
ŽENSKE-Ž
1 . 91 Žakelj Tanja Ženski SLO UNIOR DEVINCI FACTORY RACING 10004604450 00:41:38 6 -- 00:06:53
AMATERJI IN MASTERS DO 34 LET-M
1 . 21 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577895 00:55:22 9 -- 00:05:46
2 . 24 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:55:31 9 00:00:09 00:06:06
3 . 129 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:57:38 9 00:02:16 00:06:16
4 . 26 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 00:54:50 8 -1 00:06:37
5 . 25 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 00:56:19 8 -1 00:06:51
MASTERS OD 35 – 44 LET-M
1 . 39 Vidoni Roberto Moški ITA SC Cottur ASD 10074364628 00:54:35 9 -- 00:05:54
2 . 130 Dapretto Gianpiero Moški ITA FEDER CLUB TRIESTE 10028497368 00:55:15 9 00:00:40 00:06:06
3 . 35 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:56:32 9 00:01:57 00:06:09
4 . 30 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:56:41 9 00:02:06 00:06:08
5 . 34 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:57:24 9 00:02:49 00:06:16
6 . 32 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:58:07 9 00:03:32 00:06:14
7 . 37 Zajc Robert Moški SLO 00:53:11 8 -1 00:06:31
8 . 116 Omejec Gregor Moški SLO Brez kluba 00:53:22 8 -1 00:06:33
9 . 36 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 00:55:12 8 -1 00:06:44
10 . 33 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:55:38 8 -1 00:06:45
11 . 31 Čeh Bor Moški SLO LETI VILI 10017589114 00:55:33 7 -2 00:07:38
12 . 131 Vogrin Aljoša Moški SLO KD ŠENČUR 00:59:18 7 -2 00:07:53
MASTERS OD 45 – 54 LET-M
1 . 53 Tomat Loris Moški ITA A.S.D. VALCHIARO' 10014497238 00:56:15 9 -- 00:06:08
2 . 41 Ločnikar Bojan Moški SLO BikeRepublic 10017586080 00:56:57 9 00:00:42 00:06:14
3 . 44 Kuret Iztok Moški SLO KD ALPE SiS 10017585979 00:57:21 9 00:01:06 00:06:14
4 . 11 Maniacco Renzo Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING 7733833G 00:57:36 9 00:01:21 00:06:14
5 . 43 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 00:51:32 8 -1 00:06:22
6 . 42 Mori Mitja Moški SLO GANESHA TEAM 10071275176 00:52:08 8 -1 00:06:10
7 . 46 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:54:38 8 -1 00:06:26
8 . 51 Omahen Blaž Moški SLO 00:55:17 8 -1 00:06:44
9 . 47 Vukan Slavko Moški SLO KK TROPOVCI 10053944815 00:51:48 7 -2 00:07:13
10 . 48 Muhič Zvone Moški SLO KD SPRINT 10017644987 00:54:17 7 -2 00:07:07
DNF 49 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 01:06:37 7 -2 00:06:15
DNF 50 Bajec Franc Moški SLO KK Postojna 00:22:29 3 -6 00:07:22
MASTERS OD 55 IN VEč-M
1 . 56 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:55:20 8 -- 00:06:41
2 . 58 Seno Marco Moški ITA BEERBANTY FACTORY RACING 10013217141 00:52:04 7 -1 00:07:02
3 . 57 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:53:19 7 -1 00:07:00
DEčKI A-M
1 . 102 Valjavec Erazem Moški SLO KK KRANJ 10017620537 00:35:40 5 -- 00:06:52
2 . 104 Bešter Gašper Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:37:33 5 00:01:53 00:07:27
3 . 101 Kovač Pij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10073867100 00:38:48 5 00:03:08 00:06:43
4 . 103 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:39:55 5 00:04:15 00:07:53
5 . 127 Golob Nik Moški SLO KK TBP Lenart 00:40:34 5 00:04:54 00:07:54
6 . 105 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:42:19 5 00:06:39 00:08:17
DEčKI B-M
1 . 107 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:37:22 5 -- 00:07:23
2 . 110 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 00:41:46 5 00:04:24 00:07:59
3 . 109 Furlan Nerad Jure Moški SLO AK Olimpija 00:43:47 5 00:06:25 00:08:33
4 . 106 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:36:23 4 -1 00:08:53
5 . 108 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:39:22 4 -1 00:09:38
DEčKI C-M
1 . 112 Prevc Oto Moški SLO KK KRANJ 10092257387 00:35:53 4 -- 00:08:46
2 . 113 Furlan Nerad Jaka Moški SLO AK Olimpija 00:39:49 4 00:03:56 00:09:40
3 . 111 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:42:41 4 00:06:48 00:10:01
DEKLICE-Ž
1 . 119 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:35:35 4 -- 00:08:48
2 . 93 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:39:57 4 00:04:22 00:09:26

Komentarji