Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 18. Ptujski triatlon 2019 ABS

Triatlon Tekma:18. Ptujski triatlon 2019 ABS Datum:12.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Plavanje T1 Kolo Vmesni T2 Tek Rezultat AG#
MOšKI-M
1 . 14 Dornik Domen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS078 08:57(2) 0:49 28:18(1) 0:38:04(1) 0:21 16:29(1) 0:54:54 (1.)
2 . 84 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS415 09:20(5) 0:41 28:19(2) 0:38:21(3) 0:14 17:18(3) 0:55:53 (1.)
3 . 52 Močnik Matic Moški SLO ŠDP 2019TZS022 09:21(6) 0:43 28:21(3) 0:38:25(4) 0:16 17:44(5) 0:56:26 (2.)
4 . 45 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2019TZS482 09:53(11) 0:48 28:34(5) 0:39:16(5) 0:16 17:13(2) 0:56:46 (2.)
5 . 6 Bau Martin Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS079 08:31(1) 0:47 28:48(7) 0:38:06(2) 0:21 18:29(11) 0:56:57 (3.)
6 . 17 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS132 10:04(13) 0:43 28:29(4) 0:39:17(6) 0:22 17:53(6) 0:57:33 (1.)
7 . 58 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS407 09:46(10) 0:47 28:44(6) 0:39:18(7) 0:16 18:24(10) 0:57:59 (4.)
8 . 50 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS133 10:04(12) 0:46 29:41(12) 0:40:33(11) 0:24 17:21(4) 0:58:18 (2.)
9 . 90 Videnšek David Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS083 09:17(3) 0:48 29:18(9) 0:39:23(9) 0:17 18:41(14) 0:58:22 (3.)
10 . 12 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS035 09:19(4) 0:47 29:16(8) 0:39:23(8) 0:17 18:48(15) 0:58:28 (4.)
11 . 44 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS131 10:07(14) 0:48 29:37(11) 0:40:32(10) 0:21 18:12(8) 0:59:06 (3.)
12 . 85 Škufca Maks Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS058 10:37(18) 0:46 30:19(17) 0:41:42(15) 0:17 18:16(9) 1:00:17 (5.)
13 . 51 Močnik Jakob Moški SLO ŠDP 2019TZS023 09:23(7) 0:48 30:33(19) 0:40:44(14) 0:16 19:36(19) 1:00:37 (4.)
14 . 67 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2019TZS623 10:16(15) 0:46 30:41(21) 0:41:43(16) 0:18 18:36(12) 1:00:38 (5.)
15 . 87 Tichy Philipp Moški AUT SU TRI STYRIA 11:36(22) 0:56 29:57(13) 0:42:30(20) 0:20 18:03(7) 1:00:54 (5.)
16 . 68 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2019TZS622 10:17(16) 0:46 29:35(10) 0:40:39(12) 0:20 20:34(23) 1:01:34 (6.)
17 . 63 Petelinšek Amadej Moški SLO TK 3KM 2019TZS570 11:22(20) 0:54 30:10(16) 0:42:26(19) 0:18 19:03(16) 1:01:48 (6.)
18 . 46 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS432 11:24(21) 0:53 30:06(15) 0:42:24(18) 0:18 19:27(18) 1:02:10 (7.)
19 . 94 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 2019TZS128 09:46(9) 0:49 30:06(14) 0:40:42(13) 0:45 21:13(29) 1:02:41 (8.)
20 . 18 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS466 11:15(19) 0:59 30:31(18) 0:42:45(21) 0:24 20:48(26) 1:03:58 (7.)
21 . 20 Gorinšek Jure Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS560 13:23(30) 1:16 30:53(22) 0:45:33(25) 0:27 18:39(13) 1:04:40 (1.)
22 . 39 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS419 13:50(32) 0:58 30:39(20) 0:45:27(24) 0:18 19:15(17) 1:05:01 (8.)
23 . 23 Herodež Vid Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2019TZS084 09:25(8) 0:46 31:42(25) 0:41:53(17) 0:18 23:26(43) 1:05:38 (9.)
24 . 76 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS143 12:50(26) 0:56 31:34(23) 0:45:22(22) 0:26 20:15(21) 1:06:03 (9.)
25 . 24 Höfferle Jakob Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS347 12:47(25) 1:09 31:37(24) 0:45:35(26) 0:21 20:56(27) 1:06:52 (10.)
26 . 89 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2019TZS488 10:19(17) 0:49 34:17(43) 0:45:27(23) 0:27 21:27(31) 1:07:22 (10.)
27 . 9 Ciglar Mitja Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:02(28) 0:53 33:03(37) 0:46:59(27) 0:27 20:14(20) 1:07:41 (1.)
28 . 35 Kostanjevec Matej Moški SLO Slovenska vojska 14:03(34) 1:16 33:02(36) 0:48:22(32) 0:27 20:29(22) 1:09:19 (1.)
29 . 19 Golič Matjaž Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS559 13:35(31) 1:08 32:59(34) 0:47:42(28) 0:38 20:59(28) 1:09:20 (2.)
30 . 95 Zavec Matevz Moški SLO TK Maraton Ptuj 13:18(29) 1:02 33:56(41) 0:48:17(29) 0:28 20:42(24) 1:09:28 (2.)
31 . 82 Sodin Rado Moški SLO ŠRK CELJE 2019TZS018 14:22(37) 1:16 32:41(31) 0:48:20(31) 0:33 21:15(30) 1:10:08 (3.)
32 . 8 MILASINOVIČ Dragan Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 14:40(39) 1:07 33:15(40) 0:49:03(36) 0:34 20:47(25) 1:10:24 (2.)
33 . 59 Pavlič Marko Moški SLO 100 079 740 87 12:04(24) 1:08 35:24(48) 0:48:37(35) 0:27 21:37(33) 1:10:42 (4.)
34 . 54 Mravlje Rok Moški SLO TK Gorenjska 2019TZS240 15:01(41) 1:17 32:06(27) 0:48:25(34) 0:41 22:47(37) 1:11:55 (3.)
35 . 80 Senekovič Niko Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS573 14:18(35) 1:05 32:53(32) 0:48:18(30) 0:37 23:18(41) 1:12:13 (5.)
36 . 7 Berkenjačević Marko Moški SLO TK Velenje 2019TZS604 13:54(33) 1:34 33:59(42) 0:49:28(37) 0:32 23:13(40) 1:13:14 (11.)
37 . 38 Krajnc Boštjan Moški SLO TK 3KM 2019TZS565 14:23(38) 1:33 34:39(44) 0:50:36(43) 0:46 21:59(35) 1:13:22 (4.)
38 . 47 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2019TZS352 12:58(27) 2:00 34:40(45) 0:49:38(40) 0:30 23:23(42) 1:13:32 (12.)
39 . 36 KOVAČ ALEŠ Moški SLO KONJIŠKA ATLETSKA ŠOLA - KAŠ 16:04(45) 1:34 32:58(33) 0:50:37(44) 0:36 22:23(36) 1:13:36 (5.)
40 . 92 Vižintin Alan Moški SLO ŠD CENTAVER 11:57(23) 1:26 34:58(46) 0:48:23(33) 0:29 24:50(46) 1:13:42 (6.)
41 . 1 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS250 16:17(49) 1:14 33:09(38) 0:50:42(46) 0:18 22:57(38) 1:13:58 (1.)
42 . 56 Novšak Borut Moški SLO 15:38(42) 2:29 32:30(30) 0:50:38(45) 0:46 23:03(39) 1:14:27 (3.)
43 . 16 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS406 14:21(36) 1:15 35:09(47) 0:50:46(47) 0:26 23:47(44) 1:15:00 (1.)
44 . 91 Vizin Vasja Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 17:10(51) 1:18 32:04(26) 0:50:32(41) 0:46 24:09(45) 1:15:27 (6.)
45 . 42 Malovič Nace Moški SLO TK MARATON PTUJ 15:47(43) 1:26 32:18(28) 0:49:32(38) 0:32 25:43(50) 1:15:47 (6.)
46 . 53 Moškon Bor Moški SLO 15:49(44) 1:23 32:24(29) 0:49:36(39) 0:49 25:21(49) 1:15:47 (11.)
47 . 43 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj 2019TZS252 16:12(46) 1:19 33:01(35) 0:50:33(42) 0:31 25:08(48) 1:16:13 (2.)
48 . 25 Hunjet Andrej Moški SLO TK Maraton Ptuj 16:17(48) 1:20 33:11(39) 0:50:48(48) 0:42 24:55(47) 1:16:26 (7.)
49 . 15 Duspara Mićo Moški SLO TK 3max 2019-0222 17:39(53) 1:08 35:30(49) 0:54:18(50) 1:01 21:51(34) 1:17:11 (3.)
50 . 78 selinšek boštjan Moški SLO ŠD MEDOKA 17:09(50) 1:35 36:31(51) 0:55:17(51) 0:35 21:35(32) 1:17:28 (12.)
51 . 31 Kocjančič Simon Moški SLO ŠD CENTAVER 14:48(40) 1:59 36:13(50) 0:53:01(49) 0:44 30:00(54) 1:23:45 (4.)
52 . 11 Černeka Zvone Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS262 16:13(47) 1:54 37:12(52) 0:55:20(52) 0:24 29:40(53) 1:25:24 (2.)
53 . 10 Cizerl Franc Moški SLO TK Maraton Ptuj 17:37(52) 1:53 39:18(53) 0:58:48(53) 0:50 29:34(52) 1:29:13 (3.)
54 . 75 Rozman Marjan Moški SLO KLUB LJUBITELJEV PIVA 20:20(56) 3:13 39:35(54) 1:03:08(55) 0:38 27:32(51) 1:31:18 (1.)
55 . 30 Knap Bojan Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS463 17:58(54) 1:27 41:08(55) 1:00:34(54) 0:57 30:27(55) 1:31:58 (1.)
56 . 27 Kabaj Milan Moški SLO TRIATLON KLUB 3KM 18:17(55) 2:59 49:15(56) 1:10:32(56) 3:00 47:59(56) 2:01:32 (1.)
ŽENSKE-Ž
1 . 5 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS030 10:30(4) 0:49 31:39(1) 0:42:58(2) 0:18 17:39(1) 1:00:56 (1.)
2 . 29 Klemenc Maruša Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS492 10:25(3) 0:49 31:43(2) 0:42:58(1) 0:18 19:55(2) 1:03:11 (1.)
3 . 64 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2019TZS683 12:23(7) 0:49 32:38(5) 0:45:51(3) 0:20 20:02(3) 1:06:13 (2.)
4 . 79 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2019TZS343 13:50(8) 0:56 32:11(3) 0:46:58(7) 0:23 20:02(4) 1:07:24 (1.)
5 . 70 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2019TZS475 10:24(1) 1:00 34:30(9) 0:45:55(5) 0:34 21:43(6) 1:08:13 (1.)
6 . 2 Ahačič Ajda Ženski SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS451 12:21(6) 0:57 32:34(4) 0:45:53(4) 0:22 22:11(7) 1:08:27 (2.)
7 . 61 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2019TZS129 12:19(5) 0:56 32:40(6) 0:45:56(6) 0:26 22:20(8) 1:08:43 (2.)
8 . 3 Ander Katharina Ženski AUT 14:53(12) 1:33 34:05(7) 0:50:31(9) 0:29 20:26(5) 1:11:27 (2.)
9 . 37 Krajnc DaŠa Ženski SLO Triatlon klub Krško 2019TZS208 10:24(2) 1:12 36:53(11) 0:48:29(8) 0:15 23:01(10) 1:11:47 (3.)
10 . 86 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2019TZS576 14:14(9) 1:08 36:48(10) 0:52:11(11) 0:28 22:40(9) 1:15:19 (3.)
11 . 34 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2019TZS510 14:51(11) 1:30 34:14(8) 0:50:36(10) 0:58 24:48(11) 1:16:22 (1.)
12 . 69 Podrecca Tea Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2019TZS076 14:35(10) 1:25 37:51(12) 0:53:52(12) 0:36 25:49(12) 1:20:18 (3.)
13 . 4 Antonič Urška Ženski SLO TK 3KM 16:30(13) 1:48 38:11(13) 0:56:30(13) 0:54 28:43(14) 1:26:09 (1.)
14 . 81 Sipoš Klarisa Ženski SLO 19:42(14) 2:29 39:07(14) 1:01:19(14) 1:00 27:45(13) 1:30:05 (4.)

Komentarji