Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triatlon Ankaran 2019 ABS

Triatlon Tekma:Triatlon Ankaran 2019 ABS Datum:25.05.2019
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi Rezultat Licenca
MOšKI-M
1 . 176 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 0:09:56 (0:40) 0:27:57 (0:34) 0:17:45 0:56:54 2019TZS133
2 . 165 Obreza Domen Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:09:58 (0:57) 0:28:50 (0:37) 0:18:54 0:59:19 2019TZS407
3 . 214 Galassi Fabio Moški ITA 0:11:09 (0:42) 0:29:25 (0:37) 0:18:08 1:00:04
4 . 148 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:09:26 (0:39) 0:29:36 (0:36) 0:20:13 1:00:32 2019TZS035
5 . 222 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 0:10:11 (0:46) 0:30:04 (0:33) 0:19:27 1:01:03 2019TZS482
6 . 166 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:10:37 (0:43) 0:29:39 (0:33) 0:20:05 1:01:39 2019TZS399
7 . 163 Maradin Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:11:49 (1:11) 0:28:13 (0:36) 0:19:58 1:01:50 2019TZS432
8 . 143 REMUALDO RICCARDO Moški ITA Rari nantes Trieste 0:12:26 (1:02) 0:29:16 (0:38) 0:19:15 1:02:39
9 . 108 Cociani Alessandro Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:13:34 (0:51) 0:28:53 (0:40) 0:18:54 1:02:53
10 . 84 THOMAS CANORI Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:13:42 (2:07) 0:26:56 (0:47) 0:19:38 1:03:12
11 . 215 BARACANI ROBERTO Moški ITA 0:12:22 (1:06) 0:29:18 (0:54) 0:20:25 1:04:07 31757
12 . 179 Zalar Patrik Moški SLO TK Ljubljana 0:10:00 (0:53) 0:29:38 (0:42) 0:23:29 1:04:44 2019TZS128
13 . 146 Babici Andrea Moški SLO ŠD 3ŠPORT 0:13:36 (1:01) 0:28:46 (0:46) 0:20:50 1:05:01 2019TZS256
14 . 150 Lavrič Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:12:36 (1:05) 0:29:09 (0:44) 0:21:33 1:05:11 2019TZS048
15 . 123 Medessi Stefano Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:14:24 (0:58) 0:29:01 (0:51) 0:19:58 1:05:14 FITRI ITALY
16 . 149 Lavrič Rok Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:13:55 (1:06) 0:29:24 (0:44) 0:20:38 1:05:49 2019TZS049
17 . 162 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:14:31 (1:38) 0:28:19 (0:40) 0:21:04 1:06:14 2019TZS419
18 . 117 MENOTTI MAURO Moški ITA Eastside Triathlon 0:14:27 (1:42) 0:28:32 (0:48) 0:21:03 1:06:33
19 . 122 Zotti Massimo Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:12:57 (1:07) 0:30:21 (0:45) 0:21:38 1:06:49 Fi.tri Italy
20 . 182 QUARINO MICHELE Moški ITA UDINE TRIATHLON 0:12:22 (1:06) 0:30:02 (0:53) 0:22:26 1:06:50
21 . 140 DI ENRICO RAGOGNA Moški ITA RARI NANTES TRIESTE 0:12:19 (1:13) 0:30:41 (0:41) 0:22:00 1:06:57
22 . 160 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:30 (1:41) 0:30:18 (0:39) 0:22:13 1:07:22 2019TZS466
23 . 161 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:14 (1:01) 0:31:13 (0:43) 0:22:08 1:08:20 2019TZS424
24 . 145 Stefanini Matteo Moški ITA Rari Nantes Trieste 0:13:04 (0:44) 0:33:07 (0:50) 0:21:00 1:08:47 FITRI 106332
25 . 216 DI MATTEO BON Moški ITA 0:13:33 (0:51) 0:30:05 (0:47) 0:23:40 1:08:58
26 . 207 Rotti Manuele Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:15:37 (1:26) 0:30:25 (0:39) 0:21:03 1:09:13 10029771506
27 . 89 MORANDINI STEFANO Moški ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:15:14 (1:28) 0:30:50 (0:43) 0:21:14 1:09:30
28 . 157 NOVOTNY BRUNO Moški CRO TK RAB 0:14:16 (1:13) 0:29:00 (0:50) 0:24:26 1:09:47
29 . 155 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 0:17:31 (1:54) 0:30:55 (0:42) 0:21:17 1:12:22 2019TZS375
30 . 168 Candotti Sergio Moški ITA TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO 0:12:39 (1:10) 0:33:40 (0:44) 0:24:19 1:12:34
30 . 167 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:12:35 (1:10) 0:34:25 (0:46) 0:23:36 1:12:34 2019TZS400
32 . 129 MATZKA HARALD Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:16:20 (2:06) 0:30:01 (1:17) 0:23:04 1:12:49
33 . 199 Primosich Davide Moški ITA ŠD 3ŠPORT 0:13:50 (1:59) 0:31:45 (0:41) 0:24:39 1:12:56 2019TZS265
34 . 223 TUNIZ ANDREA Moški ITA 0:13:51 (1:58) 0:33:21 (1:22) 0:22:29 1:13:03
35 . 164 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:13:01 (1:21) 0:33:54 (0:46) 0:24:00 1:13:04 2019TZS397
36 . 111 CERVELLERA LUCA Moški ITA CUS Udine ASD 0:12:29 (1:42) 0:34:06 (1:08) 0:23:49 1:13:15
37 . 171 Vidmar Denis Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:13:55 (1:06) 0:33:04 (0:53) 0:24:19 1:13:19 2019TZS501
38 . 77 Česnik Damir Moški SLO 3K Šport 0:15:51 (1:42) 0:31:39 (1:01) 0:23:07 1:13:22 2019TZS298
39 . 147 Majcen Boris Moški SLO ŠRK Celje 0:14:17 (2:24) 0:31:35 (1:09) 0:24:36 1:14:03 2019TZS019
40 . 142 ORLANDO LUIGI Moški ITA RARI NANTES TRIESTE 0:13:06 (0:43) 0:30:50 (0:49) 0:28:57 1:14:27
41 . 180 Favento Stefano Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:17:17 (1:57) 0:31:41 (0:53) 0:22:53 1:14:42
42 . 113 SEMPRIMOSCHNIG CHRISTIAN Moški AUT DG TRI TEAM Gösselsdorf 0:15:42 (1:33) 0:33:31 (1:01) 0:23:11 1:14:59
43 . 220 COSULICH PECINE DE Moški ITA Bora Multisport 0:13:26 (2:10) 0:34:40 (1:04) 0:23:38 1:15:00
44 . 137 ALDRIGO FABIO Moški SLO RARI NANTES ASD 0:15:39 (1:24) 0:33:39 (0:58) 0:23:25 1:15:07
45 . 189 Prinčič Sebastian Moški SLO 0:18:58 (1:51) 0:31:11 (0:47) 0:22:29 1:15:18
46 . 132 SARDEI GIUSEPPE Moški ITA HSV Triathlon Kärnten 0:17:52 (1:11) 0:33:00 (0:50) 0:22:27 1:15:22
47 . 128 KERSCHBAUMER HUBERT Moški AUT HSV Triathlon Kärnten 0:15:45 (1:01) 0:32:53 (0:51) 0:24:58 1:15:29
48 . 159 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Exoterm 0:16:42 (1:25) 0:32:46 (0:51) 0:23:46 1:15:32 2019TZS406
49 . 204 ALBERTO ARUFFO Moški ITA 0:15:46 (1:39) 0:33:46 (1:17) 0:23:59 1:16:29
50 . 78 Luis Daniele Moški ITA A.S.D. Eastside Triathlon Gorizia 0:16:31 (1:55) 0:31:26 (0:58) 0:26:18 1:17:11 FITRI n. 75182
51 . 205 SALIMA NICOLA Moški ITA 0:14:10 (1:26) 0:34:13 (0:55) 0:26:29 1:17:15
52 . 153 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:17:46 (1:59) 0:32:39 (0:53) 0:24:41 1:18:00 2019TZS061
53 . 225 OCVIRK MOJMIR Moški SLO TK Logatec 0:17:14 (2:14) 0:33:44 (0:58) 0:24:04 1:18:16
54 . 213 Oberluggauer Ewald Moški AUT 0:17:44 (1:49) 0:33:18 (0:56) 0:25:12 1:19:00
55 . 126 PARMA FRANCO Moški ITA FIAMME CREMISI 0:13:10 (2:15) 0:34:13 (1:08) 0:28:15 1:19:03
56 . 218 Biviano Giacomo Moški ITA 0:17:20 (1:54) 0:34:15 (1:10) 0:24:47 1:19:27
57 . 210 KOBAN ALESSANDRO Moški ITA 0:16:33 (1:53) 0:35:57 (1:04) 0:24:10 1:19:39
58 . 178 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 0:16:12 (2:52) 0:35:18 (0:55) 0:24:22 1:19:40 2019TZS197
59 . 202 GRŽINA TONI Moški CRO TK Matulji 0:14:59 (1:15) 0:38:50 (0:54) 0:23:50 1:19:50
60 . 119 PECORARI DAVIDE Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON 0:19:06 (1:43) 0:31:25 (1:11) 0:26:38 1:20:05
61 . 181 PICCOLI ENRICO Moški ITA Trieste 0:14:19 (2:22) 0:41:31 (0:45) 0:21:59 1:20:58
62 . 121 Sinigoi Stefano Moški ITA Eastside Triathlon 0:17:02 (1:50) 0:33:19 (0:47) 0:27:58 1:20:59
63 . 174 Rogan Franc Moški SLO TRIATLON KLUB VELENJE 0:16:16 (2:07) 0:35:44 (1:18) 0:25:42 1:21:09 2019TZS597
64 . 90 Tittaferrante Renato Moški ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:17:40 (1:46) 0:34:48 (1:05) 0:25:54 1:21:15
65 . 127 FLORIAN Gerald Moški AUT HSV Triathlon Kaernten 0:15:14 (1:28) 0:35:26 (0:55) 0:29:27 1:22:32
66 . 185 Kralj Jaka Moški SLO 0:17:01 (2:00) 0:33:12 (1:07) 0:29:50 1:23:12
67 . 175 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 0:20:02 (3:11) 0:32:51 (0:49) 0:26:33 1:23:28 2019TZS196
68 . 83 SCHEIKL ERICH Moški AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:18:54 (1:55) 0:33:24 (1:24) 0:28:28 1:24:07
68 . 80 MARIO WOHLFAHRT Moški SLO AC Donau Chemie St. Veit 0:17:12 (1:43) 0:37:04 (1:06) 0:27:00 1:24:07
70 . 103 Bratina Raffaele Moški SLO A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:18:02 (1:38) 0:37:08 (1:24) 0:25:57 1:24:11
71 . 221 MUSIG MARCO Moški ITA 0:18:39 (1:55) 0:35:40 (1:28) 0:26:32 1:24:16
72 . 201 BABIN NEVEN Moški CRO TK Matulji 0:15:10 (1:14) 0:38:39 (0:59) 0:29:36 1:25:40
73 . 109 GIBERNA PAOLO Moški ITA BORAMULTISPORTRIESTE 0:18:03 (1:37) 0:36:11 (1:15) 0:28:36 1:25:43
74 . 112 FACCIN MICHELE Moški ITA cus udinetriathlon 0:17:03 (1:49) 0:38:03 (1:15) 0:28:04 1:26:16
75 . 101 SCHIAVON GIACOMO Moški ITA Bora multisport Trieste 0:16:56 (0:52) 0:44:32 (0:48) 0:24:45 1:27:54
76 . 200 BOŽIČ MIRO Moški CRO TK Matulji 0:17:48 (1:57) 0:41:19 (0:48) 0:28:52 1:30:46
77 . 141 KONAR FUAT Moški SLO rari nantes trieste 0:26:39 (1:51) 0:39:47 (1:22) 0:24:47 1:34:27
78 . 131 PICHLER Teodor Moški CRO HSV Triathlon Kaernten 0:18:24 (1:27) 0:42:43 (0:48) 0:31:33 1:34:57
79 . 192 DUC MIRO Moški SLO 0:21:03 (2:10) 0:40:48 (1:01) 0:31:45 1:36:48
80 . 105 BERTOCCHI ALESSANDRO Moški ITA BORAMULTISPORT TRIESTE 0:15:55 (2:08) 0:46:59 (1:15) 0:31:17 1:37:37
81 . 173 SIR ZLATKO Moški CRO Triatlon klub Varaždin 0:17:47 (1:57) 0:43:21 (0:59) 0:35:35 1:39:42
82 . 106 Carella Enrico Moški ITA Boramultisport Trieste 0:16:14 (3:13) 0:47:40 (1:32) 0:34:50 1:43:31 70232
DNF83 . 124 MILETA ALESSANDRO Moški ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:11:04 (1:33) 0:31:49 (1:03) DNF
ŽENSKE-Ž
1 . 75 Klemenc Maruša Ženski SLO TK UTRIP 0:10:42 (0:47) 0:31:11 (0:32) 0:21:00 1:04:14 2019TZS492
2 . 177 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 0:13:37 (2:11) 0:31:42 (0:39) 0:24:00 1:12:11 2019TZS129
3 . 158 TOMIĆ IVA SMOJVER Ženski CRO TK Rival 0:13:20 (2:16) 0:32:01 (0:36) 0:24:05 1:12:20
4 . 144 SERGON MAURA Ženski ITA Rari nantes Trieste 0:14:18 (2:22) 0:34:25 (0:51) 0:23:24 1:15:22
5 . 206 LORENZI STELLA Ženski ITA 0:16:28 (1:58) 0:32:13 (0:59) 0:24:04 1:15:45
6 . 82 REBECCA STANZ Ženski AUT AC Donau Chemie St. Veit 0:14:39 (1:30) 0:36:17 (0:57) 0:22:38 1:16:03
7 . 76 Šumah Ana Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 0:15:05 (1:06) 0:37:43 (0:44) 0:24:11 1:18:50 2019TZS576
8 . 114 CASTELLAN SILVIA Ženski ITA Eastside triathlon 0:13:34 (1:37) 0:37:51 (0:46) 0:25:12 1:19:02
9 . 94 KOFLER MELANIE Ženski AUT AUT 0:16:45 (1:22) 0:36:13 (0:54) 0:25:57 1:21:13
10 . 152 PODRECA TEA Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:15:11 (0:56) 0:38:09 (0:48) 0:26:54 1:22:00 2019TZS076
11 . 224 Lavrič Lara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:15:46 (1:14) 0:37:13 (0:36) 0:27:18 1:22:09 2019TZS047
12 . 116 Marega Daniela Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:18:42 (1:52) 0:35:50 (0:46) 0:26:56 1:24:09 Fi.tri. Italy
13 . 184 Jamšek Mateja Ženski SLO 0:18:07 (1:51) 0:39:08 (1:25) 0:24:41 1:25:14
14 . 115 colla cristina Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:16:40 (1:18) 0:37:24 (0:58) 0:29:28 1:25:49
15 . 88 CIARLA Anna Maria Ženski ITA ASD TRIATHLON LIGNANO 0:19:33 (2:13) 0:37:16 (0:53) 0:26:55 1:26:51
16 . 120 QUAGLIA JESSICA Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON 0:17:44 (1:36) 0:38:19 (1:01) 0:28:57 1:27:39
17 . 110 HROVATIN ERIKA Ženski ITA Boramultisportrieste 0:15:54 (1:39) 0:39:28 (1:21) 0:30:16 1:28:39
18 . 156 VADLJA MARTINA Ženski CRO TK Matulji 0:17:56 (1:17) 0:41:49 (0:33) 0:28:49 1:30:26 2019-0902
19 . 136 OZBIČ MAILA Ženski ITA Rari nantes 0:18:38 (1:56) 0:39:21 (1:16) 0:29:36 1:30:49
20 . 219 GONZATO ELISABETTA Ženski ITA 0:16:58 (1:35) 0:38:03 (3:03) 0:31:27 1:31:08
21 . 135 Kočevar Helga Brigita Ženski SLO TK OLIMPIJA 0:17:50 (1:47) 0:41:25 (0:58) 0:29:54 1:31:56 2019TZS542
22 . 169 POZZI CLAUDIA Ženski SLO TRIATHLON LIGNANO SABBIADORO 0:18:57 (1:52) 0:46:10 (0:51) 0:26:38 1:34:29
23 . 154 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 0:24:33 (2:03) 0:42:06 (1:15) 0:24:56 1:34:55 2019TZS384
24 . 104 Medved Sandra Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:19:23 (1:27) 0:43:33 (1:02) 0:29:33 1:35:00
25 . 118 Notaro Giovanna Ženski ITA EASTSIDE TRIATHLON GORIZIA 0:18:43 (1:51) 0:44:12 (1:10) 0:29:26 1:35:24
26 . 186 PAVLIČ NATALIJA Ženski SLO 0:22:06 (1:39) 0:41:31 (0:47) 0:31:06 1:37:10
27 . 217 Gregorič Zečevič Janika Ženski SLO TRENERT ŠD 0:22:32 (2:05) 0:39:48 (1:04) 0:34:47 1:40:17 2019TZS373
28 . 125 AVONCELLI ESTER Ženski ITA FIAMME CREMISI 0:23:27 (2:09) 0:30:53 (1:53) 0:33:22 1:41:47
29 . 102 Venturini Donatella Ženski ITA Bora Multisport Trieste 0:21:28 (1:47) 0:44:55 (1:41) 0:37:25 1:47:19
30 . 100 Rupena Eva Ženski ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 0:17:08 (1:28) 0:49:55 (1:21) 0:37:29 1:47:22
DNF31 . 188 Pinzelli Valentina Ženski ITA 0:15:02 (1:01) () DNF

Komentarji