Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 13. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh

Cestno kolesarstvo Tekma:13. Cestno gorska dirka Poljane-Stari vrh Datum:20.07.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Vožnje Zaostanek Več
MTB MOšKI-M
1 . 109 Strnad Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:24.3 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:24.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 114 Trček Jaka
Gorenja vas
Moški SLO Gorenja vas 34:05.9 03:41.6 >
Klub Gorenja vas
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:05.9
Zaostanek: 03:41.6
3 . 2 Košir Jože
PD Cempin
Moški SLO PD Cempin 34:45.4 04:21.1 >
Klub PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:45.4
Zaostanek: 04:21.1
4 . 86 Cankar Janez
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 36:17.9 05:53.6 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:17.9
Zaostanek: 05:53.6
5 . 204 Merkelj Aleš
KK Castra
Moški SLO KK Castra 37:16.5 06:52.2 >
Klub KK Castra
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:16.5
Zaostanek: 06:52.2
6 . 201 Bogataj Boštjan
ŠD Slemene
Moški SLO ŠD Slemene 40:01.3 09:37.0 >
Klub ŠD Slemene
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:01.3
Zaostanek: 09:37.0
7 . 205 Potočnik Blaž
PGD Hotavlje
Moški SLO PGD Hotavlje 40:18.5 09:54.2 >
Klub PGD Hotavlje
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:18.5
Zaostanek: 09:54.2
8 . 91 Rupar Milan
Kovski vrh
Moški SLO Kovski vrh 41:06.8 10:42.5 >
Klub Kovski vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:06.8
Zaostanek: 10:42.5
9 . 149 Špik Janez
PD Cempin
Moški SLO PD Cempin 46:06.3 15:42.0 >
Klub PD Cempin
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:06.3
Zaostanek: 15:42.0
10 . 202 Čadež Milan
ŠD Sveti Urban
Moški SLO ŠD Sveti Urban 46:27.9 16:03.6 >
Klub ŠD Sveti Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 46:27.9
Zaostanek: 16:03.6
11 . 103 Debeljak Tone
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 49:17.4 18:53.1 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:17.4
Zaostanek: 18:53.1
12 . 106 Košir Jernej
Žirovski vrh
Moški SLO Žirovski vrh 49:17.9 18:53.6 >
Klub Žirovski vrh
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 49:17.9
Zaostanek: 18:53.6
MASTER A-M
1 . 22 Ikič Goran
Etiketa Žiri
Moški SLO Etiketa Žiri 26:53.7 00:00.0 >
Klub Etiketa Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 26:53.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 32 Melinc Matevž
KK Soča Kobarid
Moški SLO KK Soča Kobarid 28:50.4 01:56.7 >
Klub KK Soča Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:50.4
Zaostanek: 01:56.7
3 . 133 Bergant Blaž
Koloka
Moški SLO Koloka 28:53.1 01:59.4 >
Klub Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:53.1
Zaostanek: 01:59.4
4 . 34 Stubelj Aleš
KK Pantal
Moški SLO KK Pantal 29:20.1 02:26.4 >
Klub KK Pantal
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:20.1
Zaostanek: 02:26.4
5 . 24 Visočnik Matevž
Ganesha Team
Moški SLO Ganesha Team 30:01.4 03:07.7 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:01.4
Zaostanek: 03:07.7
6 . 141 Moretti Andrej
Golo Brdo
Moški SLO Golo Brdo 30:20.7 03:27.0 >
Klub Golo Brdo
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:20.7
Zaostanek: 03:27.0
7 . 101 Mihovec Luka
Calcit bike team GT
Moški SLO Calcit bike team GT 30:49.9 03:56.2 >
Klub Calcit bike team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:49.9
Zaostanek: 03:56.2
8 . 125 Poljanec Dejan
KD Sloga 1902 Idrija
Moški SLO KD Sloga 1902 Idrija 31:55.5 05:01.8 >
Klub KD Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:55.5
Zaostanek: 05:01.8
9 . 203 Nadvešnik Tadej
Moški SLO 32:01.3 05:07.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:01.3
Zaostanek: 05:07.6
10 . 43 Holc Andrej
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 06:02.2 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 06:02.2
11 . 71 Soršak Jaka
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 32:56.7 06:03.0 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:56.7
Zaostanek: 06:03.0
12 . 70 Kutnar Aleš
UNI TEAM - CULT
Moški SLO UNI TEAM - CULT 33:18.9 06:25.2 >
Klub UNI TEAM - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:18.9
Zaostanek: 06:25.2
13 . 121 Kos Jernej
Arnold profi
Moški SLO Arnold profi 33:22.8 06:29.1 >
Klub Arnold profi
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:22.8
Zaostanek: 06:29.1
14 . 96 Verdel Rok
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 33:25.2 06:31.5 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:25.2
Zaostanek: 06:31.5
15 . 49 Kramberger Miha
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 33:37.6 06:43.9 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:37.6
Zaostanek: 06:43.9
16 . 142 Bergant Marko
KK Ronin Poljane
Moški SLO KK Ronin Poljane 35:46.7 08:53.0 >
Klub KK Ronin Poljane
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:46.7
Zaostanek: 08:53.0
17 . 110 Redek Robi
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 38:46.2 11:52.5 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:46.2
Zaostanek: 11:52.5
ŽENSKE A-Ž
1 . 52 Robič Eva
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Ženski SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 36:32.5 00:00.0 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 36:32.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 95 Zajec Maja
ŠD BAM.BI
Ženski SLO ŠD BAM.BI 39:30.8 02:58.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:30.8
Zaostanek: 02:58.3
ŽENSKE B-Ž
1 . 146 Mrak Valerija
Koloka
Ženski SLO Koloka 34:28.1 00:00.0 >
Klub Koloka
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 34:28.1
Zaostanek: 00:00.0
2 . 147 Ceglar Vida
Bicikel.com
Ženski SLO Bicikel.com 38:13.5 03:45.4 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 38:13.5
Zaostanek: 03:45.4
ŽENSKE C-Ž
1 . 129 Žakelj Rada
Slaščičarna Megušar
Ženski SLO Slaščičarna Megušar 36:25.9 00:00.0 >
Klub Slaščičarna Megušar
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 36:25.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 45 Škerlj Ivanka
KD BRDA DOBROVO
Ženski SLO KD BRDA DOBROVO 37:36.3 01:10.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 37:36.3
Zaostanek: 01:10.4
3 . 29 Rakoš Ivica
ŠD TURBO M
Ženski SLO ŠD TURBO M 39:36.4 03:10.5 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Ženski
Čas Vožnje: 39:36.4
Zaostanek: 03:10.5
AMATERJI -M
1 . 33 Porenta Primož
BAM.BI-A2U TEAM
Moški SLO BAM.BI-A2U TEAM 27:04.6 00:00.0 >
Klub BAM.BI-A2U TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:04.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 50 Brinc Uroš
KK Metliška črnina
Moški SLO KK Metliška črnina 27:09.8 00:05.2 >
Klub KK Metliška črnina
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:09.8
Zaostanek: 00:05.2
3 . 139 Bošnjak Matic
Bike Republic
Moški SLO Bike Republic 27:10.3 00:05.7 >
Klub Bike Republic
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:10.3
Zaostanek: 00:05.7
4 . 127 Kimovec Matej
Vaška runda
Moški SLO Vaška runda 27:21.9 00:17.3 >
Klub Vaška runda
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:21.9
Zaostanek: 00:17.3
5 . 69 Hrovat Jan
UNI Team - CULT
Moški SLO UNI Team - CULT 28:12.8 01:08.2 >
Klub UNI Team - CULT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:12.8
Zaostanek: 01:08.2
6 . 113 Korošec Rok
Calcit bike team GT
Moški SLO Calcit bike team GT 28:19.7 01:15.1 >
Klub Calcit bike team GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:19.7
Zaostanek: 01:15.1
7 . 137 Remic Klemen
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 28:20.4 01:15.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:20.4
Zaostanek: 01:15.8
8 . 3 Potisk Tilen
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 28:20.7 01:16.1 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:20.7
Zaostanek: 01:16.1
9 . 144 Alič Miha
ŠD Špik Lučine
Moški SLO ŠD Špik Lučine 28:27.2 01:22.6 >
Klub ŠD Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:27.2
Zaostanek: 01:22.6
10 . 138 Maretič Žiga
KD Mobilni
Moški SLO KD Mobilni 28:39.3 01:34.7 >
Klub KD Mobilni
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:39.3
Zaostanek: 01:34.7
11 . 78 Pečar Matic
BICIKEL.COM
Moški SLO BICIKEL.COM 28:41.7 01:37.1 >
Klub BICIKEL.COM
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:41.7
Zaostanek: 01:37.1
12 . 119 Hribovšek Boštjan
Calcit bike team
Moški SLO Calcit bike team 29:14.6 02:10.0 >
Klub Calcit bike team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:14.6
Zaostanek: 02:10.0
13 . 31 Kvas Miha
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 29:24.1 02:19.5 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:24.1
Zaostanek: 02:19.5
14 . 81 Pajek Rok
Male Češnjice
Moški SLO Male Češnjice 30:35.4 03:30.8 >
Klub Male Češnjice
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:35.4
Zaostanek: 03:30.8
15 . 93 Brence Damjan
Hlipč
Moški SLO Hlipč 30:40.8 03:36.2 >
Klub Hlipč
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:40.8
Zaostanek: 03:36.2
16 . 77 Oblak Miha
ŠD Špik Lučine
Moški SLO ŠD Špik Lučine 30:55.2 03:50.6 >
Klub ŠD Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:55.2
Zaostanek: 03:50.6
17 . 55 Tajčman Simon
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 31:37.7 04:33.1 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:37.7
Zaostanek: 04:33.1
18 . 30 Štefane Primož
ŠD TINJE
Moški SLO ŠD TINJE 32:08.4 05:03.8 >
Klub ŠD TINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:08.4
Zaostanek: 05:03.8
19 . 15 Tratnjek Blaž
Koloka
Moški SLO Koloka 32:35.2 05:30.6 >
Klub Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:35.2
Zaostanek: 05:30.6
20 . 80 Koren Gašper
KK Soča Kobarid
Moški SLO KK Soča Kobarid 33:02.6 05:58.0 >
Klub KK Soča Kobarid
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:02.6
Zaostanek: 05:58.0
21 . 120 Bevk Metod
Moški SLO 33:23.1 06:18.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:23.1
Zaostanek: 06:18.5
22 . 148 Bokalj Aleš
Škofja Loka
Moški SLO Škofja Loka 33:44.9 06:40.3 >
Klub Škofja Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:44.9
Zaostanek: 06:40.3
23 . 79 Kravanja Nejc
Tolmin
Moški SLO Tolmin 35:05.0 08:00.4 >
Klub Tolmin
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:05.0
Zaostanek: 08:00.4
24 . 128 Pogačnik Domen
Stara Loka
Moški SLO Stara Loka 35:18.1 08:13.5 >
Klub Stara Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:18.1
Zaostanek: 08:13.5
25 . 9 Zlodej Sebastian
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 36:15.3 09:10.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:15.3
Zaostanek: 09:10.7
MASTER B-M
1 . 1 Prešeren Jani
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:00.0 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 00:00.0
2 . 14 Hančič Klemen
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:58.8 00:42.5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:58.8
Zaostanek: 00:42.5
3 . 56 Jordan Dejan
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 28:27.9 01:11.6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:27.9
Zaostanek: 01:11.6
4 . 16 Mištrafović Danilo
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 28:43.9 01:27.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:43.9
Zaostanek: 01:27.6
5 . 100 Bratuš Dean
Sloga 1902 Idrija
Moški SLO Sloga 1902 Idrija 28:57.0 01:40.7 >
Klub Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:57.0
Zaostanek: 01:40.7
6 . 72 Filipič Grega
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 28:58.1 01:41.8 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:58.1
Zaostanek: 01:41.8
7 . 124 Planinšek Borut
Bicikel.com
Moški SLO Bicikel.com 29:22.2 02:05.9 >
Klub Bicikel.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:22.2
Zaostanek: 02:05.9
8 . 98 Kolenc Damjan
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 29:33.9 02:17.6 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:33.9
Zaostanek: 02:17.6
9 . 118 Verčič Uroš
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 29:47.4 02:31.1 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:47.4
Zaostanek: 02:31.1
10 . 57 Primožič Peter
KD Alpe
Moški SLO KD Alpe 30:39.7 03:23.4 >
Klub KD Alpe
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:39.7
Zaostanek: 03:23.4
11 . 132 Prevodnik Izidor
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 30:46.8 03:30.5 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:46.8
Zaostanek: 03:30.5
12 . 58 Vesel Jože
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 31:13.2 03:56.9 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:13.2
Zaostanek: 03:56.9
13 . 107 Otoničar Domen
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 31:13.6 03:57.3 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:13.6
Zaostanek: 03:57.3
14 . 99 Rupnik Damjan
Sloga 1902 Idrija
Moški SLO Sloga 1902 Idrija 32:29.7 05:13.4 >
Klub Sloga 1902 Idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:29.7
Zaostanek: 05:13.4
15 . 135 Krnič Edo
3Iron
Moški SLO 3Iron 34:16.7 07:00.4 >
Klub 3Iron
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:16.7
Zaostanek: 07:00.4
16 . 83 Hrast Gregor
Logatec
Moški SLO Logatec 35:28.9 08:12.6 >
Klub Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:28.9
Zaostanek: 08:12.6
MASTER C-M
1 . 23 Alič Simon
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 27:27.7 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:27.7
Zaostanek: 00:00.0
2 . 11 Hren Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 27:42.3 00:14.6 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 27:42.3
Zaostanek: 00:14.6
3 . 51 Košič Vojko
KK Bike-Ek Haloze 2002
Moški SLO KK Bike-Ek Haloze 2002 29:04.1 01:36.4 >
Klub KK Bike-Ek Haloze 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:04.1
Zaostanek: 01:36.4
4 . 25 Kampuš Boris
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 29:35.2 02:07.5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:35.2
Zaostanek: 02:07.5
5 . 59 Iskra Tomi
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:09.2 02:41.5 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:09.2
Zaostanek: 02:41.5
6 . 21 Pretner Marjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:31.8 03:04.1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:31.8
Zaostanek: 03:04.1
7 . 126 JENKO Robert
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 30:59.5 03:31.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:59.5
Zaostanek: 03:31.8
8 . 46 Ukmar Aleš
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31:25.6 03:57.9 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:25.6
Zaostanek: 03:57.9
9 . 64 Cesar Igor
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 32:12.2 04:44.5 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:12.2
Zaostanek: 04:44.5
10 . 66 Jugovic Sandi
ŠD Koloka
Moški SLO ŠD Koloka 33:02.0 05:34.3 >
Klub ŠD Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:02.0
Zaostanek: 05:34.3
11 . 111 Jeraj Sebastijan
Vodice
Moški SLO Vodice 33:24.5 05:56.8 >
Klub Vodice
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:24.5
Zaostanek: 05:56.8
12 . 19 Dolenc Gregor
ŠD Riki Team
Moški SLO ŠD Riki Team 33:49.0 06:21.3 >
Klub ŠD Riki Team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:49.0
Zaostanek: 06:21.3
MASTER D-M
1 . 150 Grašič Andrej
Moški SLO 29:01.6 00:00.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:01.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 20 Čibej Bruno
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 29:42.9 00:41.3 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 29:42.9
Zaostanek: 00:41.3
3 . 42 Bauman Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:17.6 01:16.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:17.6
Zaostanek: 01:16.0
4 . 38 Danevčič Marko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 30:22.3 01:20.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:22.3
Zaostanek: 01:20.7
5 . 53 Robič Iztok
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 30:42.1 01:40.5 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 30:42.1
Zaostanek: 01:40.5
6 . 117 Žakelj Vladimir
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 31:42.4 02:40.8 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:42.4
Zaostanek: 02:40.8
7 . 75 Čavs Aleš
Kropa
Moški SLO Kropa 32:15.0 03:13.4 >
Klub Kropa
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:15.0
Zaostanek: 03:13.4
8 . 44 Škerlj Igor
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 32:45.6 03:44.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:45.6
Zaostanek: 03:44.0
9 . 76 Adamič Marko
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 03:54.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 03:54.8
10 . 73 Pezdir Roman
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 04:01.5 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 04:01.5
11 . 5 Kreševac Drago
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 33:39.9 04:38.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:39.9
Zaostanek: 04:38.3
12 . 4 Hvala Oskar
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 33:41.7 04:40.1 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:41.7
Zaostanek: 04:40.1
13 . 68 Pustavrh Marko
ŠD Sveti Urban
Moški SLO ŠD Sveti Urban 36:12.1 07:10.5 >
Klub ŠD Sveti Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:12.1
Zaostanek: 07:10.5
MASTER E-M
1 . 102 Debeljak Janez
ŠD Bam.Bi
Moški SLO ŠD Bam.Bi 28:59.9 00:00.0 >
Klub ŠD Bam.Bi
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 28:59.9
Zaostanek: 00:00.0
2 . 74 Zupan Tine
Sova Scott team
Moški SLO Sova Scott team 31:07.7 02:07.8 >
Klub Sova Scott team
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:07.7
Zaostanek: 02:07.8
3 . 67 Mulej Robert
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31:56.5 02:56.6 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:56.5
Zaostanek: 02:56.6
4 . 88 Čuk Tomislav
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 32:13.8 03:13.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:13.8
Zaostanek: 03:13.9
5 . 143 Žakelj Ivo
Ledine
Moški SLO Ledine 32:55.0 03:55.1 >
Klub Ledine
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:55.0
Zaostanek: 03:55.1
6 . 131 Kalan Brane
Koloka
Moški SLO Koloka 33:37.8 04:37.9 >
Klub Koloka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:37.8
Zaostanek: 04:37.9
7 . 134 Novak Branko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 33:38.2 04:38.3 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:38.2
Zaostanek: 04:38.3
8 . 40 Rožič Darko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34:05.2 05:05.3 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:05.2
Zaostanek: 05:05.3
9 . 97 Prešeren Branko
KK ZAVRŠNICA
Moški SLO KK ZAVRŠNICA 34:36.4 05:36.5 >
Klub KK ZAVRŠNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:36.4
Zaostanek: 05:36.5
10 . 63 Zupančič Mirko
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 34:43.8 05:43.9 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:43.8
Zaostanek: 05:43.9
11 . 115 Juvan Miran
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 34:52.9 05:53.0 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:52.9
Zaostanek: 05:53.0
12 . 206 Bregar Drago
MAIp inovacije
Moški SLO MAIp inovacije 35:18.4 06:18.5 >
Klub MAIp inovacije
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:18.4
Zaostanek: 06:18.5
13 . 130 Oblak Janez
ŠD Špik Lučine
Moški SLO ŠD Špik Lučine 37:43.7 08:43.8 >
Klub ŠD Špik Lučine
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:43.7
Zaostanek: 08:43.8
14 . 89 Jelovčan Brane
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 40:10.6 11:10.7 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:10.6
Zaostanek: 11:10.7
15 . 116 Šinkovec Borut
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 40:33.1 11:33.2 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:33.1
Zaostanek: 11:33.2
MASTER F-M
1 . 60 Slak Boštjan
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 31:51.5 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:51.5
Zaostanek: 00:00.0
2 . 35 Čuden Marjan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY 00:11.9 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje:
Zaostanek: 00:11.9
3 . 145 Papič Milivoj
Ljubljana
Moški SLO Ljubljana 32:03.7 00:12.2 >
Klub Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:03.7
Zaostanek: 00:12.2
4 . 112 Skubic Borislav
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 32:11.5 00:20.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:11.5
Zaostanek: 00:20.0
5 . 92 Klemenc Tone
KD ALPE
Moški SLO KD ALPE 32:41.7 00:50.2 >
Klub KD ALPE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:41.7
Zaostanek: 00:50.2
6 . 54 Dobnik Drago
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 33:43.0 01:51.5 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:43.0
Zaostanek: 01:51.5
7 . 17 Reven Dare
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 33:46.5 01:55.0 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:46.5
Zaostanek: 01:55.0
8 . 37 Clemente Artur
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 35:07.5 03:16.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:07.5
Zaostanek: 03:16.0
9 . 28 Rakoš Dragan
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 38:08.0 06:16.5 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:08.0
Zaostanek: 06:16.5
10 . 41 Blažič Jožef
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 39:22.7 07:31.2 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:22.7
Zaostanek: 07:31.2
11 . 6 Kirič Avgust
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 40:15.9 08:24.4 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 40:15.9
Zaostanek: 08:24.4
MASTER G-M
1 . 104 Mihovec Matej
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 31:32.3 00:00.0 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 31:32.3
Zaostanek: 00:00.0
2 . 87 Rogelj Jože
Bauer center
Moški SLO Bauer center 32:28.8 00:56.5 >
Klub Bauer center
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 32:28.8
Zaostanek: 00:56.5
3 . 123 Hafner Franc
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 33:08.9 01:36.6 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:08.9
Zaostanek: 01:36.6
4 . 26 Govekar Anton
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 33:24.2 01:51.9 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 33:24.2
Zaostanek: 01:51.9
5 . 36 Kastelic Ivan
B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Moški SLO B.V.G. GULČ - BTS COMPANY ŠD BVG Gulč - BTS Company34:43.1 03:10.8 >
Klub B.V.G. GULČ - BTS COMPANY
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: ŠD BVG Gulč - BTS Company34:43.1
Zaostanek: 03:10.8
6 . 136 Mihovilović Ivan
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 35:44.8 04:12.5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:44.8
Zaostanek: 04:12.5
7 . 84 Peternel Franc
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 36:45.2 05:12.9 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:45.2
Zaostanek: 05:12.9
8 . 18 Govekar Ivan
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 38:24.2 06:51.9 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:24.2
Zaostanek: 06:51.9
9 . 65 Stojanović Mile
KD PAPEŽ PODGORJE
Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 38:51.9 07:19.6 >
Klub KD PAPEŽ PODGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:51.9
Zaostanek: 07:19.6
10 . 47 Frangež Franc
KK BIKE-EK HALOZE 2002
Moški SLO KK BIKE-EK HALOZE 2002 41:25.7 09:53.4 >
Klub KK BIKE-EK HALOZE 2002
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:25.7
Zaostanek: 09:53.4
11 . 94 Korenčič Brane
DU Škofja Loka
Moški SLO DU Škofja Loka 41:50.0 10:17.7 >
Klub DU Škofja Loka
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 41:50.0
Zaostanek: 10:17.7
12 . 7 Prešeren Janez
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 42:05.9 10:33.6 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 42:05.9
Zaostanek: 10:33.6
MASTER H-M
1 . 39 Cigoj Zorko
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 34:32.6 00:00.0 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 34:32.6
Zaostanek: 00:00.0
2 . 10 Dremelj Janez
KD Grosuplje
Moški SLO KD Grosuplje 35:09.1 00:36.5 >
Klub KD Grosuplje
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:09.1
Zaostanek: 00:36.5
3 . 90 Oblak Alojz
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 35:14.8 00:42.2 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:14.8
Zaostanek: 00:42.2
4 . 140 Lampe Bojan
ŠD Turbo M
Moški SLO ŠD Turbo M 35:22.3 00:49.7 >
Klub ŠD Turbo M
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 35:22.3
Zaostanek: 00:49.7
5 . 82 Končina Rafael
Kolesarsko društvo HRASTNIK
Moški SLO Kolesarsko društvo HRASTNIK 36:35.2 02:02.6 >
Klub Kolesarsko društvo HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:35.2
Zaostanek: 02:02.6
6 . 61 Koželj Franc
Za svojo dušo
Moški SLO Za svojo dušo 36:43.7 02:11.1 >
Klub Za svojo dušo
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:43.7
Zaostanek: 02:11.1
7 . 108 Otoničar Janez
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 36:48.4 02:15.8 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 36:48.4
Zaostanek: 02:15.8
8 . 85 Gaber Jože
Ogrevanje Gaber
Moški SLO Ogrevanje Gaber 37:54.1 03:21.5 >
Klub Ogrevanje Gaber
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:54.1
Zaostanek: 03:21.5
9 . 8 Štrancar Jožef
KK Izvir Vipava
Moški SLO KK Izvir Vipava 38:57.4 04:24.8 >
Klub KK Izvir Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 38:57.4
Zaostanek: 04:24.8
MASTER I-M
1 . 62 Kotnik Herbert
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 37:08.4 00:00.0 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 37:08.4
Zaostanek: 00:00.0
2 . 27 Mikuž Franc
IZVIR VIPAVA
Moški SLO IZVIR VIPAVA 39:09.9 02:01.5 >
Klub IZVIR VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:09.9
Zaostanek: 02:01.5
3 . 13 Bahar Milan sr.
KK Postojna
Moški SLO KK Postojna 39:26.4 02:18.0 >
Klub KK Postojna
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 39:26.4
Zaostanek: 02:18.0
4 . 12 Križnar Adolf
Žiri
Moški SLO Žiri 51:03.1 13:54.7 >
Klub Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 51:03.1
Zaostanek: 13:54.7
5 . 48 Danevčič Anton
KD BRDA DOBROVO
Moški SLO KD BRDA DOBROVO 53:57.1 16:48.7 >
Klub KD BRDA DOBROVO
Država SLO
Spol: Moški
Čas Vožnje: 53:57.1
Zaostanek: 16:48.7

Komentarji

 

Mobile content