Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Duatlon Ribnica 2020 DP

Duatlon Tekma:Duatlon Ribnica 2020 DP Datum:03.10.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Tek 1 Kolo Tek 2 rezultat Zaost.
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 119 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS452 0.38125 15:48:00 06:14:00 1.3 --
2 . 128 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2020TZS413 09:08:00 16:06:00 06:22:00 07:37:00 +00:25
3 . 130 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2020TZS312 09:15:00 16:54:00 06:23:00 1.35625 +01:21
4 . 126 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2020TZS329 09:32:00 17:32:00 06:07:00 09:11:00 +01:59
5 . 191 DEBEVC Brin Moški SLO TK Ljubljana TZS679 0.425 17:49:00 07:14:00 11:16:00 +04:04
7 . 122 Jurman Samo Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS471 10:07:00 18:47:00 06:41:00 11:35:00 +04:23
8 . 125 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS489 10:36:00 18:26:00 06:41:00 11:44:00 +04:32
9 . 129 Šalamun Jaša Moški SLO TK Logatec 2020TZS310 11:04:00 0.75 07:31:00 1.525 +05:24
10 . 118 Čampa Matevž Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS119 11:09:00 19:25:00 07:45:00 14:21:00 +07:08
11 . 131 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS139 11:10:00 0.9125 07:37:00 16:43:00 +09:30
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 117 Verneker Ana Vita Ženski SLO PK Fužinar 2020TZS643 0.3875 0.725 06:14:00 08:57:00 --
2 . 115 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS272 10:22:00 18:37:00 06:39:00 11:38:00 +02:41
3 . 113 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS231 10:55:00 18:11:00 06:51:00 11:57:00 +03:00
4 . 114 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS279 10:36:00 18:32:00 07:08:00 12:17:00 +03:20
5 . 116 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS232 11:09:00 17:57:00 0.33125 13:04:00 +04:07
6 . 112 Hrenko Erin Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS465 10:40:00 19:53:00 07:26:00 14:00:00 +05:02
KADETI-M
1 . 83 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2020TZS044 08:09:00 15:30:00 05:26:00 1.2125 --
2 . 99 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS535 08:27:00 15:12:00 05:44:00 1.225 +00:18
3 . 84 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS442 08:45:00 15:14:00 05:47:00 05:46:00 +00:40
4 . 81 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS437 08:56:00 0.625 06:16:00 06:13:00 +01:07
5 . 102 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS265 08:46:00 15:53:00 05:46:00 06:25:00 +01:19
6 . 95 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS517 08:41:00 15:59:00 06:01:00 06:42:00 +01:35
7 . 89 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS491 09:11:00 15:46:00 05:57:00 06:55:00 +01:49
8 . 92 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS565 09:06:00 15:51:00 05:58:00 06:56:00 +01:50
9 . 101 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS264 09:03:00 0.675 0.2375 06:58:00 +01:52
10 . 97 Verneker Žiga Moški SLO PK Fužinar 2020TZS642 08:53:00 0.6875 06:08:00 07:32:00 +02:25
11 . 82 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS332 0.36875 15:44:00 07:22:00 07:58:00 +02:52
12 . 100 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS266 09:23:00 16:04:00 06:34:00 08:02:00 +02:56
13 . 98 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS226 09:10:00 16:54:00 06:38:00 08:43:00 +03:36
14 . 90 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS356 09:31:00 15:48:00 07:24:00 08:44:00 +03:37
16 . 85 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS335 09:42:00 17:54:00 0.3125 11:07:00 +06:01
17 . 88 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS223 11:07:00 16:49:00 0.3125 11:27:00 +06:20
18 . 87 Karbič Kari Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS225 10:49:00 17:30:00 07:27:00 11:47:00 +06:41
19 . 93 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS363 11:50:00 +06:44
20 . 86 Dolšak Dorian Moški SLO TK Logatec 2020TZS635 10:38:00 18:20:00 07:37:00 1.525 +07:30
21 . 94 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS373 11:45:00 18:41:00 08:18:00 14:44:00 +09:38
KADETINJE-Ž
1 . 105 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2020TZS301 09:03:00 16:45:00 05:50:00 1.31875 --
2 . 111 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS538 09:59:00 17:18:00 0.26875 1.40625 +02:06
3 . 108 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS519 10:09:00 17:10:00 06:43:00 10:02:00 +02:23
4 . 104 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS476 10:10:00 17:10:00 07:01:00 1.43125 +02:42
5 . 103 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS438 10:11:00 17:58:00 06:43:00 10:53:00 +03:14
6 . 107 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS361 09:59:00 19:01:00 0.28125 11:46:00 +04:07
7 . 110 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS381 11:39:00 18:39:00 07:56:00 14:14:00 +06:35
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 29 Podgoršek Žiga Moški SLO TK Utrip 2020TZS324 15:20 39:18 09:15 1:03:54 --
2 . 6 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS486 16:01 39:25 09:21 1:04:48 +00:54
3 . 28 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2020TZS323 16:01 39:54 09:09 1:05:04 +01:10
4 . 27 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2020TZS412 16:37 39:55 09:09 1:05:41 +01:47
5 . 5 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS260 15:21 41:31 09:20 1:06:13 +02:19
6 . 26 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS454 17:09 40:30 10:28 1:08:08 +04:14
7 . 30 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2020TZS018 17:21 41:31 11:18 1:10:10 +06:16
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 10 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS240 16:43 43:29 09:36 1:09:49 --
2 . 14 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS354 20:52 50:08 11:16 1:22:17 +12:28
3 . 24 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS502 21:07 50:09 11:42 1:22:59 +13:10
DNS 25 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS365 DNS
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 4 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS492 15:20 38:24 09:39 1:03:24 --
2 . 33 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS125 16:55 40:51 09:38 1:07:24 +04:00
3 . 7 Gašparič Nande Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS458 17:41 40:20 10:49 1:08:51 +05:26
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 11 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS316 19:03 48:05 10:44 1:17:52 --
2 . 32 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS514 20:40 48:37 11:49 1:21:07 +03:14
3 . 15 Mohar Gradišek Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS666 20:37 54:13 11:00 1:25:52 +07:59
ČLANI 1-M
1 . 2 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS424 14:29 38:29 08:35 1:01:33 --
2 . 65 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS582 1:05:19 +03:46
3 . 17 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 16:41 38:52 10:05 1:05:39 +04:05
4 . 18 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS352 16:36 39:53 09:17 1:05:48 +04:14
5 . 20 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS113 17:48 40:15 10:37 1:08:40 +07:07
6 . 19 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS369 18:18 40:22 10:17 1:08:57 +07:24
7 . 16 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS340 20:31 48:44 11:44 1:20:59 +19:25
ČLANICE 1-Ž
1 . 12 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS566 18:13 45:51 10:43 1:14:48 --
2 . 23 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS351 21:11 50:48 11:47 1:23:46 +08:57
ČLANI 2-M
1 . 1 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS242 14:30 39:12 08:33 1:02:15 --
2 . 8 Dolinar Grega Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS274 15:22 38:17 08:49 1:02:28 +00:13
3 . 22 Mlakar Martin Moški SLO TK UTRIP 2020TZS326 16:54 39:03 10:07 1:06:05 +03:50
4 . 21 Jerković Darko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS100 19:41 48:44 11:31 1:19:57 +17:42
ČLANICE 2-Ž
1 . 13 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2020TZS114 18:19 43:14 10:43 1:12:17 --
VETERANI 1-M
1 . 44 Vehar Borut Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS115 16:38 38:53 09:39 1:05:11 --
2 . 38 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS273 16:53 39:06 09:51 1:05:51 +00:39
3 . 43 Škulj Miha Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS263 16:52 40:45 10:09 1:07:46 +02:35
4 . 67 Česen Grega Moški SLO TK Gorenjska 2020TZS074 17:02 40:59 10:09 1:08:10 +02:58
5 . 40 Mihelič Dejan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS253 17:43 40:09 10:22 1:08:15 +03:03
6 . 42 Šalamun Darko Moški SLO TK Logatec 2020TZS284 17:16 41:31 10:07 1:08:55 +03:43
7 . 39 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS110 19:42 43:17 11:34 1:14:33 +09:21
VETERANI 2-M
1 . 46 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS497 17:08 38:19 09:46 1:05:14 --
2 . 48 Suligoj Gorazd Moški SLO TK Velenje 2020TZS607 16:48 41:14 10:10 1:08:12 +02:58
3 . 9 Kromar Damijan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS246 17:45 40:15 10:13 1:08:14 +02:59
4 . 45 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS619 18:14 40:35 10:09 1:08:59 +03:44
5 . 49 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS614 17:43 41:09 10:23 1:09:16 +04:01
6 . 47 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS364 18:16 44:39 10:28 1:13:23 +08:08
VETERANI 3-M
1 . 53 Kojc Jože Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS416 17:46 40:17 10:10 1:08:14 --
2 . 52 Gajser Leon Moški SLO TK 3KM 2020TZS571 18:04 40:46 11:25 1:10:16 +02:02
3 . 51 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2020TZS142 18:16 48:07 10:55 1:17:19 +09:04
DNF 50 Adamič Marko Moški SLO Team BTS Company 2020TZS008 DNF
VETERANI 4-M
1 . 55 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS350 18:14 43:44 10:55 1:12:54 --
2 . 58 Skočir Bojan Moški SLO 3K Šport 2020TZS171 19:05 43:55 10:50 1:13:52 +00:58
3 . 54 Kemperl Bojan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS620 18:19 44:43 11:48 1:14:51 +01:57
4 . 57 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS661 24:30 50:18 14:13 1:29:01 +16:07
VETERANI 5-M
1 . 59 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2020TZS295 19:58 49:43 11:31 1:21:13 --
VETERANI 6-M
1 . 61 Buzeti štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS315 21:25 51:53 11:57 1:25:16 --
2 . 60 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2020TZS038 21:23 52:03 12:05 1:25:31 +00:15
3 . 63 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS262 22:39 52:32 12:49 1:28:00 +02:44
4 . 62 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS472 23:14 51:35 13:43 1:28:33 +03:16
VETERANI 7-M
1 . 64 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS507 21:47 54:07 13:14 1:29:09 --

Komentarji