Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Ambrož Duatlon Komenda 2020

Duatlon Tekma:Ambrož Duatlon Komenda 2020 Datum:23.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi Rezultat
DUATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 1-M
1 . 143 Nerad Primož Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS048 08:49 (0:28) 14:12 (0:28) 05:10 0:29:08
DUATLON ZA VSAKOGAR - VETERANI 2-M
1 . 145 Vidmar Gaj Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS291 09:33 (0:29) 17:07 (0:22) 05:24 0:32:56
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 44 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS452 07:34 (0:23) 14:57 (0:24) 04:30 0:27:50
2 . 45 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 2020TZS312 07:30 (0:21) 15:11 (0:25) 04:40 0:28:09
3 . 38 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2020TZS413 07:35 (0:26) 15:40 (0:25) 04:56 0:29:04
4 . 40 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS336 07:56 (0:27) 16:40 (0:21) 04:33 0:29:58
5 . 39 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS348 08:20 (0:32) 16:24 (0:26) 05:15 0:30:59
6 . 50 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2020TZS329 08:26 (0:24) 17:04 (0:24) 04:52 0:31:12
7 . 46 Šalamun Jaša Moški SLO TK Logatec 2020TZS310 08:49 (0:25) 16:51 (0:32) 05:02 0:31:42
8 . 42 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS489 08:55 (0:26) 17:40 (0:21) 04:42 0:32:06
9 . 48 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS121 09:02 (0:28) 18:03 (0:25) 05:02 0:33:02
10 . 43 Jurman Samo Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS471 08:49 (0:26) 18:09 (0:21) 05:16 0:33:03
11 . 47 Zamida Mark Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS139 09:02 (0:25) 18:06 (0:25) 05:17 0:33:18
12 . 41 Furlan Nerad Jure Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS049 08:49 (0:26) 18:54 (0:22) 05:15 0:33:48
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 51 Verneker Ana Vita Ženski SLO PK Fužinar 2020TZS643 07:36 (0:24) 17:12 (0:22) 04:28 0:30:02
KADETI-M
1 . 71 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2020TZS044 06:34 (0:20) 14:16 (0:21) 03:59 0:25:32
2 . 58 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS332 07:17 (0:23) 14:02 (0:23) 04:00 0:26:09
3 . 64 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS535 07:06 (0:25) 14:12 (0:25) 04:13 0:26:23
4 . 68 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS437 07:05 (0:22) 14:14 (0:23) 04:50 0:26:56
5 . 55 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS356 07:18 (0:27) 13:59 (0:26) 04:53 0:27:05
6 . 69 Verneker Žiga Moški SLO PK Fužinar 2020TZS642 07:04 (0:35) 15:06 (0:34) 03:57 0:27:18
7 . 67 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS442 07:34 (0:26) 14:32 (0:32) 04:24 0:27:29
8 . 63 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS265 07:19 (0:24) 15:20 (0:24) 04:03 0:27:32
9 . 57 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS335 07:32 (0:28) 15:01 (0:29) 04:02 0:27:33
10 . 66 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS491 07:36 (0:28) 14:49 (0:26) 04:19 0:27:41
11 . 65 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS517 07:35 (0:32) 14:53 (0:29) 04:15 0:27:45
12 . 52 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS565 07:52 (0:22) 14:44 (0:23) 04:29 0:27:52
13 . 62 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS264 07:38 (0:28) 15:36 (0:25) 04:14 0:28:22
14 . 61 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS266 07:58 (0:24) 15:32 (0:31) 04:46 0:29:14
15 . 60 Karbič Kari Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS225 09:10 (0:28) 16:14 (0:26) 05:27 0:31:47
16 . 54 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS363 09:04 (0:27) 16:31 (0:30) 05:49 0:32:22
17 . 56 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS353 09:48 (0:29) 16:50 (0:30) 05:54 0:33:33
18 . 59 Tomažič Valentin Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 08:50 (0:25) 18:22 (0:22) 05:36 0:33:37
19 . 53 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS373 09:48 (0:28) 17:20 (0:29) 06:43 0:34:51
KADETINJE-Ž
1 . 79 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2020TZS301 07:37 (0:23) 15:58 (0:17) 03:59 0:28:16
2 . 74 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS218 07:37 (0:24) 15:57 (0:22) 04:05 0:28:27
3 . 73 Pančur Zarja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS361 07:38 (0:29) 15:52 (0:22) 04:14 0:28:36
4 . 75 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS538 08:19 (0:25) 16:16 (0:22) 04:39 0:30:03
5 . 77 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS476 08:24 (0:24) 16:32 (0:28) 05:12 0:31:02
6 . 76 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS519 08:40 (0:26) 17:02 (0:19) 05:12 0:31:40
7 . 78 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS438 08:52 (0:26) 17:11 (0:20) 05:22 0:32:14
8 . 72 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS381 09:05 (0:28) 17:39 (0:27) 05:54 0:33:34
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 82 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS260 17:13 (0:19) 31:59 (0:22) 08:55 0:58:50
2 . 84 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS486 17:20 (0:21) 31:52 (0:26) 09:44 0:59:45
3 . 89 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2020TZS324 17:20 (0:21) 31:54 (0:24) 09:47 0:59:49
4 . 86 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS453 18:40 (0:21) 30:29 (0:23) 10:00 0:59:56
5 . 88 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2020TZS323 17:56 (0:23) 31:16 (0:23) 10:51 1:00:53
6 . 80 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2020TZS412 17:58 (0:25) 33:27 (0:28) 11:08 1:03:28
7 . 85 Dolgan Tjaž Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS454 20:01 (0:25) 32:36 (0:26) 11:30 1:05:00
8 . 87 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2020TZS018 19:42 (0:24) 32:56 (0:27) 12:18 1:05:48
9 . 81 Černelič Maks Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS334 23:54 (0:29) 38:09 (0:32) 12:21 1:15:27
10 . 83 Čop Aljaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS243 23:12 (0:28) 37:25 (0:31) 14:02 1:15:41
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 92 Bartol Monika Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS240 18:12 (0:24) 35:20 (0:24) 09:27 1:03:49
2 . 93 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS502 23:15 (0:24) 37:13 (0:26) 12:27 1:13:47
3 . 91 Maradin Manca Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS354 24:07 (0:30) 36:54 (0:28) 14:43 1:16:43
4 . 90 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS365 27:21 (0:27) 35:40 (0:31) 14:57 1:18:58
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 94 Medved Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS492 17:02 (0:21) 31:42 (0:21) 09:49 0:59:17
2 . 96 Pirc Urban Moški SLO TK Logatec 2020TZS294 19:33 (0:20) 31:38 (0:23) 10:15 1:02:11
3 . 97 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS125 18:59 (0:34) 32:05 (0:26) 10:18 1:02:24
4 . 95 Primožič Gal Moški SLO TK Logatec 2020TZS660 20:30 (0:20) 32:06 (0:22) 11:16 1:04:36
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 99 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS316 21:39 (0:27) 37:24 (0:26) 11:48 1:11:46
2 . 98 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS514 23:21 (0:24) 37:06 (0:28) 12:35 1:13:56
ČLANI 1-M
1 . 102 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS424 15:53 (0:20) 31:02 (0:23) 08:15 0:55:55
2 . 104 Iskra Simon Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS649 18:12 (0:22) 30:59 (0:30) 10:56 1:01:01
3 . 101 Bone Marko Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS201 19:32 (0:27) 31:28 (0:27) 09:52 1:01:48
4 . 103 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS113 19:34 (0:26) 31:28 (0:27) 10:41 1:02:38
5 . 100 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS352 18:36 (0:23) 33:53 (0:24) 10:15 1:03:33
ČLANICE 1-Ž
1 . 105 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS566 19:03 (0:25) 35:51 (0:23) 10:45 1:06:29
2 . 106 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS351 23:47 (0:40) 37:03 (0:38) 13:06 1:15:16
ČLANI 2-M
1 . 109 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS242 15:53 (0:20) 31:03 (0:23) 08:33 0:56:14
2 . 111 Majdič Jure Moški SLO TK Logatec 2020TZS285 18:40 (0:24) 30:29 (0:26) 09:27 0:59:28
3 . 112 Mlakar Martin Moški SLO TK UTRIP 2020TZS326 19:10 (0:31) 31:48 (0:29) 10:06 1:02:05
4 . 108 Terčelj Rok Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS655 18:41 (0:23) 33:44 (0:33) 10:16 1:03:39
5 . 107 Zrim Primož Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS615 22:28 (0:54) 33:36 (0:47) 11:56 1:09:44
6 . 110 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2020TZS392 20:38 (1:06) 37:33 (1:06) 10:44 1:11:10
ČLANICE 2-Ž
1 . 113 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2020TZS114 20:33 (0:23) 34:23 (0:26) 11:26 1:07:13
2 . 114 Kompan Tanja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS347 20:12 (0:41) 37:17 (0:37) 10:39 1:09:28
VETERANI 1-M
1 . 119 Vehar Borut Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS115 18:39 (0:24) 30:31 (0:28) 09:55 1:00:00
2 . 121 Uršič Janez Moški SLO ŠD Koloka 19:09 (0:51) 31:27 (0:28) 09:39 1:01:36
3 . 118 Šalamun Darko Moški SLO TK Logatec 2020TZS284 19:33 (0:23) 32:51 (0:26) 10:16 1:03:31
4 . 117 Dolgan Boštjan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS455 19:00 (0:29) 33:38 (0:29) 10:41 1:04:19
5 . 120 Lepojič Sašo Moški SLO Team BTS Company 2020TZS011 20:28 (0:36) 33:55 (0:31) 10:47 1:06:19
6 . 116 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS110 22:58 (0:56) 33:23 (0:49) 11:52 1:10:00
VETERANI 2-M
1 . 124 Suligoj Gorazd Moški SLO TK Velenje 2020TZS607 19:00 (0:34) 32:01 (0:34) 10:38 1:02:48
2 . 123 Temlin Matej Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS614 20:06 (0:26) 32:28 (0:30) 10:09 1:03:40
3 . 127 Kovač Klemen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS477 20:33 (0:35) 33:49 (0:33) 11:16 1:06:48
4 . 125 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS364 20:28 (0:27) 35:24 (0:27) 10:55 1:07:42
5 . 128 Lovrenčič Robert Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS108 22:39 (0:53) 37:55 (0:45) 12:00 1:14:15
DNF6 . 126 Mori Mitja Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS497 19:26 (0:34) () DNF
VETERANKE 2-Ž
1 . 131 Maček Mateja Ženski SLO TRIATLON KLUB 3KM 2020TZS582 23:07 (0:34) 37:15 (0:29) 13:03 1:14:28
DSQ 130 Gregorič Zečevič Janika Ženski SLO TRENERT ŠD 2020TZS399 32:24 (0:49) 36:54 (0:38) 17:53 DQ
VETERANI 3-M
1 . 135 Adamič Marko Moški SLO Team BTS Company 2020TZS008 20:01 (0:25) 34:24 (0:26) 10:49 1:06:07
2 . 132 KAMPJUT GREGOR Moški SLO ŠD TURBO M 2020TZS186 21:11 (0:28) 33:19 (0:31) 11:36 1:07:07
3 . 133 Alymov Vladimir Moški SLO 3K Šport 2020TZS142 20:33 (0:33) 36:02 (0:29) 11:23 1:09:02
4 . 134 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS338 23:56 (0:58) 38:41 (0:44) 11:54 1:16:15
VETERANI 4-M
1 . 136 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS342 21:13 (0:29) 33:15 (0:36) 11:24 1:07:00
2 . 137 Prah Andrej Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS661 26:24 (0:56) 37:42 (0:39) 13:45 1:19:28
VETERANKE 4-Ž
1 . 138 Markovič Kocen Blanka Ženski SLO TK Logatec 2020TZS296 23:40 (1:34) 44:15 (0:54) 13:46 1:24:11
VETERANI 5-M
1 . 139 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2020TZS295 22:20 (0:37) 36:17 (0:34) 11:39 1:11:30
VETERANI 6-M
1 . 146 Aćimović Radovan Moški SLO TK Maraton Ptuj 2020TZS038 23:12 (0:38) 38:41 (0:34) 11:36 1:14:42
2 . 141 Kermelj Stanislav Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS472 26:35 (0:48) 40:41 (1:03) 16:15 1:25:24
3 . 140 Buzeti štefan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 2020TZS315 23:10 (0:34) 47:05 (0:31) 15:00 1:26:21
VETERANI 7-M
1 . 142 Požar Janez Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS507 24:06 (0:57) 40:44 (0:54) 12:48 1:19:30

Komentarji