Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: ŠPORTNI SVET ANKARAN – Triatlon 2020

Triatlon Tekma:ŠPORTNI SVET ANKARAN – Triatlon 2020 Datum:26.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Časi rezultat Licenca
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 25 Tanze Miran Moški SLO TK Logatec 0:03:22 (0:29) 0:16:10 (0:18) 0:10:54 0:31:15 2020TZS312
2 . 37 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 0:02:45 (0:30) 0:17:16 (0:44) 0:10:10 0:31:27 2020TZS413
3 . 38 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 0:03:09 (0:27) 0:16:55 (0:47) 0:10:22 0:31:42 2020TZS329
4 . 31 DEŽMAN Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:03:04 (0:37) 0:17:20 (0:50) 0:11:29 0:33:21 2020TZS336
5 . 15 Martinšek Tian Moški SLO TK Ljubljana 0:03:57 (0:40) 0:19:14 (0:47) 0:11:30 0:36:10 2020TZS489
6 . 3 Vidmar Adam Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:11 (0:47) 0:17:28 (1:15) 0:14:17 0:36:59 2020TZS221
7 . 30 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:03:24 (0:43) 0:19:42 (0:48) 0:14:34 0:39:13 2020TZS384
8 . 27 Kovačič Gal Jurij Moški SLO TK NOVO MESTO 0:03:44 (1:12) 0:21:21 (0:45) 0:12:17 0:39:21 2020TZS121
9 . 1 Komac Ruben Moški SLO KOMACI 0:04:15 (1:29) 0:23:46 (0:54) 0:13:40 0:44:05
10 . 41 Hlep Jan Aleksander Moški SLO 0:04:12 (1:53) 0:24:14 (0:56) 0:14:36 0:45:52
11 . 28 Bartelj Miha Moški SLO TK NOVO MESTO 0:03:41 (1:03) 0:24:47 (1:09) 0:15:52 0:46:33 2020TZS116
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 11 Križan Mia Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:51 (0:32) 0:18:31 (0:47) 0:12:29 0:35:11 2020TZS279
2 . 5 Kovač Kim Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:12 (0:35) 0:18:05 (0:42) 0:12:51 0:35:27 2020TZS231
3 . 10 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:07 (0:29) 0:19:02 (0:48) 0:12:07 0:35:35 2020TZS272
4 . 4 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:17 (0:49) 0:19:11 (0:14) 0:13:51 0:37:25 2020TZS232
5 . 16 Hrenko Erin Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:49 (0:46) 0:19:48 (0:47) 0:13:33 0:38:44 2020TZS465
KADETI-M
1 . 39 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 0:02:17 (0:26) 0:15:13 (0:15) 0:09:43 0:27:57 2020TZS044
2 . 17 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 0:02:23 (0:28) 0:15:05 (0:44) 0:10:06 0:28:48 2020TZS535
3 . 2 Peterka Jan Moški AUT ŠD 3ŠPORT 0:02:13 (0:23) 0:15:26 (0:44) 0:10:15 0:29:02 2020TZS565
4 . 19 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 0:02:26 (0:32) 0:15:40 (0:48) 0:09:39 0:29:06 2020TZS442
5 . 18 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 0:02:41 (0:34) 0:15:59 (0:45) 0:10:07 0:30:08 2020TZS517
6 . 13 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:02:59 (0:30) 0:16:36 (0:49) 0:09:51 0:30:48 2020TZS265
7 . 12 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:08 (0:28) 0:16:35 (0:54) 0:09:48 0:30:55 2020TZS264
8 . 33 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:02:35 (0:27) 0:15:45 (1:05) 0:11:10 0:31:03 2020TZS356
9 . 14 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 0:03:01 (0:38) 0:16:25 (0:54) 0:10:44 0:31:43 2020TZS266
10 . 6 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:03:03 (0:35) 0:16:54 (0:55) 0:10:58 0:32:26 2020TZS226
11 . 7 Kovač Pij Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:48 (0:29) 0:16:42 (0:58) 0:13:38 0:34:37 2020TZS223
12 . 34 DEŽMAN Anže Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:02:46 (0:32) 0:18:01 (1:18) 0:12:00 0:34:39 2020TZS335
13 . 32 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:02:40 (0:28) 0:16:56 (0:56) 0:13:50 0:34:52 2020TZS363
DNF14 . 35 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 0:02:37 (0:26) () DNF 2020TZS332
KADETINJE-Ž
1 . 8 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:36 (0:26) 0:16:29 (0:49) 0:10:40 0:31:02 2020TZS218
2 . 40 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 0:02:21 (0:27) 0:17:09 (0:55) 0:10:40 0:31:35 2020TZS599
3 . 20 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 0:02:39 (0:26) 0:17:02 (0:49) 0:10:50 0:31:48 2020TZS538
4 . 23 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 0:02:49 (0:31) 0:16:48 (0:51) 0:11:10 0:32:11 2020TZS476
5 . 9 Kovic Urška Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 0:02:20 (0:26) 0:17:11 (0:53) 0:12:45 0:33:37 2020TZS239
6 . 24 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 0:02:42 (0:34) 0:18:43 (0:58) 0:11:51 0:34:50 2020TZS438
7 . 22 Novak Alina Ženski SLO TK Ljubljana 0:03:33 (0:57) 0:20:03 (0:41) 0:13:35 0:38:52 2020TZS651

Komentarji