Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: Akvatlon Rajhenburg 2020

Multisport pokal Tekma:Akvatlon Rajhenburg 2020 Datum:06.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca swim Rank swim Time run Rank run Time Rezultat Več
CICIBANI-Ž
1 . 13 Sraka Lora
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS518 2 1:30.6 1 2:35.0 4:05.7 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS518
swim Rank: 2
swim Time: 1:30.6
run Rank: 1
run Time: 2:35.0
Rezultat: 4:05.7
2 . 15 Podobnik Ajda
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS674 3 1:32.9 2 2:42.0 4:15.0 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS674
swim Rank: 3
swim Time: 1:32.9
run Rank: 2
run Time: 2:42.0
Rezultat: 4:15.0
3 . 16 Pogačar Manca
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS656 1 1:28.2 4 2:49.7 4:18.0 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS656
swim Rank: 1
swim Time: 1:28.2
run Rank: 4
run Time: 2:49.7
Rezultat: 4:18.0
4 . 14 Slanič Mila
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS678 4 2:06.1 3 2:47.3 4:53.5 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS678
swim Rank: 4
swim Time: 2:06.1
run Rank: 3
run Time: 2:47.3
Rezultat: 4:53.5
5 . 17 Ferbežar Tamara
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS673 5 2:25.3 5 3:01.6 5:27.0 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS673
swim Rank: 5
swim Time: 2:25.3
run Rank: 5
run Time: 3:01.6
Rezultat: 5:27.0
6 . 18 Ferbežar Patricija
TK UTRIP
Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS672 6 2:34.1 6 3:32.0 6:06.2 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS672
swim Rank: 6
swim Time: 2:34.1
run Rank: 6
run Time: 3:32.0
Rezultat: 6:06.2
CICIBANKE-M
1 . 6 Seliškar Rok
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS132 2 1:17.9 1 2:19.4 3:37.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS132
swim Rank: 2
swim Time: 1:17.9
run Rank: 1
run Time: 2:19.4
Rezultat: 3:37.4
2 . 12 Lupše Liam
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS613 3 1:19.2 4 2:29.6 3:48.8 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS613
swim Rank: 3
swim Time: 1:19.2
run Rank: 4
run Time: 2:29.6
Rezultat: 3:48.8
3 . 3 Križan Bor
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS276 4 1:25.2 2 2:25.1 3:50.3 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS276
swim Rank: 4
swim Time: 1:25.2
run Rank: 2
run Time: 2:25.1
Rezultat: 3:50.3
4 . 2 Majdič Jure
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS280 1 1:17.6 7 2:33.0 3:50.6 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS280
swim Rank: 1
swim Time: 1:17.6
run Rank: 7
run Time: 2:33.0
Rezultat: 3:50.6
5 . 11 TURŠIČ Luka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS321 5 1:25.8 3 2:28.3 3:54.1 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS321
swim Rank: 5
swim Time: 1:25.8
run Rank: 3
run Time: 2:28.3
Rezultat: 3:54.1
6 . 10 Verbič Teo
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS657 6 1:32.3 8 2:37.4 4:09.7 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS657
swim Rank: 6
swim Time: 1:32.3
run Rank: 8
run Time: 2:37.4
Rezultat: 4:09.7
7 . 5 HARNOLD ŠVAJGER Mark
TK LOGATEC
Moški SLO TK LOGATEC 2020TZS300 8 1:41.8 5 2:30.1 4:11.9 >
Klub TK LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS300
swim Rank: 8
swim Time: 1:41.8
run Rank: 5
run Time: 2:30.1
Rezultat: 4:11.9
8 . 1 Žagar Filip
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS659 7 1:41.4 9 2:40.1 4:21.5 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS659
swim Rank: 7
swim Time: 1:41.4
run Rank: 9
run Time: 2:40.1
Rezultat: 4:21.5
9 . 4 Mori Nik
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS495 9 1:50.4 10 2:44.2 4:34.7 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS495
swim Rank: 9
swim Time: 1:50.4
run Rank: 10
run Time: 2:44.2
Rezultat: 4:34.7
10 . 8 Kovačič Luka Leon
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS122 11 2:07.5 6 2:32.8 4:40.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS122
swim Rank: 11
swim Time: 2:07.5
run Rank: 6
run Time: 2:32.8
Rezultat: 4:40.4
11 . 7 Meh Tevž
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS126 10 1:50.9 11 2:49.5 4:40.4 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS126
swim Rank: 10
swim Time: 1:50.9
run Rank: 11
run Time: 2:49.5
Rezultat: 4:40.4
12 . 9 Čampa Maks
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS118 12 2:09.8 12 3:12.4 5:22.2 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS118
swim Rank: 12
swim Time: 2:09.8
run Rank: 12
run Time: 3:12.4
Rezultat: 5:22.2
MLAJŠI DEČKI-Ž
1 . 15 Kirbiš Anina
ŠK TRIATLON LAJF
Ženski SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS670 1 3:48.6 4 5:26.5 9:15.2 >
Klub ŠK TRIATLON LAJF
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS670
swim Rank: 1
swim Time: 3:48.6
run Rank: 4
run Time: 5:26.5
Rezultat: 9:15.2
2 . 5 Kromar Urša
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS248 3 4:36.0 2 4:58.2 9:34.2 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS248
swim Rank: 3
swim Time: 4:36.0
run Rank: 2
run Time: 4:58.2
Rezultat: 9:34.2
3 . 13 Martinšek Enja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS488 5 4:58.4 1 4:42.7 9:41.2 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS488
swim Rank: 5
swim Time: 4:58.4
run Rank: 1
run Time: 4:42.7
Rezultat: 9:41.2
4 . 12 Slanič Iva
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS676 2 4:23.6 3 5:19.6 9:43.3 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS676
swim Rank: 2
swim Time: 4:23.6
run Rank: 3
run Time: 5:19.6
Rezultat: 9:43.3
5 . 6 Križan Ela
TK INLES RIKO RIBNICA
Ženski SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS278 4 4:41.5 5 5:28.8 10:10.4 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS278
swim Rank: 4
swim Time: 4:41.5
run Rank: 5
run Time: 5:28.8
Rezultat: 10:10.4
6 . 14 Hrenko Gaja
TK LJUBLJANA
Ženski SLO TK LJUBLJANA 2020TZS675 6 6:10.1 6 8:01.5 14:11.6 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Ženski
Licenca: 2020TZS675
swim Rank: 6
swim Time: 6:10.1
run Rank: 6
run Time: 8:01.5
Rezultat: 14:11.6
MLAJŠE DEKLICE-M
1 . 2 Navodnik Grega
TK VELENJE
Moški SLO TK VELENJE 2020TZS600 1 3:31.1 1 4:09.9 7:41.0 >
Klub TK VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS600
swim Rank: 1
swim Time: 3:31.1
run Rank: 1
run Time: 4:09.9
Rezultat: 7:41.0
2 . 21 Mlakar Jaka
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS328 4 4:03.3 3 4:24.4 8:27.7 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS328
swim Rank: 4
swim Time: 4:03.3
run Rank: 3
run Time: 4:24.4
Rezultat: 8:27.7
3 . 18 Lovrenčič Marko
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS123 3 3:58.8 4 4:40.1 8:39.0 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS123
swim Rank: 3
swim Time: 3:58.8
run Rank: 4
run Time: 4:40.1
Rezultat: 8:39.0
4 . 9 Mori Maks
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS496 6 4:27.0 2 4:17.1 8:44.1 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS496
swim Rank: 6
swim Time: 4:27.0
run Rank: 2
run Time: 4:17.1
Rezultat: 8:44.1
5 . 22 Mandič Maj
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS408 5 4:14.1 6 4:55.0 9:09.1 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS408
swim Rank: 5
swim Time: 4:14.1
run Rank: 6
run Time: 4:55.0
Rezultat: 9:09.1
6 . 1 Jurčič Anej
TRIATLON KLUB KRŠKO
Moški SLO TRIATLON KLUB KRŠKO 2020TZS035 2 3:55.1 13 5:27.7 9:22.8 >
Klub TRIATLON KLUB KRŠKO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS035
swim Rank: 2
swim Time: 3:55.1
run Rank: 13
run Time: 5:27.7
Rezultat: 9:22.8
7 . 4 Prelesnik France
TK INLES RIKO RIBNICA
Moški SLO TK INLES RIKO RIBNICA 2020TZS271 7 4:36.1 5 4:51.8 9:28.0 >
Klub TK INLES RIKO RIBNICA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS271
swim Rank: 7
swim Time: 4:36.1
run Rank: 5
run Time: 4:51.8
Rezultat: 9:28.0
8 . 11 Jurman Bine
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS470 9 4:55.3 8 5:01.8 9:57.1 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS470
swim Rank: 9
swim Time: 4:55.3
run Rank: 8
run Time: 5:01.8
Rezultat: 9:57.1
9 . 7 Slanič Nino
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS677 10 4:59.5 7 5:00.7 10:00.3 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS677
swim Rank: 10
swim Time: 4:59.5
run Rank: 7
run Time: 5:00.7
Rezultat: 10:00.3
10 . 20 Ogrin Juš
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS434 8 4:47.7 12 5:18.1 10:05.9 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS434
swim Rank: 8
swim Time: 4:47.7
run Rank: 12
run Time: 5:18.1
Rezultat: 10:05.9
11 . 8 Podobnik Jakob
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS505 11 5:00.7 10 5:14.9 10:15.7 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS505
swim Rank: 11
swim Time: 5:00.7
run Rank: 10
run Time: 5:14.9
Rezultat: 10:15.7
12 . 17 Rebernik Benjamin
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS130 12 5:10.6 9 5:05.6 10:16.3 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS130
swim Rank: 12
swim Time: 5:10.6
run Rank: 9
run Time: 5:05.6
Rezultat: 10:16.3
13 . 10 Brenk Gašper Klas
TK LJUBLJANA
Moški SLO TK LJUBLJANA 2020TZS473 15 5:43.6 11 5:15.6 10:59.2 >
Klub TK LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS473
swim Rank: 15
swim Time: 5:43.6
run Rank: 11
run Time: 5:15.6
Rezultat: 10:59.2
14 . 19 Polajnar Erik
TK UTRIP
Moški SLO TK UTRIP 2020TZS023 13 5:19.4 14 5:45.4 11:04.8 >
Klub TK UTRIP
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS023
swim Rank: 13
swim Time: 5:19.4
run Rank: 14
run Time: 5:45.4
Rezultat: 11:04.8
15 . 16 Šepec Jaka
TK NOVO MESTO
Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS134 14 5:36.3 15 6:56.2 12:32.6 >
Klub TK NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Licenca: 2020TZS134
swim Rank: 14
swim Time: 5:36.3
run Rank: 15
run Time: 6:56.2
Rezultat: 12:32.6

Komentarji

 

Mobile content