Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Triglav Triatlon Bled 2020

Triatlon Tekma:Triglav Triatlon Bled 2020 Datum:19.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Časi rezultat
STAREJŠI DEČKI-M
1 . 17 Denša Tian Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS452 05:30 (0:31) 21:56 (0:43) 10:24 0:39:06
2 . 44 Pavlin Marcel Moški SLO TK UTRIP 2020TZS413 05:24 (0:32) 22:21 (0:41) 10:49 0:39:48
3 . 34 Korošec Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS348 05:06 (0:49) 24:09 (0:41) 11:48 0:42:35
4 . 43 Mlakar Nace Moški SLO TK UTRIP 2020TZS329 05:59 (0:32) 24:39 (0:46) 11:03 0:43:01
5 . 41 Zupančič Izak Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS384 06:50 (0:38) 28:07 (0:50) 13:46 0:50:13
6 . 16 Debevec Brin Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS679 07:32 (2:08) 27:06 (0:49) 12:40 0:50:16
DNF7 . 30 Furlan Nerad Jure Moški SLO TK OLIMPIJA 2020TZS049 07:04 (0:49) () DNF
STAREJŠE DEKLICE-Ž
1 . 9 Prelesnik Tinkara Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS272 06:00 (0:38) 27:14 (0:46) 12:58 0:47:39
2 . 46 Valič Isa Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS232 06:52 (1:02) 27:03 (0:38) 14:42 0:50:20
KADETI-M
1 . 42 Bojanc Domen Moški SLO TK UTRIP 2020TZS044 04:27 (0:29) 21:01 (0:41) 09:10 0:35:50
2 . 24 Vimos Kocbek Nevan Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS565 04:38 (0:30) 20:50 (0:38) 09:52 0:36:31
3 . 3 Peterka Jan Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS565 04:24 (0:30) 21:40 (0:39) 10:24 0:37:38
4 . 36 Mežnar Matic Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS356 04:55 (0:30) 21:29 (0:41) 10:21 0:37:59
5 . 1 Lampe Diego Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 04:43 (0:33) 21:59 (0:53) 09:51 0:38:00
6 . 13 Alenabi Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS437 04:52 (0:25) 21:34 (0:38) 10:54 0:38:24
7 . 31 Belaj Nik Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS332 04:59 (0:31) 21:58 (0:51) 10:16 0:38:36
8 . 15 Bratun Domen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS442 05:07 (0:41) 21:40 (0:50) 10:31 0:38:50
9 . 23 Špan Garibaldi Žan Paskal Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS517 05:25 (0:35) 21:57 (0:43) 10:23 0:39:04
10 . 2 Lampe Davide Moški ITA CUS UDINE TRIATHLON 04:57 (0:35) 22:09 (0:56) 10:42 0:39:20
11 . 21 Medved Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS491 06:12 (1:25) 20:17 (0:44) 11:05 0:39:45
12 . 12 Žagar Taj Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS266 05:55 (0:34) 23:41 (0:45) 10:38 0:41:35
13 . 10 Žagar Matic Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS264 05:57 (0:34) 24:27 (0:45) 09:58 0:41:43
14 . 7 Vidmar Val Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS226 05:54 (0:41) 24:17 (0:49) 10:27 0:42:10
15 . 38 Pilih Arne Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS363 04:45 (0:32) 23:58 (0:47) 13:28 0:43:33
16 . 11 Žagar Jurij Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS265 05:43 (0:33) 26:07 (0:54) 10:36 0:43:56
17 . 39 Rifel Nejc Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS373 05:28 (0:40) 26:43 (0:45) 13:59 0:47:37
18 . 29 ŠPILAR MATEVŽ Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS136 06:36 (1:02) 32:58 (0:58) 15:04 0:56:41
DNF19 . 35 Majdič Luka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS353 05:49 (0:37) 34:02 () DNF
KADETINJE-Ž
1 . 26 Mihevc Lara Ženski SLO TK Logatec 2020TZS301 04:42 (0:26) 22:46 (0:35) 10:09 0:38:40
2 . 6 Stres Tinkara Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS218 04:53 (0:28) 22:34 (0:39) 11:01 0:39:37
3 . 4 Kovic Urška Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS239 04:35 (0:28) 23:06 (0:48) 11:41 0:40:39
4 . 25 Zupančič Zala Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS538 05:13 (0:28) 23:50 (0:48) 11:03 0:41:23
5 . 45 Navodnik Sara Ženski SLO TK Velenje 2020TZS599 04:30 (0:32) 24:05 (0:45) 11:30 0:41:24
6 . 20 Kotnik Zoja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS476 05:13 (0:31) 23:50 (0:49) 12:12 0:42:38
7 . 22 Sraka Luna Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS519 05:05 (0:57) 25:05 (0:34) 12:22 0:44:05
8 . 5 Mikuž Maruša Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS235 05:33 (0:41) 25:49 (0:43) 12:38 0:45:26
9 . 14 Alymova Nadežda Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS438 05:22 (0:36) 27:02 (0:58) 12:22 0:46:23
10 . 18 Hajdinjak Ana Nana Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS462 05:29 (0:36) 26:49 (0:54) 13:11 0:47:02
11 . 40 Totter Nadja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS381 06:09 (0:51) 27:03 (0:38) 13:07 0:47:51
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 84 Denša Ul Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS453 10:19 (0:25) 29:11 (0:35) 18:02 0:58:34
2 . 103 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP 2020TZS324 11:18 (0:24) 29:07 (0:36) 17:51 0:59:19
3 . 82 Tomšič Staš Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS260 11:09 (0:25) 29:15 (0:33) 18:23 0:59:47
4 . 85 Mamič Jakob Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS486 10:36 (0:25) 29:47 (0:30) 19:50 1:01:11
5 . 104 Verbič Črt Moški SLO TK UTRIP 2020TZS018 11:14 (0:26) 29:16 (0:38) 20:54 1:02:30
6 . 101 Pavlin David Aljoša Moški SLO TK UTRIP 2020TZS412 12:34 (0:29) 31:27 (0:38) 18:00 1:03:11
7 . 102 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 2020TZS323 11:15 (0:25) 31:43 (0:35) 19:33 1:03:32
MLAJŠE MLADINKE-Ž
1 . 86 Perko Liza Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS502 12:23 (0:29) 35:38 (0:43) 23:13 1:12:29
2 . 99 Pilih Vita Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS365 11:41 (0:29) 34:51 (0:51) 27:30 1:15:25
STAREJŠI MLADINCI-M
1 . 230 Škrjanc Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS377 0:20:41 (0:22) 1:06:10 (0:30) 0:39:49 2:07:35
2 . 211 Marenče Jan Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS125 0:25:52 (0:42) 1:10:35 (1:17) 0:43:08 2:21:36
3 . 205 Mrak Nik Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS449 0:25:25 (0:33) 1:15:15 (0:37) 0:45:28 2:27:20
STAREJŠE MLADINKE-Ž
1 . 235 Pogačar Neža Ženski SLO TK UTRIP 2020TZS316 0:21:59 (0:26) 1:18:56 (0:41) 0:45:30 2:27:33
2 . 207 Rus Rahela Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS514 0:26:35 (0:28) 1:23:03 (0:47) 0:50:46 2:41:42
ČLANI 1-M
1 . 177 Bojanc Klemen Moški SLO ŠK TRIATLON LAJF 2020TZS424 0:21:27 (0:28) 1:04:33 (0:45) 0:34:37 2:01:51
2 . 233 Mandič Mark Moški SLO TK UTRIP 2020TZS409 0:21:30 (0:26) 1:05:21 (0:33) 0:36:43 2:04:36
3 . 193 Dečman Matej Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS244 0:20:27 (0:40) 1:06:25 (0:35) 0:43:01 2:11:09
4 . 184 Kirn Primož Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS206 0:26:14 (0:40) 1:09:57 (0:58) 0:40:19 2:18:10
5 . 224 Lipovšek Jan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS352 0:27:36 (0:33) 1:08:50 (0:33) 0:41:27 2:19:01
6 . 227 Podbevšek Žiga Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS369 0:25:36 (0:28) 1:10:36 (0:36) 0:44:51 2:22:09
7 . 203 Križan Peter Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS480 0:26:20 (0:32) 1:13:09 (0:57) 0:43:45 2:24:45
8 . 213 Rozman Marko Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS113 0:32:11 (0:35) 1:12:09 (0:44) 0:45:18 2:30:58
9 . 187 Mikuž Vidmar Patrik Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS215 0:29:14 (0:56) 1:16:55 (1:15) 0:46:06 2:34:28
10 . 216 Gerič Jaka Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS340 0:25:33 (0:32) 1:20:04 (0:48) 0:50:08 2:37:08
ČLANICE 1-Ž
1 . 231 vrtačič Tjaša Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS383 0:22:01 (0:25) 1:15:59 (0:37) 0:42:07 2:21:11
2 . 201 Hočevar Katja Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS463 0:24:02 (0:30) 1:16:49 (0:40) 0:46:57 2:29:00
3 . 172 Peterka Monika Ženski SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS566 0:30:00 (0:26) 1:23:38 (0:38) 0:47:29 2:42:14
4 . 223 Levec Jana Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS351 0:31:32 (0:36) 1:24:23 (0:59) 0:52:04 2:49:36
ČLANI 2-M
1 . 192 Cebin Bojan Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS242 0:25:38 (0:33) 1:06:57 (0:37) 0:34:09 2:07:57
2 . 186 Lavrenčič Tine Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS197 0:24:54 (0:39) 1:07:36 (0:45) 0:34:39 2:08:35
3 . 208 Majdič Jure Moški SLO TK Logatec 2020TZS285 0:21:28 (0:28) 1:07:30 (0:47) 0:39:11 2:09:26
4 . 239 Koprivec Gasper Moški SLO TRENERT ŠD 2020TZS401 0:27:41 (1:04) 1:11:13 (1:19) 0:42:42 2:24:01
5 . 221 Kotnik Gregor Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS349 0:29:56 (0:56) 1:13:50 (1:00) 0:40:41 2:26:24
6 . 240 MEŽNARČIČ Andrej Moški SLO TRENERT ŠD 2020TZS392 0:35:49 (1:42) 1:28:48 (1:14) 0:47:28 2:55:03
7 . 241 Sraka Dejan Moški SLO TRENERT ŠD 2020TZS398 0:29:01 (0:45) 1:34:23 (1:34) 1:08:31 3:14:16
DNF8 . 204 Leben Jure Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS481 0:41:47 (1:57) 1:42:44 () DNF
ČLANICE 2-Ž
1 . 194 Dolinar Majdič Simona Ženski SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS275 0:24:02 (0:32) 1:16:46 (0:40) 0:42:14 2:24:16
2 . 214 Seliškar Ana Ženski SLO TK NOVO MESTO 2020TZS114 0:31:41 (0:33) 1:14:57 (0:52) 0:43:15 2:31:19
3 . 220 Kompan Tanja Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS347 0:31:14 (1:03) 1:19:47 (1:05) 0:44:52 2:38:04
VETERANI 1-M
1 . 195 Majdič Tomaž Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS273 0:21:15 (0:34) 1:12:46 (0:50) 0:40:23 2:15:50
2 . 190 Meglič Anton Moški SLO TK Gorenjska 2020TZS076 0:32:52 (1:59) 1:12:04 (1:25) 0:41:11 2:29:32
3 . 189 Česen Grega Moški SLO TK Gorenjska 2020TZS074 0:29:08 (1:17) 1:14:35 (1:03) 0:45:07 2:31:12
4 . 198 Rožac Rok Moški SLO Triatlon klub Krško 2020TZS034 0:28:46 (1:05) 1:16:22 (1:05) 0:46:57 2:34:17
5 . 174 Švigelj Tim Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS655 0:35:13 (0:57) 1:11:08 (1:43) 0:45:45 2:34:48
6 . 228 Pohlen Boštjan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS370 0:27:44 (0:43) 1:17:42 (1:03) 0:50:00 2:37:15
7 . 179 Lepojič Sašo Moški SLO Team BTS Company 2020TZS011 0:31:01 (0:58) 1:18:56 (0:58) 0:46:53 2:38:48
8 . 159 Česnik Damir Moški SLO 3K Šport 2020TZS145 0:36:02 (0:57) 1:16:32 (1:02) 0:49:22 2:43:58
9 . 212 Meh Jure Moški SLO TK NOVO MESTO 2020TZS110 0:35:15 (0:56) 1:17:05 (1:04) 0:49:54 2:44:15
DNF10 . 175 Korelc Matej Moški SLO ŠD AKSON 2020TZS092 0:27:28 (0:44) 1:14:16 (0:53) DNF
VETERANKE 1-Ž
1 . 237 ANŽUR Polona Ženski SLO TRENERT ŠD 2020TZS400 0:33:48 (1:15) 1:27:27 (1:17) 0:55:37 2:59:26
VETERANI 2-M
1 . 170 Ličen Igor Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS548 0:28:53 (1:22) 1:08:17 (0:58) 0:46:37 2:26:10
2 . 236 Suligoj Gorazd Moški SLO TK Velenje 2020TZS607 0:31:01 (0:42) 1:13:19 (1:14) 0:43:43 2:30:00
3 . 196 Radivojević Aleksander Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS256 0:27:39 (0:34) 1:16:37 (0:58) 0:45:29 2:31:20
4 . 226 Pilih Tomaž Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS364 0:34:06 (0:59) 1:13:15 (0:47) 0:45:43 2:34:53
5 . 199 Bregar Gorazd Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS445 0:30:50 (0:53) 1:18:43 (0:56) 0:44:41 2:36:04
6 . 180 Bizjak Matjaž Moški SLO TK 3KM 2020TZS568 0:29:33 (2:17) 1:19:57 (1:18) 0:43:32 2:36:39
7 . 188 Paravan Dejan Moški SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS200 0:29:29 (1:15) 1:20:35 (1:13) 0:51:07 2:43:40
8 . 202 Kovač Klemen Moški SLO TK Ljubljana 2020TZS477 0:36:40 (2:01) 1:17:25 (1:00) 0:47:57 2:45:05
9 . 171 PERME Gregor Moški SLO ŠD 3ŠPORT 2020TZS555 0:37:53 (1:45) 1:23:44 (1:32) 0:47:27 2:52:23
VETERANKE 2-Ž
1 . 183 Maček Mateja Ženski SLO TK 3KM 2020TZS582 0:31:16 (0:55) 1:29:50 (0:56) 0:52:46 2:55:44
2 . 185 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS211 0:34:14 (1:04) 1:32:20 (2:03) 0:58:45 3:08:28
DNF3 . 238 Gregorič Zečevič Janika Ženski SLO TRENERT ŠD 2020TZS399 0:44:19 (1:46) 1:31:28 () DNF
VETERANI 3-M
1 . 219 KOMPAN ZLATKO Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS346 0:30:02 (0:32) 1:11:57 (0:46) 0:43:24 2:26:43
2 . 178 Adamič Marko Moški SLO Team BTS Company 2020TZS008 0:28:07 (1:02) 1:16:03 (0:41) 0:44:13 2:30:07
3 . 182 Maček Uroš Moški SLO TK 3KM 2020TZS581 0:27:14 (1:28) 1:19:22 (1:06) 0:47:17 2:36:28
4 . 160 Krajnc Robert Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS664 0:34:32 (0:53) 1:17:59 (0:57) 0:46:01 2:40:25
5 . 215 Egart Janez Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS338 0:29:55 (2:14) 1:27:39 (2:16) 0:51:28 2:53:33
6 . 210 Malovič Zoran Moški SLO TK Maraton Ptuj 2020TZS041 0:34:35 (1:43) 1:33:05 (1:11) 1:02:49 3:13:25
VETERANI 4-M
1 . 222 Kregar Miro Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS350 0:27:50 (0:56) 1:16:26 (0:53) 0:43:45 2:29:53
2 . 217 Hren Marko Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS342 0:34:48 (0:52) 1:20:03 (1:03) 0:48:10 2:44:58
3 . 173 Petronio Franco Moški SLO ŠD 3Šport 2020TZS663 0:33:08 (2:09) 1:18:29 (1:16) 0:50:05 2:45:10
4 . 225 Martič Zvezdan Moški SLO TK Trisport Kamnik 2020TZS355 0:27:36 (1:42) 1:25:33 (1:09) 0:49:32 2:45:34
5 . 191 Teran Ales Moški SLO TK Gorenjska 2020TZS086 0:36:01 (1:50) 1:31:34 (1:36) 1:06:11 3:17:14
VETERANKE 4-Ž
1 . 206 Nakrst Nataša Ženski SLO TK Ljubljana 2020TZS499 0:26:31 (1:31) 1:17:36 (1:37) 0:48:53 2:36:11
VETERANI 5-M
1 . 209 Trojar Bojan Moški SLO TK Logatec 2020TZS295 0:34:26 (1:22) 1:23:37 (0:51) 0:46:49 2:47:08
VETERANI 6-M
1 . 197 Žagar Toni Moški SLO TK Inles Riko Ribnica 2020TZS262 0:34:49 (2:07) 1:34:26 (1:22) 0:52:59 3:05:45

Komentarji