Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 15. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2013

Tek - gorski Tekma:15. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2013 Datum:28.07.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 335 Tjaša ČIROVIĆ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:10 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:10
Zaostanek:
2 . 329 Maja PER
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 4:15 5 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:15
Zaostanek: 5
3 . 349 Maša VIRIANT
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:22 12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:22
Zaostanek: 12
4 . 354 Lucija MEDJA
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:25 15 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:25
Zaostanek: 15
5 . 356 Barbi MELIHEN
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 4:28 18 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:28
Zaostanek: 18
6 . 346 Tjaša URŠIČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:37 27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:37
Zaostanek: 27
7 . 337 Hana DOBOVŠEK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:55 45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:55
Zaostanek: 45
8 . 325 Liza BALANTIČ
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 5:00 50 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:00
Zaostanek: 50
9 . 351 Eva ŠINKOVEC
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:08 58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:08
Zaostanek: 58
10 . 332 Brina ARBAJTER
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:09 59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:09
Zaostanek: 59
11 . 344 Iza ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:49 1:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:49
Zaostanek: 1:39
12 . 323 Tia EMBERŠIČ
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 5:53 1:43 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:53
Zaostanek: 1:43
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 339 Ana MILOVIĆ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 9:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:18
Zaostanek:
2 . 361 Tanja ŽGAJNAR
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 9:37 19 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:37
Zaostanek: 19
3 . 362 Urška KRAŠOVEC
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 10:47 1:29 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:47
Zaostanek: 1:29
4 . 350 Katja VODLAN
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 10:59 1:41 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:59
Zaostanek: 1:41
5 . 358 Nika BOZJA
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 11:09 1:51 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 11:09
Zaostanek: 1:51
6 . 330 Janežič Šana
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 15:34 6:16 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 15:34
Zaostanek: 6:16
7 . 331 Daša JANEŽIČ
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 15:35 6:17 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 15:35
Zaostanek: 6:17
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 365 Karin GOŠEK
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 15:26 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 15:26
Zaostanek:
2 . 366 Nina KLEMENČIČ
TSK TRIGLAV KRANJ
Ženski SLO TSK TRIGLAV KRANJ 17:42 2:16 >
Klub TSK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 17:42
Zaostanek: 2:16
3 . 341 Lucija PEVEC
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 18:34 3:08 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 18:34
Zaostanek: 3:08
4 . 364 Urša FRELIH
TK ŠPEH
Ženski SLO TK ŠPEH 23:12 7:46 >
Klub TK ŠPEH
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 23:12
Zaostanek: 7:46
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 309 Lea EINFALT
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h06:18 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h06:18
Zaostanek:
2 . 303 Ana ČUFER
TD BURJA VIPAVA
Ženski SLO TD BURJA VIPAVA 1h12:19 6:01 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h12:19
Zaostanek: 6:01
3 . 312 Anita KLEMENČIČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h16:59 10:41 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h16:59
Zaostanek: 10:41
4 . 192 Maja MENCIGAR
ROGAŠOVCI
Ženski SLO ROGAŠOVCI 1h20:05 13:47 >
Klub ROGAŠOVCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h20:05
Zaostanek: 13:47
5 . 304 Katja HREN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h35:09 28:51 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h35:09
Zaostanek: 28:51
Z5 čLANICE-Ž
1 . 262 Mateja KOSOVELJ
ŠD NANOS PODNANOS SLO
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 1h40:09 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS SLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h40:09
Zaostanek:
2 . 102 Veronika JURISIĆ
AK SLJEME ZAGREB
Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1h43:57 3:48 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 1h43:57
Zaostanek: 3:48
3 . 12 Iva MILESOVA
PSK OLYMP PRAHA
Ženski CZE PSK OLYMP PRAHA 1h47:40 7:31 >
Klub PSK OLYMP PRAHA
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 1h47:40
Zaostanek: 7:31
4 . 145 Jana BRATINA
AD-VENTURE.SI
Ženski SLO AD-VENTURE.SI 1h55:48 15:39 >
Klub AD-VENTURE.SI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h55:48
Zaostanek: 15:39
5 . 205 Andreja GODEC
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 1h59:17 19:08 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h59:17
Zaostanek: 19:08
6 . 54 Mojca KERMAVNAR
ŠD TEK JE LEK
Ženski SLO ŠD TEK JE LEK 2h02:37 22:28 >
Klub ŠD TEK JE LEK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h02:37
Zaostanek: 22:28
7 . 172 Karmen KLANČNIK
ŠD NAKLO
Ženski SLO ŠD NAKLO 2h03:20 23:11 >
Klub ŠD NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h03:20
Zaostanek: 23:11
8 . 96 Špela ZUPAN
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h05:54 25:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h05:54
Zaostanek: 25:45
9 . 251 Petra MIKLOŠA
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h09:45 29:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h09:45
Zaostanek: 29:36
10 . 52 Manja FRECE
Ganesha Team
Ženski SLO Ganesha Team 2h10:08 29:59 >
Klub Ganesha Team
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h10:08
Zaostanek: 29:59
11 . 122 Sara JAKLIČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h17:25 37:16 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h17:25
Zaostanek: 37:16
12 . 105 Brigita BURJA
Ženski SLO 2h21:27 41:18 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h21:27
Zaostanek: 41:18
13 . 19 Pavla VSETECKOVA
MOTOR JOURNAL
Ženski CZE MOTOR JOURNAL 2h25:45 45:36 >
Klub MOTOR JOURNAL
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 2h25:45
Zaostanek: 45:36
14 . 215 Elisabeth LEUTNER
Ženski AUT 2h27:19 47:10 >
Klub
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 2h27:19
Zaostanek: 47:10
15 . 69 Irma PIVK
ŠD NANOS PODNANOS SLO
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 2h28:35 48:26 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS SLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h28:35
Zaostanek: 48:26
16 . 34 Andreja STERLE PODOBNIK
ANDIFIT RIHTAR LOŠKA DOLINA SLO
Ženski SLO ANDIFIT RIHTAR LOŠKA DOLINA SLO 2h34:22 54:13 >
Klub ANDIFIT RIHTAR LOŠKA DOLINA SLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h34:22
Zaostanek: 54:13
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 206 Urša TROBEC
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h01:40 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h01:40
Zaostanek:
2 . 76 Mihaela TUŠAR
ŠD NANOS PODNANOS SLO
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 2h03:29 1:49 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS SLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h03:29
Zaostanek: 1:49
3 . 161 Ana JELOVČAN
OBDELAVA TEKSTILIJ ŠINKOVEC SLO
Ženski SLO OBDELAVA TEKSTILIJ ŠINKOVEC SLO 2h19:23 17:43 >
Klub OBDELAVA TEKSTILIJ ŠINKOVEC SLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h19:23
Zaostanek: 17:43
4 . 21 Špela MALOVRH
POLET
Ženski SLO POLET 2h24:55 23:15 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h24:55
Zaostanek: 23:15
5 . 160 Helena FRIC KRIŽANEC
Ženski SLO 2h31:51 30:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h31:51
Zaostanek: 30:11
6 . 149 Vera KUMPERŠČAK
TAO, TEKAŠKI FORUM
Ženski SLO TAO, TEKAŠKI FORUM 2h40:51 39:11 >
Klub TAO, TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h40:51
Zaostanek: 39:11
7 . 286 Jera GREGORC
KAMNIŠKO SEDLO
Ženski SLO KAMNIŠKO SEDLO 2h44:14 42:34 >
Klub KAMNIŠKO SEDLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h44:14
Zaostanek: 42:34
8 . 103 Sabina REPIČ
Ženski SLO 2h49:42 48:02 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h49:42
Zaostanek: 48:02
9 . 242 Darja VAVPETIČ
MICI JE ZAKON
Ženski SLO MICI JE ZAKON 2h52:00 50:20 >
Klub MICI JE ZAKON
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h52:00
Zaostanek: 50:20
10 . 208 Natalija LESNIK
T.R.T.E.
Ženski SLO T.R.T.E. 2h55:10 53:30 >
Klub T.R.T.E.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h55:10
Zaostanek: 53:30
11 . 113 Sandra FERENČAK
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME 2h59:12 57:32 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2h59:12
Zaostanek: 57:32
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 204 Marija MEDJA
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h11:49 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h11:49
Zaostanek:
2 . 33 Marta ŠORLI
Ženski SLO 2h15:35 3:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h15:35
Zaostanek: 3:46
3 . 138 Olga GRM
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h19:18 7:29 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h19:18
Zaostanek: 7:29
4 . 64 Boža MEŽA
ŠD PREMOGOVNIK
Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h25:09 13:20 >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h25:09
Zaostanek: 13:20
5 . 139 Nadja FINŽGAR
Ženski SLO 2h27:01 15:12 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h27:01
Zaostanek: 15:12
6 . 253 Nada KOZJEK
TKL
Ženski SLO TKL 2h31:59 20:10 >
Klub TKL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h31:59
Zaostanek: 20:10
7 . 100 Milojka ČUFER
Ženski SLO 2h34:27 22:38 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h34:27
Zaostanek: 22:38
8 . 162 Marija MOSER
Ženski SLO 2h56:04 44:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h56:04
Zaostanek: 44:15
9 . 120 Jelka RAVNIKAR
TD GORA
Ženski SLO TD GORA 3h15:00 1h03:11 >
Klub TD GORA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3h15:00
Zaostanek: 1h03:11
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 336 Igor ĆOSIĆ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:41 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:41
Zaostanek:
2 . 342 Miha PODBREGAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 9 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50
Zaostanek: 9
3 . 357 Tobi GABERŠČEK
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 3:55 14 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:55
Zaostanek: 14
4 . 355 Aljaž LUZNAR
ŠD MLADI VRH
Moški SLO ŠD MLADI VRH 4:01 20 >
Klub ŠD MLADI VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:01
Zaostanek: 20
5 . 343 Rok PODBREGAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:06 25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:06
Zaostanek: 25
6 . 367 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4:08 27 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:08
Zaostanek: 27
7 . 338 Žan GRČAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:32 51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:32
Zaostanek: 51
8 . 369 Jaka SAZONOV
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 4:34 53 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:34
Zaostanek: 53
9 . 347 Žan URŠIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:41 1:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:41
Zaostanek: 1:00
10 . 324 Jan EMBERŠIČ
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 4:44 1:03 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:44
Zaostanek: 1:03
11 . 321 Erazem RUČMAN
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 5:14 1:33 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 5:14
Zaostanek: 1:33
12 . 322 Marcel RUČMAN
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 7:30 3:49 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 7:30
Zaostanek: 3:49
M2 DEčKI U14-M
1 . 340 Miha ORAŽEM
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 8:43 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:43
Zaostanek:
2 . 348 Nejc URŠIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 9:29 46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 9:29
Zaostanek: 46
3 . 360 Sašo ZORČ
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 9:36 53 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 9:36
Zaostanek: 53
4 . 345 Luka URANIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 10:08 1:25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 10:08
Zaostanek: 1:25
5 . 353 Krištof MEDJA
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA 10:23 1:40 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 10:23
Zaostanek: 1:40
6 . 326 Jaka BALANTIČ
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 10:52 2:09 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 10:52
Zaostanek: 2:09
7 . 352 Denis MENCINGAR
Moški SLO 11:32 2:49 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 11:32
Zaostanek: 2:49
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 359 Enej KOVAČ
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 15:07 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:07
Zaostanek:
2 . 370 Tine HREN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 15:37 30 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:37
Zaostanek: 30
3 . 368 Jaka GRŽE
AK POSTOJNA
Moški SLO AK POSTOJNA 16:02 55 >
Klub AK POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 16:02
Zaostanek: 55
4 . 334 Uroš ČIROVIĆ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 17:20 2:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 17:20
Zaostanek: 2:13
5 . 333 Urban ARBAJTER
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 20:57 5:50 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 20:57
Zaostanek: 5:50
M4 MLADINCI U20-M
1 . 301 Rok BRATINA
KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO
Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO 53:04 >
Klub KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 53:04
Zaostanek:
2 . 308 Jošt LAPAJNE
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 54:44 1:40 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 54:44
Zaostanek: 1:40
3 . 306 Anže BOŽIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 56:55 3:51 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 56:55
Zaostanek: 3:51
4 . 307 Nik MERNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 58:31 5:27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:31
Zaostanek: 5:27
5 . 305 Aljaž BOŽIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h09:04 16:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h09:04
Zaostanek: 16:00
6 . 311 Janez LAMPIČ
TSK TRIGLAV KRANJ
Moški SLO TSK TRIGLAV KRANJ 1h14:48 21:44 >
Klub TSK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h14:48
Zaostanek: 21:44
7 . 302 Aljaž ZALETELJ
MARATHON NM
Moški SLO MARATHON NM 1h17:24 24:20 >
Klub MARATHON NM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h17:24
Zaostanek: 24:20
8 . 225 Eddie PARRELLA
Moški USA 1h49:23 56:19 >
Klub
Država USA
Spol: Moški
Čas: 1h49:23
Zaostanek: 56:19
M5 čLANI-M
1 . 1 Azerya TEKLAY WELDEMARIAM
Moški ERI 1h22:14 >
Klub
Država ERI
Spol: Moški
Čas: 1h22:14
Zaostanek:
2 . 146 Nejc KUHAR
LASPORTIVA-TURNI.SI
Moški SLO LASPORTIVA-TURNI.SI 1h24:09 1:55 >
Klub LASPORTIVA-TURNI.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h24:09
Zaostanek: 1:55
3 . 3 Alex BALDACCINI
BROOKS RUNNING TEAM ITA
Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h25:08 2:54 >
Klub BROOKS RUNNING TEAM ITA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h25:08
Zaostanek: 2:54
4 . 15 Robbie SIMPSON
DEESIDE RUNNERS
Moški DEU DEESIDE RUNNERS 1h26:50 4:36 >
Klub DEESIDE RUNNERS
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1h26:50
Zaostanek: 4:36
5 . 2 Gabriele ABATE
BROOKS RUNNING TEAM ITA
Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h27:24 5:10 >
Klub BROOKS RUNNING TEAM ITA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h27:24
Zaostanek: 5:10
6 . 155 Gašper BREGAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h27:39 5:25 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h27:39
Zaostanek: 5:25
7 . 152 Klemen TRILER
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:11 6:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h29:11
Zaostanek: 6:57
8 . 6 Massimiliano DI GIOIA
BROOKS RUNNING TEAM ITA
Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h33:09 10:55 >
Klub BROOKS RUNNING TEAM ITA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h33:09
Zaostanek: 10:55
9 . 20 Riccardo STERNI
MARATHON TRST
Moški ITA MARATHON TRST 1h34:09 11:55 >
Klub MARATHON TRST
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h34:09
Zaostanek: 11:55
10 . 247 Simon NOVAK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h34:18 12:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h34:18
Zaostanek: 12:04
11 . 289 Matteo PILLER HOFFER
US ALDO MORO
Moški DEU US ALDO MORO 1h35:53 13:39 >
Klub US ALDO MORO
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1h35:53
Zaostanek: 13:39
12 . 292 Nicolò FRASCATTO
U.S. ALDOMORO PALUZZA
Moški ITA U.S. ALDOMORO PALUZZA 1h36:16 14:02 >
Klub U.S. ALDOMORO PALUZZA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h36:16
Zaostanek: 14:02
13 . 16 Sam TOSH
ROSSENDALE HARRIERS
Moški DEU ROSSENDALE HARRIERS 1h36:24 14:10 >
Klub ROSSENDALE HARRIERS
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1h36:24
Zaostanek: 14:10
14 . 157 Luka MIHELIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h36:41 14:27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h36:41
Zaostanek: 14:27
15 . 8 Yujiro IIDA
SALOMON
Moški JPN SALOMON 1h36:49 14:35 >
Klub SALOMON
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 1h36:49
Zaostanek: 14:35
16 . 13 Fujio MIYACHI
BLUETAG
Moški JPN BLUETAG 1h38:36 16:22 >
Klub BLUETAG
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 1h38:36
Zaostanek: 16:22
17 . 202 Jure ŠULIGOJ
SSK PONIKVE
Moški SLO SSK PONIKVE 1h38:54 16:40 >
Klub SSK PONIKVE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h38:54
Zaostanek: 16:40
18 . 196 Peter LAMOVEC
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h39:41 17:27 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:41
Zaostanek: 17:27
19 . 159 Danijel VINČEC
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 1h42:07 19:53 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h42:07
Zaostanek: 19:53
20 . 58 Vid SENICA
Moški SLO 1h42:12 19:58 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h42:12
Zaostanek: 19:58
21 . 135 Giusepe DELLA MEA
ALDO MORO
Moški ITA ALDO MORO 1h42:24 20:10 >
Klub ALDO MORO
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h42:24
Zaostanek: 20:10
22 . 293 Bojan SLAPAR
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h43:13 20:59 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h43:13
Zaostanek: 20:59
23 . 252 Aleš ŽONTAR
ŠD PREŽGANJE
Moški SLO ŠD PREŽGANJE 1h43:44 21:30 >
Klub ŠD PREŽGANJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h43:44
Zaostanek: 21:30
24 . 90 Gregor MLAKAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h44:42 22:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:42
Zaostanek: 22:28
25 . 158 Mitja VOLČANŠEK
ŠD 3ŠPORT
Moški SLO ŠD 3ŠPORT 1h45:05 22:51 >
Klub ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:05
Zaostanek: 22:51
26 . 207 Janez PUSTOSLEMŠEK
ENERGETIK ŠPORT
Moški SLO ENERGETIK ŠPORT 1h46:08 23:54 >
Klub ENERGETIK ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:08
Zaostanek: 23:54
27 . 71 Boštjan KERN
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h46:54 24:40 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:54
Zaostanek: 24:40
28 . 93 Tomislav ŠKRLEC
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1h47:03 24:49 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h47:03
Zaostanek: 24:49
29 . 190 Toni HABJAN
AD HITROST
Moški SLO AD HITROST 1h47:43 25:29 >
Klub AD HITROST
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h47:43
Zaostanek: 25:29
30 . 173 Rok GRILC
Moški SLO 1h48:15 26:01 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:15
Zaostanek: 26:01
31 . 210 Jurij ERLAH
Moški SLO 1h48:57 26:43 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:57
Zaostanek: 26:43
32 . 248 Boštjan ERJAVŠEK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:03 26:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:03
Zaostanek: 26:49
33 . 50 Bojan AMBROŽIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:21 27:07 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:21
Zaostanek: 27:07
34 . 124 Aljaž KOŽUH
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h50:32 28:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:32
Zaostanek: 28:18
35 . 268 Aleš DEBELJAK
PODBREZJE
Moški SLO PODBREZJE 1h50:43 28:29 >
Klub PODBREZJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:43
Zaostanek: 28:29
36 . 86 Jaka BORŠTNAR
LUĐAKA
Moški SLO LUĐAKA 1h50:47 28:33 >
Klub LUĐAKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:47
Zaostanek: 28:33
37 . 26 Goran DOBRIJEVIČ
Moški SLO 1h51:25 29:11 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:25
Zaostanek: 29:11
38 . 48 Blaž BREČKO
ŠD ŠENTVID
Moški SLO ŠD ŠENTVID 1h51:29 29:15 >
Klub ŠD ŠENTVID
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:29
Zaostanek: 29:15
39 . 81 Bojan NOVAK
M.K.MARJAN - SPLIT
Moški CRO M.K.MARJAN - SPLIT 1h52:03 29:49 >
Klub M.K.MARJAN - SPLIT
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h52:03
Zaostanek: 29:49
40 . 119 Simon ČADEŽ
Moški SLO 1h52:13 29:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:13
Zaostanek: 29:59
41 . 266 Primož PETAČ
HELLA SATURNUS SLO
Moški SLO HELLA SATURNUS SLO 1h52:22 30:08 >
Klub HELLA SATURNUS SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:22
Zaostanek: 30:08
42 . 274 Iztok CUKJATI
MOOVME
Moški SLO MOOVME 1h52:37 30:23 >
Klub MOOVME
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:37
Zaostanek: 30:23
43 . 125 Uroš KRALJ
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1h52:54 30:40 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:54
Zaostanek: 30:40
44 . 39 Dejan GRM
ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO
Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO 1h53:24 31:10 >
Klub ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:24
Zaostanek: 31:10
45 . 37 Danilo ŠIMNIC
AK RADOVLJICA
Moški SLO AK RADOVLJICA 1h53:32 31:18 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:32
Zaostanek: 31:18
46 . 147 Ciril TOTTER
ŠD GRIBLJE
Moški SLO ŠD GRIBLJE 1h54:25 32:11 >
Klub ŠD GRIBLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:25
Zaostanek: 32:11
47 . 116 Primož ŠIFRAR
Moški SLO 1h54:34 32:20 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:34
Zaostanek: 32:20
48 . 45 Milan HRIBAR
ROKOVNJAČI
Moški SLO ROKOVNJAČI 1h55:27 33:13 >
Klub ROKOVNJAČI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:27
Zaostanek: 33:13
49 . 53 Gregor SLAPŠAK
Moški SLO 1h55:36 33:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:36
Zaostanek: 33:22
50 . 195 Matej BLATNIK
Moški SLO 1h55:50 33:36 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:50
Zaostanek: 33:36
51 . 60 Nejc GOLOB
AADS
Moški SLO AADS 1h56:43 34:29 >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h56:43
Zaostanek: 34:29
52 . 170 Aljoša SMOLNIKAR
TEKAŠKI FORUMTOPATLET
Moški SLO TEKAŠKI FORUMTOPATLET 1h58:31 36:17 >
Klub TEKAŠKI FORUMTOPATLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h58:31
Zaostanek: 36:17
53 . 290 Matteo GERIN
US ALDO MORO PALUZZA
Moški ITA US ALDO MORO PALUZZA 1h58:47 36:33 >
Klub US ALDO MORO PALUZZA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1h58:47
Zaostanek: 36:33
54 . 137 Robert FRAS
Moški SLO 1h58:49 36:35 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h58:49
Zaostanek: 36:35
55 . 287 Raphaël CONNES
Moški FRA 1h59:34 37:20 >
Klub
Država FRA
Spol: Moški
Čas: 1h59:34
Zaostanek: 37:20
56 . 38 Denis ULBL
Moški SLO 1h59:36 37:22 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:36
Zaostanek: 37:22
57 . 264 Razpotnik Simon
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2h00:10 37:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:10
Zaostanek: 37:56
58 . 188 Denis SITAR
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 2h00:49 38:35 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:49
Zaostanek: 38:35
59 . 47 David PLEVNIK
Moški SLO 2h01:22 39:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h01:22
Zaostanek: 39:08
60 . 85 Miha JUVAN
ZG.KAŠELJ
Moški SLO ZG.KAŠELJ 2h01:43 39:29 >
Klub ZG.KAŠELJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h01:43
Zaostanek: 39:29
61 . 92 Milorad VOJVODIC
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h01:53 39:39 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h01:53
Zaostanek: 39:39
62 . 182 Milan DOLENEC
BLEGOŠKE KORENINE
Moški SLO BLEGOŠKE KORENINE 2h02:29 40:15 >
Klub BLEGOŠKE KORENINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h02:29
Zaostanek: 40:15
63 . 82 David PAVŠIČ
Moški SLO 2h02:59 40:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h02:59
Zaostanek: 40:45
64 . 241 Miha VIDALI
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h03:39 41:25 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h03:39
Zaostanek: 41:25
65 . 191 Samuel KRANJC
Vrtec Galjevica
Moški SLO Vrtec Galjevica 2h03:53 41:39 >
Klub Vrtec Galjevica
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h03:53
Zaostanek: 41:39
66 . 291 Andrea SILVERIO
US ALDO MORO
Moški ITA US ALDO MORO 2h04:53 42:39 >
Klub US ALDO MORO
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2h04:53
Zaostanek: 42:39
67 . 169 Gregor GROHAR
Moški SLO 2h05:13 42:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:13
Zaostanek: 42:59
68 . 136 Miha KOSEC
Moški SLO 2h05:33 43:19 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:33
Zaostanek: 43:19
69 . 250 Boris HAFNER
Moški SLO 2h05:41 43:27 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:41
Zaostanek: 43:27
70 . 77 Peter ŠPEGELJ
ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO
Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO 2h05:51 43:37 >
Klub ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:51
Zaostanek: 43:37
71 . 218 Christof JORDAN
Moški AUT 2h06:04 43:50 >
Klub
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 2h06:04
Zaostanek: 43:50
72 . 267 Pavel DEBELJAK
GOBOVCE
Moški SLO GOBOVCE 2h06:15 44:01 >
Klub GOBOVCE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h06:15
Zaostanek: 44:01
73 . 126 Iztok OMEJC
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2h08:14 46:00 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:14
Zaostanek: 46:00
74 . 263 Jani KAPUŠIN
ŠD DEBELI ČETRTEK
Moški SLO ŠD DEBELI ČETRTEK 2h09:30 47:16 >
Klub ŠD DEBELI ČETRTEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:30
Zaostanek: 47:16
75 . 99 Tomaž PINTARIČ
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h10:05 47:51 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:05
Zaostanek: 47:51
76 . 171 Grega ZIHERL
Moški SLO 2h11:53 49:39 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h11:53
Zaostanek: 49:39
77 . 87 Boštjan TOMPLAK
AO ŽELEZNIČAR
Moški SLO AO ŽELEZNIČAR 2h12:24 50:10 >
Klub AO ŽELEZNIČAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:24
Zaostanek: 50:10
78 . 30 Matjaž ŽVAN
Moški SLO 2h13:42 51:28 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:42
Zaostanek: 51:28
79 . 49 Jure VAJS
GRS MOJSTRANA
Moški SLO GRS MOJSTRANA 2h14:19 52:05 >
Klub GRS MOJSTRANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:19
Zaostanek: 52:05
80 . 140 Jasmin JAŠARAGIĆ
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h14:32 52:18 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h14:32
Zaostanek: 52:18
81 . 59 Marko FLEK
AADS
Moški SLO AADS 2h14:47 52:33 >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:47
Zaostanek: 52:33
82 . 151 Aleksandar ORTYNSKI
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h14:52 52:38 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h14:52
Zaostanek: 52:38
83 . 128 UROŠ PETRIČ
GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h16:54 54:40 >
Klub GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h16:54
Zaostanek: 54:40
84 . 95 Matija ZUPAN
TURNI.SI
Moški SLO TURNI.SI 2h17:58 55:44 >
Klub TURNI.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h17:58
Zaostanek: 55:44
85 . 258 Janez ERZAR
VSE ZA ŽENO
Moški SLO VSE ZA ŽENO 2h18:49 56:35 >
Klub VSE ZA ŽENO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:49
Zaostanek: 56:35
86 . 43 Uroš ŠKULJ
AAD SLOVAN TEK.SI
Moški SLO AAD SLOVAN TEK.SI 2h19:44 57:30 >
Klub AAD SLOVAN TEK.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:44
Zaostanek: 57:30
87 . 83 Hrvoje VLAHOVIĆ
TK MAKSIMIR
Moški CRO TK MAKSIMIR 2h19:56 57:42 >
Klub TK MAKSIMIR
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h19:56
Zaostanek: 57:42
88 . 68 Marko PESKAR
GORE DOLE
Moški SLO GORE DOLE 2h20:35 58:21 >
Klub GORE DOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h20:35
Zaostanek: 58:21
89 . 232 Blaž VIDMAR
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h21:07 58:53 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:07
Zaostanek: 58:53
90 . 229 Simon SKALAR
Moški SLO 2h21:19 59:05 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:19
Zaostanek: 59:05
91 . 179 Miha KRIŽNAR
Moški SLO 2h21:39 59:25 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:39
Zaostanek: 59:25
92 . 281 Igor KALŠEK
PDK ZAGORJE
Moški SLO PDK ZAGORJE 2h22:23 1h00:09 >
Klub PDK ZAGORJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h22:23
Zaostanek: 1h00:09
93 . 231 Nace ZIDAR
NA&BL
Moški SLO NA&BL 2h23:45 1h01:31 >
Klub NA&BL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h23:45
Zaostanek: 1h01:31
94 . 178 Žiga X GOMBAČ
STRAIGHT EDGE
Moški SLO STRAIGHT EDGE 2h24:08 1h01:54 >
Klub STRAIGHT EDGE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:08
Zaostanek: 1h01:54
94 . 283 Matic OCVIRK
Moški SLO 2h24:08 1h01:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:08
Zaostanek: 1h01:54
96 . 91 Šimun CIMERMAN
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h24:25 1h02:11 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h24:25
Zaostanek: 1h02:11
97 . 148 Siniša PINTAR
Moški SLO 2h25:29 1h03:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h25:29
Zaostanek: 1h03:15
98 . 209 Klemen BOŠTAR
TRTE
Moški SLO TRTE 2h25:47 1h03:33 >
Klub TRTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h25:47
Zaostanek: 1h03:33
99 . 62 Robert ZAJC
ŠD TURBOM
Moški SLO ŠD TURBOM 2h27:23 1h05:09 >
Klub ŠD TURBOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h27:23
Zaostanek: 1h05:09
100 . 66 Matic UDRIH
ŠRK CELJE
Moški SLO ŠRK CELJE 2h28:32 1h06:18 >
Klub ŠRK CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h28:32
Zaostanek: 1h06:18
101 . 193 Jure ŽAGAR
Moški SLO 2h30:22 1h08:08 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h30:22
Zaostanek: 1h08:08
102 . 46 Jernej JERAJ
DVIG VRHNIKA
Moški SLO DVIG VRHNIKA 2h31:35 1h09:21 >
Klub DVIG VRHNIKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:35
Zaostanek: 1h09:21
103 . 57 Matej ZAKRAJŠEK
ŠD KRIŽNA GORA
Moški SLO ŠD KRIŽNA GORA 2h31:51 1h09:37 >
Klub ŠD KRIŽNA GORA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:51
Zaostanek: 1h09:37
104 . 141 Robert BERNAT
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h34:39 1h12:25 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h34:39
Zaostanek: 1h12:25
105 . 18 Szabolcs ZÁMOLYI
TÍZLÁBÚ
Moški HUN TÍZLÁBÚ 2h35:02 1h12:48 >
Klub TÍZLÁBÚ
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 2h35:02
Zaostanek: 1h12:48
106 . 284 Matej GOLOB
URBANI TEKAČI
Moški SLO URBANI TEKAČI 2h36:22 1h14:08 >
Klub URBANI TEKAČI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h36:22
Zaostanek: 1h14:08
107 . 109 Uroš JELEN
VITA INSTITUTE
Moški SLO VITA INSTITUTE 2h38:08 1h15:54 >
Klub VITA INSTITUTE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h38:08
Zaostanek: 1h15:54
108 . 280 David ČAVAR
ŠD TRIMUS
Moški SLO ŠD TRIMUS 2h38:31 1h16:17 >
Klub ŠD TRIMUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h38:31
Zaostanek: 1h16:17
109 . 278 Cankar Janez
PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Moški SLO PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN 2h40:28 1h18:14 >
Klub PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h40:28
Zaostanek: 1h18:14
110 . 275 Marjan ŠPUNT
Moški SLO 2h40:51 1h18:37 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h40:51
Zaostanek: 1h18:37
111 . 167 Boštjan IPAVEC
Moški SLO 2h42:14 1h20:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h42:14
Zaostanek: 1h20:00
112 . 98 Primož PREMK
LITIJA
Moški SLO LITIJA 2h44:16 1h22:02 >
Klub LITIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h44:16
Zaostanek: 1h22:02
113 . 221 Markus GREEN
NIA
Moški USA NIA 2h45:39 1h23:25 >
Klub NIA
Država USA
Spol: Moški
Čas: 2h45:39
Zaostanek: 1h23:25
114 . 244 Damjan LIKAR
Moški SLO 2h51:02 1h28:48 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h51:02
Zaostanek: 1h28:48
115 . 142 Dražen KRAJCAR
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h52:11 1h29:57 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h52:11
Zaostanek: 1h29:57
116 . 41 Miha AUSEC
LJUBLJANA VIČ
Moški SLO LJUBLJANA VIČ 2h52:30 1h30:16 >
Klub LJUBLJANA VIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h52:30
Zaostanek: 1h30:16
117 . 17 Péter VARGA
TÍZLÁBÚ
Moški HUN TÍZLÁBÚ 2h54:14 1h32:00 >
Klub TÍZLÁBÚ
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 2h54:14
Zaostanek: 1h32:00
118 . 70 Gino RIZZETTO
ASD MARATHON TRIESTE
Moški ITA ASD MARATHON TRIESTE 2h58:30 1h36:16 >
Klub ASD MARATHON TRIESTE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2h58:30
Zaostanek: 1h36:16
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 67 Alič Simon
ŠD NANOS
Moški SLO ŠD NANOS 1h29:47 >
Klub ŠD NANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h29:47
Zaostanek:
2 . 114 Mirko JANJATOVIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h39:25 9:38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:25
Zaostanek: 9:38
3 . 214 Metod MOČNIK
KD ALPE - DNEVNIKPRESS SLO
Moški SLO KD ALPE - DNEVNIKPRESS SLO 1h44:53 15:06 >
Klub KD ALPE - DNEVNIKPRESS SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:53
Zaostanek: 15:06
4 . 51 Andrej TROJER
ŠD NANOS PODNANOS SLO
Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 1h45:07 15:20 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:07
Zaostanek: 15:20
5 . 153 Igor ŠALAMUN
KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ SLO
Moški SLO KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ SLO 1h46:47 17:00 >
Klub KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:47
Zaostanek: 17:00
6 . 237 Dušan KRAŠOVEC
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 1h48:31 18:44 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:31
Zaostanek: 18:44
7 . 115 Marjan ŠEBENIK
ŠD GRMADA
Moški SLO ŠD GRMADA 1h52:19 22:32 >
Klub ŠD GRMADA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:19
Zaostanek: 22:32
8 . 131 Milan VIVOD
GORENJE REKREACIJA SLO
Moški SLO GORENJE REKREACIJA SLO 1h52:21 22:34 >
Klub GORENJE REKREACIJA SLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:21
Zaostanek: 22:34
9 . 118 Andrej KRAMER
NAJS
Moški SLO NAJS 1h58:11 28:24 >
Klub NAJS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h58:11
Zaostanek: 28:24
10 . 176 Boštjan ŠTIGLIC
Moški SLO 1h58:41 28:54 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h58:41
Zaostanek: 28:54
11 . 277 Blaž MIHELIČ
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 1h59:08 29:21 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:08
Zaostanek: 29:21
12 . 56 Franc SUŠNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h59:55 30:08 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:55
Zaostanek: 30:08
13 . 72 Stojan OREHEK
Moški SLO 2h00:16 30:29 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:16
Zaostanek: 30:29
14 . 197 Stanislav VYKYSALY
Moški SVK 2h01:25 31:38 >
Klub
Država SVK
Spol: Moški
Čas: 2h01:25
Zaostanek: 31:38
15 . 217 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2h02:02 32:15 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h02:02
Zaostanek: 32:15
16 . 279 Jože KOŠIR
PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Moški SLO PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN 2h03:14 33:27 >
Klub PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h03:14
Zaostanek: 33:27
17 . 227 Keith PARRELLA
Moški USA 2h03:34 33:47 >
Klub
Država USA
Spol: Moški
Čas: 2h03:34
Zaostanek: 33:47
18 . 7 Michele GRECO
BROOKS RUNNING TEAM ITA
Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 2h04:16 34:29 >
Klub BROOKS RUNNING TEAM ITA
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2h04:16
Zaostanek: 34:29
19 . 183 Grega VOLAVŠEK
Moški SLO 2h05:50 36:03 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:50
Zaostanek: 36:03
20 . 194 Srečko DEŽELAK
CANIFIT TEAM
Moški SLO CANIFIT TEAM 2h07:15 37:28 >
Klub CANIFIT TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:15
Zaostanek: 37:28
21 . 25 Anton VIDEČNIK
LOVRENC NA POHORJU
Moški SLO LOVRENC NA POHORJU 2h07:16 37:29 >
Klub LOVRENC NA POHORJU
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:16
Zaostanek: 37:29
22 . 212 Matjaž MEKLIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2h07:20 37:33 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:20
Zaostanek: 37:33
23 . 78 Milan JELER
TRMASTI
Moški SLO TRMASTI 2h07:55 38:08 >
Klub TRMASTI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:55
Zaostanek: 38:08
24 . 257 Roman JEŽ
VSE ZA ŽENO
Moški SLO VSE ZA ŽENO 2h08:17 38:30 >
Klub VSE ZA ŽENO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:17
Zaostanek: 38:30
25 . 10 Tomáš JANÍK
SPONA TEPLICE
Moški CZE SPONA TEPLICE 2h08:31 38:44 >
Klub SPONA TEPLICE
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 2h08:31
Zaostanek: 38:44
26 . 240 Janko FIDERŠEK
TRSCA
Moški SLO TRSCA 2h08:38 38:51 >
Klub TRSCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:38
Zaostanek: 38:51
27 . 121 Uroš VIDIČ
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 2h08:59 39:12 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:59
Zaostanek: 39:12
28 . 181 Tomaž BOŽNAR
Moški SLO 2h10:02 40:15 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:02
Zaostanek: 40:15
29 . 239 Luis ZUPANČIČ
TRŽIŠKE STRELE
Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h10:06 40:19 >
Klub TRŽIŠKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:06
Zaostanek: 40:19
30 . 110 Goran PACAK
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h10:31 40:44 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h10:31
Zaostanek: 40:44
31 . 44 Zdravko BAVEC
TKD SOVICA
Moški SLO TKD SOVICA 2h10:33 40:46 >
Klub TKD SOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:33
Zaostanek: 40:46
31 . 65 Aleš LO DUCA
KK SOČA KOBARID
Moški SLO KK SOČA KOBARID 2h10:33 40:46 >
Klub KK SOČA KOBARID
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:33
Zaostanek: 40:46
33 . 187 Igor MAROLT
Moški SLO 2h11:46 41:59 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h11:46
Zaostanek: 41:59
34 . 132 Kristijan ŠIVAK
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h13:46 43:59 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h13:46
Zaostanek: 43:59
35 . 238 Dušan BARTELJ
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 2h14:01 44:14 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:01
Zaostanek: 44:14
36 . 186 Ivan SOKOL
TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Moški SLO TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2h14:56 45:09 >
Klub TEKAČI VIPAVSKE DOLINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:56
Zaostanek: 45:09
37 . 55 Robert RUPAR
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h15:11 45:24 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h15:11
Zaostanek: 45:24
38 . 28 Slavko KRŽIČ
PD CERKNICA
Moški SLO PD CERKNICA 2h16:05 46:18 >
Klub PD CERKNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h16:05
Zaostanek: 46:18
39 . 94 Peter TOMŠE
ŠD GOLA-Ž
Moški SLO ŠD GOLA-Ž 2h16:35 46:48 >
Klub ŠD GOLA-Ž
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h16:35
Zaostanek: 46:48
40 . 175 Stanislav CIMERMAN
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 2h18:12 48:25 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:12
Zaostanek: 48:25
41 . 61 Damijan ČUFER
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2h19:08 49:21 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:08
Zaostanek: 49:21
42 . 199 Dejan VUKOTIČ
PD KRIŽE
Moški SLO PD KRIŽE 2h19:42 49:55 >
Klub PD KRIŽE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:42
Zaostanek: 49:55
43 . 249 Marko FRELIH
TK ŠPEH
Moški SLO TK ŠPEH 2h22:31 52:44 >
Klub TK ŠPEH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h22:31
Zaostanek: 52:44
44 . 129 Janez VELIKANJE
GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h24:21 54:34 >
Klub GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:21
Zaostanek: 54:34
45 . 79 Primož ANŽIN
Moški SLO 2h24:38 54:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:38
Zaostanek: 54:51
46 . 32 Miro ŠKRBINC
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2h24:42 54:55 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:42
Zaostanek: 54:55
47 . 106 Marko CAPETA
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h24:48 55:01 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h24:48
Zaostanek: 55:01
48 . 63 Darko KRALJ
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h26:28 56:41 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h26:28
Zaostanek: 56:41
49 . 89 Željko STOJANOVIĆ
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h26:38 56:51 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h26:38
Zaostanek: 56:51
50 . 269 Branko PERKO
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h26:49 57:02 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h26:49
Zaostanek: 57:02
51 . 203 Zoran MALOVIČ
ŠD SLOVENIACONTROL
Moški SLO ŠD SLOVENIACONTROL 2h27:50 58:03 >
Klub ŠD SLOVENIACONTROL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h27:50
Zaostanek: 58:03
52 . 276 Milan ČADEŽ
ŠD SVETI URBAN
Moški SLO ŠD SVETI URBAN 2h29:35 59:48 >
Klub ŠD SVETI URBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h29:35
Zaostanek: 59:48
53 . 75 Marko KAVZAR
Moški SLO 2h29:38 59:51 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h29:38
Zaostanek: 59:51
54 . 23 Josip PEZIĆ
AK MARATONJARE KUTINA
Moški CRO AK MARATONJARE KUTINA 2h31:03 1h01:16 >
Klub AK MARATONJARE KUTINA
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h31:03
Zaostanek: 1h01:16
55 . 73 Bojan KRAMAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2h31:32 1h01:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:32
Zaostanek: 1h01:45
56 . 201 Boris KOLMAN
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h32:15 1h02:28 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h32:15
Zaostanek: 1h02:28
57 . 226 Paul PARRELLA
Moški USA 2h36:12 1h06:25 >
Klub
Država USA
Spol: Moški
Čas: 2h36:12
Zaostanek: 1h06:25
58 . 9 Petr JANCARIK
AAC BRNO
Moški CZE AAC BRNO 2h38:20 1h08:33 >
Klub AAC BRNO
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 2h38:20
Zaostanek: 1h08:33
59 . 168 Amadej JAZBEC
Moški SLO 2h39:54 1h10:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h39:54
Zaostanek: 1h10:07
60 . 270 Igor VLAINIČ
Moški SLO 2h42:11 1h12:24 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h42:11
Zaostanek: 1h12:24
61 . 42 Miroslav KUMIN
KOFETKARJI
Moški SLO KOFETKARJI 2h46:37 1h16:50 >
Klub KOFETKARJI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h46:37
Zaostanek: 1h16:50
62 . 228 Michael PAYNE
Moški USA 2h53:42 1h23:55 >
Klub
Država USA
Spol: Moški
Čas: 2h53:42
Zaostanek: 1h23:55
63 . 285 Janez VELKAVRH
POLET
Moški SLO POLET 2h54:01 1h24:14 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h54:01
Zaostanek: 1h24:14
64 . 104 Alen ŠPOLJAR
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h58:54 1h29:07 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h58:54
Zaostanek: 1h29:07
65 . 154 Metod BREGAR
KGT-PAPEŽ
Moški SLO KGT-PAPEŽ 3h04:55 1h35:08 >
Klub KGT-PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3h04:55
Zaostanek: 1h35:08
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 235 Dragan PANDUREVIĆ
MEG MARMOR-GRANIT
Moški SRB MEG MARMOR-GRANIT 1h41:49 >
Klub MEG MARMOR-GRANIT
Država SRB
Spol: Moški
Čas: 1h41:49
Zaostanek:
2 . 117 Franci TERAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h42:50 1:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h42:50
Zaostanek: 1:01
3 . 200 Milan ŠENK
GRS JEZERSKO
Moški SLO GRS JEZERSKO 1h47:59 6:10 >
Klub GRS JEZERSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h47:59
Zaostanek: 6:10
4 . 156 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:33 7:44 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:33
Zaostanek: 7:44
5 . 184 Stanko ČUFER
PD AJDOVŠČINA
Moški SLO PD AJDOVŠČINA 1h49:58 8:09 >
Klub PD AJDOVŠČINA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:58
Zaostanek: 8:09
6 . 123 Bojan KOŽUH
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h52:00 10:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:00
Zaostanek: 10:11
7 . 189 Lado KVEDER
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 1h53:13 11:24 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:13
Zaostanek: 11:24
8 . 88 Nikica SMOLIĆ
AK SLJEME ZAGREB
Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1h54:08 12:19 >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h54:08
Zaostanek: 12:19
9 . 255 Papič Milivoj
Moški SLO 1h54:23 12:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:23
Zaostanek: 12:34
10 . 185 Jesenko Andrej
KRALJEVI GOBAN
Moški SLO KRALJEVI GOBAN 1h57:49 16:00 >
Klub KRALJEVI GOBAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:49
Zaostanek: 16:00
11 . 31 Klavdij MARAŽ
FILIPIDES
Moški SLO FILIPIDES 1h58:02 16:13 >
Klub FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h58:02
Zaostanek: 16:13
12 . 101 Bojan GALIN
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 2h00:38 18:49 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:38
Zaostanek: 18:49
13 . 180 Zdravko BENEDIČIČ
KŠD MARTINJ VRH
Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 2h06:22 24:33 >
Klub KŠD MARTINJ VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h06:22
Zaostanek: 24:33
14 . 35 Marko GOSTEČNIK
Moški SLO 2h07:49 26:00 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:49
Zaostanek: 26:00
15 . 246 Goran KOMAC
VANČAR
Moški SLO VANČAR 2h10:04 28:15 >
Klub VANČAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:04
Zaostanek: 28:15
16 . 163 Uroš FELDIN
NAKLO
Moški SLO NAKLO 2h11:30 29:41 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h11:30
Zaostanek: 29:41
17 . 130 Miran ŠTULAR
GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h12:18 30:29 >
Klub GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:18
Zaostanek: 30:29
18 . 40 Zvone KEMPERL
PD KOMENDA
Moški SLO PD KOMENDA 2h13:13 31:24 >
Klub PD KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:13
Zaostanek: 31:24
19 . 166 Igor CVELBAR
AKADEMSKI AO
Moški SLO AKADEMSKI AO 2h13:47 31:58 >
Klub AKADEMSKI AO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:47
Zaostanek: 31:58
20 . 234 Peter MACUH
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h19:11 37:22 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:11
Zaostanek: 37:22
21 . 216 Anton PANČUR
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 2h20:08 38:19 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h20:08
Zaostanek: 38:19
22 . 107 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 2h21:42 39:53 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:42
Zaostanek: 39:53
23 . 230 Stane KOGOVŠEK
ARTSTONE
Moški SLO ARTSTONE 2h22:18 40:29 >
Klub ARTSTONE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h22:18
Zaostanek: 40:29
24 . 213 Rajko SRŠEN
KOMENDA
Moški SLO KOMENDA 2h26:34 44:45 >
Klub KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h26:34
Zaostanek: 44:45
25 . 165 Jože VRTAČNIK
TF
Moški SLO TF 2h26:38 44:49 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h26:38
Zaostanek: 44:49
26 . 198 Boris DROLE
ŽABNICA
Moški SLO ŽABNICA 2h27:53 46:04 >
Klub ŽABNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h27:53
Zaostanek: 46:04
27 . 211 Pavel ERLAH
TRŽIŠKE STRELE
Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h28:21 46:32 >
Klub TRŽIŠKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h28:21
Zaostanek: 46:32
28 . 236 Anton DERGANC
REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM
Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM 2h35:11 53:22 >
Klub REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h35:11
Zaostanek: 53:22
29 . 260 Ferid BLAŽEVIČ
Moški SLO 2h35:34 53:45 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h35:34
Zaostanek: 53:45
30 . 74 Maksimiljan SELINŠEK
ROGOZA
Moški SLO ROGOZA 2h35:51 54:02 >
Klub ROGOZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h35:51
Zaostanek: 54:02
31 . 150 Milan PAJK
Moški SLO 2h36:55 55:06 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h36:55
Zaostanek: 55:06
32 . 174 Marko JEREB
DOMŽALE
Moški SLO DOMŽALE 2h39:46 57:57 >
Klub DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h39:46
Zaostanek: 57:57
33 . 11 Stefan MALATIN
AAC BRNO
Moški CZE AAC BRNO 2h40:43 58:54 >
Klub AAC BRNO
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 2h40:43
Zaostanek: 58:54
34 . 80 Vitomir MAKSIMOVIC
RCA
Moški SLO RCA 2h44:08 1h02:19 >
Klub RCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h44:08
Zaostanek: 1h02:19
35 . 36 Bojan PRIJATELJ
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 2h52:28 1h10:39 >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h52:28
Zaostanek: 1h10:39
36 . 261 Jasmin BAŠIČ
ŠD HELIOS
Moški SLO ŠD HELIOS 2h54:57 1h13:08 >
Klub ŠD HELIOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h54:57
Zaostanek: 1h13:08

Komentarji

 

Mobile content