Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 15. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2013

Tek - gorski Tekma:15. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2013 Datum:28.07.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 335 Tjaša ČIROVIĆ Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:10
2 . 329 Maja PER Ženski SLO AK DOMŽALE 4:15 5
3 . 349 Maša VIRIANT Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:22 12
4 . 354 Lucija MEDJA Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:25 15
5 . 356 Barbi MELIHEN Ženski SLO TD BOVEC 4:28 18
6 . 346 Tjaša URŠIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:37 27
7 . 337 Hana DOBOVŠEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:55 45
8 . 325 Liza BALANTIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 5:00 50
9 . 351 Eva ŠINKOVEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:08 58
10 . 332 Brina ARBAJTER Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:09 59
11 . 344 Iza ŠKRTIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:49 1:39
12 . 323 Tia EMBERŠIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 5:53 1:43
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 339 Ana MILOVIĆ Ženski SLO KGT PAPEŽ 9:18
2 . 361 Tanja ŽGAJNAR Ženski SLO TD BOVEC 9:37 19
3 . 362 Urška KRAŠOVEC Ženski SLO AK SEVNICA 10:47 1:29
4 . 350 Katja VODLAN Ženski SLO KGT PAPEŽ 10:59 1:41
5 . 358 Nika BOZJA Ženski SLO TD BOVEC 11:09 1:51
6 . 330 Janežič Šana Ženski SLO AK DOMŽALE 15:34 6:16
7 . 331 Daša JANEŽIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 15:35 6:17
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 365 Karin GOŠEK Ženski SLO AK SEVNICA 15:26
2 . 366 Nina KLEMENČIČ Ženski SLO TSK TRIGLAV KRANJ 17:42 2:16
3 . 341 Lucija PEVEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 18:34 3:08
4 . 364 Urša FRELIH Ženski SLO TK ŠPEH 23:12 7:46
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 309 Lea EINFALT Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h06:18
2 . 303 Ana ČUFER Ženski SLO TD BURJA VIPAVA 1h12:19 6:01
3 . 312 Anita KLEMENČIČ Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h16:59 10:41
4 . 192 Maja MENCIGAR Ženski SLO ROGAŠOVCI 1h20:05 13:47
5 . 304 Katja HREN Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h35:09 28:51
Z5 čLANICE-Ž
1 . 262 Mateja KOSOVELJ Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 1h40:09
2 . 102 Veronika JURISIĆ Ženski CRO AK SLJEME ZAGREB 1h43:57 3:48
3 . 12 Iva MILESOVA Ženski CZE PSK OLYMP PRAHA 1h47:40 7:31
4 . 145 Jana BRATINA Ženski SLO AD-VENTURE.SI 1h55:48 15:39
5 . 205 Andreja GODEC Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 1h59:17 19:08
6 . 54 Mojca KERMAVNAR Ženski SLO ŠD TEK JE LEK 2h02:37 22:28
7 . 172 Karmen KLANČNIK Ženski SLO ŠD NAKLO 2h03:20 23:11
8 . 96 Špela ZUPAN Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h05:54 25:45
9 . 251 Petra MIKLOŠA Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h09:45 29:36
10 . 52 Manja FRECE Ženski SLO Ganesha Team 2h10:08 29:59
11 . 122 Sara JAKLIČ Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h17:25 37:16
12 . 105 Brigita BURJA Ženski SLO 2h21:27 41:18
13 . 19 Pavla VSETECKOVA Ženski CZE MOTOR JOURNAL 2h25:45 45:36
14 . 215 Elisabeth LEUTNER Ženski AUT 2h27:19 47:10
15 . 69 Irma PIVK Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 2h28:35 48:26
16 . 34 Andreja STERLE PODOBNIK Ženski SLO ANDIFIT RIHTAR LOŠKA DOLINA SLO 2h34:22 54:13
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 206 Urša TROBEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h01:40
2 . 76 Mihaela TUŠAR Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 2h03:29 1:49
3 . 161 Ana JELOVČAN Ženski SLO OBDELAVA TEKSTILIJ ŠINKOVEC SLO 2h19:23 17:43
4 . 21 Špela MALOVRH Ženski SLO POLET 2h24:55 23:15
5 . 160 Helena FRIC KRIŽANEC Ženski SLO 2h31:51 30:11
6 . 149 Vera KUMPERŠČAK Ženski SLO TAO, TEKAŠKI FORUM 2h40:51 39:11
7 . 286 Jera GREGORC Ženski SLO KAMNIŠKO SEDLO 2h44:14 42:34
8 . 103 Sabina REPIČ Ženski SLO 2h49:42 48:02
9 . 242 Darja VAVPETIČ Ženski SLO MICI JE ZAKON 2h52:00 50:20
10 . 208 Natalija LESNIK Ženski SLO T.R.T.E. 2h55:10 53:30
11 . 113 Sandra FERENČAK Ženski CRO AK SLJEME 2h59:12 57:32
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 204 Marija MEDJA Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h11:49
2 . 33 Marta ŠORLI Ženski SLO 2h15:35 3:46
3 . 138 Olga GRM Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h19:18 7:29
4 . 64 Boža MEŽA Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h25:09 13:20
5 . 139 Nadja FINŽGAR Ženski SLO 2h27:01 15:12
6 . 253 Nada KOZJEK Ženski SLO TKL 2h31:59 20:10
7 . 100 Milojka ČUFER Ženski SLO 2h34:27 22:38
8 . 162 Marija MOSER Ženski SLO 2h56:04 44:15
9 . 120 Jelka RAVNIKAR Ženski SLO TD GORA 3h15:00 1h03:11
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 336 Igor ĆOSIĆ Moški SLO KGT PAPEŽ 3:41
2 . 342 Miha PODBREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 9
3 . 357 Tobi GABERŠČEK Moški SLO TD BOVEC 3:55 14
4 . 355 Aljaž LUZNAR Moški SLO ŠD MLADI VRH 4:01 20
5 . 343 Rok PODBREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 4:06 25
6 . 367 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 4:08 27
7 . 338 Žan GRČAR Moški SLO KGT PAPEŽ 4:32 51
8 . 369 Jaka SAZONOV Moški SLO AK DOMŽALE 4:34 53
9 . 347 Žan URŠIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 4:41 1:00
10 . 324 Jan EMBERŠIČ Moški SLO AK DOMŽALE 4:44 1:03
11 . 321 Erazem RUČMAN Moški SLO AK DOMŽALE 5:14 1:33
12 . 322 Marcel RUČMAN Moški SLO AK DOMŽALE 7:30 3:49
M2 DEčKI U14-M
1 . 340 Miha ORAŽEM Moški SLO KGT PAPEŽ 8:43
2 . 348 Nejc URŠIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 9:29 46
3 . 360 Sašo ZORČ Moški SLO TD BOVEC 9:36 53
4 . 345 Luka URANIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 10:08 1:25
5 . 353 Krištof MEDJA Moški SLO AK RADOVLJICA 10:23 1:40
6 . 326 Jaka BALANTIČ Moški SLO AK DOMŽALE 10:52 2:09
7 . 352 Denis MENCINGAR Moški SLO 11:32 2:49
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 359 Enej KOVAČ Moški SLO TD BOVEC 15:07
2 . 370 Tine HREN Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 15:37 30
3 . 368 Jaka GRŽE Moški SLO AK POSTOJNA 16:02 55
4 . 334 Uroš ČIROVIĆ Moški SLO KGT PAPEŽ 17:20 2:13
5 . 333 Urban ARBAJTER Moški SLO KGT PAPEŽ 20:57 5:50
M4 MLADINCI U20-M
1 . 301 Rok BRATINA Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA SLO 53:04
2 . 308 Jošt LAPAJNE Moški SLO KGT PAPEŽ 54:44 1:40
3 . 306 Anže BOŽIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 56:55 3:51
4 . 307 Nik MERNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 58:31 5:27
5 . 305 Aljaž BOŽIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1h09:04 16:00
6 . 311 Janez LAMPIČ Moški SLO TSK TRIGLAV KRANJ 1h14:48 21:44
7 . 302 Aljaž ZALETELJ Moški SLO MARATHON NM 1h17:24 24:20
8 . 225 Eddie PARRELLA Moški USA 1h49:23 56:19
M5 čLANI-M
1 . 1 Azerya TEKLAY WELDEMARIAM Moški ERI 1h22:14
2 . 146 Nejc KUHAR Moški SLO LASPORTIVA-TURNI.SI 1h24:09 1:55
3 . 3 Alex BALDACCINI Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h25:08 2:54
4 . 15 Robbie SIMPSON Moški DEU DEESIDE RUNNERS 1h26:50 4:36
5 . 2 Gabriele ABATE Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h27:24 5:10
6 . 155 Gašper BREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1h27:39 5:25
7 . 152 Klemen TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:11 6:57
8 . 6 Massimiliano DI GIOIA Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 1h33:09 10:55
9 . 20 Riccardo STERNI Moški ITA MARATHON TRST 1h34:09 11:55
10 . 247 Simon NOVAK Moški SLO KGT PAPEŽ 1h34:18 12:04
11 . 289 Matteo PILLER HOFFER Moški DEU US ALDO MORO 1h35:53 13:39
12 . 292 Nicolò FRASCATTO Moški ITA U.S. ALDOMORO PALUZZA 1h36:16 14:02
13 . 16 Sam TOSH Moški DEU ROSSENDALE HARRIERS 1h36:24 14:10
14 . 157 Luka MIHELIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1h36:41 14:27
15 . 8 Yujiro IIDA Moški JPN SALOMON 1h36:49 14:35
16 . 13 Fujio MIYACHI Moški JPN BLUETAG 1h38:36 16:22
17 . 202 Jure ŠULIGOJ Moški SLO SSK PONIKVE 1h38:54 16:40
18 . 196 Peter LAMOVEC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h39:41 17:27
19 . 159 Danijel VINČEC Moški SLO ŠD 3ŠPORT 1h42:07 19:53
20 . 58 Vid SENICA Moški SLO 1h42:12 19:58
21 . 135 Giusepe DELLA MEA Moški ITA ALDO MORO 1h42:24 20:10
22 . 293 Bojan SLAPAR Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h43:13 20:59
23 . 252 Aleš ŽONTAR Moški SLO ŠD PREŽGANJE 1h43:44 21:30
24 . 90 Gregor MLAKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1h44:42 22:28
25 . 158 Mitja VOLČANŠEK Moški SLO ŠD 3ŠPORT 1h45:05 22:51
26 . 207 Janez PUSTOSLEMŠEK Moški SLO ENERGETIK ŠPORT 1h46:08 23:54
27 . 71 Boštjan KERN Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h46:54 24:40
28 . 93 Tomislav ŠKRLEC Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1h47:03 24:49
29 . 190 Toni HABJAN Moški SLO AD HITROST 1h47:43 25:29
30 . 173 Rok GRILC Moški SLO 1h48:15 26:01
31 . 210 Jurij ERLAH Moški SLO 1h48:57 26:43
32 . 248 Boštjan ERJAVŠEK Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:03 26:49
33 . 50 Bojan AMBROŽIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:21 27:07
34 . 124 Aljaž KOŽUH Moški SLO KGT PAPEŽ 1h50:32 28:18
35 . 268 Aleš DEBELJAK Moški SLO PODBREZJE 1h50:43 28:29
36 . 86 Jaka BORŠTNAR Moški SLO LUĐAKA 1h50:47 28:33
37 . 26 Goran DOBRIJEVIČ Moški SLO 1h51:25 29:11
38 . 48 Blaž BREČKO Moški SLO ŠD ŠENTVID 1h51:29 29:15
39 . 81 Bojan NOVAK Moški CRO M.K.MARJAN - SPLIT 1h52:03 29:49
40 . 119 Simon ČADEŽ Moški SLO 1h52:13 29:59
41 . 266 Primož PETAČ Moški SLO HELLA SATURNUS SLO 1h52:22 30:08
42 . 274 Iztok CUKJATI Moški SLO MOOVME 1h52:37 30:23
43 . 125 Uroš KRALJ Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1h52:54 30:40
44 . 39 Dejan GRM Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO 1h53:24 31:10
45 . 37 Danilo ŠIMNIC Moški SLO AK RADOVLJICA 1h53:32 31:18
46 . 147 Ciril TOTTER Moški SLO ŠD GRIBLJE 1h54:25 32:11
47 . 116 Primož ŠIFRAR Moški SLO 1h54:34 32:20
48 . 45 Milan HRIBAR Moški SLO ROKOVNJAČI 1h55:27 33:13
49 . 53 Gregor SLAPŠAK Moški SLO 1h55:36 33:22
50 . 195 Matej BLATNIK Moški SLO 1h55:50 33:36
51 . 60 Nejc GOLOB Moški SLO AADS 1h56:43 34:29
52 . 170 Aljoša SMOLNIKAR Moški SLO TEKAŠKI FORUMTOPATLET 1h58:31 36:17
53 . 290 Matteo GERIN Moški ITA US ALDO MORO PALUZZA 1h58:47 36:33
54 . 137 Robert FRAS Moški SLO 1h58:49 36:35
55 . 287 Raphaël CONNES Moški FRA 1h59:34 37:20
56 . 38 Denis ULBL Moški SLO 1h59:36 37:22
57 . 264 Razpotnik Simon Moški SLO KGT PAPEŽ 2h00:10 37:56
58 . 188 Denis SITAR Moški SLO ŠKD MEKINJE 2h00:49 38:35
59 . 47 David PLEVNIK Moški SLO 2h01:22 39:08
60 . 85 Miha JUVAN Moški SLO ZG.KAŠELJ 2h01:43 39:29
61 . 92 Milorad VOJVODIC Moški CRO AK SLJEME 2h01:53 39:39
62 . 182 Milan DOLENEC Moški SLO BLEGOŠKE KORENINE 2h02:29 40:15
63 . 82 David PAVŠIČ Moški SLO 2h02:59 40:45
64 . 241 Miha VIDALI Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h03:39 41:25
65 . 191 Samuel KRANJC Moški SLO Vrtec Galjevica 2h03:53 41:39
66 . 291 Andrea SILVERIO Moški ITA US ALDO MORO 2h04:53 42:39
67 . 169 Gregor GROHAR Moški SLO 2h05:13 42:59
68 . 136 Miha KOSEC Moški SLO 2h05:33 43:19
69 . 250 Boris HAFNER Moški SLO 2h05:41 43:27
70 . 77 Peter ŠPEGELJ Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA SLO 2h05:51 43:37
71 . 218 Christof JORDAN Moški AUT 2h06:04 43:50
72 . 267 Pavel DEBELJAK Moški SLO GOBOVCE 2h06:15 44:01
73 . 126 Iztok OMEJC Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2h08:14 46:00
74 . 263 Jani KAPUŠIN Moški SLO ŠD DEBELI ČETRTEK 2h09:30 47:16
75 . 99 Tomaž PINTARIČ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h10:05 47:51
76 . 171 Grega ZIHERL Moški SLO 2h11:53 49:39
77 . 87 Boštjan TOMPLAK Moški SLO AO ŽELEZNIČAR 2h12:24 50:10
78 . 30 Matjaž ŽVAN Moški SLO 2h13:42 51:28
79 . 49 Jure VAJS Moški SLO GRS MOJSTRANA 2h14:19 52:05
80 . 140 Jasmin JAŠARAGIĆ Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h14:32 52:18
81 . 59 Marko FLEK Moški SLO AADS 2h14:47 52:33
82 . 151 Aleksandar ORTYNSKI Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h14:52 52:38
83 . 128 UROŠ PETRIČ Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h16:54 54:40
84 . 95 Matija ZUPAN Moški SLO TURNI.SI 2h17:58 55:44
85 . 258 Janez ERZAR Moški SLO VSE ZA ŽENO 2h18:49 56:35
86 . 43 Uroš ŠKULJ Moški SLO AAD SLOVAN TEK.SI 2h19:44 57:30
87 . 83 Hrvoje VLAHOVIĆ Moški CRO TK MAKSIMIR 2h19:56 57:42
88 . 68 Marko PESKAR Moški SLO GORE DOLE 2h20:35 58:21
89 . 232 Blaž VIDMAR Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h21:07 58:53
90 . 229 Simon SKALAR Moški SLO 2h21:19 59:05
91 . 179 Miha KRIŽNAR Moški SLO 2h21:39 59:25
92 . 281 Igor KALŠEK Moški SLO PDK ZAGORJE 2h22:23 1h00:09
93 . 231 Nace ZIDAR Moški SLO NA&BL 2h23:45 1h01:31
94 . 178 Žiga X GOMBAČ Moški SLO STRAIGHT EDGE 2h24:08 1h01:54
94 . 283 Matic OCVIRK Moški SLO 2h24:08 1h01:54
96 . 91 Šimun CIMERMAN Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h24:25 1h02:11
97 . 148 Siniša PINTAR Moški SLO 2h25:29 1h03:15
98 . 209 Klemen BOŠTAR Moški SLO TRTE 2h25:47 1h03:33
99 . 62 Robert ZAJC Moški SLO ŠD TURBOM 2h27:23 1h05:09
100 . 66 Matic UDRIH Moški SLO ŠRK CELJE 2h28:32 1h06:18
101 . 193 Jure ŽAGAR Moški SLO 2h30:22 1h08:08
102 . 46 Jernej JERAJ Moški SLO DVIG VRHNIKA 2h31:35 1h09:21
103 . 57 Matej ZAKRAJŠEK Moški SLO ŠD KRIŽNA GORA 2h31:51 1h09:37
104 . 141 Robert BERNAT Moški CRO AK SLJEME 2h34:39 1h12:25
105 . 18 Szabolcs ZÁMOLYI Moški HUN TÍZLÁBÚ 2h35:02 1h12:48
106 . 284 Matej GOLOB Moški SLO URBANI TEKAČI 2h36:22 1h14:08
107 . 109 Uroš JELEN Moški SLO VITA INSTITUTE 2h38:08 1h15:54
108 . 280 David ČAVAR Moški SLO ŠD TRIMUS 2h38:31 1h16:17
109 . 278 Cankar Janez Moški SLO PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN 2h40:28 1h18:14
110 . 275 Marjan ŠPUNT Moški SLO 2h40:51 1h18:37
111 . 167 Boštjan IPAVEC Moški SLO 2h42:14 1h20:00
112 . 98 Primož PREMK Moški SLO LITIJA 2h44:16 1h22:02
113 . 221 Markus GREEN Moški USA NIA 2h45:39 1h23:25
114 . 244 Damjan LIKAR Moški SLO 2h51:02 1h28:48
115 . 142 Dražen KRAJCAR Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h52:11 1h29:57
116 . 41 Miha AUSEC Moški SLO LJUBLJANA VIČ 2h52:30 1h30:16
117 . 17 Péter VARGA Moški HUN TÍZLÁBÚ 2h54:14 1h32:00
118 . 70 Gino RIZZETTO Moški ITA ASD MARATHON TRIESTE 2h58:30 1h36:16
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 67 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS 1h29:47
2 . 114 Mirko JANJATOVIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1h39:25 9:38
3 . 214 Metod MOČNIK Moški SLO KD ALPE - DNEVNIKPRESS SLO 1h44:53 15:06
4 . 51 Andrej TROJER Moški SLO ŠD NANOS PODNANOS SLO 1h45:07 15:20
5 . 153 Igor ŠALAMUN Moški SLO KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ SLO 1h46:47 17:00
6 . 237 Dušan KRAŠOVEC Moški SLO AK SEVNICA 1h48:31 18:44
7 . 115 Marjan ŠEBENIK Moški SLO ŠD GRMADA 1h52:19 22:32
8 . 131 Milan VIVOD Moški SLO GORENJE REKREACIJA SLO 1h52:21 22:34
9 . 118 Andrej KRAMER Moški SLO NAJS 1h58:11 28:24
10 . 176 Boštjan ŠTIGLIC Moški SLO 1h58:41 28:54
11 . 277 Blaž MIHELIČ Moški SLO HARE KRIŠNA 1h59:08 29:21
12 . 56 Franc SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1h59:55 30:08
13 . 72 Stojan OREHEK Moški SLO 2h00:16 30:29
14 . 197 Stanislav VYKYSALY Moški SVK 2h01:25 31:38
15 . 217 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2h02:02 32:15
16 . 279 Jože KOŠIR Moški SLO PLEZALNO DRUŠTVO CEMPIN 2h03:14 33:27
17 . 227 Keith PARRELLA Moški USA 2h03:34 33:47
18 . 7 Michele GRECO Moški ITA BROOKS RUNNING TEAM ITA 2h04:16 34:29
19 . 183 Grega VOLAVŠEK Moški SLO 2h05:50 36:03
20 . 194 Srečko DEŽELAK Moški SLO CANIFIT TEAM 2h07:15 37:28
21 . 25 Anton VIDEČNIK Moški SLO LOVRENC NA POHORJU 2h07:16 37:29
22 . 212 Matjaž MEKLIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 2h07:20 37:33
23 . 78 Milan JELER Moški SLO TRMASTI 2h07:55 38:08
24 . 257 Roman JEŽ Moški SLO VSE ZA ŽENO 2h08:17 38:30
25 . 10 Tomáš JANÍK Moški CZE SPONA TEPLICE 2h08:31 38:44
26 . 240 Janko FIDERŠEK Moški SLO TRSCA 2h08:38 38:51
27 . 121 Uroš VIDIČ Moški SLO IDRIJA 2h08:59 39:12
28 . 181 Tomaž BOŽNAR Moški SLO 2h10:02 40:15
29 . 239 Luis ZUPANČIČ Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h10:06 40:19
30 . 110 Goran PACAK Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h10:31 40:44
31 . 44 Zdravko BAVEC Moški SLO TKD SOVICA 2h10:33 40:46
31 . 65 Aleš LO DUCA Moški SLO KK SOČA KOBARID 2h10:33 40:46
33 . 187 Igor MAROLT Moški SLO 2h11:46 41:59
34 . 132 Kristijan ŠIVAK Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h13:46 43:59
35 . 238 Dušan BARTELJ Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 2h14:01 44:14
36 . 186 Ivan SOKOL Moški SLO TEKAČI VIPAVSKE DOLINE 2h14:56 45:09
37 . 55 Robert RUPAR Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h15:11 45:24
38 . 28 Slavko KRŽIČ Moški SLO PD CERKNICA 2h16:05 46:18
39 . 94 Peter TOMŠE Moški SLO ŠD GOLA-Ž 2h16:35 46:48
40 . 175 Stanislav CIMERMAN Moški SLO MENGEŠ 2h18:12 48:25
41 . 61 Damijan ČUFER Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2h19:08 49:21
42 . 199 Dejan VUKOTIČ Moški SLO PD KRIŽE 2h19:42 49:55
43 . 249 Marko FRELIH Moški SLO TK ŠPEH 2h22:31 52:44
44 . 129 Janez VELIKANJE Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h24:21 54:34
45 . 79 Primož ANŽIN Moški SLO 2h24:38 54:51
46 . 32 Miro ŠKRBINC Moški SLO ŠD ŠMARTNO 2h24:42 54:55
47 . 106 Marko CAPETA Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h24:48 55:01
48 . 63 Darko KRALJ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h26:28 56:41
49 . 89 Željko STOJANOVIĆ Moški CRO AK SLJEME 2h26:38 56:51
50 . 269 Branko PERKO Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h26:49 57:02
51 . 203 Zoran MALOVIČ Moški SLO ŠD SLOVENIACONTROL 2h27:50 58:03
52 . 276 Milan ČADEŽ Moški SLO ŠD SVETI URBAN 2h29:35 59:48
53 . 75 Marko KAVZAR Moški SLO 2h29:38 59:51
54 . 23 Josip PEZIĆ Moški CRO AK MARATONJARE KUTINA 2h31:03 1h01:16
55 . 73 Bojan KRAMAR Moški SLO KGT PAPEŽ 2h31:32 1h01:45
56 . 201 Boris KOLMAN Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h32:15 1h02:28
57 . 226 Paul PARRELLA Moški USA 2h36:12 1h06:25
58 . 9 Petr JANCARIK Moški CZE AAC BRNO 2h38:20 1h08:33
59 . 168 Amadej JAZBEC Moški SLO 2h39:54 1h10:07
60 . 270 Igor VLAINIČ Moški SLO 2h42:11 1h12:24
61 . 42 Miroslav KUMIN Moški SLO KOFETKARJI 2h46:37 1h16:50
62 . 228 Michael PAYNE Moški USA 2h53:42 1h23:55
63 . 285 Janez VELKAVRH Moški SLO POLET 2h54:01 1h24:14
64 . 104 Alen ŠPOLJAR Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 2h58:54 1h29:07
65 . 154 Metod BREGAR Moški SLO KGT-PAPEŽ 3h04:55 1h35:08
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 235 Dragan PANDUREVIĆ Moški SRB MEG MARMOR-GRANIT 1h41:49
2 . 117 Franci TERAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 1h42:50 1:01
3 . 200 Milan ŠENK Moški SLO GRS JEZERSKO 1h47:59 6:10
4 . 156 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1h49:33 7:44
5 . 184 Stanko ČUFER Moški SLO PD AJDOVŠČINA 1h49:58 8:09
6 . 123 Bojan KOŽUH Moški SLO KGT PAPEŽ 1h52:00 10:11
7 . 189 Lado KVEDER Moški SLO ŠKD MEKINJE 1h53:13 11:24
8 . 88 Nikica SMOLIĆ Moški CRO AK SLJEME ZAGREB 1h54:08 12:19
9 . 255 Papič Milivoj Moški SLO 1h54:23 12:34
10 . 185 Jesenko Andrej Moški SLO KRALJEVI GOBAN 1h57:49 16:00
11 . 31 Klavdij MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1h58:02 16:13
12 . 101 Bojan GALIN Moški SLO ŠD SUHADOLE 2h00:38 18:49
13 . 180 Zdravko BENEDIČIČ Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 2h06:22 24:33
14 . 35 Marko GOSTEČNIK Moški SLO 2h07:49 26:00
15 . 246 Goran KOMAC Moški SLO VANČAR 2h10:04 28:15
16 . 163 Uroš FELDIN Moški SLO NAKLO 2h11:30 29:41
17 . 130 Miran ŠTULAR Moški SLO GASILSKO REŠEVALNA SLUŽBA KRAN 2h12:18 30:29
18 . 40 Zvone KEMPERL Moški SLO PD KOMENDA 2h13:13 31:24
19 . 166 Igor CVELBAR Moški SLO AKADEMSKI AO 2h13:47 31:58
20 . 234 Peter MACUH Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h19:11 37:22
21 . 216 Anton PANČUR Moški SLO ŠD SOTESKA 2h20:08 38:19
22 . 107 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 2h21:42 39:53
23 . 230 Stane KOGOVŠEK Moški SLO ARTSTONE 2h22:18 40:29
24 . 213 Rajko SRŠEN Moški SLO KOMENDA 2h26:34 44:45
25 . 165 Jože VRTAČNIK Moški SLO TF 2h26:38 44:49
26 . 198 Boris DROLE Moški SLO ŽABNICA 2h27:53 46:04
27 . 211 Pavel ERLAH Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h28:21 46:32
28 . 236 Anton DERGANC Moški SLO REKREATIVNO DRUŠTVO REVOZ NM 2h35:11 53:22
29 . 260 Ferid BLAŽEVIČ Moški SLO 2h35:34 53:45
30 . 74 Maksimiljan SELINŠEK Moški SLO ROGOZA 2h35:51 54:02
31 . 150 Milan PAJK Moški SLO 2h36:55 55:06
32 . 174 Marko JEREB Moški SLO DOMŽALE 2h39:46 57:57
33 . 11 Stefan MALATIN Moški CZE AAC BRNO 2h40:43 58:54
34 . 80 Vitomir MAKSIMOVIC Moški SLO RCA 2h44:08 1h02:19
35 . 36 Bojan PRIJATELJ Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 2h52:28 1h10:39
36 . 261 Jasmin BAŠIČ Moški SLO ŠD HELIOS 2h54:57 1h13:08

Komentarji