Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 14. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2012

Tek - gorski Tekma:14. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2012 Datum:30.07.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 357 Milović Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:01
2 . 352 Čirović Tjaša Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:20 0:19
3 . 385 Šenk Nina Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 4:41 0:40
4 . 380 Medja Lucija Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:52 0:51
5 . 355 Dobovšek Hana Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:59 0:58
6 . 389 Šinkovec Eva Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:16 1:15
7 . 386 Močnik Maja Ženski SLO INFRAX CERKNO 5:23 1:22
8 . 390 Šinkovec Ana Ženski SLO KGT PAPEŽ 6:03 2:02
9 . 374 Uršič Maja Ženski SLO KGT PAPEŽ 6:22 2:21
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 382 Zakšek Klara Ženski SLO AK SEVNICA 9:23
2 . 391 Podobnik Katja Ženski SLO ŽIRI 9:44 0:21
3 . 373 Uranič Nuša Ženski SLO KGT PAPEŽ 10:09 0:46
4 . 377 Capuder Tinkara Ženski SLO TK SPORT 10:48 1:25
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 366 Orehek Karmen Ženski SLO KGT PAPEŽ 16:47
2 . 383 Klemenčič Nina Ženski SLO TSK TRIGLAV KRANJ 18:55 2:08
3 . 384 Jesenko Karin Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 19:42 2:55
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 212 Einfalt Lea Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 58:34
2 . 216 Kozjek Tina Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h08:04 9:30
3 . 307 Jaklič Sara Ženski SLO ŠD VETER 1h08:49 10:15
4 . 225 Aljančič Eva Ženski SLO AK DOMŽALE 1h11:11 12:37
5 . 258 Klemenčič Anita Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h18:30 19:56
6 . 126 Mencigar Maja Ženski SLO ROGAŠOVCI 1h19:37 21:03
7 . 306 Jesenko Sara Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h33:23 34:49
Z5 čLANICE-Ž
1 . 12 Milesova Iva Ženski CZE PSK OLYMP PRAHA 1h39:37
2 . 18 Clayton Emma Ženski SALOMON UK 1h39:44 0:07
3 . 240 Kosovelj Mateja Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1h41:14 1:37
4 . 31 Denisa Dragomir Ženski ROU CSM PITESTI 1h42:42 3:05
5 . 32 Sjursen Therese Ženski NOR BFG FANA 1h46:57 7:20
6 . 100 Godec Andreja Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 2h00:46 21:09
7 . 194 Mikloša Petra Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h01:23 21:46
8 . 201 Frece Manja Ženski SLO TEKAŠKI FORUM 2h06:46 27:09
9 . 24 Bakonyi Fruzsina Ženski HUN GEOTECH SC TATABANYA 2h10:25 30:48
10 . 276 Rutar Katja Ženski SLO TD BISTRC 2h10:51 31:14
11 . 281 Leuthner Katharina Ženski AUT LAUFENTEN 2h24:31 44:54
12 . 282 Leuthner Elisabeth Ženski AUT LAUFENTEN 2h24:32 44:55
13 . 243 Virag Sonja Ženski SLO PREKMURJE 2h38:05 58:28
14 . 172 Herceg Petra Ženski SLO AK SLJEME 2h53:22 1h13:45
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 195 Tušar Mihaela Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1h52:06
2 . 152 Trobec Urša Ženski SLO ŠD SETNIK 1h59:41 7:35
3 . 224 Aljančič Nataša Ženski SLO AK DOMŽALE 2h02:21 10:15
4 . 203 Lapanja Marinka Ženski SLO IDRIJA 2h15:05 22:59
5 . 41 Malovrh Špela Ženski SLO KLUB POLET 2h18:25 26:19
6 . 56 Plahuta Marta Ženski SLO AK RADEČE 2h21:34 29:28
7 . 35 Nestić Katarina Ženski CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h25:01 32:55
8 . 27 Ceconi Angela Ženski ITA C.A.I.UDINE 2h34:45 42:39
9 . 220 Fric Križanec Helena Ženski SLO / 2h36:01 43:55
10 . 60 Trček Vida Ženski SLO / 2h36:27 44:21
11 . 265 Kumperščak Vera Ženski SLO TAO, TEKAŠKI FORUM 2h49:21 57:15
12 . 78 Jesenko Andreja Ženski SLO / 3h03:00 1h10:54
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 151 Medja Marija Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h04:53
2 . 69 Šorli Marta Ženski SLO / 2h16:54 12:01
3 . 176 Grm Olga Ženski SLO AK Radovljica 2h18:58 14:05
4 . 177 Finžgar Nadja Ženski SLO GORENJSKI GLAS 2h18:59 14:06
5 . 48 Schultes Uli Ženski AUT ATV LIESING 2h33:44 28:51
6 . 188 Tekstor Božena Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 2h41:25 36:32
7 . 186 Rogelj Jožica Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 2h46:26 41:33
8 . 183 Meža Boža Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h55:55 51:02
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 356 Golob Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 3:28
2 . 370 Sušnik Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 3:31 0:03
3 . 372 Uranič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 0:22
4 . 354 Čosič Igor Moški SLO KGT PAPEŽ 3:57 0:29
5 . 371 Šlebir Matej Moški SLO KGT PAPEŽ 4:03 0:35
6 . 368 Podbregar Miha Moški SLO KGT PAPEŽ 4:05 0:37
7 . 369 Prelovšek Aleš Moški SLO KGT PAPEŽ 4:07 0:39
8 . 388 Ivankovič Mark Filip Moški SLO MASS LJUBLJANA 4:16 0:48
9 . 367 Podbregar Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 4:18 0:50
10 . 375 Uršič Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 4:38 1:10
M2 DEčKI U14-M
1 . 387 Hren Tine Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 8:39
2 . 392 Grže Jaka Moški SLO ATLETSKI KLUB POSTOJNA 8:49 0:10
3 . 379 Mencigar Denis Moški SLO ROGAOVCI 10:57 2:18
4 . 376 Zagorc Grega Moški SLO KGT PAPEŽ 11:09 2:30
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 393 Čadež Anže Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:57
2 . 395 Mlakar Leon Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 15:52 0:55
3 . 353 Čirović Uroš Moški SLO KGT PAPEŽ 16:49 1:52
4 . 378 Maloševac Karlo Moški CRO AK SLJEME 18:34 3:37
5 . 394 Oblak Primož Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 20:39 5:42
6 . 381 Sladič Boštjan Moški SLO AK SEVNICA 21:21 6:24
M4 MLADINCI U20-M
1 . 233 Mernik Nik Moški SLO ŠCC CELJE 58:03
2 . 232 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 58:04 0:01
3 . 303 Kovačič Tim Moški SLO GŠD BRICALP 1h01:30 3:27
4 . 305 Božič Anže Moški SLO KGT PAPEŽ 1h01:58 3:55
5 . 304 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 1h02:47 4:44
6 . 140 Lampič Janez Moški SLO TSK MERKUR KRANJ 1h02:58 4:55
7 . 238 Polčnik Jože Moški SLO / 1h03:26 5:23
8 . 108 Lazar Nejc Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h03:58 5:55
9 . 257 Bajželj Matija Moški SLO TSK MERKUR KRANJ 1h11:10 13:07
10 . 302 Zaletelj Aljaž Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 1h11:43 13:40
11 . 308 Grčar Matej Moški SLO 1h24:49 26:46
M5 čLANI-M
1 . 17 Teklay Azerya Moški ERI DENDEN 1h17:27
2 . 1 Arslan Ahmet Moški TUR 1h21:54 4:27
3 . 193 Kuhar Nejc Moški SLO LASPORTIVA TEAM 1h22:03 4:36
4 . 14 Kidane Abraham Moški ERI DENDEN 1h22:56 5:29
5 . 192 Mikloša Matjaž Moški SLO KGT PAPEŽ 1h28:00 10:33
6 . 20 Edwards Orlando Moški / 1h28:46 11:19
7 . 213 Lamovec Peter Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h29:04 11:37
8 . 179 Bregar Gašper Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:06 11:39
9 . 207 Mihelič Luka Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:56 12:29
10 . 13 Beyene Msgnhina Moški ERI DENDEN 1h30:50 13:23
11 . 198 Hrastovec Ivan Moški SLO BHIP GLOBAL 1h31:54 14:27
12 . 114 Novak Simon Moški SLO KRIŽ 1h31:55 14:28
13 . 3 Gross Peter Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h36:53 19:26
14 . 159 Oblak Lenart Moški SLO SK BRDO LJ 1h36:57 19:30
15 . 132 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ 1h37:54 20:27
16 . 248 Slapar Bojan Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h39:14 21:47
17 . 204 Razpet Ivan Moški SLO AO CERKNO 1h39:29 22:02
18 . 228 Smolnikar Aljoša Moški SLO TEKAŠKI FORUM / ŠD 3ŠPORT 1h39:45 22:18
19 . 89 Senica Vid Moški SLO KŠD PEČE 1h40:04 22:37
20 . 8 Paulmichl Ivan Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h40:43 23:16
21 . 196 Janša Miha Moški SLO BALANS 1h40:56 23:29
22 . 263 Bedrač Leon Moški SLO AD ŠTAJERSKA 1h41:46 24:19
23 . 80 Kukovič Jure Moški SLO CALCIT BIKE - OPTIKA TINA KAMN 1h42:46 25:19
24 . 112 Erlah Jurij Moški SLO / 1h42:55 25:28
25 . 2 Gansterer Martin Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h43:21 25:54
26 . 104 Repnik Boris Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1h43:49 26:22
27 . 254 Jankovac Matjaž Moški SLO EKO MESNINE 1h44:15 26:48
28 . 29 Miyachi Fujio Moški JPN LOUIS GARNEAU 1h44:23 26:56
29 . 148 Kern Boštjan Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h44:33 27:06
30 . 49 Ambrožič Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1h44:40 27:13
31 . 145 Razpotnik Simon Moški SLO CALCIT-BIKE TEAM - GT 1h45:31 28:04
32 . 25 Szekeres Attila Moški HUN GEOTECH SC TATABANYA 1h45:48 28:21
33 . 157 Šimnic Danilo Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1h45:58 28:31
34 . 58 Dobrijevič Goran Moški SLO / 1h46:53 29:26
35 . 205 Koder Ervin Moški SLO ŠD PEDAL 1h47:09 29:42
36 . 92 Jazbec Matija Moški SLO / 1h47:57 30:30
37 . 274 Čadež Simon Moški SLO / 1h48:13 30:46
38 . 91 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 1h48:39 31:12
39 . 275 Šifrar Primož Moški SLO / 1h48:43 31:16
40 . 22 Doecke Max Moški DEU SKICLUB SOHLAND 1h48:52 31:25
41 . 229 Šimenc Simon Moški SLO / 1h48:57 31:30
42 . 10 Thompson Fraser Keir Moški AUT / 1h49:13 31:46
43 . 214 Oblak Matija Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h49:15 31:48
44 . 73 Kadunc David Moški SLO SALOMON - TEKAŠKI FORUM 1h49:20 31:53
45 . 161 Lindič Andrej Moški SLO TEKAC.SI 1h49:22 31:55
46 . 37 Goričanec Igor Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 1h49:33 32:06
47 . 215 Habjan Toni Moški SLO / 1h49:56 32:29
48 . 90 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1h51:22 33:55
49 . 55 Turnšek Jernej Moški SLO TK PLAMEN 1h51:28 34:01
50 . 167 Skrlec Tomislav Moški CRO AK SLJEME 1h52:08 34:41
51 . 30 Ziółkowski Leszek Moški POL / 1h52:14 34:47
52 . 46 Hiršman Gregor Moški SLO KK BIKE EK 1h53:26 35:59
53 . 262 Jerič Bojan Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h53:30 36:03
54 . 273 Kranjc Samuel Moški SLO / 1h53:40 36:13
55 . 134 Borštnar Jaka Moški SLO LUĐAKA 1h54:32 37:05
56 . 57 Jurček Blaž Moški SLO / 1h54:45 37:18
57 . 94 Slemenšek Dejan Moški SLO KK RAVNE 1h55:17 37:50
57 . 285 Zevnik Klemen Moški SLO TK GORENJSKA 1h55:17 37:50
59 . 106 Kavčič Aleš Moški SLO ŠD POLJANE 1h55:20 37:53
60 . 217 Mele Rok Moški SLO / 1h55:38 38:11
61 . 245 Bukovec Matjaž Moški SLO AK KOPER 1h55:43 38:16
62 . 297 Dolenec Milan Zver Moški SLO POLANCI 1h56:20 38:53
63 . 278 Kosec Miha Moški SLO SD STAHOVICA 1h56:40 39:13
64 . 119 Rogelj David Moški SLO / 1h56:55 39:28
65 . 156 Grohar Gregor Moški SLO / 1h57:15 39:48
66 . 154 Zorman Jernej Moški SLO OK KOMENDA 1h57:24 39:57
67 . 209 Arko Matjaž Moški SLO ŠD SODRAŽICA 1h57:32 40:05
68 . 53 Skopalĺk Zbyňek Moški CZE OLOMOUC 1h59:42 42:15
69 . 97 Hlade Robert Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h00:39 43:12
70 . 131 Eremita Boštjan Moški SLO / 2h01:41 44:14
71 . 110 Zupančič Luis Moški SLO TRŽIČ 2h04:25 46:58
72 . 109 Bonča Roman Moški SLO / 2h04:35 47:08
73 . 39 Barić Hrvoje Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h04:48 47:21
74 . 242 Pintarič Tomaž Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h05:58 48:31
75 . 264 Škofič Damjan Moški SLO KOPUN SIMTO 2h06:13 48:46
76 . 33 Turek Danijel Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h06:16 48:49
77 . 280 Jordan Christof Moški AUT LAUFENTEN 2h06:37 49:10
78 . 246 Arh Klemen Moški SLO RK CERKLJE 2h06:44 49:17
79 . 141 Jeseničnik Gregor Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA 2h07:00 49:33
80 . 9 Waitz Klaus Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 2h08:33 51:06
81 . 289 Pehnec David Moški SLO TF-TEKAŠKI FORUM 2h09:26 51:59
82 . 175 Škorc Gregor Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h09:29 52:02
83 . 239 Klasinc Ivan Moški SLO SPORTIS 2h09:49 52:22
84 . 50 Jurančič Matej Moški SLO / 2h10:42 53:15
85 . 230 Plankelj Jernej Moški SLO Team Korak Naprej 2h10:47 53:20
86 . 96 Trkman Matjaž Moški SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 2h10:48 53:21
87 . 102 Udovič Anže Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 2h12:11 54:44
88 . 286 Szuecs Tamas Moški HUN 2h12:17 54:50
89 . 71 Perko Marko Moški SLO BE VARN 2h12:40 55:13
90 . 226 Podgorelec Luka Moški SLO KOLOKA ŠKOFJA LOKA 2h13:37 56:10
91 . 259 Pintar Siniša Moški SLO / 2h14:59 57:32
92 . 295 Kosmač Metod Moški SLO / 2h16:15 58:48
93 . 236 Pecina Ivan Moški CRO AK SLJEME 2h18:02 1h00:35
94 . 168 Mencinger David Moški SLO / 2h18:03 1h00:36
95 . 153 Koelner Blaž Moški SLO OK KOMENDA 2h18:38 1h01:11
96 . 83 Zajc Robert Moški SLO ŠD TURBOM 2h20:28 1h03:01
97 . 269 Suhina Vanja Moški CRO AK SLJEME 2h20:38 1h03:11
98 . 38 Bermanec Tomislav Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h20:52 1h03:25
99 . 169 Hafner Goran Moški SLO / 2h22:34 1h05:07
100 . 277 Čavar David Moški SLO ŠD TRIMUS 2h24:24 1h06:57
101 . 155 Štolcar Peter Moški SLO / 2h24:25 1h06:58
102 . 34 Vlahek Pavao Moški CRO TRIATLON KLUB MEDIMURJE 2h25:11 1h07:44
103 . 189 Duh Mitja Moški SLO MMA TRBOVLJE 2h28:13 1h10:46
104 . 137 Vehovec Gregor Moški SLO / 2h28:49 1h11:22
105 . 291 Pedišič Ivica Moški SLO FITKLUB NOVO MESTO & AK SLJEME 2h29:28 1h12:01
106 . 267 Gombač Žiga X Moški SLO / 2h31:31 1h14:04
107 . 190 Murn Kristan Moški SLO MMA TRBOVLJE 2h31:55 1h14:28
108 . 206 Pintar Davor Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2h34:32 1h17:05
109 . 270 Bernat Robert Moški CRO AK SLJEME 2h35:28 1h18:01
110 . 261 Štefe Miha Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h40:33 1h23:06
111 . 136 Orešek Primož Moški SLO / 2h41:09 1h23:42
112 . 98 Potrč Nino Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h43:46 1h26:19
113 . 181 Štembal Zoran Moški SLO / 2h44:51 1h27:24
114 . 51 Ipavec Boštjan Moški SLO 2h44:59 1h27:32
115 . 117 Krajcar Dražen Moški CRO ZAGREB 2h46:02 1h28:35
116 . 101 Likar Damjan Moški SLO / 2h46:21 1h28:54
117 . 268 Marić Boris Moški CRO AK SLJEME 2h50:55 1h33:28
118 . 293 Perko Branko Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h56:48 1h39:21
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 54 Alič Simon Moški SLO ŠD NANOS 1h28:53
2 . 219 Janjatovič Mirko Moški SLO KGT PAPEŽ 1h36:29 7:36
3 . 255 Šalamun Igor Moški SLO KGT PAPEŽ 1h40:55 12:02
4 . 180 Bregar Metod Moški SLO KGT PAPEŽ 1h43:10 14:17
5 . 5 Nagl Willy Jun. Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h44:14 15:21
6 . 241 Močnik Metod Moški SLO KD ALPE - DNEVNIK 1h44:32 15:39
7 . 211 Čibej Damjan Moški SLO Kavitec 1h45:30 16:37
8 . 70 Čufer Mirko Moški SLO VEGE TIM 1h48:42 19:49
9 . 284 Zupanc Milan Moški SLO ŠD MISLINJA 1h49:11 20:18
10 . 208 Bartelj Dušan Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1h50:46 21:53
11 . 127 Mihelič Blaž Moški SLO HARE KRIŠNA 1h50:58 22:05
12 . 72 Šebenik Marjan Moški SLO T.F. 1h51:49 22:56
13 . 160 Trojer Andrej Moški SLO SK IHAN 1h51:57 23:04
14 . 173 Maradin Ivan Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 1h52:51 23:58
15 . 26 Gerlei Tamas Moški HUN IKARUSZ 1h53:28 24:35
16 . 162 Košir Jože Moški SLO 1h54:00 25:07
17 . 272 Iskra Tomislav Moški SLO SD BOHINJ 1h55:48 26:55
18 . 4 Hausmann Gerald Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h56:53 28:00
19 . 47 Rožič Boris Moški SLO AD ŠTAJERSKA 1h57:00 28:07
20 . 210 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h57:02 28:09
21 . 158 Lotrič Stane Moški SLO ŠD BELA PEČ 1h57:29 28:36
22 . 287 Cimerman Izidor Moški SLO 1h59:48 30:55
23 . 185 Deželak Srečko Moški SLO TF 2h00:04 31:11
24 . 118 Ogrin Marko Moški SLO ŠD POVŽ 2h00:06 31:13
25 . 120 Cimerman Stane Moški SLO MENGEŠ 2h00:51 31:58
26 . 221 Gaber Borut Moški SLO MICI JE ZAKON 2h03:01 34:08
27 . 294 Fideršek Janko Moški SLO ŠD TRŠCA 2h03:31 34:38
28 . 68 Šporar Primož Moški SLO / 2h07:42 38:49
29 . 247 Tomše Peter Moški SLO ŠD GOLAŽ 2h08:58 40:05
30 . 95 Čufer Damijan Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2h12:12 43:19
31 . 271 Cvelbar Igor Moški SLO AKADEMSKI AO 2h13:15 44:22
32 . 235 Sabljić Vedran Moški CRO UPRI GELENDER 2h13:56 45:03
33 . 199 Ferbežar Boštjan Moški SLO POLET 2h15:12 46:19
34 . 231 Pančur Tone Moški SLO ŠD SOTESKA 2h17:34 48:41
35 . 170 Velkavrh Janez Moški SLO MUCEK 2h18:43 49:50
36 . 133 Lotrič Marko Moški SLO ŠD BAM.BI 2h18:56 50:03
37 . 266 Hočevar Primož Moški SLO KLUB POLET 2h19:46 50:53
38 . 202 Hvala Valter Moški SLO IACUZZO TEAM 2h20:32 51:39
39 . 298 Dolenec Ivan - Moški SLO POLANCI 2h21:24 52:31
40 . 166 Stojanović Željko Moški CRO AK SLJEME 2h21:28 52:35
41 . 174 Rajh Marko Moški SLO TK MARATON PTUJ 2h22:44 53:51
42 . 129 Šorli Pavlo Moški SLO PD PODBRDO 2h23:34 54:41
43 . 124 Jurca Franci Moški SLO SD LIPA 2h27:25 58:32
44 . 138 Pirc Franci Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h29:22 1h00:29
45 . 288 Močnik Aleksander Moški SLO INFRAX CERKNO 2h29:28 1h00:35
46 . 283 Starc Aljaž Moški SLO H - STYLE 2h31:32 1h02:39
47 . 163 Čendak Klavdij Moški SLO PRIMORSKI GORSKI TEKI 2h31:41 1h02:48
48 . 28 Ferrari Gianfranco Moški ITA C.A.I.UDINE 2h34:46 1h05:53
49 . 111 Lavrič Branko Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 2h36:32 1h07:39
50 . 86 Lešnik David Moški SLO 2h37:25 1h08:32
51 . 121 Maloševac Dragan Moški CRO AK SLJEME 2h38:08 1h09:15
52 . 300 Taseski Ljupčo Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h42:34 1h13:41
53 . 84 Bobnar Martin Moški SLO / 2h45:25 1h16:32
54 . 279 Jazbec Amadej Moški SLO / 2h45:29 1h16:36
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 59 Šavs Ivan Moški SLO 1h39:34
2 . 218 Teraž Franci Moški SLO KGT PAPEŽ 1h41:37 2:03
3 . 184 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1h45:23 5:49
4 . 45 Hočevar Metod Moški SLO / 1h46:38 7:04
5 . 142 Kožuh Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1h46:46 7:12
6 . 299 Papič Milivoj Moški SLO / 1h50:26 10:52
7 . 165 Smolić Nikola Moški CRO / 1h52:02 12:28
8 . 93 Maraž Klavdij Moški SLO FILIPIDES 1h54:14 14:40
9 . 227 Draksler Viktor Moški SLO / 1h56:23 16:49
10 . 88 Jereb Marijan Moški SLO / 1h59:00 19:26
11 . 67 Komac Goran Moški SLO VANČAR 1h59:07 19:33
12 . 128 Homec Stane Moški SLO ŠD POLJANE 1h59:29 19:55
13 . 21 Walton Brian Moški / 2h00:31 20:57
14 . 107 Koželj Peter Moški SLO / 2h00:45 21:11
15 . 65 Plavčak Jurij Moški SLO / 2h02:26 22:52
16 . 42 Gostečnik Marko Moški SLO MOZIRJE 2h04:36 25:02
17 . 150 Urh Lado Moški SLO KGT PAPEŽ 2h04:46 25:12
18 . 260 Jerič Miha Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h08:26 28:52
19 . 249 Vavpetič Andrej Moški SLO MICI JE ZAKON 2h08:27 28:53
20 . 76 Franko Niko Moški SLO ŠDMH 2h09:12 29:38
21 . 200 Macuh Peter Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h09:47 30:13
22 . 143 Galin Bojan Moški SLO ŠD SUHADOLE 2h09:53 30:19
23 . 125 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 2h10:54 31:20
24 . 66 Mihelj Rajko Moški SLO / 2h11:47 32:13
25 . 79 Bešo Čamil Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h12:42 33:08
26 . 222 Poljanec Janez Moški SLO ŠK SENICA 2h13:19 33:45
27 . 82 Kolander Rudi Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h13:34 34:00
28 . 75 Vrtačnik Jože Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h14:23 34:49
29 . 171 Derganc Anton Moški SLO 2h14:51 35:17
30 . 296 Benedičič Zdravko Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 2h19:10 39:36
31 . 7 Nagl Willy Sen. Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 2h19:58 40:24
32 . 52 Vynikal Bedrich Moški OLOMOUC 2h20:15 40:41
33 . 113 Erlah Pavel Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h21:53 42:19
34 . 81 Lekše Toni Moški SLO ŠD ELEKTRO ENERGIJA 2h23:12 43:38
35 . 252 Jerman Riko Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 2h23:49 44:15
36 . 122 Lipovšek Brane Moški SLO SAM 2h24:13 44:39
37 . 182 Meža Slavko Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h27:47 48:13
38 . 187 Balabanič Pavle Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h28:34 49:00
39 . 116 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA 2h33:10 53:36
40 . 149 Prijatelj Bojan Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 2h33:22 53:48
41 . 191 Kastelic Pavel Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h34:25 54:51
42 . 237 Malatin Stefan Moški AAC BRNO 2h37:00 57:26
43 . 223 Mezga Zvonko Moški SLO 2h47:57 1h08:23
44 . 105 Sirk Erih Moški SLO PREVALJE 2h50:23 1h10:49
45 . 250 Bevcer Jože Moški SLO 2h59:16 1h19:42

Komentarji