Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 14. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2012

Tek - gorski Tekma:14. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2012 Datum:30.07.2012
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Zaostanek Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 357 Milović Ana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:01 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:01
Zaostanek:
2 . 352 Čirović Tjaša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:20 0:19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:20
Zaostanek: 0:19
3 . 385 Šenk Nina
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 4:41 0:40 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:41
Zaostanek: 0:40
4 . 380 Medja Lucija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 4:52 0:51 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:52
Zaostanek: 0:51
5 . 355 Dobovšek Hana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 4:59 0:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 4:59
Zaostanek: 0:58
6 . 389 Šinkovec Eva
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 5:16 1:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:16
Zaostanek: 1:15
7 . 386 Močnik Maja
INFRAX CERKNO
Ženski SLO INFRAX CERKNO 5:23 1:22 >
Klub INFRAX CERKNO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 5:23
Zaostanek: 1:22
8 . 390 Šinkovec Ana
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 6:03 2:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 6:03
Zaostanek: 2:02
9 . 374 Uršič Maja
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 6:22 2:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 6:22
Zaostanek: 2:21
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 382 Zakšek Klara
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 9:23 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:23
Zaostanek:
2 . 391 Podobnik Katja
ŽIRI
Ženski SLO ŽIRI 9:44 0:21 >
Klub ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 9:44
Zaostanek: 0:21
3 . 373 Uranič Nuša
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 10:09 0:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:09
Zaostanek: 0:46
4 . 377 Capuder Tinkara
TK SPORT
Ženski SLO TK SPORT 10:48 1:25 >
Klub TK SPORT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 10:48
Zaostanek: 1:25
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 366 Orehek Karmen
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 16:47 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 16:47
Zaostanek:
2 . 383 Klemenčič Nina
TSK TRIGLAV KRANJ
Ženski SLO TSK TRIGLAV KRANJ 18:55 2:08 >
Klub TSK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 18:55
Zaostanek: 2:08
3 . 384 Jesenko Karin
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 19:42 2:55 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 19:42
Zaostanek: 2:55
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 212 Einfalt Lea
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 58:34 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 58:34
Zaostanek:
2 . 216 Kozjek Tina
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h08:04 9:30 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h08:04
Zaostanek: 9:30
3 . 307 Jaklič Sara
ŠD VETER
Ženski SLO ŠD VETER 1h08:49 10:15 >
Klub ŠD VETER
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h08:49
Zaostanek: 10:15
4 . 225 Aljančič Eva
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1h11:11 12:37 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h11:11
Zaostanek: 12:37
5 . 258 Klemenčič Anita
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1h18:30 19:56 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h18:30
Zaostanek: 19:56
6 . 126 Mencigar Maja
ROGAŠOVCI
Ženski SLO ROGAŠOVCI 1h19:37 21:03 >
Klub ROGAŠOVCI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h19:37
Zaostanek: 21:03
7 . 306 Jesenko Sara
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h33:23 34:49 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h33:23
Zaostanek: 34:49
Z5 čLANICE-Ž
1 . 12 Milesova Iva
PSK OLYMP PRAHA
Ženski CZE PSK OLYMP PRAHA 1h39:37 >
Klub PSK OLYMP PRAHA
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 1h39:37
Zaostanek:
2 . 18 Clayton Emma
SALOMON UK
Ženski SALOMON UK 1h39:44 0:07 >
Klub SALOMON UK
Država
Spol: Ženski
Čas: 1h39:44
Zaostanek: 0:07
3 . 240 Kosovelj Mateja
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1h41:14 1:37 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h41:14
Zaostanek: 1:37
4 . 31 Denisa Dragomir
CSM PITESTI
Ženski ROU CSM PITESTI 1h42:42 3:05 >
Klub CSM PITESTI
Država ROU
Spol: Ženski
Čas: 1h42:42
Zaostanek: 3:05
5 . 32 Sjursen Therese
BFG FANA
Ženski NOR BFG FANA 1h46:57 7:20 >
Klub BFG FANA
Država NOR
Spol: Ženski
Čas: 1h46:57
Zaostanek: 7:20
6 . 100 Godec Andreja
AD ŠTAJERSKA
Ženski SLO AD ŠTAJERSKA 2h00:46 21:09 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h00:46
Zaostanek: 21:09
7 . 194 Mikloša Petra
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 2h01:23 21:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h01:23
Zaostanek: 21:46
8 . 201 Frece Manja
TEKAŠKI FORUM
Ženski SLO TEKAŠKI FORUM 2h06:46 27:09 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h06:46
Zaostanek: 27:09
9 . 24 Bakonyi Fruzsina
GEOTECH SC TATABANYA
Ženski HUN GEOTECH SC TATABANYA 2h10:25 30:48 >
Klub GEOTECH SC TATABANYA
Država HUN
Spol: Ženski
Čas: 2h10:25
Zaostanek: 30:48
10 . 276 Rutar Katja
TD BISTRC
Ženski SLO TD BISTRC 2h10:51 31:14 >
Klub TD BISTRC
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h10:51
Zaostanek: 31:14
11 . 281 Leuthner Katharina
LAUFENTEN
Ženski AUT LAUFENTEN 2h24:31 44:54 >
Klub LAUFENTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 2h24:31
Zaostanek: 44:54
12 . 282 Leuthner Elisabeth
LAUFENTEN
Ženski AUT LAUFENTEN 2h24:32 44:55 >
Klub LAUFENTEN
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 2h24:32
Zaostanek: 44:55
13 . 243 Virag Sonja
PREKMURJE
Ženski SLO PREKMURJE 2h38:05 58:28 >
Klub PREKMURJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h38:05
Zaostanek: 58:28
14 . 172 Herceg Petra
AK SLJEME
Ženski SLO AK SLJEME 2h53:22 1h13:45 >
Klub AK SLJEME
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h53:22
Zaostanek: 1h13:45
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 195 Tušar Mihaela
ŠD NANOS PODNANOS
Ženski SLO ŠD NANOS PODNANOS 1h52:06 >
Klub ŠD NANOS PODNANOS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h52:06
Zaostanek:
2 . 152 Trobec Urša
ŠD SETNIK
Ženski SLO ŠD SETNIK 1h59:41 7:35 >
Klub ŠD SETNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1h59:41
Zaostanek: 7:35
3 . 224 Aljančič Nataša
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 2h02:21 10:15 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h02:21
Zaostanek: 10:15
4 . 203 Lapanja Marinka
IDRIJA
Ženski SLO IDRIJA 2h15:05 22:59 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h15:05
Zaostanek: 22:59
5 . 41 Malovrh Špela
KLUB POLET
Ženski SLO KLUB POLET 2h18:25 26:19 >
Klub KLUB POLET
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h18:25
Zaostanek: 26:19
6 . 56 Plahuta Marta
AK RADEČE
Ženski SLO AK RADEČE 2h21:34 29:28 >
Klub AK RADEČE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h21:34
Zaostanek: 29:28
7 . 35 Nestić Katarina
TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Ženski CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h25:01 32:55 >
Klub TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2h25:01
Zaostanek: 32:55
8 . 27 Ceconi Angela
C.A.I.UDINE
Ženski ITA C.A.I.UDINE 2h34:45 42:39 >
Klub C.A.I.UDINE
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 2h34:45
Zaostanek: 42:39
9 . 220 Fric Križanec Helena
/
Ženski SLO / 2h36:01 43:55 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h36:01
Zaostanek: 43:55
10 . 60 Trček Vida
/
Ženski SLO / 2h36:27 44:21 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h36:27
Zaostanek: 44:21
11 . 265 Kumperščak Vera
TAO, TEKAŠKI FORUM
Ženski SLO TAO, TEKAŠKI FORUM 2h49:21 57:15 >
Klub TAO, TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h49:21
Zaostanek: 57:15
12 . 78 Jesenko Andreja
/
Ženski SLO / 3h03:00 1h10:54 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 3h03:00
Zaostanek: 1h10:54
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 151 Medja Marija
AK RADOVLJICA
Ženski SLO AK RADOVLJICA 2h04:53 >
Klub AK RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h04:53
Zaostanek:
2 . 69 Šorli Marta
/
Ženski SLO / 2h16:54 12:01 >
Klub /
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h16:54
Zaostanek: 12:01
3 . 176 Grm Olga
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 2h18:58 14:05 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h18:58
Zaostanek: 14:05
4 . 177 Finžgar Nadja
GORENJSKI GLAS
Ženski SLO GORENJSKI GLAS 2h18:59 14:06 >
Klub GORENJSKI GLAS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h18:59
Zaostanek: 14:06
5 . 48 Schultes Uli
ATV LIESING
Ženski AUT ATV LIESING 2h33:44 28:51 >
Klub ATV LIESING
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 2h33:44
Zaostanek: 28:51
6 . 188 Tekstor Božena
MARATHON NOVO MESTO
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 2h41:25 36:32 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h41:25
Zaostanek: 36:32
7 . 186 Rogelj Jožica
MARATHON NOVO MESTO
Ženski SLO MARATHON NOVO MESTO 2h46:26 41:33 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h46:26
Zaostanek: 41:33
8 . 183 Meža Boža
ŠD PREMOGOVNIK
Ženski SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h55:55 51:02 >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2h55:55
Zaostanek: 51:02
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 356 Golob Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:28 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:28
Zaostanek:
2 . 370 Sušnik Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:31 0:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:31
Zaostanek: 0:03
3 . 372 Uranič Luka
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:50 0:22 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:50
Zaostanek: 0:22
4 . 354 Čosič Igor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 3:57 0:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 3:57
Zaostanek: 0:29
5 . 371 Šlebir Matej
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:03 0:35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:03
Zaostanek: 0:35
6 . 368 Podbregar Miha
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:05 0:37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:05
Zaostanek: 0:37
7 . 369 Prelovšek Aleš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:07 0:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:07
Zaostanek: 0:39
8 . 388 Ivankovič Mark Filip
MASS LJUBLJANA
Moški SLO MASS LJUBLJANA 4:16 0:48 >
Klub MASS LJUBLJANA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:16
Zaostanek: 0:48
9 . 367 Podbregar Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:18 0:50 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:18
Zaostanek: 0:50
10 . 375 Uršič Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4:38 1:10 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 4:38
Zaostanek: 1:10
M2 DEčKI U14-M
1 . 387 Hren Tine
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 8:39 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:39
Zaostanek:
2 . 392 Grže Jaka
ATLETSKI KLUB POSTOJNA
Moški SLO ATLETSKI KLUB POSTOJNA 8:49 0:10 >
Klub ATLETSKI KLUB POSTOJNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 8:49
Zaostanek: 0:10
3 . 379 Mencigar Denis
ROGAOVCI
Moški SLO ROGAOVCI 10:57 2:18 >
Klub ROGAOVCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 10:57
Zaostanek: 2:18
4 . 376 Zagorc Grega
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 11:09 2:30 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 11:09
Zaostanek: 2:30
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 393 Čadež Anže
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:57 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 14:57
Zaostanek:
2 . 395 Mlakar Leon
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 15:52 0:55 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 15:52
Zaostanek: 0:55
3 . 353 Čirović Uroš
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 16:49 1:52 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 16:49
Zaostanek: 1:52
4 . 378 Maloševac Karlo
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 18:34 3:37 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 18:34
Zaostanek: 3:37
5 . 394 Oblak Primož
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 20:39 5:42 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 20:39
Zaostanek: 5:42
6 . 381 Sladič Boštjan
AK SEVNICA
Moški SLO AK SEVNICA 21:21 6:24 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 21:21
Zaostanek: 6:24
M4 MLADINCI U20-M
1 . 233 Mernik Nik
ŠCC CELJE
Moški SLO ŠCC CELJE 58:03 >
Klub ŠCC CELJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:03
Zaostanek:
2 . 232 Plaznik Matic
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 58:04 0:01 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 58:04
Zaostanek: 0:01
3 . 303 Kovačič Tim
GŠD BRICALP
Moški SLO GŠD BRICALP 1h01:30 3:27 >
Klub GŠD BRICALP
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h01:30
Zaostanek: 3:27
4 . 305 Božič Anže
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h01:58 3:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h01:58
Zaostanek: 3:55
5 . 304 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h02:47 4:44 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h02:47
Zaostanek: 4:44
6 . 140 Lampič Janez
TSK MERKUR KRANJ
Moški SLO TSK MERKUR KRANJ 1h02:58 4:55 >
Klub TSK MERKUR KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h02:58
Zaostanek: 4:55
7 . 238 Polčnik Jože
/
Moški SLO / 1h03:26 5:23 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h03:26
Zaostanek: 5:23
8 . 108 Lazar Nejc
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h03:58 5:55 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h03:58
Zaostanek: 5:55
9 . 257 Bajželj Matija
TSK MERKUR KRANJ
Moški SLO TSK MERKUR KRANJ 1h11:10 13:07 >
Klub TSK MERKUR KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h11:10
Zaostanek: 13:07
10 . 302 Zaletelj Aljaž
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 1h11:43 13:40 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h11:43
Zaostanek: 13:40
11 . 308 Grčar Matej
Moški SLO 1h24:49 26:46 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h24:49
Zaostanek: 26:46
M5 čLANI-M
1 . 17 Teklay Azerya
DENDEN
Moški ERI DENDEN 1h17:27 >
Klub DENDEN
Država ERI
Spol: Moški
Čas: 1h17:27
Zaostanek:
2 . 1 Arslan Ahmet
Moški TUR 1h21:54 4:27 >
Klub
Država TUR
Spol: Moški
Čas: 1h21:54
Zaostanek: 4:27
3 . 193 Kuhar Nejc
LASPORTIVA TEAM
Moški SLO LASPORTIVA TEAM 1h22:03 4:36 >
Klub LASPORTIVA TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h22:03
Zaostanek: 4:36
4 . 14 Kidane Abraham
DENDEN
Moški ERI DENDEN 1h22:56 5:29 >
Klub DENDEN
Država ERI
Spol: Moški
Čas: 1h22:56
Zaostanek: 5:29
5 . 192 Mikloša Matjaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h28:00 10:33 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h28:00
Zaostanek: 10:33
6 . 20 Edwards Orlando
/
Moški / 1h28:46 11:19 >
Klub /
Država
Spol: Moški
Čas: 1h28:46
Zaostanek: 11:19
7 . 213 Lamovec Peter
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h29:04 11:37 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h29:04
Zaostanek: 11:37
8 . 179 Bregar Gašper
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:06 11:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h29:06
Zaostanek: 11:39
9 . 207 Mihelič Luka
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h29:56 12:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h29:56
Zaostanek: 12:29
10 . 13 Beyene Msgnhina
DENDEN
Moški ERI DENDEN 1h30:50 13:23 >
Klub DENDEN
Država ERI
Spol: Moški
Čas: 1h30:50
Zaostanek: 13:23
11 . 198 Hrastovec Ivan
BHIP GLOBAL
Moški SLO BHIP GLOBAL 1h31:54 14:27 >
Klub BHIP GLOBAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h31:54
Zaostanek: 14:27
12 . 114 Novak Simon
KRIŽ
Moški SLO KRIŽ 1h31:55 14:28 >
Klub KRIŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h31:55
Zaostanek: 14:28
13 . 3 Gross Peter
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h36:53 19:26 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h36:53
Zaostanek: 19:26
14 . 159 Oblak Lenart
SK BRDO LJ
Moški SLO SK BRDO LJ 1h36:57 19:30 >
Klub SK BRDO LJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h36:57
Zaostanek: 19:30
15 . 132 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h37:54 20:27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h37:54
Zaostanek: 20:27
16 . 248 Slapar Bojan
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h39:14 21:47 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:14
Zaostanek: 21:47
17 . 204 Razpet Ivan
AO CERKNO
Moški SLO AO CERKNO 1h39:29 22:02 >
Klub AO CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:29
Zaostanek: 22:02
18 . 228 Smolnikar Aljoša
TEKAŠKI FORUM / ŠD 3ŠPORT
Moški SLO TEKAŠKI FORUM / ŠD 3ŠPORT 1h39:45 22:18 >
Klub TEKAŠKI FORUM / ŠD 3ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:45
Zaostanek: 22:18
19 . 89 Senica Vid
KŠD PEČE
Moški SLO KŠD PEČE 1h40:04 22:37 >
Klub KŠD PEČE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h40:04
Zaostanek: 22:37
20 . 8 Paulmichl Ivan
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h40:43 23:16 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h40:43
Zaostanek: 23:16
21 . 196 Janša Miha
BALANS
Moški SLO BALANS 1h40:56 23:29 >
Klub BALANS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h40:56
Zaostanek: 23:29
22 . 263 Bedrač Leon
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA 1h41:46 24:19 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h41:46
Zaostanek: 24:19
23 . 80 Kukovič Jure
CALCIT BIKE - OPTIKA TINA KAMN
Moški SLO CALCIT BIKE - OPTIKA TINA KAMN 1h42:46 25:19 >
Klub CALCIT BIKE - OPTIKA TINA KAMN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h42:46
Zaostanek: 25:19
24 . 112 Erlah Jurij
/
Moški SLO / 1h42:55 25:28 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h42:55
Zaostanek: 25:28
25 . 2 Gansterer Martin
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h43:21 25:54 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h43:21
Zaostanek: 25:54
26 . 104 Repnik Boris
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1h43:49 26:22 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h43:49
Zaostanek: 26:22
27 . 254 Jankovac Matjaž
EKO MESNINE
Moški SLO EKO MESNINE 1h44:15 26:48 >
Klub EKO MESNINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:15
Zaostanek: 26:48
28 . 29 Miyachi Fujio
LOUIS GARNEAU
Moški JPN LOUIS GARNEAU 1h44:23 26:56 >
Klub LOUIS GARNEAU
Država JPN
Spol: Moški
Čas: 1h44:23
Zaostanek: 26:56
29 . 148 Kern Boštjan
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h44:33 27:06 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:33
Zaostanek: 27:06
30 . 49 Ambrožič Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h44:40 27:13 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:40
Zaostanek: 27:13
31 . 145 Razpotnik Simon
CALCIT-BIKE TEAM - GT
Moški SLO CALCIT-BIKE TEAM - GT 1h45:31 28:04 >
Klub CALCIT-BIKE TEAM - GT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:31
Zaostanek: 28:04
32 . 25 Szekeres Attila
GEOTECH SC TATABANYA
Moški HUN GEOTECH SC TATABANYA 1h45:48 28:21 >
Klub GEOTECH SC TATABANYA
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 1h45:48
Zaostanek: 28:21
33 . 157 Šimnic Danilo
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 1h45:58 28:31 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:58
Zaostanek: 28:31
34 . 58 Dobrijevič Goran
/
Moški SLO / 1h46:53 29:26 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:53
Zaostanek: 29:26
35 . 205 Koder Ervin
ŠD PEDAL
Moški SLO ŠD PEDAL 1h47:09 29:42 >
Klub ŠD PEDAL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h47:09
Zaostanek: 29:42
36 . 92 Jazbec Matija
/
Moški SLO / 1h47:57 30:30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h47:57
Zaostanek: 30:30
37 . 274 Čadež Simon
/
Moški SLO / 1h48:13 30:46 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:13
Zaostanek: 30:46
38 . 91 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h48:39 31:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:39
Zaostanek: 31:12
39 . 275 Šifrar Primož
/
Moški SLO / 1h48:43 31:16 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:43
Zaostanek: 31:16
40 . 22 Doecke Max
SKICLUB SOHLAND
Moški DEU SKICLUB SOHLAND 1h48:52 31:25 >
Klub SKICLUB SOHLAND
Država DEU
Spol: Moški
Čas: 1h48:52
Zaostanek: 31:25
41 . 229 Šimenc Simon
/
Moški SLO / 1h48:57 31:30 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:57
Zaostanek: 31:30
42 . 10 Thompson Fraser Keir
/
Moški AUT / 1h49:13 31:46 >
Klub /
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h49:13
Zaostanek: 31:46
43 . 214 Oblak Matija
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1h49:15 31:48 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:15
Zaostanek: 31:48
44 . 73 Kadunc David
SALOMON - TEKAŠKI FORUM
Moški SLO SALOMON - TEKAŠKI FORUM 1h49:20 31:53 >
Klub SALOMON - TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:20
Zaostanek: 31:53
45 . 161 Lindič Andrej
TEKAC.SI
Moški SLO TEKAC.SI 1h49:22 31:55 >
Klub TEKAC.SI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:22
Zaostanek: 31:55
46 . 37 Goričanec Igor
TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 1h49:33 32:06 >
Klub TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h49:33
Zaostanek: 32:06
47 . 215 Habjan Toni
/
Moški SLO / 1h49:56 32:29 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:56
Zaostanek: 32:29
48 . 90 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h51:22 33:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:22
Zaostanek: 33:55
49 . 55 Turnšek Jernej
TK PLAMEN
Moški SLO TK PLAMEN 1h51:28 34:01 >
Klub TK PLAMEN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:28
Zaostanek: 34:01
50 . 167 Skrlec Tomislav
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 1h52:08 34:41 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h52:08
Zaostanek: 34:41
51 . 30 Ziółkowski Leszek
/
Moški POL / 1h52:14 34:47 >
Klub /
Država POL
Spol: Moški
Čas: 1h52:14
Zaostanek: 34:47
52 . 46 Hiršman Gregor
KK BIKE EK
Moški SLO KK BIKE EK 1h53:26 35:59 >
Klub KK BIKE EK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:26
Zaostanek: 35:59
53 . 262 Jerič Bojan
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 1h53:30 36:03 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:30
Zaostanek: 36:03
54 . 273 Kranjc Samuel
/
Moški SLO / 1h53:40 36:13 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h53:40
Zaostanek: 36:13
55 . 134 Borštnar Jaka
LUĐAKA
Moški SLO LUĐAKA 1h54:32 37:05 >
Klub LUĐAKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:32
Zaostanek: 37:05
56 . 57 Jurček Blaž
/
Moški SLO / 1h54:45 37:18 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:45
Zaostanek: 37:18
57 . 94 Slemenšek Dejan
KK RAVNE
Moški SLO KK RAVNE 1h55:17 37:50 >
Klub KK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:17
Zaostanek: 37:50
57 . 285 Zevnik Klemen
TK GORENJSKA
Moški SLO TK GORENJSKA 1h55:17 37:50 >
Klub TK GORENJSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:17
Zaostanek: 37:50
59 . 106 Kavčič Aleš
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1h55:20 37:53 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:20
Zaostanek: 37:53
60 . 217 Mele Rok
/
Moški SLO / 1h55:38 38:11 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:38
Zaostanek: 38:11
61 . 245 Bukovec Matjaž
AK KOPER
Moški SLO AK KOPER 1h55:43 38:16 >
Klub AK KOPER
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:43
Zaostanek: 38:16
62 . 297 Dolenec Milan Zver
POLANCI
Moški SLO POLANCI 1h56:20 38:53 >
Klub POLANCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h56:20
Zaostanek: 38:53
63 . 278 Kosec Miha
SD STAHOVICA
Moški SLO SD STAHOVICA 1h56:40 39:13 >
Klub SD STAHOVICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h56:40
Zaostanek: 39:13
64 . 119 Rogelj David
/
Moški SLO / 1h56:55 39:28 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h56:55
Zaostanek: 39:28
65 . 156 Grohar Gregor
/
Moški SLO / 1h57:15 39:48 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:15
Zaostanek: 39:48
66 . 154 Zorman Jernej
OK KOMENDA
Moški SLO OK KOMENDA 1h57:24 39:57 >
Klub OK KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:24
Zaostanek: 39:57
67 . 209 Arko Matjaž
ŠD SODRAŽICA
Moški SLO ŠD SODRAŽICA 1h57:32 40:05 >
Klub ŠD SODRAŽICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:32
Zaostanek: 40:05
68 . 53 Skopalĺk Zbyňek
OLOMOUC
Moški CZE OLOMOUC 1h59:42 42:15 >
Klub OLOMOUC
Država CZE
Spol: Moški
Čas: 1h59:42
Zaostanek: 42:15
69 . 97 Hlade Robert
ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h00:39 43:12 >
Klub ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:39
Zaostanek: 43:12
70 . 131 Eremita Boštjan
/
Moški SLO / 2h01:41 44:14 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h01:41
Zaostanek: 44:14
71 . 110 Zupančič Luis
TRŽIČ
Moški SLO TRŽIČ 2h04:25 46:58 >
Klub TRŽIČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h04:25
Zaostanek: 46:58
72 . 109 Bonča Roman
/
Moški SLO / 2h04:35 47:08 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h04:35
Zaostanek: 47:08
73 . 39 Barić Hrvoje
TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h04:48 47:21 >
Klub TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h04:48
Zaostanek: 47:21
74 . 242 Pintarič Tomaž
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h05:58 48:31 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h05:58
Zaostanek: 48:31
75 . 264 Škofič Damjan
KOPUN SIMTO
Moški SLO KOPUN SIMTO 2h06:13 48:46 >
Klub KOPUN SIMTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h06:13
Zaostanek: 48:46
76 . 33 Turek Danijel
TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h06:16 48:49 >
Klub TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h06:16
Zaostanek: 48:49
77 . 280 Jordan Christof
LAUFENTEN
Moški AUT LAUFENTEN 2h06:37 49:10 >
Klub LAUFENTEN
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 2h06:37
Zaostanek: 49:10
78 . 246 Arh Klemen
RK CERKLJE
Moški SLO RK CERKLJE 2h06:44 49:17 >
Klub RK CERKLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h06:44
Zaostanek: 49:17
79 . 141 Jeseničnik Gregor
ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA
Moški SLO ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA 2h07:00 49:33 >
Klub ŠPORTNO DRUŠTVO SOCKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:00
Zaostanek: 49:33
80 . 9 Waitz Klaus
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 2h08:33 51:06 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 2h08:33
Zaostanek: 51:06
81 . 289 Pehnec David
TF-TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TF-TEKAŠKI FORUM 2h09:26 51:59 >
Klub TF-TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:26
Zaostanek: 51:59
82 . 175 Škorc Gregor
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h09:29 52:02 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:29
Zaostanek: 52:02
83 . 239 Klasinc Ivan
SPORTIS
Moški SLO SPORTIS 2h09:49 52:22 >
Klub SPORTIS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:49
Zaostanek: 52:22
84 . 50 Jurančič Matej
/
Moški SLO / 2h10:42 53:15 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:42
Zaostanek: 53:15
85 . 230 Plankelj Jernej
Team Korak Naprej
Moški SLO Team Korak Naprej 2h10:47 53:20 >
Klub Team Korak Naprej
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:47
Zaostanek: 53:20
86 . 96 Trkman Matjaž
GRADIŠČE PRI VIPAVI
Moški SLO GRADIŠČE PRI VIPAVI 2h10:48 53:21 >
Klub GRADIŠČE PRI VIPAVI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:48
Zaostanek: 53:21
87 . 102 Udovič Anže
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 2h12:11 54:44 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:11
Zaostanek: 54:44
88 . 286 Szuecs Tamas
Moški HUN 2h12:17 54:50 >
Klub
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 2h12:17
Zaostanek: 54:50
89 . 71 Perko Marko
BE VARN
Moški SLO BE VARN 2h12:40 55:13 >
Klub BE VARN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:40
Zaostanek: 55:13
90 . 226 Podgorelec Luka
KOLOKA ŠKOFJA LOKA
Moški SLO KOLOKA ŠKOFJA LOKA 2h13:37 56:10 >
Klub KOLOKA ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:37
Zaostanek: 56:10
91 . 259 Pintar Siniša
/
Moški SLO / 2h14:59 57:32 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:59
Zaostanek: 57:32
92 . 295 Kosmač Metod
/
Moški SLO / 2h16:15 58:48 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h16:15
Zaostanek: 58:48
93 . 236 Pecina Ivan
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h18:02 1h00:35 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h18:02
Zaostanek: 1h00:35
94 . 168 Mencinger David
/
Moški SLO / 2h18:03 1h00:36 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:03
Zaostanek: 1h00:36
95 . 153 Koelner Blaž
OK KOMENDA
Moški SLO OK KOMENDA 2h18:38 1h01:11 >
Klub OK KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:38
Zaostanek: 1h01:11
96 . 83 Zajc Robert
ŠD TURBOM
Moški SLO ŠD TURBOM 2h20:28 1h03:01 >
Klub ŠD TURBOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h20:28
Zaostanek: 1h03:01
97 . 269 Suhina Vanja
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h20:38 1h03:11 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h20:38
Zaostanek: 1h03:11
98 . 38 Bermanec Tomislav
TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Moški CRO TRIATLON KLUB MEĐIMURJE 2h20:52 1h03:25 >
Klub TRIATLON KLUB MEĐIMURJE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h20:52
Zaostanek: 1h03:25
99 . 169 Hafner Goran
/
Moški SLO / 2h22:34 1h05:07 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h22:34
Zaostanek: 1h05:07
100 . 277 Čavar David
ŠD TRIMUS
Moški SLO ŠD TRIMUS 2h24:24 1h06:57 >
Klub ŠD TRIMUS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:24
Zaostanek: 1h06:57
101 . 155 Štolcar Peter
/
Moški SLO / 2h24:25 1h06:58 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:25
Zaostanek: 1h06:58
102 . 34 Vlahek Pavao
TRIATLON KLUB MEDIMURJE
Moški CRO TRIATLON KLUB MEDIMURJE 2h25:11 1h07:44 >
Klub TRIATLON KLUB MEDIMURJE
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h25:11
Zaostanek: 1h07:44
103 . 189 Duh Mitja
MMA TRBOVLJE
Moški SLO MMA TRBOVLJE 2h28:13 1h10:46 >
Klub MMA TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h28:13
Zaostanek: 1h10:46
104 . 137 Vehovec Gregor
/
Moški SLO / 2h28:49 1h11:22 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h28:49
Zaostanek: 1h11:22
105 . 291 Pedišič Ivica
FITKLUB NOVO MESTO & AK SLJEME
Moški SLO FITKLUB NOVO MESTO & AK SLJEME 2h29:28 1h12:01 >
Klub FITKLUB NOVO MESTO & AK SLJEME
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h29:28
Zaostanek: 1h12:01
106 . 267 Gombač Žiga X
/
Moški SLO / 2h31:31 1h14:04 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:31
Zaostanek: 1h14:04
107 . 190 Murn Kristan
MMA TRBOVLJE
Moški SLO MMA TRBOVLJE 2h31:55 1h14:28 >
Klub MMA TRBOVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:55
Zaostanek: 1h14:28
108 . 206 Pintar Davor
VITEZI DOBREGA TEKA
Moški SLO VITEZI DOBREGA TEKA 2h34:32 1h17:05 >
Klub VITEZI DOBREGA TEKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h34:32
Zaostanek: 1h17:05
109 . 270 Bernat Robert
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h35:28 1h18:01 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h35:28
Zaostanek: 1h18:01
110 . 261 Štefe Miha
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h40:33 1h23:06 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h40:33
Zaostanek: 1h23:06
111 . 136 Orešek Primož
/
Moški SLO / 2h41:09 1h23:42 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h41:09
Zaostanek: 1h23:42
112 . 98 Potrč Nino
ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h43:46 1h26:19 >
Klub ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h43:46
Zaostanek: 1h26:19
113 . 181 Štembal Zoran
/
Moški SLO / 2h44:51 1h27:24 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h44:51
Zaostanek: 1h27:24
114 . 51 Ipavec Boštjan
Moški SLO 2h44:59 1h27:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h44:59
Zaostanek: 1h27:32
115 . 117 Krajcar Dražen
ZAGREB
Moški CRO ZAGREB 2h46:02 1h28:35 >
Klub ZAGREB
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h46:02
Zaostanek: 1h28:35
116 . 101 Likar Damjan
/
Moški SLO / 2h46:21 1h28:54 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h46:21
Zaostanek: 1h28:54
117 . 268 Marić Boris
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h50:55 1h33:28 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h50:55
Zaostanek: 1h33:28
118 . 293 Perko Branko
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h56:48 1h39:21 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h56:48
Zaostanek: 1h39:21
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 54 Alič Simon
ŠD NANOS
Moški SLO ŠD NANOS 1h28:53 >
Klub ŠD NANOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h28:53
Zaostanek:
2 . 219 Janjatovič Mirko
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h36:29 7:36 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h36:29
Zaostanek: 7:36
3 . 255 Šalamun Igor
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h40:55 12:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h40:55
Zaostanek: 12:02
4 . 180 Bregar Metod
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h43:10 14:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h43:10
Zaostanek: 14:17
5 . 5 Nagl Willy Jun.
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h44:14 15:21 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h44:14
Zaostanek: 15:21
6 . 241 Močnik Metod
KD ALPE - DNEVNIK
Moški SLO KD ALPE - DNEVNIK 1h44:32 15:39 >
Klub KD ALPE - DNEVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h44:32
Zaostanek: 15:39
7 . 211 Čibej Damjan
Kavitec
Moški SLO Kavitec 1h45:30 16:37 >
Klub Kavitec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:30
Zaostanek: 16:37
8 . 70 Čufer Mirko
VEGE TIM
Moški SLO VEGE TIM 1h48:42 19:49 >
Klub VEGE TIM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h48:42
Zaostanek: 19:49
9 . 284 Zupanc Milan
ŠD MISLINJA
Moški SLO ŠD MISLINJA 1h49:11 20:18 >
Klub ŠD MISLINJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h49:11
Zaostanek: 20:18
10 . 208 Bartelj Dušan
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1h50:46 21:53 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:46
Zaostanek: 21:53
11 . 127 Mihelič Blaž
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 1h50:58 22:05 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:58
Zaostanek: 22:05
12 . 72 Šebenik Marjan
T.F.
Moški SLO T.F. 1h51:49 22:56 >
Klub T.F.
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:49
Zaostanek: 22:56
13 . 160 Trojer Andrej
SK IHAN
Moški SLO SK IHAN 1h51:57 23:04 >
Klub SK IHAN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h51:57
Zaostanek: 23:04
14 . 173 Maradin Ivan
TK TRISPORT KAMNIK
Moški SLO TK TRISPORT KAMNIK 1h52:51 23:58 >
Klub TK TRISPORT KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h52:51
Zaostanek: 23:58
15 . 26 Gerlei Tamas
IKARUSZ
Moški HUN IKARUSZ 1h53:28 24:35 >
Klub IKARUSZ
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 1h53:28
Zaostanek: 24:35
16 . 162 Košir Jože
Moški SLO 1h54:00 25:07 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:00
Zaostanek: 25:07
17 . 272 Iskra Tomislav
SD BOHINJ
Moški SLO SD BOHINJ 1h55:48 26:55 >
Klub SD BOHINJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h55:48
Zaostanek: 26:55
18 . 4 Hausmann Gerald
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 1h56:53 28:00 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1h56:53
Zaostanek: 28:00
19 . 47 Rožič Boris
AD ŠTAJERSKA
Moški SLO AD ŠTAJERSKA 1h57:00 28:07 >
Klub AD ŠTAJERSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:00
Zaostanek: 28:07
20 . 210 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1h57:02 28:09 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:02
Zaostanek: 28:09
21 . 158 Lotrič Stane
ŠD BELA PEČ
Moški SLO ŠD BELA PEČ 1h57:29 28:36 >
Klub ŠD BELA PEČ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h57:29
Zaostanek: 28:36
22 . 287 Cimerman Izidor
Moški SLO 1h59:48 30:55 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:48
Zaostanek: 30:55
23 . 185 Deželak Srečko
TF
Moški SLO TF 2h00:04 31:11 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:04
Zaostanek: 31:11
24 . 118 Ogrin Marko
ŠD POVŽ
Moški SLO ŠD POVŽ 2h00:06 31:13 >
Klub ŠD POVŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:06
Zaostanek: 31:13
25 . 120 Cimerman Stane
KD MENGEŠ
Moški SLO KD MENGEŠ 2h00:51 31:58 >
Klub KD MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:51
Zaostanek: 31:58
26 . 221 Gaber Borut
MICI JE ZAKON
Moški SLO MICI JE ZAKON 2h03:01 34:08 >
Klub MICI JE ZAKON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h03:01
Zaostanek: 34:08
27 . 294 Fideršek Janko
ŠD TRŠCA
Moški SLO ŠD TRŠCA 2h03:31 34:38 >
Klub ŠD TRŠCA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h03:31
Zaostanek: 34:38
28 . 68 Šporar Primož
/
Moški SLO / 2h07:42 38:49 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h07:42
Zaostanek: 38:49
29 . 247 Tomše Peter
ŠD GOLAŽ
Moški SLO ŠD GOLAŽ 2h08:58 40:05 >
Klub ŠD GOLAŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:58
Zaostanek: 40:05
30 . 95 Čufer Damijan
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 2h12:12 43:19 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:12
Zaostanek: 43:19
31 . 271 Cvelbar Igor
AKADEMSKI AO
Moški SLO AKADEMSKI AO 2h13:15 44:22 >
Klub AKADEMSKI AO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:15
Zaostanek: 44:22
32 . 235 Sabljić Vedran
UPRI GELENDER
Moški CRO UPRI GELENDER 2h13:56 45:03 >
Klub UPRI GELENDER
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h13:56
Zaostanek: 45:03
33 . 199 Ferbežar Boštjan
POLET
Moški SLO POLET 2h15:12 46:19 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h15:12
Zaostanek: 46:19
34 . 231 Pančur Tone
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 2h17:34 48:41 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h17:34
Zaostanek: 48:41
35 . 170 Velkavrh Janez
MUCEK
Moški SLO MUCEK 2h18:43 49:50 >
Klub MUCEK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:43
Zaostanek: 49:50
36 . 133 Lotrič Marko
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 2h18:56 50:03 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h18:56
Zaostanek: 50:03
37 . 266 Hočevar Primož
KLUB POLET
Moški SLO KLUB POLET 2h19:46 50:53 >
Klub KLUB POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:46
Zaostanek: 50:53
38 . 202 Hvala Valter
IACUZZO TEAM
Moški SLO IACUZZO TEAM 2h20:32 51:39 >
Klub IACUZZO TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h20:32
Zaostanek: 51:39
39 . 298 Dolenec Ivan -
POLANCI
Moški SLO POLANCI 2h21:24 52:31 >
Klub POLANCI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:24
Zaostanek: 52:31
40 . 166 Stojanović Željko
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h21:28 52:35 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h21:28
Zaostanek: 52:35
41 . 174 Rajh Marko
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 2h22:44 53:51 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h22:44
Zaostanek: 53:51
42 . 129 ŠORLI Pavlo
PD PODBRDO
Moški SLO PD PODBRDO 2h23:34 54:41 >
Klub PD PODBRDO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h23:34
Zaostanek: 54:41
43 . 124 Jurca Franci
SD LIPA
Moški SLO SD LIPA 2h27:25 58:32 >
Klub SD LIPA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h27:25
Zaostanek: 58:32
44 . 138 Pirc Franci
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h29:22 1h00:29 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h29:22
Zaostanek: 1h00:29
45 . 288 Močnik Aleksander
INFRAX CERKNO
Moški SLO INFRAX CERKNO 2h29:28 1h00:35 >
Klub INFRAX CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h29:28
Zaostanek: 1h00:35
46 . 283 Starc Aljaž
H - STYLE
Moški SLO H - STYLE 2h31:32 1h02:39 >
Klub H - STYLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:32
Zaostanek: 1h02:39
47 . 163 Čendak Klavdij
PRIMORSKI GORSKI TEKI
Moški SLO PRIMORSKI GORSKI TEKI 2h31:41 1h02:48 >
Klub PRIMORSKI GORSKI TEKI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h31:41
Zaostanek: 1h02:48
48 . 28 Ferrari Gianfranco
C.A.I.UDINE
Moški ITA C.A.I.UDINE 2h34:46 1h05:53 >
Klub C.A.I.UDINE
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2h34:46
Zaostanek: 1h05:53
49 . 111 Lavrič Branko
ŠD POLICIST KAMNIK
Moški SLO ŠD POLICIST KAMNIK 2h36:32 1h07:39 >
Klub ŠD POLICIST KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h36:32
Zaostanek: 1h07:39
50 . 86 Lešnik David
Moški SLO 2h37:25 1h08:32 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h37:25
Zaostanek: 1h08:32
51 . 121 Maloševac Dragan
AK SLJEME
Moški CRO AK SLJEME 2h38:08 1h09:15 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2h38:08
Zaostanek: 1h09:15
52 . 300 Taseski Ljupčo
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h42:34 1h13:41 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h42:34
Zaostanek: 1h13:41
53 . 84 Bobnar Martin
/
Moški SLO / 2h45:25 1h16:32 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h45:25
Zaostanek: 1h16:32
54 . 279 Jazbec Amadej
/
Moški SLO / 2h45:29 1h16:36 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h45:29
Zaostanek: 1h16:36
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 59 Šavs Ivan
Moški SLO 1h39:34 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h39:34
Zaostanek:
2 . 218 Teraž Franci
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h41:37 2:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h41:37
Zaostanek: 2:03
3 . 184 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h45:23 5:49 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h45:23
Zaostanek: 5:49
4 . 45 Hočevar Metod
/
Moški SLO / 1h46:38 7:04 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:38
Zaostanek: 7:04
5 . 142 Kožuh Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1h46:46 7:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h46:46
Zaostanek: 7:12
6 . 299 Papič Milivoj
/
Moški SLO / 1h50:26 10:52 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h50:26
Zaostanek: 10:52
7 . 165 Smolić Nikola
/
Moški CRO / 1h52:02 12:28 >
Klub /
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 1h52:02
Zaostanek: 12:28
8 . 93 Maraž Klavdij
FILIPIDES
Moški SLO FILIPIDES 1h54:14 14:40 >
Klub FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h54:14
Zaostanek: 14:40
9 . 227 Draksler Viktor
/
Moški SLO / 1h56:23 16:49 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h56:23
Zaostanek: 16:49
10 . 88 Jereb Marijan
/
Moški SLO / 1h59:00 19:26 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:00
Zaostanek: 19:26
11 . 67 Komac Goran
VANČAR
Moški SLO VANČAR 1h59:07 19:33 >
Klub VANČAR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:07
Zaostanek: 19:33
12 . 128 Homec Stane
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1h59:29 19:55 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1h59:29
Zaostanek: 19:55
13 . 21 Walton Brian
/
Moški / 2h00:31 20:57 >
Klub /
Država
Spol: Moški
Čas: 2h00:31
Zaostanek: 20:57
14 . 107 Koželj Peter
/
Moški SLO / 2h00:45 21:11 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h00:45
Zaostanek: 21:11
15 . 65 Plavčak Jurij
/
Moški SLO / 2h02:26 22:52 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h02:26
Zaostanek: 22:52
16 . 42 Gostečnik Marko
MOZIRJE
Moški SLO MOZIRJE 2h04:36 25:02 >
Klub MOZIRJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h04:36
Zaostanek: 25:02
17 . 150 Urh Lado
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2h04:46 25:12 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h04:46
Zaostanek: 25:12
18 . 260 Jerič Miha
ŠD Divji Zajci
Moški SLO ŠD Divji Zajci 2h08:26 28:52 >
Klub ŠD Divji Zajci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:26
Zaostanek: 28:52
19 . 249 Vavpetič Andrej
MICI JE ZAKON
Moški SLO MICI JE ZAKON 2h08:27 28:53 >
Klub MICI JE ZAKON
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h08:27
Zaostanek: 28:53
20 . 76 Franko Niko
ŠDMH
Moški SLO ŠDMH 2h09:12 29:38 >
Klub ŠDMH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:12
Zaostanek: 29:38
21 . 200 Macuh Peter
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 2h09:47 30:13 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:47
Zaostanek: 30:13
22 . 143 Galin Bojan
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 2h09:53 30:19 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h09:53
Zaostanek: 30:19
23 . 125 Knavs Anton
KLJUKA
Moški SLO KLJUKA 2h10:54 31:20 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h10:54
Zaostanek: 31:20
24 . 66 Mihelj Rajko
/
Moški SLO / 2h11:47 32:13 >
Klub /
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h11:47
Zaostanek: 32:13
25 . 79 Bešo Čamil
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h12:42 33:08 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h12:42
Zaostanek: 33:08
26 . 222 Poljanec Janez
ŠK SENICA
Moški SLO ŠK SENICA 2h13:19 33:45 >
Klub ŠK SENICA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:19
Zaostanek: 33:45
27 . 82 Kolander Rudi
ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Moški SLO ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA 2h13:34 34:00 >
Klub ŠPORTNA SEKCIJA SELNICA OB DRA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h13:34
Zaostanek: 34:00
28 . 75 Vrtačnik Jože
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2h14:23 34:49 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:23
Zaostanek: 34:49
29 . 171 Derganc Anton
Moški SLO 2h14:51 35:17 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h14:51
Zaostanek: 35:17
30 . 296 Benedičič Zdravko
KŠD MARTINJ VRH
Moški SLO KŠD MARTINJ VRH 2h19:10 39:36 >
Klub KŠD MARTINJ VRH
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h19:10
Zaostanek: 39:36
31 . 7 Nagl Willy Sen.
LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Moški AUT LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA 2h19:58 40:24 >
Klub LC RUNNING PUCHBERG AUSTRIA
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 2h19:58
Zaostanek: 40:24
32 . 52 Vynikal Bedrich
OLOMOUC
Moški OLOMOUC 2h20:15 40:41 >
Klub OLOMOUC
Država
Spol: Moški
Čas: 2h20:15
Zaostanek: 40:41
33 . 113 Erlah Pavel
TRŽIŠKE STRELE
Moški SLO TRŽIŠKE STRELE 2h21:53 42:19 >
Klub TRŽIŠKE STRELE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h21:53
Zaostanek: 42:19
34 . 81 Lekše Toni
ŠD ELEKTRO ENERGIJA
Moški SLO ŠD ELEKTRO ENERGIJA 2h23:12 43:38 >
Klub ŠD ELEKTRO ENERGIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h23:12
Zaostanek: 43:38
35 . 252 Jerman Riko
PUSTOLOVEC RAJD
Moški SLO PUSTOLOVEC RAJD 2h23:49 44:15 >
Klub PUSTOLOVEC RAJD
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h23:49
Zaostanek: 44:15
36 . 122 Lipovšek Brane
SAM
Moški SLO SAM 2h24:13 44:39 >
Klub SAM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h24:13
Zaostanek: 44:39
37 . 182 Meža Slavko
ŠD PREMOGOVNIK
Moški SLO ŠD PREMOGOVNIK 2h27:47 48:13 >
Klub ŠD PREMOGOVNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h27:47
Zaostanek: 48:13
38 . 187 Balabanič Pavle
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h28:34 49:00 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h28:34
Zaostanek: 49:00
39 . 116 Sršen Rajko
KOMENDA
Moški SLO KOMENDA 2h33:10 53:36 >
Klub KOMENDA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h33:10
Zaostanek: 53:36
40 . 149 Prijatelj Bojan
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 2h33:22 53:48 >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h33:22
Zaostanek: 53:48
41 . 191 Kastelic Pavel
MARATHON NOVO MESTO
Moški SLO MARATHON NOVO MESTO 2h34:25 54:51 >
Klub MARATHON NOVO MESTO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h34:25
Zaostanek: 54:51
42 . 237 Malatin Stefan
AAC BRNO
Moški AAC BRNO 2h37:00 57:26 >
Klub AAC BRNO
Država
Spol: Moški
Čas: 2h37:00
Zaostanek: 57:26
43 . 223 Mezga Zvonko
Moški SLO 2h47:57 1h08:23 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h47:57
Zaostanek: 1h08:23
44 . 105 Sirk Erih
PREVALJE
Moški SLO PREVALJE 2h50:23 1h10:49 >
Klub PREVALJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h50:23
Zaostanek: 1h10:49
45 . 250 Bevcer Jože
Moški SLO 2h59:16 1h19:42 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2h59:16
Zaostanek: 1h19:42

Komentarji

 

Mobile content