Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 12. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2009

Tek - gorski Tekma:12. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2009 Datum:30.07.2009
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 302 MAJA PLAZNIK Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:03:48
2 . 319 NINA KLEMENČIČ Ženski SLO KRANJ 0:03:54
3 . 298 NIKA ŠTURM Ženski SLO TK KOBARID 0:04:15
4 . 316 ULA EINFALT Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:04:22
5 . 299 URŠA URŠIČ Ženski SLO KOBARID 0:04:25
6 . 331 KLARA ROZMAN Ženski SLO nav. 0:04:26
7 . 334 LARA KOSIRNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:31
8 . 282 KATARINA LOTRIČ Ženski SLO Š.D..Bela peč 0:04:40
9 . 340 IRIS KREČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:46
10 . 309 NUŠKA URANIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:59
11 . 312 ANA MAJNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:07
12 . 339 NEŽA GRČAR Ženski SLO KGT Papež 0:05:57
13 . 280 MAJA MOČNIK Ženski SLO OŠ Cerkno 0:06:44
14 . 313 KARIN GOŠEK Ženski SLO AK SEVNICA 0:07:29
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 325 ANITA KLEMENČIČ Ženski SLO KRANJ 0:08:41
2 . 310 KARMEN OREHEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:09:04
3 . 314 SARA KARLOVŠEK Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:13
4 . 317 POLONA KLEMENČIČ Ženski SLO KRANJ 0:09:28
5 . 303 ANJA PLAZNIK Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:09:46
6 . 297 BLAŽKA ŠTURM Ženski SLO TK KOBARID 0:10:00
7 . 337 MAJA ŠLEBIR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:04
8 . 283 DIANA KOTNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:16
9 . 284 MAJA MENCIGAR Ženski SLO AK PANVITA 0:10:20
10 . 311 SUZANA OREHEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:35
11 . 336 MAŠA ŠLEBIR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:45
12 . 281 KLARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:12:53
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 324 ANAMARIJA LAMPIČ Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:15:40
2 . 322 LEA EINFALT Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:16:23
3 . 307 EVA ALJANČIČ Ženski SLO AK Domžale 0:17:09
4 . 267 ANA VREČAR Ženski SLO Kronos 0:17:10
5 . 285 HANI MLEKUŽ Ženski SLO TD Bovec 0:17:45
6 . 327 KLARA KROŠELJ Ženski SLO KGT Papež 0:18:02
7 . 315 URŠKA PUNGERČAR Ženski SLO AK SEVNICA 0:18:36
8 . 326 ANTHEA GRUM Ženski SLO TSK MERKUR 0:19:31
9 . 318 LEA VALJAVEC Ženski SLO KRANJ 0:20:10
10 . 328 KATJA HREN Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:21:16
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 108 KATJA KOZJEK Ženski SLO nave 1:04:19
2 . 266 EVA KLEMENČIČ Ženski SLO KRANJ 1:17:24
3 . 264 EVA SENIČAR Ženski SLO AD Kladivar 1:23:35
4 . 260 ANA MAJDIČ Ženski SLO TSK JUB DOL 1:23:55
Z5 čLANICE-Ž
1 . 11 IVA MILESOVÁ Ženski CZE PSK Olymp Praha 1:35:49
2 . 8 KATJA SLANC Ženski SLO - 1:50:34
3 . 208 URŠA PINTAR Ženski SLO (brez) 1:57:08
4 . 153 EDITA GASHI Ženski SLO AD Posočje 1:57:21
5 . 190 JERA ZAJEC Ženski SLO Živa voda - Ješprk 2:11:46
6 . 36 ANDREJA STERLE Ženski SLO ŠD LOŠKA DOLINA 2:12:38
7 . 13 VANJA NASTRAN Ženski SLO Tekaški forum 2:14:20
8 . 215 TADEJA KRUŠEC Ženski CRO AK Sljeme 2:21:58
9 . 17 ANICA KOSMAČ Ženski SLO (brez)
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 10 ANNA PICHRTOVA Ženski CZE (brez) 1:32:48
2 . 161 VALERIJA MRAK Ženski SLO AD POSOČJE 1:44:36
3 . 152 MIHAELA TUŠAR Ženski SLO šd nanos podnanos 2:01:30
4 . 197 URŠA TROBEC Ženski SLO TK Kobarid 2:03:41
5 . 86 MARINKA LAPANJA Ženski SLO Idrija 2:10:41
6 . 145 MARIJA TRONTELJ Ženski SLO nave 2:14:01
7 . 104 POLONA GRIČAR Ženski SLO tekaški forum 2:25:07
8 . 16 POLONA UMEK Ženski SLO AADS
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 196 MARIJA MEDJA Ženski SLO AK Radovljica 2:00:01
2 . 14 JANA STRAHINIČ Ženski SLO AK-DOMŽALE 2:05:33
3 . 192 OLGA GRM Ženski SLO AK Radovljica 2:06:22
4 . 170 JOLANDA KOFOL Ženski SLO Tminski migavci 2:09:16
5 . 193 NADJA FINŽGAR Ženski SLO Gorenjski glas 2:16:53
6 . 78 BARBARA ŠKET MOTNIKAR Ženski SLO (brez) 2:23:19
7 . 27 JOŽICA ROGELJ Ženski SLO MARATHON NOVO 2:29:17
8 . 67 IRENA TERAN Ženski SLO (brez) 2:38:56
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 286 ROBI ERZETIČ Moški SLO TK BOVEC 0:03:49
2 . 329 TINE HREN Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:03:51
3 . 330 TIMOTEJ ROZMAN Moški SLO TK Šmarnogorska 0:03:53
4 . 342 KLEMEN GOLOB Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:56
5 . 288 LUKA TRONTELJ Moški SLO TK Šmarnogorska 0:04:17
6 . 343 BLAŽ JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:21
7 . 290 DOMEN OBREZA Moški SLO Triatlon Trisport 0:04:28
8 . 308 LUKA URANIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:29
9 . 301 ROK SLABE Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:38
10 . 257 DENIS MENCIGAR Moški SLO AK PANVITA 0:05:04
11 . 332 KLEMEN ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:05:45
M2 DEčKI U14-M
1 . 306 BOR GRDADOLNIK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:08:05
2 . 344 TADEJ BLAŽEK Moški SLO oš Miroslava Vilharj 0:08:15
3 . 345 CENE RAKUŠČEK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:08:32
4 . 295 ANŽE ČADEŽ Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:08:37
5 . 333 MATEVŽ ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:08:56
6 . 338 NEJC LAZAR Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:08:59
7 . 335 LUKA KOSIRNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:06
8 . 323 JANEZ LAMPIČ Moški SLO OŠ SMLEDNIK 0:09:14
9 . 287 Trontelj Žiga Moški SLO TK Šmarnogorska 0:09:53
10 . 321 JAKOB ŠTEPEC Moški SLO TSK MERKUR 0:10:08
11 . 289 LEON OBREZA Moški SLO Triatlon Trisport 0:11:32
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 304 MIHA ŠIMENC Moški SLO ŠD poskok Rovte 0:13:24
2 . 291 SEBASTJAN VIDMAR Moški SLO šd nanos podnanos 0:13:37
3 . 292 ANEJ LIKAR Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:14:42
4 . 256 MITJA KOTNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:09
5 . 305 ERIK GRDADOLNIK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:15:53
6 . 341 MIHA KREČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:59
7 . 296 TIM SENIČAR Moški SLO AD Kladivar Celje 0:16:34
8 . 320 NEJC STANEK Moški SLO TSK MERKUR 0:17:13
M4 MLADINCI U20-M
1 . 40 GAŠPER BREGAR Moški SLO TK Šmarno.naveza 0:52:45
2 . 258 MATIJA OBLAK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:53:48
3 . 294 URBAN JEREB Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:54:23
4 . 89 MATIC SLABE Moški SLO KGT PAPEŽ 0:55:17
5 . 253 ROK POTOČNIK Moški SLO AD Železniki 0:56:10
6 . 255 LUKA MIHELIČ Moški SLO AD OLIMPIK 0:56:29
7 . 252 DOMEN ZUPAN Moški SLO AK Domžale 0:57:53
8 . 265 Plaznik Matic Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:59:29
9 . 259 ŽIGA ČADEŽ Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:00:51
10 . 254 JAKA VODNJOV Moški SLO AK Domžale 1:02:42
11 . 261 GREGOR LEVSTEK Moški SLO TSK JUB DOL 1:02:57
12 . 91 DENIS MILIĆ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:02:59
13 . 262 KLEMEN KRALJ Moški SLO TSK JUB DOL 1:04:15
14 . 263 LUKA GOSTINČAR Moški SLO TSK JUB DOL 1:14:42
15 . 251 ROK PUHAR Moški SLO AD OLIMPIK 1:26:54
M5 čLANI-M
1 . 3 ROBERT KRUPICKA Moški SK Valterice 1:17:05
2 . 1 JONATHAN WYATT Moški (brez) 1:19:12
3 . 4 RICKEY GATES Moški SALOMON 1:22:27
4 . 90 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:23:15
5 . 48 Alič Simon Moški SLO Šri Činmoj maraton 1:24:26
6 . 45 MATTEO PILLER HOFFER Moški ITA Aldo Moro 1:25:38
7 . 2 MARKUS KROELL Moški AUT Top Sport Kolland 1:25:39
8 . 72 KLEMEN TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:25:48
9 . 133 MATJAŽ MIKLOŠA Moški SLO kgt papež 1:28:42
10 . 74 MARJAN ZUPANČIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31:37
11 . 185 BOJAN SLAPAR Moški SLO ŠD Šmartno 1:32:00
12 . 46 ANTONELLO MOROCUTTI Moški ITA Aldo Moro 1:34:20
13 . 154 IVAN RAZPET Moški SLO AO Cerkno 1:36:04
14 . 176 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:36:24
15 . 177 BORIS REPNIK Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:36:40
16 . 88 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:11
17 . 164 DANIJEL VINČEC Moški SLO ŠD 3 ŠPORT 1:37:27
18 . 141 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO kgt papež kamnik 1:37:50
19 . 134 ALEŠ UDOVIČ Moški SLO ŠD BAM.BI 1:38:20
20 . 171 MATJAŽ JAKOVAC Moški SLO EKO MESLINE 1:39:05
21 . 87 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:23
22 . 136 JURE KOSMAČ Moški SLO Žiri 1:41:51
23 . 117 ROBERT PRITRŽNIK Moški SLO GRS Celje 1:42:08
24 . 101 KLEMEN JANŠA Moški SLO KGT PAPEŽ 1:44:55
25 . 71 BOŠTJAN PINTAR Moški SLO (brez) 1:45:22
26 . 59 GREGOR MLAKAR Moški SLO kgt papež 1:45:31
27 . 12 MITJA GLEŠČIČ Moški SLO ŠD ELEKTRO 1:45:33
28 . 122 IVAN HRASTOVEC Moški SLO (brez) 1:45:51
29 . 203 ALEŠ SMODIČ Moški SLO ŠD VOLKSBANK 1:46:16
30 . 142 ANDREJ ROBIČ Moški SLO šd kranjska gora 1:47:14
31 . 57 GERALD HAUSMANN Moški AUT Puchberg 1:48:39
32 . 143 TOMO PETEK Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:48:53
33 . 60 NAGL WILLI JUN. Moški AUT LC Running 1:49:00
34 . 129 BRANKO SOJER Moški SLO ŠMARNOGORSKA 1:49:26
35 . 84 JURE GRMŠEK Moški SLO (brez) 1:49:36
36 . 173 DARKO KRAPEŽ Moški SLO šd nanos podnanos 1:49:38
37 . 116 MATJAŽ ŽILAVEC Moški SLO - 1:49:49
38 . 7 IZIDOR BERČIČ Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1:51:11
39 . 160 LEON KOS Moški SLO Graparski kerlci 1:52:19
40 . 82 ŠTEFAN KRIŽAJ Moški SLO ŠD kondor 1:52:28
41 . 194 IZIDOR CIMERMAN Moški SLO - 1:52:59
42 . 107 DAVID KADUNC Moški SLO Tekaški Forum 1:53:33
43 . 214 UROŠ ŠTULC Moški SLO Japka rdejče 1:53:42
44 . 204 JAKA ZEMLJAK Moški SLO Fitness Bifit 1:54:17
45 . 51 ALEŠ KAVČIČ Moški SLO ŠD POLJANE 1:54:33
46 . 93 MIRO STARE Moški SLO PATRICIJA 1:54:46
47 . 213 DAVID KOŠTRIC Moški SLO Japka rdejče 1:54:54
48 . 209 Kukovič Jure Moški SLO ŠD Calcit 1:55:04
49 . 158 UROŠ VIDIČ Moški SLO IDRIJA 1:55:40
50 . 52 ROMAN BONČA Moški SLO (brez) 1:56:40
51 . 201 GREGOR KRALJ Moški SLO TSK JUB DOL 1:57:01
52 . 63 PETER PFEIFER Moški SLO ŠD STANKO 1:57:13
53 . 137 Mihelič Igor Moški SLO (brez) 1:57:16
54 . 189 MIHAEL HOLCMAN Moški SLO ŠD.Turbina 1:57:30
55 . 98 DENIS KEMPERL Moški SLO ŠD CALCIT 1:58:07
56 . 15 JAN FLORJANČIČ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1:58:10
57 . 34 MARJAN ALT Moški SLO AK Ormož 1:59:01
58 . 124 MIHA BRINOVEC Moški SLO (brez) 1:59:03
59 . 162 IVAN KLASINC Moški SLO (brez) 1:59:56
60 . 211 EDVARD SCHUMET Moški SLO ŠD Calcit 2:00:00
61 . 112 ANDRAŽ ROJNIK Moški SLO (brez) 2:00:51
62 . 110 KLEMEN ROJNIK Moški SLO (brez) 2:00:52
63 . 68 JANEZ VELIKANJE Moški SLO (brez) 2:02:36
64 . 103 GREGOR GROHAR Moški SLO (brez) 2:03:06
65 . 181 DEJAN KOVAČ Moški SLO (brez) 2:03:12
66 . 178 MATEJ HRIBAR Moški SLO flu.tullar Kamnik 2:04:03
67 . 138 HINKO PEPEVNIK Moški SLO MOJCA ŠPORT 2:04:17
68 . 132 BRANIMIR PRESEČKI Moški CRO DSR TS Ivanec 2:05:20
69 . 180 UROŠ ROZMAN Moški SLO (brez) 2:05:25
70 . 31 ANDREJ KRVINA Moški SLO ŠD TURBO M 2:05:30
71 . 220 IGOR ŠTEMBERGER Moški SLO (brez) 2:07:08
72 . 149 IGOR VLAINIČ Moški SLO (brez) 2:09:05
73 . 41 ANŽE POLJANŠEK Moški SLO sd 3s sport kamnik 2:09:17
74 . 182 GREGOR PODVIZ Moški SLO ŠD Brazde vzdržljivo 2:11:00
75 . 69 FILIP ČEGOVNIK Moški SLO (brez) 2:11:24
76 . 92 FRANCI ŽELEZNIK Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:14:27
77 . 62 ROBERT ZAJC Moški SLO ŠD TURBOM 2:15:23
78 . 186 ROBERT HLADE Moški SLO turbina 2:15:27
79 . 114 Ciuha Anže Moški SLO - 2:17:53
80 . 85 Pisanec BoŠtjan Moški SLO (brez) 2:18:13
81 . 216 GREGOR RAČIČ Moški SLO (brez) 2:19:43
82 . 130 GREGOR VEHOVEC Moški SLO (brez) 2:20:56
83 . 144 MILAN HOČEVAR Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 2:21:37
84 . 221 MIHA ČERMELJ Moški SLO RADOMLJE 2:27:16
85 . 219 ROBERT KOVAČIČ Moški SLO (brez) 2:31:58
86 . 131 KAREL PETERKA Moški SLO (brez) 2:32:17
87 . 188 VERNER ŽIŽEK Moški SLO ŠD-Turbina 2:40:35
88 . 42 GABER ZUPANČIČ Moški SLO sd 3s sport kamnik 2:44:08
89 . 163 GEORG HOUSKA Moški (none) 2:44:34
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 207 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:33:18
2 . 39 METOD BREGAR Moški SLO nave 1:37:06
3 . 169 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO Hare Krišna 1:42:01
4 . 105 KLAVDIJ MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1:42:20
5 . 9 METOD HOČEVAR Moški SLO (brez) 1:43:31
6 . 24 STOJAN OREHEK Moški SLO ŠD BAM.BI 1:43:44
7 . 102 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:43:47
8 . 5 TAMAS GERLEI Moški HUN X2S Kona Team 1:44:04
9 . 28 ANDREJ KRAMER Moški SLO TS Gorenje 1:47:16
10 . 49 VENCELJ ŠTURM Moški SLO AD Železniki 1:47:47
11 . 128 IGOR KALAN Moški SLO ŠMARNOGORSKA 1:47:53
12 . 56 JOŽE JENSTERLE Moški SLO Graparski kerlci 1:48:30
13 . 113 IVAN ŽUPEC Moški SLO benedikt 1:49:19
14 . 224 IVAN SOKOL Moški SLO TK burja Vipava 1:49:40
15 . 147 DUŠAN BARTELJ Moški SLO Šiškarce 1:49:50
16 . 29 ANDREJ LUŠINA Moški SLO (brez) 1:50:57
17 . 165 MARJAN ŠEBENIK Moški SLO (brez) 1:51:17
18 . 43 BOŠTJAN GRILJC Moški SLO GRS Kamnik 1:52:00
19 . 167 DARE BAVDEK Moški SLO tekaški forum 1:52:57
20 . 97 STANE LOTRIČ Moški SLO Š.D..Bela peč 1:53:20
21 . 80 IGOR STOŠIČ Moški SLO Policija 1:54:19
22 . 65 DAMIJAN ČUFER Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:54:55
23 . 146 BOGO TRONTELJ Moški SLO nave 1:58:00
24 . 6 MILAN MARHAN Moški HO Banka Praha 1:58:09
25 . 150 MIRAN NAGODE Moški SLO Logatec 1:59:04
26 . 212 JAN VISSER Moški (none) 1:59:31
27 . 32 MARKO OGRIN Moški SLO Elektro Ljubljana 1:59:46
28 . 77 PETER KOŽELJ Moški SLO KD CALCIT 2:00:34
29 . 166 IZTOK ŠEBENIK Moški SLO (brez) 2:01:38
30 . 26 STANE LINDIČ Moški SLO Marathon Novo 2:01:39
31 . 159 SIMON DROLE Moški SLO PD PODBRDO 2:01:58
32 . 172 ALEŠ KOVAČIČ Moški SLO (brez) 2:02:09
33 . 140 PETER MACUH Moški SLO TK Šmarnogorska 2:02:59
34 . 127 JOŽE ZAJC Moški SLO ŠD IZLAKE 2:03:40
35 . 187 ANTON PERC Moški SLO ŠD-Turbina 2:03:55
36 . 123 JANKO FIDERSEK Moški SLO trsca 2:04:20
37 . 95 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO Mici je zakon 2:04:32
38 . 19 ANTON GERBEC Moški SLO ŠD Loška dolina 2:04:53
39 . 126 JANEZ ŠPIK Moški SLO ŠD Sveti Urban 2:05:32
40 . 217 ROMAN ROBAS Moški SLO AADS 2:05:34
41 . 195 FREDI ADLER Moški SLO AK-DOMŽALE 2:05:40
42 . 205 IVAN SUŠNIK Moški SLO ŠD SOTESKA 2:06:23
43 . 35 RAJKO VARGA Moški SLO - 2:07:15
44 . 53 FRANCI PIRC Moški SLO Tekaški forum 2:07:17
45 . 135 MILAN ČADEŽ Moški SLO ŠD Sv. Urban 2:08:22
46 . 106 JANI MARN Moški SLO Tekaški Forum 2:08:55
47 . 75 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO Infrax Cerkno 2:10:14
48 . 183 SILVERIO PIPOLO Moški ITA CAI CIM SAG TS 2:11:56
49 . 94 SAŠO SELJAK Moški SLO (brez) 2:12:00
50 . 125 UROŠ PRIMOŽIČ Moški SLO HELIOS 2:12:27
51 . 157 SREČKO TRATNIK Moški SLO idrija 2:12:34
52 . 50 ANTON GORJANC Moški SLO Tekaški forum 2:13:13
53 . 200 TONE PANČUR Moški SLO ŠD SOTESKA 2:13:32
54 . 119 MARJAN REKAR Moški SLO (brez) 2:14:07
55 . 115 BOŠTJAN FERBEŽAR Moški SLO POLET 2:14:30
56 . 58 SAMO BUTKOVIČ Moški SLO (brez) 2:15:08
57 . 38 MARKO GRASSELLI Moški SLO (brez) 2:16:45
58 . 30 FRANCI SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 2:17:24
59 . 79 ŽELJKO ŠKET Moški SLO KONCERN 2:18:09
60 . 21 BOJAN KRAMAR Moški SLO KGT PAPEŽ 2:19:27
61 . 198 DUŠAN ROZMAN Moški SLO ŠD BAM.BI 2:20:26
62 . 109 BRANE LAVRIČ Moški SLO ŠD POLICIST, 2:20:58
63 . 151 Skvarča Andrej Moški SLO MENGEŠ 2:24:31
64 . 175 ŠTEFAN KUSTEC Moški SLO Tekaški forum 2:24:55
65 . 18 JOŽE ŽUŽEK Moški SLO SK MENGEŠ 2:28:40
M7 STAREJšI VETERANI-M
3 . 76 Klemenc Tone Moški SLO KGT Papež 1:48:00
4 . 223 Papič Milivoj Moški SLO (brez) 1:51:43
M7 STAREJšI VETERANI-Ž
1 . 44 GAETANO CIMENTI Ženski ITA Aldo Moro 1:36:18
2 . 33 IVAN URH Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:45:56
5 . 47 GRAZIANO DECRIGNIS Ženski ITA Aldo Moro 1:52:10
6 . 100 ZVONE KEMPERL Ženski SLO PD KOMENDA 1:56:07
7 . 191 STANKO ČUFER Ženski SLO (brez) 1:57:20
8 . 70 ANTON DERGANC Ženski SLO RD REVOZ NOVO 1:57:56
9 . 120 HELMUT REITMEIR Ženski DEU MRRC München 1:58:31
10 . 202 MILAN KIRN Ženski SLO KD HRASTNIK 1:59:02
11 . 96 VITOMIR MAKSIMOVIČ Ženski SLO (brez) 1:59:15
12 . 148 PETER HAFNER Ženski SLO EGP ŠKOFJA LOKA 2:00:26
13 . 210 BOJAN DEBENC Ženski SLO zaplana mizn douu 2:01:19
14 . 61 NAGL WILLI SEN. Ženski AUT LC Running 2:02:06
15 . 121 MILAN KOGOJ Ženski SLO ŠD Šentviška Gora 2:03:24
16 . 54 IVAN PERGOVNIK Ženski SLO LOGAT 2:03:54
17 . 118 PAVEL ERLAH Ženski SLO tržiške strele 2:04:06
18 . 22 SLAVKO MEŽA Ženski SLO (brez) 2:07:07
19 . 168 JOŽE VRTAČNIK Ženski SLO BVG Gulč 2:07:11
20 . 73 UROŠ FELDIN Ženski SLO NAKLO 2:07:54
21 . 83 MIHA JERIČ Ženski SLO (brez) 2:08:30
22 . 139 Knavs Anton Ženski SLO KLJUKA 2:08:31
23 . 206 RUDI VAŠL Ženski SLO ŠD TEŠ 2:08:56
24 . 179 RIKO JERMAN Ženski SLO pustolovecrajd 2:09:08
25 . 156 MILOŠ ARNOLJ Ženski SLO avtoličarstvo arnolj 2:11:30
26 . 99 ERIH SIRK Ženski SLO (brez) 2:12:31
27 . 25 TONE PETEK Ženski SLO Kamniški vrhač 2:15:24
28 . 55 JANEZ POLJANEC Ženski SLO ŠD Senica 2:17:43
29 . 81 VLADO JANKO Ženski SLO (brez) 2:23:23
30 . 218 BORUT PRISLAN Ženski SLO (brez) 2:23:30
31 . 184 FRANCESCO ZOMPICCHIATTI Ženski ITA cai cim sag ts 2:27:27
32 . 64 MILIVOJ KODRIČ Ženski SLO ŠD Brazde vzdržljivo 2:31:22
33 . 37 ZVONKO MEZGA Ženski SLO - 2:34:32

Komentarji