Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 12. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2009

Tek - gorski Tekma:12. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2009 Datum:30.07.2009
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 302 MAJA PLAZNIK
ŠMARNOGORSKA
Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:03:48 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:48
2 . 319 NINA KLEMENČIČ
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 0:03:54 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:03:54
3 . 298 NIKA ŠTURM
TK KOBARID
Ženski SLO TK KOBARID 0:04:15 >
Klub TK KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:15
4 . 316 ULA EINFALT
OŠ SMLEDNIK
Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:04:22 >
Klub OŠ SMLEDNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:22
5 . 299 URŠA URŠIČ
KOBARID
Ženski SLO KOBARID 0:04:25 >
Klub KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:25
6 . 331 KLARA ROZMAN
nav.
Ženski SLO nav. 0:04:26 >
Klub nav.
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:26
7 . 334 LARA KOSIRNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:31
8 . 282 KATARINA LOTRIČ
Š.D..Bela peč
Ženski SLO Š.D..Bela peč 0:04:40 >
Klub Š.D..Bela peč
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:40
9 . 340 IRIS KREČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:46 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:46
10 . 309 NUŠKA URANIČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:04:59
11 . 312 ANA MAJNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:07 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:05:07
12 . 339 NEŽA GRČAR
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:05:57 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:05:57
13 . 280 MAJA MOČNIK
OŠ Cerkno
Ženski SLO OŠ Cerkno 0:06:44 >
Klub OŠ Cerkno
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:06:44
14 . 313 KARIN GOŠEK
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:07:29 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:07:29
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 325 ANITA KLEMENČIČ
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 0:08:41 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:08:41
2 . 310 KARMEN OREHEK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:09:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:04
3 . 314 SARA KARLOVŠEK
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:09:13 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:13
4 . 317 POLONA KLEMENČIČ
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 0:09:28 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:28
5 . 303 ANJA PLAZNIK
ŠMARNOGORSKA
Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:09:46 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:09:46
6 . 297 BLAŽKA ŠTURM
TK KOBARID
Ženski SLO TK KOBARID 0:10:00 >
Klub TK KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:00
7 . 337 MAJA ŠLEBIR
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:04 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:04
8 . 283 DIANA KOTNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:16 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:16
9 . 284 MAJA MENCIGAR
AK PANVITA
Ženski SLO AK PANVITA 0:10:20 >
Klub AK PANVITA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:20
10 . 311 SUZANA OREHEK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:35 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:10:35
11 . 336 MAŠA ŠLEBIR
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:11:45
12 . 281 KLARA KREGAR
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:12:53 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:12:53
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 324 ANAMARIJA LAMPIČ
OŠ SMLEDNIK
Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:15:40 >
Klub OŠ SMLEDNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:15:40
2 . 322 LEA EINFALT
OŠ SMLEDNIK
Ženski SLO OŠ SMLEDNIK 0:16:23 >
Klub OŠ SMLEDNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:16:23
3 . 307 EVA ALJANČIČ
AK Domžale
Ženski SLO AK Domžale 0:17:09 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:09
4 . 267 ANA VREČAR
Kronos
Ženski SLO Kronos 0:17:10 >
Klub Kronos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:10
5 . 285 HANI MLEKUŽ
TD Bovec
Ženski SLO TD Bovec 0:17:45 >
Klub TD Bovec
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:17:45
6 . 327 KLARA KROŠELJ
KGT Papež
Ženski SLO KGT Papež 0:18:02 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:02
7 . 315 URŠKA PUNGERČAR
AK SEVNICA
Ženski SLO AK SEVNICA 0:18:36 >
Klub AK SEVNICA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:18:36
8 . 326 ANTHEA GRUM
TSK MERKUR
Ženski SLO TSK MERKUR 0:19:31 >
Klub TSK MERKUR
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:19:31
9 . 318 LEA VALJAVEC
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 0:20:10 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:20:10
10 . 328 KATJA HREN
ŠMARNOGORSKA
Ženski SLO ŠMARNOGORSKA 0:21:16 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 0:21:16
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 108 KATJA KOZJEK
nave
Ženski SLO nave 1:04:19 >
Klub nave
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:04:19
2 . 266 EVA KLEMENČIČ
KRANJ
Ženski SLO KRANJ 1:17:24 >
Klub KRANJ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:17:24
3 . 264 EVA SENIČAR
AD Kladivar
Ženski SLO AD Kladivar 1:23:35 >
Klub AD Kladivar
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:23:35
4 . 260 ANA MAJDIČ
TSK JUB DOL
Ženski SLO TSK JUB DOL 1:23:55 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:23:55
Z5 čLANICE-Ž
1 . 11 IVA MILESOVÁ
PSK Olymp Praha
Ženski CZE PSK Olymp Praha 1:35:49 >
Klub PSK Olymp Praha
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 1:35:49
2 . 8 KATJA SLANC
-
Ženski SLO - 1:50:34 >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:50:34
3 . 208 URŠA PINTAR
(brez)
Ženski SLO (brez) 1:57:08 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57:08
4 . 153 EDITA GASHI
AD Posočje
Ženski SLO AD Posočje 1:57:21 >
Klub AD Posočje
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57:21
5 . 190 JERA ZAJEC
Živa voda - Ješprk
Ženski SLO Živa voda - Ješprk 2:11:46 >
Klub Živa voda - Ješprk
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:11:46
6 . 36 ANDREJA STERLE
ŠD LOŠKA DOLINA
Ženski SLO ŠD LOŠKA DOLINA 2:12:38 >
Klub ŠD LOŠKA DOLINA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:12:38
7 . 13 VANJA NASTRAN
Tekaški forum
Ženski SLO Tekaški forum 2:14:20 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:14:20
8 . 215 TADEJA KRUŠEC
AK Sljeme
Ženski CRO AK Sljeme 2:21:58 >
Klub AK Sljeme
Država CRO
Spol: Ženski
Čas: 2:21:58
9 . 17 ANICA KOSMAČ
(brez)
Ženski SLO (brez) >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 10 ANNA PICHRTOVA
(brez)
Ženski CZE (brez) 1:32:48 >
Klub (brez)
Država CZE
Spol: Ženski
Čas: 1:32:48
2 . 161 VALERIJA MRAK
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 1:44:36 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:44:36
3 . 152 MIHAELA TUŠAR
šd nanos podnanos
Ženski SLO šd nanos podnanos 2:01:30 >
Klub šd nanos podnanos
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:01:30
4 . 197 URŠA TROBEC
TK Kobarid
Ženski SLO TK Kobarid 2:03:41 >
Klub TK Kobarid
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:03:41
5 . 86 MARINKA LAPANJA
Idrija
Ženski SLO Idrija 2:10:41 >
Klub Idrija
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:10:41
6 . 145 MARIJA TRONTELJ
nave
Ženski SLO nave 2:14:01 >
Klub nave
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:14:01
7 . 104 POLONA GRIČAR
tekaški forum
Ženski SLO tekaški forum 2:25:07 >
Klub tekaški forum
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:25:07
8 . 16 POLONA UMEK
AADS
Ženski SLO AADS >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Ženski
Čas:
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 196 MARIJA MEDJA
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 2:00:01 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:00:01
2 . 14 JANA STRAHINIČ
AK-DOMŽALE
Ženski SLO AK-DOMŽALE 2:05:33 >
Klub AK-DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:05:33
3 . 192 OLGA GRM
AK Radovljica
Ženski SLO AK Radovljica 2:06:22 >
Klub AK Radovljica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:06:22
4 . 170 JOLANDA KOFOL
Tminski migavci
Ženski SLO Tminski migavci 2:09:16 >
Klub Tminski migavci
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:09:16
5 . 193 NADJA FINŽGAR
Gorenjski glas
Ženski SLO Gorenjski glas 2:16:53 >
Klub Gorenjski glas
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:16:53
6 . 78 BARBARA ŠKET MOTNIKAR
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:23:19 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:23:19
7 . 27 JOŽICA ROGELJ
MARATHON NOVO
Ženski SLO MARATHON NOVO 2:29:17 >
Klub MARATHON NOVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:29:17
8 . 67 IRENA TERAN
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:38:56 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:38:56
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 286 ROBI ERZETIČ
TK BOVEC
Moški SLO TK BOVEC 0:03:49 >
Klub TK BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:49
2 . 329 TINE HREN
ŠMARNOGORSKA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:03:51 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:51
3 . 330 TIMOTEJ ROZMAN
TK Šmarnogorska
Moški SLO TK Šmarnogorska 0:03:53 >
Klub TK Šmarnogorska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:53
4 . 342 KLEMEN GOLOB
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:03:56
5 . 288 LUKA TRONTELJ
TK Šmarnogorska
Moški SLO TK Šmarnogorska 0:04:17 >
Klub TK Šmarnogorska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:17
6 . 343 BLAŽ JAŠOVEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:21
7 . 290 DOMEN OBREZA
Triatlon Trisport
Moški SLO Triatlon Trisport 0:04:28 >
Klub Triatlon Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:28
8 . 308 LUKA URANIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:29 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:29
9 . 301 ROK SLABE
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:38 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:04:38
10 . 257 DENIS MENCIGAR
AK PANVITA
Moški SLO AK PANVITA 0:05:04 >
Klub AK PANVITA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:05:04
11 . 332 KLEMEN ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:05:45 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:05:45
M2 DEčKI U14-M
1 . 306 BOR GRDADOLNIK
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:08:05 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:05
2 . 344 TADEJ BLAŽEK
oš Miroslava Vilharj
Moški SLO oš Miroslava Vilharj 0:08:15 >
Klub oš Miroslava Vilharj
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:15
3 . 345 CENE RAKUŠČEK
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:08:32 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:32
4 . 295 ANŽE ČADEŽ
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:08:37 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:37
5 . 333 MATEVŽ ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:08:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:56
6 . 338 NEJC LAZAR
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:08:59 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:08:59
7 . 335 LUKA KOSIRNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:06 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:06
8 . 323 JANEZ LAMPIČ
OŠ SMLEDNIK
Moški SLO OŠ SMLEDNIK 0:09:14 >
Klub OŠ SMLEDNIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:14
9 . 287 Trontelj Žiga
TK Šmarnogorska
Moški SLO TK Šmarnogorska 0:09:53 >
Klub TK Šmarnogorska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:09:53
10 . 321 JAKOB ŠTEPEC
TSK MERKUR
Moški SLO TSK MERKUR 0:10:08 >
Klub TSK MERKUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:10:08
11 . 289 LEON OBREZA
Triatlon Trisport
Moški SLO Triatlon Trisport 0:11:32 >
Klub Triatlon Trisport
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:11:32
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 304 MIHA ŠIMENC
ŠD poskok Rovte
Moški SLO ŠD poskok Rovte 0:13:24 >
Klub ŠD poskok Rovte
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:24
2 . 291 SEBASTJAN VIDMAR
šd nanos podnanos
Moški SLO šd nanos podnanos 0:13:37 >
Klub šd nanos podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:13:37
3 . 292 ANEJ LIKAR
ŠD Nanos Podnanos
Moški SLO ŠD Nanos Podnanos 0:14:42 >
Klub ŠD Nanos Podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:14:42
4 . 256 MITJA KOTNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:09 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:09
5 . 305 ERIK GRDADOLNIK
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:15:53 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:53
6 . 341 MIHA KREČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:15:59
7 . 296 TIM SENIČAR
AD Kladivar Celje
Moški SLO AD Kladivar Celje 0:16:34 >
Klub AD Kladivar Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:16:34
8 . 320 NEJC STANEK
TSK MERKUR
Moški SLO TSK MERKUR 0:17:13 >
Klub TSK MERKUR
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:17:13
M4 MLADINCI U20-M
1 . 40 GAŠPER BREGAR
TK Šmarno.naveza
Moški SLO TK Šmarno.naveza 0:52:45 >
Klub TK Šmarno.naveza
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:52:45
2 . 258 MATIJA OBLAK
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:53:48 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:53:48
3 . 294 URBAN JEREB
ŠD Tabor Žiri
Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:54:23 >
Klub ŠD Tabor Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:54:23
4 . 89 MATIC SLABE
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 0:55:17 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:55:17
5 . 253 ROK POTOČNIK
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki 0:56:10 >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:10
6 . 255 LUKA MIHELIČ
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 0:56:29 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:56:29
7 . 252 DOMEN ZUPAN
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 0:57:53 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:57:53
8 . 265 Plaznik Matic
ŠMARNOGORSKA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:59:29 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 0:59:29
9 . 259 ŽIGA ČADEŽ
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:00:51 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:00:51
10 . 254 JAKA VODNJOV
AK Domžale
Moški SLO AK Domžale 1:02:42 >
Klub AK Domžale
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:42
11 . 261 GREGOR LEVSTEK
TSK JUB DOL
Moški SLO TSK JUB DOL 1:02:57 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:57
12 . 91 DENIS MILIĆ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:02:59 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:02:59
13 . 262 KLEMEN KRALJ
TSK JUB DOL
Moški SLO TSK JUB DOL 1:04:15 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:04:15
14 . 263 LUKA GOSTINČAR
TSK JUB DOL
Moški SLO TSK JUB DOL 1:14:42 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:14:42
15 . 251 ROK PUHAR
AD OLIMPIK
Moški SLO AD OLIMPIK 1:26:54 >
Klub AD OLIMPIK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:26:54
M5 čLANI-M
1 . 3 ROBERT KRUPICKA
SK Valterice
Moški SK Valterice 1:17:05 >
Klub SK Valterice
Država
Spol: Moški
Čas: 1:17:05
2 . 1 JONATHAN WYATT
(brez)
Moški (brez) 1:19:12 >
Klub (brez)
Država
Spol: Moški
Čas: 1:19:12
3 . 4 RICKEY GATES
SALOMON
Moški SALOMON 1:22:27 >
Klub SALOMON
Država
Spol: Moški
Čas: 1:22:27
4 . 90 SEBASTJAN ZARNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:23:15 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:23:15
5 . 48 Alič Simon
Šri Činmoj maraton
Moški SLO Šri Činmoj maraton 1:24:26 >
Klub Šri Činmoj maraton
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:24:26
6 . 45 MATTEO PILLER HOFFER
Aldo Moro
Moški ITA Aldo Moro 1:25:38 >
Klub Aldo Moro
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:25:38
7 . 2 MARKUS KROELL
Top Sport Kolland
Moški AUT Top Sport Kolland 1:25:39 >
Klub Top Sport Kolland
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:25:39
8 . 72 KLEMEN TRILER
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:25:48 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:25:48
9 . 133 MATJAŽ MIKLOŠA
kgt papež
Moški SLO kgt papež 1:28:42 >
Klub kgt papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:28:42
10 . 74 MARJAN ZUPANČIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31:37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:31:37
11 . 185 BOJAN SLAPAR
ŠD Šmartno
Moški SLO ŠD Šmartno 1:32:00 >
Klub ŠD Šmartno
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:32:00
12 . 46 ANTONELLO MOROCUTTI
Aldo Moro
Moški ITA Aldo Moro 1:34:20 >
Klub Aldo Moro
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 1:34:20
13 . 154 IVAN RAZPET
AO Cerkno
Moški SLO AO Cerkno 1:36:04 >
Klub AO Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:04
14 . 176 JERNEJ REBOLJ
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:36:24 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:24
15 . 177 BORIS REPNIK
ŠD Partizan Dolsko
Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:36:40 >
Klub ŠD Partizan Dolsko
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:36:40
16 . 88 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:37:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:11
17 . 164 DANIJEL VINČEC
ŠD 3 ŠPORT
Moški SLO ŠD 3 ŠPORT 1:37:27 >
Klub ŠD 3 ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:27
18 . 141 MIRKO JANJATOVIČ
kgt papež kamnik
Moški SLO kgt papež kamnik 1:37:50 >
Klub kgt papež kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:50
19 . 134 ALEŠ UDOVIČ
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:38:20 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:38:20
20 . 171 MATJAŽ JAKOVAC
EKO MESLINE
Moški SLO EKO MESLINE 1:39:05 >
Klub EKO MESLINE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:05
21 . 87 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:23 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:39:23
22 . 136 JURE KOSMAČ
Žiri
Moški SLO Žiri 1:41:51 >
Klub Žiri
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:41:51
23 . 117 ROBERT PRITRŽNIK
GRS Celje
Moški SLO GRS Celje 1:42:08 >
Klub GRS Celje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:08
24 . 101 KLEMEN JANŠA
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:44:55 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:44:55
25 . 71 BOŠTJAN PINTAR
(brez)
Moški SLO (brez) 1:45:22 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:22
26 . 59 GREGOR MLAKAR
kgt papež
Moški SLO kgt papež 1:45:31 >
Klub kgt papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:31
27 . 12 MITJA GLEŠČIČ
ŠD ELEKTRO
Moški SLO ŠD ELEKTRO 1:45:33 >
Klub ŠD ELEKTRO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:33
28 . 122 IVAN HRASTOVEC
(brez)
Moški SLO (brez) 1:45:51 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:45:51
29 . 203 ALEŠ SMODIČ
ŠD VOLKSBANK
Moški SLO ŠD VOLKSBANK 1:46:16 >
Klub ŠD VOLKSBANK
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:46:16
30 . 142 ANDREJ ROBIČ
šd kranjska gora
Moški SLO šd kranjska gora 1:47:14 >
Klub šd kranjska gora
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:14
31 . 57 GERALD HAUSMANN
Puchberg
Moški AUT Puchberg 1:48:39 >
Klub Puchberg
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:48:39
32 . 143 TOMO PETEK
Š.D. ŠMARTNO
Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:48:53 >
Klub Š.D. ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:53
33 . 60 NAGL WILLI JUN.
LC Running
Moški AUT LC Running 1:49:00 >
Klub LC Running
Država AUT
Spol: Moški
Čas: 1:49:00
34 . 129 BRANKO SOJER
ŠMARNOGORSKA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA 1:49:26 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:26
35 . 84 JURE GRMŠEK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:49:36 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:36
36 . 173 DARKO KRAPEŽ
šd nanos podnanos
Moški SLO šd nanos podnanos 1:49:38 >
Klub šd nanos podnanos
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:38
37 . 116 MATJAŽ ŽILAVEC
-
Moški SLO - 1:49:49 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:49
38 . 7 IZIDOR BERČIČ
AK TRIGLAV KRANJ
Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1:51:11 >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:11
39 . 160 LEON KOS
Graparski kerlci
Moški SLO Graparski kerlci 1:52:19 >
Klub Graparski kerlci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:19
40 . 82 ŠTEFAN KRIŽAJ
ŠD kondor
Moški SLO ŠD kondor 1:52:28 >
Klub ŠD kondor
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:28
41 . 194 IZIDOR CIMERMAN
-
Moški SLO - 1:52:59 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:59
42 . 107 DAVID KADUNC
Tekaški Forum
Moški SLO Tekaški Forum 1:53:33 >
Klub Tekaški Forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:33
43 . 214 UROŠ ŠTULC
Japka rdejče
Moški SLO Japka rdejče 1:53:42 >
Klub Japka rdejče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:42
44 . 204 JAKA ZEMLJAK
Fitness Bifit
Moški SLO Fitness Bifit 1:54:17 >
Klub Fitness Bifit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:17
45 . 51 ALEŠ KAVČIČ
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1:54:33 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:33
46 . 93 MIRO STARE
PATRICIJA
Moški SLO PATRICIJA 1:54:46 >
Klub PATRICIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:46
47 . 213 DAVID KOŠTRIC
Japka rdejče
Moški SLO Japka rdejče 1:54:54 >
Klub Japka rdejče
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:54
48 . 209 Kukovič Jure
ŠD Calcit
Moški SLO ŠD Calcit 1:55:04 >
Klub ŠD Calcit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:04
49 . 158 UROŠ VIDIČ
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 1:55:40 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:55:40
50 . 52 ROMAN BONČA
(brez)
Moški SLO (brez) 1:56:40 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:56:40
51 . 201 GREGOR KRALJ
TSK JUB DOL
Moški SLO TSK JUB DOL 1:57:01 >
Klub TSK JUB DOL
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:01
52 . 63 PETER PFEIFER
ŠD STANKO
Moški SLO ŠD STANKO 1:57:13 >
Klub ŠD STANKO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:13
53 . 137 Igor Mihelič
(brez)
Moški SLO (brez) 1:57:16 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:16
54 . 189 MIHAEL HOLCMAN
ŠD.Turbina
Moški SLO ŠD.Turbina 1:57:30 >
Klub ŠD.Turbina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:57:30
55 . 98 DENIS KEMPERL
ŠD CALCIT
Moški SLO ŠD CALCIT 1:58:07 >
Klub ŠD CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:07
56 . 15 JAN FLORJANČIČ
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1:58:10 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:10
57 . 34 MARJAN ALT
AK Ormož
Moški SLO AK Ormož 1:59:01 >
Klub AK Ormož
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:01
58 . 124 MIHA BRINOVEC
(brez)
Moški SLO (brez) 1:59:03 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:03
59 . 162 IVAN KLASINC
(brez)
Moški SLO (brez) 1:59:56 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:56
60 . 211 EDVARD SCHUMET
ŠD Calcit
Moški SLO ŠD Calcit 2:00:00 >
Klub ŠD Calcit
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:00
61 . 112 ANDRAŽ ROJNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:00:51 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:51
62 . 110 KLEMEN ROJNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:00:52 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:52
63 . 68 JANEZ VELIKANJE
(brez)
Moški SLO (brez) 2:02:36 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:36
64 . 103 GREGOR GROHAR
(brez)
Moški SLO (brez) 2:03:06 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:06
65 . 181 DEJAN KOVAČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:03:12 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:12
66 . 178 MATEJ HRIBAR
flu.tullar Kamnik
Moški SLO flu.tullar Kamnik 2:04:03 >
Klub flu.tullar Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:03
67 . 138 HINKO PEPEVNIK
MOJCA ŠPORT
Moški SLO MOJCA ŠPORT 2:04:17 >
Klub MOJCA ŠPORT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:17
68 . 132 BRANIMIR PRESEČKI
DSR TS Ivanec
Moški CRO DSR TS Ivanec 2:05:20 >
Klub DSR TS Ivanec
Država CRO
Spol: Moški
Čas: 2:05:20
69 . 180 UROŠ ROZMAN
(brez)
Moški SLO (brez) 2:05:25 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:25
70 . 31 ANDREJ KRVINA
ŠD TURBO M
Moški SLO ŠD TURBO M 2:05:30 >
Klub ŠD TURBO M
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:30
71 . 220 IGOR ŠTEMBERGER
(brez)
Moški SLO (brez) 2:07:08 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:08
72 . 149 IGOR VLAINIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:09:05 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:05
73 . 41 ANŽE POLJANŠEK
sd 3s sport kamnik
Moški SLO sd 3s sport kamnik 2:09:17 >
Klub sd 3s sport kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:09:17
74 . 182 GREGOR PODVIZ
ŠD Brazde vzdržljivo
Moški SLO ŠD Brazde vzdržljivo 2:11:00 >
Klub ŠD Brazde vzdržljivo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:00
75 . 69 FILIP ČEGOVNIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:11:24 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:11:24
76 . 92 FRANCI ŽELEZNIK
ŠD ČEŠNJICE
Moški SLO ŠD ČEŠNJICE 2:14:27 >
Klub ŠD ČEŠNJICE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:14:27
77 . 62 ROBERT ZAJC
ŠD TURBOM
Moški SLO ŠD TURBOM 2:15:23 >
Klub ŠD TURBOM
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:23
78 . 186 ROBERT HLADE
turbina
Moški SLO turbina 2:15:27 >
Klub turbina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:27
79 . 114 Ciuha Anže
-
Moški SLO - 2:17:53 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:17:53
80 . 85 Pisanec Boštjan
(brez)
Moški SLO (brez) 2:18:13 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:18:13
81 . 216 GREGOR RAČIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:19:43 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:43
82 . 130 GREGOR VEHOVEC
(brez)
Moški SLO (brez) 2:20:56 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:56
83 . 144 MILAN HOČEVAR
Š.D. ŠMARTNO
Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 2:21:37 >
Klub Š.D. ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:21:37
84 . 221 MIHA ČERMELJ
RADOMLJE
Moški SLO RADOMLJE 2:27:16 >
Klub RADOMLJE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:27:16
85 . 219 ROBERT KOVAČIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:31:58 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:31:58
86 . 131 KAREL PETERKA
(brez)
Moški SLO (brez) 2:32:17 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:32:17
87 . 188 VERNER ŽIŽEK
ŠD-Turbina
Moški SLO ŠD-Turbina 2:40:35 >
Klub ŠD-Turbina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:40:35
88 . 42 GABER ZUPANČIČ
sd 3s sport kamnik
Moški SLO sd 3s sport kamnik 2:44:08 >
Klub sd 3s sport kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:44:08
89 . 163 GEORG HOUSKA
(none)
Moški (none) 2:44:34 >
Klub (none)
Država
Spol: Moški
Čas: 2:44:34
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 207 IGOR ŠALAMUN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:33:18 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:33:18
2 . 39 METOD BREGAR
nave
Moški SLO nave 1:37:06 >
Klub nave
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:37:06
3 . 169 BLAŽ MIHELIČ
Hare Krišna
Moški SLO Hare Krišna 1:42:01 >
Klub Hare Krišna
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:01
4 . 105 KLAVDIJ MARAŽ
FILIPIDES
Moški SLO FILIPIDES 1:42:20 >
Klub FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:42:20
5 . 9 METOD HOČEVAR
(brez)
Moški SLO (brez) 1:43:31 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:31
6 . 24 STOJAN OREHEK
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 1:43:44 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:44
7 . 102 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1:43:47 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:43:47
8 . 5 TAMAS GERLEI
X2S Kona Team
Moški HUN X2S Kona Team 1:44:04 >
Klub X2S Kona Team
Država HUN
Spol: Moški
Čas: 1:44:04
9 . 28 ANDREJ KRAMER
TS Gorenje
Moški SLO TS Gorenje 1:47:16 >
Klub TS Gorenje
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:16
10 . 49 VENCELJ ŠTURM
AD Železniki
Moški SLO AD Železniki 1:47:47 >
Klub AD Železniki
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:47
11 . 128 IGOR KALAN
ŠMARNOGORSKA
Moški SLO ŠMARNOGORSKA 1:47:53 >
Klub ŠMARNOGORSKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:47:53
12 . 56 JOŽE JENSTERLE
Graparski kerlci
Moški SLO Graparski kerlci 1:48:30 >
Klub Graparski kerlci
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:30
13 . 113 IVAN ŽUPEC
benedikt
Moški SLO benedikt 1:49:19 >
Klub benedikt
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:19
14 . 224 IVAN SOKOL
TK burja Vipava
Moški SLO TK burja Vipava 1:49:40 >
Klub TK burja Vipava
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:40
15 . 147 DUŠAN BARTELJ
Šiškarce
Moški SLO Šiškarce 1:49:50 >
Klub Šiškarce
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:49:50
16 . 29 ANDREJ LUŠINA
(brez)
Moški SLO (brez) 1:50:57 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:50:57
17 . 165 MARJAN ŠEBENIK
(brez)
Moški SLO (brez) 1:51:17 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:17
18 . 43 BOŠTJAN GRILJC
GRS Kamnik
Moški SLO GRS Kamnik 1:52:00 >
Klub GRS Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:00
19 . 167 DARE BAVDEK
tekaški forum
Moški SLO tekaški forum 1:52:57 >
Klub tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:52:57
20 . 97 STANE LOTRIČ
Š.D..Bela peč
Moški SLO Š.D..Bela peč 1:53:20 >
Klub Š.D..Bela peč
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:53:20
21 . 80 IGOR STOŠIČ
Policija
Moški SLO Policija 1:54:19 >
Klub Policija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:19
22 . 65 DAMIJAN ČUFER
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1:54:55 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:54:55
23 . 146 BOGO TRONTELJ
nave
Moški SLO nave 1:58:00 >
Klub nave
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:58:00
24 . 6 MILAN MARHAN
HO Banka Praha
Moški HO Banka Praha 1:58:09 >
Klub HO Banka Praha
Država
Spol: Moški
Čas: 1:58:09
25 . 150 MIRAN NAGODE
Logatec
Moški SLO Logatec 1:59:04 >
Klub Logatec
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:04
26 . 212 JAN VISSER
(none)
Moški (none) 1:59:31 >
Klub (none)
Država
Spol: Moški
Čas: 1:59:31
27 . 32 MARKO OGRIN
Elektro Ljubljana
Moški SLO Elektro Ljubljana 1:59:46 >
Klub Elektro Ljubljana
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:59:46
28 . 77 PETER KOŽELJ
KD CALCIT
Moški SLO KD CALCIT 2:00:34 >
Klub KD CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:00:34
29 . 166 IZTOK ŠEBENIK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:01:38 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:38
30 . 26 STANE LINDIČ
Marathon Novo
Moški SLO Marathon Novo 2:01:39 >
Klub Marathon Novo
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:39
31 . 159 SIMON DROLE
PD PODBRDO
Moški SLO PD PODBRDO 2:01:58 >
Klub PD PODBRDO
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:01:58
32 . 172 ALEŠ KOVAČIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:02:09 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:09
33 . 140 PETER MACUH
TK Šmarnogorska
Moški SLO TK Šmarnogorska 2:02:59 >
Klub TK Šmarnogorska
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:02:59
34 . 127 JOŽE ZAJC
ŠD IZLAKE
Moški SLO ŠD IZLAKE 2:03:40 >
Klub ŠD IZLAKE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:40
35 . 187 ANTON PERC
ŠD-Turbina
Moški SLO ŠD-Turbina 2:03:55 >
Klub ŠD-Turbina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:03:55
36 . 123 JANKO FIDERSEK
trsca
Moški SLO trsca 2:04:20 >
Klub trsca
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:20
37 . 95 ANDREJ VAVPETIČ
Mici je zakon
Moški SLO Mici je zakon 2:04:32 >
Klub Mici je zakon
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:32
38 . 19 ANTON GERBEC
ŠD Loška dolina
Moški SLO ŠD Loška dolina 2:04:53 >
Klub ŠD Loška dolina
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:04:53
39 . 126 JANEZ ŠPIK
ŠD Sveti Urban
Moški SLO ŠD Sveti Urban 2:05:32 >
Klub ŠD Sveti Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:32
40 . 217 ROMAN ROBAS
AADS
Moški SLO AADS 2:05:34 >
Klub AADS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:34
41 . 195 FREDI ADLER
AK-DOMŽALE
Moški SLO AK-DOMŽALE 2:05:40 >
Klub AK-DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:05:40
42 . 205 IVAN SUŠNIK
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 2:06:23 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:06:23
43 . 35 RAJKO VARGA
-
Moški SLO - 2:07:15 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:15
44 . 53 FRANCI PIRC
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:07:17 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:07:17
45 . 135 MILAN ČADEŽ
ŠD Sv. Urban
Moški SLO ŠD Sv. Urban 2:08:22 >
Klub ŠD Sv. Urban
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:22
46 . 106 JANI MARN
Tekaški Forum
Moški SLO Tekaški Forum 2:08:55 >
Klub Tekaški Forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:08:55
47 . 75 ALEKSANDER MOČNIK
Infrax Cerkno
Moški SLO Infrax Cerkno 2:10:14 >
Klub Infrax Cerkno
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:10:14
48 . 183 SILVERIO PIPOLO
CAI CIM SAG TS
Moški ITA CAI CIM SAG TS 2:11:56 >
Klub CAI CIM SAG TS
Država ITA
Spol: Moški
Čas: 2:11:56
49 . 94 SAŠO SELJAK
(brez)
Moški SLO (brez) 2:12:00 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:00
50 . 125 UROŠ PRIMOŽIČ
HELIOS
Moški SLO HELIOS 2:12:27 >
Klub HELIOS
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:27
51 . 157 SREČKO TRATNIK
idrija
Moški SLO idrija 2:12:34 >
Klub idrija
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:12:34
52 . 50 ANTON GORJANC
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:13:13 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:13
53 . 200 TONE PANČUR
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 2:13:32 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:13:32
54 . 119 MARJAN REKAR
(brez)
Moški SLO (brez) 2:14:07 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:14:07
55 . 115 BOŠTJAN FERBEŽAR
POLET
Moški SLO POLET 2:14:30 >
Klub POLET
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:14:30
56 . 58 SAMO BUTKOVIČ
(brez)
Moški SLO (brez) 2:15:08 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:15:08
57 . 38 MARKO GRASSELLI
(brez)
Moški SLO (brez) 2:16:45 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:16:45
58 . 30 FRANCI SUŠNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2:17:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:17:24
59 . 79 ŽELJKO ŠKET
KONCERN
Moški SLO KONCERN 2:18:09 >
Klub KONCERN
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:18:09
60 . 21 BOJAN KRAMAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 2:19:27 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:19:27
61 . 198 DUŠAN ROZMAN
ŠD BAM.BI
Moški SLO ŠD BAM.BI 2:20:26 >
Klub ŠD BAM.BI
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:26
62 . 109 BRANE LAVRIČ
ŠD POLICIST,
Moški SLO ŠD POLICIST, 2:20:58 >
Klub ŠD POLICIST,
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:20:58
63 . 151 Skvarča Andrej
MENGEŠ
Moški SLO MENGEŠ 2:24:31 >
Klub MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:24:31
64 . 175 ŠTEFAN KUSTEC
Tekaški forum
Moški SLO Tekaški forum 2:24:55 >
Klub Tekaški forum
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:24:55
65 . 18 JOŽE ŽUŽEK
SK MENGEŠ
Moški SLO SK MENGEŠ 2:28:40 >
Klub SK MENGEŠ
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 2:28:40
M7 STAREJšI VETERANI-M
3 . 76 Klemenc Tone
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1:48:00 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:48:00
4 . 223 Papič Milivoj
(brez)
Moški SLO (brez) 1:51:43 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Moški
Čas: 1:51:43
M7 STAREJšI VETERANI-Ž
1 . 44 GAETANO CIMENTI
Aldo Moro
Ženski ITA Aldo Moro 1:36:18 >
Klub Aldo Moro
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 1:36:18
2 . 33 IVAN URH
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:45:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:45:56
5 . 47 GRAZIANO DECRIGNIS
Aldo Moro
Ženski ITA Aldo Moro 1:52:10 >
Klub Aldo Moro
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 1:52:10
6 . 100 ZVONE KEMPERL
PD KOMENDA
Ženski SLO PD KOMENDA 1:56:07 >
Klub PD KOMENDA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:56:07
7 . 191 STANKO ČUFER
(brez)
Ženski SLO (brez) 1:57:20 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57:20
8 . 70 ANTON DERGANC
RD REVOZ NOVO
Ženski SLO RD REVOZ NOVO 1:57:56 >
Klub RD REVOZ NOVO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:57:56
9 . 120 HELMUT REITMEIR
MRRC München
Ženski DEU MRRC München 1:58:31 >
Klub MRRC München
Država DEU
Spol: Ženski
Čas: 1:58:31
10 . 202 MILAN KIRN
KD HRASTNIK
Ženski SLO KD HRASTNIK 1:59:02 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:59:02
11 . 96 VITOMIR MAKSIMOVIČ
(brez)
Ženski SLO (brez) 1:59:15 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 1:59:15
12 . 148 PETER HAFNER
EGP ŠKOFJA LOKA
Ženski SLO EGP ŠKOFJA LOKA 2:00:26 >
Klub EGP ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:00:26
13 . 210 BOJAN DEBENC
zaplana mizn douu
Ženski SLO zaplana mizn douu 2:01:19 >
Klub zaplana mizn douu
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:01:19
14 . 61 NAGL WILLI SEN.
LC Running
Ženski AUT LC Running 2:02:06 >
Klub LC Running
Država AUT
Spol: Ženski
Čas: 2:02:06
15 . 121 MILAN KOGOJ
ŠD Šentviška Gora
Ženski SLO ŠD Šentviška Gora 2:03:24 >
Klub ŠD Šentviška Gora
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:03:24
16 . 54 IVAN PERGOVNIK
LOGAT
Ženski SLO LOGAT 2:03:54 >
Klub LOGAT
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:03:54
17 . 118 PAVEL ERLAH
tržiške strele
Ženski SLO tržiške strele 2:04:06 >
Klub tržiške strele
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:04:06
18 . 22 SLAVKO MEŽA
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:07:07 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:07:07
19 . 168 JOŽE VRTAČNIK
BVG Gulč
Ženski SLO BVG Gulč 2:07:11 >
Klub BVG Gulč
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:07:11
20 . 73 UROŠ FELDIN
NAKLO
Ženski SLO NAKLO 2:07:54 >
Klub NAKLO
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:07:54
21 . 83 MIHA JERIČ
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:08:30 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:08:30
22 . 139 Knavs Anton
KLJUKA
Ženski SLO KLJUKA 2:08:31 >
Klub KLJUKA
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:08:31
23 . 206 RUDI VAŠL
ŠD TEŠ
Ženski SLO ŠD TEŠ 2:08:56 >
Klub ŠD TEŠ
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:08:56
24 . 179 RIKO JERMAN
pustolovecrajd
Ženski SLO pustolovecrajd 2:09:08 >
Klub pustolovecrajd
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:09:08
25 . 156 MILOŠ ARNOLJ
avtoličarstvo arnolj
Ženski SLO avtoličarstvo arnolj 2:11:30 >
Klub avtoličarstvo arnolj
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:11:30
26 . 99 ERIH SIRK
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:12:31 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:12:31
27 . 25 TONE PETEK
Kamniški vrhač
Ženski SLO Kamniški vrhač 2:15:24 >
Klub Kamniški vrhač
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:15:24
28 . 55 JANEZ POLJANEC
ŠD Senica
Ženski SLO ŠD Senica 2:17:43 >
Klub ŠD Senica
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:17:43
29 . 81 VLADO JANKO
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:23:23 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:23:23
30 . 218 BORUT PRISLAN
(brez)
Ženski SLO (brez) 2:23:30 >
Klub (brez)
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:23:30
31 . 184 FRANCESCO ZOMPICCHIATTI
cai cim sag ts
Ženski ITA cai cim sag ts 2:27:27 >
Klub cai cim sag ts
Država ITA
Spol: Ženski
Čas: 2:27:27
32 . 64 MILIVOJ KODRIČ
ŠD Brazde vzdržljivo
Ženski SLO ŠD Brazde vzdržljivo 2:31:22 >
Klub ŠD Brazde vzdržljivo
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:31:22
33 . 37 ZVONKO MEZGA
-
Ženski SLO - 2:34:32 >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
Čas: 2:34:32

Komentarji

 

Mobile content