Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 11. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2008

Tek - gorski Tekma:11. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2008 Datum:27.07.2008
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 273 NEJA MAVRIČ Ženski SLO TK BOVEC 0:04:03
2 . 269 MAJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:04:11
3 . 252 TINA ŽLOGAR Ženski SLO 0:04:16
4 . 266 KLARA ROZMAN Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:04:40
5 . 263 NIKA ŠTURM Ženski SLO TK KOBARID 0:04:42
6 . 280 KATJA PODOBNIK Ženski SLO MBK Hydria 0:04:44
7 . 254 DIANA KOTNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:04:53
8 . 281 EVA TERBOVŠEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:02
9 . 309 SAŠA KUNAVER Ženski SLO PRESKA 0:05:24
10 . 256 KLARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:05:26
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 303 ANAMARIJA LAMPIČ Ženski SLO PRESKA 0:09:06
2 . 260 EVA ALJANČIČ Ženski SLO AK Domžale 0:09:59
3 . 274 MAJA MENCIGAR Ženski SLO OS Sveti Jurij 0:10:00
4 . 292 MAJA ŠLEBIR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:14
5 . 262 BLAŽKA ŠTURM Ženski SLO TK KOBARID 0:10:15
6 . 286 PATRICIA TERAŽ Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:10:18
7 . 270 ANJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:10:27
8 . 308 NINA KUNAVER Ženski SLO PRESKA 0:10:50
9 . 294 MAŠA ŠLEBIR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:11:51
10 . 307 ANJA ŽAVBI Ženski SLO ŠD ŠRC 0:12:05
11 . 293 MAŠA VRHOVNIK Ženski SLO kgt papež 0:14:04
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 302 LEA EINFALT Ženski SLO PRESKA 0:17:23
2 . 310 KLARA KROŠELJ Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:17:35
3 . 251 TINA KOZJEK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:18:39
4 . 298 KATJA STANONIK Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:18:55
5 . 272 KATJA HREN Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:19:40
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 173 MANCA ŠOLAR Ženski SLO Gorenjski glas 1:11:21
2 . 112 KATJA KOZJEK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 1:11:25
3 . 201 PETRA HREN Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 1:13:39
4 . 177 KAJA OBIDIČ Ženski SLO Inov8 1:18:46
5 . 131 KATJA BALANTIČ Ženski SLO SK BRDO 1:31:16
Z5 čLANICE-Ž
1 . 233 DANEJA GRANDOVEC Ženski SLO AD Maribor 1:47:05
2 . 176 LUCIJA KRKOČ Ženski SLO ŠD Nanos 1:48:04
3 . 166 ŠPELA NOVAK Ženski SLO AK Triglav Kranj 1:51:13
4 . 18 VERONIKA JURIŠIĆ Ženski CRO Sljeme 1:52:02
5 . 170 EDITA GASHI Ženski SLO AD Posočje 1:53:42
6 . 6 MARIOLA KONOWALSKA Ženski POL Częstochowa 1:55:55
7 . 8 JANA GRYGAROVÁ Ženski CZE AK Olomouc 2:02:52
8 . 17 ZORANA TEŽAK Ženski CRO TK Pula 2:05:28
9 . 187 POLONA KUZMAN Ženski SLO (brez) 2:16:08
10 . 165 JERA ZAJEC Ženski SLO ŽIVA VODA 2:19:22
11 . 23 GORANA TEŽAK Ženski CRO PD glas Istre 2:25:12
12 . 19 TADEJA KROŠEC Ženski CRO Sljeme 2:26:53
13 . 243 NASTA ROBLEK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 2:30:16
14 . 70 KATJA ROSTOHAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 2:32:42
15 . 32 PETRA HERCEG Ženski CRO Sljeme 5:00:00
16 . 29 BERNARDA ROŽMAN Ženski CRO Sljeme 5:00:00
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 7 ANNA PICHRTOVA Ženski CZE X - AIR 1:35:18
2 . 22 IVANA SEKYROVA Ženski CZE AK SOKOLOV 1:44:30
3 . 168 MIHAELA TUŠAR Ženski SLO ŠD NANOS 1:49:49
4 . 167 VALERIJA MRAK Ženski SLO AD Posočje 1:53:11
5 . 234 MATEJA ŠUŠTARŠIČ Ženski SLO AK Portovald 1:54:53
6 . 135 URŠA TROBEC Ženski SLO TK Kobarid 2:04:51
7 . 43 MARINKA LAPANJA Ženski SLO Idrija 2:07:21
8 . 87 MARTA GRIČAR Ženski SLO AK RADEČE 2:08:32
9 . 26 SARA BRADASCHIA Ženski ITA Filipides 2:10:01
10 . 203 LEA OBLAK Ženski SLO (brez) 2:27:00
11 . 209 MARIJA TRONTELJ Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 2:29:27
12 . 154 NATAŠA TUL MANDIĆ Ženski SLO (brez) 2:35:12
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 40 METKA LINDIČ Ženski SLO MARATON 2:07:19
1 . 149 OLGA GRM Ženski SLO KLUB TRMASTIH 2:13:00
3 . 38 MARTA ŠORLI Ženski SLO (brez) 2:15:09
4 . 100 RUTH PODGORNIK Ženski SLO (brez) 2:23:39
5 . 39 JOŽICA ROGELJ Ženski SLO NOVO MESTO 2:39:07
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 295 CENE RAKUŠČEK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:03:44
2 . 257 ROBI ERZETIČ Moški SLO TK BOVEC 0:03:50
3 . 277 MATEVŽ ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:03:53
4 . 271 TINE HREN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:03:56
5 . 290 MATIC ČIČ Moški SLO OŠ Postojna 0:04:00
6 . 267 TIMOTEJ ROZMAN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:04:15
7 . 291 SIMON SAVIČ Moški SLO OŠ Postojna 0:04:26
8 . 265 LUKA TRONTELJ Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:04:30
9 . 282 BLAŽ JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 0:04:32
10 . 275 DENIS MENCIGAR Moški SLO OS Sveti Jurij 0:04:56
11 . 288 LOVRO KVEDER Moški SLO AVTOMEHANIKA 0:04:58
12 . 297 SIMON STANONIK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:05:12
13 . 296 JAN URŠIČ Moški SLO - 0:05:13
14 . 301 PETER AVGUŠTIN Moški SLO ŠD ŠRC 0:05:25
15 . 278 KLEMEN ŠKRTIČ Moški SLO KGT Papež 0:07:11
M2 DEčKI U14-M
1 . 311 MIHA ŠIMENC Moški SLO TSK Valkarton 0:08:28
2 . 306 JANEZ LAMPIČ Moški SLO PRESKA 0:08:50
3 . 287 PRIMOŽ BENKO Moški SLO AD MASS 0:09:11
4 . 276 ROK KVEDER Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:22
5 . 283 NEJC LAZAR Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:09:39
6 . 261 ANDREJ REPNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:10:13
7 . 299 BOR GRDADOLNIK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:10:35
8 . 279 DAVID ODRI Moški SRB - 0:10:41
9 . 264 Trontelj Žiga Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:11:22
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 268 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:14:13
2 . 258 JAKA VODNJOV Moški SLO AK Domžale 0:14:41
3 . 284 ŽIGA KAŠPAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:15:10
4 . 285 NEJC TERAŽ Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:15:29
5 . 253 ANŽE ZUPAN Moški SLO AK Domžale 0:15:52
6 . 255 MITJA KOTNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:16:00
7 . 289 MARTIN VADNU Moški SLO AD Mass 0:16:35
8 . 259 JURE ALJANČIČ Moški SLO AK Domžale 0:16:43
9 . 312 MIHA ŠKOFLEK Moški SLO AK Domžale 0:16:56
10 . 300 ERIK GRDADOLNIK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:17:12
M4 MLADINCI U20-M
1 . 151 PETER OBLAK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:53:13
2 . 160 GAŠPER BREGAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:53:27
3 . 76 ROK POTOČNIK Moški SLO AD Železniki 0:55:09
4 . 33 WOJCIECH WOSIK Moški POL OSTROWIA 0:55:39
5 . 108 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 0:55:56
6 . 109 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 0:57:25
7 . 152 MATIJA OBLAK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:57:48
8 . 74 ALEKSANDER PIRIH Moški SLO AD Železniki 0:59:11
9 . 60 MATIC SLABE Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:42
M5 čLANI-M
1 . 12 RICKEY GATES Moški Salomon 1:19:07
2 . 9 ANDRZEJ DLUGOSZ Moški POL Asics 1:22:08
3 . 42 Alič Simon Moški SLO maraton te 1:23:28
4 . 124 PETER LAMOVEC Moški SLO ŠD Tabor Žiri 1:23:47
5 . 2 ROMAN SKALSKY Moški CZE Salomon team 1:25:41
6 . 113 GORAN IKIČ Moški SLO Etiketa Žiri 1:26:58
7 . 11 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:17
8 . 34 DANIEL WOSIK Moški POL UMKS 1:27:21
9 . 13 PAVEL BRYDL Moški Pearl izumi 1:27:43
10 . 88 KLEMEN TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:05
11 . 89 MATJAŽ MIKLOŠA Moški SLO KGT Papež 1:28:18
12 . 90 ROBERT KOTNIK Moški SLO ROKOVNJACI 1:29:12
13 . 56 PRIMOŽ DELAVEC Moški SLO (brez) 1:30:30
14 . 250 BOJAN SLAPAR Moški SLO ŠD Šmartno 1:32:23
15 . 129 MARJAN ZUPANČIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:33:16
16 . 169 IVAN RAZPET Moški SLO (brez) 1:34:25
17 . 240 GAŠPAR RAK Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:35:13
18 . 181 ANŽE ŠENK Moški SLO TTSO Jezersko 1:36:05
19 . 138 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:15
20 . 45 BOŠTJAN PINTAR Moški SLO (brez) 1:37:35
21 . 196 BORIS REPNIK Moški SLO DOLSKO 1:37:57
22 . 128 MARKO GRMEK Moški SLO (brez) 1:38:30
23 . 27 MATTHEW LOCKYER Moški PUDSEY AND 1:40:02
24 . 248 MITJA ŠENTJURC Moški SLO GAMSI 1:40:49
25 . 102 BOJAN AMBROŽIČ Moški SLO Tekaški 1:41:14
26 . 159 METOD BREGAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:41:19
27 . 46 MARIO VRAČIČ Moški SLO Šri Činmoj Team 1:41:55
28 . 180 UROŠ ŠVIGELJ Moški SLO Bicikel.com 1:42:02
29 . 21 PAVEL HOLEC Moški CZE KROMĚŘÍŽ 1:42:12
30 . 10 ADAM DLUGOSZ Moški POL MKN 1:43:54
31 . 85 Kukovič Jure Moški SLO Calcit-mal 1:44:02
32 . 119 ERVIN KODER Moški SLO ŠD pedal 1:44:24
33 . 86 BERNARD JARC Moški SLO AK Domžale 1:44:46
34 . 145 ROBERT PRITRŽNIK Moški SLO GRS CELJE 1:46:35
35 . 93 GREGOR MLAKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:45
36 . 41 BORUT PETRIČ Moški SLO IPA RK 1:46:59
37 . 107 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO Hare Krišna 1:47:03
38 . 110 BLAŽ TEHOVNIK Moški SLO (brez) 1:47:55
39 . 47 PRIMOŽ LAVRIČ Moški SLO ŠD Energija 1:48:15
40 . 115 MARTIN MLAKAR Moški SLO Jelen 1:48:20
41 . 206 IVAN HRASTOVEC Moški SLO A.C. Spartans 1:48:54
42 . 202 JURE OBLAK Moški SLO GRS Škofja Loka 1:49:41
43 . 199 ALJOŠA MIKLUŠ Moški SLO (brez) 1:49:43
44 . 185 SAMUEL KRANJC Moški SLO (brez) 1:50:09
45 . 190 Petek Tomo Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:50:47
46 . 14 PAWEL WOSIK Moški POL LKB RUDNIK 1:50:47
47 . 207 ANDREJ ČERNE Moški SLO Omega Air 1:51:12
48 . 63 LEON KOS Moški SLO Graparski kerlci 1:51:37
49 . 239 ANDREJ BRUMAT Moški SLO ŠD Log 1:52:27
50 . 80 MARTIN GRAD Moški SLO Gaius 1:53:16
51 . 4 BOJAN NOVAK Moški CRO Triathlon club 1:53:43
52 . 219 VEDRAN BERKOVIĆ Moški CRO BK KALORIJA 1:54:28
53 . 57 JOŽE KASTELIC Moški SLO AK PORTOVALD 1:54:44
54 . 183 IVAN MARADIN Moški SLO (brez) 1:55:04
55 . 134 JURE GRMŠEK Moški SLO Križ 1:55:38
56 . 106 JURE JENKO Moški SLO (brez) 1:55:47
57 . 78 MATEJ ZALAR Moški SLO (brez) 1:56:34
58 . 79 JURE JERAJ Moški SLO Tekaški forum 1:57:11
59 . 84 DAVID KADUNC Moški SLO Tekaški forum 1:58:09
60 . 237 IZIDOR CIMERMAN Moški SLO - 1:59:09
61 . 204 MATJAŽ REŠEK Moški SLO (brez) 1:59:58
62 . 184 PRIMOZ KRISTAN Moški SLO AADS 2:01:51
63 . 249 JANEZ ŠPIK Moški SLO - 2:02:15
64 . 77 PETER PFEIFER Moški SLO LORGER 2:02:52
65 . 3 HRVOJE VLAHOVIC Moški CRO Triathlon club 2:02:57
66 . 147 JERNEJ ZORMAN Moški SLO - 2:03:31
67 . 69 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO - 2:04:04
68 . 231 SAMO ZABOVNIK Moški SLO - 2:04:41
69 . 5 DEJAN LJUBAS Moški CRO Rival 2:06:56
70 . 120 IVAN KLASINC Moški SLO (brez) 2:07:05
71 . 216 ROBERT ZAJC Moški SLO ŠD Turbo 2:07:56
72 . 186 JOŽE POJE Moški SLO (brez) 2:08:14
73 . 91 PRIMOŽ ŠPORAR Moški SLO (brez) 2:08:36
74 . 236 MIHA ČRMELJ Moški SLO - 2:11:55
75 . 157 ALEŠ KAUČIČ Moški SLO - 2:11:58
76 . 223 MARKO REMS Moški SLO (brez) 2:11:59
77 . 146 TOMAŽ PRITRŽNIK Moški SLO ŠD Podgorje 2:12:56
78 . 58 SAMO KOSIRNIK Moški SLO (brez) 2:13:07
79 . 31 BORIS MARIĆ Moški CRO Sljeme 2:13:22
80 . 220 MIHA KOSEC Moški SLO SV 2:15:16
81 . 59 JAN FLORJANČIČ Moški SLO Tekaški forum 2:15:25
82 . 71 BERNARD ČRMELJ Moški SLO - 2:15:32
83 . 1 TOMISLAV SKENDER Moški CRO Rival 2:15:50
84 . 16 BOJAN PROKOP Moški CRO Rak 2:17:04
85 . 179 PETER PETERNELJ Moški SLO (brez) 2:18:21
86 . 241 CRISTIAN PISK Moški ITA D L T Filipides 2:19:32
87 . 242 DANIELE PANASCì Moški ITA Filipides 2:20:01
88 . 214 SAMO KOFOL Moški SLO ŠKD HIPO 2:20:11
89 . 163 GREGOR PODVIZ Moški SLO ŠD BRAZDE 2:20:43
90 . 305 ROBERT HLADE Moški SLO KD 2:24:14
91 . 15 BRANIMIR PRESEČKI Moški CRO individualac 2:24:36
92 . 189 TINE KOGOVŠEK Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:26:05
93 . 225 DAVID SVETLIČIČ Moški SLO (brez) 2:29:34
94 . 238 ANTON ANDREJČIČ Moški SLO - 2:35:11
95 . 304 DRAGO ŽIŽEK Moški SLO TK turbina 2:41:53
96 . 28 BOŽIDAR MIKULAN Moški CRO Sljeme 2:44:24
97 . 64 ANDREJ LAPANJA Moški SLO Graparski kerlci 2:46:04
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 111 MARKO ŠUBIC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:29:51
2 . 232 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT Papež 1:35:03
3 . 200 METOD MOČNIK Moški SLO sterratogiornalist 1:36:55
4 . 188 JANEZ KAVČIČ Moški SLO AD Železniki 1:40:41
5 . 118 BOJAN KEMPRL Moški SLO KGT Papež 1:45:43
6 . 44 JOŽE JENSTERLE Moški SLO (brez) 1:46:22
7 . 221 ANDREJ KRAMER Moški SLO TS Gorenje 1:47:27
8 . 172 BOGDAN PRIMOZIC Moški SLO (brez) 1:47:42
9 . 49 FRANCI SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:49:37
10 . 136 BOŠTJAN GRILJC Moški SLO GRS Kamnik 1:51:58
11 . 103 DAMIJAN ČUFER Moški SLO VIPAVA 1:52:31
12 . 94 STOJAN OREHEK Moški SLO ŠD BAM.BI 1:55:33
13 . 122 IGOR STOŠIČ Moški SLO MNZ Policija 1:55:45
14 . 222 ANTON PANČUR Moški SLO ŠD Soteska 1:56:54
15 . 72 IVAN SOKOL Moški SLO Ajdovščina 1:57:36
16 . 99 KLAVDIJ MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1:58:33
17 . 141 MARJAN ŠEBENIK Moški SLO (brez) 1:58:41
18 . 82 IGOR LEŠNIK Moški SLO ŠD Kraški Tekači 1:59:41
19 . 174 STANE HOMEC Moški SLO Hotavlje 1:59:44
20 . 98 IVAN ŽUPEC Moški SLO BENEDIKT 2:00:18
21 . 161 PETER KOŽELJ Moški SLO KD calcit 2:00:59
22 . 24 JAN VISSER Moški - 2:01:29
23 . 150 JANEZ FIDERSEK Moški SLO Trsca 2:02:28
24 . 247 FRANCI OBLAK Moški SLO / 2:02:45
25 . 182 MARKO RAJH Moški SLO AGP Pro 2:04:04
26 . 92 FRANCI PIRC Moški SLO Tekaški forum 2:04:08
27 . 171 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO - 2:04:55
28 . 73 RAJKO VARGA Moški SLO - 2:05:33
29 . 217 MARJAN DEVETAK Moški SLO POLET 2:06:56
30 . 137 PETER MACUH Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:06:59
31 . 133 JOŽE ZAJC Moški SLO ŠD IZLAKE 2:07:46
32 . 246 BRANE JAŠOVEC Moški SLO (brez) 2:07:51
33 . 54 DARKO KRALJ Moški SLO fanclub 2:08:14
34 . 210 RUDI VAŠL Moški SLO ŠD TEŠ 2:09:09
35 . 140 IZTOK ŠEBENIK Moški SLO (brez) 2:10:01
36 . 53 BOJAN KRAMAR Moški SLO KGT Papež 2:12:41
37 . 142 MIRO REŽONJA Moški SLO Tekaški forum 2:12:44
38 . 20 SEAN BENZ Moški - 2:13:11
39 . 61 MATJAŽ LEVIČNIK Moški SLO (brez) 2:13:26
40 . 224 SREČKO TRATNIK Moški SLO (brez) 2:14:17
41 . 75 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO Infrax Cerkno 2:15:33
42 . 51 ROBERT KREN Moški SLO MTB Koroška 2:16:12
43 . 229 Skvarča Andrej Moški SLO Mengeš 2:17:08
44 . 130 JOŽE PLAHUTA Moški SLO 20. MOTB 2:17:19
45 . 155 IGOR MANDIĆ Moški SLO (brez) 2:18:32
46 . 226 ROBERT HABE Moški SLO (brez) 2:19:36
47 . 37 ANTON GORJANC Moški SLO Tekaški forum 2:19:38
48 . 116 IVAN DRVARIČ Moški SLO Mikrografija NM 2:24:04
49 . 65 SIMON DROLE Moški SLO Podbrdo 2:27:33
50 . 25 DRAGAN JANKOVIĆ Moški CRO Sljeme 2:31:25
51 . 52 JOŽE ŽUŽEK Moški SLO SKAKALNI KLUB 2:34:50
52 . 156 SAMO RUGELJ Moški SLO (brez) 5:00:00
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 62 IVAN ŠAVS Moški SLO Master fit 1:46:27
2 . 48 IVAN URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1:47:05
3 . 208 Papič Milivoj Moški SLO (brez) 1:49:42
4 . 66 SLAVKO PREZELJ Moški SLO Bača Podbrdo 1:49:43
5 . 117 VITOMIR MAKSIMOVIČ Moški SLO REKREATIVEC 1:54:37
6 . 148 MILAN KIRN Moški SLO KD HRASTNIK 1:54:41
7 . 215 STANKO ZAGAR Moški SLO ŠD TEŠ 1:55:05
8 . 127 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 1:55:46
9 . 132 JANEZ UDOVIČ Moški SLO AGP-PRO 1:55:57
10 . 123 MILAN KOGOJ Moški SLO GORA 1:56:36
11 . 55 ZVONE KEMPERL Moški SLO PD KOMENDA 1:57:34
12 . 114 JANEZ POLJANEC Moški SLO ŠD SENICA 2:01:36
13 . 95 PAVEL ERLAH Moški SLO TK TRŽIŠKE 2:03:12
14 . 205 ANTON DERGANC Moški SLO REVOZ 2:07:17
15 . 50 ŠTEFAN SKITEK Moški SLO MTB-KOROŠKA 2:07:24
16 . 192 ANTON ALIČ Moški SLO ŠD Marmor 2:07:38
17 . 193 MIRKO PINTAR Moški SLO Gorenjski glas 2:08:11
18 . 175 MILOŠ ARNOLJ Moški SLO Sijaj d.o.o 2:09:50
19 . 139 Knavs Anton Moški SLO KLJUKA 2:10:07
20 . 143 JOŽE VRTAČNIK Moški SLO BVG Gulč 2:13:21
21 . 97 BOJAN BOJKOV Moški SLO ŠD CALCIT 2:13:55
22 . 149 BORIS STROPNIK Moški SLO ACMAN 2:21:46
23 . 121 JANEZ JERMAN Moški SLO PD ČRNOMELJ 2:21:52
24 . 101 STOJAN KOŠMERL Moški SLO (brez) 2:22:53
25 . 230 MIRO KRIVEC Moški SLO GORENJSKI 2:23:27
26 . 96 ERIH SIRK Moški SLO Prevalje 2:24:34
27 . 83 BRANKO LIPOVŠEK Moški SLO 3S šport 2:29:30
28 . 144 ZVONKO MEZGA Moški SLO Elektro MB 2:29:34
29 . 158 IGOR BELE Moški SLO POLET 2:29:54
30 . 245 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 2:32:37
31 . 195 JAKA REŠ Moški SLO - 2:34:41
32 . 191 IVAN FLORJANČIČ Moški SLO ŠD MEDIKUS 2:41:49
33 . 68 BOJAN PRIJATELJ Moški SLO VZDRŽLJIVO 2:42:05

Komentarji