Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 10. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2007

Tek - gorski Tekma:10. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2007 Datum:29.07.2007
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 348 ANJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:06
2 . 338 MAJA MENCIGAR Ženski SLO OS Sveti Jurij 0:02:08
3 . 359 ANITA KLEMENČIČ Ženski SLO Tržiške strele 0:02:09
4 . 344 SARA KARLOVŠEK Ženski SLO AK SEVNICA 0:02:12
5 . 312 DIANA KOTNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:18
6 . 349 MAJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:21
7 . 327 LIZA URŠIČ Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:23
8 . 328 KRISTINA URŠIČ Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:25
9 . 358 NINA KLEMENČIČ Ženski SLO Tržiške strele 0:02:26
10 . 308 KLARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:28
11 . 322 TINA ŽLOGAR Ženski SLO AD Mass 0:02:29
12 . 306 MARUŠA JERAS Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:30
13 . 343 LAILA TVEDT Ženski Gular Norway 0:02:37
14 . 329 KATARINA HUMAR Ženski SLO Elek.TRISPORT 0:02:42
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 351 HANI MLEKUŽ - Ženski SLO TD Bovec 0:09:41
2 . 342 EVA ALJANČIČ Ženski SLO AK Domžale 0:10:07
3 . 356 PATRICIA TERAŽ Ženski SLO (brez) 0:10:21
4 . 310 KLARA KROŠELJ Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:10:21
5 . 314 KATJA STANONIK Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:10:37
6 . 337 KATJA HREN Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:10:49
7 . 307 PETRA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:12:32
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 345 SARA LAVRIČ Ženski SLO 0:17:59
2 . 361 KATJA KOZJEK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:18:25
3 . 360 TINA KOZJEK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:19:23
4 . 354 MONIKA ADLER Ženski SLO AK Domžale 0:20:05
5 . 363 IRMA MARENČE Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:23:01
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 264 KATJA KOSMATIN Ženski SLO AK DOMŽALE 1:10:19
2 . 244 PETRA HREN Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 1:18:20
3 . 161 CITA CVIRN Ženski SLO AK Domžale 1:25:10
Z5 čLANICE-Ž
1 . 2 ANNA PICHRTOVA Ženski CZE CZECH 1:34:24
2 . 5 ANNA FROST Ženski (none) 1:36:54
3 . 267 SIMONA ŽABJEK Ženski SLO Aristokrat inženirin 1:45:36
4 . 74 ŠPELA NOVAK Ženski SLO AK TRIGLAV 1:46:31
5 . 9 VERONIKA JURIŠIČ Ženski CRO AK Sljeme 1:46:51
6 . 178 EDITA GASHI Ženski SLO AD Posočje 1:54:43
7 . 93 BARBORA SUCHANKOVA Ženski (brez) 1:57:38
8 . 241 ANDREJA GODEC Ženski SLO AD MB98 2:07:33
9 . 73 POLONA ŠTRITOF Ženski SLO (brez) 2:07:42
10 . 98 ZORANA TEŽAK Ženski CRO TK Pula 2:09:35
11 . 64 GABRIJELA GERKMAN Ženski SLO (brez) 2:10:08
12 . 96 ANA JEŠOVNIK Ženski CRO A.K. Jastreb 2:14:27
13 . 63 POLONA KUZMAN Ženski SLO (brez) 2:15:51
14 . 249 JERA ZAJEC Ženski SLO Živa voda - Barje 2:15:59
15 . 227 JONA BRAJNIK Ženski SLO (brez) 2:26:25
16 . 155 BOŽENA BURŠIĆ Ženski CRO Zagreb 2:33:11
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 15 VALERIJA MRAK Ženski SLO AD POSOČJE 1:45:47
2 . 36 MIHAELA TUŠAR Ženski SLO PODNANOS 1:47:08
3 . 23 IRENA PAKOSZ Ženski POL MLUKSTechnik 1:56:08
4 . 263 URŠA TROBEC Ženski SLO TK Kobarid 1:56:54
5 . 37 MARINKA LAPANJA Ženski SLO Idrija 2:04:53
6 . 152 VISNJA ŠKEVIN Ženski CRO AK Sljeme 2:06:17
7 . 223 NATAŠA ALJANČIČ Ženski SLO AK Domžale 2:12:58
8 . 112 MARTA GRIČAR Ženski SLO (brez) 2:13:48
9 . 180 NATAŠA TUL-MANDIĆ Ženski SLO (brez) 2:38:54
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 149 OLGA GRM Ženski SLO KLUB TRMASTIH 2:13:00
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 323 JAN LUXA Moški SLO AK GORICA 0:02:05
2 . 303 MATEVŽ ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:05
3 . 332 MATEVŽ PLANKO Moški SLO POS 0:02:13
4 . 324 AXEL LUXA Moški SLO AK GORICA 0:02:20
5 . 320 ANDRAŽ ŠOŠTARIČ Moški SLO ŠD Planjava 0:02:20
6 . 304 LOVRO HUMAR Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:22
7 . 300 PIOTR PAKOSZ Moški POL MLUKSTechnik 0:02:24
8 . 335 DREJC KREGAR Moški SLO Elek.TRISPORT 0:02:24
9 . 336 TINE HREN Moški SLO ŠMARNOGORSKA 0:02:25
10 . 355 NEJC LAZAR Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:02:27
11 . 334 ŽIGA LIPOVŠEK Moški SLO Elek.TRISPORT 0:02:33
12 . 330 BLAŽ POLAK Moški SLO POS 0:02:34
13 . 364 Trontelj Žiga Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:35
14 . 302 BLAŽ JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:36
15 . 305 JAKA ALJAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:38
16 . 325 ŽIGA ZAJC Moški SLO TK POS 0:02:40
17 . 331 ROK BODLAJ Moški SLO Elek.Trisport 0:02:41
18 . 315 SIMON STANONIK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:02:45
19 . 350 SIMON SAVIČ Moški SLO AD MASS 0:02:47
20 . 365 LUKA TRONTELJ Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:51
21 . 340 JAN URŠIČ Moški SLO (brez) 0:02:54
22 . 333 LOVRO PLANKO Moški SLO 0:02:58
23 . 339 KLEMEN ŠKRTIČ Moški SLO (brez) 0:03:07
M2 DEčKI U14-M
1 . 319 ANŽE ZUPAN Moški SLO AK Domžale 0:08:18
2 . 301 MITJA KOTNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:08:34
3 . 317 JAN SAMIDE Moški SLO AK SEVNICA 0:08:35
4 . 313 PRIMOŽ BENKO Moški SLO AK DOMŽALE 0:08:39
5 . 346 MARTIN VADNU Moški SLO AD Mass 0:09:22
6 . 316 ERIK GRDADOLNIK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:10:20
7 . 341 JURE ALJANČIČ Moški SLO AK Domžale 0:10:43
8 . 326 JAN LIPOVŠEK Moški SLO Elek.TRISPORT 0:10:49
9 . 352 TIM SENIČAR Moški SLO AD KLADIVAR 0:11:28
10 . 321 SIMON STRAJNŠAK Moški SLO TS Radenska 0:13:00
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 318 DOMEN ZUPAN Moški SLO AK Domžale 0:13:39
2 . 347 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:14:42
3 . 135 JAKA VODNJOV Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:49
4 . 357 NEJC TERAŽ Moški SLO (brez) 0:16:06
5 . 362 ŽIGA KAŠPAR Moški SLO ŠD Naklo 0:16:23
6 . 353 MIHA ŠKOFLEK Moški SLO AK Domžale 0:16:32
M4 MLADINCI U20-M
1 . 176 PETER OBLAK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:53:03
2 . 13 GAŠPER BREGAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:53:15
3 . 175 MATIJA OBLAK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 0:56:32
4 . 42 GREGOR MLAKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 0:58:38
5 . 18 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 1:00:17
6 . 65 UROŠ BENKO Moški SLO AK DOMŽALE 1:00:44
7 . 17 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:01:03
8 . 22 SEBASTIAN ROTER Moški POL MLUKSTechnik 1:04:03
9 . 221 SERGEJ SAVIČ Moški SLO AD Mass 1:06:20
10 . 255 MARKO ALPNER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:08:30
11 . 216 ANŽE OSOLNIK Moški SLO (brez) 1:19:03
M5 čLANI-M
1 . 3 Alič Simon Moški SLO ŠD Peklenk 1:21:44
2 . 1 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:22:14
3 . 8 PAVEL BRYDL Moški CZE AXIOM ORBITT 1:25:57
4 . 16 NEJC KUHAR Moški SLO GRS Jezersko 1:27:26
5 . 171 BOJAN SLAPAR Moški SLO ŠD Šmartno - 1:28:23
6 . 46 MARJAN ZUPANČIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:29:26
7 . 137 KLEMEN BAUER Moški SLO SK Ihan 1:30:08
8 . 14 KLEMEN TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:30:41
9 . 177 IVAN RAZPET Moški SLO (brez) 1:32:46
10 . 226 MATJAŽ JAKOVAC Moški SLO G7 1:33:25
11 . 243 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:34:20
12 . 123 MARKO GRMEK Moški SLO (brez) 1:37:29
13 . 95 MARKO RAJKOVIĆ Moški A.K. Sljeme 1:37:57
14 . 245 BORIS REPNIK Moški SLO ŠD Partizan Dolsko 1:38:16
15 . 224 TONI VENCELJ Moški SLO AK Portovald 1:38:34
16 . 131 BOJAN BRUS Moški SLO TS RADENSKA 1:39:44
17 . 88 DEJAN LJUBAS Moški TK Rival 1:40:33
18 . 257 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO KGT papež 1:40:39
19 . 151 STOJAN ŠVIGELJ Moški SLO AK SEVNICA 1:40:50
20 . 251 MARTIN ANDREJČIČ Moški SLO (brez) 1:40:59
21 . 91 BORUT MALAVAŠIČ Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:41:04
22 . 82 METOD BREGAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:41:35
23 . 258 UROŠ BERTONCELJ Moški SLO Kondor Godešič 1:42:19
24 . 134 ZDENKO KLEMENČIČ Moški SLO TS Radenska 1:42:53
25 . 30 BRANKO SOJER Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:43:02
26 . 108 MARTIN ŠTENDLER Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:43:03
27 . 229 KLEMEN UDOVIČ Moški SLO McKINLEY 1:43:30
28 . 109 LEON KUS Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:45:00
29 . 110 ALJOŠA MIKLUŠ Moški SLO (brez) 1:45:37
30 . 68 IVAN HRASTOVEC Moški SLO (brez) 1:46:47
31 . 268 IZIDOR CIMERMAN Moški SLO (brez) 1:46:55
32 . 44 TOMO PETEK Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:48:21
33 . 271 DAVID KUŠTRIN Moški SLO Jabka Rdejče 1:48:37
34 . 11 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO Hare Krišna 1:48:49
35 . 270 BLAŽ KAVČIČ Moški SLO Jabka Rdejče 1:48:54
36 . 150 DAMJAN OSOLNIK Moški SLO KOLESAR. KLUB 1:49:21
37 . 234 MARJAN ŽIBERNA Moški SLO (brez) 1:49:37
38 . 66 JANEZ BENKO Moški SLO ŽIVLJENJE JE 1:50:32
39 . 259 ŠTEFAN KRIŽAJ Moški SLO GODEŠIČ 1:52:06
40 . 237 BOŠTJAN PINTAR Moški SLO (brez) 1:52:17
41 . 99 MARTIN MLAKAR Moški SLO Jelen 1:52:30
42 . 117 MATJAŽ REŠEK Moški SLO (brez) 1:52:58
43 . 55 IVAN MARADIN Moški SLO (brez) 1:53:07
44 . 262 ANDREJ ČERNE Moški SLO (brez) 1:53:57
45 . 79 TEODOR MARKOČ Moški SLO Vitezi Dobrega 1:54:40
46 . 181 JURE-CVETO GRMŠEK Moški SLO (brez) 1:54:55
47 . 168 BLAŽ BARBORIČ Moški SLO MANICA CLUB 1:55:27
48 . 83 MARJAN TROBEC Moški SLO Tekaški forum 1:55:35
49 . 118 ZDRAVKO VOLKAR Moški SLO Š.D. ŠMARTNO 1:55:38
50 . 159 SAMUEL KRANJC Moški SLO (brez) 1:56:09
51 . 236 JAKA JESENKO Moški SLO ŠD SV.Urban 1:56:29
52 . 57 GREGA GREGOREC Moški SLO Mercator 1:57:22
53 . 219 MARKO REMS Moški SLO (brez) 1:57:24
54 . 100 GREGOR TROŠT Moški SLO (brez) 1:57:28
55 . 85 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO (brez) 1:57:38
56 . 143 PETER PFEIFER Moški SLO (brez) 1:58:16
57 . 132 IZIDOR KLEMENCIC Moški SLO TS RADENSKA 1:58:19
58 . 31 MIRO STARE Moški SLO (brez) 1:58:33
59 . 256 IGOR ALPNER Moški SLO ZARJA 1:58:35
60 . 120 JURE JERAJ Moški SLO Tekaški forum 1:58:47
61 . 39 SAMO ZABOVNIK Moški SLO (brez) 1:58:52
62 . 87 BOJAN NOVAK Moški CRO (brez) 1:59:11
63 . 33 ROK LINDTNER Moški SLO (brez) 1:59:18
64 . 238 JANEZ VELIKANJE Moški SLO GRS 1:59:51
65 . 86 JAN FLORJANČIČ Moški SLO Tekaški forum 2:00:36
66 . 156 MATEJ HRIBAR Moški SLO Tekaški forum 2:01:14
67 . 75 PRIMOŽ ŠPORAR Moški SLO (brez) 2:02:26
68 . 92 ROBERT ŠVEGLER Moški SLO AKŠ 2:05:02
69 . 144 ZORAN MALOVIČ Moški SLO TK Maribor 2:06:08
70 . 225 KLEMEN ROJNIK Moški SLO (brez) 2:06:53
71 . 128 TINE KOGOVŠEK Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:07:36
72 . 269 MIHA JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 2:09:20
73 . 53 GREGOR KOŠEC Moški SLO adventureteam.si 2:09:26
74 . 183 PRIMOŽ KRISTAN Moški SLO AADS 2:09:53
75 . 145 LEON KAUČEVIČ Moški SLO APAČE 2:09:58
76 . 104 GREGOR ŽLEBNIK Moški SLO (brez) 2:10:04
77 . 119 JOŽE ŠIRCELJ Moški SLO OREHOVO 2:10:16
78 . 124 ROBERT VERBIČ Moški SLO ŠD TAB 2:10:59
79 . 252 ANTON ANDREJČIČ Moški SLO (brez) 2:11:04
80 . 133 SREČKO OLAJ Moški SLO TS RADENSKA 2:12:04
81 . 254 ANDRAŽ ROJNIK Moški SLO (brez) 2:12:54
82 . 136 HRVOJE VLAHOVIĆ Moški TK RIVAL 2:14:25
83 . 228 MILAN VELKAVRH Moški SLO (brez) 2:17:04
84 . 97 BOJAN PROKOP Moški SLO (brez) 2:18:04
85 . 59 MATEJ GABRIJELČIČ Moški SLO ŠD Podnanos 2:19:54
86 . 162 MATEJ ZAKRAJŠEK Moški SLO LOŠKA DOLINA 2:20:05
87 . 78 MARKO ROBLEK Moški SLO Vitezi dobrega teka 2:20:21
88 . 158 ALEŠ KARBA Moški SLO (brez) 2:24:41
89 . 146 IVO ČONDIČ Moški SLO (brez) 2:26:48
90 . 217 MIHA ČERMELJ Moški SLO (brez) 2:26:54
91 . 126 IGOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 2:34:05
92 . 253 SANDI URŠIČ Moški SLO (brez) 2:46:19
93 . 111 ANDREJ LAPANJA Moški SLO Podbrdo 2:49:58
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 147 JON TVEDT Moški Gular Norway 1:17:27
2 . 4 HELMUT SCHMUCK Moški AUT LCC Wien 1:24:59
3 . 76 MARKO ŠUBIC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:29:45
4 . 6 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31:39
5 . 41 REINHOLD POTOTSCHNIK Moški AUT LG Sudkartnen 1:33:47
6 . 274 BOGDAN PRIMOŽIČ Moški SLO (brez) 1:38:43
7 . 50 KLAVDIJ MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1:44:27
8 . 165 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1:45:11
9 . 184 ANDREJ KRAMER Moški SLO NAJS Celje 1:45:21
10 . 174 NEJC AJDOVEC Moški SLO GRS Kranj 1:45:31
11 . 139 IGOR KALAN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:45:53
12 . 230 Hafner Jože Moški SLO Godešič 1:47:20
13 . 169 BORUT GABER Moški SLO Mici je Zakon 1:49:42
14 . 172 LADO KVEDER Moški SLO banka Domzale 1:50:35
15 . 129 ROBERT POBEŽIN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:51:14
16 . 10 TONE PANČUR Moški SLO ŠD Soteska 1:52:13
17 . 273 ANTON GRAŠIČ Moški SLO Grič 41 1:52:26
18 . 153 JERNEJ KLINC Moški SLO TK LOKA - 1:52:29
19 . 266 DAMIJAN ŠINIGOJ Moški SLO KK IZVIR VIPAVA 1:52:45
20 . 250 DARE BAVDEK Moški SLO Tekaški forum 1:52:55
21 . 127 BORIS KAUČIČ Moški SLO TS RADENSKA 1:53:23
22 . 72 DAMIJAN ČUFER Moški SLO VIPAVA 1:54:58
23 . 105 ZVONE ŽNIDARŠIČ Moški SLO Marathon Novo 1:56:13
24 . 29 VITOMIR MAKSIMOVIČ Moški SLO REKREATIVEC 1:56:29
25 . 27 FRANCI TERAŽ Moški SLO KGT papež 1:56:46
26 . 35 SIMON ISTENIČ Moški SLO Živa voda 1:57:01
27 . 157 STANE HOMEC Moški SLO S.D. MARMOR 1:58:37
28 . 107 MARJAN VERŠNIK Moški SLO ŠD TERGLV 1:58:42
29 . 220 FRANCI OBLAK Moški SLO (brez) 1:59:08
30 . 247 PETER MACUH Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:01:33
31 . 54 RENE DUMAS Moški TICINO 2:02:18
32 . 101 JOŽE ZAJC Moški SLO ŠD IZLAKE 2:02:42
33 . 182 ROBERT ZRIMŠEK Moški SLO 2:02:51
34 . 235 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO mici je zakon 2:04:05
35 . 28 RAJKO VARGA Moški SLO (brez) 2:04:25
36 . 154 BOJAN JUGOVAR Moški SLO DPM celje 2:05:39
37 . 130 ERO ŠRAMEL Moški SLO Tekaški forum 2:06:25
38 . 265 BRANE JAŠOVEC Moški SLO (brez) 2:07:32
39 . 69 JOŽE ŽUŽEK Moški SLO SSK MENGEŠ 2:09:26
40 . 62 ROBERT KREN Moški SLO Koroški teki 2:09:29
41 . 71 MARJAN ŠEBENIK Moški SLO (brez) 2:09:44
42 . 233 VALTER FOŠKI Moški SLO OK Polaris 2:09:59
43 . 34 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO TF Cerkno 2:10:09
44 . 242 ROBERT ŠTUPAR Moški SLO (brez) 2:10:19
45 . 77 MARJAN REKAR Moški SLO Klub Trmastih 2:10:42
46 . 51 ANTON GORJANC Moški SLO Tekaški forum 2:10:57
47 . 261 TONI PERUŠIČ Moški SLO ŠD Črnomelj 2:11:47
48 . 125 MIRO REŽONJA Moški SLO Tekaški forum 2:11:58
49 . 138 ERIH SIRK Moški SLO Prevalje 2:12:03
50 . 38 IVAN SUŠNIK Moški SLO ŠD SOTESKA 2:13:14
51 . 115 FRANCI SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 2:14:21
52 . 56 BOJAN KRAMAR Moški SLO KGT PAPEŽ 2:19:07
53 . 218 SAMO KOŠNIK Moški SLO (brez) 2:19:13
54 . 260 Skvarča Andrej Moški SLO MENGEŠ 2:20:07
55 . 24 STANE FAJFAR Moški SLO ŠD Lončar 2:20:08
56 . 179 IGOR MANDIĆ Moški SLO (brez) 2:20:51
57 . 43 VITAL VEK Moški SLO (brez) 2:22:24
58 . 122 VALTER TEDEŠKO Moški SLO Škofije 2:24:55
59 . 140 ZDRAVKO ČUFAR Moški SLO Tekaški forum 2:25:29
60 . 102 DUŠAN KOTAR Moški SLO Tekaški forum 2:26:19
61 . 275 TOMAŽ URŠIČ Moški SLO (brez) 2:26:38
62 . 106 MIRKO LINDIČ Moški SLO Tekaški forum 2:26:47
63 . 113 SAMO RUGELJ Moški SLO (brez) 2:38:20
64 . 116 GUNTER STRAJNŠAK Moški SLO TS Radenci 2:47:01
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 60 GAETANO CIMENTI Moški ITA Carniatletica 1:34:25
2 . 32 STANKO ČUFER Moški SLO Yoviland 1:39:09
3 . 164 IVAN ŠAVS Moški SLO Preddvor 1:39:48
4 . 7 IVAN URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1:45:48
5 . 80 MILAN KIRN Moški SLO KD HRASTNIK 1:48:12
6 . 94 BRIAN WALTON Moški HORWICH 1:48:54
7 . 19 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 1:51:11
8 . 231 JANEZ UDOVIČ Moški SLO Powerfit 1:52:39
9 . 160 STANE ZAGAR Moški SLO ŠD TEŠ 1:54:51
10 . 58 ZVONE KEMPERL Moški SLO PD KOMENDA 1:57:05
11 . 67 MILAN BORKO Moški SLO MARIBOR 2:03:29
12 . 121 PAVEL ERLAH Moški SLO PD KRIŽE 2:03:37
13 . 272 RIKO JERMAN Moški SLO ŠD Šentjošt 2:05:12
14 . 170 JANEZ POLJANEC Moški SLO ŠK Senica 2:08:08
15 . 163 JOŽE VRTAČNIK Moški SLO (brez) 2:10:34
16 . 232 STOJAN KOŠMERL Moški SLO (brez) 2:11:33
17 . 173 TONE PETEK Moški SLO kamniskivrhac 2:13:07
18 . 47 TONE ŠEST Moški SLO GRS Bohinj 2:13:09
19 . 114 DARKO KOS Moški SLO Klub Polet 2:13:24
20 . 142 MIRKO PINTAR Moški SLO ŠD PUNGERT 2:14:29
21 . 141 ANTON ALIČ Moški SLO Hotavlje 2:15:22
22 . 84 JOŽEF BIZJAK Moški SLO (brez) 2:16:40
23 . 12 JANEZ KREK Moški SLO Kondor Godešič 2:21:04
24 . 166 ALBIN STRUNA Moški SLO Triatlon klub Bohinj 2:27:09
25 . 148 FRANC HRIBERNIK Moški SLO Gorenjski glas 2:29:12
26 . 167 MILIVOJ KODRIČ Moški SLO ŠD Brazde vzdržlji 2:29:36
27 . 222 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 2:30:19
28 . 52 DARKO ZAVRŠAN Moški (brez) 2:31:11
29 . 81 IGOR BELE Moški SLO Polet 2:32:03
30 . 70 BRANE ŠUŠTAR Moški SLO SSK Mengeš 2:32:15
31 . 20 JAKA REŠ Moški SLO (brez) 2:38:17
32 . 90 IVO LESKOVŠEK Moški SLO AK Domžale 2:42:23
33 . 48 MIRO TRONTELJ Moški SLO AK KOPER 2:48:33

Komentarji