Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2006

Tek - gorski Tekma:9. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2006 Datum:30.06.2006
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 275 DALIJA KOVAČ Ženski SLO Tek. društvo 0:02:08
2 . 267 EVA ALJANČIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 0:02:13
3 . 294 ANAMARIJA LAMPIČ Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:15
4 . 290 MANCA SLABANJA Ženski SLO AK DOMŽALE 0:02:18
5 . 277 BLAŽKA MELIHEN Ženski SLO 0:02:21
6 . 260 DIANA KOTNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:22
7 . 263 MAJA MENCIGAR Ženski SLO (brez) 0:02:24
8 . 251 PETRA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:25
9 . 295 MARUŠA JERAS Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:30
10 . 279 ANJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:32
11 . 288 KAJA KUMŠE Ženski SLO OŠ M.Vilharja 0:02:33
12 . 289 KAJA KRANJEC Ženski SLO OŠ M.Vilharja 0:02:34
13 . 272 KLARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:36
14 . 239 VEERLE BAKKER Ženski AV Triathlon 0:02:38
15 . 280 MAJA PLAZNIK Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:39
16 . 297 MAJA ŠLEBIR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:42
17 . 278 VESNA ALPNER Ženski SLO TRISPORT 0:02:43
18 . 296 SARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 0:02:46
19 . 255 JELENA ZAJC Ženski SLO ŠD Izlake 0:02:53
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 283 HANI MLEKUŽ - Ženski SLO Tek. društvo 0:09:33
2 . 284 MONIKA ADLER Ženski SLO AK DOMŽALE 0:11:13
3 . 282 KATJA STANONIK Ženski SLO ŠD Tabor Žiri 0:11:25
4 . 265 VANJA MOČNIK Ženski SLO Tekaški forum 0:12:26
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 287 SARA LAVRIČ Ženski SLO OŠ M. Vilharja 0:16:56
2 . 291 MAJA HUDOKLIN Ženski SLO AK DOMŽALE 0:17:26
3 . 270 KATJA BALANTIČ Ženski SLO TSK JUB Dol 0:18:17
4 . 276 NEJA ČOPI Ženski SLO Tek. društvo 0:18:45
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 227 SUZANA MLADENOVIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 1:07:11
2 . 55 ŠPELA NOVAK Ženski SLO AK Triglav Kranj 1:11:45
3 . 106 KATJA TOMEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:16:59
4 . 194 SARA SOUIDI Ženski SLO AD MASS 1:22:51
5 . 193 CITA CVIRN Ženski SLO AK DOMŽALE 1:26:54
6 . 22 PAULINA DOMKA Ženski POL Technik Komorno 1:29:06
Z5 čLANICE-Ž
1 . 10 ANNA PICHRTOVA Ženski CZE CZ NATIONAL 1:31:50
2 . 2 MATEJA KOSOVELJ Ženski SLO NANOS 1:36:08
3 . 9 IVA MILESOVA Ženski CZE (brez) 1:37:40
4 . 343 SIMONA ŽABJEK Ženski SLO ŠD BAM.BI 1:41:17
5 . 26 ANNA FROST Ženski (none) 1:41:57
6 . 4 LUCIJA KRKOČ Ženski SLO NANOS 1:47:30
7 . 338 MATEJA ŠUŠTARŠIČ Ženski SLO AK PORTOVALD 1:50:17
8 . 350 VERONIKA JURIŠIĆ Ženski CRO AK Sljeme 1:52:34
9 . 354 PETRA MCDOWELL Ženski Montrail 1:53:22
10 . 331 EDITA GASHI Ženski SLO AD POSOČJE 1:56:16
11 . 147 ANA TRNKOCZY Ženski SLO POSTOJNA 2:02:20
12 . 136 ANJA CERUT Ženski SLO TK ŠMARNO. N. 2:07:31
13 . 40 ALEKSANDRA FORTIN Ženski SLO (brez) 2:14:18
14 . 221 JERA ZAJEC Ženski SLO Živa voda - 2:19:46
15 . 210 BOŽENA BURŠIĆ Ženski CRO AK SLJEME 2:20:19
16 . 232 JONA BRAJNIK Ženski SLO (brez) 2:27:37
17 . 86 EMA GRADIŠEK Ženski SLO KGT PAPEŽ 2:44:32
Z6 MLAJšE VETERANKE-Ž
1 . 5 IZABELA ZATORSKA Ženski POL (brez) 1:40:30
2 . 116 VALERIJA MRAK Ženski SLO AD POSOČJE 1:45:35
3 . 90 MIHAELA TUŠAR Ženski SLO (brez) 1:46:56
4 . 17 IRENA PAKOSZ Ženski POL Technik Komorno 1:48:23
5 . 12 IRENA ŠADKOVA Ženski CZE (brez) 1:49:59
6 . 34 URŠA TROBEC Ženski SLO TK Kobarid 1:54:30
7 . 240 ELISABETH DE MOOIJER Ženski Altis 1:55:45
8 . 249 MARINKA LAPANJA Ženski SLO TK Kolektor Idrija 2:03:36
9 . 333 MARTA GRIČAR Ženski SLO (brez) 2:18:45
10 . 103 BARBARA ŠKET Ženski SLO (brez) 2:21:00
11 . 176 MATEJKA AHČIN Ženski SLO (brez) 2:34:37
Z7 STAREJšE VETERANKE-Ž
1 . 160 KATARINA KONEČNIK Ženski SLO (brez) 2:03:15
2 . 35 MARIJA TROBEC Ženski SLO TK Kobarid 2:04:31
3 . 179 OLGA GRM Ženski SLO Trmasti 2:12:43
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 257 PRIMOŽ BENKO Moški SLO AK DOMŽALE 0:02:12
2 . 271 MATEVŽ ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:19
3 . 264 TIM SENIČAR Moški SLO ŠRD SVIZEC 0:02:23
4 . 298 LOVRO HUMAR Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:26
5 . 293 JANEZ LAMPIČ Moški SLO TK ŠMARNO. N. 0:02:28
6 . 262 JAKA ALJAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:31
7 . 18 PIOTR JR. PAKOSZ Moški POL Technik Komorno 0:02:32
8 . 125 BLAŽ JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 0:02:51
9 . 268 Trontelj Žiga Moški SLO (brez) 0:02:55
M2 DEčKI U14-M
2 . 258 JAKA VODNJOV Moški SLO AK DOMŽALE 0:08:27
3 . 259 MIHA ŠKOFLEK Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:02
4 . 254 ANŽE ZUPAN Moški SLO AK DOMŽALE 0:09:10
5 . 252 PRIMOŽ PANČUR Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:12
6 . 261 MITJA KOTNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 0:09:17
7 . 292 ŽIGA KAŠPAR Moški SLO ŠD Naklo 0:09:59
8 . 285 MARTIN VADNU Moški SLO Rakek 0:10:05
9 . 266 JURE ALJANČIČ Moški SLO AK DOMŽALE 0:10:23
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 253 DOMEN ZUPAN Moški SLO AK DOMŽALE 0:14:13
2 . 134 MATIJA OBLAK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:14:30
3 . 273 MARKO ALPNER Moški SLO KGT PAPEŽ 0:15:26
4 . 21 MATEUSZ BARTON Moški POL Technik Komorno 0:15:46
5 . 286 SERGEJ SAVIČ Moški SLO OŠ M.Vilharja 0:16:00
6 . 256 UROŠ BENKO Moški SLO AK DOMŽALE 0:16:01
7 . 274 BLAŽ KARBA Moški SLO Tek. društvo 0:16:29
8 . 269 KLEMEN KAVČIČ Moški SLO AD Železniki 0:17:35
M4 MLADINCI U20-M
31 Plaznik Matic Moški SLO FILIP ODSTOP
1 . 133 PETER OBLAK Moški SLO ŠD Tabor Žiri 0:55:18
2 . 123 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 0:56:48
3 . 183 JOŽEK MANFREDA Moški SLO DTV LOV. na 0:58:19
4 . 107 UROŠ TOMEC Moški SLO KGT PAPEŽ 0:58:26
5 . 19 SEBASTIAN ROTER Moški POL Technik Komorno 1:00:01
6 . 122 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1:01:34
7 . 65 GREGOR MLAKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:05:58
8 . 340 MIHA JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1:08:15
M5 čLANI-M
1 . 11 JONATHAN WYATT Moški (brez) 1:15:43
2 . 7 ROMAN SKALSKY Moški CZE Multipower- 1:20:55
3 . 14 BEN DU BOIS Moški AUS (none) 1:22:01
4 . 28 Alič Simon Moški SLO ŠD Peklenk 1:23:15
5 . 25 PAVEL BRÝDL Moški CZE Axiom OrBitt 1:23:29
6 . 3 MITJA KOSOVELJ Moški SLO TK Kobarid 1:25:13
7 . 1 SEBASTIJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:25:46
8 . 23 ANDRZEY DLUGOSZ Moški POL (brez) 1:26:34
9 . 13 JULIEN RANCON Moški FRA (brez) 1:27:40
10 . 79 IVICA ŠKOPAC Moški CRO AK ZAGREB 1:27:53
11 . 20 GRZEGORZ DORSZYNSKI Moški POL Talex-Boryslaw 1:28:58
12 . 53 PAVEL HOLEC Moški CZE VŠB Ostrava 1:30:08
13 . 16 RUDOLF REITBERGER Moški AUT (brez) 1:30:26
14 . 359 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD Partizan 1:31:29
15 . 337 JOŽE ČEH Moški SLO AK Lenart 1:33:32
16 . 15 STEPHEN BROWN Moški AUS (none) 1:33:37
17 . 332 IVAN RAZPET Moški SLO (brez) 1:34:27
18 . 74 KLEMEN TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:35:44
19 . 186 METOD MOČNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:36:06
20 . 43 JANEZ BENKO Moški SLO AK DOMŽALE 1:37:36
21 . 111 ROBERT KOTNIK Moški SLO Kronos-mk 1:37:51
22 . 159 BLAŽ KAVČIČ Moški SLO Jabka Rdejče 1:39:02
23 . 187 ŠVIGELJ UROŠ Moški SLO Bicikel.com 1:39:53
24 . 41 TOMO PETEK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:40:21
25 . 172 MATJAŽ KOVAČ Moški SLO ŠD TRIWAY 1:40:23
26 . 339 MARKO GRMEK Moški SLO (brez) 1:41:07
27 . 208 MARKO RAJKOVIĆ Moški CRO Sljeme 1:43:21
28 . 77 IZIDOR BERČIČ Moški SLO KRANJ 1:43:44
29 . 137 MATJAŽ ARKO Moški SLO (brez) 1:43:50
30 . 146 ZDENKO KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 1:45:01
31 . 154 PETR HUDEL Moški CZE (brez) 1:46:05
32 . 200 SEBASTJAN GREGORŠANEC Moški SLO AK Portovald 1:46:19
33 . 336 MARTIN ANDREJKIČ Moški SLO (brez) 1:46:23
34 . 49 MATJAŽ KOVAČIČ Moški SLO AD Posočje 1:47:04
35 . 223 VINCENC JAMNIK Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:47:17
36 . 244 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO NK Isospan 1:47:29
37 . 84 MATJAŽ ŽILAVEC Moški SLO (brez) 1:47:48
38 . 243 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO Hare Krišna 1:47:55
39 . 89 BRANKO SOJER Moški SLO TEKAŠKI 1:48:06
40 . 126 BORUT GABER Moški SLO Inštalacije Rojšek 1:49:21
41 . 152 LUCA LUPIERI Moški ITA CAI CIM TS 1:49:22
42 . 164 ALJOŠA MIKLUŠ Moški SLO (brez) 1:49:24
43 . 100 MARKO HUMAR Moški SLO SPD Gorica 1:50:00
44 . 184 SEBASTJAN KOSEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1:50:08
45 . 360 ERVIN KODER Moški SLO (brez) 1:50:34
46 . 204 DAMJAN OSOLNIK Moški SLO KK Mengeš 1:50:40
47 . 158 DAVID KUŠTRIN Moški SLO Jabka Rdejče 1:50:49
48 . 188 DAVID VALENTI Moški SLO (brez) 1:51:46
49 . 141 MARKO SPRUK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:52:02
50 . 156 ROK PELC Moški SLO TK Šmarno. N. 1:52:28
51 . 175 DENNIS PIERI Moški ITA u.s. aldo floro 1:52:31
52 . 355 NATE MCDOWELL Moški Montrail 1:53:24
53 . 144 BOJAN BRUS Moški SLO TS RADENSKA 1:53:29
54 . 344 MARKO SOBOTA Moški CRO AK Sljeme 1:53:43
55 . 62 MARTIN ŠTENDLER Moški SLO TK Šmarno. N. 1:53:45
56 . 105 JURE JENKO Moški SLO (brez) 1:53:47
57 . 30 PRIMOŽ PLAZNIK Moški SLO FILIP 1:53:51
58 . 149 UROŠ BRŠEC Moški SLO ŠD KOST. NA 1:53:58
59 . 320 TADEJ DEBEVEC Moški SLO GRS LJUBLJANA 1:54:47
60 . 121 TONE JAMNIK Moški SLO (brez) 1:54:48
61 . 181 FRANC PETRIČ Moški SLO (brez) 1:55:04
62 . 142 IZTOK BOLTEZ Moški SLO Klub trmastih 1:55:17
63 . 57 GREGA GREGOREC Moški SLO Mercator 1:55:21
64 . 217 GREGOR ŽLEBNIK Moški SLO (brez) 1:55:27
65 . 42 IZIDOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 1:55:28
66 . 224 DAMIJAN ČUFER Moški SLO TD Burja Vipava 1:55:29
67 . 124 ROK LINDTNER Moški SLO RAKSO 1:55:32
68 . 36 MARJAN TROBEC Moški SLO Tekaški forum 1:55:46
69 . 235 SEBASTJAN KURMANSEK Moški SLO AK Velenje 1:55:53
70 . 108 MARTIN MLAKAR Moški SLO Jelen Racing 1:56:17
71 . 195 PRIMOŽ KRISTAN Moški SLO Polet-Becel 1:56:28
72 . 162 MARJAN ŽIBERNA Moški SLO (brez) 1:56:30
73 . 361 IGOR ALPNER Moški SLO ZARJA 1:57:36
74 . 209 MATJAŽ PREMK Moški SLO (brez) 1:58:04
75 . 173 BRATINA RAFFAELE Moški ITA Trieste 1:58:12
76 . 215 MATEJ MEDVED Moški SLO (brez) 1:58:26
77 . 85 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO (brez) 1:58:47
78 . 45 IGOR VLAJNIČ Moški SLO AS 1:58:59
79 . 95 Halzer Miha Moški SLO KD Hrastnik 2:00:00
80 . 119 TINE KOGOVŠEK Moški SLO (brez) 2:02:09
81 . 150 JANEZ POLOVIČ Moški SLO ŠD KOSTA. NA 2:02:42
82 . 148 SIMON BREZOVAR Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:02:52
83 . 241 GREGOR VEHOVEC Moški SLO PRELOG 2:03:12
84 . 69 ALBIN MARTINČIČ Moški SLO (brez) 2:03:52
85 . 59 DUNCAN JOHNSON Moški (none) 2:05:20
86 . 66 GREGOR PODVIZ Moški SLO ŠD Brazde 2:06:34
87 . 67 IVAN MARADIN Moški SLO (brez) 2:06:40
88 . 135 BOJAN IVOSEVIC Moški CRO SPD Copalj 2:06:42
89 . 165 MATEJ HRIBAR Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2:07:54
90 . 81 MIHA VIZJAK Moški SLO TEKAŠKI FORUM 2:07:56
91 . 44 KLEMEN ROJNIK Moški SLO (brez) 2:08:20
92 . 75 PRIMOŽ ŠPORAR Moški SLO (brez) 2:09:50
93 . 349 DEAN RIBIĆ Moški CRO AK Sljeme 2:10:23
94 . 102 JANEZ VELIKANJE Moški SLO Destroyer team 2:10:44
95 . 202 IZIDOR CIMERMAN Moški SLO Podgrad 2:13:24
96 . 58 VELIMIR KEMEC Moški SLO (brez) 2:13:26
97 . 110 ZORAN MALOVIČ Moški SLO Triatlon klub 2:13:31
98 . 245 LEON KAUČEVIČ Moški SLO KD BILANCA 2:13:39
99 . 238 DIEGO DELNERI Moški ITA (none) 2:13:57
100 . 247 ŠIMUN CIMMERMAN Moški CRO (brez) 2:17:25
101 . 212 IVO ŠVRLJUGA Moški SLO (brez) 2:17:43
102 . 189 SAMO ZABOVNIK Moški SLO (brez) 2:18:04
103 . 190 DRAGO ŽIŽEK Moški SLO TK TURBINA 2:20:30
104 . 231 MILAN VELKAVRH Moški SLO (brez) 2:20:31
105 . 213 MIHA ŠLIBAR Moški SLO (brez) 2:24:20
106 . 214 EDO KRNIĆ Moški SLO (brez) 2:24:42
107 . 211 IVAN KAPOVIĆ Moški CRO (brez) 2:24:57
108 . 206 LUKA HRIBERNIK Moški SLO (brez) 2:28:50
109 . 145 IGOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 2:32:47
110 . 61 ANDREJ LAPANJA Moški SLO Podbrdo 2:44:06
111 . 99 PETER MALOVIČ Moški SLO TORPEDO 3:00:47
112 . 127 MARJAN PETEK Moški SLO (brez) 3:02:06
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 334 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:13
2 . 115 MARKO ŠUBIC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:28:03
3 . 27 PAUL SICHERMANN Moški TSV Ansbach 1:29:45
4 . 39 KLAVDIJ MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1:33:43
5 . 205 REINHOLD POTOTSCHNIK Moški AUT ZG Sudkarnten 1:34:09
6 . 38 RICHARD DEMETER Moški SVK Ašep Žiljna SVK 1:35:38
7 . 52 MIROSLAV HOLUB Moški CZE (brez) 1:40:01
8 . 225 STANKO ČUFER Moški SLO Yoviland 1:41:05
9 . 169 LADO URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1:41:46
10 . 182 Kemperl Bojan Moški SLO KGT Papež 1:42:31
11 . 250 JANEZ KAVČIČ Moški SLO Železniki 1:43:02
12 . 185 SILVO MAGYAR Moški SLO (brez) 1:45:27
13 . 113 BOGDAN PRIMOŽIČ Moški SLO (brez) 1:46:43
14 . 97 MAJCEN ROLF Moški AUT SPORTEYE 1:47:22
15 . 72 FRANCI SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:47:26
16 . 161 IGOR KALAN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:47:36
17 . 112 ANDREJ KRAMER Moški SLO TS Gorenje 1:47:49
18 . 166 ROBERT POBEŽIN Moški SLO TK ŠMARNO. N. 1:48:27
19 . 51 ANTON PANČUR Moški SLO ŠD Soteska 1:48:40
20 . 96 ROBERT HALZER Moški SLO KD HRASTNIK 1:49:20
21 . 82 MARKO KOTNIK Moški SLO Nevlje 1:49:56
22 . 330 SREČO GJEREK Moški SLO AK PORTOVALD 1:50:06
23 . 335 ŠTEFAN ŽLEBIČ Moški SLO Optika monokel 1:51:48
24 . 362 MIRAN KNAVS Moški SLO Kraški 1:53:41
25 . 168 MARJAN VERŠNIK Moški SLO ŠD Terglav 1:53:56
26 . 87 IGOR STOŠIČ Moški SLO ŠD LONČAR 1:55:09
27 . 33 STANE HOMEC Moški SLO ŠD MARMOR 1:55:19
28 . 109 PETER POSINEK Moški SLO Adventureteam.si 1:55:26
29 . 163 AVGUST MANFREDA Moški SLO DTV LOV. na 1:56:41
30 . 71 DUŠAN BARTELJ Moški SLO (brez) 1:56:56
31 . 226 BOGO TRONTELJ Moški SLO Tekaški forum 1:58:22
32 . 93 MARINO BAJIČ Moški SLO Ljubljanske 1:58:48
33 . 228 JURIJ MAČEK Moški SLO (brez) 2:02:07
34 . 198 ROBERT ZRIMŠEK Moški SLO ŠD HITRE NOGE 2:02:31
35 . 220 JANEZ ZAJEC Moški SLO ŠD TRZIN 2:02:36
36 . 230 RUDI VAŠL Moški SLO ŠD TEŠ 2:03:05
37 . 170 JANEZ TOMŠIČ Moški SLO OMEGA AIR 2:04:14
38 . 233 DUŠAN MAČEK Moški SLO KT Kurja vas 2:05:03
39 . 157 PETER MACUH Moški SLO TK ŠMARNO. N. 2:05:16
40 . 242 BRANE JAŠOVEC Moški SLO (brez) 2:05:59
41 . 140 FRANC CAMLOH Moški SLO TK laško 2:06:59
42 . 130 JOŽE ŽUŽEK Moški SLO SSK Mengeš 2:07:03
43 . 32 MARJAN DEVETAK Moški SLO (brez) 2:08:50
44 . 132 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO Kamnik 2:08:55
45 . 50 ANTON ALIČ Moški SLO ŠD Marmor 2:08:58
46 . 83 ROBERT ŠTUPAR Moški SLO (brez) 2:10:22
47 . 120 JOŽE ZAJC Moški SLO ŠD IZLAKE 2:10:38
48 . 63 BRANE BREZOVEC Moški SLO HITRE NOGE 2:10:52
49 . 219 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO Tekaški forum 2:11:51
50 . 237 VITOMIR MAKSIMOVIČ Moški SLO (brez) 2:12:12
51 . 155 ERIH SIRK Moški SLO Prevalje 2:13:23
52 . 246 JOŽE DIVJAK Moški SLO VAD 2:14:19
53 . 139 TONE STEFANCIOSA Moški SLO LAŠKO 2:14:20
54 . 104 ŽELJKO ŠKET Moški SLO (brez) 2:16:27
55 . 29 ANTON GORJANC Moški SLO Tekaški forum 2:18:14
56 . 234 MIRJAN HREN Moški SLO (brez) 2:22:23
57 . 358 IGOR MANDIČ Moški SLO (brez) 2:22:40
58 . 114 MARJAN REKAR Moški SLO (brez) 2:24:25
59 . 118 BOJAN KODRIČ Moški SLO (brez) 2:25:02
60 . 78 SINIŠA ATLIJA Moški CRO AK ZAGREB 2:26:12
61 . 37 FRANCI PIRC Moški SLO ISKRATEL 2:26:40
62 . 56 RONY DUMAS Moški Runners Club 2:35:33
63 . 128 BOJAN SLABE Moški SLO ŠD Mark 2:35:45
64 . 92 BOJAN PRIJATELJ Moški SLO Brazde 2:36:21
65 . 64 DUŠAN KOTAR Moški SLO Tekaški forum 2:39:54
66 . 218 ANDREJ PEKLAJ Moški SLO (brez) 2:42:26
67 . 98 JURE OSET Moški SLO TORPEDO 2:48:44
68 . 201 SAMO RUGELJ Moški SLO (brez) 2:56:14
69 . 143 GREGOR LONČAR Moški SLO TORPEDO 3:00:52
M7 STAREJšI VETERANI-M
1 . 73 IVAN ŠAVS Moški SLO Fitness power 1:37:59
2 . 8 PABLO VIGIL Moški (brez) 1:40:45
3 . 167 BRANE ŠKOFLEK Moški SLO AK DOMŽALE 1:42:10
4 . 6 WALTON BRIAN Moški RC Horwich 1:43:06
5 . 54 IVAN URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1:46:30
6 . 191 DANILO PUDGAR Moški SLO TK BURJA 1:47:27
7 . 192 PAVEL SETNIKAR Moški SLO TAPOS MEDVODE 1:47:35
8 . 131 Klemenc Tone Moški SLO KGT Papež 1:48:02
9 . 46 JANEZ UDOVIČ Moški SLO Fitness power 1:51:54
10 . 80 IZTOK KUKMAN Moški SLO (brez) 1:52:29
11 . 60 SLAVKO PREZELJ Moški SLO Podbrdo 1:55:50
12 . 88 ANTON DERGANC Moški SLO Rekreativni klub 1:58:23
13 . 196 PETER BERTONCELJ Moški SLO ŠD KONDOR 1:59:51
14 . 138 MARJAN HAJSHEN Moški SLO LAŠKO 2:00:35
15 . 70 PAVEL ERLAH Moški SLO KRIŽE 2:01:46
16 . 129 JANEZ POLJANEC Moški SLO SD SENICA 2:02:37
17 . 68 MILAN KOGOJ Moški SLO ŠD Štetviška 2:02:47
18 . 199 RIKO JERMAN Moški SLO ŠD Šentjošt 2:02:49
19 . 207 MARJAN MENFREDA Moški SLO (brez) 2:06:33
20 . 117 BOJAN SITAR Moški SLO (brez) 2:08:10
21 . 171 JOŽE VRTAČNIK Moški SLO Modri dirkač 2:14:00
22 . 47 BOJAN BOJKOV Moški SLO Calcit 2:15:29
23 . 216 STANE KOGOVŠEK Moški SLO ART STONE 2:18:57
24 . 48 KLEMEN NANUT Moški SLO (brez) 2:23:31
25 . 197 JANEZ KREK Moški SLO Kondor 2:24:23
26 . 203 PETEK TALER Moški SLO (brez) 2:25:44
27 . 91 MILIVOJ KODRIČ Moški SLO ŠD Brazde 2:25:52
28 . 94 ALBIN STRUNA Moški SLO Triatlon klub 2:28:26
29 . 76 VLADO JANKO Moški SLO (brez) 2:28:41
30 . 174 JOŽE BERNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 2:29:37
31 . 222 RUDOLF SEDMAK Moški SLO ŠD POLICIST 2:31:21
32 . 180 JAKA REŠ Moški SLO ŠD RADOVLJICA 2:34:13
33 . 177 Horvat Miha Moški SLO SULCI 2:34:16
34 . 178 IVAN LESKOVŠEK Moški SLO AK DOMŽALE 2:34:56
35 . 229 MIRO TRONTELJ Moški SLO AK KOPER 2:47:19

Komentarji