Prijave in naročila (0)
X

Rezultati za: 8. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2005

Tek - gorski Tekma:8. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2005 Datum:31.07.2005
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas Več
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 191 HANI KRAMARIČ
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 1994 0:09:54 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 0:09:54
2 . 253 EVA ALJANČIČ
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1995 0:10:42 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1995
Čas: 0:10:42
3 . 135 KATJA HREN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1994 0:10:51 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1994
Čas: 0:10:51
4 . 87 VANJA MOČNIK
TEKAŠKI FORUM CERKNO
Ženski SLO TEKAŠKI FORUM CERKNO 1993 0:11:23 >
Klub TEKAŠKI FORUM CERKNO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1993
Čas: 0:11:23
5 . 194 BLAŽKA MELIHEN
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 1995 0:11:50 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1995
Čas: 0:11:50
6 . 160 MARUŠA JERAS
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1996 0:11:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 0:11:56
7 . 177 KLARA KREGAR
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1996 0:12:37 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1996
Čas: 0:12:37
8 . 9 PETRA REBERNIK
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1995 0:14:11 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1995
Čas: 0:14:11
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 80 TINA BERČIČ
AD MASS
Ženski SLO AD MASS 1990 0:17:09 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 0:17:09
2 . 123 AJDA SITAR
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1991 0:17:26 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1991
Čas: 0:17:26
3 . 248 KATJA BALANTIČ
TSK JUB POL
Ženski SLO TSK JUB POL 1991 0:17:53 >
Klub TSK JUB POL
Država SLO
Spol: Ženski
: 1991
Čas: 0:17:53
4 . 192 NEJA ČOPI
TD BOVEC
Ženski SLO TD BOVEC 1991 0:17:54 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Ženski
: 1991
Čas: 0:17:54
5 . 220 CITA CVIRN
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1990 0:18:58 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 0:18:58
6 . 134 PETRA HREN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1990 0:19:13 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1990
Čas: 0:19:13
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 239 SUZANA MLADENOVIČ
AK DOMŽALE
Ženski SLO AK DOMŽALE 1987 1:06:50 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1987
Čas: 1:06:50
2 . 94 KATJA BERČIČ
AD MASS
Ženski SLO AD MASS 1988 1:12:58 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 1:12:58
3 . 61 KATJA TOMEC
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1988 1:13:58 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 1:13:58
4 . 169 NIKA URH
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 1989 1:19:24 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
: 1989
Čas: 1:19:24
5 . 95 SARA SOUIDI
AD MASS
Ženski SLO AD MASS 1988 1:22:21 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Ženski
: 1988
Čas: 1:22:21
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 3 ANNA PICHRTOVA
CZECH NATIONAL TEAM
Ženski CZE CZECH NATIONAL TEAM 1973 1:31:53 >
Klub CZECH NATIONAL TEAM
Država CZE
Spol: Ženski
: 1973
Čas: 1:31:53
2 . 234 INES HIŽAR
KGT ŠMARTNO GORSKA NAVEZA
Ženski SLO KGT ŠMARTNO GORSKA NAVEZA 1980 1:41:19 >
Klub KGT ŠMARTNO GORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 1:41:19
3 . 147 EDITA GASHI
AD POSOČJE
Ženski SLO AD POSOČJE 1976 1:50:29 >
Klub AD POSOČJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1976
Čas: 1:50:29
4 . 245 VERONIKA JURIŠIĆ
SLJEME
Ženski SLO SLJEME 1977 1:58:21 >
Klub SLJEME
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 1:58:21
5 . 76 PETRA PIRC
MONTRIAL PATAGONIJA
Ženski SLO MONTRIAL PATAGONIJA 1972 2:00:55 >
Klub MONTRIAL PATAGONIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1972
Čas: 2:00:55
6 . 136 MAŠA KOVAČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 2:07:46 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1975
Čas: 2:07:46
7 . 78 JERA ZAJEC
BARJE
Ženski SLO BARJE 1979 2:17:43 >
Klub BARJE
Država SLO
Spol: Ženski
: 1979
Čas: 2:17:43
8 . 172 POLONA ŠTRITOF
-
Ženski SLO - 1978 2:19:23 >
Klub -
Država SLO
Spol: Ženski
: 1978
Čas: 2:19:23
9 . 246 ANTONIJA ORLIĆ
AK SLJEDE ZAGREB
Ženski SLO AK SLJEDE ZAGREB 1977 2:28:37 >
Klub AK SLJEDE ZAGREB
Država SLO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 2:28:37
10 . 251 BOŽENA BURŠIĆ
AK SLJEME
Ženski CRO AK SLJEME 1980 2:29:46 >
Klub AK SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
: 1980
Čas: 2:29:46
11 . 244 VANJA PALIĆ
SLJEME
Ženski CRO SLJEME 1977 2:56:58 >
Klub SLJEME
Država CRO
Spol: Ženski
: 1977
Čas: 2:56:58
Z5 čLANICE-Ž
1 . 230 URŠA TROBEC
TK KOBARID
Ženski SLO TK KOBARID 1967 1:56:00 >
Klub TK KOBARID
Država SLO
Spol: Ženski
: 1967
Čas: 1:56:00
2 . 50 MARINKA LAPANJA
IDRIJA
Ženski SLO IDRIJA 1965 2:03:43 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Ženski
: 1965
Čas: 2:03:43
3 . 83 OLGA GRM
TRMASTI
Ženski SLO TRMASTI 1949 2:11:53 >
Klub TRMASTI
Država SLO
Spol: Ženski
: 1949
Čas: 2:11:53
4 . 13 MARTA GRIČAR
TK LAŠKO
Ženski SLO TK LAŠKO 1965 2:14:27 >
Klub TK LAŠKO
Država SLO
Spol: Ženski
: 1965
Čas: 2:14:27
5 . 233 MARZENA RZESZOTKO
BRENNA
Ženski BRENNA 1965 2:32:33 >
Klub BRENNA
Država
Spol: Ženski
: 1965
Čas: 2:32:33
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 25 DOMEN ZUPAN
AK VELE DOMŽALE
Moški SLO AK VELE DOMŽALE 1992 0:08:17 >
Klub AK VELE DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 0:08:17
2 . 193 DEAN MELIHEN
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 1992 0:08:40 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 0:08:40
3 . 242 TADEJ SKITEK
KAK RAVNE
Moški SLO KAK RAVNE 1992 0:09:18 >
Klub KAK RAVNE
Država SLO
Spol: Moški
: 1992
Čas: 0:09:18
4 . 166 PRIMOŽ PANČUR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1993 0:09:39 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 0:09:39
5 . 180 MIHA ŠKOFLEK
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1993 0:10:01 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 1993
Čas: 0:10:01
6 . 141 TIM SENIČAR
ŠRD SVIZEC
Moški SLO ŠRD SVIZEC 1995 0:10:05 >
Klub ŠRD SVIZEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 0:10:05
7 . 162 MATEVŽ ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1997 0:10:19 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1997
Čas: 0:10:19
8 . 255 GREGOR ŠLEBIR
TRISPORT
Moški SLO TRISPORT 1995 0:11:36 >
Klub TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
: 1995
Čas: 0:11:36
9 . 148 ŽIGA MEDVEŠEK
-
Moški SLO - 1994 0:11:37 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1994
Čas: 0:11:37
10 . 181 MATEVŽ PLANKO
ŠD TRISPORT
Moški SLO ŠD TRISPORT 1998 0:11:55 >
Klub ŠD TRISPORT
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 0:11:55
11 . 189 BLAŽ JAŠOVEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1998 0:14:31 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1998
Čas: 0:14:31
M2 DEčKI U14-M
1 . 176 TINE TORKAR
ŠD PODNANOS
Moški SLO ŠD PODNANOS 1990 0:15:11 >
Klub ŠD PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
: 1990
Čas: 0:15:11
2 . 195 TINE ZORNIK
TD BOVEC
Moški SLO TD BOVEC 1991 0:15:37 >
Klub TD BOVEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:15:37
3 . 86 MATIJA OBLAK
ŠD TABOR ŽIRI
Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1991 0:15:46 >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:15:46
4 . 232 MARCIN RZESZOTKO
BRENNA
Moški BRENNA 1990 0:16:12 >
Klub BRENNA
Država
Spol: Moški
: 1990
Čas: 0:16:12
5 . 197 BLAŽ HAFNER
AK ŠKOFJA LOKA
Moški SLO AK ŠKOFJA LOKA 1991 0:16:39 >
Klub AK ŠKOFJA LOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:16:39
6 . 156 MARKO ALPNER
ZARJA ELEKTRONIKA
Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1991 0:16:54 >
Klub ZARJA ELEKTRONIKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:16:54
7 . 161 KLEMEN KAVČIČ
AD ŽELEZNIKI
Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1991 0:18:38 >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:18:38
8 . 227 MATEJ GRADIŠEK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1991 0:21:03 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1991
Čas: 0:21:03
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 157 KLEMEN BAUER
SK IHAN
Moški SLO SK IHAN 1986 0:51:40 >
Klub SK IHAN
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 0:51:40
2 . 62 UROŠ TOMEC
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1987 0:54:57 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1987
Čas: 0:54:57
3 . 175 MARKO TRATNIK
ŠD PODNANOS
Moški SLO ŠD PODNANOS 1986 0:56:19 >
Klub ŠD PODNANOS
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 0:56:19
4 . 122 PETER OBLAK
SD TABOR ŽIRI
Moški SLO SD TABOR ŽIRI 1989 0:57:10 >
Klub SD TABOR ŽIRI
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 0:57:10
5 . 36 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 0:58:56 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 0:58:56
6 . 35 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 1:01:05 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1989
Čas: 1:01:05
7 . 88 MIHA RUDL
ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM
Moški SLO ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM 1986 1:07:38 >
Klub ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1986
Čas: 1:07:38
8 . 70 Vrtačnik Blaž
-
Moški SLO - 1988 1:13:32 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1988
Čas: 1:13:32
M4 MLADINCI U20-M
1 . 6 ROBERT KRUPICKA
CZECH NATIONAL TEAM
Moški CZE CZECH NATIONAL TEAM 1978 1:19:07 >
Klub CZECH NATIONAL TEAM
Država CZE
Spol: Moški
: 1978
Čas: 1:19:07
2 . 7 MARCO GAIARDO
ATLETICA TRENTO
Moški ITA ATLETICA TRENTO 1970 1:20:41 >
Klub ATLETICA TRENTO
Država ITA
Spol: Moški
: 1970
Čas: 1:20:41
3 . 1 SEBASTJAN ZARNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1977 1:25:10 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 1:25:10
4 . 2 Alič Simon
ŠD POLJANE
Moški SLO ŠD POLJANE 1971 1:25:13 >
Klub ŠD POLJANE
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:25:13
5 . 10 RUDOLF REITBERGER
LCC WIEN
Moški AUT LCC WIEN 1971 1:26:01 >
Klub LCC WIEN
Država AUT
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:26:01
6 . 5 PAVEL BRYDL
CZECH NATIONAL TEAM
Moški CZE CZECH NATIONAL TEAM 1980 1:26:21 >
Klub CZECH NATIONAL TEAM
Država CZE
Spol: Moški
: 1980
Čas: 1:26:21
7 . 38 MARJAN ZUPANČIČ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1971 1:27:52 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:27:52
8 . 131 NEJC KUHAR
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1985 1:28:54 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1985
Čas: 1:28:54
9 . 188 BOJAN SLAPAR
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 1:32:00 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 1:32:00
10 . 137 BOŠTJAN NOVAK
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1970 1:33:24 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 1:33:24
11 . 8 TOMAS ONDRACEK
CZECH
Moški CZE CZECH 1978 1:33:39 >
Klub CZECH
Država CZE
Spol: Moški
: 1978
Čas: 1:33:39
12 . 47 ROBERT KOTNIK
PREVOJE
Moški SLO PREVOJE 1975 1:34:22 >
Klub PREVOJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 1:34:22
13 . 228 MATJAŽ COTAR
GRS ŠK.LOKA
Moški SLO GRS ŠK.LOKA 1978 1:35:29 >
Klub GRS ŠK.LOKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 1:35:29
14 . 46 MITJA ŠENTJURC
TK LAŠKO
Moški SLO TK LAŠKO 1971 1:36:04 >
Klub TK LAŠKO
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:36:04
15 . 154 IVAN RAZPET
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1974 1:36:57 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 1:36:57
16 . 72 ZDRAVKO VOLKAR
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1976 1:39:48 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 1:39:48
17 . 43 WOUTER HAMELINCK
GENT
Moški GENT 1982 1:40:48 >
Klub GENT
Država
Spol: Moški
: 1982
Čas: 1:40:48
18 . 138 VINCENC JAMNIK
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 1:41:29 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 1:41:29
19 . 130 METOD MOČNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1968 1:42:00 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 1:42:00
20 . 53 JERNEJ REBOLJ
ŠD PARTIZAN DOLSKO
Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1977 1:43:14 >
Klub ŠD PARTIZAN DOLSKO
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 1:43:14
21 . 71 TOMO PETEK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1970 1:43:21 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 1:43:21
22 . 51 JANEZ BENKO
-
Moški SLO - 1968 1:43:34 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 1:43:34
23 . 127 ŠTEFAN KRIŽAJ
KONDOR GODEŠIČ
Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1970 1:45:07 >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 1:45:07
24 . 249 BLAŽ MIHELIČ
HARE KRIŠNA
Moški SLO HARE KRIŠNA 1969 1:45:10 >
Klub HARE KRIŠNA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 1:45:10
25 . 133 SAŠO NOVAK
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 1:45:17 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 1:45:17
26 . 115 ROK PELC
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1969 1:45:31 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 1:45:31
27 . 121 BOJAN KOS
NOVICE
Moški SLO NOVICE 1973 1:46:04 >
Klub NOVICE
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 1:46:04
28 . 45 DARKO KUNC
NOTRANJSKI KONEC
Moški SLO NOTRANJSKI KONEC 1982 1:46:10 >
Klub NOTRANJSKI KONEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1982
Čas: 1:46:10
29 . 90 ROBERT POBEŽIN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1966 1:47:02 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Čas: 1:47:02
30 . 30 PETER KAPEL
TOVSTI VRH
Moški SLO TOVSTI VRH 1976 1:47:06 >
Klub TOVSTI VRH
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 1:47:06
31 . 155 ERVIN KODER
-
Moški SLO - 1981 1:47:55 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 1:47:55
32 . 182 BLAŽ KAVČIČ
JABKA RDEJČE
Moški SLO JABKA RDEJČE 1984 1:48:10 >
Klub JABKA RDEJČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1984
Čas: 1:48:10
33 . 128 IGOR ALPNER
ZARJA ELEKTRONIKA
Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1968 1:48:41 >
Klub ZARJA ELEKTRONIKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1968
Čas: 1:48:41
34 . 144 UROŠ BERTONCELJ
KONDOR GODEŠIČ
Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1975 1:49:19 >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 1:49:19
35 . 24 DAMJAN OSOLNIK
-
Moški SLO - 1972 1:49:37 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 1:49:37
36 . 187 MARTIN ANDREJČIČ
-
Moški SLO - 1977 1:49:41 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 1:49:41
37 . 178 DAMIJAN STRAMŠAK
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1974 1:49:55 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 1:49:55
38 . 241 MIHA VUK
AO ČRNUČE
Moški SLO AO ČRNUČE 1977 1:50:00 >
Klub AO ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 1:50:00
39 . 179 ANDREJ KRAMER
TS GORENJE
Moški SLO TS GORENJE 1966 1:50:32 >
Klub TS GORENJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1966
Čas: 1:50:32
40 . 64 PRIMOZ KRISTAN
-
Moški SLO - 1974 1:51:35 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 1:51:35
41 . 139 METOD BREGAR
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1969 1:52:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 1:52:00
42 . 85 MARTIN MLAKAR
JELEN RACING TEAM
Moški SLO JELEN RACING TEAM 1983 1:52:05 >
Klub JELEN RACING TEAM
Država SLO
Spol: Moški
: 1983
Čas: 1:52:05
43 . 112 BORUT GABER
RETEČE
Moški SLO RETEČE 1967 1:52:06 >
Klub RETEČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 1:52:06
44 . 163 MATEJ KOSEM
-
Moški SLO - 1976 1:52:16 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 1:52:16
45 . 229 DAVID VIDIC
ŠD IZLAKE
Moški SLO ŠD IZLAKE 1976 1:52:36 >
Klub ŠD IZLAKE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 1:52:36
46 . 190 UROŠ ŠVIGELJ
-
Moški SLO - 1981 1:52:42 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 1:52:42
47 . 60 IGOR VELIKONJA
ŠD HITRE NOGE
Moški SLO ŠD HITRE NOGE 1976 1:54:20 >
Klub ŠD HITRE NOGE
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 1:54:20
48 . 158 BOŠTJAN MEDVEŠEK
-
Moški SLO - 1969 1:54:26 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 1:54:26
49 . 39 MATJAŽ ARKO
MARATON SODRAŽICA
Moški SLO MARATON SODRAŽICA 1973 1:55:00 >
Klub MARATON SODRAŽICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 1:55:00
50 . 152 MIRKO JANJATOVIČ
DOMINA RADOVLICA
Moški SLO DOMINA RADOVLICA 1971 1:55:05 >
Klub DOMINA RADOVLICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:55:05
51 . 18 VASJA JERČIČ
MTS GORENJE
Moški SLO MTS GORENJE 1972 1:55:18 >
Klub MTS GORENJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 1:55:18
52 . 15 IZIDOR KLEMENČIČ
TS RADENCI
Moški SLO TS RADENCI 1978 1:56:56 >
Klub TS RADENCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 1:56:56
53 . 4 LIBOR BEDNARZ
CZECH
Moški CZE CZECH 1980 1:57:19 >
Klub CZECH
Država CZE
Spol: Moški
: 1980
Čas: 1:57:19
54 . 240 BOŠTJAN BIZJAK
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1975 1:58:39 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 1:58:39
55 . 99 PETER KAVČIČ
PD ZABUKOVICA
Moški SLO PD ZABUKOVICA 1970 1:59:10 >
Klub PD ZABUKOVICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 1:59:10
56 . 250 KRISTIJAN ŠIVAK
AK SLJEME
Moški SLO AK SLJEME 1971 1:59:20 >
Klub AK SLJEME
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 1:59:20
57 . 55 BRANKO SOJER
IHAN
Moški SLO IHAN 1974 1:59:22 >
Klub IHAN
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 1:59:22
58 . 19 ROBERT MEZEI
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1972 1:59:57 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1972
Čas: 1:59:57
59 . 63 SIMON ISTENIČ
-
Moški SLO - 1967 2:00:10 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 2:00:10
60 . 170 TOMAŽ ZUPANČIČ
AK - TRIGLAV KRANJ
Moški SLO AK - TRIGLAV KRANJ 1969 2:00:14 >
Klub AK - TRIGLAV KRANJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 2:00:14
61 . 77 NATE MCDOWELL
MONTRIAL PATAGONIJA
Moški MONTRIAL PATAGONIJA 1971 2:00:56 >
Klub MONTRIAL PATAGONIJA
Država
Spol: Moški
: 1971
Čas: 2:00:56
62 . 132 UROŠ VUKAŠINOVIČ
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 2:01:00 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 2:01:00
63 . 57 ROK LINDTNER
SPORT POINT
Moški SLO SPORT POINT 1969 2:02:41 >
Klub SPORT POINT
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 2:02:41
64 . 236 IGOR VLAINIČ
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1970 2:02:52 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1970
Čas: 2:02:52
65 . 247 UROŠ POLJANEC
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1980 2:02:53 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1980
Čas: 2:02:53
66 . 27 KRISTJAN FORNAZARIČ
ŠD HIT
Moški SLO ŠD HIT 1973 2:04:00 >
Klub ŠD HIT
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 2:04:00
67 . 118 MATJAŽ PREMK
-
Moški SLO - 1973 2:05:33 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 2:05:33
68 . 23 MARJAN TROBEC
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1969 2:05:55 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 2:05:55
69 . 56 PETER PFEIFER
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1976 2:06:14 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 2:06:14
70 . 103 DAMIJAN CUFER
TD BURJA VIPAVA
Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1967 2:07:47 >
Klub TD BURJA VIPAVA
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 2:07:47
71 . 142 MARKO KRUŠNIK
ŠD MALI TALENT
Moški SLO ŠD MALI TALENT 1979 2:11:58 >
Klub ŠD MALI TALENT
Država SLO
Spol: Moški
: 1979
Čas: 2:11:58
72 . 113 PRIMOŽ ŠPORAR
-
Moški SLO - 1971 2:12:53 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1971
Čas: 2:12:53
73 . 222 PRIMOŽ KOROŠEC
BOHINJ
Moški SLO BOHINJ 1967 2:15:41 >
Klub BOHINJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1967
Čas: 2:15:41
74 . 125 PETER SMERKOLJ
-
Moški SLO - 1981 2:16:04 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1981
Čas: 2:16:04
75 . 89 TINE KOGOVŠEK
-
Moški SLO - 1978 2:19:00 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1978
Čas: 2:19:00
76 . 79 SEBASTJAN KAPEL
TK MARATON PTUJ
Moški SLO TK MARATON PTUJ 1974 2:21:53 >
Klub TK MARATON PTUJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 2:21:53
77 . 109 GREGOR PODVIZ
BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1974 2:23:01 >
Klub BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
: 1974
Čas: 2:23:01
78 . 12 ANDREJ BREČKO
CEPETAVČKI
Moški SLO CEPETAVČKI 1977 2:26:12 >
Klub CEPETAVČKI
Država SLO
Spol: Moški
: 1977
Čas: 2:26:12
79 . 117 IGOR LIPOVŠEK
PD ZABUKOVICA
Moški SLO PD ZABUKOVICA 1969 2:32:35 >
Klub PD ZABUKOVICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1969
Čas: 2:32:35
80 . 185 TONE ANDREJČIČ
-
Moški SLO - 1973 2:34:53 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1973
Čas: 2:34:53
81 . 225 KRISTIJAN MIŠ
TK SOKOL TIVOLI
Moški SLO TK SOKOL TIVOLI 1976 2:35:23 >
Klub TK SOKOL TIVOLI
Država SLO
Spol: Moški
: 1976
Čas: 2:35:23
82 . 93 UROŠ POGAČAR
-
Moški SLO - 1975 2:42:53 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 2:42:53
83 . 14 IGOR KLEMENČIČ
TS RADENCI
Moški SLO TS RADENCI 1975 2:49:37 >
Klub TS RADENCI
Država SLO
Spol: Moški
: 1975
Čas: 2:49:37
M5 čLANI-M
1 . 140 IGOR ŠALAMUN
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1965 1:31:02 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 1:31:02
2 . 22 KLAVDIJ MARAŽ
FILIPIDES
Moški SLO FILIPIDES 1962 1:37:15 >
Klub FILIPIDES
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 1:37:15
3 . 219 IVAN ŠAUS
POWERFIT
Moški SLO POWERFIT 1956 1:40:55 >
Klub POWERFIT
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 1:40:55
4 . 105 STANKO ČUFER
YOVILAND
Moški SLO YOVILAND 1957 1:41:52 >
Klub YOVILAND
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 1:41:52
5 . 167 JANEZ KAVČIČ
ŽELEZNIKI
Moški SLO ŽELEZNIKI 1960 1:42:29 >
Klub ŽELEZNIKI
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 1:42:29
6 . 102 MIRKO ČUFER
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 1:43:16 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 1:43:16
7 . 224 IVAN URH
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1956 1:44:26 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 1:44:26
8 . 58 BOGDAN PRIMOŽIČ
-
Moški SLO - 1963 1:46:40 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 1:46:40
9 . 20 IGOR KALAN
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1961 1:47:05 >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 1:47:05
10 . 100 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1961 1:47:44 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 1:47:44
11 . 34 PETER HAFNER
KONDOR GODEŠIČ
Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1958 1:48:23 >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 1:48:23
12 . 217 FRANCI SUŠNIK
KGT Papež
Moški SLO KGT Papež 1964 1:49:18 >
Klub KGT Papež
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 1:49:18
13 . 119 SILVO MAGYAR
-
Moški SLO - 1962 1:49:26 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 1:49:26
14 . 40 FRANCI TERAŽ
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 1:50:23 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 1:50:23
15 . 165 TONE PANČUR
ŠD SOTESKA
Moški SLO ŠD SOTESKA 1963 1:50:40 >
Klub ŠD SOTESKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 1:50:40
16 . 11 JERNEJ KLINC
TK LOKA-OREHOVO
Moški SLO TK LOKA-OREHOVO 1960 1:53:34 >
Klub TK LOKA-OREHOVO
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 1:53:34
17 . 146 DARE AVGUŠTIN
KONDOR GODEŠIČ
Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1956 1:54:45 >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 1:54:45
18 . 150 STANE HOMEC
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1959 1:55:22 >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 1:55:22
19 . 81 JANEZ BERČIČ
JABER d.o.o.
Moški SLO JABER d.o.o. 1957 1:55:53 >
Klub JABER d.o.o.
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 1:55:53
20 . 171 ŠTEFAN ŽLEBIČ
KLUB TRASTIH
Moški SLO KLUB TRASTIH 1957 1:57:41 >
Klub KLUB TRASTIH
Država SLO
Spol: Moški
: 1957
Čas: 1:57:41
21 . 21 JOŽE ZAJC
ŠD IZLAKE
Moški SLO ŠD IZLAKE 1965 1:58:23 >
Klub ŠD IZLAKE
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 1:58:23
22 . 32 MARJAN VERŠNIK
ŠD TERGLAV
Moški SLO ŠD TERGLAV 1959 1:58:42 >
Klub ŠD TERGLAV
Država SLO
Spol: Moški
: 1959
Čas: 1:58:42
23 . 98 PETER POSINEK
AO CELJE
Moški SLO AO CELJE 1964 1:58:43 >
Klub AO CELJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 1:58:43
24 . 186 BOJAN POŽAR
HITRE NOGE SENOŽECE
Moški SLO HITRE NOGE SENOŽECE 1963 1:59:28 >
Klub HITRE NOGE SENOŽECE
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 1:59:28
25 . 226 JURIJ MAČEK
ČIRČE
Moški SLO ČIRČE 1960 1:59:32 >
Klub ČIRČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 1:59:32
26 . 96 ROBERT ZRIMŠEK
TF LOGATEC
Moški SLO TF LOGATEC 1961 2:02:49 >
Klub TF LOGATEC
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 2:02:49
27 . 129 ALEKSANDER MOČNIK
TEKAŠKI FORUM CERKNO
Moški SLO TEKAŠKI FORUM CERKNO 1965 2:03:33 >
Klub TEKAŠKI FORUM CERKNO
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 2:03:33
28 . 110 JANEZ TOMŠIČ
LOGO BREZOVICA
Moški SLO LOGO BREZOVICA 1961 2:03:38 >
Klub LOGO BREZOVICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 2:03:38
29 . 82 MILAN MEŽA
PS ERA VELENJE
Moški SLO PS ERA VELENJE 1958 2:04:36 >
Klub PS ERA VELENJE
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 2:04:36
30 . 116 ANDREJ VAVPETIČ
MICI JE ZAKON
Moški SLO MICI JE ZAKON 1960 2:04:52 >
Klub MICI JE ZAKON
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 2:04:52
31 . 49 DUŠAN MAČEK
KT KURJA VAS
Moški SLO KT KURJA VAS 1963 2:04:54 >
Klub KT KURJA VAS
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 2:04:54
32 . 114 DARKO KRISTANC
FOTO BONI
Moški SLO FOTO BONI 1965 2:05:21 >
Klub FOTO BONI
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 2:05:21
33 . 164 JOŽE KIRM
-
Moški SLO - 1965 2:05:32 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 2:05:32
34 . 238 DANIEL NAEGELEN
C.A.F.
Moški SLO C.A.F. 1960 2:07:33 >
Klub C.A.F.
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 2:07:33
35 . 196 Papič Milivoj
-
Moški SLO - 1956 2:08:05 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 2:08:05
36 . 231 LESZEK RZESZOTKO
BRENNA
Moški SLO BRENNA 1963 2:11:03 >
Klub BRENNA
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 2:11:03
37 . 149 JOŽE DIVJAK
VAD
Moški SLO VAD 1960 2:11:11 >
Klub VAD
Država SLO
Spol: Moški
: 1960
Čas: 2:11:11
38 . 37 VITOMIR MAKSIMOVIČ
NK ČRNUČE
Moški SLO NK ČRNUČE 1958 2:13:16 >
Klub NK ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 2:13:16
39 . 254 BRANE JAŠOVEC
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1961 2:13:57 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 2:13:57
40 . 174 ANDREJ SKVARČA
-
Moški SLO - 1961 2:16:15 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1961
Čas: 2:16:15
41 . 216 RAJKO VARGA
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1962 2:18:03 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 2:18:03
42 . 42 IVAN DRVARIČ
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1964 2:18:43 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1964
Čas: 2:18:43
43 . 29 BRANE BREZOVEC
-
Moški SLO - 1965 2:21:03 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1965
Čas: 2:21:03
44 . 252 TOMO URŠIČ
Energijateam.com
Moški SLO Energijateam.com 1963 2:25:36 >
Klub Energijateam.com
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 2:25:36
45 . 159 TOMAŽ PIBERNIK
-
Moški SLO - 1962 2:27:54 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1962
Čas: 2:27:54
46 . 52 ANTON GORJANC
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 2:29:55 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 2:29:55
47 . 26 MARKO SREBERNJAK
MARATON NM
Moški SLO MARATON NM 1956 2:30:27 >
Klub MARATON NM
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 2:30:27
48 . 168 DUŠAN KOTAR
TEKAŠKI FORUM
Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 2:30:57 >
Klub TEKAŠKI FORUM
Država SLO
Spol: Moški
: 1963
Čas: 2:30:57
49 . 104 BOJAN PRIJATELJ
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1958 2:42:45 >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
: 1958
Čas: 2:42:45
50 . 17 BOJAN ŠARABON
-
Moški SLO - 1956 3:02:10 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1956
Čas: 3:02:10
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 223 JOŽE ROGLJ
BAUER CENTER
Moški SLO BAUER CENTER 1951 1:43:01 >
Klub BAUER CENTER
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Čas: 1:43:01
2 . 124 JANEZ UDOVIC
POWERFIT
Moški SLO POWERFIT 1953 1:47:18 >
Klub POWERFIT
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 1:47:18
3 . 54 JANEZ POLJANEC
SENICA
Moški SLO SENICA 1953 1:50:10 >
Klub SENICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 1:50:10
4 . 65 MILAN KIRN
KD HRASTNIK
Moški SLO KD HRASTNIK 1953 1:50:28 >
Klub KD HRASTNIK
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 1:50:28
5 . 33 IZTOK KUKMAN
-
Moški SLO - 1954 1:51:09 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Čas: 1:51:09
6 . 44 MARJAN JEREB
IDRIJA
Moški SLO IDRIJA 1950 1:52:50 >
Klub IDRIJA
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Čas: 1:52:50
7 . 143 Mihovec Matej
KONDOR GODEŠIČ
Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1951 1:54:22 >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Čas: 1:54:22
8 . 101 Klemenc Tone
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1955 1:58:09 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 1:58:09
9 . 48 PIO LAPANJA
LUNCA
Moški SLO LUNCA 1951 1:58:22 >
Klub LUNCA
Država SLO
Spol: Moški
: 1951
Čas: 1:58:22
10 . 59 IVAN PERGOVNIK
ŠD TRNOVSKI MARATON
Moški SLO ŠD TRNOVSKI MARATON 1955 1:58:33 >
Klub ŠD TRNOVSKI MARATON
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 1:58:33
11 . 184 RIKO JERMAN
-
Moški SLO - 1952 2:00:08 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Čas: 2:00:08
12 . 120 STOJAN KRALJ
GROSIST KB
Moški SLO GROSIST KB 1947 2:04:48 >
Klub GROSIST KB
Država SLO
Spol: Moški
: 1947
Čas: 2:04:48
13 . 41 BOJAN BOJKOV
CALCIT
Moški SLO CALCIT 1954 2:08:38 >
Klub CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
: 1954
Čas: 2:08:38
14 . 69 JOŽE VRTAČNIK
-
Moški SLO - 1955 2:08:59 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 2:08:59
15 . 173 MARJAN MANFREDA
-
Moški SLO - 1950 2:12:41 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1950
Čas: 2:12:41
16 . 235 PETER MOČILNIKAR
ČRNUČE
Moški SLO ČRNUČE 1952 2:14:17 >
Klub ČRNUČE
Država SLO
Spol: Moški
: 1952
Čas: 2:14:17
17 . 237 TONE PETEK
KAMNIŠKI VRHAČ
Moški SLO KAMNIŠKI VRHAČ 1946 2:18:45 >
Klub KAMNIŠKI VRHAČ
Država SLO
Spol: Moški
: 1946
Čas: 2:18:45
18 . 151 JAKOB REŠ
ŠD RADOVLJICA
Moški SLO ŠD RADOVLJICA 1935 2:20:06 >
Klub ŠD RADOVLJICA
Država SLO
Spol: Moški
: 1935
Čas: 2:20:06
19 . 84 MARE KRIŠTOFIČ
TK BOHINJ
Moški SLO TK BOHINJ 1948 2:22:36 >
Klub TK BOHINJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1948
Čas: 2:22:36
20 . 126 JANEZ KREK
ŠD KONDOR
Moški SLO ŠD KONDOR 1947 2:26:42 >
Klub ŠD KONDOR
Država SLO
Spol: Moški
: 1947
Čas: 2:26:42
21 . 108 ALBIN STRUNA
TRIATLON KLUB BOHINJ
Moški SLO TRIATLON KLUB BOHINJ 1942 2:28:31 >
Klub TRIATLON KLUB BOHINJ
Država SLO
Spol: Moški
: 1942
Čas: 2:28:31
22 . 221 ZVONKO MEZGA
ELEKTRO MARIBOR
Moški SLO ELEKTRO MARIBOR 1955 2:28:48 >
Klub ELEKTRO MARIBOR
Država SLO
Spol: Moški
: 1955
Čas: 2:28:48
23 . 243 IVAN OCEPEK
TS RADENSKA
Moški SLO TS RADENSKA 1953 2:29:04 >
Klub TS RADENSKA
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 2:29:04
24 . 16 LOJZE POLJŠAK
-
Moški SLO - 1953 2:32:51 >
Klub -
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 2:32:51
25 . 183 IVAN LESKOVŠEK
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1953 2:35:22 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
: 1953
Čas: 2:35:22
26 . 107 MILIVOJ KODRIČ
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1949 2:37:10 >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država SLO
Spol: Moški
: 1949
Čas: 2:37:10
27 . 74 MIRO TRONTELJ
AK KOPER
Moški SLO AK KOPER 1940 2:47:36 >
Klub AK KOPER
Država SLO
Spol: Moški
: 1940
Čas: 2:47:36

Komentarji

 

Mobile content