Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 8. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2005

Tek - gorski Tekma:8. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2005 Datum:31.07.2005
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 191 HANI KRAMARIČ Ženski SLO TD BOVEC 1994 0:09:54
2 . 253 EVA ALJANČIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 1995 0:10:42
3 . 135 KATJA HREN Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1994 0:10:51
4 . 87 VANJA MOČNIK Ženski SLO TEKAŠKI FORUM CERKNO 1993 0:11:23
5 . 194 BLAŽKA MELIHEN Ženski SLO TD BOVEC 1995 0:11:50
6 . 160 MARUŠA JERAS Ženski SLO KGT PAPEŽ 1996 0:11:56
7 . 177 KLARA KREGAR Ženski SLO KGT PAPEŽ 1996 0:12:37
8 . 9 PETRA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1995 0:14:11
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 80 TINA BERČIČ Ženski SLO AD MASS 1990 0:17:09
2 . 123 AJDA SITAR Ženski SLO AK DOMŽALE 1991 0:17:26
3 . 248 KATJA BALANTIČ Ženski SLO TSK JUB POL 1991 0:17:53
4 . 192 NEJA ČOPI Ženski SLO TD BOVEC 1991 0:17:54
5 . 220 CITA CVIRN Ženski SLO AK DOMŽALE 1990 0:18:58
6 . 134 PETRA HREN Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1990 0:19:13
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 239 SUZANA MLADENOVIČ Ženski SLO AK DOMŽALE 1987 1:06:50
2 . 94 KATJA BERČIČ Ženski SLO AD MASS 1988 1:12:58
3 . 61 KATJA TOMEC Ženski SLO KGT PAPEŽ 1988 1:13:58
4 . 169 NIKA URH Ženski SLO KGT PAPEŽ 1989 1:19:24
5 . 95 SARA SOUIDI Ženski SLO AD MASS 1988 1:22:21
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 3 ANNA PICHRTOVA Ženski CZE CZECH NATIONAL TEAM 1973 1:31:53
2 . 234 INES HIŽAR Ženski SLO KGT ŠMARTNO GORSKA NAVEZA 1980 1:41:19
3 . 147 EDITA GASHI Ženski SLO AD POSOČJE 1976 1:50:29
4 . 245 VERONIKA JURIŠIĆ Ženski SLO SLJEME 1977 1:58:21
5 . 76 PETRA PIRC Ženski SLO MONTRIAL PATAGONIJA 1972 2:00:55
6 . 136 MAŠA KOVAČ Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 2:07:46
7 . 78 JERA ZAJEC Ženski SLO BARJE 1979 2:17:43
8 . 172 POLONA ŠTRITOF Ženski SLO - 1978 2:19:23
9 . 246 ANTONIJA ORLIĆ Ženski SLO AK SLJEDE ZAGREB 1977 2:28:37
10 . 251 BOŽENA BURŠIĆ Ženski CRO AK SLJEME 1980 2:29:46
11 . 244 VANJA PALIĆ Ženski CRO SLJEME 1977 2:56:58
Z5 čLANICE-Ž
1 . 230 URŠA TROBEC Ženski SLO TK KOBARID 1967 1:56:00
2 . 50 MARINKA LAPANJA Ženski SLO IDRIJA 1965 2:03:43
3 . 83 OLGA GRM Ženski SLO TRMASTI 1949 2:11:53
4 . 13 MARTA GRIČAR Ženski SLO TK LAŠKO 1965 2:14:27
5 . 233 MARZENA RZESZOTKO Ženski BRENNA 1965 2:32:33
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 25 DOMEN ZUPAN Moški SLO AK VELE DOMŽALE 1992 0:08:17
2 . 193 DEAN MELIHEN Moški SLO TD BOVEC 1992 0:08:40
3 . 242 TADEJ SKITEK Moški SLO KAK RAVNE 1992 0:09:18
4 . 166 PRIMOŽ PANČUR Moški SLO KGT PAPEŽ 1993 0:09:39
5 . 180 MIHA ŠKOFLEK Moški SLO AK DOMŽALE 1993 0:10:01
6 . 141 TIM SENIČAR Moški SLO ŠRD SVIZEC 1995 0:10:05
7 . 162 MATEVŽ ŠKRTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1997 0:10:19
8 . 255 GREGOR ŠLEBIR Moški SLO TRISPORT 1995 0:11:36
9 . 148 ŽIGA MEDVEŠEK Moški SLO - 1994 0:11:37
10 . 181 MATEVŽ PLANKO Moški SLO ŠD TRISPORT 1998 0:11:55
11 . 189 BLAŽ JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1998 0:14:31
M2 DEčKI U14-M
1 . 176 TINE TORKAR Moški SLO ŠD PODNANOS 1990 0:15:11
2 . 195 TINE ZORNIK Moški SLO TD BOVEC 1991 0:15:37
3 . 86 MATIJA OBLAK Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1991 0:15:46
4 . 232 MARCIN RZESZOTKO Moški BRENNA 1990 0:16:12
5 . 197 BLAŽ HAFNER Moški SLO AK ŠKOFJA LOKA 1991 0:16:39
6 . 156 MARKO ALPNER Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1991 0:16:54
7 . 161 KLEMEN KAVČIČ Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1991 0:18:38
8 . 227 MATEJ GRADIŠEK Moški SLO KGT PAPEŽ 1991 0:21:03
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 157 KLEMEN BAUER Moški SLO SK IHAN 1986 0:51:40
2 . 62 UROŠ TOMEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1987 0:54:57
3 . 175 MARKO TRATNIK Moški SLO ŠD PODNANOS 1986 0:56:19
4 . 122 PETER OBLAK Moški SLO SD TABOR ŽIRI 1989 0:57:10
5 . 36 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 0:58:56
6 . 35 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 1:01:05
7 . 88 MIHA RUDL Moški SLO ŠAHOVSKO DRUŠTVO FRAM 1986 1:07:38
8 . 70 Vrtačnik Blaž Moški SLO - 1988 1:13:32
M4 MLADINCI U20-M
1 . 6 ROBERT KRUPICKA Moški CZE CZECH NATIONAL TEAM 1978 1:19:07
2 . 7 MARCO GAIARDO Moški ITA ATLETICA TRENTO 1970 1:20:41
3 . 1 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1977 1:25:10
4 . 2 Alič Simon Moški SLO ŠD POLJANE 1971 1:25:13
5 . 10 RUDOLF REITBERGER Moški AUT LCC WIEN 1971 1:26:01
6 . 5 PAVEL BRYDL Moški CZE CZECH NATIONAL TEAM 1980 1:26:21
7 . 38 MARJAN ZUPANČIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1971 1:27:52
8 . 131 NEJC KUHAR Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1985 1:28:54
9 . 188 BOJAN SLAPAR Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1977 1:32:00
10 . 137 BOŠTJAN NOVAK Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1970 1:33:24
11 . 8 TOMAS ONDRACEK Moški CZE CZECH 1978 1:33:39
12 . 47 ROBERT KOTNIK Moški SLO PREVOJE 1975 1:34:22
13 . 228 MATJAŽ COTAR Moški SLO GRS ŠK.LOKA 1978 1:35:29
14 . 46 MITJA ŠENTJURC Moški SLO TK LAŠKO 1971 1:36:04
15 . 154 IVAN RAZPET Moški SLO Energijateam.com 1974 1:36:57
16 . 72 ZDRAVKO VOLKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1976 1:39:48
17 . 43 WOUTER HAMELINCK Moški GENT 1982 1:40:48
18 . 138 VINCENC JAMNIK Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 1:41:29
19 . 130 METOD MOČNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1968 1:42:00
20 . 53 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1977 1:43:14
21 . 71 TOMO PETEK Moški SLO KGT PAPEŽ 1970 1:43:21
22 . 51 JANEZ BENKO Moški SLO - 1968 1:43:34
23 . 127 ŠTEFAN KRIŽAJ Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1970 1:45:07
24 . 249 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO HARE KRIŠNA 1969 1:45:10
25 . 133 SAŠO NOVAK Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 1:45:17
26 . 115 ROK PELC Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1969 1:45:31
27 . 121 BOJAN KOS Moški SLO NOVICE 1973 1:46:04
28 . 45 DARKO KUNC Moški SLO NOTRANJSKI KONEC 1982 1:46:10
29 . 90 ROBERT POBEŽIN Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1966 1:47:02
30 . 30 PETER KAPEL Moški SLO TOVSTI VRH 1976 1:47:06
31 . 155 ERVIN KODER Moški SLO - 1981 1:47:55
32 . 182 BLAŽ KAVČIČ Moški SLO JABKA RDEJČE 1984 1:48:10
33 . 128 IGOR ALPNER Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1968 1:48:41
34 . 144 UROŠ BERTONCELJ Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1975 1:49:19
35 . 24 DAMJAN OSOLNIK Moški SLO - 1972 1:49:37
36 . 187 MARTIN ANDREJČIČ Moški SLO - 1977 1:49:41
37 . 178 DAMIJAN STRAMŠAK Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1974 1:49:55
38 . 241 MIHA VUK Moški SLO AO ČRNUČE 1977 1:50:00
39 . 179 ANDREJ KRAMER Moški SLO TS GORENJE 1966 1:50:32
40 . 64 PRIMOZ KRISTAN Moški SLO - 1974 1:51:35
41 . 139 METOD BREGAR Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1969 1:52:00
42 . 85 MARTIN MLAKAR Moški SLO JELEN RACING TEAM 1983 1:52:05
43 . 112 BORUT GABER Moški SLO RETEČE 1967 1:52:06
44 . 163 MATEJ KOSEM Moški SLO - 1976 1:52:16
45 . 229 DAVID VIDIC Moški SLO ŠD IZLAKE 1976 1:52:36
46 . 190 UROŠ ŠVIGELJ Moški SLO - 1981 1:52:42
47 . 60 IGOR VELIKONJA Moški SLO ŠD HITRE NOGE 1976 1:54:20
48 . 158 BOŠTJAN MEDVEŠEK Moški SLO - 1969 1:54:26
49 . 39 MATJAŽ ARKO Moški SLO MARATON SODRAŽICA 1973 1:55:00
50 . 152 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO DOMINA RADOVLICA 1971 1:55:05
51 . 18 VASJA JERČIČ Moški SLO MTS GORENJE 1972 1:55:18
52 . 15 IZIDOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENCI 1978 1:56:56
53 . 4 LIBOR BEDNARZ Moški CZE CZECH 1980 1:57:19
54 . 240 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO Energijateam.com 1975 1:58:39
55 . 99 PETER KAVČIČ Moški SLO PD ZABUKOVICA 1970 1:59:10
56 . 250 KRISTIJAN ŠIVAK Moški SLO AK SLJEME 1971 1:59:20
57 . 55 BRANKO SOJER Moški SLO IHAN 1974 1:59:22
58 . 19 ROBERT MEZEI Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1972 1:59:57
59 . 63 SIMON ISTENIČ Moški SLO - 1967 2:00:10
60 . 170 TOMAŽ ZUPANČIČ Moški SLO AK - TRIGLAV KRANJ 1969 2:00:14
61 . 77 NATE MCDOWELL Moški MONTRIAL PATAGONIJA 1971 2:00:56
62 . 132 UROŠ VUKAŠINOVIČ Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1975 2:01:00
63 . 57 ROK LINDTNER Moški SLO SPORT POINT 1969 2:02:41
64 . 236 IGOR VLAINIČ Moški SLO Energijateam.com 1970 2:02:52
65 . 247 UROŠ POLJANEC Moški SLO Energijateam.com 1980 2:02:53
66 . 27 KRISTJAN FORNAZARIČ Moški SLO ŠD HIT 1973 2:04:00
67 . 118 MATJAŽ PREMK Moški SLO - 1973 2:05:33
68 . 23 MARJAN TROBEC Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1969 2:05:55
69 . 56 PETER PFEIFER Moški SLO Energijateam.com 1976 2:06:14
70 . 103 DAMIJAN CUFER Moški SLO TD BURJA VIPAVA 1967 2:07:47
71 . 142 MARKO KRUŠNIK Moški SLO ŠD MALI TALENT 1979 2:11:58
72 . 113 PRIMOŽ ŠPORAR Moški SLO - 1971 2:12:53
73 . 222 PRIMOŽ KOROŠEC Moški SLO BOHINJ 1967 2:15:41
74 . 125 PETER SMERKOLJ Moški SLO - 1981 2:16:04
75 . 89 TINE KOGOVŠEK Moški SLO - 1978 2:19:00
76 . 79 SEBASTJAN KAPEL Moški SLO TK MARATON PTUJ 1974 2:21:53
77 . 109 GREGOR PODVIZ Moški SLO BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1974 2:23:01
78 . 12 ANDREJ BREČKO Moški SLO CEPETAVČKI 1977 2:26:12
79 . 117 IGOR LIPOVŠEK Moški SLO PD ZABUKOVICA 1969 2:32:35
80 . 185 TONE ANDREJČIČ Moški SLO - 1973 2:34:53
81 . 225 KRISTIJAN MIŠ Moški SLO TK SOKOL TIVOLI 1976 2:35:23
82 . 93 UROŠ POGAČAR Moški SLO - 1975 2:42:53
83 . 14 IGOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENCI 1975 2:49:37
M5 čLANI-M
1 . 140 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT PAPEŽ 1965 1:31:02
2 . 22 KLAVDIJ MARAŽ Moški SLO FILIPIDES 1962 1:37:15
3 . 219 IVAN ŠAUS Moški SLO POWERFIT 1956 1:40:55
4 . 105 STANKO ČUFER Moški SLO YOVILAND 1957 1:41:52
5 . 167 JANEZ KAVČIČ Moški SLO ŽELEZNIKI 1960 1:42:29
6 . 102 MIRKO ČUFER Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 1:43:16
7 . 224 IVAN URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1956 1:44:26
8 . 58 BOGDAN PRIMOŽIČ Moški SLO - 1963 1:46:40
9 . 20 IGOR KALAN Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1961 1:47:05
10 . 100 Kemperl Bojan Moški SLO KGT PAPEŽ 1961 1:47:44
11 . 34 PETER HAFNER Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1958 1:48:23
12 . 217 FRANCI SUŠNIK Moški SLO KGT Papež 1964 1:49:18
13 . 119 SILVO MAGYAR Moški SLO - 1962 1:49:26
14 . 40 FRANCI TERAŽ Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 1:50:23
15 . 165 TONE PANČUR Moški SLO ŠD SOTESKA 1963 1:50:40
16 . 11 JERNEJ KLINC Moški SLO TK LOKA-OREHOVO 1960 1:53:34
17 . 146 DARE AVGUŠTIN Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1956 1:54:45
18 . 150 STANE HOMEC Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1959 1:55:22
19 . 81 JANEZ BERČIČ Moški SLO JABER d.o.o. 1957 1:55:53
20 . 171 ŠTEFAN ŽLEBIČ Moški SLO KLUB TRASTIH 1957 1:57:41
21 . 21 JOŽE ZAJC Moški SLO ŠD IZLAKE 1965 1:58:23
22 . 32 MARJAN VERŠNIK Moški SLO ŠD TERGLAV 1959 1:58:42
23 . 98 PETER POSINEK Moški SLO AO CELJE 1964 1:58:43
24 . 186 BOJAN POŽAR Moški SLO HITRE NOGE SENOŽECE 1963 1:59:28
25 . 226 JURIJ MAČEK Moški SLO ČIRČE 1960 1:59:32
26 . 96 ROBERT ZRIMŠEK Moški SLO TF LOGATEC 1961 2:02:49
27 . 129 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO TEKAŠKI FORUM CERKNO 1965 2:03:33
28 . 110 JANEZ TOMŠIČ Moški SLO LOGO BREZOVICA 1961 2:03:38
29 . 82 MILAN MEŽA Moški SLO PS ERA VELENJE 1958 2:04:36
30 . 116 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO MICI JE ZAKON 1960 2:04:52
31 . 49 DUŠAN MAČEK Moški SLO KT KURJA VAS 1963 2:04:54
32 . 114 DARKO KRISTANC Moški SLO FOTO BONI 1965 2:05:21
33 . 164 JOŽE KIRM Moški SLO - 1965 2:05:32
34 . 238 DANIEL NAEGELEN Moški SLO C.A.F. 1960 2:07:33
35 . 196 Papič Milivoj Moški SLO - 1956 2:08:05
36 . 231 LESZEK RZESZOTKO Moški SLO BRENNA 1963 2:11:03
37 . 149 JOŽE DIVJAK Moški SLO VAD 1960 2:11:11
38 . 37 VITOMIR MAKSIMOVIČ Moški SLO NK ČRNUČE 1958 2:13:16
39 . 254 BRANE JAŠOVEC Moški SLO Energijateam.com 1961 2:13:57
40 . 174 ANDREJ SKVARČA Moški SLO - 1961 2:16:15
41 . 216 RAJKO VARGA Moški SLO Energijateam.com 1962 2:18:03
42 . 42 IVAN DRVARIČ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1964 2:18:43
43 . 29 BRANE BREZOVEC Moški SLO - 1965 2:21:03
44 . 252 TOMO URŠIČ Moški SLO Energijateam.com 1963 2:25:36
45 . 159 TOMAŽ PIBERNIK Moški SLO - 1962 2:27:54
46 . 52 ANTON GORJANC Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 2:29:55
47 . 26 MARKO SREBERNJAK Moški SLO MARATON NM 1956 2:30:27
48 . 168 DUŠAN KOTAR Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1963 2:30:57
49 . 104 BOJAN PRIJATELJ Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1958 2:42:45
50 . 17 BOJAN ŠARABON Moški SLO - 1956 3:02:10
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 223 JOŽE ROGLJ Moški SLO BAUER CENTER 1951 1:43:01
2 . 124 JANEZ UDOVIC Moški SLO POWERFIT 1953 1:47:18
3 . 54 JANEZ POLJANEC Moški SLO SENICA 1953 1:50:10
4 . 65 MILAN KIRN Moški SLO KD HRASTNIK 1953 1:50:28
5 . 33 IZTOK KUKMAN Moški SLO - 1954 1:51:09
6 . 44 MARJAN JEREB Moški SLO IDRIJA 1950 1:52:50
7 . 143 Mihovec Matej Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1951 1:54:22
8 . 101 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 1955 1:58:09
9 . 48 PIO LAPANJA Moški SLO LUNCA 1951 1:58:22
10 . 59 IVAN PERGOVNIK Moški SLO ŠD TRNOVSKI MARATON 1955 1:58:33
11 . 184 RIKO JERMAN Moški SLO - 1952 2:00:08
12 . 120 STOJAN KRALJ Moški SLO GROSIST KB 1947 2:04:48
13 . 41 BOJAN BOJKOV Moški SLO CALCIT 1954 2:08:38
14 . 69 JOŽE VRTAČNIK Moški SLO - 1955 2:08:59
15 . 173 MARJAN MANFREDA Moški SLO - 1950 2:12:41
16 . 235 PETER MOČILNIKAR Moški SLO ČRNUČE 1952 2:14:17
17 . 237 TONE PETEK Moški SLO KAMNIŠKI VRHAČ 1946 2:18:45
18 . 151 JAKOB REŠ Moški SLO ŠD RADOVLJICA 1935 2:20:06
19 . 84 MARE KRIŠTOFIČ Moški SLO TK BOHINJ 1948 2:22:36
20 . 126 JANEZ KREK Moški SLO ŠD KONDOR 1947 2:26:42
21 . 108 ALBIN STRUNA Moški SLO TRIATLON KLUB BOHINJ 1942 2:28:31
22 . 221 ZVONKO MEZGA Moški SLO ELEKTRO MARIBOR 1955 2:28:48
23 . 243 IVAN OCEPEK Moški SLO TS RADENSKA 1953 2:29:04
24 . 16 LOJZE POLJŠAK Moški SLO - 1953 2:32:51
25 . 183 IVAN LESKOVŠEK Moški SLO AK DOMŽALE 1953 2:35:22
26 . 107 MILIVOJ KODRIČ Moški SLO ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1949 2:37:10
27 . 74 MIRO TRONTELJ Moški SLO AK KOPER 1940 2:47:36

Komentarji