Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 7. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2004

Tek - gorski Tekma:7. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2004 Datum:25.07.2004
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Čas
Z1 MLAJšE DEKLICE U12-Ž
1 . 217 KATJA BALANTIČ Ženski SLO TSK JUB DOL 9:55
2 . 242 ČOPI NEJA Ženski SLO BOVEC 10:19
3 . 246 PROKIČ KIM Ženski SLO AK VELE DOMŽALE 10:32
4 . 210 SITAR AJDA Ženski SLO AK VELE 10:47
5 . 240 KAMARIČ HANI MLEKUŠ Ženski SLO BOVEC 10:56
6 . 218 ADLER MONIKA Ženski SLO AK VELE 11:07
7 . 235 PETRA VRHOVNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 11:09
8 . 233 HREN KATJA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA 11:16
9 . 238 NOVAK AJDA Ženski SLO KRONOS 11:19
10 . 208 MOČNIK VANJA Ženski SLO TK FORUM 11:37
11 . 214 LIPOVŠEK SAŠA Ženski SLO AK VELE DOMŽALE 12:07
12 . 216 POLONA BARBER Ženski SLO 14:28
Z2 DEKLICE U14-Ž
1 . 245 KATJA KOSMATIN Ženski SLO AK VELE 17:19
2 . 205 BERČIČ TINA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA 18:07
3 . 247 URH NIKA Ženski SLO KGT PAPEŽ 18:24
4 . 232 HREN PETRA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA 18:44
5 . 239 CVIREN CITA Ženski SLO VELE 19:10
6 . 249 KATARINA ROBNIK Ženski SLO AK DOMŽALE 22:10
7 . 207 PAPEŽ ŠPELA Ženski SLO KGT PAPEŽ 22:56
Z3 STAREJšE DEKLICE U16-Ž
1 . 206 BERČIČ KATJA Ženski SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:12:00
2 . 204 TOMEC KATJA Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:13:14
3 . 202 URŠA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:17:34
4 . 201 JANJA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1:18:21
5 . 211 TERESA UCIECHOWSKA Ženski TECHNIK KOMRNO 1:21:36
Z4 MLADINKE U20-Ž
1 . 122 HIŽAR INES Ženski SLO TK ŠMARNOGORKA NAVEZA 1:39:19
2 . 158 SIMONA ŽABJEK Ženski SLO BAUER CENTER 1:43:19
3 . 28 GASHI EDITA WOJTOWICZ Ženski 1:48:29
4 . 76 ANNA WOJTOWICZ Ženski LUKS KORFANTOW 1:51:12
5 . 185 MATEJA ŠUŠTARŠIČ Ženski SLO AK PORTOVALD 1:55:50
6 . 59 JELENC TINA Ženski SLO AO ČRNUČE 2:08:17
7 . 103 NOVAK SIMONA Ženski SLO 2:17:10
8 . 65 BOŽENA BURŠIĆ Ženski SLO AK SLJEME 2:42:07
Z5 čLANICE-Ž
1 . 77 PAKOSZ IRENA Ženski TESHNIK KOMORNO 1:48:24
2 . 64 Trobec Urša Ženski SLO TK KOBARID 1:55:41
4 . 40 ŠIFTAR JOŽICA Ženski SLO TS RADENSKA 2:07:18
5 . 133 GRM OLGA Ženski SLO TRMASTI 2:11:08
6 . 23 ŠKET MOTNIKAR BARBARA Ženski SLO 2:13:08
7 . 31 GRIČAR MARTA Ženski SLO TK LAŠKO 2:14:18
8 . 173 ALPNER FANI Ženski SLO ZARJA ELEKTRONIKA 2:23:50
9 . 81 LOJZKA BRATUŠA Ženski SLO POHORJE 2:31:08
10 . 57 MOJCA ZORKO Ženski SLO 1968 2:34:52
11 . 61 MARIJA GALUN Ženski SLO MARATON POHORJE 2:39:59
12 . 152 NOVAK ALENKA Ženski SLO DRTP MARATON NM 2:47:25
13 . 182 BERGLEZ ALJA Ženski SLO 1965 2:56:26
M1 MLAJšI DEčKI U12-M
1 . 212 ZUPAN DOMEN Moški SLO AK VELE 8:26
2 . 237 OBLAK MATIJA Moški SLO ŠK TABOR ŽIRI 8:39
3 . 215 HAFNER BLAŽ Moški SLO AK ŠKOFJA LOKA 8:52
4 . 234 Plaznik Matic Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 9:05
5 . 225 LUKA GOSTINČAR Moški SLO TSK JUB DOL 9:09
6 . 231 SKITEK TADEJ Moški SLO KAK RAVNE 9:16
7 . 226 GREGOR LEVSTEK Moški SLO TSK JUB DOL 9:17
8 . 241 MELIHEN DEAN Moški SLO BOVEC 10:00
9 . 248 Vogrin Domen Moški SLO KGT PAPEŽ 10:26
10 . 227 KOZJAN ŽAN Moški SLO TSK JUB DOL 10:44
11 . 224 KLEMEN KAVČIČ Moški SLO AD ŽELEZNIKI 10:48
12 . 228 MODER TILEN Moški SLO TSK JUB DOL 10:58
13 . 229 MATEVŽ PLANKO Moški SLO 16:10
M2 DEčKI U14-M
1 . 236 OBLAK PETER Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 14:40
2 . 223 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 14:43
3 . 221 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 15:06
4 . 244 TORKAR TINE Moški SLO PODNANOS 15:47
5 . 209 LUKASZ PANKOWSKI Moški TECHNIK KOMORNO 16:10
6 . 243 VITEZ PETER Moški SLO BOVEC 16:57
M3 STAREJšI DEčKI U16-M
1 . 219 KUHAR NEJC Moški SLO TTSD 48:56:00
2 . 84 MARKO TRATNIK Moški SLO ŠD NANOS 54:09:00
3 . 203 TOMEC UROŠ Moški SLO KGT PAPEŽ 55:41:00
4 . 220 ŠENK PRIMOŽ Moški SLO TTSO JEZERSKO 57:13:00
5 . 213 ŠAVS TILEN Moški SLO 58:17:00
6 . 153 KOTNIK PRIMOŽ Moški SLO MARKLES 1:01:13
7 . 222 JAŠOVEC MIHA Moški SLO KGT PAPEŽ 1:02:58
8 . 230 Vrtačnik Blaž Moški SLO AK KRONOS 1:04:20
9 . 67 ZALAR BLAŽ Moški SLO ŠD CAJNARJE 1:18:15
10 . 200 GREGOR MLAKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:31:48
M4 MLADINCI U20-M
1 . 15 MARCO GAIARDO Moški ITA ATLETICA TRENTO - 1:18:21
2 . 131 ROBERT KRUPICKA Moški CZE CHZ (ČEŠKA) 1:21:14
3 . 17 RUDOLF REITBERGER Moški LCC WIEN 1:22:05
4 . 146 ANDREJ MESNER Moški SLO AD MARIBOR 1:23:00
5 . 136 SEBASTJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1:23:23
6 . 128 PETER LAMOVEC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1:24:15
7 . 18 ROMAN SKALSKY Moški OPAVANET 1:25:46
8 . 2 Alič Simon Moški SLO ŠD POLJANE 1:26:03
9 . 70 MARJAN ZUPANČIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:26:13
10 . 41 ŠUBIC MARKO Moški SLO ŠD TABOR TERMO 1:26:39
11 . 168 ŠALAMUN IGOR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:27:35
12 . 50 KLEMEN TRILER Moški SLO KGT PAPEŽ 1:28:24
13 . 135 STANKO JANŽEKOVIČ Moški SLO AD ŽELEZNIKI 1:28:48
14 . 21 GEORGE EHRHARDT Moški TODMORDEN 1:29:08
15 . 109 COTAR MATJAŽ Moški 1:31:01
16 . 79 REINHOLD POTOTSCHNIK Moški LG SUDKARNTEN 1:32:08
17 . 45 ZDRAVKO VOLKAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1:32:23
18 . 68 NEDELJKO RAVNIĆ Moški 1:32:36
19 . 39 RAZPET IVAN Moški SLO 1:33:48
20 . 74 MOČNIK METOD Moški SLO KGT PAPEŽ 1:34:24
21 . 132 ŠENK ANŽE Moški SLO TTS O JEZERSKO 1:34:34
22 . 105 Mihelič Blaž Moški SLO HARI KRIŠNA 1:37:16
23 . 13 STOJAN ŠVIGELJ Moški SLO AK SEVNICA 1:37:32
24 . 63 BREMEC ROK Moški SLO (mladinec) 1:37:35
25 . 160 MARTIN ŠTENDLER Moški SLO PODBRDO 1:38:13
26 . 186 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLSKO 1:38:49
27 . 159 GREGA HOČEVAR Moški SLO SOKOL TIVOLI 1:39:17
28 . 29 ŽEPIČ DAMJAN Moški SLO SD NOVA DRULOVKA 1:39:20
29 . 44 HRAČUN RAJKO Moški SLO PROMONTANA 1:40:30
30 . 1 KAPEL PETER Moški SLO 1:41:30
31 . 176 Guček Andrej Moški SLO OLIMPIJSKA VAS LAVA 1:42:02
32 . 34 KUDER ERVIN Moški SLO ZAKRIŽ 1:42:04
33 . 165 GREGOR MARGUČ Moški SLO OLIMPIJSKA VAS LAVA 1:42:09
34 . 37 IVAN FERENČAK Moški SLO HRK 1:42:18
35 . 88 BERČIČ IZIDOR Moški SLO KRANJ 1:42:56
36 . 104 PELC ROK Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:43:07
37 . 111 SEBASTJAN GREGORŠANEC Moški SLO VZPON OF 3 TEAM 1:43:13
38 . 69 MELKIČ MATJAŽ Moški SLO ŠD TRBOJE 1:43:30
39 . 3 BRUS BOJAN Moški SLO TK RADENSKA 1:46:06
40 . 75 ARKO MATJAŽ Moški SLO SODRAŽICA 1:46:20
41 . 142 ALJAŽ MARJAN Moški SLO FITNES POWERFIT 1:46:24
42 . 193 MARTIN ANDREJČIČ Moški SLO 1:46:33
43 . 145 MARJAN ŽIBERNA Moški SLO 1:48:14
44 . 125 ROBERT PRITRŽNIK Moški SLO GRS CELJE 1:48:33
45 . 43 KOS IZTOK Moški SLO ADVENTURE TEAM 1:48:47
46 . 141 STARE MIRO Moški SLO 1:48:51
47 . 12 KUNE DARKO Moški SLO ŠD HITRE NOGE 1:49:11
48 . 172 ALPNER IGOR Moški SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1:49:24
49 . 177 MARTIN MLAKAR Moški SLO JELEN RENSING 1:49:39
50 . 175 MARKO JANJATOVIČ Moški SLO DOMINA 1:49:58
51 . 92 DAMIJAN STRAMŠAK Moški SLO 1:50:13
52 . 96 ROBERT POBETIN Moški SLO ŠMARNOG. NAVEZA 1:50:23
53 . 100 PRIMOŽ KRISTAN Moški SLO 1:51:03
54 . 85 JERČIČ VASJA Moški SLO MTS GORENJE 1:51:24
55 . 143 GABER BORUT Moški SLO 1:51:25
56 . 72 GREGOR KOŠEŠ Moški SLO ADVENTURE TEAM 1:51:34
57 . 156 BOLTEZ IZTOK Moški SLO KLUB TRMASTI 1:52:13
58 . 55 BOGO TRONTELJ Moški SLO TEKAŠKI FORUM 1:53:07
59 . 10 BENJAMIN BOHORČ Moški SLO TK LOKA OREHOVO 1:53:29
60 . 126 DOŠLIĆ MIRKO Moški SLO ŠD VEPOL 1:54:06
61 . 98 LEVIČNIK NIKO Moški SLO DZRJ DOMŽALE 1:54:07
62 . 138 VIDIC DAVID Moški SLO IZLAKE 1:54:09
63 . 110 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO 1:54:11
64 . 7 ZDENKO KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 1:54:19
65 . 5 IZIDOR KLEMENČIČ Moški SLO TS RADENSKA 1:56:18
66 . 82 TOMAŽ ZUPANČIČ Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1:56:32
67 . 51 PRIMOŽ ŠPORAR Moški SLO 1:57:25
68 . 38 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO TEK. FORUM 1:57:53
69 . 170 PRIMOŽ BRATINA Moški SLO 1:59:59
70 . 147 LEBER UROŠ Moški SLO MB 2:00:34
71 . 148 PETEK MIRAN Moški SLO IZUM 2:00:44
72 . 184 JURE STRENČAN Moški SLO TORPEDO 2:01:25
73 . 42 ZAJC JOŽE Moški SLO ŠD IZLAKE 2:03:52
74 . 33 BOJAN IVOŠEVIĆ Moški CRO RIJEKA 2:04:28
75 . 49 ŠKRTIČ MIRAN Moški SLO 2:05:04
76 . 20 ANDREJ BREČKO Moški SLO CEPETAVČKI 2:07:00
77 . 19 ALEKSANDER ZEP Moški SLO 2:07:24
78 . 86 TOMAŽ KOGOVŠEK Moški SLO ŠD HITRE NOGE 2:13:40
79 . 119 DENIS KEMPERL Moški SLO 2:15:54
80 . 71 PRIMOŽ KOROŠEC Moški SLO BOHINJ 2:16:26
81 . 188 OSET JURE Moški SLO TORPEDO 2:19:05
82 . 32 VLADO VUKUŠIĆ Moški SLO SD RUPNJAK JUŠIĆI 2:21:10
83 . 101 MARTIN ŠALAMON Moški SLO 2:21:58
84 . 117 INOT KLEMENČIČ Moški SLO 2:26:32
85 . 162 ANDREJ LAPANJA Moški SLO PD PODBRDO 2:27:58
86 . 56 KREBS MATEJ Moški SLO KGT PAPEŽ 1:51:12
87 . 124 RUGELJ SAMO Moški SLO 2:39:36
M5 čLANI-M
1 . 178 URH LADO Moški SLO KGT PAPEŽ 1:30:52
2 . 171 KOZAK ERWIN * Moški SLO KLC 1:33:02
3 . 46 URH IVAN Moški SLO KGT PAPEŽ 1:35:34
4 . 4 KODRIČ JAKA Moški SLO ELEKTROKOVINA 1:36:43
5 . 80 ŠAVS IVAN Moški SLO 1:38:32
6 . 154 MAGYAR SILVO Moški SLO 1:39:06
7 . 36 BAJC DARKO Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:39:41
8 . 157 MARJAN TEPINA Moški SLO KGT PAPEŽ 1:39:55
9 . 137 KAVČIČ JANEZ Moški SLO ŽELEZNIKI 1:40:59
10 . 161 SLAVKO PREZELJ Moški SLO BAČA PODBRDO 1:42:19
11 . 30 ČARMAN JANEZ Moški SLO TERMO ŠK LOKA 1:42:27
12 . 97 BOJAN KEMPRL Moški SLO KGT PAPEŽ 1:43:05
13 . 183 ZUPANC MILAN Moški SLO TS GORENJE 1:43:52
14 . 134 ANTON PANČUR Moški SLO SOTESKA 1:46:22
15 . 93 BARBER STANE Moški SLO GORENJE 1:46:38
16 . 149 HOMEC STANE Moški SLO MARMOR HOTAVLJE 1:47:10
17 . 35 BRANKO KODELJA Moški SLO IZVIR VIPAVA 1:47:39
18 . 73 PETER POSINEK Moški SLO AO CELJE 1:48:57
19 . 16 SUŠNIK FRANC Moški SLO KALIŠE 1:49:05
20 . 60 BOGDAN PRIMOŽIČ Moški SLO 1:50:11
21 . 26 IVAN PERGOVNIK Moški SLO ŠD TRNOVSKI 1:51:13
22 . 113 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 1:51:47
23 . 180 GJEREK SREČO Moški SLO TABOR LJUBLJANA 1:52:24
24 . 163 Hafner Jože Moški SLO ŠD KONDOR GODEŠIČ 1:52:44
25 . 9 KLINC JERNEJ Moški SLO TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU 1:54:28
26 . 115 BAJIČ MARINO Moški SLO LJ. MLEKARNE 1:54:31
27 . 87 KRAJNC MIRKO Moški SLO 1:56:13
28 . 22 VAŠL RUDI Moški SLO 1:56:39
29 . 164 DARE AVGUŠTIN Moški SLO KONDOR STARMAN 1:57:23
30 . 89 ROBERT ZRIMŠEK Moški SLO LOGATEC 1:57:33
31 . 118 ANTON PERUŠIČ Moški SLO ČRNOMELJ 1:57:48
32 . 121 MACUH PETER Moški SLO TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1:58:31
33 . 27 MRAZ MATJAŽ Moški SLO TRISPORT KAMNIK 1:59:22
34 . 6 LEKŠE TONI Moški SLO ŠD ELEKTRO LJUBLJANA 1:59:24
35 . 151 VOLER DRAGO Moški SLO TK FORUM 2:00:04
36 . 144 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO 2:00:06
37 . 127 BRANE JAŠOVEC Moški SLO 2:01:10
38 . 108 ALOJZ PETERNEL Moški SLO TERMO 2:02:23
39 . 192 ZDRAVKO BARIČ Moški SLO 2:02:49
40 . 54 FRANC ROŽMAN Moški SLO ŠKOF 2:04:30
41 . 95 MEŽA MILAN Moški SLO ERA 2:04:53
42 . 150 VRTAČNIK JOŽE Moški SLO MODRI DIRKAČ 2:06:29
43 . 94 MEŽA STANE Moški SLO ERA 2:06:48
44 . 174 TORKAR BRANE Moški SLO 2:07:14
45 . 83 SNOJ IZTOK Moški SLO 2:07:21
46 . 179 STANE KOGOVŠEK Moški SLO SOKOL TK 2:12:00
47 . 116 ALIČ TONE Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 2:12:36
48 . 25 TOMŠIČ JANEZ Moški SLO LOGO GROSUPLJE 2:16:04
49 . 120 KOREN MARJAN Moški SLO KOBARID 2:16:06
50 . 181 JURIJ NABERGOJ Moški SLO BURJA 2:16:21
51 . 189 URŠIČ TOMAŽ Moški SLO 2:26:38
52 . 78 KOTAR DUŠAN Moški SLO TF MEDVODE 2:28:32
53 . 102 ANDREJ SKVARČA Moški SLO 2:38:06
54 . 140 ŠARBON BOJAN Moški SLO LOG 2:44:20
M6 MLAJšI VETERANI-M
1 . 130 ROGELJ JOŽE Moški SLO BTC BAUER 1:38:19
2 . 47 OBLAK LOJZE Moški SLO ALPINA 1:42:39
3 . 14 KIRN MILAN Moški SLO KD HRASTNIK 1:45:23
4 . 24 KUKMAN IZTOK Moški SLO 1:45:45
5 . 169 GOLOB IVAN Moški SLO AK ORMOŽ 1:45:59
6 . 52 JANEZ POLJANEC Moški SLO MEDVODE 1:46:39
7 . 129 UDOVIČ JANEZ Moški SLO FITNES POWERFIT 1:48:20
8 . 53 GABER STANE Moški SLO GODEŠIČ 1:49:50
9 . 90 LAPANJA PIO Moški SLO LUNCA 1:49:56
10 . 167 MLINAR JANEZ Moški SLO RATEČE PLANICA 1:55:21
11 . 190 JERMAV RIKO Moški SLO ŠD ŠENTJOŠT 2:00:53
12 . 139 PINTAR MIRKO Moški SLO TK BOHINJ 2:01:12
13 . 48 BOJKOV BOJAN Moški SLO 2:06:53
14 . 187 MARJAN MANFREDA Moški SLO 2:11:01
15 . 8 ROŽIČ LUKA Moški SLO GRS TRŽIČ 2:11:06
16 . 62 MLADEN TOMAŠIČ Moški SLO POHORJE 2:11:11
17 . 114 MIRAN ČERMELJ Moški SLO FILIPIDES 2:12:40
18 . 106 MILOVOJ KODRIČ Moški SLO ŠD BRAZDE 2:16:23
19 . 155 KREK JANEZ Moški SLO KONDOR STARMAN 2:17:22
20 . 166 REŠ JAKA Moški SLO TK BOHINJ 2:21:08
21 . 107 STRUNA ALBIN Moški SLO TK BOHINJ 2:22:07
22 . 112 PETER MOČILNIKAR Moški SLO 2:24:49
23 . 99 IVAN LESKOVŠEK Moški SLO AK DOMŽALE 2:34:00

Komentarji