Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2003

Tek - gorski Tekma:6. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2003 Datum:27.07.2003
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Čas
F-M
1 . 213 Plaznik Matic Moški ŠMARNA GORA 1993 08'19"
2 . 233 TINE TORKAR Moški ŠD NANOS 1990 08'44"
3 . 221 TADEJ SKITEK Moški KAKA RAVNE 1992 09'13"
4 . 210 IZIDOR ZUPAN Moški TK LAŠKO 1992 09'18"
5 . 218 JANEZ IRGLIČ Moški ŠD MLADI VRH 1990 09'24"
6 . 209 DOMEN ZUPAN Moški AD MASS 1992 09'29"
7 . 222 MARKO ALPNER Moški KGT PAPEŽ 1991 09'32"
8 . 227 DEAN MELIHEN Moški OŠ BOVEC 1992 09'47"
9 . 228 MIHA ŠKOFLEK Moški AK VELE DOMŽALE 1993 10'16"
10 . 202 Vogrin Domen Moški KGT PAPEŽ 1992 10'40"
11 . 217 SIMON JEREB Moški ŠD TABOR ŽIRI 1994 10'57"
12 . 219 TINE NOVINEC Moški KONDOR 1992 12'27"
13 . 235 BOŠTJAN URŠIČ Moški - 1992 15'20"
G-M
1 . 214 PETER OBLAK Moški ŠD BLEGOŠ 1989 15'00"
2 . 203 Markuš Klemen Moški KGT PAPEŽ 1989 15'12"
3 . 201 GREGOR MALAKAR Moški KGT PAPEŽ 1988 15'32"
4 . 204 Markuš Rok Moški KGT PAPEŽ 1989 15'45"
5 . 151 BORUT KOŠUTNIK Moški TK GRČA 1988 16'21"
6 . 225 PRIMOŽ KOTNIK Moški MARLES VRPOLJE 1988 16'55"
H-M
1 . 184 MITJA KOSOVELJ Moški TK KOBARID 1984 0:48'47"
2 . 155 PETER LAMOVEC Moški ŠD TABOR ŽIRI 1984 0:49'44"
3 . 29 UROŠ TOMEC Moški KGT PAPEŽ 1987 0:58'44"
4 . 75 MARKO BALANTIČ Moški KGT PAPEŽ 1985 1:06'02"
5 . 119 MIHA JAŠOVEC Moški KGT PAPEŽ 1987 1:11'07"
6 . 154 MATEJ JEREB Moški ŠD TABOR ŽIRI 1987 1:18'40"
7 . 14 NIKOLA DOROŠKOV Moški - 1984 1:53'41"
I-M
1 . 1 ANDREJ MESNER Moški AD MB 1977 1:24'52"
2 . 2 IGOR ŠALAMUN Moški KGT 1964 1:26'29"
3 . 3 MARKO ŠUBIC Moški ŠD TABOR ŽIRI 1968 1:26'34"
4 . 6 SEBASTIJAN ZARNIK Moški KGT PAPEŽ 1977 1:28'50"
5 . 10 MATEJ KREBS Moški KGT PAPEŽ 1974 1:29'44"
6 . 111 STANKO JANŽEKOVIČ Moški AD ŽELEZNIKI 1976 1:30'40"
7 . 70 MARJAN ZUPANČIČ Moški KGT PAPEŽ 1971 1:31'34"
8 . 160 KLEMEN TRILER Moški KGT PAPEŽ 1977 1:32'59"
9 . 162 BOJAN SLAPAR Moški ŠD ŠMARTNO 1977 1:35'15"
10 . 39 IVAN RAZPET Moški SVOBODNI UMETNIK 1974 1:35'32"
11 . 17 NEDELJKO RAVIĆ Moški VARAŽDIN 1965 1:36'01"
12 . 115 MARTIN ŠTENDLER Moški PODBRDO 1974 1:36'03"
13 . 149 ZVONE ZORC Moški NEVEZA 1972 1:36'35"
14 . 93 MITJA ŠENTJURC Moški TK LAŠKO 1971 1:36'55"
15 . 191 TONI VENCELJ Moški TK PORTOVALD NM 1972 1:38'10"
16 . 97 ROK BERTONCELJ Moški ŠD KONDOR 1978 1:38'56"
17 . 24 MATJAŽ MELKIČ Moški NK TRBOJE 1970 1:39'05"
18 . 127 METOD MOČNIK Moški DNEVNIK 1968 1:39'25"
19 . 135 TOMO PETEK Moški KGT PAPEŽ 1970 1:41'20"
20 . 180 MARKO KOTNIK Moški VRHPOLJE 1964 1:42'12"
21 . 73 RAJKO KRAČUN Moški PIŽMOVK 1978 1:45'12"
22 . 82 LUCA LUPIERI Moški - 1976 1:46'20"
23 . 40 ERVIN KODER Moški ZAKRIŽ 1981 1:46'43"
24 . 117 LEON KOS Moški PODBRDO 1974 1:48'04"
25 . 15 DANILO SPASOJEVIĆ Moški - 1971 1:48'09"
26 . 125 MARTIN MLAKAR Moški MTB ENERGIJA 1983 1:48'18"
27 . 26 FRANCI SUŠNIK Moški - 1964 1:49'10"
28 . 145 MATIC ROMŠAK Moški TRI SPORT 1964 1:49'31"
29 . 12 ZDRAVKO MIŠOVIĆ Moški AK SOKO VRBAS - 1971 1:49'53"
30 . 20 IVAN FERENČAK Moški AK MARTIN 1973 1:50'07"
31 . 126 ANDREJ VRTOVEC Moški HARA KRIŠNA 1977 1:51'32"
32 . 110 ANDREJ HABJAN Moški AD ŽELEZNIKI 1976 1:51'41"
33 . 22 SILVIJE CVJETKO Moški AK SLJEME ZAGREB 1978 1:51'57"
34 . 71 JURE JENKO Moški - 1975 1:53'13"
35 . 187 MARIO XXX Moški AK SLJEME 1977 1:53'59"
36 . 108 JANEZ HABJAN Moški ŠD ZALI LOG 1974 1:54'30"
37 . 194 IGOR VLAINIĆ Moški - 1970 1:54'59"
38 . 199 MARTIN ANDREJČIČ Moški - 1977 1:55'48"
39 . 92 BLAŽ BABNIK ROMANIVK Moški - 1979 1:56'30"
40 . 114 MATJAŽ PREMK Moški - 1973 1:56'32"
41 . 69 GREGOR KOŠEC Moški PIŽMOVKE 1974 1:56'33"
42 . 72 DAVID VIDIC Moški SOKOLSKO DRUŠTVO ZAGORJE 1976 1:57'29"
43 . 46 ŽELJKO JURKOŠEK Moški TK LOKA 1974 1:57'49"
44 . 81 UROŠ PETRIČ Moški - 1975 1:58'47"
45 . 106 PETER KAPEL Moški - 1976 1:58'50"
46 . 138 MATJAŽ ARKO Moški SD SODRAŽICA 1973 1:59'27"
47 . 74 JANEZ ZAJEC Moški POLICIJA LJ ŠIŠKA 1966 1:59'31"
48 . 99 IGOR STOŠIČ Moški ŠD LONČAR 1964 2:01'56"
49 . 190 GREGOR VOLAVŠEK Moški ŽALEC 1964 2:02'44"
50 . 159 TOMAŽ ZUPANČIČ Moški AK TRIGLAV KRANJ 1969 2:04':00"
51 . 100 PETER KAVČIČ Moški PETROVČE 1970 2:04'42"
52 . 158 MIRKO JANJATOVIČ Moški DOMINA 1971 2:05'35"
53 . 83 PRIMOŽ KRISTAN Moški - 1974 2:06'03"
54 . 131 BLAŽ MIHELIČ Moški HARE KRIŠNA 1969 2:0'09"
55 . 45 BENJAMIN BOHORČ Moški TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU 1970 2:08'51"
56 . 48 ANDREJ BREČKO Moški - 1977 2:10'39"
57 . 140 BLAŽ BARBORIČ Moški TD PODKRAJ 1972 2:10'52"
58 . 139 JOŽA JAGODIC Moški - 1967 2:11'56"
59 . 89 JURE STRENČAN Moški TURPEDO 1965 2:12'07"
60 . 21 PAVAO VLAHEK Moški AK SLJEME 1978 2:12'27"
61 . 171 ALEKSANDER MOČNIK Moški GORJE PRI CERKNEM 1965 2:13'34"
62 . 54 IVAN DRVARIČ Moški ZAVAROVALNICA MARIBOR 1964 2:16'25"
63 . 16 DRAGAN POPOVIČ Moški POJEDINAC 1971 2:17'37"
64 . 183 RAFAEL MLAKAR Moški - 1973 2:20'07"
65 . 90 JURE OSET Moški TORPEDO 1966 2:20'46"
66 . 34 JOŽE ŠTERN Moški TK GRČA MEŽICA 1966 2:21'23"
67 . 67 PRIMOŽ KOROŠEC Moški TK BOHINJ 1967 2:22'49"
68 . 53 PETER JURJEVEC Moški NI HUDGA 1978 2:27'33"
69 . 105 IGOR LIPOVŠEK Moški - 1969 2:28'18"
70 . 96 PETER SMRKOLJ Moški - 1981 2:29'01"
J-M
1 . 31 LADO URH Moški KGT PAPEŽ 1960 1:30'03"
2 . 28 FRANCI TERAŽ Moški KGT PAPEŽ 1962 1:36':46"
3 . 143 BOGO MLAKAR Moški - 1958 1:38'00"
4 . 142 SILVO MAGYAR Moški - 1962 1:42'46"
5 . 13 ZORAN MARKOVIĆ Moški PSO ŽELEZNIČAR 1960 1:43'59"
6 . 122 Kemperl Bojan Moški KGT PAPEŽ 1961 1:45'01"
7 . 37 KLAVDIJ MARAŽ Moški FILIPIDES 1962 1:46'29"
8 . 66 ANTON PANČUR Moški ŠD SOTESKA 1963 1:47'10"
9 . 175 Tepina Marijan Moški KGT PAPEŽ 1962 1:47'27"
10 . 47 JARNEJ KLINC Moški TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU 1960 1:48'00"
11 . 79 JANI ČARMAN Moški - 1961 1:48'51"
12 . 49 BOŠTJAN JELENC Moški BOHINJ 1961 1:49'45"
13 . 118 IGOR SEVER Moški AK PIVKA 1958 1:50'19"
14 . 120 MARINO BAJIČ Moški LJ MLEKARNE 1957 1:50'36"
15 . 50 ZLATKO LAH Moški EMO ORODJARNA 1957 1:51'25"
16 . 84 STANE HOMEC Moški ŠD MARMOR HOTAVLJE 1959 1:51'35"
17 . 179 DRAGO PARIPOVIĆ Moški CRO MARATON POLJANA 1959 1:52'51"
18 . 116 SLAVKO PREZELJ Moški BAČA 1956 1:53'11"
19 . 32 MARJAN VERŠNIK Moški ZAVAROVALNICA TRIGLAV 1958 1:54'48"
20 . 51 ZDRAVKO GRAHUT Moški TK LAŠKO 1963 1:54'56"
21 . 86 BAKKER AART Moški ALTIS 1961 1:58'46"
22 . 87 BOJAN BOJKOV Moški ŠD KALCIT 1954 1:58'57"
23 . 146 JANEZ BERČIČ Moški JABER 1957 1:59'29"
24 . 128 PETER MACUH Moški TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1961 2:00'32"
25 . 152 ZDRAVKO BARIČ Moški FILIPIDES 1960 2:01'35"
26 . 123 ANDREJ VAVPETIČ Moški - 1960 2:05'20"
27 . 59 IVAN PERGOVNIK Moški ČARMAN ŠPORT LOGATEC 1955 2:05'40"
28 . 300 BOJAN POLAR Moški KLUB HITRE GORE 1963 2:05'57"
29 . 25 JANEZ TOMŠIČ Moški GIANINI EPREMIČNINE 1961 2:08'41"
30 . 19 ŽIVADIN PUCAREVIĆ Moški AK VETERAN BGD 1959 2:08'43"
31 . 192 JOŽE VRTAČNIK Moški MODRI DIRKAČ 1955 2:12'47"
32 . 168 DRAGO VOLER Moški TK BOHINJ 1955 2:12'49"
33 . 88 BRANE JAŠOVEC Moški - 1961 2:15'07"
34 . 182 JOŽE DIVJAK Moški KV KRANJ 1960 2:15'48"
35 . 60 VALTER TEDEŠKO Moški VIHARNIK KOPER 1960 2:22'23"
36 . 56 BOJAN PRIJATELJ Moški ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1958 2:24'10"
37 . 165 JOŽE JERE Moški TRMASTI 1954 2:25'27"
38 . 55 ZVONKO MEZGA Moški ELEKTRO MARIBOR 1955 2:28'51"
K-M
1 . 132 LOJZE OBLAK Moški KLUB ALPINA 1947 1:38'58"
2 . 134 JOŽE ROGELJ Moški BTC BAUER 1951 1:39'42"
3 . 95 MILAN KIRN Moški KD HRASTNIK 1953 1:46'06"
4 . 64 MARJAN JEREB Moški KLUB KOLEKTOR 1950 1:47'24"
5 . 107 JANEZ UDOVIČ Moški FITNER POWERFIT 1953 1:50'20"
6 . 141 KONRAD MERLAK Moški - 1948 1:50'32"
7 . 33 STANE GABER Moški OGREVANJE GABER 1952 1:52'04"
8 . 161 Mihovec Matej Moški OGREVANJE GABER 1951 1:53'54"
9 . 30 JANEZ POLJANEC Moški MEDVODE 1953 1:54'16"
10 . 102 PETER BERTONCELJ Moški KONDOR GODEŠIČ 1943 1:58'48"
11 . 77 JANEZ KALAN Moški LOKA 1943 2:01'17"
12 . 43 PIO LAPANJA Moški LUNCA 1951 2:04'04"
13 . 36 BINE LENARŠIČ Moški SK BRDO 1941 2:04'40"
14 . 101 ANDREJ BERTONCELJ Moški KONDOR GODEŠIČ 1940 2:08'59"
15 . 65 JOŽE GABER Moški OGREVANJE GABER 1948 2:10'43"
16 . 18 MIODRAG KONČAR Moški MARATONAC NOVI BEOGRAD 1952 2:11'00"
17 . 150 JAKA REŠ Moški TK BOHINJ 1935 2:17'26
18 . 148 MARE KRIŠTOFIČ Moški TRIATLON KLUB BOHINJ 1948 2:18'21"
19 . 136 JANEZ KREK Moški KONDOR 1953 2:18'34"
20 . 76 JOŽE BERNIK Moški KHT PAPEŽ 1948 2:19'11"
21 . 58 MILIVOJ KODRIČ Moški ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1949 2:20'07"
22 . 109 KAREL MEDVEŠČEK Moški KLUB BOHINJ 1942 2:21'04"
23 . 57 ALBIN STRUNA Moški TK BOHINJ 1942 2:25'41"
24 . 91 Horvat Miha Moški SULCI KAMNIK 1938 2:25'59"
25 . 178 NIKOLA KRAJAČIČ Moški LJUBLJANA 1944 2:28'24"
26 . 52 TONE PETEK Moški - 1946 2:28'28"
A-Ž
1 . 215 TINA BERČIČ Ženski GABER 1990 09'21"
2 . 185 KIM PROKIČ Ženski AK VELE DOMŽALE 1991 09'54"
3 . 207 KATJA BALANTIČ Ženski KGT PAPEŽ 1991 10'19"
4 . 212 PETRA HREN Ženski ŠMARNA GORA 1990 10'20"
5 . 234 CITA CVIRN Ženski VELE DOMŽALE 1990 10'47"
6 . 226 SAŠA LIPOVŠEK Ženski AK VELE 1991 11'02"
7 . 220 VANJA MOČNIK Ženski OŠ CERKNO 1993 11'22"
8 . 223 VESNA ALPNER Ženski ZARJA ELEKTRONIKA 1995 11'34
9 . 200 ŠPELA PAPEŽ Ženski KGT PAPEŽ 1990 11'41"
10 . 211 KATJA HREN Ženski ŠMARNA GORA 1994 12'30"
B-Ž
1 . 229 MATEJA KOSOVELJ Ženski PODNANOS 1988 14'58"
2 . 232 LUCIJA KRKOČ Ženski ŠD NANOS 1988 15'56"
3 . 230 HANI IVANČIČ Ženski PODNANOS 1989 16'56"
4 . 205 NIKA URH Ženski KGT PAPEŽ 1989 17'41"
5 . 216 KATJA BERČIČ Ženski GABER 1988 18'05"
6 . 224 POLONA KOTNIK Ženski VRHPOLJE 1989 18'42"
7 . 208 KATJA TOMEC Ženski KGT PAPEŽ 1988 19'27"
C-Ž
1 . 41 URŠA REBERNIK Ženski KGT PAPEŽ 1987 1:09'47"
1 . 186 VERONIKA JURIŠIĆ Ženski AK SLJEME 1977 0:59'03"
2 . 42 JANJA REBERNIK Ženski KGT PAPEŽ 1987 1:10'04"
2 . 177 SIMONA ŽABJEK Ženski GORA 1976 0:59'59"
3 . 231 KARIN IVANČIČ Ženski ŠD NANOS 1986 1:24'32"
3 . 38 EDITA GASHI Ženski - 1976 1:05'18"
4 . 124 NELA MLINAR Ženski ŠD TABOR ŽIRI 1985 1:25'16"
4 . 163 PETRA ŠINK Ženski AK TRIGLAV KRANJ 1980 1:08'13"
5 . 193 MATEJA ŠUŠTARŠIČ Ženski KGT ŠMARNA 1973 1:08'24"
6 . 27 BOŽENA BURŠIĆ Ženski ZAGREB 1980 1:35'29"
D-Ž
1 . 112 OLGA GRM Ženski KLUB TRMASTI 1949 1:06'29"
2 . 113 URŠA TROBEC Ženski TK KOBARID 1967 1:07'19"
3 . 85 DE NOVIJER Ženski ALTIS 1968 1:09'20"
4 . 137 MARINKA LAPANJA Ženski - 1965 1:12'15"
5 . 44 URŠKA BIZJAK Ženski ŠKOFJA LOKA 1949 1:17'05"
6 . 35 ALBINA ŠMID Ženski TK MARATON PTUJ 1962 1:20'24"
7 . 176 FANI APLNER Ženski ELEKTRONIKA 1967 1:26'30"
8 . 167 MIŠA LAJOVIC Ženski 1236 TRZIN 1953 1:46'50"
9 . 172 SILVA HOČEVAR Ženski AK KOPER 1943 1:49'52"

Komentarji