Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 6. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2003

Tek - gorski Tekma:6. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2003 Datum:27.07.2003
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik Čas Več
F-M
1 . 213 Plaznik Matic
ŠMARNA GORA
Moški ŠMARNA GORA 1993 08'19" >
Klub ŠMARNA GORA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1993
Čas: 08'19"
2 . 233 TINE TORKAR
ŠD NANOS
Moški ŠD NANOS 1990 08'44" >
Klub ŠD NANOS
Država
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas: 08'44"
3 . 221 TADEJ SKITEK
KAKA RAVNE
Moški KAKA RAVNE 1992 09'13" >
Klub KAKA RAVNE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 09'13"
4 . 210 IZIDOR ZUPAN
TK LAŠKO
Moški TK LAŠKO 1992 09'18" >
Klub TK LAŠKO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 09'18"
5 . 218 JANEZ IRGLIČ
ŠD MLADI VRH
Moški ŠD MLADI VRH 1990 09'24" >
Klub ŠD MLADI VRH
Država
Spol: Moški
Letnik: 1990
Čas: 09'24"
6 . 209 DOMEN ZUPAN
AD MASS
Moški AD MASS 1992 09'29" >
Klub AD MASS
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 09'29"
7 . 222 MARKO ALPNER
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1991 09'32" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1991
Čas: 09'32"
8 . 227 DEAN MELIHEN
OŠ BOVEC
Moški OŠ BOVEC 1992 09'47" >
Klub OŠ BOVEC
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 09'47"
9 . 228 MIHA ŠKOFLEK
AK VELE DOMŽALE
Moški AK VELE DOMŽALE 1993 10'16" >
Klub AK VELE DOMŽALE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1993
Čas: 10'16"
10 . 202 Vogrin Domen
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1992 10'40" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 10'40"
11 . 217 SIMON JEREB
ŠD TABOR ŽIRI
Moški ŠD TABOR ŽIRI 1994 10'57" >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1994
Čas: 10'57"
12 . 219 TINE NOVINEC
KONDOR
Moški KONDOR 1992 12'27" >
Klub KONDOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 12'27"
13 . 235 BOŠTJAN URŠIČ
-
Moški - 1992 15'20" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1992
Čas: 15'20"
G-M
1 . 214 PETER OBLAK
ŠD BLEGOŠ
Moški ŠD BLEGOŠ 1989 15'00" >
Klub ŠD BLEGOŠ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1989
Čas: 15'00"
2 . 203 Markuš Klemen
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1989 15'12" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1989
Čas: 15'12"
3 . 201 GREGOR MALAKAR
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1988 15'32" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas: 15'32"
4 . 204 Markuš Rok
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1989 15'45" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1989
Čas: 15'45"
5 . 151 BORUT KOŠUTNIK
TK GRČA
Moški TK GRČA 1988 16'21" >
Klub TK GRČA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas: 16'21"
6 . 225 PRIMOŽ KOTNIK
MARLES VRPOLJE
Moški MARLES VRPOLJE 1988 16'55" >
Klub MARLES VRPOLJE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1988
Čas: 16'55"
H-M
1 . 184 MITJA KOSOVELJ
TK KOBARID
Moški TK KOBARID 1984 0:48'47" >
Klub TK KOBARID
Država
Spol: Moški
Letnik: 1984
Čas: 0:48'47"
2 . 155 PETER LAMOVEC
ŠD TABOR ŽIRI
Moški ŠD TABOR ŽIRI 1984 0:49'44" >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1984
Čas: 0:49'44"
3 . 29 UROŠ TOMEC
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1987 0:58'44" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1987
Čas: 0:58'44"
4 . 75 MARKO BALANTIČ
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1985 1:06'02" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1985
Čas: 1:06'02"
5 . 119 MIHA JAŠOVEC
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1987 1:11'07" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1987
Čas: 1:11'07"
6 . 154 MATEJ JEREB
ŠD TABOR ŽIRI
Moški ŠD TABOR ŽIRI 1987 1:18'40" >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1987
Čas: 1:18'40"
7 . 14 NIKOLA DOROŠKOV
-
Moški - 1984 1:53'41" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1984
Čas: 1:53'41"
I-M
1 . 1 ANDREJ MESNER
AD MB
Moški AD MB 1977 1:24'52" >
Klub AD MB
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:24'52"
2 . 2 IGOR ŠALAMUN
KGT
Moški KGT 1964 1:26'29" >
Klub KGT
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 1:26'29"
3 . 3 MARKO ŠUBIC
ŠD TABOR ŽIRI
Moški ŠD TABOR ŽIRI 1968 1:26'34" >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas: 1:26'34"
4 . 6 SEBASTIJAN ZARNIK
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1977 1:28'50" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:28'50"
5 . 10 MATEJ KREBS
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1974 1:29'44" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:29'44"
6 . 111 STANKO JANŽEKOVIČ
AD ŽELEZNIKI
Moški AD ŽELEZNIKI 1976 1:30'40" >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas: 1:30'40"
7 . 70 MARJAN ZUPANČIČ
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1971 1:31'34" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 1:31'34"
8 . 160 KLEMEN TRILER
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1977 1:32'59" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:32'59"
9 . 162 BOJAN SLAPAR
ŠD ŠMARTNO
Moški ŠD ŠMARTNO 1977 1:35'15" >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:35'15"
10 . 39 IVAN RAZPET
SVOBODNI UMETNIK
Moški SVOBODNI UMETNIK 1974 1:35'32" >
Klub SVOBODNI UMETNIK
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:35'32"
11 . 17 NEDELJKO RAVIĆ
VARAŽDIN
Moški VARAŽDIN 1965 1:36'01" >
Klub VARAŽDIN
Država
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas: 1:36'01"
12 . 115 MARTIN ŠTENDLER
PODBRDO
Moški PODBRDO 1974 1:36'03" >
Klub PODBRDO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:36'03"
13 . 149 ZVONE ZORC
NEVEZA
Moški NEVEZA 1972 1:36'35" >
Klub NEVEZA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1972
Čas: 1:36'35"
14 . 93 MITJA ŠENTJURC
TK LAŠKO
Moški TK LAŠKO 1971 1:36'55" >
Klub TK LAŠKO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 1:36'55"
15 . 191 TONI VENCELJ
TK PORTOVALD NM
Moški TK PORTOVALD NM 1972 1:38'10" >
Klub TK PORTOVALD NM
Država
Spol: Moški
Letnik: 1972
Čas: 1:38'10"
16 . 97 ROK BERTONCELJ
ŠD KONDOR
Moški ŠD KONDOR 1978 1:38'56" >
Klub ŠD KONDOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas: 1:38'56"
17 . 24 MATJAŽ MELKIČ
NK TRBOJE
Moški NK TRBOJE 1970 1:39'05" >
Klub NK TRBOJE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas: 1:39'05"
18 . 127 METOD MOČNIK
DNEVNIK
Moški DNEVNIK 1968 1:39'25" >
Klub DNEVNIK
Država
Spol: Moški
Letnik: 1968
Čas: 1:39'25"
19 . 135 TOMO PETEK
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1970 1:41'20" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas: 1:41'20"
20 . 180 MARKO KOTNIK
VRHPOLJE
Moški VRHPOLJE 1964 1:42'12" >
Klub VRHPOLJE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 1:42'12"
21 . 73 RAJKO KRAČUN
PIŽMOVK
Moški PIŽMOVK 1978 1:45'12" >
Klub PIŽMOVK
Država
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas: 1:45'12"
22 . 82 LUCA LUPIERI
-
Moški - 1976 1:46'20" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas: 1:46'20"
23 . 40 ERVIN KODER
ZAKRIŽ
Moški ZAKRIŽ 1981 1:46'43" >
Klub ZAKRIŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1981
Čas: 1:46'43"
24 . 117 LEON KOS
PODBRDO
Moški PODBRDO 1974 1:48'04" >
Klub PODBRDO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:48'04"
25 . 15 DANILO SPASOJEVIĆ
-
Moški - 1971 1:48'09" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 1:48'09"
26 . 125 MARTIN MLAKAR
MTB ENERGIJA
Moški MTB ENERGIJA 1983 1:48'18" >
Klub MTB ENERGIJA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1983
Čas: 1:48'18"
27 . 26 FRANCI SUŠNIK
-
Moški - 1964 1:49'10" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 1:49'10"
28 . 145 MATIC ROMŠAK
TRI SPORT
Moški TRI SPORT 1964 1:49'31" >
Klub TRI SPORT
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 1:49'31"
29 . 12 ZDRAVKO MIŠOVIĆ
AK SOKO VRBAS -
Moški AK SOKO VRBAS - 1971 1:49'53" >
Klub AK SOKO VRBAS -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 1:49'53"
30 . 20 IVAN FERENČAK
AK MARTIN
Moški AK MARTIN 1973 1:50'07" >
Klub AK MARTIN
Država
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas: 1:50'07"
31 . 126 ANDREJ VRTOVEC
HARA KRIŠNA
Moški HARA KRIŠNA 1977 1:51'32" >
Klub HARA KRIŠNA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:51'32"
32 . 110 ANDREJ HABJAN
AD ŽELEZNIKI
Moški AD ŽELEZNIKI 1976 1:51'41" >
Klub AD ŽELEZNIKI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas: 1:51'41"
33 . 22 SILVIJE CVJETKO
AK SLJEME ZAGREB
Moški AK SLJEME ZAGREB 1978 1:51'57" >
Klub AK SLJEME ZAGREB
Država
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas: 1:51'57"
34 . 71 JURE JENKO
-
Moški - 1975 1:53'13" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas: 1:53'13"
35 . 187 MARIO XXX
AK SLJEME
Moški AK SLJEME 1977 1:53'59" >
Klub AK SLJEME
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:53'59"
36 . 108 JANEZ HABJAN
ŠD ZALI LOG
Moški ŠD ZALI LOG 1974 1:54'30" >
Klub ŠD ZALI LOG
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:54'30"
37 . 194 IGOR VLAINIĆ
-
Moški - 1970 1:54'59" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas: 1:54'59"
38 . 199 MARTIN ANDREJČIČ
-
Moški - 1977 1:55'48" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 1:55'48"
39 . 92 BLAŽ BABNIK ROMANIVK
-
Moški - 1979 1:56'30" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1979
Čas: 1:56'30"
40 . 114 MATJAŽ PREMK
-
Moški - 1973 1:56'32" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas: 1:56'32"
41 . 69 GREGOR KOŠEC
PIŽMOVKE
Moški PIŽMOVKE 1974 1:56'33" >
Klub PIŽMOVKE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:56'33"
42 . 72 DAVID VIDIC
SOKOLSKO DRUŠTVO ZAGORJE
Moški SOKOLSKO DRUŠTVO ZAGORJE 1976 1:57'29" >
Klub SOKOLSKO DRUŠTVO ZAGORJE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas: 1:57'29"
43 . 46 ŽELJKO JURKOŠEK
TK LOKA
Moški TK LOKA 1974 1:57'49" >
Klub TK LOKA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 1:57'49"
44 . 81 UROŠ PETRIČ
-
Moški - 1975 1:58'47" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1975
Čas: 1:58'47"
45 . 106 PETER KAPEL
-
Moški - 1976 1:58'50" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1976
Čas: 1:58'50"
46 . 138 MATJAŽ ARKO
SD SODRAŽICA
Moški SD SODRAŽICA 1973 1:59'27" >
Klub SD SODRAŽICA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas: 1:59'27"
47 . 74 JANEZ ZAJEC
POLICIJA LJ ŠIŠKA
Moški POLICIJA LJ ŠIŠKA 1966 1:59'31" >
Klub POLICIJA LJ ŠIŠKA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1966
Čas: 1:59'31"
48 . 99 IGOR STOŠIČ
ŠD LONČAR
Moški ŠD LONČAR 1964 2:01'56" >
Klub ŠD LONČAR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 2:01'56"
49 . 190 GREGOR VOLAVŠEK
ŽALEC
Moški ŽALEC 1964 2:02'44" >
Klub ŽALEC
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 2:02'44"
50 . 159 TOMAŽ ZUPANČIČ
AK TRIGLAV KRANJ
Moški AK TRIGLAV KRANJ 1969 2:04':00" >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas: 2:04':00"
51 . 100 PETER KAVČIČ
PETROVČE
Moški PETROVČE 1970 2:04'42" >
Klub PETROVČE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas: 2:04'42"
52 . 158 MIRKO JANJATOVIČ
DOMINA
Moški DOMINA 1971 2:05'35" >
Klub DOMINA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 2:05'35"
53 . 83 PRIMOŽ KRISTAN
-
Moški - 1974 2:06'03" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1974
Čas: 2:06'03"
54 . 131 BLAŽ MIHELIČ
HARE KRIŠNA
Moški HARE KRIŠNA 1969 2:0'09" >
Klub HARE KRIŠNA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas: 2:0'09"
55 . 45 BENJAMIN BOHORČ
TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU
Moški TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU 1970 2:08'51" >
Klub TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU
Država
Spol: Moški
Letnik: 1970
Čas: 2:08'51"
56 . 48 ANDREJ BREČKO
-
Moški - 1977 2:10'39" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1977
Čas: 2:10'39"
57 . 140 BLAŽ BARBORIČ
TD PODKRAJ
Moški TD PODKRAJ 1972 2:10'52" >
Klub TD PODKRAJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1972
Čas: 2:10'52"
58 . 139 JOŽA JAGODIC
-
Moški - 1967 2:11'56" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas: 2:11'56"
59 . 89 JURE STRENČAN
TURPEDO
Moški TURPEDO 1965 2:12'07" >
Klub TURPEDO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas: 2:12'07"
60 . 21 PAVAO VLAHEK
AK SLJEME
Moški AK SLJEME 1978 2:12'27" >
Klub AK SLJEME
Država
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas: 2:12'27"
61 . 171 ALEKSANDER MOČNIK
GORJE PRI CERKNEM
Moški GORJE PRI CERKNEM 1965 2:13'34" >
Klub GORJE PRI CERKNEM
Država
Spol: Moški
Letnik: 1965
Čas: 2:13'34"
62 . 54 IVAN DRVARIČ
ZAVAROVALNICA MARIBOR
Moški ZAVAROVALNICA MARIBOR 1964 2:16'25" >
Klub ZAVAROVALNICA MARIBOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1964
Čas: 2:16'25"
63 . 16 DRAGAN POPOVIČ
POJEDINAC
Moški POJEDINAC 1971 2:17'37" >
Klub POJEDINAC
Država
Spol: Moški
Letnik: 1971
Čas: 2:17'37"
64 . 183 RAFAEL MLAKAR
-
Moški - 1973 2:20'07" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1973
Čas: 2:20'07"
65 . 90 JURE OSET
TORPEDO
Moški TORPEDO 1966 2:20'46" >
Klub TORPEDO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1966
Čas: 2:20'46"
66 . 34 JOŽE ŠTERN
TK GRČA MEŽICA
Moški TK GRČA MEŽICA 1966 2:21'23" >
Klub TK GRČA MEŽICA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1966
Čas: 2:21'23"
67 . 67 PRIMOŽ KOROŠEC
TK BOHINJ
Moški TK BOHINJ 1967 2:22'49" >
Klub TK BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1967
Čas: 2:22'49"
68 . 53 PETER JURJEVEC
NI HUDGA
Moški NI HUDGA 1978 2:27'33" >
Klub NI HUDGA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1978
Čas: 2:27'33"
69 . 105 IGOR LIPOVŠEK
-
Moški - 1969 2:28'18" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1969
Čas: 2:28'18"
70 . 96 PETER SMRKOLJ
-
Moški - 1981 2:29'01" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1981
Čas: 2:29'01"
J-M
1 . 31 LADO URH
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1960 1:30'03" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 1:30'03"
2 . 28 FRANCI TERAŽ
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1962 1:36':46" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas: 1:36':46"
3 . 143 BOGO MLAKAR
-
Moški - 1958 1:38'00" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas: 1:38'00"
4 . 142 SILVO MAGYAR
-
Moški - 1962 1:42'46" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas: 1:42'46"
5 . 13 ZORAN MARKOVIĆ
PSO ŽELEZNIČAR
Moški PSO ŽELEZNIČAR 1960 1:43'59" >
Klub PSO ŽELEZNIČAR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 1:43'59"
6 . 122 Kemperl Bojan
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1961 1:45'01" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 1:45'01"
7 . 37 KLAVDIJ MARAŽ
FILIPIDES
Moški FILIPIDES 1962 1:46'29" >
Klub FILIPIDES
Država
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas: 1:46'29"
8 . 66 ANTON PANČUR
ŠD SOTESKA
Moški ŠD SOTESKA 1963 1:47'10" >
Klub ŠD SOTESKA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas: 1:47'10"
9 . 175 Tepina Marijan
KGT PAPEŽ
Moški KGT PAPEŽ 1962 1:47'27" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1962
Čas: 1:47'27"
10 . 47 JARNEJ KLINC
TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU
Moški TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU 1960 1:48'00" >
Klub TK LOKA PRI ZIDANEM MOSTU
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 1:48'00"
11 . 79 JANI ČARMAN
-
Moški - 1961 1:48'51" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 1:48'51"
12 . 49 BOŠTJAN JELENC
BOHINJ
Moški BOHINJ 1961 1:49'45" >
Klub BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 1:49'45"
13 . 118 IGOR SEVER
AK PIVKA
Moški AK PIVKA 1958 1:50'19" >
Klub AK PIVKA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas: 1:50'19"
14 . 120 MARINO BAJIČ
LJ MLEKARNE
Moški LJ MLEKARNE 1957 1:50'36" >
Klub LJ MLEKARNE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas: 1:50'36"
15 . 50 ZLATKO LAH
EMO ORODJARNA
Moški EMO ORODJARNA 1957 1:51'25" >
Klub EMO ORODJARNA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas: 1:51'25"
16 . 84 STANE HOMEC
ŠD MARMOR HOTAVLJE
Moški ŠD MARMOR HOTAVLJE 1959 1:51'35" >
Klub ŠD MARMOR HOTAVLJE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1959
Čas: 1:51'35"
17 . 179 DRAGO PARIPOVIĆ
CRO MARATON POLJANA
Moški CRO MARATON POLJANA 1959 1:52'51" >
Klub CRO MARATON POLJANA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1959
Čas: 1:52'51"
18 . 116 SLAVKO PREZELJ
BAČA
Moški BAČA 1956 1:53'11" >
Klub BAČA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1956
Čas: 1:53'11"
19 . 32 MARJAN VERŠNIK
ZAVAROVALNICA TRIGLAV
Moški ZAVAROVALNICA TRIGLAV 1958 1:54'48" >
Klub ZAVAROVALNICA TRIGLAV
Država
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas: 1:54'48"
20 . 51 ZDRAVKO GRAHUT
TK LAŠKO
Moški TK LAŠKO 1963 1:54'56" >
Klub TK LAŠKO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas: 1:54'56"
21 . 86 BAKKER AART
ALTIS
Moški ALTIS 1961 1:58'46" >
Klub ALTIS
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 1:58'46"
22 . 87 BOJAN BOJKOV
ŠD KALCIT
Moški ŠD KALCIT 1954 1:58'57" >
Klub ŠD KALCIT
Država
Spol: Moški
Letnik: 1954
Čas: 1:58'57"
23 . 146 JANEZ BERČIČ
JABER
Moški JABER 1957 1:59'29" >
Klub JABER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1957
Čas: 1:59'29"
24 . 128 PETER MACUH
TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Moški TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA 1961 2:00'32" >
Klub TK ŠMARNOGORSKA NAVEZA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 2:00'32"
25 . 152 ZDRAVKO BARIČ
FILIPIDES
Moški FILIPIDES 1960 2:01'35" >
Klub FILIPIDES
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 2:01'35"
26 . 123 ANDREJ VAVPETIČ
-
Moški - 1960 2:05'20" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 2:05'20"
27 . 59 IVAN PERGOVNIK
ČARMAN ŠPORT LOGATEC
Moški ČARMAN ŠPORT LOGATEC 1955 2:05'40" >
Klub ČARMAN ŠPORT LOGATEC
Država
Spol: Moški
Letnik: 1955
Čas: 2:05'40"
28 . 300 BOJAN POLAR
KLUB HITRE GORE
Moški KLUB HITRE GORE 1963 2:05'57" >
Klub KLUB HITRE GORE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1963
Čas: 2:05'57"
29 . 25 JANEZ TOMŠIČ
GIANINI EPREMIČNINE
Moški GIANINI EPREMIČNINE 1961 2:08'41" >
Klub GIANINI EPREMIČNINE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 2:08'41"
30 . 19 ŽIVADIN PUCAREVIĆ
AK VETERAN BGD
Moški AK VETERAN BGD 1959 2:08'43" >
Klub AK VETERAN BGD
Država
Spol: Moški
Letnik: 1959
Čas: 2:08'43"
31 . 192 JOŽE VRTAČNIK
MODRI DIRKAČ
Moški MODRI DIRKAČ 1955 2:12'47" >
Klub MODRI DIRKAČ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1955
Čas: 2:12'47"
32 . 168 DRAGO VOLER
TK BOHINJ
Moški TK BOHINJ 1955 2:12'49" >
Klub TK BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1955
Čas: 2:12'49"
33 . 88 BRANE JAŠOVEC
-
Moški - 1961 2:15'07" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1961
Čas: 2:15'07"
34 . 182 JOŽE DIVJAK
KV KRANJ
Moški KV KRANJ 1960 2:15'48" >
Klub KV KRANJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 2:15'48"
35 . 60 VALTER TEDEŠKO
VIHARNIK KOPER
Moški VIHARNIK KOPER 1960 2:22'23" >
Klub VIHARNIK KOPER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1960
Čas: 2:22'23"
36 . 56 BOJAN PRIJATELJ
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1958 2:24'10" >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1958
Čas: 2:24'10"
37 . 165 JOŽE JERE
TRMASTI
Moški TRMASTI 1954 2:25'27" >
Klub TRMASTI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1954
Čas: 2:25'27"
38 . 55 ZVONKO MEZGA
ELEKTRO MARIBOR
Moški ELEKTRO MARIBOR 1955 2:28'51" >
Klub ELEKTRO MARIBOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1955
Čas: 2:28'51"
K-M
1 . 132 LOJZE OBLAK
KLUB ALPINA
Moški KLUB ALPINA 1947 1:38'58" >
Klub KLUB ALPINA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1947
Čas: 1:38'58"
2 . 134 JOŽE ROGELJ
BTC BAUER
Moški BTC BAUER 1951 1:39'42" >
Klub BTC BAUER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1951
Čas: 1:39'42"
3 . 95 MILAN KIRN
KD HRASTNIK
Moški KD HRASTNIK 1953 1:46'06" >
Klub KD HRASTNIK
Država
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas: 1:46'06"
4 . 64 MARJAN JEREB
KLUB KOLEKTOR
Moški KLUB KOLEKTOR 1950 1:47'24" >
Klub KLUB KOLEKTOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1950
Čas: 1:47'24"
5 . 107 JANEZ UDOVIČ
FITNER POWERFIT
Moški FITNER POWERFIT 1953 1:50'20" >
Klub FITNER POWERFIT
Država
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas: 1:50'20"
6 . 141 KONRAD MERLAK
-
Moški - 1948 1:50'32" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1948
Čas: 1:50'32"
7 . 33 STANE GABER
OGREVANJE GABER
Moški OGREVANJE GABER 1952 1:52'04" >
Klub OGREVANJE GABER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1952
Čas: 1:52'04"
8 . 161 Mihovec Matej
OGREVANJE GABER
Moški OGREVANJE GABER 1951 1:53'54" >
Klub OGREVANJE GABER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1951
Čas: 1:53'54"
9 . 30 JANEZ POLJANEC
MEDVODE
Moški MEDVODE 1953 1:54'16" >
Klub MEDVODE
Država
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas: 1:54'16"
10 . 102 PETER BERTONCELJ
KONDOR GODEŠIČ
Moški KONDOR GODEŠIČ 1943 1:58'48" >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1943
Čas: 1:58'48"
11 . 77 JANEZ KALAN
LOKA
Moški LOKA 1943 2:01'17" >
Klub LOKA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1943
Čas: 2:01'17"
12 . 43 PIO LAPANJA
LUNCA
Moški LUNCA 1951 2:04'04" >
Klub LUNCA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1951
Čas: 2:04'04"
13 . 36 BINE LENARŠIČ
SK BRDO
Moški SK BRDO 1941 2:04'40" >
Klub SK BRDO
Država
Spol: Moški
Letnik: 1941
Čas: 2:04'40"
14 . 101 ANDREJ BERTONCELJ
KONDOR GODEŠIČ
Moški KONDOR GODEŠIČ 1940 2:08'59" >
Klub KONDOR GODEŠIČ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1940
Čas: 2:08'59"
15 . 65 JOŽE GABER
OGREVANJE GABER
Moški OGREVANJE GABER 1948 2:10'43" >
Klub OGREVANJE GABER
Država
Spol: Moški
Letnik: 1948
Čas: 2:10'43"
16 . 18 MIODRAG KONČAR
MARATONAC NOVI BEOGRAD
Moški MARATONAC NOVI BEOGRAD 1952 2:11'00" >
Klub MARATONAC NOVI BEOGRAD
Država
Spol: Moški
Letnik: 1952
Čas: 2:11'00"
17 . 150 JAKA REŠ
TK BOHINJ
Moški TK BOHINJ 1935 2:17'26 >
Klub TK BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1935
Čas: 2:17'26
18 . 148 MARE KRIŠTOFIČ
TRIATLON KLUB BOHINJ
Moški TRIATLON KLUB BOHINJ 1948 2:18'21" >
Klub TRIATLON KLUB BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1948
Čas: 2:18'21"
19 . 136 JANEZ KREK
KONDOR
Moški KONDOR 1953 2:18'34" >
Klub KONDOR
Država
Spol: Moški
Letnik: 1953
Čas: 2:18'34"
20 . 76 JOŽE BERNIK
KHT PAPEŽ
Moški KHT PAPEŽ 1948 2:19'11" >
Klub KHT PAPEŽ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1948
Čas: 2:19'11"
21 . 58 MILIVOJ KODRIČ
ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Moški ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1949 2:20'07" >
Klub ŠD BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI
Država
Spol: Moški
Letnik: 1949
Čas: 2:20'07"
22 . 109 KAREL MEDVEŠČEK
KLUB BOHINJ
Moški KLUB BOHINJ 1942 2:21'04" >
Klub KLUB BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1942
Čas: 2:21'04"
23 . 57 ALBIN STRUNA
TK BOHINJ
Moški TK BOHINJ 1942 2:25'41" >
Klub TK BOHINJ
Država
Spol: Moški
Letnik: 1942
Čas: 2:25'41"
24 . 91 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SULCI KAMNIK 1938 2:25'59" >
Klub SULCI KAMNIK
Država
Spol: Moški
Letnik: 1938
Čas: 2:25'59"
25 . 178 NIKOLA KRAJAČIČ
LJUBLJANA
Moški LJUBLJANA 1944 2:28'24" >
Klub LJUBLJANA
Država
Spol: Moški
Letnik: 1944
Čas: 2:28'24"
26 . 52 TONE PETEK
-
Moški - 1946 2:28'28" >
Klub -
Država
Spol: Moški
Letnik: 1946
Čas: 2:28'28"
A-Ž
1 . 215 TINA BERČIČ
GABER
Ženski GABER 1990 09'21" >
Klub GABER
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1990
Čas: 09'21"
2 . 185 KIM PROKIČ
AK VELE DOMŽALE
Ženski AK VELE DOMŽALE 1991 09'54" >
Klub AK VELE DOMŽALE
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1991
Čas: 09'54"
3 . 207 KATJA BALANTIČ
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1991 10'19" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1991
Čas: 10'19"
4 . 212 PETRA HREN
ŠMARNA GORA
Ženski ŠMARNA GORA 1990 10'20" >
Klub ŠMARNA GORA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1990
Čas: 10'20"
5 . 234 CITA CVIRN
VELE DOMŽALE
Ženski VELE DOMŽALE 1990 10'47" >
Klub VELE DOMŽALE
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1990
Čas: 10'47"
6 . 226 SAŠA LIPOVŠEK
AK VELE
Ženski AK VELE 1991 11'02" >
Klub AK VELE
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1991
Čas: 11'02"
7 . 220 VANJA MOČNIK
OŠ CERKNO
Ženski OŠ CERKNO 1993 11'22" >
Klub OŠ CERKNO
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1993
Čas: 11'22"
8 . 223 VESNA ALPNER
ZARJA ELEKTRONIKA
Ženski ZARJA ELEKTRONIKA 1995 11'34 >
Klub ZARJA ELEKTRONIKA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1995
Čas: 11'34
9 . 200 ŠPELA PAPEŽ
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1990 11'41" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1990
Čas: 11'41"
10 . 211 KATJA HREN
ŠMARNA GORA
Ženski ŠMARNA GORA 1994 12'30" >
Klub ŠMARNA GORA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1994
Čas: 12'30"
B-Ž
1 . 229 MATEJA KOSOVELJ
PODNANOS
Ženski PODNANOS 1988 14'58" >
Klub PODNANOS
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1988
Čas: 14'58"
2 . 232 LUCIJA KRKOČ
ŠD NANOS
Ženski ŠD NANOS 1988 15'56" >
Klub ŠD NANOS
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1988
Čas: 15'56"
3 . 230 HANI IVANČIČ
PODNANOS
Ženski PODNANOS 1989 16'56" >
Klub PODNANOS
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas: 16'56"
4 . 205 NIKA URH
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1989 17'41" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas: 17'41"
5 . 216 KATJA BERČIČ
GABER
Ženski GABER 1988 18'05" >
Klub GABER
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1988
Čas: 18'05"
6 . 224 POLONA KOTNIK
VRHPOLJE
Ženski VRHPOLJE 1989 18'42" >
Klub VRHPOLJE
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1989
Čas: 18'42"
7 . 208 KATJA TOMEC
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1988 19'27" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1988
Čas: 19'27"
C-Ž
1 . 41 URŠA REBERNIK
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1987 1:09'47" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1987
Čas: 1:09'47"
1 . 186 VERONIKA JURIŠIĆ
AK SLJEME
Ženski AK SLJEME 1977 0:59'03" >
Klub AK SLJEME
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1977
Čas: 0:59'03"
2 . 42 JANJA REBERNIK
KGT PAPEŽ
Ženski KGT PAPEŽ 1987 1:10'04" >
Klub KGT PAPEŽ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1987
Čas: 1:10'04"
2 . 177 SIMONA ŽABJEK
GORA
Ženski GORA 1976 0:59'59" >
Klub GORA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1976
Čas: 0:59'59"
3 . 231 KARIN IVANČIČ
ŠD NANOS
Ženski ŠD NANOS 1986 1:24'32" >
Klub ŠD NANOS
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1986
Čas: 1:24'32"
3 . 38 EDITA GASHI
-
Ženski - 1976 1:05'18" >
Klub -
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1976
Čas: 1:05'18"
4 . 124 NELA MLINAR
ŠD TABOR ŽIRI
Ženski ŠD TABOR ŽIRI 1985 1:25'16" >
Klub ŠD TABOR ŽIRI
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1985
Čas: 1:25'16"
4 . 163 PETRA ŠINK
AK TRIGLAV KRANJ
Ženski AK TRIGLAV KRANJ 1980 1:08'13" >
Klub AK TRIGLAV KRANJ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1980
Čas: 1:08'13"
5 . 193 MATEJA ŠUŠTARŠIČ
KGT ŠMARNA
Ženski KGT ŠMARNA 1973 1:08'24" >
Klub KGT ŠMARNA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1973
Čas: 1:08'24"
6 . 27 BOŽENA BURŠIĆ
ZAGREB
Ženski ZAGREB 1980 1:35'29" >
Klub ZAGREB
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1980
Čas: 1:35'29"
D-Ž
1 . 112 OLGA GRM
KLUB TRMASTI
Ženski KLUB TRMASTI 1949 1:06'29" >
Klub KLUB TRMASTI
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1949
Čas: 1:06'29"
2 . 113 URŠA TROBEC
TK KOBARID
Ženski TK KOBARID 1967 1:07'19" >
Klub TK KOBARID
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1967
Čas: 1:07'19"
3 . 85 DE NOVIJER
ALTIS
Ženski ALTIS 1968 1:09'20" >
Klub ALTIS
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1968
Čas: 1:09'20"
4 . 137 MARINKA LAPANJA
-
Ženski - 1965 1:12'15" >
Klub -
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1965
Čas: 1:12'15"
5 . 44 URŠKA BIZJAK
ŠKOFJA LOKA
Ženski ŠKOFJA LOKA 1949 1:17'05" >
Klub ŠKOFJA LOKA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1949
Čas: 1:17'05"
6 . 35 ALBINA ŠMID
TK MARATON PTUJ
Ženski TK MARATON PTUJ 1962 1:20'24" >
Klub TK MARATON PTUJ
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1962
Čas: 1:20'24"
7 . 176 FANI APLNER
ELEKTRONIKA
Ženski ELEKTRONIKA 1967 1:26'30" >
Klub ELEKTRONIKA
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1967
Čas: 1:26'30"
8 . 167 MIŠA LAJOVIC
1236 TRZIN
Ženski 1236 TRZIN 1953 1:46'50" >
Klub 1236 TRZIN
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1953
Čas: 1:46'50"
9 . 172 SILVA HOČEVAR
AK KOPER
Ženski AK KOPER 1943 1:49'52" >
Klub AK KOPER
Država
Spol: Ženski
Letnik: 1943
Čas: 1:49'52"

Komentarji

 

Mobile content