Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2002

Tek - gorski Tekma:5. GORSKI TEK - GRINTOVEC 2002 Datum:28.07.2002
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Letnik (Rk) Čas
M1-M
1 . 42 TOMAŽ LAHNER Moški SLO AK LENART 1989 -1 0:08'17"
2 . 44 Markuš Klemen Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 -2 0:08'39"
3 . 45 Markuš Rok Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 -3 0:08'54"
4 . 68 TINE TORKAR Moški SLO PODNANOS 1990 -4 0:09'19"
5 . 162 GREGA KREGAR Moški SLO KGT PAPEŽ 1989 -5 0:09'53"
6 . 164 BLAŽ HAFNER Moški SLO 1991 -6 0:10'01"
7 . 195 MARKO ALPNER Moški SLO KGT PAPEŽ 1991 -7 0:10'03"
8 . 13 DENIS LESKOVAR Moški SLO 1989 -8 0:13'49"
M2-M
1 . 4 UROŠ TOMEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1987 -1 0:13'41"
2 . 67 MITJA TROŠT Moški SLO PODNANOS 1987 -2 0:13'47"
3 . 134 JOŽE MANFREDA Moški SLO DTV PARTIZAN LOVRENC 1987 -4 0:14'33"
4 . 186 MATEJ JEREB Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1987 -4 0:15'22"
M3-M
5 . 192 ANŽE ŽAKELJ Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1987 -5 0:15'36"
6 . 183 MIHA JAŠOVEC Moški SLO KGT PAPEŽ 1987 -6 0:15'55"
7 . 187 MIHA RAVNIKAR Moški SLO ŠD POLICIST 1988 -7 0:16'40"
8 . 41 BORUT KOŠUTNIK Moški SLO TK GRČA MEŽICA 1988 -8 0:18'07"
M4-M
1 . 66 MATIC MLINAR Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1983 -1 0:53'15"
2 . 185 PETER LAMOVEC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1984 -2 0:53'16"
3 . 70 MARKO TRATNIK Moški SLO 1986 -3 0:57'50"
4 . 99 BERNARD JARC Moški SLO AK VELE DOMŽALE 1986 -4 1:02'49"
5 . 30 MARKO BALANTIČ Moški SLO KGT PAPEŽ 1985 -5 1:10'08"
6 . 98 DOMEN JARC Moški SLO AK VELE DOMŽALE 1984 -6 1:12'35"
M5-M
1 . 184 ANDREJ MESNER Moški SLO 1977 -1 1:21'17"
2 . 1 IGOR ŠALAMUN Moški SLO KGT PPAEŽ 1965 -2 1:25'03"
3 . 65 MARKO ŠUBIC Moški SLO ŠD TABOR ŽIRI 1965 -3 1:26'55"
4 . 128 MITJA ŠENTJURC Moški SLO PK LAŠKO 1971 -4 1:28'43"
5 . 25 JOŽE ČEH Moški SLO AK LENART 1971 -5 1:29'16"
6 . 20 SEBASTIJAN ZARNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1977 -6 1:30'01"
7 . 125 BOŠTJAN NOVAK Moški SLO ŠMARNOGOR. NAVEZA 1970 -7 1:30'30"
8 . 29 REIHOLD POTOTSCHNIK Moški SLO OLCU VIKTRING 1965 -8 1:30'32"
9 . 62 MATJAŽ COTAR Moški SLO 1978 -9 1:30'40"
10 . 2 MATEJ KREBS Moški SLO KGT PAPEŽ 1974 -10 1:31'50"
11 . 157 JERNEJ REBOLJ Moški SLO ŠD PARTIZAN DOLJSKO 1977 -11 1:33'04"
12 . 119 BOŠTJAN POTOČNIK Moški SLO ŠD PUŠTALJ 1974 -12 1:34'42"
13 . 57 KLEMEN TRILER Moški SLO 1977 -13 1:36'25"
14 . 77 STANKO JANŽEKOVIČ Moški SLO ŠD ŽELEZNIKI 1976 -14 1:36'35"
15 . 60 IZIDOR BERČIČ Moški SLO KRANJ 1970 -15 1:36'34"
16 . 59 ZDRAVKO VOLKAR Moški SLO ŠD ŠMARTNO 1976 -16 1:37'05"
17 . 87 BOŠTIAN HROVAT Moški SLO 1976 -17 1:37'34"
18 . 150 METOD MOČNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1968 -18 1:37'57"
19 . 32 BLAŽ MIHELIČ Moški SLO HARE KRIŠNA 1969 -19 1:39'08"
20 . 97 TOMO PETEK Moški SLO KGT PAPEŽ 1970 -20 1:42'38"
21 . 138 MARKO KORITNIK Moški SLO MARKLES 196421 -21 1:44'52"
22 . 38 PETER KAPEL Moški SLO 1976 -22 1:46'30"
23 . 95 ZDENKO MRAZ Moški SLO PK LAŠKO 1967 -23 1:47'48"
24 . 113 ROK BERTONCELJ Moški SLO STARMAN ŠKOFJA LOKA 1978 -24 1:47'51"
25 . 46 BLAŽ BABNIK ROMANINK Moški SLO 1979 -25 1:48'19"
26 . 168 SEBASTJAN KOSEC Moški SLO SV. VALBURGA 1974 -26 1:48'52"
27 . 105 ANTON PANČUR Moški SLO ŠD SOTESKA 1963 -27 1:49'09"
28 . 102 Hančič Klemen Moški SLO 1975 -28 1:49'45"
29 . 163 ROK PELC Moški SLO 1969 -29 1:49'50"
30 . 28 DAMJAN KRANJC Moški SLO AJDOVŠČINA 1966 -30 1:50'27"
31 . 96 TOMAŽ ZUPANČIČ Moški SLO AK TRIGLAV KRANJ 1969 -31 1:51'11"
32 . 43 FRANCI SUŠNIK Moški SLO 1964 -32 1:51'19"
33 . 106 ROK ERJAVEC Moški SLO 1976 -33 1:51'50"
34 . 120 ŠTEFAN KRIŽAJ Moški SLO STARMAN ŠKOFJA LOKA 1970 -34 1:52'23"
35 . 91 STANE PANJAN Moški SLO RADIO DUR 1974 -35 1:52'27"
36 . 52 MARTIN ŠTENDLER Moški SLO PODBRDO 1974 -36 1:53'03"
37 . 63 DANIJEL ČEMAS Moški SLO ARSO 1974 -37 1:53'07"
38 . 90 BOŠTJAN POŽAR Moški SLO HITRE NOGE ŠENOŽEČE 1963 -38 1:53'33"
39 . 139 SINDI TRPIN Moški SLO KGT LOFFLER 1978 -39 1:53'40"
40 . 143 GREGA ULAMEC Moški SLO ŠD ZASIP 1977 -40 1:54'01"
41 . 12 VASJA JERČIČ Moški SLO MTS GORENJE 1972 -41 1:54'45"
42 . 18 EMIL BRUS Moški SLO TK KOBARID 1965 -42 1:56'31"
43 . 85 GORAZD ŠULIGOJ Moški SLO TKS GORENJE TK CELEJA 1973 -43 1:58'10"
44 . 115 ALEŠ AMON Moški SLO AU RADOVLJICA 1971 -44 1:58'32"
45 . 10 ALBERTO DE CRISTINI Moški ITA CAI CIM SAG TRIESTE 1972 -45 2:00'30"
46 . 100 PAOLO DEL CORE Moški ITA CAI CIM SAK TRIESTE 1965 -46 2:00'34"
47 . 108 ANDREJ CAFUTA Moški SLO TK MARATON PTUJ 1968 -47 2:01'00"
48 . 158 ALEŠ PROSEN Moški SLO ŠD SELA PRI KAMNIKU 1976 -48 2:02'18"
49 . 61 EDO KRNIČ Moški SLO 1974 -49 2:02'30"
50 . 5 SEBASTJAN KURMANŠEK Moški SLO MTS GORENJE 1975 -50 2:03'45"
51 . 23 ROBERT ŠTUPAR Moški SLO AO DOMŽALE 1964 -51 2:05'33"
52 . 49 JERNEJ KOZJEK Moški SLO 1968 -52 2:07'34"
53 . 103 IVAN SUŠNIK Moški SLO ŠD SOTESKA 1963 -53 2:07'45"
54 . 197 GREGOR VOLAVŠEK Moški SLO ŽALEC 1964 -54 2:11'30"
55 . 72 BOŠTJAN BIZJAK Moški SLO 1975 -55 2:12'16"
56 . 154 ALEKSANDER MOČNIK Moški SLO GORJE PRI CERKNEM 1965 -56 2:14'29"
57 . 141 JANEZ KOROŠEC Moški SLO 1968 -57 2:17'16"
58 . 47 GAŠPER PODOBNIK Moški SLO 1979 -58 2:17'25"
59 . 71 JANEZ ČERNILEC Moški SLO STRAHINJ 1963 -59 2:17'28"
60 . 166 TOMO URŠIČ Moški SLO 1963 -60 2:32'35"
61 . 17 RADO PULKO Moški SLO TK MARATON PTUJ 1971 -61 2:33'46"
62 . 114 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO DOMINA 1971 -62 2:34'39"
63 . 101 DUŠAN KOTAR Moški SLO ŽLEBE 1963 -63 2:43'50"
64 . 33 MILAN ŠUPICA Moški SLO HARE KRIŠNA 1964 -64 2:44'06"
65 . 199 MILENKO ŽEKIČ Moški SLO 1967 -65 2:46'15"
M6-M
1 . 180 BOJAN CVAJNAR Moški SLO ALPINA 1958 -1 1:33'59"
2 . 51 FRANCI TERAŽ Moški SLO ŠD MOJSTRANA 1962 -2 1:35'40"
3 . 64 BOGO MLAKAR Moški SLO 1958 -3 1:36'22"
4 . 27 MIRAN KIRN Moški SLO KD HRASTNIK 1953 -4 1:38'49"
5 . 26 DUŠAN KOMPARA Moški SLO AJDOVŠČINA 1959 -5 1:39'33"
6 . 181 MARIJAN HORVAT Moški SLO MARIBOR 1958 -6 1:40'59"
7 . 22 KLAVIJ MARAŽ Moški SLO BIŠPORT 1962 -7 1:41'23"
8 . 6 LADO URH Moški SLO KGT PAPEŽ 1960 -8 1:42'29"
9 . 73 SILVO MAGYAR Moški SLO 1962 -9 1:46'22"
10 . 137 AVGUST MANFREDA Moški SLO DTV PARTIZAN LOVRENC 1959 -10 1:47'07"
11 . 152 MARJAN TEPINA Moški SLO KGT PAPEŽ 1962 -11 1:47'09"
12 . 142 MARJAN HOMEC Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 1959 -12 1:47'11"
13 . 55 SLAVKO PREZELJ Moški SLO 1956 -13 1:47'30"
14 . 86 FRANC TURK Moški SLO 1962 -14 1:50'26"
15 . 144 MARJAN VERŠNIK Moški SLO 1959 -15 1:50'42"
16 . 145 KAREL FLERIN Moški SLO KAMNIK 1954 -16 1:52'08"
17 . 130 Klemenc Tone Moški SLO KGT PAPEŽ 1955 -17 1:52'58"
18 . 126 Kemperl Bojan Moški SLO 1961 -18 1:53'05"
19 . 84 MIRKO SAJEVIC Moški SLO HITRE NOGE SENOŽEČE 1962 -19 1:53'12"
20 . 151 SANDI MARINČIČ Moški SLO KIMFLY 1959 -20 1:53'51"
21 . 89 ZDRAVKO BARIČ Moški SLO FILIPIDES 1960 -21 1:54'35"
M7-M
22 . 50 JANEZ REBERŠAK Moški SLO RADOVLJICA 1954 -22 1:56'37"
23 . 107 DUŠAN TARIČ Moški SLO NOVICE EXTREME 1961 -23 1:57'31"
24 . 122 PETER MACUH Moški SLO TKK ŠMARNOG. NAVEZA 1961 -24 1:58'06"
25 . 58 DARKO HROVATIN Moški SLO BURJA VIPAVA 1957 -25 1:58'33"
26 . 177 FRANC MIŠMAŠ Moški SLO ŠD REVOZ 1958 -26 1:58'39"
27 . 31 JERNEJ KLINC Moški SLO TK LOKA 1960 -27 2:00'22"
28 . 9 METTEO MORO Moški ITA CAI CIM SAG TRIESTE 1961 -28 2:02'13"
29 . 136 JOŽE ŠMIDHOFER Moški SLO DTV PARTIZAN LOVRENC 1955 -29 2:04'51"
30 . 74 MIRAN ČERMELJ Moški SLO DLT FILIPIDES 1954 -30 2:05'36"
31 . 53 JOŽE DAKSKOBLER Moški SLO PODBRDO 1953 -31 2:05'38"
32 . 78 JANEZ POLJANEC Moški SLO UU MEDVODE 1953 -32 2:07'13"
33 . 133 IZTOK SNOJ Moški SLO 1959 -33 2:09'08"
34 . 127 BOJAN BOJKOV Moški SLO ŠD CALCIT 1954 -34 2:09'51"
35 . 182 BRANE JAŠOVEC Moški SLO 1961 -35 2:10'53"
36 . 123 BOJAN PRIJATELJ Moški SLO BRAZDE VZDRŽLJIVOSTI 1958 -36 2:12'22"
37 . 109 PETER ROŽMAN Moški SLO NOVICE EXTREM 1955 -37 2:13'24"
38 . 88 IVO KETE Moški SLO 1957 -38 2:17'34"
39 . 69 ZVONKO MEZGA Moški SLO ŠTAJERSKIH 24 1955 -39 2:17'38"
40 . 35 NEVEN MLAKAR Moški SLO MARATON 95 1958 -40 2:20'00"
41 . 36 MARJAN MURŠIČ Moški SLO ZAVAROVALNICA 1961 -41 2:22'17"
42 . 131 ANDREJ VAVPETIČ Moški SLO 1960 -42 2:24'19"
43 . 196 MAKS BOMBEK Moški SLO 1961 -43 2:32'31"
44 . 24 ZVONKO ERTEL Moški SLO TS RADENSKA 1959 -44 2:43'17"
Z1-Ž
1 . 129 HANI IVANČIČ Ženski SLO 1989 -1 09'01"
2 . 167 MAŠA CEGLAR Ženski SLO KLUB DOMŽALE 1989 -2 10'03"
3 . 200 CITA CVIRN Ženski SLO KLUB BRIGITA BUKOVEC 1990 -3 10'05"
4 . 194 NIKA URH Ženski SLO KGT PAPEŽ 1989 -3 10'05"
5 . 191 NINA ŽEKELJ Ženski SLO ŠD TABOR ŽIRI 1989 -5 10'50"
6 . 146 ŠPELA PAPEŽ Ženski SLO KGT PAPEŽ 1989 -6 11'52"
7 . 160 VANJA MOČNIK Ženski SLO OŠ CERKNO 1992 -7 12'06"
8 . 174 VESNA ALPNER Ženski SLO 1992 -8 12'49"
Z2-Ž
1 . 148 URŠA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1987 -1 20'40"
2 . 112 ŽIVA JERMAN Ženski SLO 1987 -2 21'54"
3 . 147 JANJA REBERNIK Ženski SLO KGT PAPEŽ 1987 -3 24'52"
Z3-Ž
1 . 132 KARIN IVANČIČ Ženski SLO 1986 -1 1:24'23"
2 . 140 ANA VERŠNIK Ženski SLO 1983 -2 1:30'54"
Z4-Ž
1 . 153 INES HIŽAR Ženski SLO TDS OLIMPIJA 1980 -1 0:57'36"
2 . 156 TINA HIŽAR Ženski SLO TDS OLIMPIJA 1980 -2 0:59'37"
3 . 169 PETRA ŠINK Ženski SLO 1980 -3 1:01'37"
4 . 175 MATEJA ŠUŠTARŠIČ Ženski SLO TELEKOM SLOVENIJE 1973 -4 1:03'22"
5 . 76 KRISTINA VINKOVIĆ Ženski SLO KA - TIM 1974 -5 1:13'28"
6 . 94 VESNA WEINGERL Ženski SLO PK LAŠKO 1968 -6 1:25'25"
Z5-Ž
1 . 104 URŠA TROBEC Ženski SLO TK KOBARID 1967 -1 1:05'19"
2 . 21 SERGEJA LIŠUŠČEK Ženski SLO TK KOBARID 1966 -2 1:06'26"
3 . 15 JOŽICA ŠIFTAR Ženski SLO TS RADENSKA 1953 -3 1:08'12"
4 . 189 OLGA GRM Ženski SLO TRMASTI 1949 -4 1:08'53"
5 . 117 MARINKA LAPANJA Ženski SLO 1965 -5 1:14'30"
6 . 173 FANI ALPNER Ženski SLO ZARJA ELEKTRONIKA 1967 -6 1:23'00"
7 . 116 ALBINA ŠMID Ženski SLO TK MARATON PTUJ 1962 -7 1:26'08"
8 . 111 TATJANA ŠKERJANEC Ženski SLO POLET 1963 -7 1:35'08"
9 . 159 MIŠA LAJOVIC Ženski SLO AK PIVKA 1953 -9 1:44'53"
10 . 198 SILVA HOČEVAR Ženski SLO AK KOPER 1943 -10 1:59'19"
M8-M
1 . 135 LOJZE OBLAK Moški SLO ALPINA 1947 -1 1:36'20"
2 . 39 JOŽE ROGELJ Moški SLO BTC BAUER 1951 -2 1:36'57"
3 . 155 STANE GABER Moški SLO OGREVANJE GABER 1952 -3 1:46'54"
4 . 19 PIO LAPANJA Moški SLO 1951 -4 1:48'18"
5 . 83 KONRAD MERLAK Moški SLO 1948 -5 1:48'46"
6 . 165 Hafner Franc Moški SLO TK BOHINJ 1949 -6 1:50'15"
7 . 93 PETER BERTONCELJ Moški SLO KONDOR GODEŠIČ 1943 -7 1:54'05"
8 . 34 JOSO PERICA Moški CRO MARATON 95 1948 -8 1:55'05"
9 . 48 PAVEL ERLAH Moški SLO TK BOHINJ 1948 -9 1:57'00"
10 . 14 RIKO JERMAN Moški SLO ŠD ŠENTJOŠT 1952 -10 1:57'52"
11 . 80 MIRO PINTAR Moški SLO TK BOHINJ 1947 -11 1:58'44"
12 . 190 DUŠAN PAVLICA Moški SLO IMES SEŽANA 1952 -12 1:59'45"
13 . 82 ŽIVKO MILANKOVIĆ Moški SLO 1952 -13 2:00'54"
14 . 16 JANEZ ZAKRAJŠEK Moški SLO JEZERSKO 1943 -14 2:04'44"
15 . 37 BINE LENARŠIČ Moški SLO SK BRDO 1941 -15 2:05'37"
16 . 118 JANEZ KREK Moški SLO KONDOR 1947 -16 2:06'21"
17 . 121 MILIVOJ KODRIČ Moški SLO ŠD BRAZDE 1949 -17 2:15'29"
18 . 125 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 1938 -18 2:17'23"
19 . 81 ALBIN STRUNA Moški SLO TK BOHINJ 1942 -19 2:17'24"
20 . 149 MAKS STOPAR Moški SLO TK BOHINJ 1943 -20 2:19'14"
21 . 161 VLADO JANKO Moški SLO PD MOZIRJE 1950 -21 2:19'46"
22 . 193 ALBERT LAZAR Moški SLO 1937 -22 2:21'38"
23 . 75 JOŽE BERNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1948 -23 2:22'43"
24 . 92 JOŽE BEVCER Moški SLO 1945 -24 2:22'51"
25 . 40 TONE PETEK Moški SLO 1946 -25 2:27'06"
26 . 172 PETER MOČILNIKAR Moški SLO ČRNUČE 1952 -26 2:28'36"
27 . 79 ZLATKO KAMPUŠ Moški SLO DELTA 1950 -27 2:32'34"
28 . 56 SREČO BEGUŠ Moški SLO PODBRDO 1946 -28 2:34'23"
29 . 176 BORIS HROVATIN Moški SLO TRAM OPČINE 1952 -29 2:34'42"

Komentarji