Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Maraton Franja 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:Maraton Franja 2020 Datum:06.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca rezultat distanca
ŽENSKE A-Ž
1 . 82 Šimenc Laura Ženski SLO BK Umag 534 3:35:53.2 156km
2 . 59 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 197 3:47:38.0 156km
3 . 7 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 339 3:50:37.1 156km
4 . 190 ROTAR Rebeka Ženski SLO KK Bled 782 5:28:50.6 156km
ŽENSKE B-Ž
1 . 387 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 225 4:02:09.2 156km
2 . 8 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 347 4:11:34.2 156km
3 . 192 Rotar Melita Ženski SLO KK Bled 1224 5:28:50.9 156km
ŽENSKE C-Ž
1 . 1007 Kalan Mateja Ženski SLO ŠD BAM.BI 431 2:43:19.6 97km
2 . 1148 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 1372 2:43:49.6 97km
3 . 1124 Švab Lilijana Ženski SLO ŠD BAM.BI 441 2:45:48.4 97km
DNF4 . 1118 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 585 DNF 97km
ŽENSKE D-Ž
1 . 1390 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 758 2:45:47.8 97km
2 . 1433 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 436 3:00:40.5 97km
3 . 1187 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 481 3:10:37.1 97km
AMATERJI -M
1 . 313 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 842 3:29:10.4 156km
2 . 35 Sedar Tadej Moški SLO BikeRepublic 209 3:31:14.5 156km
3 . 479 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 126 3:35:49.3 156km
4 . 56 Juroš Bor Moški SLO KD LPP 587 3:40:46.2 156km
5 . 49 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 1179 3:40:51.0 156km
6 . 402 Janc Jure Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 854 3:40:53.1 156km
7 . 44 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 78 3:47:34.8 156km
8 . 52 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 80 3:47:36.6 156km
9 . 51 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 635 3:50:34.0 156km
10 . 5 Oven Jaka Moški SLO KD Rog 803 3:51:11.4 156km
11 . 484 Kolar Matic Moški SLO GANESHA TEAM 1180 3:54:43.6 156km
12 . 367 DEŽMAN NEJC Moški SLO KD BRDA DOBROVO 375 3:54:59.3 156km
13 . 20 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 1004 4:19:18.0 156km
14 . 43 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 840 5:22:34.2 156km
MASTER A-M
1 . 26 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 329 3:31:23.3 156km
2 . 33 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 8 3:38:09.2 156km
3 . 415 Grušovnik Matjaž Moški SLO Arcont Selce 798 3:38:44.9 156km
4 . 368 Koželj Martin Moški SLO KD BRDA DOBROVO 257 3:51:01.6 156km
5 . 57 Rot Denis Moški SLO KK SOČA 719 3:54:44.9 156km
6 . 66 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 583 3:56:33.8 156km
MASTER B-M
1 . 291 SIKOŠEK GREGOR. Moški SLO BK NOVIGRAD 3:31:14.2 156km
2 . 3 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 352 3:35:48.3 156km
3 . 230 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 778 3:35:48.8 156km
4 . 2 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 350 3:37:20.3 156km
5 . 46 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 331 3:40:51.8 156km
6 . 61 Beč Boris Moški SLO KD LPP 357 3:50:34.1 156km
MASTER C-M
1 . 21 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 343 3:28:49.8 156km
2 . 478 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 125 3:36:13.1 156km
3 . 36 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 89 3:38:44.6 156km
4 . 15 Stranjak Robert Moški SLO KD LPP 353 3:50:33.0 156km
5 . 462 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 629 3:50:33.1 156km
6 . 278 LOZEJ ROK Moški SLO Meblojogi PRO- CONCRETE 909 4:04:03.9 156km
MASTER D-M
1 . 1 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 354 3:31:15.6 156km
2 . 31 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 342 3:31:17.0 156km
3 . 325 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 600 3:35:47.7 156km
4 . 32 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 94 3:35:48.6 156km
5 . 60 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 1154 3:47:39.8 156km
6 . 53 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 1006 3:47:39.9 156km
7 . 54 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 420 3:47:46.3 156km
8 . 55 Novak Robert Moški SLO KZS 1331 3:50:32.3 156km
9 . 232 Oražem Aleš Moški SLO KD ALPE SiS 296 3:50:33.2 156km
10 . 4 SAJOVEC ANDREJ Moški SLO ŠD BAM.BI 433 3:50:33.5 156km
11 . 67 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 390 3:54:38.7 156km
12 . 439 BIZJAN ROBERT Moški SLO ŠD GRMADA 799 4:21:25.1 156km
13 . 185 Kuster David Moški SLO KD ALPE SiS 530 4:40:32.6 156km
MASTER E-M
1 . 365 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 276 3:38:45.1 156km
2 . 29 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 268 3:38:45.5 156km
3 . 28 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 337 3:40:50.3 156km
4 . 65 Križman Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 769 3:54:54.6 156km
5 . 396 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 1174 4:02:08.1 156km
6 . 120 soderžnik stojan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 222 4:20:54.9 156km
7 . 437 Oven Uroš Moški SLO ŠD GRMADA 802 4:21:24.5 156km
MASTER F-M
1 . 42 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 344 3:50:26.5 156km
2 . 14 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 345 3:50:32.4 156km
3 . 366 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 557 3:50:32.6 156km
4 . 227 Pograjc Zvone Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 1128 3:54:45.0 156km
5 . 292 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 1175 4:04:05.4 156km
6 . 109 Krušič Marko Moški SLO KD SPRINT 873 4:13:57.7 156km
7 . 317 Mesojedec Matjaž Moški SLO ŠD TURBO M 761 4:18:38.7 156km
8 . 342 Novak Peter Moški SLO KZS 1170 5:37:06.8 156km
MASTER G-M
1 . 1001 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 70 2:17:39.9 97km
2 . 1461 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 133 2:23:11.5 97km
3 . 1056 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 868 2:23:11.7 97km
4 . 1023 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 582 2:23:12.3 97km
5 . 1061 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 265 2:32:18.3 97km
6 . 1389 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 757 2:35:01.9 97km
7 . 1103 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 260 2:53:04.2 97km
8 . 1135 Mikuletič Andrej Moški SLO KK Postojna 723 3:11:29.2 97km
9 . 1256 Godec Jože Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 851 3:17:17.7 97km
MASTER H-M
1 . 1058 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 579 2:25:08.8 97km
2 . 1059 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 229 2:27:05.7 97km
3 . 1387 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 271 2:35:04.1 97km
4 . 1114 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 857 2:45:37.8 97km
5 . 1133 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 270 3:04:01.2 97km
MASTER I-M
1 . 1082 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 266 2:32:19.1 97km
2 . 1101 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 421 2:35:06.1 97km
3 . 1409 Otoničar Janez Moški SLO KK Postojna 725 2:45:38.1 97km

Komentarji