Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Areh 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Areh 2020 Datum:11.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
IZVEN KONKURENCE-M
1 . 17 Hribar Jernej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564559 00:45:21 --
2 . 12 Sluga Matevž Moški SLO ADRIA MOBIL (ADR) 10077873402 00:48:09 00:02:48
3 . 27 Gorza Gaj Moški SLO KK TBP LENART 10017596083 00:54:47 00:09:26
4 . 26 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 01:02:35 00:17:14
5 . 16 Kovač Štefan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017608918 01:02:38 00:17:17
ŽENSKE A-Ž
1 . 185 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 100 599 321 39 00:49:22 --
2 . 205 Zorman Eva Ženski SLO GANESHA TEAM 10106067864 00:49:33 00:00:11
3 . 184 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 100 176 027 53 00:56:52 00:07:30
4 . 183 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO 01:00:37 00:11:15
5 . 182 Goričan Patricija Ženski SLO BIKEREPUBLIC 01:07:18 00:17:56
6 . 181 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 01:15:09 00:25:47
ŽENSKE B-Ž
1 . 190 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:54:35 --
2 . 186 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:56:38 00:02:03
3 . 203 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 100 524 716 27 01:07:15 00:12:40
4 . 188 Maček Mateja Ženski SLO ŠD PULZ 01:11:16 00:16:41
5 . 189 Kačičnik Nataša Ženski SLO BIKEREPUBLIC 101 051 511 15 01:12:34 00:17:59
ŽENSKE C-Ž
1 . 191 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 101 067 843 51 01:12:45 --
2 . 192 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 252 84 01:13:22 00:00:37
ŽENSKE D-Ž
1 . 194 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:16:17 --
2 . 195 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 836 493 46 01:23:19 00:07:02
3 . 193 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 067 93 01:39:41 00:23:24
AMATERJI -M
1 . 22 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:43:25 --
2 . 23 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 00:45:21 00:01:56
3 . 1 Oblak Blaž Moški SLO 00:45:22 00:01:57
4 . 2 Glamočak Anže Moški SLO 00:45:23 00:01:58
5 . 25 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:45:23 00:01:58
6 . 8 Sedar Tadej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10092039543 00:45:36 00:02:11
7 . 5 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 00:47:08 00:03:43
8 . 30 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:47:31 00:04:06
9 . 19 Kangler Matej Moški SLO ŠD TINJE 00:47:49 00:04:24
10 . 7 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 00:48:50 00:05:25
11 . 77 Jošt Jaka Moški SLO 00:48:57 00:05:32
12 . 32 BERLIČ Blaž Moški SLO ARCONT SELCE 10049110070 00:48:59 00:05:34
13 . 3 Renat Jure Moški SLO GANESHA TEAM 00:49:29 00:06:04
14 . 24 Janc Jure Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798073 00:50:57 00:07:32
15 . 6 Hribljan Matjaž Moški SLO KK POSTOJNA 10092865760 00:51:13 00:07:48
16 . 9 Pfeifer Benjamin Moški SLO BIKEREPUBLIC 00:51:45 00:08:20
17 . 13 Dežman Nejc Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 00:52:35 00:09:10
18 . 78 Murn Matic Moški SLO 00:53:32 00:10:07
19 . 28 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 10062185872 00:53:38 00:10:13
20 . 111 Lesjak Nejc Moški SLO 00:54:03 00:10:38
21 . 80 Žavcer Tadej Moški SLO 00:55:55 00:12:30
22 . 112 Paradiž Matjaž Moški SLO 00:56:23 00:12:58
23 . 4 Kolar Matic Moški SLO GANESHA TEAM 10106067662 00:58:41 00:15:16
24 . 76 čuš Blaž Moški SLO 00:59:49 00:16:24
25 . 106 Golob Nik Moški SLO TBP LENART 100 175 939 62 01:00:41 00:17:16
26 . 79 Gorečan Luka Moški SLO 01:00:44 00:17:19
27 . 21 Tramšek Jakob Moški SLO TINJE KOŠTRUNI 01:02:50 00:19:25
28 . 101 BENKOVIČ Teo Moški SLO 01:02:57 00:19:32
29 . 107 Črnčec Mitja Moški SLO 01:03:05 00:19:40
30 . 10 Klemenc Anže Moški SLO BIKEREPUBLIC 01:04:05 00:20:40
31 . 108 Dogša Tadej Moški SLO GANESHA TEAM 01:28:34 00:45:09
MASTER A-M
1 . 41 Goričar Blaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 10100933332 00:44:04 --
2 . 37 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 00:45:27 00:01:23
3 . 44 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:45:30 00:01:26
4 . 46 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 00:47:06 00:03:02
5 . 49 Sirk Tadej Moški SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT 00:47:32 00:03:28
6 . 48 Kočnik Simon Moški SLO ARCONT SELCE 10017612958 00:48:46 00:04:42
7 . 38 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 00:48:58 00:04:54
8 . 47 Golenač Luka Moški SLO ŠD RIKITEAM 10100789347 00:49:08 00:05:04
9 . 33 Miko Dejan Moški SLO ŠKD AJM 00:49:55 00:05:51
10 . 42 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 00:50:39 00:06:35
11 . 34 Koritnik Žiga Moški SLO 00:51:31 00:07:27
12 . 39 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 00:53:25 00:09:21
13 . 84 Ramšak Borut Moški SLO NAJEMISI.SI 00:56:11 00:12:07
14 . 40 Krivec Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10080055902 00:57:56 00:13:52
15 . 82 šori Jernej Moški SLO 01:04:05 00:20:01
16 . 36 čurman Tomo Moški SLO 01:04:08 00:20:04
MASTER B-M
1 . 102 Kimovec Matej Moški SLO VAŠKA RUNDA - Isystem 00:43:54 --
2 . 99 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 100 175 870 90 00:47:24 00:03:30
3 . 51 Plank Marko Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017609524 00:47:29 00:03:35
4 . 85 Feguš Jernej Moški SLO 00:47:33 00:03:39
5 . 55 Polak Marko Moški SLO ARCONT SELCE 10077289984 00:49:02 00:05:08
6 . 88 Mentes Ati Moški HUN OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:49:47 00:05:53
7 . 54 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 00:51:17 00:07:23
8 . 103 Lupše Blaž Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:51:29 00:07:35
9 . 110 Maher Matej Moški SLO 00:51:55 00:08:01
10 . 104 Robin Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 101 009 382 81 00:53:47 00:09:53
11 . 52 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:56:15 00:12:21
12 . 86 Horvat Damijan Moški SLO KOLESARSKI KLUB LENDAVA 00:56:44 00:12:50
13 . 50 Krajnc Boštjan Moški SLO 00:58:16 00:14:22
14 . 53 Poljanec Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591336 00:58:36 00:14:42
15 . 90 Zndiarsic Zmago Moški SLO A.S.D. VALCHIARO' 01:01:09 00:17:15
16 . 87 Forštner Robert Moški SLO GAMSI CC 02:01:39 01:17:45
MASTER C-M
1 . 58 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:43:59 --
2 . 61 Guček Andrej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017627914 00:44:19 00:00:20
3 . 59 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:44:51 00:00:52
4 . 57 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 00:45:40 00:01:41
5 . 60 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 00:47:19 00:03:20
6 . 92 Paher Marko Moški SLO 00:47:47 00:03:48
7 . 65 Stranjak Robert Moški SLO KD LPP 10101639412 00:49:05 00:05:06
8 . 56 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:49:37 00:05:38
9 . 62 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:49:51 00:05:52
10 . 94 Hozjan Robert Moški SLO OCEAN ORCHIDS CYCLING TEAM 00:50:17 00:06:18
11 . 68 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 00:50:20 00:06:21
12 . 93 Kolar Matjaž Moški SLO 00:54:50 00:10:51
13 . 91 Verčko Janko Moški SLO 00:55:33 00:11:34
14 . 66 Velički Trajče Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017587494 00:56:11 00:12:12
15 . 64 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 00:58:36 00:14:37
16 . 105 Kogler Andrej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 01:04:16 00:20:17
MASTER D-M
1 . 73 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:47:45 --
2 . 72 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:48:04 00:00:19
3 . 95 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM 00:50:30 00:02:45
4 . 75 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:50:37 00:02:52
5 . 74 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:51:04 00:03:19
6 . 100 Mištrafović Danilo Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 380 18 00:55:01 00:07:16
7 . 109 Krašovec Gregor Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100941315 01:00:11 00:12:26
8 . 96 Govejšek Erik Moški SLO 01:04:53 00:17:08
9 . 98 LOZEJ Istok Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:08:22 00:20:37
10 . 97 Gorečan Renato Moški SLO 01:09:09 00:21:24
DNF 70 Zemljič Damjan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10088135695 01:03:38 00:15:53
MASTER E-M
1 . 134 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 00:45:00 --
2 . 140 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:48:14 00:03:14
3 . 136 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:48:31 00:03:31
4 . 141 Gajser Leon Moški SLO ŠD TINJE 10063621573 00:48:34 00:03:34
5 . 137 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:49:27 00:04:27
6 . 139 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:50:40 00:05:40
7 . 132 Hribar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:51:53 00:06:53
8 . 131 Budimir David Moški SLO 00:53:47 00:08:47
9 . 130 čavs Aleš Moški SLO SKF SLOVENIJA 00:53:49 00:08:49
10 . 143 STROJIN ROBERT Moški SLO BAM.BI 10105789796 00:59:33 00:14:33
11 . 208 IPŠEK Tomaž Moški SLO 01:00:29 00:15:29
12 . 198 Kurnik Vili Moški SLO GAMSI CC 01:06:15 00:21:15
13 . 206 soderžnik stojan Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100939800 01:10:25 00:25:25
MASTER F-M
1 . 159 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:49:33 --
2 . 152 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:49:48 00:00:15
3 . 150 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:50:11 00:00:38
4 . 144 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:50:52 00:01:19
5 . 197 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:51:27 00:01:54
6 . 149 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:53:06 00:03:33
7 . 153 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:53:50 00:04:17
8 . 148 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:55:57 00:06:24
9 . 151 Bogataj Igor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017592548 01:00:46 00:11:13
10 . 145 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 01:02:52 00:13:19
11 . 201 JEŠOVNIK Peter Moški SLO 01:11:20 00:21:47
12 . 207 ŠLOSER Janez Moški SLO 01:51:33 01:02:00
13 . 196 Grašič Miran Moški SLO GAMSI CC 01:59:40 01:10:07
MASTER G-M
1 . 157 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:50:34 --
2 . 162 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:50:49 00:00:15
3 . 158 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:52:45 00:02:11
4 . 166 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:55:57 00:05:23
5 . 156 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:56:00 00:05:26
6 . 200 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 00:56:24 00:05:50
7 . 167 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:56:57 00:06:23
8 . 164 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:22 00:07:48
9 . 155 Papič Milivoj Moški SLO 01:00:40 00:10:06
10 . 168 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:07:10 00:16:36
11 . 199 Cerar Igor Moški SLO BikeRepublic 10105151620 01:07:36 00:17:02
12 . 161 Frank Franjo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10091215851 01:22:46 00:32:12
13 . 163 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:27:25 00:36:51
14 . 160 Aleš Miran Moški SLO B.V.G. GULČ 10017557384 01:59:38 01:09:04
MASTER H-M
1 . 170 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:57:12 --
2 . 171 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:58:19 00:01:07
3 . 172 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:06:33 00:09:21
4 . 173 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:17:48 00:20:36
5 . 204 BEZJAK Ivan Moški SLO 01:26:55 00:29:43
MASTER I-M
1 . 178 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:00:49 --
2 . 174 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:04:16 00:03:27
3 . 176 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 01:04:23 00:03:34
4 . 177 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:06:32 00:05:43
5 . 175 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 01:08:59 00:08:10
MASTER J-M
1 . 180 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:09:43 --

Komentarji