Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: Vzpon na Pokljuko 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:Vzpon na Pokljuko 2020 Datum:28.06.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
DEčKI-M
1 . 192 Mernik Sven Moški SLO KD KNEžJEGA MESTA CELJE 10061206879 00:41:09 --
2 . 185 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:43:15 00:02:06
3 . 186 Zajc Matevž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049254661 00:45:29 00:04:20
4 . 189 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:47:20 00:06:11
5 . 191 Golob Nik Moški SLO KK TBP LENART 10017593962 00:48:34 00:07:25
6 . 181 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:53:16 00:12:07
7 . 182 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:53:16 00:12:07
8 . 190 Ahlin Jakob Moški SLO ŠD GRMADA 00:53:39 00:12:30
9 . 188 Juvan Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10089389019 00:54:26 00:13:17
10 . 183 Stare Gal Moški SLO KK BLED 10096863170 00:55:23 00:14:14
11 . 187 Remon Marcos Moški ESP LJUBLJANA MIGIMIGI 10086133455 01:18:24 00:37:15
DEKLICE-Ž
1 . 193 Žvan Katja Ženski SLO KK GORJE 10049263452 01:00:22 --
MLADINCI-M
1 . 179 Podgoršek Žiga Moški SLO TK UTRIP / 00:37:50 --
2 . 216 Marolt Jaka Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651556 00:40:53 00:03:03
3 . 180 PODGORŠEK NEJC Moški SLO TK UTRIP 00:41:13 00:03:23
ŽENSKE A-Ž
1 . 168 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 00:41:27 --
2 . 165 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 00:42:33 00:01:06
3 . 164 Zorman Eva Ženski SLO GANESHA TEAM 10106067864 00:43:02 00:01:35
4 . 160 Logar Kaja Ženski SLO 00:43:41 00:02:14
5 . 161 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO 00:48:17 00:06:50
6 . 159 Nečimer Nina Ženski SLO 00:49:05 00:07:38
7 . 157 Šipelj Špela Ženski SLO 00:52:58 00:11:31
8 . 169 Obreza Manca Ženski SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT 00:54:34 00:13:07
9 . 300 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:56:51 00:15:24
10 . 162 Erjavec Martina Ženski SLO 00:56:54 00:15:27
11 . 163 Bajželj Anja Ženski SLO 00:58:31 00:17:04
12 . 167 Remic Kaja Ženski SLO KD LPP 10102311843 01:04:43 00:23:16
13 . 158 Oberdank Tea Ženski SLO 01:05:25 00:23:58
ŽENSKE B-Ž
1 . 172 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:47:54 --
2 . 173 Cvirn Činku Maja Ženski SLO KD LPP 10101642846 00:56:50 00:08:56
3 . 215 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:56:51 00:08:57
4 . 203 Lazzarini Chiara Ženski ITA SC COTTUR ASD 10079439344 00:59:13 00:11:19
ŽENSKE C-Ž
1 . 174 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:59:05 --
2 . 175 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 01:01:22 00:02:17
ŽENSKE D-Ž
1 . 178 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:59:25 --
2 . 177 Anžel Jožica Ženski SLO BAM.BI 10083649346 01:07:16 00:07:51
3 . 176 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 01:23:46 00:24:21
AMATERJI -M
1 . 8 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842389 00:34:06 --
2 . 23 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:36:04 00:01:58
3 . 22 Carta Elia Moški ITA SC COTTUR ASD 10082485245 00:36:16 00:02:10
4 . 14 Sedar Tadej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10092039543 00:36:45 00:02:39
5 . 15 Ropas Nejc Moški SLO BIKEREPUBLIC 10088494801 00:37:39 00:03:33
6 . 6 Glamočak Anže Moški SLO 00:37:40 00:03:34
7 . 24 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 00:37:40 00:03:34
8 . 25 Peternelj žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:37:54 00:03:48
9 . 32 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 00:38:59 00:04:53
10 . 36 Aleš Tadej Moški SLO ŠD KOLOKA 00:39:00 00:04:54
11 . 11 Hribljan Matjaž Moški SLO KK POSTOJNA 10092865760 00:40:47 00:06:41
12 . 212 Emeršič Marko Moški SLO KD ROG 00:40:48 00:06:42
13 . 28 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 00:40:50 00:06:44
14 . 27 Murn Matic Moški SLO SLOVENSKA VOJSKA 00:40:51 00:06:45
15 . 12 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SIS 10078036379 00:40:51 00:06:45
16 . 204 VOVK Jaka Moški SLO KK KRANJ 00:41:30 00:07:24
17 . 3 Kurež Gašper Moški SLO 00:42:47 00:08:41
18 . 9 Bajželj Matej Moški SLO 00:42:47 00:08:41
19 . 35 Medvešček Huskič Luka Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10091209888 00:43:20 00:09:14
20 . 16 Pfeifer Benjamin Moški SLO BIKEREPUBLIC 00:43:22 00:09:16
21 . 13 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SIS 10073137980 00:43:22 00:09:16
22 . 18 Dežman Nejc Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 00:44:03 00:09:57
23 . 217 Dolar Urban Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:44:40 00:10:34
24 . 5 Juvančič Jure Moški SLO 00:44:45 00:10:39
25 . 4 Koželj Simon Moški SLO 00:45:04 00:10:58
26 . 29 Šmid Jakob Moški SLO KD LPP 10014431560 00:46:41 00:12:35
27 . 26 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:46:48 00:12:42
28 . 7 čuš Blaž Moški SLO 00:46:56 00:12:50
29 . 10 Kolar Matic Moški SLO GANESHA TEAM 10106067662 00:48:16 00:14:10
30 . 1 Uršič Nejc Moški SLO 00:49:04 00:14:58
31 . 20 Kovač Aljaž Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 00:51:34 00:17:28
32 . 33 Obreza žan Moški SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT 00:52:45 00:18:39
33 . 30 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 10103250218 01:07:42 00:33:36
MASTER A-M
1 . 208 Ejup Damir Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10060658124 00:38:55 --
2 . 45 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555667 00:39:00 00:00:05
3 . 51 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 00:39:00 00:00:05
4 . 46 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:39:04 00:00:09
5 . 52 Sirk Tadej Moški SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT 00:39:32 00:00:37
6 . 47 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:39:39 00:00:44
7 . 38 Kokalj Matija Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:40:10 00:01:15
8 . 40 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 00:40:49 00:01:54
9 . 211 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:40:56 00:02:01
10 . 198 Potočnik Domen Moški SLO ZUPAN SPORT 00:40:59 00:02:04
11 . 49 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 00:41:31 00:02:36
12 . 41 Plevel Robert Moški SLO KD ALPE SIS 10017562539 00:42:48 00:03:53
13 . 37 Goršič Nejc Moški SLO 00:44:01 00:05:06
14 . 42 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SIS 10058893734 00:44:33 00:05:38
15 . 213 Kozak Anže Moški SLO 00:47:12 00:08:17
16 . 43 Krivec Bojan Moški SLO BIKEREPUBLIC 10080055902 00:48:35 00:09:40
17 . 39 Blatnik Žiga Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017655192 00:51:25 00:12:30
18 . 44 Goričar Blaž Moški SLO BIKEREPUBLIC 10100933332 01:05:07 00:26:12
MASTER B-M
1 . 60 Plank Marko Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017609524 00:36:11 --
2 . 200 GALIČIČ Žiga Moški SLO 00:37:41 00:01:30
3 . 209 Šturm Grega Moški SLO TOP FIT TEAM 00:40:49 00:04:38
4 . 58 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 00:40:55 00:04:44
5 . 62 komac uroš Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:41:39 00:05:28
6 . 56 Pertovt Erik Moški SLO 00:46:07 00:09:56
7 . 61 Hrašovec Simon Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10075466384 00:46:23 00:10:12
8 . 55 Resnik Borut Moški SLO 00:52:51 00:16:40
9 . 199 Jan Klemen Moški SLO 01:00:22 00:24:11
MASTER C-M
1 . 69 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:36:05 --
2 . 71 Guček Andrej Moški SLO BIKEREPUBLIC 10017627914 00:36:44 00:00:39
3 . 78 Prešeren Jani Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553748 00:36:44 00:00:39
4 . 76 Vidoni Roberto Moški ITA SC COTTUR ASD 10074364628 00:36:44 00:00:39
5 . 68 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 00:36:46 00:00:41
6 . 70 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SIS 10017560721 00:40:04 00:03:59
7 . 79 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD KOLOKA 10101458142 00:40:45 00:04:40
8 . 74 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:40:49 00:04:44
9 . 72 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 00:40:49 00:04:44
10 . 75 Salavec Goran Moški SLO KK TROPOVCI 10017584767 00:40:50 00:04:45
11 . 67 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 00:40:50 00:04:45
12 . 195 BULOVEC Blaž Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:41:30 00:05:25
13 . 73 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 00:43:51 00:07:46
14 . 214 OBREZ Marko Moški SLO 00:46:07 00:10:02
15 . 65 Nečimer Jure Moški SLO 00:49:00 00:12:55
16 . 64 Pogačar Bogdan Moški SLO 00:49:16 00:13:11
17 . 207 KOKALJ Matej Moški SLO 01:02:45 00:26:40
18 . 66 Cernatič Elvis Moški SLO 01:03:34 00:27:29
MASTER D-M
1 . 90 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:38:02 --
2 . 201 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:38:55 00:00:53
3 . 88 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:39:34 00:01:32
4 . 89 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:39:44 00:01:42
5 . 84 Oter Mitja Moški SLO KK POSTOJNA 10017585676 00:40:10 00:02:08
6 . 85 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 00:40:45 00:02:43
7 . 93 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 00:40:48 00:02:46
8 . 83 Šabec Igor Moški SLO KK POSTOJNA 10017567993 00:40:59 00:02:57
9 . 82 Šimnic Danilo Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:41:21 00:03:19
10 . 96 Kovač Klemen Moški SLO TK LJUBLJANA 00:41:30 00:03:28
11 . 86 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SIS 10017562741 00:41:34 00:03:32
12 . 91 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:41:41 00:03:39
13 . 81 Slamnik Marko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:44:46 00:06:44
14 . 94 Polovič Janez Moški SLO ŠD KOSTANJEVICA 00:45:29 00:07:27
15 . 92 Ketiš Dominik Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10062970158 00:46:24 00:08:22
16 . 222 Šolar Peter Moški SLO CASINO PORTOROŽ 00:48:52 00:10:50
17 . 87 Krašovec Gregor Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10100941315 00:51:55 00:13:53
18 . 80 Govejšek Erik Moški SLO 00:59:00 00:20:58
19 . 205 BUDIMIR Damir Moški SLO 01:06:16 00:28:14
20 . 206 PLANOVŠEK Miha Moški SLO 01:12:09 00:34:07
MASTER E-M
1 . 105 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 00:37:50 --
2 . 111 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:41:34 00:03:44
3 . 109 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:41:42 00:03:52
4 . 107 Grudnik Igor Moški SLO KD ALPE SIS 10017558091 00:41:46 00:03:56
5 . 110 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:42:33 00:04:43
6 . 99 Novak Rajko Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017625486 00:42:49 00:04:59
7 . 108 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:43:10 00:05:20
8 . 104 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:43:13 00:05:23
9 . 102 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605177 00:43:22 00:05:32
10 . 101 Ravnihar Primož Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017653071 00:43:56 00:06:06
11 . 98 Budimir David Moški SLO 00:45:05 00:07:15
12 . 100 Hribar Mihael Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:45:05 00:07:15
13 . 106 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:45:10 00:07:20
14 . 97 čavs Aleš Moški SLO 00:45:32 00:07:42
15 . 194 Pajek Franci Moški SLO KK BLED 00:47:18 00:09:28
16 . 114 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:47:21 00:09:31
17 . 115 Križman Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 10104315396 00:48:31 00:10:41
18 . 103 Hirci Uroš Moški SLO KK ZAVRŠNICA 00:48:43 00:10:53
19 . 113 Ahlin Tomaž Moški SLO ŠD GRMADA 00:53:53 00:16:03
20 . 210 ŠVANC Igor Moški SLO KK BLED 01:02:53 00:25:03
MASTER F-M
1 . 202 Deponte Maurizio Moški ITA SC COTTUR ASD 10079435102 00:40:47 --
2 . 126 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:40:51 00:00:04
3 . 123 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:41:49 00:01:02
4 . 122 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:42:33 00:01:46
5 . 118 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:42:55 00:02:08
6 . 120 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 00:44:49 00:04:02
7 . 125 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:45:07 00:04:20
8 . 124 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:45:21 00:04:34
9 . 117 Frelih Zvone Moški SLO ŠD SORICA 00:48:35 00:07:48
10 . 121 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:49:28 00:08:41
11 . 219 Pograjc Zvone Moški SLO KK ZAGORSKA DOLINA 10017598612 00:50:55 00:10:08
12 . 116 GLAMOČAK IGOR Moški SLO 00:56:21 00:15:34
13 . 221 Slak Leon Moški SLO MARIBOR 01:04:43 00:23:56
MASTER G-M
1 . 132 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:42:49 --
2 . 136 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:42:56 00:00:07
3 . 133 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:43:57 00:01:08
4 . 131 Zupan Tine Moški SLO SCOTT TEAM 10017647819 00:45:18 00:02:29
5 . 138 Sesar Vlatko Moški CRO BK DINAMO 10028440986 00:45:31 00:02:42
6 . 139 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:46:41 00:03:52
7 . 142 Čuden Marjan Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553243 00:48:04 00:05:15
8 . 130 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:48:11 00:05:22
9 . 137 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:48:18 00:05:29
10 . 128 Pogačar Maks Moški SLO 00:49:00 00:06:11
11 . 134 Koželj Peter Moški SLO KD ALPE SIS 00:50:45 00:07:56
12 . 129 Papič Milivoj Moški SLO 00:51:20 00:08:31
13 . 141 Colnarič Slavko Moški SLO ŠD TURBO M 10017633469 00:53:52 00:11:03
14 . 140 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:55:38 00:12:49
15 . 135 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 01:00:16 00:17:27
16 . 218 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017621449 01:03:38 00:20:49
17 . 220 Valant Frenk Moški SLO AVTOMEHANIKA VALANT 01:07:37 00:24:48
MASTER H-M
1 . 145 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:46:49 --
2 . 144 Klemenc Tone Moški SLO ENERGIJATEAM.COM-GRAJSKA TERASA 10017558701 00:47:45 00:00:56
3 . 146 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:50:30 00:03:41
4 . 150 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:50:56 00:04:07
5 . 147 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:50:58 00:04:09
6 . 143 Rakar Stanislav Moški SLO 00:56:03 00:09:14
7 . 148 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:58:31 00:11:42
MASTER I-M
1 . 154 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:51:03 --
2 . 152 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:51:24 00:00:21
3 . 153 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:54:00 00:02:57
4 . 151 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:59:57 00:08:54
5 . 155 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 01:01:21 00:10:18
MASTER J-M
1 . 156 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:57:06 --

Komentarji