Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 20. Kolesarski vzpon Poljane – Stari vrh 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:20. Kolesarski vzpon Poljane – Stari vrh 2020 Datum:04.07.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas vožnje Zaostanek
MTB/M-M
1 . 181 Janžekovič Stanko Moški SLO AD ŽELEZNIKI 00:32:51 --
2 . 182 Breznik Edvin Moški SLO DO DASKE 00:33:04 00:00:13
3 . 163 KREK Rok Moški SLO 00:46:08 00:13:17
MTB/Ž-Ž
1 . 161 Habjan Dragica Ženski SLO ŠD KOLOKA 00:59:04 --
ŽENSKE A-Ž
1 . 114 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:29:45 --
2 . 173 Glamočak Tajda Ženski SLO / 00:33:42 00:03:57
3 . 116 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 00:40:47 00:11:02
4 . 147 Čelesnik Tamara Ženski SLO ŠKD MEKINJE 00:41:48 00:12:03
5 . 158 Kaučič Katja Ženski SLO Arcont Selce 00:42:26 00:12:41
6 . 129 FERLAN Katja Ženski SLO KD Belaunce 00:43:17 00:13:32
ŽENSKE B-Ž
1 . 118 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:33:30 --
2 . 120 Cvirn Činku Maja Ženski SLO KD LPP 10101642846 00:38:25 00:04:55
3 . 121 Nabernik Matejka Ženski SLO ŠD TURBO M 10052471627 00:38:47 00:05:17
4 . 141 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 1009121009 00:39:23 00:05:53
ŽENSKE C-Ž
1 . 171 Žakelj Rada Ženski SLO 00:38:21 --
2 . 123 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 00:40:27 00:02:06
3 . 124 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 00:41:38 00:03:17
ŽENSKE D-Ž
1 . 127 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 00:41:22 --
2 . 125 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 00:47:21 00:05:59
DNF 126 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:55:40 00:14:18
AMATERJI -M
1 . 5 Calza Andrea Moški ITA 00:23:37 --
2 . 180 PRIMOŽIČ Jaka* Moški SLO KK KRANJ 00:24:10 00:00:33
3 . 191 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA 00:24:20 00:00:43
4 . 17 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 00:24:34 00:00:57
5 . 16 Carta Elia Moški ITA SC Cottur ASD 10082485245 00:24:58 00:01:21
6 . 6 TAVČAR Luka* Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 00:24:59 00:01:22
7 . 21 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 00:25:43 00:02:06
8 . 170 Ropas Nejc Moški SLO BikeRepublic 10088494801 00:25:45 00:02:08
9 . 1 Oblak Blaž Moški SLO ŠD ŠPIK LUčINE 00:26:03 00:02:26
10 . 19 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 00:26:09 00:02:32
11 . 3 Glamočak Anže Moški SLO 00:26:39 00:03:02
12 . 31 Aleš Tadej Moški SLO ŠD Koloka 00:26:39 00:03:02
13 . 20 Kos Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10059008316 00:27:02 00:03:25
14 . 192 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:27:03 00:03:26
15 . 151 KOVAČ Štefan* Moški SLO Ljubljana Migimigi 00:27:06 00:03:29
16 . 8 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 00:27:20 00:03:43
17 . 23 Koren Gašper Moški SLO KK SOČA 10078430039 00:27:30 00:03:53
18 . 14 Jazbec Gal Moški SLO ROG LJUBLJANA 00:27:38 00:04:01
19 . 25 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 00:28:18 00:04:41
20 . 24 Murn Matic Moški SLO Slovenska vojska 00:28:37 00:05:00
21 . 7 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 10092865760 00:28:42 00:05:05
22 . 9 Golob Urban Moški SLO KD ALPE SiS 10073137980 00:29:10 00:05:33
23 . 30 Medvešček Huskič Luka Moški SLO Team BTS Company 10091209888 00:29:13 00:05:36
24 . 12 Dežman Nejc Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 00:29:43 00:06:06
25 . 145 Luznar Aljaž Moški SLO Šd Tabor Žiri 00:29:56 00:06:19
26 . 28 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 10062185872 00:30:06 00:06:29
27 . 179 Bergant Matic Moški SLO ŠD Koloka 00:30:06 00:06:29
28 . 15 Stegne žan Moški SLO Tinje KOŠTRUNI 00:31:22 00:07:45
29 . 27 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 10103250218 00:31:23 00:07:46
30 . 22 Kravanja Jan Moški SLO KK SOČA 10017568603 00:31:33 00:07:56
31 . 11 Pfeifer Benjamin Moški SLO BikeRepublic 00:31:51 00:08:14
32 . 135 Polajnar Klemen Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 137 862 09 00:32:24 00:08:47
33 . 143 JESENKO Nejc Moški SLO 00:32:24 00:08:47
34 . 142 Jelenc Mohor Moški SLO 00:32:32 00:08:55
35 . 144 MLAKAR Rok Moški SLO 00:32:43 00:09:06
36 . 162 KREK Grega Moški SLO 00:32:45 00:09:08
37 . 4 čuš Blaž Moški SLO 00:33:45 00:10:08
38 . 133 Komar Žiga Moški SLO 00:35:15 00:11:38
39 . 190 Mohorič Bine Moški SLO GE Stara Loka 00:36:14 00:12:37
40 . 138 JAZBEC Jan Moški SLO 00:37:09 00:13:32
41 . 32 Rupnik Matic Moški SLO 00:41:38 00:18:01
MASTER A-M
1 . 189 Alič Miha Moški SLO KD LPP 100 716 394 33 00:25:54 --
2 . 40 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 00:26:05 00:00:11
3 . 38 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555667 00:26:34 00:00:40
4 . 172 Sirk Tadej Moški SLO 00:27:06 00:01:12
5 . 36 Goričar Blaž Moški SLO BikeRepublic 10100933332 00:27:10 00:01:16
6 . 42 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017591235 00:27:33 00:01:39
7 . 165 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 100 069 884 28 00:27:53 00:01:59
8 . 41 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 00:28:25 00:02:31
9 . 35 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 00:30:35 00:04:41
10 . 34 Koritnik Žiga Moški SLO 00:30:37 00:04:43
11 . 39 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088136709 00:30:55 00:05:01
12 . 157 Vrhovnik Jure Moški SLO ŠD KOLOKA 00:31:13 00:05:19
13 . 33 Rozman Anže Moški SLO 00:31:49 00:05:55
14 . 193 PRIMOŽIČ Jan Moški SLO ŠD Koloka 00:33:28 00:07:34
MASTER B-M
1 . 46 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 10017609524 00:25:08 --
2 . 45 Remic Klemen Moški SLO 00:27:03 00:01:55
3 . 48 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 00:27:07 00:01:59
4 . 186 Omejec Gregor Moški SLO Brez kluba 00:27:31 00:02:23
5 . 136 Kosmač Miha Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10091541510 00:28:20 00:03:12
6 . 149 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 100 936 788 43 00:28:46 00:03:38
7 . 152 TRČEK Jaka Moški SLO KD Belaunce 00:30:57 00:05:49
8 . 175 Bergant Rok Moški SLO ŠD Koloka 100 603 779 35 00:32:02 00:06:54
9 . 47 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 10088134988 00:32:11 00:07:03
MASTER C-M
1 . 50 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 00:25:13 --
2 . 169 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 00:25:17 00:00:04
3 . 59 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 00:25:48 00:00:35
4 . 51 Muhvič Mitja Moški SLO KD ALPE SiS 00:27:01 00:01:48
5 . 52 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 00:27:26 00:02:13
6 . 60 Prevodnik Izidor Moški SLO ŠD Koloka 10101458142 00:28:00 00:02:47
7 . 148 BULOVEC Blaž Moški SLO MIZARSTVO BUKI 00:29:19 00:04:06
8 . 137 Mihovec Luka Moški SLO ŠD TURBO M 10050631657 00:29:53 00:04:40
9 . 58 Brecelj Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:30:00 00:04:47
10 . 184 Cankar Janez Moški SLO ŠD POLJANE 00:31:35 00:06:22
11 . 54 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 00:31:57 00:06:44
12 . 49 Kolar Matjaž Moški SLO 00:32:24 00:07:11
13 . 140 Nastran Andrej Moški SLO VICTORIA club Vodice 00:32:50 00:07:37
14 . 150 Čadež Jure Moški SLO 00:32:50 00:07:37
15 . 194 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 408 46 00:34:57 00:09:44
16 . 55 Labinaz Maurizio Moški SLO IZVIR VIPAVA 10104982171 00:35:40 00:10:27
17 . 130 FERLAN Tomaž Moški SLO KD Belaunce 00:37:25 00:12:12
DNF 57 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051266100 00:55:36 00:30:23
MASTER D-M
1 . 68 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 00:26:35 --
2 . 70 Habič Boštjan Moški SLO ŠD Metek 10062276812 00:27:09 00:00:34
3 . 131 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 00:27:18 00:00:43
4 . 66 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 00:27:50 00:01:15
5 . 65 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 00:28:26 00:01:51
6 . 63 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 00:28:46 00:02:11
7 . 146 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek 00:29:06 00:02:31
8 . 64 Kitin Marko Moški SLO KD ALPE SiS 10017562741 00:29:51 00:03:16
9 . 69 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 00:30:11 00:03:36
10 . 62 Arbajter Iztok Moški SLO TK Trisport Exoterm 2019TZS649 00:30:59 00:04:24
11 . 166 HAŽIČ Andrej Moški SLO ŠD Koloka 00:31:27 00:04:52
12 . 176 Kokelj Simeon Moški SLO 00:33:55 00:07:20
13 . 139 Kaltenekar Matej Moški SLO 00:34:46 00:08:11
14 . 61 Govejšek Erik Moški SLO 00:37:14 00:10:39
15 . 174 Košir Anton Moški SLO ŠD ŠPIK LUčINE 00:39:52 00:13:17
MASTER E-M
1 . 73 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 00:25:27 --
2 . 79 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 00:28:07 00:02:40
3 . 77 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:29:03 00:03:36
4 . 78 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:29:16 00:03:49
5 . 72 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10062162836 00:29:43 00:04:16
6 . 71 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017605177 00:29:55 00:04:28
7 . 164 čavs Aleš Moški SLO SKF Slovenija 00:31:58 00:06:31
8 . 177 RUPAR Milan Moški SLO 00:32:34 00:07:07
9 . 185 Košir Jože Moški SLO Biotehniški center Naklo 00:36:27 00:11:00
10 . 183 Pustovrh Niko Moški SLO knaufinsolation 00:37:04 00:11:37
11 . 188 KOŠIR Lojze Moški SLO 00:38:50 00:13:23
12 . 154 Jelovčan Tomaž Moški SLO ŠD Koloka 00:43:27 00:18:00
13 . 80 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 00:46:09 00:20:42
DNF 195 Križman Marjan Moški SLO ŠD TURBO M 101 043 153 96 00:55:42 00:30:15
MASTER F-M
1 . 87 Deponte Maurizio Moški ITA SC Cottur ASD 10079435102 00:27:51 --
2 . 91 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 00:28:55 00:01:04
3 . 88 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:28:58 00:01:07
4 . 85 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:29:28 00:01:37
5 . 84 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:29:50 00:01:59
6 . 90 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:29:53 00:02:02
7 . 89 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:31:22 00:03:31
8 . 81 Žakelj Vladimir Moški SLO ŠD BAM.BI 10017637311 00:32:04 00:04:13
9 . 83 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 00:33:46 00:05:55
10 . 155 Kalan Brane Moški SLO ŠD Koloka 00:35:06 00:07:15
11 . 153 PUSTAVRH Marko Moški SLO KD Belaunce 00:35:09 00:07:18
12 . 86 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:35:25 00:07:34
MASTER G-M
1 . 95 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:28:58 --
2 . 98 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:29:22 00:00:24
3 . 96 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 00:31:03 00:02:05
4 . 100 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 00:31:53 00:02:55
5 . 93 Čuden Marjan Moški SLO TEAM BTS CMPANY 10017553243 00:32:39 00:03:41
6 . 94 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 00:32:48 00:03:50
7 . 101 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:32:53 00:03:55
8 . 99 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:34:40 00:05:42
9 . 92 Papič Milivoj Moški SLO Brez kluba 00:36:53 00:07:55
10 . 128 Kozjek Anton Moški SLO ŠD BAM.BI 10017611746 00:36:54 00:07:56
11 . 102 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 00:38:37 00:09:39
12 . 168 Alič Anton Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:39:44 00:10:46
13 . 167 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 00:40:18 00:11:20
14 . 97 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636200 00:40:21 00:11:23
MASTER H-M
1 . 104 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 00:32:20 --
2 . 103 Klemenc Tone Moški SLO ŠKD MEKINJE 10017558701 00:33:23 00:01:03
3 . 160 Rogelj Jože Moški SLO Peter Šport Ljubljana 00:34:46 00:02:26
4 . 134 Mihovec Matej Moški SLO 00:35:54 00:03:34
5 . 105 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:37:57 00:05:37
6 . 156 Peternel Franc Moški SLO ŠD MARMOR HOTAVLJE 00:38:28 00:06:08
7 . 107 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 00:43:26 00:11:06
8 . 159 Habjan Andrej Moški SLO ŠD Koloka 00:47:18 00:14:58
MASTER I-M
1 . 109 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:35:32 --
2 . 111 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 00:35:59 00:00:27
3 . 178 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:37:44 00:02:12
4 . 110 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 00:38:17 00:02:45
5 . 108 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 00:39:14 00:03:42
6 . 132 KOŽELJ Franci Moški SLO 00:40:12 00:04:40
7 . 112 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 00:43:02 00:07:30
MASTER J-M
1 . 113 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 00:40:33 --

Komentarji