Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 28. skok na Roglo 2020 DP

Cestno kolesarstvo Tekma:28. skok na Roglo 2020 DP Datum:22.08.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
DEčKI DO 16 LET (BREZ LICENCE)-M
1 . 218 JERŠINEK Žan Moški SLO TSK Rogla -- --
2 . 201 Hauptman Dominik Moški SLO HAUPTMAN FAMILY TEAM -- 00:03:00
3 . 197 Lupša Luka Moški SLO -- 00:07:51
4 . 200 Hauptman Gregor Moški SLO HAUPTMAN FAMILY TEAM -- 00:14:03
5 . 199 Hauptman Martin Moški SLO HAUPTMAN FAMILY TEAM -- 00:21:16
6 . 198 Dogša Tadej Moški SLO GANESHA TEAM -- 00:22:47
E BIKE ENOTNA-M
1 . 263 Čretnik Ivan Moški SLO Slivniška runda -- --
2 . 260 DROBNE Stanislav Moški SLO Slivniška runda -- 00:03:11
3 . 258 BRAČKO Mitja Moški SLO Slivniška runda -- 00:06:38
ELITE-PROFI-ENOTNA KATEGORIJA-M
1 . 251 Vrhovnik Luka Moški SLO KK Bled 10077657978 -- --
2 . 236 Dragar Luka Moški SLO KK Bled 10050149687 -- 00:00:08
3 . 221 Dobravec Miha Moški SLO KK Bled 795 -- 00:00:43
4 . 195 Sikošek Gregor Moški SLO BK NOVIGRAD 10017589922 -- 00:01:31
5 . 192 Žibert Ažbe Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10101612029 -- 00:06:23
6 . 194 Erjavec Matic Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092289016 -- 00:07:56
7 . 191 Bohak Marsel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106788795 -- 00:13:48
8 . 193 Bohak Maj Moški SLO 10104152924 -- 00:15:05
MOšKI MTB DO 1980 IN MLAJšI-M
1 . 213 GRIČNIK Uroš Moški SLO KK ROGLA -- --
1 . 264 Kovačič Miha Moški SLO -- --
ŽENSKE A-Ž
1 . 177 Šimenc Laura Ženski SLO BK UMAG 10009781725 -- --
2 . 175 Novak Katarina Ženski SLO BIKEREPUBLIC 10059932139 -- 00:03:01
3 . 174 Selan Dunja Ženski SLO TUŠ T.E.A.M. 10017602753 -- 00:10:02
4 . 173 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO -- 00:11:07
5 . 179 Javoršek Anja Ženski SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT -- 00:17:31
6 . 178 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 10013465200 -- 00:24:25
7 . 180 Hauptman Anamarija Ženski SLO HAUPTMAN FAMILY TEAM 10080166541 -- 00:24:29
8 . 176 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 -- 00:27:12
ŽENSKE B-Ž
1 . 181 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 10007144436 -- --
2 . 182 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 -- 00:03:53
3 . 207 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 -- 00:16:56
4 . 247 Kačičnik Nataša Ženski SLO Bike Republic 10105151115 -- 00:26:41
ŽENSKE C-Ž
1 . 186 Facchin Michela Ženski ITA SC COTTUR ASD 614626U -- --
2 . 183 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 101 077 375 77 -- 00:02:55
3 . 265 Vavpetič Darja Ženski SLO Mici je zakon -- 00:05:29
4 . 184 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 10106784351 -- 00:06:14
5 . 185 Ceglar Vida Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017625284 -- 00:06:26
ŽENSKE D-Ž
1 . 190 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 -- --
2 . 188 Anžel Jožica Ženski SLO ŠD BAM.BI 10083649346 -- 00:08:25
3 . 223 Berčon Irena Ženski SLO -- 00:16:48
4 . 189 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 -- 00:25:22
AMATERJI -M
1 . 10 Calza Andrea Moški ITA AM842389 -- --
2 . 272 Grünfeld Kristian Moški SLO ŠD RUDNIK LJUBLJANA -- 00:02:20
3 . 23 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 -- 00:02:22
4 . 13 Frim Davorin Moški SLO GANESHA TEAM 10084203256 -- 00:04:08
5 . 8 Glamočak Anže Moški SLO -- 00:04:45
6 . 24 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 -- 00:04:51
7 . 18 Sedar Tadej Moški SLO BikeRepublic 10092039543 -- 00:05:48
8 . 22 Hladnik Marko Moški SLO KK KRANJ 10102246973 -- 00:06:32
9 . 28 Galun Dejan Moški SLO ŠD RIKITEAM 10017622557 -- 00:07:16
10 . 16 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 10078036379 -- 00:07:18
11 . 7 Jošt Jaka Moški SLO -- 00:07:32
12 . 4 Lipar Jure Moški SLO -- 00:07:42
13 . 11 Božič žiga Moški SLO KOLO KLUB ŠPRIKLA KRŠKO 10093623370 -- 00:08:11
14 . 25 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 10104025309 -- 00:08:56
15 . 20 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10051249326 -- 00:09:04
16 . 15 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 10092865760 -- 00:09:52
17 . 228 Copot David Moški SLO KK TROPOVCI 100 888 121 70 -- 00:10:40
18 . 26 Šmid Jakob Moški SLO KD LPP 10014431560 -- 00:11:29
19 . 31 Medvešček Huskič Luka Moški SLO Team BTS Company 10091209888 -- 00:13:27
20 . 27 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 10103250218 -- 00:15:01
21 . 9 Dybał Jakub Moški POL CST 7R MTB TEAM -- 00:15:21
22 . 1 Žavcer Tadej Moški SLO FLYING LIZARDS -- 00:15:31
23 . 266 ZUPANC Domen Moški SLO -- 00:16:18
24 . 225 Sušnik Blaž Moški SLO KD LPP 10096568332 -- 00:16:51
25 . 5 Lesjak Nejc Moški SLO -- 00:17:54
26 . 220 Vitasovič Aleš Moški SLO KK Laško -- 00:18:48
27 . 211 Ločnikar Duller Tilen Moški SLO KK ROGLA -- 00:22:24
28 . 14 Preložnik Domen Moški SLO Brez kluba -- 00:24:41
29 . 2 Sovinc Tomaž Moški SLO ŠD RAVNE -- 00:27:54
30 . 3 Mori Tomaž Moški SLO ŠD RAVNE -- 00:35:38
31 . 6 Koprivnik Denis Moški SLO -- 00:41:31
32 . 254 ŽLAUS Primož Moški SLO -- 00:42:34
33 . 30 Petelinc Jani Moški SLO KD SPRINT -- 00:43:16
34 . 208 RAMŠAK Gregor Moški SLO -- 00:43:30
DNF 224 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 10062185872 -- 00:26:01
DNF 19 Dežman Nejc Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10101717517 -- 00:26:02
MASTER A-M
1 . 44 Goričar Blaž Moški SLO BikeRepublic 10100933332 -- --
2 . 53 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 -- 00:00:34
3 . 47 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 -- 00:00:48
4 . 46 Plaznik Matic Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555667 -- 00:03:22
5 . 50 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 10082529907 -- 00:04:09
6 . 49 Bevc Gašper Moški SLO KK MASTER TEAM -- 00:04:37
7 . 217 Sirk Tadej Moški SLO KD LITIJSKI TEMPOMAT -- 00:04:56
8 . 36 Miko Dejan Moški SLO -- 00:07:22
9 . 231 Potočar Marko Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO -- 00:07:29
10 . 219 Pušnik Nejc Moški SLO GANESHA TEAM -- 00:07:54
11 . 52 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 10017612958 -- 00:08:16
12 . 39 Koritnik Žiga Moški SLO -- 00:08:30
13 . 41 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 -- 00:10:14
14 . 45 Rožanec Jurij Moški SLO ŠD BAM.BI 10104148375 -- 00:11:55
15 . 48 Marič Robi Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10017562640 -- 00:12:10
16 . 42 Jesih Martin Moški SLO B.V.G. GULČ 10006988428 -- 00:13:46
17 . 33 Robnik Miha Moški SLO -- 00:13:57
18 . 43 Kunaver Tom Moški SLO KD ALPE SiS 10058893734 -- 00:15:35
19 . 271 ŠREFANE Primož Moški SLO -- 00:15:47
20 . 37 Kveder Miha Moški SLO RK TEAM -- 00:18:51
21 . 234 PUČNIK Samo Moški SLO -- 00:20:16
22 . 38 Kuserbanj Rok Moški SLO RK TEAM -- 00:20:28
23 . 34 Naglič Jure Moški SLO -- 00:20:42
24 . 51 Cesar Igor Moški SLO ŠENTJUR POWER -- 00:21:28
25 . 40 Javernik Branko Moški SLO -- 00:24:39
26 . 32 Škaper Uroš Moški SLO KOFIRAJD -- 00:27:03
27 . 241 ŽELEZNIK Miran Moški SLO Lubadar Team -- 00:29:00
28 . 268 GOMBOC Matej Moški SLO -- 01:07:23
MASTER B-M
1 . 59 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 10017609524 -- --
2 . 248 Kimovec Matej Moški SLO KLUB VAŠKA RUNDA -- 00:00:01
3 . 56 Lovše Matej Moški SLO GTG PLIN -- 00:02:07
4 . 68 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 -- 00:04:05
5 . 66 Mentes Ati Moški HUN Ocean Orchids Cycling Team -- 00:04:34
6 . 63 Rožan Igor Moški SLO ŠD TINJE 10079741357 -- 00:05:01
7 . 69 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 10077289984 -- 00:05:40
8 . 57 Grahelj Luka Moški SLO -- 00:07:05
9 . 237 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10004070243 -- 00:07:37
10 . 54 Voh David Moški SLO / -- 00:13:45
11 . 65 Horvat Damijan Moški SLO Kolesarski Klub Lendava -- 00:14:37
12 . 64 Krajnc Boštjan Moški SLO ŠD TINJE -- 00:14:57
13 . 60 Petrovic Rajko Moški SLO BikeRepublic -- 00:16:13
14 . 216 GORENJAK Anže Moški SLO -- 00:16:38
15 . 61 Sodin Rado Moški SLO KK ROGLA 2020TZS422 -- 00:20:00
16 . 210 Mlaker Andraž Moški SLO KK ROGLA -- 00:21:29
17 . 257 POVALEJ Marjan Moški SLO Slivniška runda -- 00:23:38
18 . 275 VIZJAK Sašo Moški SLO -- 00:29:58
19 . 58 DVORŠAK TOMAŽ Moški SLO -- 00:35:40
DNF 255 Forštner Robert Moški SLO GAMSI CC -- 01:29:27
MASTER C-M
1 . 76 Čretnik Marko Moški SLO GANESHA TEAM 10059836149 -- --
2 . 77 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017598309 -- 00:00:19
3 . 75 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 10017609726 -- 00:00:44
4 . 81 Guček Andrej Moški SLO BikeRepublic 10017627914 -- 00:01:43
5 . 79 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 -- 00:04:49
6 . 95 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 10017553748 -- 00:05:26
7 . 73 Paher Marko Moški SLO -- 00:05:46
8 . 78 Jordan Dejan Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563953 -- 00:06:59
9 . 94 Ribič Zoran Moški SLO ŠD RIKITEAM 10059745011 -- 00:07:08
10 . 91 Hozjan Robert Moški SLO Ocean Orchids Cycling Team -- 00:07:55
11 . 82 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 -- 00:09:02
12 . 86 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 -- 00:09:18
13 . 74 Erjavec Rok Moški SLO GANESHA TEAM 10017604773 -- 00:09:26
14 . 93 Zvonar Rajko Moški SLO ŠENTJUR POWER -- 00:09:27
15 . 90 Šalamun Darko Moški SLO KK ZAPRAVLJIVČEK 2020TZS284 -- 00:10:08
16 . 71 Verčko Janko Moški SLO FLYING LIZARDS -- 00:11:20
17 . 80 Kolar Matjaž Moški SLO BikeRepublic -- 00:12:46
18 . 84 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 -- 00:13:31
19 . 88 Kos Boris Moški SLO ŠD TINJE -- 00:14:01
20 . 89 Bohak Janez Moški SLO ŠD TINJE -- 00:15:27
21 . 87 Prelc Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA -- 00:18:01
22 . 85 Juvančič Gregor Moški SLO ŠD BAM.BI 10017640846 -- 00:18:29
23 . 206 POLEGEK Matej Moški SLO KK ROGLA -- 00:21:29
24 . 239 SROVIN Matej Moški SLO KD Mirna Peč -- 00:22:42
25 . 212 Ribič Marjan Moški SLO KK ROGLA -- 00:22:51
26 . 72 Podvornik Aleš Moški SLO -- 00:24:36
27 . 209 OČKO Uroš Moški SLO KK ROGLA -- 00:28:07
28 . 242 HORVAT Jože Moški SLO Lubadar Team -- 00:29:26
29 . 70 žunkovič Matjaž Moški SLO -- 00:44:28
30 . 250 Stanič Sebastjan Moški SLO CC Gamsi -- 00:45:45
31 . 274 LORGER Andrej Moški SLO -- 00:46:12
32 . 245 Hönigmann Primož Moški SLO -- 00:59:09
33 . 204 LEBER Aleš Moški SLO -- 01:11:13
34 . 240 DERANIČ Maksi Moški SLO Bike EK Haloze -- 01:28:55
MASTER D-M
1 . 230 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 -- --
2 . 103 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10006240720 -- 00:00:17
3 . 235 Jelič Borja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100038943 -- 00:01:09
4 . 108 Blaznik Robert Moški SLO MBK ČRNI VRH 10003481270 -- 00:01:30
5 . 102 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 -- 00:02:11
6 . 109 Dovnik Miran Moški SLO ŠD RIKITEAM -- 00:02:30
7 . 101 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636301 -- 00:03:26
8 . 100 Oter Mitja Moški SLO KK Postojna 10017585676 -- 00:04:09
9 . 222 Marinko Grega Moški SLO ŠD TURBO M -- 00:05:14
10 . 249 Juvan Miha Moški SLO ŠD Metek -- 00:05:39
11 . 99 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 10017567993 -- 00:05:55
12 . 106 Hajdinjak Dušan Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10016009024 -- 00:06:04
13 . 104 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586787 -- 00:06:20
14 . 226 JERŠIN JAKA Moški SLO ŠD Rudnik -- 00:09:48
15 . 232 Vesel Jože Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017561832 -- 00:10:03
16 . 105 Slivečka Damjan Moški SLO KK ROGLA -- 00:12:28
17 . 96 Govejšek Erik Moški SLO -- 00:16:42
18 . 233 MODIC Sašo Moški SLO ŠD Koštruni -- 00:17:02
19 . 227 makovec slavko Moški SLO KK TONDACH -- 00:19:00
20 . 97 Belas Andrej Moški SLO -- 00:19:00
21 . 98 LUPŠA ALEKSANDER Moški SLO GANESHA TEAM -- 00:19:21
22 . 243 ŠUBERNIK Božo Moški SLO -- 00:31:45
23 . 267 LOZEJ Istok Moški SLO IZVIR VIPAVA -- 00:34:19
MASTER E-M
1 . 118 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017590932 -- --
1 . 125 Calza Paolo Moški ITA BIKE SHOP RACING AM842390 -- --
2 . 119 Gajser Leon Moški ŠD TINJE 10063621573 -- 00:01:23
3 . 113 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 -- 00:01:46
4 . 117 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017586686 -- 00:02:26
5 . 214 JOVIŠIČ Jovan Moški SLO KD Grosuplje -- 00:03:17
6 . 112 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 -- 00:03:27
7 . 115 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 -- 00:04:28
8 . 114 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 -- 00:06:09
9 . 122 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 -- 00:08:56
10 . 203 GOŠNJAK Jože Moški SLO -- 00:11:42
11 . 269 IPŠEK Tomaž Moški SLO -- 00:11:44
12 . 110 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 10105789796 -- 00:12:26
13 . 120 Vrbnjak Alojz Moški SLO TINJE KOŠTRUNI -- 00:16:40
14 . 116 Žgavec Milan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017591538 -- 00:18:51
15 . 111 Burja Borut Moški SLO -- 00:19:53
16 . 229 Kurnik Vili Moški SLO CC Gamsi -- 00:23:06
17 . 121 Smogavec Rudi Moški SLO TINJE KOŠTRUNI -- 00:36:26
MASTER F-M
2 . 142 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 10002576847 -- 00:00:14
3 . 134 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 -- 00:01:06
4 . 137 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 -- 00:02:12
5 . 132 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 -- 00:03:45
6 . 270 Štefane Srečko Moški SLO ŠD TINJE -- 00:04:13
7 . 141 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER -- 00:04:24
8 . 126 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 -- 00:05:08
9 . 139 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 -- 00:07:47
10 . 129 Mulej Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552637 -- 00:09:26
11 . 130 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552536 -- 00:10:19
12 . 277 CERINŠEK Franc Moški SLO -- 00:12:23
13 . 127 Kutnar Frančišek Brane Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635489 -- 00:15:01
14 . 128 Škerlj Igor Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10052346133 -- 00:15:56
15 . 135 Šela Zlatko Moški SLO ŠD TINJE -- 00:17:09
16 . 252 JAGER Srečko Moški SLO ŠENTJUR POWER -- 00:21:46
17 . 136 Sassetti Paolo Moški ITA SC COTTUR ASD 10030427466 -- 00:23:16
18 . 124 Rojšek Tomaž Moški SLO -- 00:27:29
19 . 123 Urlep Stanislav Moški SLO -- 00:28:54
20 . 140 Bahar Matjaž Moški SLO KD LPP -- 00:54:11
21 . 205 CEP Igor Moški SLO -- 01:05:22
MASTER G-M
1 . 149 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 -- --
2 . 152 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 -- 00:00:07
3 . 150 Bokalič Marko Moški SLO B.V.G. GULČ 10102477349 -- 00:00:10
4 . 145 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 10017651152 -- 00:01:57
5 . 156 Antolin Zoran Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI -- 00:02:36
6 . 157 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 10017563852 -- 00:04:19
7 . 160 Čuden Marjan Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017553243 -- 00:04:25
8 . 158 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 -- 00:05:06
9 . 143 prah marjan Moški SLO -- 00:06:57
10 . 144 Papič Milivoj Moški SLO -- 00:07:02
11 . 155 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 -- 00:08:28
12 . 238 HABJAN Viktor Moški SLO -- 00:09:33
13 . 253 Fabjan Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017635186 -- 00:10:23
14 . 244 Cerar Igor Moški SLO Bike Republic 10105151620 -- 00:16:16
15 . 159 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 -- 00:17:36
16 . 261 Vavpetič Andrej Moški SLO Mici je zakon -- 00:21:21
17 . 148 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 10017631449 -- 00:24:25
18 . 153 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 -- 00:35:34
19 . 202 Aleš Miran Moški SLO B.V.G. GULČ 100175573384 -- 01:15:58
MASTER H-M
1 . 162 Popovič Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553647 -- --
2 . 161 Klemenc Tone Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017558701 -- 00:02:27
3 . 164 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 -- 00:04:46
4 . 163 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 -- 00:08:08
5 . 165 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 -- 00:11:57
6 . 256 MAROT Rado Moški SLO ŠENTJUR POWER -- 00:19:57
7 . 215 MAZGAN Janez Moški SLO -- 00:22:45
8 . 246 Golčman Andrej Moški SLO KK Gorje 10052481832 -- 00:29:39
MASTER I-M
1 . 168 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 -- --
2 . 166 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 -- 00:02:14
3 . 170 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 -- 00:02:29
4 . 169 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 -- 00:03:56
5 . 167 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552738 -- 00:07:06
6 . 171 Prešeren Janez Moški SLO TEAM BTS COMPANY 10017554051 -- 00:14:30
MASTER J-M
1 . 172 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 -- --

Komentarji