Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 25. rekreativni kolesarski vzpon VIPAVA - NANOS 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:25. rekreativni kolesarski vzpon VIPAVA - NANOS 2020 Datum:12.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Gap
ELITE (ELITE, U23, MLADINCI)-M
1 . 166 Bakoš Matej Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 76674339 00:44:27 --
2 . 195 Dogša Tadej Moški SLO GANESHA TEAM 01:12:43 00:28:16
ŽENSKE A-Ž
1 . 158 Zorman Eva Ženski GANESHA TEAM 101 06067864 00:40:31 --
2 . 137 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 100 59932139 00:42:04 00:01:33
3 . 148 PERTI Meri Ženski ITA Eppinger team A206827 00:47:58 00:07:27
4 . 111 GLAMOČAK TAJDA Ženski SLO 00:48:41 00:08:10
5 . 112 Nečimer Nina Ženski SLO 00:50:20 00:09:49
6 . 113 Kaučič Katja Ženski SLO Arcont Selce 00:57:52 00:17:21
7 . 107 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 365 03 00:57:58 00:17:27
8 . 110 Bojanc Nika Ženski SLO KD SPRINT 100 134 652 00 01:01:36 00:21:05
ŽENSKE B-Ž
1 . 193 Škrajnar Špela Ženski SLO GANESHA TEAM 100 071 444 36 00:45:53 --
2 . 114 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 100 071 383 72 00:47:38 00:01:45
3 . 125 Duse Barbara Ženski ITA ASD Alabarda Bike Team 333 8686989 00:48:54 00:03:01
4 . 164 JERKIČ ALENKA KREN Ženski SLO 00:56:01 00:10:08
5 . 153 Kačičnik Nataša Ženski SLO BikeRepublic 101 05151115 00:59:48 00:13:55
6 . 186 Kompara Karmen Ženski SLO TK EKLIMAS AJDOVŠČINA 2020TZS211 01:11:26 00:25:33
ŽENSKE C-Ž
1 . 140 Facchin Michela Ženski ITA A.S.D. Cottur 100 28666514 00:53:02 --
2 . 180 Žakelj Rada Ženski SLO Slaščičarna Magušar 00:55:20 00:02:18
3 . 115 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 101 077 375 77 00:57:32 00:04:30
4 . 118 Prešeren Matejka Ženski SLO KK ZAVRŠNICA 101 067 843 51 01:00:02 00:07:00
ŽENSKE D-Ž
1 . 119 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 100 176 308 43 01:06:15 --
2 . 120 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 100 176 067 93 01:17:42 00:11:27
AMATERJI -M
1 . 9 Calza Andrea Moški ITA BIKE SHOP RACING AM 842389 00:34:20 --
2 . 15 Carta Elia Moški ITA SC COTTUR ASD 10082485245 00:34:41 00:00:21
3 . 12 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 100 778 871 42 00:34:54 00:00:34
4 . 130 TOMASELLA Alessandro Moški ITA Ch. Help haiti 334 3756699 00:35:52 00:01:32
5 . 10 Sedar Tadej Moški SLO BikeRepublic 100 920 395 43 00:36:25 00:02:05
6 . 13 Glamočak Anže Moški SLO 00:38:13 00:03:53
7 . 183 SANTIN Pierfranceslo Moški ITA A.S.D. Cottur 101 01489767 00:38:14 00:03:54
8 . 8 Jerina Andraž Moški SLO KD ALPE SiS 100 780 363 79 00:38:15 00:03:55
9 . 199 Potisk Tilen Moški SLO ŠD POLJANE 00:38:16 00:03:56
10 . 7 Brus Jakob Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 738 698 27 00:38:37 00:04:17
11 . 168 Peternelj Žan Moški SLO KK SOČA 101 04025309 00:39:15 00:04:55
12 . 2 Prelc Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 493 26 00:39:18 00:04:58
13 . 132 TOMAT Luca Moški ITA A.S.D. Carnia bike 331 8035254 00:39:20 00:05:00
14 . 14 Uršič Blaž Moški SLO KK PANTAL 1000 766 22 73 00:39:37 00:05:17
15 . 3 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 100 928 657 60 00:40:29 00:06:09
16 . 170 di Ragogna Raul Moški ITA MBC Trieste 7969235 00:41:29 00:07:09
17 . 172 PREMRN Blaž Moški SLO 00:42:41 00:08:21
18 . 134 TELL Žan Moški SLO 00:45:56 00:11:36
19 . 156 VIEZZI Tommaso Moški ITA Team Granzon A173169 00:47:37 00:13:17
20 . 175 BOŽIČ Jakob Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:47:52 00:13:32
21 . 196 PETRIČ Blaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:48:41 00:14:21
22 . 141 Česen Luka Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:49:28 00:15:08
23 . 197 PETRIČ Tine Moški SLO 00:50:16 00:15:56
24 . 200 JEŽ Jan Moški SLO 00:52:11 00:17:51
25 . 5 Meznarčič Blaž Moški SLO 00:53:46 00:19:26
26 . 6 Petelinc Jani Moški SLO KD SPRINT 01:01:16 00:26:56
27 . 167 Lukin Urban Moški SLO 01:11:23 00:37:03
MASTER A-M
1 . 18 Goričar Blaž Moški SLO BikeRepublic 101 009 333 32 00:35:20 --
2 . 22 Čefuta Tomaž Moški ITA TEAM EPPINGER 10054926030 00:35:29 00:00:09
3 . 17 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 755 507 55 00:36:27 00:01:07
4 . 23 Bole Miran Moški ITA TEAM EPPINGER ITA-1987/08/20 00:37:12 00:01:52
5 . 19 Kurinčič Nejc Moški SLO KK SOČA 100 825 299 07 00:39:16 00:03:56
6 . 25 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 100 176 129 58 00:39:20 00:04:00
7 . 145 Mislej Borut Moški SLO Brez kluba 00:39:58 00:04:38
8 . 24 Štucin Alen Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 912 35 00:40:29 00:05:09
9 . 21 Koritnik Žiga Moški SLO 00:42:05 00:06:45
10 . 20 Černigoj Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 367 09 00:42:35 00:07:15
11 . 16 Miko Dejan Moški SLO ŠKD AJM 00:42:42 00:07:22
12 . 162 CURK Marko Moški SLO 00:45:53 00:10:33
13 . 181 Kravos Matej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 778 95 00:49:27 00:14:07
14 . 128 JURKOVŠEK Rok Moški SLO 00:55:34 00:20:14
15 . 151 Nemanič Dušan Moški SLO 01:05:36 00:30:16
MASTER B-M
1 . 33 Plank Marko Moški SLO BikeRepublic 100 176 095 24 00:35:50 --
2 . 182 Klavora Mitja Moški SLO 100 175 905 28 00:37:11 00:01:21
3 . 27 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 100 772 899 84 00:38:14 00:02:24
4 . 38 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 100 175 870 90 00:39:04 00:03:14
5 . 32 Gulja Simon Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 965 88 00:40:49 00:04:59
6 . 165 Prešeren Jure Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 04070243 00:40:50 00:05:00
7 . 31 Černigoj Uroš Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 914 37 00:41:27 00:05:37
8 . 28 Štokelj Miha Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:42:03 00:06:13
9 . 34 Pahor Sebastjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 695 12 00:43:30 00:07:40
10 . 152 CRAINICA Eric Moški ITA G.S. Azzida 7948278 00:44:28 00:08:38
11 . 189 Karidi Jurij Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 349 88 00:46:16 00:10:26
12 . 30 Zobec Jernej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:47:39 00:11:49
13 . 37 Poljanec Dejan Moški SLO MBK ČRNI VRH 100 175 913 36 00:47:55 00:12:05
14 . 36 Kolenc Matej Moški SLO ŠD VRHPOLJE 00:53:01 00:17:11
MASTER C-M
1 . 43 Bratuš Dean Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 983 09 00:34:53 --
2 . 194 Dogša Iztok Moški SLO GANESHA TEAM 100 176 097 26 00:35:56 00:01:03
3 . 149 Palamin Diego Moški ITA DREAM TEAM 00:37:11 00:02:18
4 . 44 Prešeren Jani Moški SLO Team BTS Company 100 175 537 48 00:37:46 00:02:53
5 . 46 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 100 175 607 21 00:39:02 00:04:09
6 . 39 Ferjančič Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 512 661 00 00:39:52 00:04:59
7 . 160 Bresich Lorenzo Moški ITA SC Cottur ASD 100 31191769 00:40:10 00:05:17
8 . 41 Melinc Matevž Moški SLO KK SOČA 100 899 953 68 00:41:24 00:06:31
9 . 48 šterk Marjan Moški SLO KD ROG 00:43:46 00:08:53
10 . 188 TRBIŽAN Boštjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:44:00 00:09:07
11 . 45 Brecelj Matej Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:44:09 00:09:16
12 . 139 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 17636196 00:44:51 00:09:58
13 . 40 Simonič Valentin Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 390 32 00:46:53 00:12:00
14 . 47 Nečimer Jure Moški SLO 00:48:00 00:13:07
15 . 173 Bortolussi Helmut Moški ITA ASD Bartali 00:48:52 00:13:59
16 . 42 Labinaz Maurizio Moški SLO IZVIR VIPAVA 101 049 821 71 00:53:03 00:18:10
17 . 184 RUS Aleš Moški SLO 00:53:24 00:18:31
18 . 176 LEMUT Robert Moški SLO 01:08:08 00:33:15
MASTER D-M
1 . 60 Verčič Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 363 01 00:38:13 --
2 . 56 Alič Simon Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 062 407 20 00:38:22 00:00:09
3 . 55 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 981 07 00:39:03 00:00:50
4 . 57 Otoničar Domen Moški SLO KK Postojna 100 175 693 10 00:40:50 00:02:37
5 . 58 Šabec Igor Moški SLO KK Postojna 100 175 679 93 00:41:28 00:03:15
6 . 52 Kampuš Boris Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 867 87 00:43:02 00:04:49
7 . 51 Kovač Matjaž Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 936 59 00:44:51 00:06:38
8 . 179 purinani andrea Moški ITA A.S.D. FEDERCLUB TRST 00:46:17 00:08:04
9 . 123 COK Alessandro Moški ITA MBC Trieste 0760016 00:46:34 00:08:21
10 . 192 RONCELLI Andrea Moški ITA A.S.D. Cottur 00:48:55 00:10:42
11 . 198 Kokelj Simeon Moški SLO 00:50:43 00:12:30
12 . 171 Ivančič Matej Moški SLO 00:51:56 00:13:43
13 . 53 Govejšek Erik Moški SLO 00:52:27 00:14:14
14 . 59 Šabec Matej Moški SLO KK Postojna 100 175 680 94 00:53:00 00:14:47
MASTER E-M
1 . 65 Cvet Miran Moški SLO KD HRASTNIK 101 071 600 25 00:36:22 --
2 . 64 Likar Robert Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 909 32 00:39:18 00:02:56
3 . 127 Volarič Milko Moški SLO KK SOČA 101 040 174 27 00:40:04 00:03:42
4 . 61 Premrn Lucjan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 866 86 00:41:24 00:05:02
5 . 73 Dolar Tomaž Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 621 628 36 00:41:25 00:05:03
6 . 71 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 518 29 00:42:35 00:06:13
7 . 74 Pristavec Miran Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 051 77 00:43:04 00:06:42
8 . 66 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 100 755 546 94 00:45:07 00:08:45
9 . 68 STROJIN ROBERT Moški SLO ŠD BAM.BI 101 057 897 96 00:48:02 00:11:40
10 . 190 PLESNIČAR Benjamin Moški SLO IZVIR VIPAVA 00:49:30 00:13:08
11 . 72 Zalesjak Dean Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 950 883 73 01:09:44 00:33:22
12 . 70 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 100 531 621 45 01:10:03 00:33:41
13 . 161 SATTLER Alan Moški SLO 01:14:09 00:37:47
MASTER F-M
1 . 143 Deponte Maurizio Moški ITA A.S.D. Cottur 328 5336039 00:38:12 --
2 . 79 Calza Paolo Moški ITA BIKE SHOP RACING AM 842390 00:40:04 00:01:52
3 . 76 Bojanc Branko Moški SLO KD SPRINT 100 025 768 47 00:40:30 00:02:18
4 . 82 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 558 69 00:41:24 00:03:12
5 . 78 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 696 13 00:41:25 00:03:13
6 . 77 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 100 176 356 91 00:41:26 00:03:14
7 . 75 Pinter Andrej Moški SLO ŠENTJUR POWER 00:42:43 00:04:31
8 . 150 LORENZON Gianni Moški ITA 00:43:31 00:05:19
9 . 163 Homec Zoran Moški SLO 00:45:32 00:07:20
10 . 83 Hvala Oskar Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 525 36 00:46:54 00:08:42
11 . 81 Jug Sergej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 934 57 00:52:43 00:14:31
12 . 80 Brus Emil Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 881 371 13 00:53:25 00:15:13
13 . 177 CRAIEVICH Franco Moški ITA ASD Gentelmen Trieste 00:55:34 00:17:22
14 . 178 MILLOVAZ FABRIZIO Moški ITA SC Cottur ASD 10028936696 00:57:41 00:19:29
15 . 191 LAMPE Damijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 01:05:29 00:27:17
16 . 185 SAKLIČ sejad Moški SLO BK Zmaj Bosna 101 05556794 01:05:39 00:27:27
MASTER G-M
1 . 94 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 100 175 779 96 00:42:06 --
2 . 157 Inguscio Maurizio Moški ITA SC Azzida 7921475 00:44:30 00:02:24
3 . 85 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 385 23 00:45:09 00:03:03
4 . 90 Prešeren Branko Moški SLO KK ZAVRŠNICA 100 176 511 52 00:45:36 00:03:30
5 . 84 Zupančič Mirko Moški SLO KD SPRINT 100 175 638 52 00:46:43 00:04:37
6 . 95 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 100 175 532 43 00:46:46 00:04:40
7 . 88 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 521 32 00:47:54 00:05:48
8 . 142 POGAČAR Max Moški SLO 00:47:59 00:05:53
9 . 89 Papič Milivoj Moški SLO Brez kluba 00:51:29 00:09:23
10 . 155 Cerar Igor Moški SLO BikeRepublic 101 05151620 00:54:12 00:12:06
11 . 92 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 100 176 309 44 00:54:55 00:12:49
12 . 144 BORIŠEK Franci Moški SLO 00:56:47 00:14:41
13 . 96 Šinkovec Borut Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 314 49 00:58:55 00:16:49
14 . 93 Reven Dare Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 362 00 01:00:56 00:18:50
15 . 87 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 523 34 01:02:45 00:20:39
MASTER H-M
1 . 135 ROSSI Graziano Moški ITA 338 8808497 00:45:31 --
2 . 97 Klemenc Tone Moški SLO ENERGIJATEAM.COM 10017558701 00:49:34 00:04:03
3 . 129 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 100 123 966 00 00:50:52 00:05:21
4 . 121 ROMBO Valentino Moški ITA 00:56:47 00:11:16
5 . 169 BRENČIČ Janez Moški SLO 00:58:58 00:13:27
6 . 174 Golčman Andrej Moški SLO KK GORJE 100 524 81832 01:05:36 00:20:05
MASTER I-M
1 . 99 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 100 884501 39 00:50:02 --
2 . 103 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 519 30 00:50:53 00:00:51
3 . 105 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 100 176 358 93 00:53:56 00:03:54
4 . 124 Dremelj Janez Moški SLO KD Grosuplje 00:55:36 00:05:34
5 . 100 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 100 175 694 11 00:56:23 00:06:21
6 . 104 Mikulin Zvezdan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 175 527 38 00:57:19 00:07:17
7 . 101 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 100 175 540 51 00:58:15 00:08:13
8 . 159 Saksida Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 100 1751627 01:06:09 00:16:07
MASTER J-M
1 . 106 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 100 176 318 53 00:59:45 --

Komentarji