Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 9. VN Občine Vodice 2020

Cestno kolesarstvo Tekma:9. VN Občine Vodice 2020 Datum:19.09.2020
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Licenca Čas Št. krogov Gap
ŽENSKE A-Ž
1 . 294 Jesenko Erika Ženski SLO Team NMD Granfondo 00:58:10 12 --
2 . 283 Novak Katarina Ženski SLO BikeRepublic 10059932139 00:58:10 12 --
3 . 284 Zajec Maja Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017636503 01:01:22 11 -1
4 . 285 Remic Kaja Ženski SLO KD LPP 10102311843 01:01:33 11 -1
ŽENSKE B-Ž
1 . 286 Opeka Ajda Ženski SLO KD BRANIK MARIBOR 10007138372 00:58:18 12 --
2 . 287 Nastran Brank Joži Ženski SLO KD LPP 10091210090 00:58:13 11 -1
ŽENSKE C-Ž
1 . 288 ŠEME Suzana Ženski SLO KD LPP 10107737577 01:02:48 11 --
2 . 298 MERČON Urska Ženski SLO 01:00:29 8 -3
ŽENSKE D-Ž
1 . 290 Rakoš Ivica Ženski SLO ŠD TURBO M 10017630843 01:01:04 10 --
2 . 289 Ušeničnik Tina Ženski SLO ŠD BAM.BI 10017606793 00:58:57 9 -1
AMATERJI -M
1 . 209 Pajek Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10017646001 01:23:09 18 --
2 . 218 Šmid Jakob Moški SLO KD LPP 10014431560 01:23:09 18 --
3 . 216 BERGER MLAKAR Rok Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104795952 01:23:10 18 00:00:01
4 . 212 Kovačič Miran Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10094197488 01:23:10 18 00:00:01
5 . 208 Trotovšek Jan Moški SLO TANIN SEVNICA 10055989996 01:23:10 18 00:00:01
6 . 220 Breznik Gašper Moški SLO KD LPP 10062185872 01:23:10 18 00:00:01
7 . 219 Povirk Anže Moški SLO KD LPP 10103250218 01:23:11 18 00:00:02
8 . 204 Hribljan Matjaž Moški SLO KK Postojna 10092865760 01:23:12 18 00:00:03
9 . 210 Mercina Matej Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10077887142 01:23:15 18 00:00:06
10 . 205 Grbec Gašper Moški SLO KK Postojna 10017569815 01:24:25 18 00:01:16
11 . 203 Kolar Matic Moški SLO GANESHA TEAM 10106067662 01:23:19 17 -1
DNF 215 Janc Jure Moški SLO JB TEAM NOVO MESTO 10104798073 01:16:11 16 -2
MASTER A-M
1 . 221 Mesarič Mitja Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017574966 01:21:24 18 --
2 . 224 Alič Miha Moški SLO KD LPP 10071639433 01:23:09 18 00:01:45
3 . 230 Draksler Andrej Moški SLO ŠD Koloka 10058635470 01:23:10 18 00:01:46
4 . 223 Božnar Kristijan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10075550755 01:23:11 18 00:01:47
5 . 225 Kočnik Simon Moški SLO Arcont Selce 10017612958 01:23:12 18 00:01:48
6 . 222 Grbec Gregor Moški SLO KK Postojna 10082216776 01:21:51 17 -1
DNF 229 ROVANI ANDRE Moški ITA ASD CICLISTI EUROVELO 00:46:28 6 -12
MASTER B-M
1 . 234 Bogša Uroš Moški SLO KD LPP 10017622052 01:21:13 18 --
2 . 233 Kranjec Robert Moški SLO KD LPP 10093678843 01:23:10 18 00:01:57
3 . 236 Polak Marko Moški SLO Arcont Selce 10077289984 01:23:11 18 00:01:58
4 . 235 Stibilj Jernej Moški SLO ŠD TURBO M 10017587090 01:23:11 18 00:01:58
MASTER C-M
1 . 241 Smolej Uroš Moški SLO ŠD BAM.BI 10017636196 01:23:11 18 --
2 . 238 Filipič Grega Moški SLO KD ALPE SiS 10017560721 01:23:11 18 --
3 . 239 Hanžič Tadej Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10049222935 01:23:20 18 00:00:09
4 . 242 Melihen Miha Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10080410354 01:22:21 17 -1
5 . 237 Pogačar Bogdan Moški SLO 01:24:09 17 -1
DNF 240 Golob Joze Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017600935 01:14:52 15 -3
MASTER D-M
1 . 245 Hren Aleš Moški SLO KD LPP 10017617709 01:22:53 18 --
2 . 244 Konc Gorazd Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017598107 01:23:18 18 00:00:25
3 . 243 Jeraj Sebastijan Moški SLO Brez kluba 01:23:17 15 -3
MASTER E-M
1 . 254 Pittacolo Michele Moški ITA ASD PITTABIKE 1,0000845555e+011 00:58:07 12 --
2 . 249 Vodopivec Borut Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017554152 00:58:08 12 00:00:01
3 . 250 Iskra Tomi Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555566 00:58:08 12 00:00:01
4 . 247 Melanšek Iztok Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10001189848 00:58:08 12 00:00:01
5 . 248 Cesar Igor Moški SLO KD PAPEŽ PODGORJE 10017563650 00:58:10 12 00:00:03
6 . 253 Šeme Tomaž Moški SLO KD LPP 10075554694 00:58:10 12 00:00:03
7 . 251 Danevčič Marko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551829 00:58:11 12 00:00:04
8 . 252 Sesek Uros Moški SLO TEAM TURBO TROPOVCI 10053162145 01:01:55 11 -1
MASTER F-M
1 . 262 Černigoj Milan Moški SLO KD LPP 10017611645 00:58:08 12 --
2 . 255 Prpar Vlado Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577693 00:58:09 12 00:00:01
3 . 258 Bauman Robert Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017555869 00:58:09 12 00:00:01
4 . 259 Čibej Bruno Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569613 00:58:10 12 00:00:02
5 . 261 Debeljak Janez Moški SLO KD LPP 10017635691 00:58:11 12 00:00:03
6 . 260 Bogataj Igor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10017592548 00:58:13 12 00:00:05
7 . 256 Jug Sergej Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017593457 01:03:29 12 00:05:21
MASTER G-M
1 . 263 Žavbi Andrej Moški SLO TUŠ T.E.A.M. 10017577996 00:58:08 12 --
2 . 264 Čuk Tomislav Moški SLO ŠD BAM.BI 10017638523 00:58:10 12 00:00:02
3 . 291 Čuden Marjan Moški SLO Team BTS Company 10017553243 00:58:10 12 00:00:02
4 . 268 Stankovič Dragan Moški SLO KD SPRINT 10088451048 00:58:10 12 00:00:02
5 . 267 Skubic Borislav Moški SLO KD LPP 10017632257 00:58:17 12 00:00:09
6 . 266 Bratina Marjan Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552132 00:58:47 12 00:00:39
7 . 269 Rakoš Dragan Moški SLO ŠD TURBO M 10017630944 01:00:09 11 -1
8 . 265 Kirič Avgust Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552334 01:01:38 11 -1
MASTER H-M
1 . 272 Car Ljubo Moški SLO KD BRANIK MARIBOR 10017587696 00:58:10 12 --
2 . 271 Kastelic Ivan Moški SLO B.V.G. GULČ 10017553445 00:58:10 12 --
3 . 275 Brancelj Franci Moški SLO ŠD TURBO M 10017633974 01:02:47 12 00:04:37
4 . 292 Govekar Anton Moški SLO ŠD TURBO M 10017634075 00:58:18 11 -1
5 . 273 Vehar Danijel Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017552435 01:00:03 11 -1
6 . 274 Blažič Jožef Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017558394 01:02:41 10 -2
MASTER I-M
1 . 276 Cigoj Zorko Moški SLO KD BRDA DOBROVO 10017551930 00:59:07 11 --
2 . 279 Lampe Bojan Moški SLO ŠD TURBO M 10017631247 01:00:02 11 00:00:55
3 . 297 Hafner Franc Moški SLO ŠD BAM.BI 10017635893 01:00:09 11 00:01:02
4 . 278 RAVBAR RUDI Moški SLO KD SPRINT 10088450139 01:00:10 11 00:01:03
5 . 293 Mihovilović Ivan Moški SLO IZVIR VIPAVA 10017569411 01:01:23 11 00:02:16
6 . 280 Prešeren Janez Moški SLO Team BTS Company 10017554051 01:02:47 11 00:03:40
MASTER J-M
1 . 282 Končina Rafael Moški SLO KD HRASTNIK 10017631853 01:00:07 10 --
2 . 281 Učanjšek Edvard Moški SLO KD HRASTNIK 10017631752 01:01:33 7 -3
DEČKI C (U13)-M
1 . 128 Muršec Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015810 00:23:02 4 --
2 . 116 Prevejšek Mai Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982087 00:23:02 4 --
3 . 131 Bohak Maj Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104152924 00:23:02 4 --
4 . 156 Wrolich Santiago Moški AUT RC KAC Celovec 10083523643 00:23:02 4 --
5 . 142 Nograšek Bor Moški SLO KK KRANJ 10096796684 00:23:02 4 --
6 . 123 Avsec Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092945178 00:23:02 4 --
7 . 155 Mernik Osskar Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10106756463 00:23:03 4 00:00:01
8 . 113 Majnik Maks Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017577491 00:23:03 4 00:00:01
9 . 143 Mubi Jan Moški SLO KK KRANJ 10103652160 00:23:03 4 00:00:01
10 . 150 Sieber Jakob Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10106047959 00:23:03 4 00:00:01
11 . 157 Schoby Jonas Moški AUT RC KAC Celovec 10093913865 00:23:03 4 00:00:01
12 . 125 Stare Gal Moški SLO KK Bled 10096863170 00:23:03 4 00:00:01
13 . 151 Orthacker Casimir Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10106875792 00:23:03 4 00:00:01
14 . 130 Bošnik Miha Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104786656 00:23:03 4 00:00:01
15 . 129 Kirbiš Jan Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050016719 00:23:04 4 00:00:02
16 . 122 Derganc Anton Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103550009 00:23:04 4 00:00:02
17 . 145 Kalan Urban Moški SLO KK KRANJ 10080441575 00:23:04 4 00:00:02
18 . 136 Kuntarič žibert Vanja Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090859173 00:23:04 4 00:00:02
19 . 118 Novak Maj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063706550 00:23:05 4 00:00:03
20 . 111 Šerkezi Joža Matjaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10075259553 00:23:05 4 00:00:03
21 . 133 Zajc Gašper Moški SLO Ljubljana Migimigi 10093719562 00:23:05 4 00:00:03
22 . 121 JAKŠE Žiga Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076944626 00:23:05 4 00:00:03
23 . 124 Antolič Bor Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10103395112 00:23:05 4 00:00:03
24 . 137 Klun Gal Moški SLO Ljubljana Migimigi 10097717780 00:23:05 4 00:00:03
25 . 134 štembal David Moški SLO Ljubljana Migimigi 10088595942 00:23:06 4 00:00:04
26 . 132 Adam David Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10104509501 00:23:06 4 00:00:04
27 . 154 Gonza Tomaž Moški SLO KK TBP Lenart 10060325492 00:23:07 4 00:00:05
28 . 147 Hafner Marcel Moški SLO KK KRANJ 10103524343 00:23:09 4 00:00:07
29 . 117 Petje Jure Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378850 00:23:23 4 00:00:21
30 . 148 Gašperlin Tine Moški SLO KK KRANJ 10092750370 00:23:24 4 00:00:22
31 . 149 Muhič Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10077874715 00:23:25 4 00:00:23
32 . 152 Esterl Severin Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10093910431 00:23:26 4 00:00:24
33 . 153 Pondelak Dino Moški SLO KK TBP Lenart 10083394419 00:23:39 4 00:00:37
34 . 126 Vidovič Nik Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106690987 00:24:37 4 00:01:35
35 . 115 Vidnar Žanej Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10092944471 00:24:37 4 00:01:35
36 . 140 Gregorčič Filip Moški SLO Ljubljana Migimigi 10090684977 00:25:07 4 00:02:05
37 . 138 Juvan Juš Moški SLO Ljubljana Migimigi 10103526161 00:25:33 4 00:02:31
38 . 135 Remon Marcos Moški SLO Ljubljana Migimigi 10086133455 00:26:18 4 00:03:16
39 . 127 Nahberger Tai Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106619754 00:26:18 4 00:03:16
40 . 114 Prezelj Jakob Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10092777854 00:26:19 4 00:03:17
41 . 139 Jordan Nil Moški SLO Ljubljana Migimigi 10106796778 00:26:53 4 00:03:51
DEČKI B (U15/1)-M
1 . 94 Lopatič Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10017565064 00:36:07 7 --
2 . 108 Esterl Matthias Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10082740172 00:36:07 7 --
3 . 98 Bevc Žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017555162 00:37:27 7 00:01:20
4 . 100 šlibar Jakob Moški SLO Ljubljana Migimigi 10106606216 00:37:29 7 00:01:22
5 . 107 Kaučič Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10097134669 00:37:30 7 00:01:23
6 . 92 Štajnar Gašper Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10059001545 00:37:31 7 00:01:24
7 . 96 Petje Gašper Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093378345 00:37:31 7 00:01:24
8 . 104 Ebner Bor Moški SLO Ljubljana Migimigi 10103527272 00:38:04 7 00:01:57
9 . 109 Moritz Markitz Moški AUT RC KAC Celovec 10096849026 00:38:05 7 00:01:58
10 . 101 škof Aleks Moški SLO Ljubljana Migimigi 10083887196 00:38:44 7 00:02:37
11 . 103 Juvan Domen Moški SLO Ljubljana Migimigi 10089389019 00:40:11 7 00:04:04
12 . 97 MERVAR Tim Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10076947454 00:40:15 7 00:04:08
13 . 99 Gradišnik Jošt Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10092287703 00:40:27 7 00:04:20
14 . 102 Križman Miha Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073389473 00:41:50 7 00:05:43
15 . 110 Goritschnig David Moški AUT RC KAC Celovec AUT103467 00:41:51 7 00:05:44
16 . 106 Koren Marko Moški SLO KK TROPOVCI 10088806615 00:39:02 6 -1
17 . 95 Vrtar žan Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10102582736 00:39:59 6 -1
18 . 105 Polanšček Matic Moški SLO KK TROPOVCI 10088800551 00:40:22 6 -1
DEČKI A (U15/2)-M
1 . 66 Peterlin Nejc Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556172 00:36:05 7 --
2 . 90 Mernik Sven Moški SLO KD Knežjega mesta Celje 10061206879 00:36:06 7 00:00:01
3 . 67 Omrzel Jakob Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556475 00:36:06 7 00:00:01
4 . 73 žumer Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10106617633 00:36:06 7 00:00:01
5 . 91 Wrolich Manolo Moški AUT RC KAC Celovec 10060818576 00:36:06 7 00:00:01
6 . 71 Pritržnik Jon Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10090627888 00:36:06 7 00:00:01
7 . 65 Pšeničnik Matic Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017557485 00:36:07 7 00:00:02
8 . 75 Zajc Matevž Moški SLO Ljubljana Migimigi 10049254661 00:36:07 7 00:00:02
9 . 61 Jere Jakob Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 10104244163 00:36:07 7 00:00:02
10 . 87 Golob Nik Moški SLO KK TBP Lenart 10017593962 00:36:07 7 00:00:02
11 . 78 Jenko Tine Moški SLO Ljubljana Migimigi 10082791706 00:36:08 7 00:00:03
12 . 81 Bešter Gašper Moški SLO KK KRANJ 10096797088 00:36:08 7 00:00:03
13 . 69 Murn Vid Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10093948221 00:36:08 7 00:00:03
14 . 62 Tisovec Kristian Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556071 00:36:13 7 00:00:08
15 . 82 Žido Gal Moški SLO KK TROPOVCI 10088903514 00:36:42 7 00:00:37
16 . 85 Verwej Leander Moški AUT Junior Cycling Team Graz 10079294450 00:37:10 7 00:01:05
17 . 76 Vidic Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10073740289 00:37:29 7 00:01:24
18 . 84 Ketiš Tristan Moški SLO KK TROPOVCI 10107737678 00:37:29 7 00:01:24
19 . 79 Gregorčič Luka Moški SLO Ljubljana Migimigi 10050150394 00:37:30 7 00:01:25
20 . 74 Benda Žan Moški SLO Ljubljana Migimigi 10104186785 00:37:34 7 00:01:29
21 . 83 Mohar Jan Moški SLO KK TROPOVCI 10100855833 00:38:45 7 00:02:40
22 . 80 Soklič Maj Moški SLO KK KRANJ 10092285376 00:39:47 7 00:03:42
23 . 72 Pečnik Rene Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017596285 00:40:11 7 00:04:06
DNF 88 Gjura Meke Tadej Moški SLO KK TBP Lenart 10106971277 00:08:27 1 -6
DNF 86 Jaklitsch Michael Moški SLO Junior Cycling Team Graz 10106663911 00:20:57 4 -3
MLAJŠI MLADINCI-M
1 . 13 Eržen Žak Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017621749 01:08:53 14 --
2 . 48 Poberaj Mark Moški SLO KK TBP LENART 10082985100 01:08:53 14 --
3 . 37 Lešnik Jan Moški SLO KK KRANJ 10051409273 01:08:53 14 --
4 . 44 Podlesnik Grega Moški SLO TANIN SEVNICA 10017647718 01:08:53 14 --
5 . 42 Božnar Prosen Enej Moški SLO KK KRANJ 10017615281 01:08:53 14 --
6 . 29 Gregorčič Natan Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10050151812 01:08:54 14 00:00:01
7 . 5 Ravbar Anže Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556374 01:08:54 14 00:00:01
8 . 4 Turk Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556576 01:08:54 14 00:00:01
9 . 41 Eržen Martin Moški SLO KK KRANJ 10017614776 01:08:54 14 00:00:01
10 . 1 Kavčič Jernej Moški SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017613665 01:08:54 14 00:00:01
11 . 15 Majnik Jure Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017591841 01:08:54 14 00:00:01
12 . 35 Petek Aljaž Moški SLO KK KRANJ 10017603056 01:08:55 14 00:00:02
13 . 45 Klopčič Leon Moški SLO TANIN SEVNICA 10017646809 01:08:55 14 00:00:02
14 . 22 Skok Marcel Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017653677 01:08:55 14 00:00:02
15 . 14 Valenko Lovro Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017614675 01:08:55 14 00:00:02
16 . 21 Vidrih Teodor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073876392 01:08:55 14 00:00:02
17 . 16 Kirbiš Primož Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10017580727 01:08:56 14 00:00:03
18 . 25 Muha Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017646405 01:08:56 14 00:00:03
19 . 38 Košir Vid Moški SLO KK KRANJ 10017615786 01:08:57 14 00:00:04
20 . 60 Goritschnig Marco Moški AUT RC KAC CELOVEC AUT103466 01:08:58 14 00:00:05
21 . 59 Kummerer Kilian Moški AUT RC KAC CELOVEC 10035133986 01:09:02 14 00:00:09
22 . 32 Copot Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10073390079 01:09:02 14 00:00:09
23 . 17 Kelner Žiga Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10050015507 01:09:03 14 00:00:10
24 . 46 Jančič KLemen Moški SLO TANIN SEVNICA 10092053687 01:09:05 14 00:00:12
25 . 24 Oblak Domen Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049257590 01:09:06 14 00:00:13
26 . 34 Sagadin Jakob Moški SLO KK KRANJ 10106762830 01:09:10 14 00:00:17
27 . 58 Dolgan Tjaž Moški SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10094885380 01:09:12 14 00:00:19
28 . 31 ČUK Enej Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017564256 01:09:26 14 00:00:33
29 . 26 Miškulin Bine Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10102482504 01:09:30 14 00:00:37
30 . 39 Kalan Žiga Moški SLO KK KRANJ 10017612150 01:09:33 14 00:00:40
31 . 23 Palmer Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10097367065 01:11:55 14 00:03:02
32 . 2 ŽEFRAN Aljaž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10097269257 01:12:33 14 00:03:40
33 . 33 Berlec Mark Bor Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10100641726 01:12:33 14 00:03:40
34 . 28 Juvan Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10080723582 01:12:34 14 00:03:41
35 . 8 Novak Črt Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10059733388 01:12:36 14 00:03:43
36 . 40 Grošelj Martin Moški SLO KK KRANJ 10051409778 01:12:36 14 00:03:43
37 . 7 Omrzel Jurij Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10063188915 01:12:38 14 00:03:45
DNF 19 Zupan Luka Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10064820535 00:38:50 7 -7
DNF 27 Kavčič Jurij Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10104972976 01:10:54 11 -3
DNF 30 Debevec Jakob Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10017573451 01:10:38 11 -3
DNF 18 Bohak Marsel Moški SLO PERUTNINA PTUJ 10106788795 01:03:56 12 -2
DNF 10 KAFERLE Gaj Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10017556273 01:03:56 12 -2
DNF 3 Vrtar Andraž Moški SLO KK ADRIA MOBIL 10052982895 01:09:07 13 -1
DNS 56 Pichler Stephan Moški AUT LRV STEIERMARK 10035062248 00:55:23 1 -13
DNS 54 Stocker Marco Moški AUT LRV STEIERMARK 10064192156 00:55:16 1 -13
DNS 53 Rus Jure Moški SLO MBK ČRNI VRH 10017582848 00:55:14 1 -13
DNS 52 Fekonja Sergej Moški SLO KK TBP LENART 10106865082 00:55:13 1 -13
DNS 49 Meglič Glynn Moški SLO KK TBP LENART 10096296429 00:55:10 1 -13
DNS 47 Sužnik Julijan Moški SLO KK TBP LENART 10059603652 00:55:08 1 -13
DNS 20 Žagar Matic Moški SLO LJUBLJANA MIGIMIGI 10049256782 00:55:07 1 -13
DNS 51 Krevs Marcel Moški SLO KK TBP LENART 10017624880 01:04:55 2 -12
DNS 57 Hampton Cian Moški AUT LRV STEIERMARK 10060982466 00:55:23 2 -12
DNS 55 SERTIC Jakob Moški AUT LRV STEIERMARK 10064324825 00:55:22 2 -12
DEKLICE C (WU13)-Ž
1 . 192 Colnar Iva Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107553984 00:23:03 4 --
2 . 193 Jeromel Hana Ženski SLO PERUTNINA PTUJ 10050014190 00:23:04 4 00:00:01
3 . 196 Mehle Lina Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10073410792 00:23:11 4 00:00:08
4 . 195 Špringer Zoja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10074883475 00:24:47 4 00:01:44
5 . 191 Peterlin Laura Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10060158269 00:27:08 4 00:04:05
6 . 194 špringer Olja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101934452 00:28:41 4 00:05:38
7 . 199 Gonza Rebeka Ženski SLO KK TBP LENART 10065487815 00:29:04 4 00:06:01
8 . 198 Kostanjšek Ina Ženski SLO KK TBP LENART 10097344938 00:14:29 2 -2
DEKLICE B (WU15/1)-Ž
1 . 186 Potočnik Vesna Ženski SLO KK KRANJ 10092424917 00:23:02 4 --
2 . 189 Mikuž Nika Ženski SLO MBK ČRNI VRH 10017578303 00:23:02 4 --
3 . 185 Novak Ivana Rosa Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653374 00:23:24 4 00:00:22
4 . 188 Tompa Julija Ženski SLO KK TBP LENART 10060325900 00:27:56 4 00:04:54
DNF 187 Mehle Taja Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10089842996 00:24:26 2 -2
DEKLICE A (WU15/2)-Ž
1 . 182 Podberšič Ema Ženski SLO KK KRANJ 10097531965 00:37:41 7 --
2 . 184 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10075258846 00:37:41 7 --
3 . 183 Gortan Ajda Ženski SLO KK KRANJ 10103761587 00:42:58 7 00:05:17
MLAJŠE MLADINKE (WU17)-Ž
1 . 180 Martini Johanna Ženski AUT RC KAC CELOVEC 10035120751 00:36:06 7 --
2 . 171 Moroz Nuša Ženski SLO KD SLOGA 1902 IDRIJA 10017653273 00:36:06 7 --
3 . 170 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 10017554455 00:36:07 7 00:00:01
4 . 176 Špringer Tia Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10063524674 00:37:11 7 00:01:05
5 . 177 Hočevar Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10082368946 00:38:47 7 00:02:41
6 . 179 Prünster Florentina Ženski AUT JUNIOR CYCLING TEAM GRAZ 10079616065 00:39:37 7 00:03:31
7 . 174 Kostelec Tina Ženski SLO KK KRANJ 10080446023 00:41:35 7 00:05:29
8 . 175 Jančič Katarina Ženski SLO TANIN SEVNICA 10106092823 00:41:36 7 00:05:30
9 . 173 Colnar špela Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 10107554085 00:41:56 7 00:05:50
10 . 172 Zupanič Neža Ženski SLO KK ADRIA MOBIL 00:42:57 7 00:06:51
STAREJŠE MLADINKE (WJ)-Ž
1 . 168 Ahačič Ana Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612554 01:08:55 14 --
2 . 163 Žibert Ema Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080445619 01:09:10 14 00:00:15
3 . 165 Sušnik Tjaša Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017612453 01:12:36 14 00:03:41
4 . 169 Mikuž Metka Ženski SLO MEBLOJOGI PRO- CONCRETE 10048406721 01:09:56 13 -1
5 . 164 Tušar Patricija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10101735301 01:09:43 12 -2
DNS 167 Čemažar Klara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10017573552 00:55:21 1 -13
DNS 166 Pilih Vita Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091219386 00:55:19 1 -13
DNS 162 Rotar Rebeka Ženski SLO KK BLED 10075095865 00:55:18 1 -13
ČLANICE (WE)-Ž
1 . 158 Mohorič Tajda Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080446629 01:13:28 14 --
2 . 159 Maretič Lara Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10091010737 01:12:20 13 -1
3 . 161 Arh Lucija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10106648652 01:13:29 13 -1
4 . 160 Hauptman Anamarija Ženski SLO BTC CITY LJUBLJANA SCOTT 10080166541 01:11:19 11 -3

Komentarji