Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. Veronikin tek

Tek Tekma:5. Veronikin tek Datum:12.10.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Dolžina proge Čas Vožnje
NAJMLAJšI U11-M
1 . 189 GABER KREMŽAR Moški SLO 500m 1:13.4
2 . 47 MIHA PODBREGAR Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:14.8
3 . 143 ALEŠ PRELOVŠEK Moški SLO KST PAPEŽ 500m 1:16.7
4 . 48 Uršič Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 500m 1:22.0
5 . 127 TIMOTEJ KRT Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:25.4
6 . 40 Vovk Ambrož Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:25.9
7 . 37 Pahor Žan Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:26.2
8 . 128 DENIS ZAVASNIK Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:26.2
9 . 160 VID ŠUMAK Moški SLO 500m 1:26.5
10 . 41 Grčar Žan Moški SLO KGT PAPEŽ 500m 1:26.8
11 . 36 LUKA OKORN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:27.6
12 . 175 MARK SKUŠEK Moški SLO 500m 1:28.2
13 . 45 URBAN ZUPAN Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:28.9
14 . 184 ALJAŽ CIPOT Moški SLO 500m 1:29.6
15 . 32 Bojkovič Luka Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:33.1
16 . 42 LUKA JERIČ Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:33.8
17 . 27 NEJC KALIŠNIK Moški SLO OŠ MARIJE VERE 500m 1:34.2
18 . 182 TADEJ KOLAR Moški SLO 500m 1:34.9
19 . 35 JAKA OBRADOVIĆ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:35.7
20 . 156 ANŽE KOTNIK Moški SLO OŠ NEVLJE 500m 1:36.1
21 . 25 NIK BELAJ Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:36.7
22 . 185 ALEKS CIPOT Moški SLO 500m 1:37.1
23 . 39 LUKA UDOVČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:38.0
24 . 38 TIM TREBUŠAK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:38.6
25 . 44 Pristovnik Luka Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.6
26 . 140 ANŽE ŠINKO Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.9
27 . 179 JAKA ALBIČ Moški SLO 500m 1:39.0
28 . 126 JAKOB ARBAJTER Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:40.3
29 . 134 MAJ POLJANŠEK Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:41.0
30 . 150 KRIS KUKOVIČ Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:41.5
31 . 174 Bukovec Jan Moški SLO OŠ PREDOSLJE 500m 1:43.2
32 . 33 NEJC GRČAR Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:45.3
33 . 34 JAN KADUNC Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:45.8
34 . 162 MARKO BOJIČ Moški SLO 500m 1:48.9
35 . 132 NIK ROMŠAK Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.5
36 . 133 GAŠPER MARTINJAK Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.6
37 . 136 ROK URŠIČ Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.8
38 . 29 JOŠT PETEK Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:50.9
39 . 159 GAL GRABEC ZORMAN Moški SLO NŠD MEDVODE 500m 1:51.9
40 . 138 ADAM SUŠA Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:53.9
41 . 139 GREGA GOLOB Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:54.7
42 . 129 ŽAN ROMŠAK Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:54.9
43 . 168 DREJC STRNIŠA Moški SLO 500m 1:55.5
44 . 141 NIK POTOKAR Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:55.8
45 . 26 MAJ-TIM HERBSTRITT Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:56.2
46 . 135 LUKA VETTORAZZI Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.5
47 . 131 ČRT SPROGAR Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:57.1
48 . 186 LAN KOTNIK Moški SLO 500m 1:59.6
49 . 20 NACE KALIŠNIK Moški SLO VVZ ANTONA MEDVEDA 500m 2:01.3
50 . 22 DOMEN BIČANIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:02.0
51 . 30 NEJC RIFEL Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 2:02.0
52 . 21 TILEN BIČANIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:05.3
53 . 161 JAKOB SLAPAR Moški SLO CALCIT 500m 2:05.4
54 . 23 Erjavšek Val Moški SLO 500m 2:06.9
55 . 24 MARK ANTONIJ NOVAK Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:08.6
56 . 19 Erjavšek Naj Moški SLO 500m 2:45.0
57 . 166 JOŽA MATJAŽ ŠERKEZI Moški SLO 500m 2:47.4
NAJMLAJšI U11-Ž
1 . 113 LOTTI PŠENIČNIK Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:20.6
2 . 177 NINA MC QUARRIE Ženski SLO 500m 1:23.6
3 . 152 TJAŠA URŠIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 500m 1:27.2
4 . 17 EVA ŠINKOVEC Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:27.7
5 . 151 ZALA HUMAR Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:30.0
6 . 164 ENJA MIJOVSKI Ženski SLO 500m 1:31.2
7 . 148 IZA ŠKRTIČ Ženski SLO KGT PAPEŽ 500m 1:31.8
8 . 146 PIA MAVEC Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:32.2
9 . 180 ANA LANIŠEK Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 500m 1:33.2
10 . 118 ŠPELA BUTALIČ Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:33.7
11 . 165 KATARINA KRZYK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:34.2
12 . 120 MAŠA ORAŽEM Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:34.4
13 . 13 VITA ŠKRJANC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:34.5
14 . 111 HANA PERKO Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:35.3
15 . 11 Kranjec Zoja Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:35.9
16 . 154 Kranjec Žagar Hana Ženski SLO CALCIT 500m 1:36.0
17 . 121 VIKTORIJA DOLINŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:36.5
18 . 110 MEDEJA ŠERKEZI Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.0
19 . 43 MANCA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:38.5
20 . 115 LARA VETTORAZZI Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:39.4
21 . 116 LARA POTOKAR Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:39.9
22 . 10 AJŠA JAKOŠ VASLE Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:42.0
23 . 18 AJŠA TREBUŠAK Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:42.0
24 . 157 VITA KOTNIK Ženski SLO OŠ NEVLJE 500m 1:43.2
25 . 9 ULA PLANKAR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:43.7
26 . 7 EVA DROLEC Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:44.9
27 . 124 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:48.1
28 . 14 GAJA VDOVČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:51.4
29 . 172 ANA VEHOVAR Ženski SLO 500m 1:52.0
30 . 181 IZA JULIJA PERNE Ženski SLO 500m 1:52.3
31 . 6 ALINA UČAKAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:54.2
32 . 158 ANJA OKORN Ženski SLO OŠ NEVLJE 500m 1:54.5
33 . 123 NINA SITAR Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.3
34 . 122 MAŠA PUŠKAR Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.7
35 . 145 EVA MAVEC Ženski SLO OŠ MEKINJE 500m 1:58.1
36 . 4 MAŠA JAKOŠ VASLE Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:59.0
37 . 12 KARIN MIHAJLOV Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:05.8
38 . 117 MAŠA PETEK Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 2:06.6
39 . 8 ZARJA PANČUR Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 2:07.4
40 . 173 EVA VEHOVAR Ženski SLO 500m 2:08.4
41 . 169 BRINA GRIČAR Ženski SLO 500m 2:29.9
42 . 183 ELA KOLAR Ženski SLO 500m 2:46.9
43 . 2 KAJA CERAR Ženski SLO 500m 2:48.9
44 . 1 INES CERAR Ženski SLO 500m 2:58.1
45 . 170 TEJA ZORE Ženski SLO 500m 11:32.9
MLAJšI U13-M
1 . 149 ROK SUŠNIK Moški SLO KGT PAPEŽ 1000m 3:20.6
2 . 80 JAN ŠKRJANC Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 3:29.6
3 . 72 ROK PODBREGAR Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 3:39.3
4 . 76 Durič Štupar Žan Moški SLO 1000m 3:56.9
5 . 147 GABER MAVEC Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 3:57.9
6 . 79 Povše Nejc Moški SLO AK DOMŽALE 1000m 3:59.6
7 . 155 Kranjec Žagar Matic Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1000m 4:02.9
8 . 74 Vovk Peter Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1000m 4:10.4
9 . 78 Kranjec Žan Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:16.2
10 . 75 NIK BENCEK Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 4:17.5
11 . 77 TEO FLIS Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:20.4
12 . 71 ROBERT PAVLOVIČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:50.3
13 . 70 NEJC FLIS Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:50.5
14 . 73 ŽAN VDOVČ Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:53.5
MLAJšI U13-Ž
1 . 63 ANA MILOVIĆ Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 3:22.2
2 . 60 URŠKA BERNOT Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 3:50.7
3 . 55 NEŽA MOHAR GRADIŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 3:52.6
4 . 188 META AHAČIČ Ženski SLO 1000m 4:00.4
5 . 50 HANA DOBOVŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 4:22.1
6 . 153 AJDA OSOLNIK Ženski SLO AD MASS 1000m 4:30.7
7 . 54 ANJA MAROLT Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:41.2
8 . 51 MAŠA ERMINIO Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:42.1
9 . 57 EVA SERETIN Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:47.6
10 . 67 ŽIVA ŠUBELJ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:47.7
11 . 65 ANA PIRC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:48.1
12 . 64 SAŠKA PAVLOVIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:48.3
13 . 66 NATAŠA RESNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:49.2
14 . 59 TINKARA BALANIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:54.6
15 . 61 NAJA JUSTINEK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:56.2
16 . 62 ANA KRZYK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:58.4
17 . 58 MANCA VEHOVEC Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:32.8
18 . 52 TINKARA GOLOB Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:35.4
19 . 53 AJDA KLIČIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:44.9
20 . 107 KARIN DOBOVŠEK Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 5:56.5
STAREJšI U15-M
1 . 106 DOMEN OBREZA Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:00.0
2 . 105 MIHA ORAŽEM Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:25.8
3 . 144 JAKOB KRT Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:39.2
STAREJšI U15-Ž
1 . 92 TJAŠA VRTAČIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 6:30.1
2 . 93 URŠKA ARZENŠEK Ženski SLO AK KLADIVAR CELJE 2000m 6:37.3
3 . 88 GAJA PERKO Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 6:38.5
4 . 81 AJDA AHAČIČ Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2000m 7:25.8
5 . 176 Bukovec Ajda Ženski SLO OŠ PREDOSLJE 2000m 7:41.3
6 . 91 SARA SITAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 8:48.3
7 . 98 ANA MEDVED Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:32.5
8 . 100 LARA SERETIN Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:37.6
9 . 103 JONA ZORE Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:39.3
10 . 99 ANA PIBERNIK Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:54.4
11 . 102 KLARA STREHAR Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:54.6
12 . 96 KARMEN GOLOB Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:11.1
13 . 163 SARAH PESL Ženski SLO 2000m 10:29.5
14 . 97 TARA KORICA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:32.8
15 . 187 REA1 ZUPIN Ženski SLO 2000m 10:32.9
16 . 101 VESNA STOJKOVIĆ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:38.4
17 . 178 LUCIJA1 BRLEC Ženski SLO 2000m 10:41.9
18 . 82 EMA BON Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 11:03.2
19 . 87 ŽANA MANDIČ Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 13:12.3
20 . 85 URŠA ISKRA Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 13:19.7
DIJAKI IN DIJAKINJE U19-M
1 . 202 Planko Matevž Moški SLO TK Trisport Kamnik 4000m 12:00.0
2 . 203 Božič Aljaž Moški SLO KGT PAPEŽ 4000m 12:08.5
3 . 201 MATIJA KOVAČIČ IVANJKO Moški SLO GSŠRM 4000m 12:33.0
4 . 205 JAN LIPOVŠEK Moški SLO GSŠRM 4000m 13:06.5
5 . 204 LEON OBREZA Moški SLO GSŠRM 4000m 13:16.7
6 . 298 ŽAN KORIMŠEK Moški SLO 4000m 13:28.5
7 . 304 MIHA POTOČNIK Moški SLO 4000m 14:30.4
KATEGORIJA A-M
1 . 303 GAŠPER BREGAR Moški SLO 8000m 23:03.7
2 . 211 Božič Anže Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 24:24.0
3 . 213 SIMON KOŽELJ Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 25:23.3
4 . 216 Mlakar Gregor Moški SLO KGT PAPEŽ - TREKSTA 8000m 25:32.5
5 . 212 Pintar Denis Moški SLO 8000m 28:02.5
6 . 210 Abunar Martin Moški SLO 8000m 28:36.9
7 . 214 UROŠ WEBER Moški SLO 8000m 30:04.6
KATEGORIJA A-Ž
1 . 207 Kosmatin Katja Ženski SLO 8000m 29:35.7
2 . 206 NINA VRTAČIČ Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 30:33.9
3 . 295 HANAH PEVEC Ženski SLO 8000m 32:52.0
4 . 209 JANJA STOPAR Ženski SLO TRENERT 8000m 44:18.6
KATEGORIJA B-M
1 . 246 FRANCI VOLKAR Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 26:03.6
2 . 237 ANŽE POLJANŠEK Moški SLO LIVERPOOL 8000m 26:58.4
3 . 235 Erjavšek Boštjan Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 27:05.2
4 . 242 Pirc Tomaž Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8000m 27:14.6
5 . 243 Sitar Denis Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 27:34.8
6 . 240 DIMITRIJ LEDERER Moški SLO MENGEŠKA GODBA 8000m 28:38.1
7 . 292 ALEŠ SUŠNIK Moški SLO 8000m 29:42.6
8 . 238 SIMON SKALAR Moški SLO 8000m 29:42.9
9 . 248 BOJAN CERAR Moški SLO TRENERT 8000m 30:37.8
10 . 250 ROK ZUPANČIČ Moški SLO TRENERT 8000m 30:40.8
11 . 300 Bojkovič Rok Moški SLO 8000m 32:37.2
12 . 241 DAVID ŽNIDARŠIČ Moški SLO TRENERT 8000m 33:41.3
13 . 297 LUKA1 REHAR Moški SLO 8000m 35:25.2
14 . 249 Ručigaj Uroš Moški SLO 8000m 36:10.6
KATEGORIJA B-Ž
1 . 229 ANITA MEJAČ Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 31:49.0
2 . 224 JANJA ZUPAN Ženski SLO TRENERT 8000m 33:55.3
3 . 221 Raček Nina Ženski SLO 8000m 34:42.4
4 . 225 DALIBORKA KOLAR Ženski SLO 8000m 38:47.4
5 . 222 VESNA BOŽIČ Ženski SLO TRENERT 8000m 38:59.3
6 . 228 Robnik Helena Ženski SLO 8000m 39:32.7
7 . 227 METKA MOZETIČ Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 39:47.3
8 . 231 SIDA VALETINČIČ Ženski SLO TRENERT 8000m 41:25.3
9 . 233 ŠPELA ŠTURM Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 41:29.8
10 . 230 MOJCA ULLEN Ženski SLO TRENERT 8000m 41:42.8
11 . 226 KATERINA ČEH Ženski SLO TRENERT 8000m 42:38.1
12 . 232 CERAR MARJETA Ženski SLO TRENERT 8000m 44:20.0
13 . 220 VESNA MILIČIČ Ženski SLO TRENERT 8000m 46:15.7
14 . 223 BRIGITA PETRIC Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 46:57.7
15 . 219 ALEKSANDRA REHAR Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 47:30.1
KATEGORIJA C-M
1 . 244 Andrej Trojer Moški SLO 8000m 24:31.7
2 . 294 MIRKO JANJATOVIČ Moški SLO 8000m 24:38.3
3 . 265 Petek Tomo Moški SLO ŠD ŠMARTNO 8000m 27:07.3
4 . 271 IGOR JURIČ Moški SLO 8000m 29:35.3
5 . 302 FRANCI ŽELEZNIK Moški SLO 8000m 30:11.2
6 . 270 Vovk Janez Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8000m 30:23.5
7 . 267 Grčar Jože Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 30:28.8
8 . 272 Zajc Miran Moški SLO TF DOMŽALE 8000m 31:09.6
9 . 296 RATKO KEPIC Moški SLO 8000m 35:30.0
10 . 266 EDVARD VRTAČNIK Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 39:31.5
KATEGORIJA C-Ž
1 . 254 Planko Nataša Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 31:05.1
2 . 252 Galjot Barbara Ženski SLO 8000m 31:53.7
3 . 255 ROMANA CAPUDER Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 32:45.3
4 . 299 MARJETA BERNOT Ženski SLO 8000m 34:15.5
5 . 251 KATJA AHAČIČ Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 36:34.2
6 . 261 Kušar Andreja Ženski SLO GSŠRM 8000m 37:30.2
7 . 256 MAJA VOLK Ženski SLO TRENERT 8000m 39:07.4
8 . 258 SONJA RIFEL Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 40:30.4
9 . 239 Slana Erna Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 42:39.1
10 . 257 MAJDA ŠTRAKL Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 47:23.9
KATEGORIJA D-M
1 . 293 FRANCI TERAŽ Moški SLO 8000m 25:14.4
2 . 276 LADO KVEDER Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 26:06.9
3 . 282 BOJAN GALIN Moški SLO ŠD SUHADOLE 8000m 29:06.1
4 . 301 MOJMIR OCVIRK Moški SLO 8000m 29:59.7
5 . 281 MIRO ŠKRBINC Moški SLO ŠD ŠMARTNO 8000m 30:05.5
6 . 278 Sršen Rajko Moški SLO KOMENDA-MOSTA 8000m 31:07.6
7 . 279 LEBEN JOŽE Moški SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 34:37.3
8 . 280 Osolnik Boris Moški SLO 3K Šport 8000m 35:51.1
9 . 277 EDO SIKOŠEK Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 36:10.9
KATEGORIJA D-Ž
1 . 273 Milič Marinka Ženski SLO 8000m 34:35.5
2 . 274 Slapar Slavka Ženski SLO 8000m 35:29.4
KATEGORIJA E-M
1 . 287 Ručigaj Zdravc Moški SLO 8000m 32:25.7
2 . 288 Krištofič Mare Moški SLO 1000 gibov 8000m 33:12.4
3 . 289 TONE PETEK Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 33:31.3
4 . 286 BRANE POVŠE Moški SLO DU KAMNIK 8000m 36:03.3
5 . 290 Horvat Miha Moški SLO SULCI KAMNIK 8000m 38:51.1
KATEGORIJA E-Ž
1 . 284 JUSTINA KOPRIVŠEK Ženski SLO TF 8000m 38:14.5
2 . 285 JOŽICA NOVAK Ženski SLO 8000m 42:48.4

Komentarji