Prijave in naročila (0)
X
Skupaj 0.00 (€)

Rezultati za: 5. Veronikin tek

Tek Tekma:5. Veronikin tek Datum:12.10.2013
Mesto St.Št. Tekmovalec Spol Država Klub Dolžina proge Čas Vožnje Več
NAJMLAJšI U11-M
1 . 189 GABER KREMŽAR
Moški SLO 500m 1:13.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:13.4
2 . 47 MIHA PODBREGAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:14.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:14.8
3 . 143 ALEŠ PRELOVŠEK
KST PAPEŽ
Moški SLO KST PAPEŽ 500m 1:16.7 >
Klub KST PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:16.7
4 . 48 Uršič Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 500m 1:22.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:22.0
5 . 127 TIMOTEJ KRT
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:25.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:25.4
6 . 40 Vovk Ambrož
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:25.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:25.9
7 . 37 Pahor Žan
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:26.2 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:26.2
8 . 128 DENIS ZAVASNIK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:26.2 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:26.2
9 . 160 VID ŠUMAK
Moški SLO 500m 1:26.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:26.5
10 . 41 Grčar Žan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 500m 1:26.8 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:26.8
11 . 36 LUKA OKORN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:27.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:27.6
12 . 175 MARK SKUŠEK
Moški SLO 500m 1:28.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:28.2
13 . 45 URBAN ZUPAN
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:28.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:28.9
14 . 184 ALJAŽ CIPOT
Moški SLO 500m 1:29.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:29.6
15 . 32 Bojkovič Luka
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:33.1 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:33.1
16 . 42 LUKA JERIČ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:33.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:33.8
17 . 27 NEJC KALIŠNIK
OŠ MARIJE VERE
Moški SLO OŠ MARIJE VERE 500m 1:34.2 >
Klub OŠ MARIJE VERE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:34.2
18 . 182 TADEJ KOLAR
Moški SLO 500m 1:34.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:34.9
19 . 35 JAKA OBRADOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:35.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:35.7
20 . 156 ANŽE KOTNIK
OŠ NEVLJE
Moški SLO OŠ NEVLJE 500m 1:36.1 >
Klub OŠ NEVLJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:36.1
21 . 25 NIK BELAJ
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:36.7 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:36.7
22 . 185 ALEKS CIPOT
Moški SLO 500m 1:37.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:37.1
23 . 39 LUKA UDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:38.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.0
24 . 38 TIM TREBUŠAK
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:38.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.6
25 . 44 Pristovnik Luka
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.6 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.6
26 . 140 ANŽE ŠINKO
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.9
27 . 179 JAKA ALBIČ
Moški SLO 500m 1:39.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:39.0
28 . 126 JAKOB ARBAJTER
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:40.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:40.3
29 . 134 MAJ POLJANŠEK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:41.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:41.0
30 . 150 KRIS KUKOVIČ
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:41.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:41.5
31 . 174 Bukovec Jan
OŠ PREDOSLJE
Moški SLO OŠ PREDOSLJE 500m 1:43.2 >
Klub OŠ PREDOSLJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:43.2
32 . 33 NEJC GRČAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:45.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:45.3
33 . 34 JAN KADUNC
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:45.8 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:45.8
34 . 162 MARKO BOJIČ
Moški SLO 500m 1:48.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:48.9
35 . 132 NIK ROMŠAK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:49.5
36 . 133 GAŠPER MARTINJAK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.6 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:49.6
37 . 136 ROK URŠIČ
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:49.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:49.8
38 . 29 JOŠT PETEK
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:50.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:50.9
39 . 159 GAL GRABEC ZORMAN
NŠD MEDVODE
Moški SLO NŠD MEDVODE 500m 1:51.9 >
Klub NŠD MEDVODE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:51.9
40 . 138 ADAM SUŠA
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:53.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:53.9
41 . 139 GREGA GOLOB
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:54.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:54.7
42 . 129 ŽAN ROMŠAK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:54.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:54.9
43 . 168 DREJC STRNIŠA
Moški SLO 500m 1:55.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:55.5
44 . 141 NIK POTOKAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:55.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:55.8
45 . 26 MAJ-TIM HERBSTRITT
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:56.2 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:56.2
46 . 135 LUKA VETTORAZZI
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:56.5
47 . 131 ČRT SPROGAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 500m 1:57.1 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:57.1
48 . 186 LAN KOTNIK
Moški SLO 500m 1:59.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:59.6
49 . 20 NACE KALIŠNIK
VVZ ANTONA MEDVEDA
Moški SLO VVZ ANTONA MEDVEDA 500m 2:01.3 >
Klub VVZ ANTONA MEDVEDA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:01.3
50 . 22 DOMEN BIČANIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:02.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:02.0
51 . 30 NEJC RIFEL
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Moški SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 2:02.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:02.0
52 . 21 TILEN BIČANIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:05.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:05.3
53 . 161 JAKOB SLAPAR
CALCIT
Moški SLO CALCIT 500m 2:05.4 >
Klub CALCIT
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:05.4
54 . 23 Erjavšek Val
Moški SLO 500m 2:06.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:06.9
55 . 24 MARK ANTONIJ NOVAK
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:08.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:08.6
56 . 19 Erjavšek Naj
Moški SLO 500m 2:45.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:45.0
57 . 166 JOŽA MATJAŽ ŠERKEZI
Moški SLO 500m 2:47.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:47.4
NAJMLAJšI U11-Ž
1 . 113 LOTTI PŠENIČNIK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:20.6 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:20.6
2 . 177 NINA MC QUARRIE
Ženski SLO 500m 1:23.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:23.6
3 . 152 TJAŠA URŠIČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 500m 1:27.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:27.2
4 . 17 EVA ŠINKOVEC
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:27.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:27.7
5 . 151 ZALA HUMAR
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:30.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:30.0
6 . 164 ENJA MIJOVSKI
Ženski SLO 500m 1:31.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:31.2
7 . 148 IZA ŠKRTIČ
KGT PAPEŽ
Ženski SLO KGT PAPEŽ 500m 1:31.8 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:31.8
8 . 146 PIA MAVEC
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:32.2 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:32.2
9 . 180 ANA LANIŠEK
OŠ TOMA BREJCA
Ženski SLO OŠ TOMA BREJCA 500m 1:33.2 >
Klub OŠ TOMA BREJCA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:33.2
10 . 118 ŠPELA BUTALIČ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:33.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:33.7
11 . 165 KATARINA KRZYK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:34.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:34.2
12 . 120 MAŠA ORAŽEM
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:34.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:34.4
13 . 13 VITA ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:34.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:34.5
14 . 111 HANA PERKO
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:35.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:35.3
15 . 11 Kranjec Zoja
CALCIT BIKE TEAM
Ženski SLO CALCIT BIKE TEAM 500m 1:35.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:35.9
16 . 154 Kranjec Žagar Hana
CALCIT
Ženski SLO CALCIT 500m 1:36.0 >
Klub CALCIT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:36.0
17 . 121 VIKTORIJA DOLINŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:36.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:36.5
18 . 110 MEDEJA ŠERKEZI
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:38.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.0
19 . 43 MANCA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:38.5 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:38.5
20 . 115 LARA VETTORAZZI
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:39.4 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:39.4
21 . 116 LARA POTOKAR
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:39.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:39.9
22 . 10 AJŠA JAKOŠ VASLE
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:42.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:42.0
23 . 18 AJŠA TREBUŠAK
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:42.0 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:42.0
24 . 157 VITA KOTNIK
OŠ NEVLJE
Ženski SLO OŠ NEVLJE 500m 1:43.2 >
Klub OŠ NEVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:43.2
25 . 9 ULA PLANKAR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:43.7 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:43.7
26 . 7 EVA DROLEC
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 1:44.9 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:44.9
27 . 124 MARUŠA TEREZA ŠERKEZI
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:48.1 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:48.1
28 . 14 GAJA VDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:51.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:51.4
29 . 172 ANA VEHOVAR
Ženski SLO 500m 1:52.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:52.0
30 . 181 IZA JULIJA PERNE
Ženski SLO 500m 1:52.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:52.3
31 . 6 ALINA UČAKAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:54.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:54.2
32 . 158 ANJA OKORN
OŠ NEVLJE
Ženski SLO OŠ NEVLJE 500m 1:54.5 >
Klub OŠ NEVLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:54.5
33 . 123 NINA SITAR
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:56.3
34 . 122 MAŠA PUŠKAR
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 1:56.7 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:56.7
35 . 145 EVA MAVEC
OŠ MEKINJE
Ženski SLO OŠ MEKINJE 500m 1:58.1 >
Klub OŠ MEKINJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:58.1
36 . 4 MAŠA JAKOŠ VASLE
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 1:59.0 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 1:59.0
37 . 12 KARIN MIHAJLOV
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 500m 2:05.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:05.8
38 . 117 MAŠA PETEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 500m 2:06.6 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:06.6
39 . 8 ZARJA PANČUR
OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Ženski SLO OŠ ŠMARTNO V TUHINJU 500m 2:07.4 >
Klub OŠ ŠMARTNO V TUHINJU
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:07.4
40 . 173 EVA VEHOVAR
Ženski SLO 500m 2:08.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:08.4
41 . 169 BRINA GRIČAR
Ženski SLO 500m 2:29.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:29.9
42 . 183 ELA KOLAR
Ženski SLO 500m 2:46.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:46.9
43 . 2 KAJA CERAR
Ženski SLO 500m 2:48.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:48.9
44 . 1 INES CERAR
Ženski SLO 500m 2:58.1 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 2:58.1
45 . 170 TEJA ZORE
Ženski SLO 500m 11:32.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 500m
Čas Vožnje: 11:32.9
MLAJšI U13-M
1 . 149 ROK SUŠNIK
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 1000m 3:20.6 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:20.6
2 . 80 JAN ŠKRJANC
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 3:29.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:29.6
3 . 72 ROK PODBREGAR
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 3:39.3 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:39.3
4 . 76 Durič Štupar Žan
Moški SLO 1000m 3:56.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:56.9
5 . 147 GABER MAVEC
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 3:57.9 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:57.9
6 . 79 Povše Nejc
AK DOMŽALE
Moški SLO AK DOMŽALE 1000m 3:59.6 >
Klub AK DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:59.6
7 . 155 Kranjec Žagar Matic
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1000m 4:02.9 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:02.9
8 . 74 Vovk Peter
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 1000m 4:10.4 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:10.4
9 . 78 Kranjec Žan
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:16.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:16.2
10 . 75 NIK BENCEK
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 1000m 4:17.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:17.5
11 . 77 TEO FLIS
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:20.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:20.4
12 . 71 ROBERT PAVLOVIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:50.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:50.3
13 . 70 NEJC FLIS
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:50.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:50.5
14 . 73 ŽAN VDOVČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Moški SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:53.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:53.5
MLAJšI U13-Ž
1 . 63 ANA MILOVIĆ
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 3:22.2 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:22.2
2 . 60 URŠKA BERNOT
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 3:50.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:50.7
3 . 55 NEŽA MOHAR GRADIŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 3:52.6 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 3:52.6
4 . 188 META AHAČIČ
Ženski SLO 1000m 4:00.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:00.4
5 . 50 HANA DOBOVŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 4:22.1 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:22.1
6 . 153 AJDA OSOLNIK
AD MASS
Ženski SLO AD MASS 1000m 4:30.7 >
Klub AD MASS
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:30.7
7 . 54 ANJA MAROLT
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:41.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:41.2
8 . 51 MAŠA ERMINIO
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:42.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:42.1
9 . 57 EVA SERETIN
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:47.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:47.6
10 . 67 ŽIVA ŠUBELJ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:47.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:47.7
11 . 65 ANA PIRC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:48.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:48.1
12 . 64 SAŠKA PAVLOVIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:48.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:48.3
13 . 66 NATAŠA RESNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:49.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:49.2
14 . 59 TINKARA BALANIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:54.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:54.6
15 . 61 NAJA JUSTINEK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:56.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:56.2
16 . 62 ANA KRZYK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 4:58.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 4:58.4
17 . 58 MANCA VEHOVEC
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:32.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 5:32.8
18 . 52 TINKARA GOLOB
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:35.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 5:35.4
19 . 53 AJDA KLIČIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 1000m 5:44.9 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 5:44.9
20 . 107 KARIN DOBOVŠEK
OŠ STRANJE
Ženski SLO OŠ STRANJE 1000m 5:56.5 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 1000m
Čas Vožnje: 5:56.5
STAREJšI U15-M
1 . 106 DOMEN OBREZA
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:00.0 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:00.0
2 . 105 MIHA ORAŽEM
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:25.8 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:25.8
3 . 144 JAKOB KRT
OŠ STRANJE
Moški SLO OŠ STRANJE 2000m 6:39.2 >
Klub OŠ STRANJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:39.2
STAREJšI U15-Ž
1 . 92 TJAŠA VRTAČIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 6:30.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:30.1
2 . 93 URŠKA ARZENŠEK
AK KLADIVAR CELJE
Ženski SLO AK KLADIVAR CELJE 2000m 6:37.3 >
Klub AK KLADIVAR CELJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:37.3
3 . 88 GAJA PERKO
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 6:38.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 6:38.5
4 . 81 AJDA AHAČIČ
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 2000m 7:25.8 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 7:25.8
5 . 176 Bukovec Ajda
OŠ PREDOSLJE
Ženski SLO OŠ PREDOSLJE 2000m 7:41.3 >
Klub OŠ PREDOSLJE
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 7:41.3
6 . 91 SARA SITAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 8:48.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 8:48.3
7 . 98 ANA MEDVED
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:32.5 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 9:32.5
8 . 100 LARA SERETIN
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:37.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 9:37.6
9 . 103 JONA ZORE
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:39.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 9:39.3
10 . 99 ANA PIBERNIK
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:54.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 9:54.4
11 . 102 KLARA STREHAR
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 9:54.6 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 9:54.6
12 . 96 KARMEN GOLOB
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:11.1 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:11.1
13 . 163 SARAH PESL
Ženski SLO 2000m 10:29.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:29.5
14 . 97 TARA KORICA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:32.8 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:32.8
15 . 187 REA1 ZUPIN
Ženski SLO 2000m 10:32.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:32.9
16 . 101 VESNA STOJKOVIĆ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 10:38.4 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:38.4
17 . 178 LUCIJA1 BRLEC
Ženski SLO 2000m 10:41.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 10:41.9
18 . 82 EMA BON
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 11:03.2 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 11:03.2
19 . 87 ŽANA MANDIČ
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 13:12.3 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 13:12.3
20 . 85 URŠA ISKRA
OŠ FRANA ALBREHTA
Ženski SLO OŠ FRANA ALBREHTA 2000m 13:19.7 >
Klub OŠ FRANA ALBREHTA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 2000m
Čas Vožnje: 13:19.7
DIJAKI IN DIJAKINJE U19-M
1 . 202 Planko Matevž
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 4000m 12:00.0 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 12:00.0
2 . 203 Božič Aljaž
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 4000m 12:08.5 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 12:08.5
3 . 201 MATIJA KOVAČIČ IVANJKO
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 4000m 12:33.0 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 12:33.0
4 . 205 JAN LIPOVŠEK
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 4000m 13:06.5 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 13:06.5
5 . 204 LEON OBREZA
GSŠRM
Moški SLO GSŠRM 4000m 13:16.7 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 13:16.7
6 . 298 ŽAN KORIMŠEK
Moški SLO 4000m 13:28.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 13:28.5
7 . 304 MIHA POTOČNIK
Moški SLO 4000m 14:30.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 4000m
Čas Vožnje: 14:30.4
KATEGORIJA A-M
1 . 303 GAŠPER BREGAR
Moški SLO 8000m 23:03.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 23:03.7
2 . 211 Božič Anže
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 24:24.0 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 24:24.0
3 . 213 SIMON KOŽELJ
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 25:23.3 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 25:23.3
4 . 216 Mlakar Gregor
KGT PAPEŽ - TREKSTA
Moški SLO KGT PAPEŽ - TREKSTA 8000m 25:32.5 >
Klub KGT PAPEŽ - TREKSTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 25:32.5
5 . 212 Pintar Denis
Moški SLO 8000m 28:02.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 28:02.5
6 . 210 Abunar Martin
Moški SLO 8000m 28:36.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 28:36.9
7 . 214 UROŠ WEBER
Moški SLO 8000m 30:04.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:04.6
KATEGORIJA A-Ž
1 . 207 Kosmatin Katja
Ženski SLO 8000m 29:35.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:35.7
2 . 206 NINA VRTAČIČ
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 30:33.9 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:33.9
3 . 295 HANAH PEVEC
Ženski SLO 8000m 32:52.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 32:52.0
4 . 209 JANJA STOPAR
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 44:18.6 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 44:18.6
KATEGORIJA B-M
1 . 246 FRANCI VOLKAR
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 26:03.6 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 26:03.6
2 . 237 ANŽE POLJANŠEK
LIVERPOOL
Moški SLO LIVERPOOL 8000m 26:58.4 >
Klub LIVERPOOL
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 26:58.4
3 . 235 Erjavšek Boštjan
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 27:05.2 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 27:05.2
4 . 242 Pirc Tomaž
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8000m 27:14.6 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 27:14.6
5 . 243 Sitar Denis
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 27:34.8 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 27:34.8
6 . 240 DIMITRIJ LEDERER
MENGEŠKA GODBA
Moški SLO MENGEŠKA GODBA 8000m 28:38.1 >
Klub MENGEŠKA GODBA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 28:38.1
7 . 292 ALEŠ SUŠNIK
Moški SLO 8000m 29:42.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:42.6
8 . 238 SIMON SKALAR
Moški SLO 8000m 29:42.9 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:42.9
9 . 248 BOJAN CERAR
TRENERT
Moški SLO TRENERT 8000m 30:37.8 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:37.8
10 . 250 ROK ZUPANČIČ
TRENERT
Moški SLO TRENERT 8000m 30:40.8 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:40.8
11 . 300 Bojkovič Rok
Moški SLO 8000m 32:37.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 32:37.2
12 . 241 DAVID ŽNIDARŠIČ
TRENERT
Moški SLO TRENERT 8000m 33:41.3 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 33:41.3
13 . 297 LUKA1 REHAR
Moški SLO 8000m 35:25.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 35:25.2
14 . 249 Ručigaj Uroš
Moški SLO 8000m 36:10.6 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 36:10.6
KATEGORIJA B-Ž
1 . 229 ANITA MEJAČ
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 31:49.0 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 31:49.0
2 . 224 JANJA ZUPAN
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 33:55.3 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 33:55.3
3 . 221 Raček Nina
Ženski SLO 8000m 34:42.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 34:42.4
4 . 225 DALIBORKA KOLAR
Ženski SLO 8000m 38:47.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 38:47.4
5 . 222 VESNA BOŽIČ
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 38:59.3 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 38:59.3
6 . 228 Robnik Helena
Ženski SLO 8000m 39:32.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 39:32.7
7 . 227 METKA MOZETIČ
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 39:47.3 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 39:47.3
8 . 231 SIDA VALETINČIČ
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 41:25.3 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 41:25.3
9 . 233 ŠPELA ŠTURM
BECEL POLETOVA EKIPA
Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 41:29.8 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 41:29.8
10 . 230 MOJCA ULLEN
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 41:42.8 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 41:42.8
11 . 226 KATERINA ČEH
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 42:38.1 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 42:38.1
12 . 232 CERAR MARJETA
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 44:20.0 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 44:20.0
13 . 220 VESNA MILIČIČ
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 46:15.7 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 46:15.7
14 . 223 BRIGITA PETRIC
BECEL POLETOVA EKIPA
Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 46:57.7 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 46:57.7
15 . 219 ALEKSANDRA REHAR
BECEL POLETOVA EKIPA
Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 47:30.1 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 47:30.1
KATEGORIJA C-M
1 . 244 Andrej Trojer
Moški SLO 8000m 24:31.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 24:31.7
2 . 294 MIRKO JANJATOVIČ
Moški SLO 8000m 24:38.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 24:38.3
3 . 265 Petek Tomo
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 8000m 27:07.3 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 27:07.3
4 . 271 IGOR JURIČ
Moški SLO 8000m 29:35.3 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:35.3
5 . 302 FRANCI ŽELEZNIK
Moški SLO 8000m 30:11.2 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:11.2
6 . 270 Vovk Janez
CALCIT BIKE TEAM
Moški SLO CALCIT BIKE TEAM 8000m 30:23.5 >
Klub CALCIT BIKE TEAM
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:23.5
7 . 267 Grčar Jože
KGT PAPEŽ
Moški SLO KGT PAPEŽ 8000m 30:28.8 >
Klub KGT PAPEŽ
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:28.8
8 . 272 Zajc Miran
TF DOMŽALE
Moški SLO TF DOMŽALE 8000m 31:09.6 >
Klub TF DOMŽALE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 31:09.6
9 . 296 RATKO KEPIC
Moški SLO 8000m 35:30.0 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 35:30.0
10 . 266 EDVARD VRTAČNIK
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 39:31.5 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 39:31.5
KATEGORIJA C-Ž
1 . 254 Planko Nataša
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 31:05.1 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 31:05.1
2 . 252 Galjot Barbara
Ženski SLO 8000m 31:53.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 31:53.7
3 . 255 ROMANA CAPUDER
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 32:45.3 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 32:45.3
4 . 299 MARJETA BERNOT
Ženski SLO 8000m 34:15.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 34:15.5
5 . 251 KATJA AHAČIČ
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 36:34.2 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 36:34.2
6 . 261 Kušar Andreja
GSŠRM
Ženski SLO GSŠRM 8000m 37:30.2 >
Klub GSŠRM
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 37:30.2
7 . 256 MAJA VOLK
TRENERT
Ženski SLO TRENERT 8000m 39:07.4 >
Klub TRENERT
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 39:07.4
8 . 258 SONJA RIFEL
TK Trisport Kamnik
Ženski SLO TK Trisport Kamnik 8000m 40:30.4 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 40:30.4
9 . 239 Slana Erna
BECEL POLETOVA EKIPA
Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 42:39.1 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 42:39.1
10 . 257 MAJDA ŠTRAKL
BECEL POLETOVA EKIPA
Ženski SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 47:23.9 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 47:23.9
KATEGORIJA D-M
1 . 293 FRANCI TERAŽ
Moški SLO 8000m 25:14.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 25:14.4
2 . 276 LADO KVEDER
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 26:06.9 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 26:06.9
3 . 282 BOJAN GALIN
ŠD SUHADOLE
Moški SLO ŠD SUHADOLE 8000m 29:06.1 >
Klub ŠD SUHADOLE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:06.1
4 . 301 MOJMIR OCVIRK
Moški SLO 8000m 29:59.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 29:59.7
5 . 281 MIRO ŠKRBINC
ŠD ŠMARTNO
Moški SLO ŠD ŠMARTNO 8000m 30:05.5 >
Klub ŠD ŠMARTNO
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 30:05.5
6 . 278 Sršen Rajko
KOMENDA-MOSTA
Moški SLO KOMENDA-MOSTA 8000m 31:07.6 >
Klub KOMENDA-MOSTA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 31:07.6
7 . 279 LEBEN JOŽE
BECEL POLETOVA EKIPA
Moški SLO BECEL POLETOVA EKIPA 8000m 34:37.3 >
Klub BECEL POLETOVA EKIPA
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 34:37.3
8 . 280 Osolnik Boris
3K Šport
Moški SLO 3K Šport 8000m 35:51.1 >
Klub 3K Šport
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 35:51.1
9 . 277 EDO SIKOŠEK
TK Trisport Kamnik
Moški SLO TK Trisport Kamnik 8000m 36:10.9 >
Klub TK Trisport Kamnik
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 36:10.9
KATEGORIJA D-Ž
1 . 273 Milič Marinka
Ženski SLO 8000m 34:35.5 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 34:35.5
2 . 274 Slapar Slavka
Ženski SLO 8000m 35:29.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 35:29.4
KATEGORIJA E-M
1 . 287 Ručigaj Zdravc
Moški SLO 8000m 32:25.7 >
Klub
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 32:25.7
2 . 288 Krištofič Mare
1000 gibov
Moški SLO 1000 gibov 8000m 33:12.4 >
Klub 1000 gibov
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 33:12.4
3 . 289 TONE PETEK
ŠKD MEKINJE
Moški SLO ŠKD MEKINJE 8000m 33:31.3 >
Klub ŠKD MEKINJE
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 33:31.3
4 . 286 BRANE POVŠE
DU KAMNIK
Moški SLO DU KAMNIK 8000m 36:03.3 >
Klub DU KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 36:03.3
5 . 290 Horvat Miha
SULCI KAMNIK
Moški SLO SULCI KAMNIK 8000m 38:51.1 >
Klub SULCI KAMNIK
Država SLO
Spol: Moški
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 38:51.1
KATEGORIJA E-Ž
1 . 284 JUSTINA KOPRIVŠEK
TF
Ženski SLO TF 8000m 38:14.5 >
Klub TF
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 38:14.5
2 . 285 JOŽICA NOVAK
Ženski SLO 8000m 42:48.4 >
Klub
Država SLO
Spol: Ženski
Dolžina proge: 8000m
Čas Vožnje: 42:48.4

Komentarji

 

Mobile content